BLEJ ONLINE

Alban Skenderaj

Posted by kushi | 11:47 AM | | 133 comments »


133 comments

 1. Anonymous // July 8, 2008 at 5:41 PM  

  te albani mpelqen zani edhe frizura e tij fac asht be djal i mir i sjellshem

 2. Anonymous // July 10, 2008 at 9:59 AM  

  Hey Alban pse bre nuk vjen kurr ne Kaqanikun heroik edhe ketu ke shum adhurues qe te presin me endje te vish nje dit!sa per ata qe thone se ska kenge te mira ALBANI ate here le te degjojne kenge te huazuara nga kengetar te huaj.pra mos degjoni kenget qe kan dalur nga mendja dhe zemra e ALBANIT se ka kush i degjon ska mbetur keq ALBANI pa ju qe keqinterpretoni kenget me me vlere ne univers pra kenget e albanit.JAM ADHURUESE E JUAJA E FLAKTE RITA NGA KAQANIKU i hope one day i will see u in kaqanik.............ALBI JE YLL BOTE KENGETARI ME I MIR ne gjith UNIVERSIN..........
  EDHE DIQ SE MOS E TEPROJ POR NUK MUNDEM PA UA THENE :
  NESE DONI TE DEGJONI KENGET QE U FLEJNE NE SHPIRT E ZEMER DEGJONI ALBANIN ME TE MIRIN E UNIVERSIT E LERINI ATO GJEPURA SE KUSH ESHT E QFAR BEN ALBANI NUK KENI PSE INTERESOHENI PER JETEN E TIJ PRIVATE.............LOVE YOU :::RITA LOVE YOU ALBAN
  JE YLL QE NUK DO SHKEPUTESH KURR NGA QIELLI.CIAOOOOOOOOOOOOOOO

 3. Anonymous // July 11, 2008 at 3:26 AM  

  number njo je mos ta nin qa thojn do do se do shqiptare te na hala kna tradita te kqija je artist se jo mahi

 4. Anonymous // July 12, 2008 at 1:38 PM  

  tung alban nga era nga mitrovica te adhuroj dhe te dua pa mas me pelqen ngase ate qe e ndjen ne shpirt e shpreh per mes kengeve tuaja te bukura te cilat edhe nese i ndegjoj nate e dite pa nderprer nuk me merziten te dua shume shume mpuq ty alban

 5. Anonymous // July 15, 2008 at 2:05 PM  

  o alban shum i mir je bree te duamm shummm krejt tetova jemi me tyyy je me te vertet i bukur jr yll boteeeeee

 6. Anonymous // July 15, 2008 at 2:05 PM  

  o alban shum i mir je bree te duamm shummm krejt tetova jemi me tyyy je me te vertet i bukur jr yll boteeeeee

 7. Anonymous // July 17, 2008 at 9:37 AM  

  o alban ti je per tet qir ropt ti je 1 pederast veq me tpa i her nrrug do tqi ropt fisqir

 8. M. // July 19, 2008 at 11:03 AM  

  ey ti i fundit.e di ca? ti albanit mund tja hash mutin.se me shume nuk ke vlere ti cop katunar.o cop kafshe.ik e qi motren dhe nenen tende o shqiptar rrugac. ik ha buke me djath dhe fasule,se me shume kulture skeni ju njerez te humbur.kaq e keni kapacitetin.hajd zhduku se ti shofesh keto njerezit ne jeten reale iken dhe ja lepin bythen,dhe ketu mburreni..hahaha..sa qesharak qe jeni...jeni tamam per tu ardhur keq...

 9. M. // July 19, 2008 at 11:03 AM  

  ey ti i fundit.e di ca? ti albanit mund tja hash mutin.se me shume nuk ke vlere ti cop katunar.o cop kafshe.ik e qi motren dhe nenen tende o shqiptar rrugac. ik ha buke me djath dhe fasule,se me shume kulture skeni ju njerez te humbur.kaq e keni kapacitetin.hajd zhduku se ti shofesh keto njerezit ne jeten reale iken dhe ja lepin bythen,dhe ketu mburreni..hahaha..sa qesharak qe jeni...jeni tamam per tu ardhur keq...

 10. Anonymous // July 19, 2008 at 11:48 AM  

  je yll fare alban mos ta nin cka po thojn je yll
  bote te duaaa shummmmmmmm o bukuroshiiiii

 11. lela // July 24, 2008 at 2:13 AM  

  tung alban shum i bukur je a ma i miri kengetar te pershendet lela perzemersish

 12. ola // July 24, 2008 at 2:36 AM  

  O alban je me i miri vetem vazhdo keshtu

 13. lela nga gjakova // July 24, 2008 at 2:46 AM  

  Tung Alban me qmende fare je me i miri.Ne emisionin kafe llafe ishe me i miri ,ne fakte mua me dukej larg dita e hene vetem per te te pare ty .Ishe jashtzakonisht i mire sidomos kenga ishte mbreslenese dhe interpretimi live ishte shume i kendshem .Me pelqente qe ishe njeri i hapur dhe u kenaqa me humorin qe beje ti se bashku me Tonin.Nuk e di pse por per here te pare emisioni nuk mu duk i gjate ,ndoshta sepse ishe ti i ftuare .Tung nga lela adhuruesja juaj numer nje ne bote

 14. lela nga gjakova // July 24, 2008 at 2:46 AM  

  Tung Alban me qmende fare je me i miri.Ne emisionin kafe llafe ishe me i miri ,ne fakte mua me dukej larg dita e hene vetem per te te pare ty .Ishe jashtzakonisht i mire sidomos kenga ishte mbreslenese dhe interpretimi live ishte shume i kendshem .Me pelqente qe ishe njeri i hapur dhe u kenaqa me humorin qe beje ti se bashku me Tonin.Nuk e di pse por per here te pare emisioni nuk mu duk i gjate ,ndoshta sepse ishe ti i ftuare .Tung nga lela adhuruesja juaj numer nje ne bote

 15. lela // July 24, 2008 at 8:47 AM  

  o tung alban ma i keqi ne bot je nuk te dua fare thi je ti a -une nuk te adhuroj ty sepse je nje budalla i keq shum madje kalokeq nga lela hajt mutu

 16. lela nga gjakova // July 24, 2008 at 8:58 AM  

  hey hey kush koke ti lela qe ndoshta po shkruan ne emrin tim ,ose je me siguri ndonje tjeter po vetem me brengosi faki qe dikush po flet keq per albanin e ai person quhet pikerisht si une LELA .Nese je ndonje lela tjeter te lutem te pakten te shkruash nga je qe te mos ndihem keq e te mendojne te tjeret qe une kam shkruar keq per albanin qe e adhuroj aq shume...

 17. Anonymous // July 24, 2008 at 12:38 PM  

  o yll breeeee te du shummmmmmmmmmmm

 18. Anonymous // August 1, 2008 at 6:10 AM  

  alban ta qifsha nanen ik

 19. Anonymous // August 1, 2008 at 6:10 AM  

  alban ta qifsha nanen ik

 20. miranda // August 6, 2008 at 3:01 AM  

  Hey alban je nje kengetar me i miri ne bot jam nje adhuruese e flakt e jotja . une jam mirannda nga mitrovica dhe kam deshir sshum me kendu edhe 1 her ne mitro je kengtar ma i miri mpuqqqqqqqqqqq tdu shum jam adhuresja jote me e madhe nbot tung tduuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu....

 21. Anonymous // August 10, 2008 at 7:39 AM  

  oh alban s"ndalem duke derguar komente se je nje kengtar shuuum i mir jam adhuruesja jote MIRANDA nga MITROVICA tduuuuuuu jam adhuruese jotja numer 1 mos harro tuuuuuuua shum je me i bukuri n"bot Alban...

 22. Anonymous // August 10, 2008 at 7:42 AM  

  oh alban s"ndalem duke derguar komente se je nje kengtar shuuum i mir jam adhuruesja jote MIRANDA nga MITROVICA tduuuuuuu jam adhuruese jotja numer 1 mos harro tuuuuuuua shum je me i bukuri n"bot Alban...

 23. mirannda // August 18, 2008 at 3:39 AM  

  tung nga mirannda je nje kengtar shuuuuuum i mire je yll bote je i pari ne listen qe behet pytje se kush esht kengtari me i mir ne kosov gjithashtu je kengtari me sexy n bot ... tduu shum alban je shum i mire dhe ke nje ze hamends je shum i lezetshem...

 24. mirannda // August 18, 2008 at 3:39 AM  

  tung nga mirannda je nje kengtar shuuuuuum i mire je yll bote je i pari ne listen qe behet pytje se kush esht kengtari me i mir ne kosov gjithashtu je kengtari me sexy n bot ... tduu shum alban je shum i mire dhe ke nje ze hamends je shum i lezetshem...

 25. Anonymous // August 20, 2008 at 4:54 PM  

  hej e ki zerin shum te mir edhe tekstin gjithashtu vetemmvazhdo perpara .suksessssssssssssssssssssssss

 26. shkëndija // August 24, 2008 at 4:16 AM  

  albani esht kongtar shuuum i mir e adhuroj e du shum por kohve te fundit e ke rit mendjen shum ndoshta pse ke bo shum fam por kisha pas ni kshill per to qe tvazhdon me kon qaai albani i fillimit e mos del nga vetja kang e tij um pelqejn shum kjo e fundit jo edhe aq tung tung te duaaaaaaaaaa je 1 a veq e ke ni konkurent qëtash SHPAT DEDËN i cili menoj qe osht i 2 mas teje e du shum edhe kanga e tij osht kanga me e mir qe e kon ndegju naj her nga kongtart shqiptar

 27. Anonymous // August 25, 2008 at 3:33 AM  

  alban je yll bote je nje je si shpirt,gjith kosova jemi me ty posaqerisht une fansja jote me e "qmendur".te duaaaa shpirttttttt kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

 28. Anonymous // August 27, 2008 at 8:35 AM  

  Ckemi Alban,si je mire sepse ndrysh nuk di si te kumunikoj me ty, ngase nuk e kam msn tende kisha pas shume deshir t`a kem une jam Era nga Mitrovica kam shenuar komente edhe me lart per ty po te tregoj edhe 1 here por edhe 100000000000000000000000000 here nese eshte nevoja se je nje person,dhe nje kengetar numer 1 tek une ne zemren time dhe gjithmon do te jesh,me pelqen ngase ke nje zë te mrekullueshë,ke ne pamje fizike shummmme te bukure por edhe ne brendesi je nje djale shumme i mire,ke sjellje te bukura edhe pse nuk te njohe shume por vrehesh ngase ate qe e ke ne ne brendesin tende e shpreh permes kengeve tuaja te shumta,gjithashtu edhe kur bën intervista ne emisione te ndryshme vrehesh se je nje djale shume inteligjente.Kisha pas shume deshire qe te vish ne Mitrovicee te mbajshe koncerte me te shpeshta,do te presim me shume knaqesi.Alban te pershendes shume edhe te dua shumme shume shume me gjithe zemere e shpirt ciao mpuq shume

 29. Anonymous // August 27, 2008 at 8:51 AM  

  tung je ma i miri

 30. Anonymous // August 27, 2008 at 8:52 AM  

  Ckemi Alban,si je mire sepse ndrysh nuk di si te kumunikoj me ty, ngase nuk e kam msn tende kisha pas shume deshir t`a kem une jam Era nga Mitrovica kam shenuar komente edhe me lart per ty po te tregoj edhe 1 here por edhe 100000000000000000000000000 here nese eshte nevoja se je nje person,dhe nje kengetar numer 1 tek une ne zemren time dhe gjithmon do te jesh,me pelqen ngase ke nje zë te mrekullueshë,ke ne pamje fizike shummmme te bukure por edhe ne brendesi je nje djale shumme i mire,ke sjellje te bukura edhe pse nuk te njohe shume por vrehesh ngase ate qe e ke ne ne brendesin tende e shpreh permes kengeve tuaja te shumta,gjithashtu edhe kur bën intervista ne emisione te ndryshme vrehesh se je nje djale shume inteligjente.Kisha pas shume deshire qe te vish ne Mitrovicee te mbajshe koncerte me te shpeshta,do te presim me shume knaqesi.Alban te pershendes shume edhe te dua shumme shume shume me gjithe zemere e shpirt ciao mpuq shume

 31. Anonymous // August 27, 2008 at 8:55 AM  

  tung je ma i miri

 32. Anonymous // August 27, 2008 at 8:55 AM  

  tung je ma i miri

 33. era // August 27, 2008 at 8:56 AM  

  Ckemi Alban,si je mire sepse ndrysh nuk di si te kumunikoj me ty, ngase nuk e kam msn tende kisha pas shume deshir t`a kem une jam Era nga Mitrovica kam shenuar komente edhe me lart per ty po te tregoj edhe 1 here por edhe 100000000000000000000000000 here nese eshte nevoja se je nje person,dhe nje kengetar numer 1 tek une ne zemren time dhe gjithmon do te jesh,me pelqen ngase ke nje zë te mrekullueshë,ke ne pamje fizike shummmme te bukure por edhe ne brendesi je nje djale shumme i mire,ke sjellje te bukura edhe pse nuk te njohe shume por vrehesh ngase ate qe e ke ne ne brendesin tende e shpreh permes kengeve tuaja te shumta,gjithashtu edhe kur bën intervista ne emisione te ndryshme vrehesh se je nje djale shume inteligjente.Kisha pas shume deshire qe te vish ne Mitrovicee te mbajshe koncerte me te shpeshta,do te presim me shume knaqesi.Alban te pershendes shume edhe te dua shumme shume shume me gjithe zemere e shpirt ciao mpuq shume

 34. Anonymous // August 27, 2008 at 8:57 AM  

  Ckemi Alban,si je mire sepse ndrysh nuk di si te kumunikoj me ty, ngase nuk e kam msn tende kisha pas shume deshir t`a kem une jam Era nga Mitrovica kam shenuar komente edhe me lart per ty po te tregoj edhe 1 here por edhe 100000000000000000000000000 here nese eshte nevoja se je nje person,dhe nje kengetar numer 1 tek une ne zemren time dhe gjithmon do te jesh,me pelqen ngase ke nje zë te mrekullueshë,ke ne pamje fizike shummmme te bukure por edhe ne brendesi je nje djale shumme i mire,ke sjellje te bukura edhe pse nuk te njohe shume por vrehesh ngase ate qe e ke ne ne brendesin tende e shpreh permes kengeve tuaja te shumta,gjithashtu edhe kur bën intervista ne emisione te ndryshme vrehesh se je nje djale shume inteligjente.Kisha pas shume deshire qe te vish ne Mitrovicee te mbajshe koncerte me te shpeshta,do te presim me shume knaqesi.Alban te pershendes shume edhe te dua shumme shume shume me gjithe zemere e shpirt ciao mpuq shume

 35. Anonymous // September 2, 2008 at 4:00 AM  

  tung

 36. Alban.Skenderaj-Support // September 3, 2008 at 5:25 AM  

  Te gjitha kenget e Albumit te ri “Melody“ te Alban Skenderaj nga data 6 shtator mund ti gjeni te www.itunes.com. Kenget kushtojne vetem 99 cent dhe qualiteti i kengeve eshte shume i lart dhe versionet e plota mund ti gjeni vetem aty. Poashtu edhe albumin e pare “Fllad ne Shkretetire“ bashke me Kenge qe skan qene ne album ose ne shitje. Te gjith ata qe e vlersojne Albanin si artist dhe si njeri qe po sakrifikon me shpirt per te pastruar sado pak fytyren e muzikes shqipetare ne kete treg te eger muzikor ku ai ben pjese, ja pra kjo eshte menyra per ta suportuar qe ai te kete mundesi te eci perpara dhe muzika e tij te shperndahet gjithandej ne bote. www.itunes.com

 37. Alban.Skenderaj-Support // September 3, 2008 at 7:46 AM  

  Te gjitha kenget e Albumit te ri “Melody“ te Alban Skenderaj nga data 6 shtator mund ti gjeni te www.itunes.com. Kenget kushtojne vetem 99 cent dhe qualiteti i kengeve eshte shume i lart dhe versionet e plota mund ti gjeni vetem aty. Poashtu edhe albumin e pare “Fllad ne Shkretetire“ bashke me Kenge qe skan qene ne album ose ne shitje. Te gjith ata qe e vlersojne Albanin si artist dhe si njeri qe po sakrifikon me shpirt per te pastruar sado pak fytyren e muzikes shqipetare ne kete treg te eger muzikor ku ai ben pjese, ja pra kjo eshte menyra per ta suportuar qe ai te kete mundesi te eci perpara dhe muzika e tij te shperndahet gjithandej ne bote. www.itunes.com

 38. Alban.Skenderaj-Support // September 3, 2008 at 7:46 AM  

  Te gjitha kenget e Albumit te ri “Melody“ te Alban Skenderaj nga data 6 shtator mund ti gjeni te www.itunes.com. Kenget kushtojne vetem 99 cent dhe qualiteti i kengeve eshte shume i lart dhe versionet e plota mund ti gjeni vetem aty. Poashtu edhe albumin e pare “Fllad ne Shkretetire“ bashke me Kenge qe skan qene ne album ose ne shitje. Te gjith ata qe e vlersojne Albanin si artist dhe si njeri qe po sakrifikon me shpirt per te pastruar sado pak fytyren e muzikes shqipetare ne kete treg te eger muzikor ku ai ben pjese, ja pra kjo eshte menyra per ta suportuar qe ai te kete mundesi te eci perpara dhe muzika e tij te shperndahet gjithandej ne bote. www.itunes.com

 39. Anonymous // September 8, 2008 at 7:44 AM  

  hi te pershendes Alban une Era nga mitrovica

 40. Anonymous // September 9, 2008 at 11:23 PM  

  hej adegjova se do te kendosh ne mitrovic mezi pres te te shoh tung mpuuuuuuuuuuu te presim

 41. Anonymous // September 9, 2008 at 11:27 PM  

  tung alban jam miranda nga mitrovica degjova qe do te vish te kendosh dhe je shuuuuuuuuuuum i mirpritur nga ne
  un ....mezi pres te te shoh tung mpuqqqqqq...

 42. Anonymous // September 9, 2008 at 11:28 PM  

  mezi pres te shoh

 43. Anonymous // September 15, 2008 at 10:51 AM  

  hej Alban jam duke ndegju kenget tua ti e din sa na pelqen neve haahha je bukurosh i pa par hahha je YLL veq perpara tung nga un MIrannda tung
  mpuqqqq

 44. Anonymous // September 15, 2008 at 10:54 AM  

  hej alban o kuku kur te pash desh u tranova je shuuum i bukur je yll bre shpirt te kena veq ty tung je ylllllllllllll tung nga mirannda tduuuuuuu...

 45. Anonymous // September 20, 2008 at 4:13 AM  

  o alban ti sje normal po i mir je je , je sdi qka je sdi qka me thon je YLL as fjala yll smjafton je super kengetar je .... nejse
  tung nga un miranda je i papar hahaha tung mpuqqq tduu

 46. Anonymous // September 20, 2008 at 4:15 AM  

  veq zoti qe ka dit met ba hahahha e din ti kush jom un hahaha lumi nana qe t'ka llokuuuuuum me ara
  mpuqqq

 47. lidia // September 24, 2008 at 1:05 PM  

  alba you are the best o zot sa i mire jeeeeeeeeeeeeeeeee i loveeeeeeeeeeeeeee youuuuuuuuuuuuuu

 48. Anonymous // September 28, 2008 at 1:51 PM  

  kuku pom thojn ke mu trranu mas ktij ALBNI po per ty ja vlen se je yll edhe fotot i ke shuuuuuuum t mira (si vet)heheheh tun tduuuuuu mpuqq nga mirannda

 49. Anonymous // September 30, 2008 at 9:48 AM  

  hi

 50. Anonymous // October 7, 2008 at 11:19 AM  

  o bukuroshi i botes lumi miriam cani per ty

 51. Anonymous // October 12, 2008 at 5:04 AM  

  hi

 52. Anonymous // October 18, 2008 at 6:56 AM  

  per ty edhe jeten me dhan osht pak je yll t duuuu shum me beso kurr nuk ndalem duke degjuar kenget tua po mos te ishe ti as un nuk do te egzistoja je jeta ime je ai qe gjithmon e enderroj naten..... (add)mira.ahh@hotmail.com te duaaaaaaaaaaa
  shum je jeta ime vetem per ty nga miranda per albanin

 53. Anonymous // October 18, 2008 at 10:32 AM  

  tung je yll fare i gjithmbar shiptaris te dua shum je shum i bukur je tpi me stili i ke te gjitha zeri e ke ne nivel kenget i ke fenomenale je njeri ma i mir ne bot endra ma e madhe e jetes time esht te takohem me ty ata qe flasin keq per ty ata nuk din me vlersu keshtu qe mos u brengos te duaaaaaaaa

 54. Anonymous // October 21, 2008 at 5:15 AM  

  o loqka jem po mos me kan ti qka kisha bo une bre o lumi miriami qfar SYSH I SHEH gjdo dit i ki ata sy me ta shtu jeten o llokum zemer t kom valla mpuqqqqqqqqq nga adhurusja jote nr 1 MIRANNDA " LLOKUM"

 55. Anonymous // October 21, 2008 at 5:19 AM  

  ISHALLA S' TI MSYSH nc nc nc kuku po i mir je more ti a e din qfar bukurie t rrall ke t duu valla veq perpara ALBAN se llokum t kom nga (dihet) miraa

 56. Anonymous // October 21, 2008 at 5:23 AM  

  hej ti a e din qe une e shoqja jem tranohum per ty more a din kur knove n mitrovic qe na kqyre niher e kesh e( na jena qato) e tdojnaaaaaaaaaaa shum vallahin sdi a ki adhuruse mat mdhaja se na tdojnaaaaaaaa ma shum se veten PERIME T DOJNAAAAAA shum po qka me ba qe kurr nuk mujtum met perqafu niher(t'pakten) nc nc n c llokum t kena na..." miranda erblina"

 57. Anonymous // October 31, 2008 at 6:03 PM  

  o jav qifsha zemren e nos po qka kari po hani per to bre jav qifsha pidhine e nans dyjav se asnjona se ngjihni veq folni palidhje bre bota nonen jav qift

 58. Anonymous // October 31, 2008 at 6:05 PM  

  o alban ma mir myte veten se sa budallica e karit pot qon komente ty qija ropt

 59. Anonymous // November 1, 2008 at 10:17 AM  

  o alban je si shpirti ke ze te mrekullueshem edhe je shum i bukur te uroj fat dhe suksese veq vazhdo perpara

 60. Anonymous // November 11, 2008 at 7:51 AM  

  ej komentet e tjera mos i lexo qato se po te shajn , po lexoj qato se te adhurojn , se ma i miri ne KS je edhe ne SHQ pa ty nuk shkon dita valla te adhuroj shummmmmmmmmmm veq vazhdo se disa tjer nuk din me zgjedh kengetarin ma te mir p.sh ty,po i gjejn do tjer p.sh shpatin se nuk em pelqen hiqqqqqqqq! qao nga BINA mpuqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq yll jeeeee

 61. Anonymous // November 11, 2008 at 7:51 AM  

  ej komentet e tjera mos i lexo qato se po te shajn , po lexoj qato se te adhurojn , se ma i miri ne KS je edhe ne SHQ pa ty nuk shkon dita valla te adhuroj shummmmmmmmmmm veq vazhdo se disa tjer nuk din me zgjedh kengetarin ma te mir p.sh ty,po i gjejn do tjer p.sh shpatin se nuk em pelqen hiqqqqqqqq! qao nga BINA mpuqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq yll jeeeee

 62. Anonymous // November 11, 2008 at 7:51 AM  

  ej komentet e tjera mos i lexo qato se po te shajn , po lexoj qato se te adhurojn , se ma i miri ne KS je edhe ne SHQ pa ty nuk shkon dita valla te adhuroj shummmmmmmmmmm veq vazhdo se disa tjer nuk din me zgjedh kengetarin ma te mir p.sh ty,po i gjejn do tjer p.sh shpatin se nuk em pelqen hiqqqqqqqq! qao nga BINA mpuqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq yll jeeeee

 63. Anonymous // November 11, 2008 at 7:51 AM  

  ej komentet e tjera mos i lexo qato se po te shajn , po lexoj qato se te adhurojn , se ma i miri ne KS je edhe ne SHQ pa ty nuk shkon dita valla te adhuroj shummmmmmmmmmm veq vazhdo se disa tjer nuk din me zgjedh kengetarin ma te mir p.sh ty,po i gjejn do tjer p.sh shpatin se nuk em pelqen hiqqqqqqqq! qao nga BINA mpuqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq yll jeeeee

 64. Anonymous // November 16, 2008 at 7:10 AM  

  alban je 1 vetem vazhdo ashtu

 65. Anonymous // November 16, 2008 at 7:13 AM  

  je ma i miri vetem vazhdo suksese

 66. lela // November 20, 2008 at 10:30 PM  

  wow kêngetari me i mire shqipetar ... komplimente per albumin `melody` eshte sjume i bukur ashtu sikur vetem ti di te krijosh e kendosh kenge je me i miri

 67. lela // November 20, 2008 at 10:31 PM  

  je me i miri
  www.eklips-15.pczo.com

 68. Anonymous // November 29, 2008 at 4:05 PM  

  ma i qart je alban mos ta nin kisss shum per tyyyyyyyyyyy

 69. Anonymous // December 9, 2008 at 8:57 AM  

  tungtung a a ka mat mir se alban skenderaj ne bot e duaaaaaaaaaaaa shummmmmmmmmm tugn xona nga fr

 70. Anonymous // December 9, 2008 at 9:00 AM  

  hej qeto komente qe i lexova per nja dy femra krejt te kota ishin per te dyat hhahhhhaha
  valla bre krejt lop ishin
  po mi ju than lop
  po i bjen si me i ofendu loptb a
  shum keq valla hhhahhhahha ju pershndes mori lopa

 71. Anonymous // December 10, 2008 at 5:38 AM  

  tung o albani me i miri je mos ta nin nese shkruan ndokush ndonje kompliment palidhje se shummmmmmmmmmmmm je i mir te duaaaaaaaaaa edhe kur do te vish ne ferizaj se na ka marr malli qao nga arta nga ferizaj

 72. Anonymous // December 10, 2008 at 5:42 AM  

  ej lop koke ti se se naj hangshe a

 73. vanessa // December 19, 2008 at 5:38 AM  

  hi beautiful boy how are you shiko ti je njeri perfekt miriami nuk ben per ty te betohem qe do ndaheni me vjen keq por mos e duaj ti je engjell

 74. Anonymous // January 4, 2009 at 10:42 AM  

  Albanin e kena yll edhe ata vajzat qe shesin mend flasin kot sa per me shit mend

 75. Edi // January 6, 2009 at 1:09 PM  

  sa gjynaf me vini ju qe rrini ket dhe flisni me kompjutrin..haha..albani e ka ne terezi.ka 2 vjet me te dashuren dhe jetojn ne gjermani te lumtur..ju vazhdoni o fshatare dhe komentoni ketu per kompjutrin.o njerez pa vlere.

 76. Anonymous // January 18, 2009 at 8:59 AM  

  oo shirt je ma i mir veq vazhdo je yll bote zemer te duaaaaaaa shummm je i perkryr tpuqqq shummm ana nga gjakova

 77. Anonymous // January 21, 2009 at 4:37 AM  

  hellooooooooooooooooo si te kemi ty alban ?

 78. Anonymous // January 21, 2009 at 4:47 AM  

  alban te pergezoj per lidhjen tende me miriamin e ishallah ju shkon nice nje pershendetje per te dyte nga era nga mitorvica

 79. Anonymous // January 22, 2009 at 5:21 AM  

  ashgwtgkqutqw

 80. Anonymous // February 5, 2009 at 3:10 AM  

  alban je njeri me i bukur qe kam njohur dei tani.je yll.ye amoooooooooooo

 81. Anonymous // February 5, 2009 at 3:13 AM  

  alban je 1-sh add.te_duaty@hotmail.com

 82. Anonymous // February 6, 2009 at 4:47 AM  

  hey BANI je shum bukurosh te duuua
  shuuuuum
  tung nga mirannda

 83. Anonymous // February 9, 2009 at 7:20 AM  

  albani eshte mbreti i muzikes shqipe.ska fjale.alban je the best.vetem vazhdo.

 84. emma // February 13, 2009 at 8:06 AM  

  tepurr ii BukkuuR iee t'Duu SHumm m'pëLqenn shumm zoonii yT konnG i kii puurrfekkT krejtt prishhTinaa T'Doimm weq wazhdo jee yll ...psee s'po konkuron per naii oskar ee kishee fituu emma

 85. Anonymous // February 15, 2009 at 5:23 AM  

  o yll bote te dua shum vetem vazhdo keshtu se je ma i miri se te gjith te duam shum e krejt struga jan me ty

 86. Anonymous // February 23, 2009 at 3:00 PM  

  tung alban vec vazhdoo je nr.1 hmm sukseseee

 87. Anonymous // February 24, 2009 at 5:00 AM  

  po ca bohet o njerez ju qe jeni pasqyrimi shqiptare po e tregoni veten aq shum banal.jeni turpi i shqiperise tregoni me shum kulture.alban skenderaj o i paarritshem duhet shum mund qe te arrini ne nivelin e tij.fancja e betuar tropojanja ishe 4b 2006-2007leonik tomeo dr.suksese alban je 1-shi.

 88. Anonymous // March 10, 2009 at 9:15 AM  

  oo qka te kisha puth more ALBAN shum i mir je per gjithqka je djeli i endrrave te mija :D ;). shum je i mir veq kush ta ka inati kengetari me i mir deri tasht.kiss YLLI jem

 89. Anonymous // March 11, 2009 at 7:06 AM  

  elvana edhe vera te kane xhan

 90. Anonymous // March 11, 2009 at 7:06 AM  

  elvana edhe vera te kane xhan

 91. Anonymous // March 11, 2009 at 7:10 AM  

  miriamin e ke kurve ska lene gjerman pa shku me te

 92. Anonymous // March 11, 2009 at 7:13 AM  

  vana te ka fiksim po ti je shume deebil dhe kurvar

 93. Anonymous // March 19, 2009 at 1:08 AM  

  je shum i buker dhe shum i aft bravo nga kosova

 94. linda gona // March 22, 2009 at 11:35 AM  

  tung tung ksosova nje pershendetje dhe nje puthje te madhe nga zvicrra desha vetem te ju pershendesim un dhe shoqeria ime ju duam kosova dhe nuk kam komente per alban skenderaj e adhuroj shum e kom idoll vetem vazhdo kshtu i ndegjoj shum kenget e tij ngase ehste me i miri

 95. Anonymous // March 28, 2009 at 12:44 AM  

  albani esht veq i bukur se kenget nuk i ka te mira hiq

 96. linda-arbi // April 1, 2009 at 6:14 AM  

  mir vetem desha te ju them mos u beni te pafytyr nga inati ngase alban skenderaj eshte njeri nder kengetaret me te mir e dua shum ngase vertet ka nje ze te mrekullueshem kshtu qe ju idiota qe ja keni inat mendoni njeher per vete se qfar jeni para se ti thoni dikujt tjeter mir kjo ishte e gjitha qe desha te them ju pershendesim un dhe shoqeria nga cyrihi i love you Alban Skenderaj i love you albanian

 97. Anonymous // April 2, 2009 at 2:22 PM  

  http://www.mykosova.de

 98. Anonymous // April 13, 2009 at 12:15 PM  

  fantastik i ke muzike po ne keto foto nuk po me pelqen tung tung ftyra e majmunit

 99. Anonymous // April 23, 2009 at 3:09 AM  

  hhhhh

 100. albani // May 7, 2009 at 3:13 PM  

  pershendetje albani je ma i miri ne bot mos ta nin ty je ma i miri edhe une jom ni adhuruse e jotja e flakt edhe kendon shum mir.

 101. albani // May 7, 2009 at 3:14 PM  

  pershendetje albani je ma i miri ne bot mos ta nin ty je ma i miri edhe une jom ni adhuruse e jotja e flakt edhe kendon shum mir.tung nga kija nga vushtrrija

 102. Anonymous // May 8, 2009 at 6:08 AM  

  ______$$$$_______$$$$______
  _____$$$$$$_____$$$$$$_____
  ____$$$$$$$$$__$$$$$$$$___
  ___$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$__
  __$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_
  __$$$$$$$-ALBANI-$$$$$$$$_
  __$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_
  ___$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$__
  _____$$$$$$$$$$$$$$$$$____
  _______$$$$$$$$$$$$$$______
  __________$$$$$$$_________
  ____________$$$___________
  _____________$____________
  Jam nje adhuruese shume e madhe e albanit lirshem mund te them se adhuruesja me e madhe e nje kengetari shume te madh .Duke u bazuar ne ate se sa e adhuroj Albanin me qenese nuk mund te bej asgje tjeter per te dhe asgje tjeter per adhuruesit e tij te shumte kamhapur nje website me te cilin kam permbledhur pothuajse gjithqka nga jeta dhe karriera e ti .Shpresoj ta vizitoni por te lini edhe komente ama ...www.eklips-15.piczo.com______$$$$_______$$$$______
  _____$$$$$$_____$$$$$$_____
  ____$$$$$$$$$__$$$$$$$$___
  ___$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$__
  __$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_
  __$$$$$$$-ALBANI-$$$$$$$$_
  __$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_
  ___$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$__
  _____$$$$$$$$$$$$$$$$$____
  _______$$$$$$$$$$$$$$______
  __________$$$$$$$_________
  ____________$$$___________
  _____________$____________

 103. lela // May 8, 2009 at 6:11 AM  

  www.eklips-15.piczo.com

 104. lela // May 8, 2009 at 6:12 AM  

  Jam nje adhuruese shume e madhe e albanit lirshem mund te them se adhuruesja me e madhe e nje kengetari shume te madh .Duke u bazuar ne ate se sa e adhuroj Albanin me qenese nuk mund te bej asgje tjeter per te dhe asgje tjeter per adhuruesit e tij te shumte kamhapur nje website me te cilin kam permbledhur pothuajse gjithqka nga jeta dhe karriera e ti .Shpresoj ta vizitoni por te lini edhe komente ama
  www.eklips-15.piczo.com

 105. Anonymous // May 11, 2009 at 4:02 AM  

  nuk po foli se nuk kom komente per albanin po shikojeni kete wen e keni mu bind se sa e adhuroj albanin une
  www.eklips-15.piczo.com

 106. romina // May 21, 2009 at 1:09 AM  

  je si shpirt.te adhuroj

 107. ROMINA // May 21, 2009 at 1:12 AM  

  alban je kengetari me i mire ne shqiperi dhe me i bukuri.
  mos ua vere veshin atyre qe te shajne se te kane inat. me ate kengen nje here ne jete na ke vrar fare. you are the best. te dua shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.

 108. ENI // May 21, 2009 at 1:15 AM  

  JE SHUME NICE

 109. Anonymous // May 21, 2009 at 1:15 AM  

  JE SHUME KURVAR

 110. Anonymous // May 22, 2009 at 10:43 AM  

  yllll oooooooooooooooooooo

 111. Anonymous // May 23, 2009 at 7:30 AM  

  je i papare vazhdo se je nishi leri katunare e kosoves se jan derra fancja tropojane

 112. Anonymous // May 24, 2009 at 2:39 AM  

  alban je numri 1 nbot edhe veq vazhdo qeshtu me ket bukuri :)

 113. Anonymous // May 29, 2009 at 2:12 AM  

  alban je njesh yll bote,je me i miri kompatriot ......te marrshin te ligat ata qe te shajn

 114. Anonymous // May 30, 2009 at 4:44 AM  

  hejjj kengetari me i mire ne EVROPE
  ti dhe miriami me te mirett jeniiiiiii...ju duaaaaaaa fortttttt(L)(K)

 115. Anonymous // June 5, 2009 at 10:27 AM  

  ej shum mir kendon veq vazhdo.edhe te dashuren shum te bukur e ki ok klm suksese ne te gjitha spektet.tung

 116. Anonymous // June 15, 2009 at 4:14 PM  

  ATA QE E SHAJN ALBANIN LE TE PIRDHEN , SEPSE PERDERISA JU E SHANI D.M.TH JU E DEGJONII E SHIKONI DHE NDJENI VEQ INAT E GJELOZI PER SUKSESET E TIJ KSHTU QE ME MIRE KISH ME QEN PO KETO KOMENTET E JUJA T'PAVLERA

 117. Anonymous // July 10, 2009 at 3:13 AM  

  hej alban te pershendes shum edhe je ma i miri njery edhe edu rokin shum edhe krejt kenget e tua i kam njeri ne pc po leje njerz qa flasin seata qe skan edukat folin kshtu njery veq vazhdoje karrieren tande se valla ma i miri je po te kisha mundesi te beja shok kisha dite qa kish ba veq me kon shok me ty njery je a i miri veq vazhdo kshtu klm te dua shum alban

 118. Anonymous // July 11, 2009 at 1:37 PM  

  hey alban je shum i mir

 119. albba // July 13, 2009 at 12:50 PM  

  ej alban je si lock edhe zonin edh ebukurin tonat i ki ani kur po man koncerte ne fr. po na knaq muzik tduam shum ferizaji

 120. espinosa // July 18, 2009 at 6:11 AM  

  o alban nuk dua te te ofendoj o vlla po dukesh si pederast..me fal po eshte ca e vertete...nga korca...forca ..O T R.....po noizy nuk eshte ketu mo ne foto...nga korca...

 121. Anonymous // July 26, 2009 at 6:55 AM  

  kuu qa kom pa une qfar commenteve nc nc nc alban je starr tlovi

 122. Anonymous // July 29, 2009 at 4:13 AM  

  alban je shum i mir ty te adhuroj po do te mundja do ti puthsha buzet vetem njeher se je shum i ëmël te duas hum ne te gjitha aspektet si ne muzik gjithashtu edhe fizikishe shpirtnish te duaaaaa te puth shummm

 123. Anonymous // August 5, 2009 at 10:33 AM  

  majmuni qe je o alban ani far femre e ke e shtihaft veq qat hun qe e ka shum e keqe edhe ty ste ka hije ajo femer si majmun po ma mir qe e ke mar se mamuni me majmunken duhet mu martu hahhahahahhah po mir po ta boj o krejt nerzt qe jetoni ne shqiperi dhe kosov lexone ket komentin tem se osht shum i sakt tung majmun tung majmunk

 124. Anonymous // September 1, 2009 at 3:32 PM  

  te duuuuu mass shummtii

 125. Anonymous // September 19, 2009 at 9:47 AM  

  alban muti se 99 perqin e kosovarve ta kan inati prej kur nuk ke votue per kangtaret tona me mar pjes ne eurovision edhe sa her qe vjen ti ne kos une me dit qat dit dal ne shqipeni e rri se ti per neve je vetem ni flliqsir e madhe e sa i perket ktyneve kurvave tona qi po te dojkan e dim qi ato jan do balica qi karin sjav ngul kerkush

 126. Anonymous // September 25, 2009 at 5:03 AM  

  OOO SHPIRTI IM!MY FUTURE HUSBAND...I LOVE YOU

 127. Anonymous // September 25, 2009 at 5:04 AM  

  sa me dhimset ky Albani mi alamet mashukll me at miren ce eshte sa nje macok i vockel hahhaah

 128. Anonymous // December 1, 2009 at 6:26 PM  

  alban je ma i miri edhe fm e ke shum te bukur pershtateni te dyte aa KYLYMY mpuq kalo mir

 129. Anonymous // December 1, 2009 at 6:35 PM  

  Alban tash ne qe pote thojm i bukur sdo te thot qe me rrit tash mendjen Ok edhe ruaje qate femer qe e kiii kujdesu per ta se e mir ashtt edhe ti je i mir mos xhelozo tash qe e livsdova veq williamin ama me kqyr holl e holl as te njoni nuk jeni te bukur te dy te keqij jeni veq qetoo shminka juve ju kan peshtuu :S

 130. Anonymous // December 20, 2009 at 1:13 AM  

  am i mir se tan djemt e shqiperis je se djemve te kosoves su vjeb bagttt auhauahuah

 131. Anonymous // September 27, 2011 at 11:33 AM  

  tung alban je ma i mir je llokum te duaaaaaaaaaaaaa shummmmmmmmmmmmmmmmmm qaoo

 132. Anonymous // September 27, 2011 at 11:36 AM  

  alban me pelqen shumm sidomos zeri yt po ashtu bukurija jote veq kush ta ka inati loqkaaa te pershendes ♥♥♥

 133. Mike // September 19, 2012 at 10:48 AM  

  Alban is so cool.