BLEJ ONLINE

Miss Agnesa Vuthaj

Posted by kushi | 7:59 AM | 88 comments »
88 comments

 1. Anonymous // July 3, 2008 at 11:58 AM  

  lexova disa mendime te njerezve mbi agnesen edhe me detyruan ti shenoj disa fjale. vajze fshatare . e gjith bota kerkon gjdo gje sa ma natyrale. gjerat artificiale shum te demshme po edhe njerezit artificial shum te demshem; me vjen keq por princat dhe princezat kan jetuar ne kopshte me burime te ujit te kthjellt me peme dhe perime te freskta e jo ne ndytesira qe te nxan hundet dhe te mbyllin syte dhe te ofrojne vdekje te parakohshme . agneses i them qe mos te ndalet dhe te vazhdoje majave me te larta qe perendia mund ti jape dikujte .

 2. Anonymous // July 3, 2008 at 2:29 PM  

  Kjo Agnesa ka qen thjesht vajze e mire, veq kur po ndegjojme se e ka uler veten shume morlaish ajo me ben te merzitem... Por ndoshta ka ndikur se eshte rritur ne nje familje shume te varfer edhe tash me nje darke se ja jep nje maskara lun me te si me nje PROSTITUT, kjo eshte e merzitshme se ndoshta ka mundesi me arrit edhe ne menyra tjera jo me moral aq te ult... mblidhe mendjen vajz mos luj rolin e Prostitutes puno me veten tende

 3. Anonymous // July 3, 2008 at 2:39 PM  

  Pse e ule veten aq shume me at katundarin e rugoves me at Elvir Moriqin, bre ai katundar se nuk din as 1 fjali me shqiptu, del e rreht me njerz sa per buk goje ma e qet jeten ne rrezik sa per buke goje edhe ai bon hajgare me ty e plot e plot tjer... o zot ti kishe po kryn fakuletet e mjer Kosova se te ka ty oj KURVE ndoshta po shprehem keq po kur i pash komentet e njerzve per ty edhe qka po ndihet per ty marre bre as e bukur nuk je hiq bre ti si shputake je shume ta kam more inatin veq se ishe bo shume KURVE a ke familje ti moj

 4. Anonymous // July 3, 2008 at 2:46 PM  

  Agnesa une jam nga Istogu studjoj ne Londer, pse ndihen kaq fjal te keqija per ty nuk jeton bashke me familje a qka ka ndodh me ty moj qike mos ju lakmo njerzve ne pasuru shume mbaje veten pak mos na merr ftyren

 5. Anonymous // July 14, 2008 at 10:30 AM  

  jam albert bajrami nga prishtina per agnesen kisha thon veq fjale te mira se osht ni vajze qe ma merr menja qe nuk sharron lehte din me shfrytezu kapacitetin e vet


  ciao nga albert bajrami nga lagja bregu i diellt ne prishtne tung tung

 6. Anonymous // July 30, 2008 at 12:02 PM  

  o njerez, jam nga MItrovica, po a e dini ju cka eshte kah ben kjo me Bajram Rexhepin tash bre? kukuuu turp turp, une per vete veshtire e kam pase me besu por e kam pa vete, njerezit edhe motelin e dhomat edhe vendet ku rregullisht shkojne ata dy i dijne, nje dite do ti dalin ne shesh te gjitha se veq i kane fotografu ne Prevalle tu dale prej nje moteli.... po kjo nuk kish as familje as kerkon bre, se une me pas qike a moter e kisha myt, me hy e me shkatrru nje familje kjo eshte katastrofe pernime.... mu kane merzite misat krejt edhe gruja jem pom doket ma e mira tash prej qe po e shoh Agneset kah sillet me Bajramin kukuuu......

 7. Anonymous // July 30, 2008 at 12:06 PM  

  po, ke te drejt se prej prillit e ka postin keshilltare per mardhenie me publikun, po ne te vertet posti i saj eshte zyrtare per mardhenie me Bajramin.... kurve ish, e ulte ish, tash i kane dale ne shesh cka ka ba edhe ne partin LDD kur u kon te Daci.

  Bajram Rexhepin e boni hor e hajt edhe pse e knaqi po politikisht ia kajti nonen

 8. Anonymous // August 10, 2008 at 12:26 PM  

  oj Agnese oj kurvo, qysh pe kalon me Bajramin, allah allah me shite trupin der kjo femre, ani me pas kon ma i ri hajt po plak bre ja kajsh nonen allah allah....

 9. Anonymous // August 21, 2008 at 2:18 PM  

  Oj Agnesa je shume shume budallice zoti na rujt qysh tka fal zoti qaq budall nonen e nones oj rrugejk e ki shkel djalin e je ik ty nonen....

 10. leta & adelina // August 21, 2008 at 2:19 PM  

  Oj Agnes je ma e bukura kosoves .. veq kush ta ka inati ... je si sheqer

  TUNGI NGA GJAKOVA
  LETA E ADELINA

 11. Anonymous // August 23, 2008 at 10:23 AM  

  oj Agnese,
  per e bukur je, ska kush ta shkon pernime, je ma e forta po veq shkallen e inteligjences kukuuuu under zero.... edhe plus me hype ne poste te keshilltares me mardhenie me publikun, jo zemer keshilltare per mardhenie me kryetarin......
  nje adhuruese e bukurise tande

 12. Anonymous // August 23, 2008 at 10:23 AM  

  oj Agnese,
  per e bukur je, ska kush ta shkon pernime, je ma e forta po veq shkallen e inteligjences kukuuuu under zero.... edhe plus me hype ne poste te keshilltares me mardhenie me publikun, jo zemer keshilltare per mardhenie me kryetarin......
  nje adhuruese e bukurise tande

 13. Anonymous // August 27, 2008 at 6:26 AM  

  je ebukur

 14. sarushiiiiii pr // September 20, 2008 at 8:35 AM  

  oj agnesa e pordht mesoju me fol ma se pari e mos e shtramo ate zo oj qyqe e rremit se dy fjale bashk spo din me i bo. edhe badihava bukurija e selakices nuk te duhet se gojen si ta qel dihet qfar klase je hahahahahahahha selakica e lodht vip jajajaajajjajajja duhet me na leshu toka ma mire puuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

 15. Anonymous // October 21, 2008 at 4:10 PM  

  njani pat than krejt femrat e botes jan kurva vetem nana jem jo.sa per moralin kqyrni pak ma afer,vehten,motren e jauaj,kqyrne historin e femrave tjuve,qe spo i shihni ka e marrin ne goj e pastaj ju po i puthni,a ju lezbejka e kurvica qinuuuu se me mujt me arrit sa ka arrit agnesa,edhe me kuaj ishit qi.agnesa kujdes jeta nuk zgjat nje dit.

 16. Anonymous // November 2, 2008 at 1:15 PM  

  ehh hallall ti i fund qa paske shkru po de spi kqyrin put e veta e folin per agnesen, se normal skan moral vet e mir thojn ne gjakov e shajtmja te shan e kur te shajn dihet qe je dikushi oki ti agnes veq vazhdo zemer te kom ma e mira je te adhuroj tpuq shum loqk tung nga adhurusja jote nga peja

 17. Anonymous // November 8, 2008 at 4:31 AM  

  Sa per Agnesen ajo mos me kan e bukur nuk e kish marr kuroen hiq ...

 18. Anonymous // November 9, 2008 at 10:40 AM  

  NUK E DI PSE MIRRNI ME QESI SENE PER MODELET EDHE PER MISSAT ...KUR JU SKENI LIDHJE ME KET PUN...MODELET MISSAT.....SI P.SH::SHKURTA AJETI ,,DHURAT LIPOVICA...AGNESA VUTHAJ....LIBURNETA XHEMAJLI...QETASH KTO TE REJAT ARTNESA QENDRESA...QA JAN ME QMIME SKENI QA I VLERSONI JU...SE KA KUSH I VLERSON...SDIOMOS QETU TE FADILI QA JAN ZGJEDH KTO ME MERIT SE JANTE ZGJEDHURA NGA AMERIKANJA "IRIS IMMINIER" OKK KOT E KINI ME SHKRU PER DIQKA QA NUK KENI LIDHJE..OK I PERSHENDES TE GJITHA MODELET...SE KOM QEF MU KON SI KTO AMO SI PLOTSOJ KRITERET KSHTU QE JU DUA..MPUQ SUKSESE

 19. Anonymous // November 9, 2008 at 10:42 AM  

  sidomos shkurten edhe liburdeten a qysh e ka emrin ..shum e bukur po eedhe emri i bukur....pom pelqen ahhaha mpuq suksese

 20. Anonymous // December 6, 2008 at 1:41 AM  

  pfffffff... ec be katunarja e lloqitt persi pak e bukur apet si apet katunare ki me dekk

 21. Anonymous // December 9, 2008 at 3:31 PM  

  tung ej bre a jeni mir a dini ma mir me fol aa a veq jo katundar e qytetar po shtyheni po me kqyr krejt njo jena nga e kena na prej ardhejen aaa ku kan jetu strt gjyshat tan e e ju ktu shtyheni opop qeshtu tu shty po shihet spo arijm qo hiq veq po sharojm oo njerz njo jena ton jena njerz mos ja jepin veti fort e qeli syt mir hekeni urjeten dujeni veten e ton i doni masnjej kur e ki mir per veti e don veten e i kqyr punt e tuja sju bjen mend me fol pldh. per kond jetoni jeten se ni jet e kena e pak respekt per tjer nuk vleni me intriga pldh. shijojeni jet tuaj, e ti moj bukuri te preshendes e te uroj te gjitha te mira e sukses ne jet ne qdo aspekt te jetes te adhuroj agnesa tung e klm mir nga pejonka

 22. Anonymous // December 11, 2008 at 3:01 AM  

  S'ka njeri te perkryer ,as Agnesa seshte e tille,mirpo qka e ka ,duhet me than: SHUM ESHTE E BUKUR!!!per qka ne Bashkvendasit e saj (Vrella-Istogu)ja vlen te Identifikohemi.(per Bukuri)

 23. Anonymous // December 12, 2008 at 9:44 AM  

  shume nice je dal agnesa na zdrite ftyren e bukur je bre mos ta nin qka folin kta se nuk kan pa kurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr femen ma te bukur se ti

 24. Anonymous // December 28, 2008 at 10:41 AM  

  ncnncn a nuk po ju vjen marre me shkrujt palidhje sene per agnesen aaa ?? po agnesa eshte e bukur shumeeeeeee , e zgjuar ,intelegjente edhe qka?>let jet pi istogu a vrelle a peje a ku po thoni ju ..let jet edhe prej ni fshati ma te keq..nuk ndrron ajo se qashtu e ka fal zotii..agnesa je ma e mira te adhuroj

 25. saraa // December 30, 2008 at 8:06 PM  

  sdi qa ta rrisin nenjen se boll e keqe je femer e idht je heheeh.hajt se bahet mir veq shnosh aaaaaaa

 26. Anonymous // January 4, 2009 at 8:38 AM  

  mua me ka pelqy gjithnje si nje femer kosovare, si nje miss. ka gjera ne trup tsaj qe nuk e meritojn ti perfshije fjala miss por prap se prap eshte e lezetshme.
  Me keqardhje them dhe me besoni sepse eshte fakt; agnesa eshte miss por i palumtur andaj edhe provon lumturin e saj qdokund me qdokend. Pse e them kete? Aja ndoshta ne fillim pati disa deshtime ne dashuri dhe nuk sillet me dot si nje miss apo fytyre publike dhe eshte teper e pakujdesshme. Ajo ve kontakte palidhje me njerz, ajo vie ne zvicer dhe kontakton me meshkuj te kategoris me te ult,(disa qe njoh une). Paramendo se ku e ve ajo veten, ne qfar pozite, qe ata pastaj te tallen me te. Ajo shko neper diskoteka ketu dhe qdo nate thrret dike tjeter aty. besoni qe eshte fakt. derisa edhe nje dite ish te dashurit tim i gjeta nr e tel te saj. Me vjen keq prap qe duhet ta ndyej gojen time por eshte LOPE. Ajo do te pushtoj qdoku dhe qdo ke. Pa i interesuar a del me burra te martuar, te fejuar, apo te dashuruar. Eshte turp sepse bukuria thone eshte djall, ajo per ta ngritur veten dhe bere qefin vetes ajo shkatrroj nje dashuri. Sepse asnje mashkull asaj si thot JO, kuptohet, por cili po e merr me seriozitet se???
  Aja d.m.th vetem shkaterron dashuri por ne turp prap se prap e palumtur. Dhe turp qe ka meshkuj qe bine ne intriga te tilla, humbin vetin, dhe dashurin per nje nate joshse me agnesen.
  Andaj kujdes Agnesa, une ste hakmerrem sepse do e ndyeja veten dhe sja vlen ta bej ket per ty as ate qenin, por do perjetosh me siguri hakmarrje nga dikush.
  Me tere seriozitetin tim personal te quaj te pavlere,LOPE qe sdi asgje perveq joshjeve.
  Me falni ne shprehje ju lexuesit sepse seshte ky zakoni im te shaj njerz, por met vertet me kishi kuptu po ta njihshit sa une.

 27. malda // January 4, 2009 at 11:57 PM  

  valla agnes si lexova komentet veq pytja parashtrohet KUSH TA KA INATIN? nena ime me thot kaniher se ty te kom diqka veq sma merr menja emthot qashtu se na te dyjat e kemi prejardhjen prej vuthajve

 28. malda // January 4, 2009 at 11:58 PM  

  valla agnes si lexova komentet veq pytja parashtrohet KUSH TA KA INATIN? nena ime me thot kaniher se ty te kom diqka veq sma merr menja emthot qashtu se na te dyjat e kemi prejardhjen prej vuthajve

 29. malda // January 4, 2009 at 11:59 PM  

  valla agnes si lexova komentet veq pytja parashtrohet KUSH TA KA INATIN? nena ime me thot kaniher se ty te kom diqka veq sma merr menja emthot qashtu se na te dyjat e kemi prejardhjen prej vuthajve

 30. Anonymous // January 5, 2009 at 6:05 AM  

  je e bukur por nuk di te flasesh me te vertet e dridh shume zerin,mundohu te flasesh me mire. ok..

 31. Anonymous // January 13, 2009 at 3:25 AM  

  ohh ti as te themra e komes si vjen njomza rozhajes. nje gisht i njomzes kushton sa krejt trupi yt. perqeta edhe spriton me ja fal qdokuj ;) ke mar fam te keqe agnesa.. kuptohet per qka
  phuuu

 32. Anonymous // January 18, 2009 at 12:11 PM  

  kam ndegju prej nje shoqe qe je dashuru ne albertin-misterin. me fat

 33. Anonymous // January 18, 2009 at 4:40 PM  

  oj ti anonyme, ishalla eshte e vertet se ma mir mister se pleq. haahah tungi nga prizreni

 34. Anonymous // January 20, 2009 at 2:14 AM  

  AGRONI-PR
  NJERZ JU LUTEM MOS KOMENTONI PA LIODHJE ,ASGJE SDO TE THOT BUKURIJA TE NJERIU POR MORALI.AGNESA MORALIN MOTI E KA HUMBE,TE KJO SESHTE INTERESANT MO ASGJE
  .VETEM ME BIZNISMEN RRIN SA PER SPONZORE TE BANESES E BUKES .KJO ESHTE FAKT I GJALLE .NJE SHOQE E NGUSHTE E SAJ MI KA TREGU TE GJITHA.VETEM MBIEMRIN JA DI QE QUHEJ NOVOSELLA SHOQJA E SAJ .E CILA SHTIRET QE E DON A NE FAKT
  5 SHOKE KEMI QENE KUR NA TREGOJ PER AVANTURAT E AGNESES E JETEN E SAJ .......

 35. Anonymous // January 22, 2009 at 3:24 PM  

  un jam ardita shoqja e albertit dhe nuk eshte fer me perzi albertin ne ksi pun, aj eshte zotni edhe shum i distancum prej vip-kishe te kosoves. albert loqk je ma i miri ne bote.

 36. agnesa // January 23, 2009 at 4:46 AM  

  oj agnes je shum e bukur aa ma e bukra je tti tdu shum po normal se tana agnesat jan te mira haha

 37. Anonymous // January 25, 2009 at 8:22 AM  

  Agnesa lirisht edhe 10 vjet mundet me mbajt kunoren e MISS-it. Ende ska dale femer qe ja kalon. Bravo! L (:)

 38. Anonymous // January 25, 2009 at 8:33 AM  

  Zoteri Agron (PR, 20 janar 2009) Leht eshte me fole me te ndegjume e me genjeshtra te tjerve. Mos u merr me hipokrizi e me thash-e-thena. Po edhe nqofte jan te verteta qfar ke degju, mbaj per veti. Jepe mendimin tend personel publikut e mos u shit me mendime te tjerve. Si pikë e parë, nese se pari t'kan eduku me dite qa eshte me respektu veten kishe me dite edhe me respektu tjetrin, si individ e si te ''FAMSHEM'', po fatekeqesisht nuk e ke pase at fat si shume te tjere mes nesh. Nuk mtakon me te dhane keshilla, por, spo je ty tingeluu interesant me u marr me fjalime te tjerve! Personalisht, kam pas fat dhe rast me taku shume, e shume, e shume personalitete shqipetare e te huj, po perveq Agneses ende nuk ka arit dikush me mdhon bindje ma te madhe te edukimit, te respektit, te natyralit, e te humanizmit. Kaq! E ata qe merren me keto pune te fjalve vetem per arsye te gjelozise ''it's a shame'' man! Peace and Respect! Lendita

 39. Anonymous // January 25, 2009 at 8:42 AM  

  I nderuar Agron (PR) edhe nje verejtje! Nese nuk tka mesu jeta me bo dallimin mes faktit te gjalle dhe nje hipokrizie, ke fat qe po qelloj ketu me te transmetu nje porosi te ''bukur''. Nuk kom qellim me te kundershtu, nese ti veq e paske besu shoqen qe tka dhone lajme,...por, ti vet po i mohon fjalet e tua! Kur po e cekë qe eshte ''fakt i gjalle'', publiku pret prej teje me e cekë ndonje dokumentar qe e trajton temen e faktit direkt me personin e cekur. Po ti mjerisht ne nje anë po thu qe eshte fakt i gjallë e ne anen tjeter po e cekë qe eshte vetem nje e thene e nje ''shoqe'' kinese e Agneses. Mos te lutem, mos u tall me vetveten se shume i mjerë po tingëllon! It's so pity,... per shume te gjorrë qe merren me keto thash-e-thena,... Respekt!

 40. Anonymous // January 26, 2009 at 10:31 AM  

  Je shume e buker zemer, poashtu edhe ne kosovare po dukeni shum buker me albertin. Shpresoj qe keni diqka ma shum se nje shoqni se ju paska ba zoti bashk,ma te mirin me ma te miren.Nje pjesmarse e miss kosoves.a...

 41. Anonymous // January 26, 2009 at 2:32 PM  

  oj Agnese, a je nda prej BAJRAM REXHEPIT krejt apo hala po del me te. Marre bre cka i bane vetes, a e pe edhe ne TV cka u folke per ty se ne Mitrovicasit e dijme mire cka ke ba ne ate postin e KESHILLTARES.
  O zot kaq e bukur e me ra kaq poshte, nuk ben bre aaaaa
  Mitrovicalia

 42. Anonymous // February 11, 2009 at 10:30 AM  

  Ani qika e demanton se edhe me Elvir Muriqin ka kalu.Po kujt po i shet mend moj goce. Te gjithe e din qe ke kalu me Elvirin, e para tij me Edmondin. E pse e ke qit fotografin me Elvirin koke me koke ne internet. Apo ndoshta tash i ke ra pishman se kemi degju se ke fillu me nje cooler te ri nga Londra qe ka ardhe mu ba mesues. Edhe me te nuk te zgjat shume se shpejt e merr vesh se cfare je edhe ai.Bile ti qysh je mesu me ta mbush gushen me euro, nuk e zgjat shume veq nese e mban edhe ndonje biznesmen ne te zezen. Shpejt ke me tregu fytyren..

 43. Anonymous // February 13, 2009 at 8:22 PM  

  tung te gjithve e ju qe ja keni inatin ju qift nona krejtve se femer mat bukur nuk ka pas kosova as nuk ka me pas edhe vitet qe vin. per komerntart vlen kjo... sa per jeten private kerkush nuk esht ma i mir ne ket bot krejt e keni qi nonen e juj ka ni her e ma mir o mos me fol keq e me kqyr ato kurva qe i keni ne shpi se nese nuk i kqyrni ju jav kqyrin tjert edhe jav bojn hizmetin mos u merrrni me AGNESEN SE AGNESA ESHTE NJE ENGJULL I PA PAR:PRIZRENI AGNESA VETEM VAZHDO SE JE ::::::

 44. ibrahim prizren // February 13, 2009 at 8:40 PM  

  O SHIPTART E ZI A KENI BUK ME HONGER NEPER SHPIJA O JU KURVA QE E SHANI AGNESEN MU BO JU SI AJO KURR NUK KA SHANC E SA PER MASHKUJT QE SHAJN AGNESEN JA QIFT KINA ME RETHIN NONEN GRUEN EDHE NAJ MOTER TE BUKUR:KET E KENI PREJ NI PRIZRENASI:AI QE FOL MIR PER AGNESEN QAI NJERI DIN DISHKA NE KET BOT PERSHENDETJE NGA PRIZRENI O LLOKUM OJ AGNES VETEM PERPARA E LEJI KTA KLLOSHAR E KTO KLLOSHARICA:SE LYPIN ME JA QI RROBT E SHPIJES

 45. ibrahim prizren // February 13, 2009 at 8:45 PM  

  EJ NUK O ME RANSI E KAHIT ESHTE ME RANDSI ESHET QE E KA ZEMREN SHIPTARE PER AGNESEN NUK KA REZIK NE JET KA LIND ENGJULL EDHE DOT VDES ENGJULL:NESE DIKUSH DON ME DIT MA SHUM PER KET MERRENI KETT ADD:imi.pz@hotmail.com dot te ekni njer pergjigjje ta sakt.

 46. Anonymous // February 16, 2009 at 11:42 AM  

  oj kurva e prishtines

 47. Anonymous // March 8, 2009 at 3:11 AM  

  mos harxhoni fjale o njerez se ajo as qe jau lexon keto qa po i shkruni e ma mir eshte me i kqyr secili punet e veta qa ki me i bo krejt njojt sjena

 48. Anonymous // March 9, 2009 at 10:47 AM  

  leni more agnesen rehat se ka qef qika me bo qejf.veq deshta me ju tregu qe eshte shum e mire ne krevat . eshte shume e nxehte . hahahahahah. spo tregoj ma shum agnesa.mpuqqqq .

 49. Anonymous // March 14, 2009 at 1:47 AM  

  I lexova disa Komente dhe nuk mujta Mu duru pa e dhen edhe un nje Koment.
  lexova ketu shum thash e theme, po ne realitet jan "GABIM-e"Un e njof agnesen mir dhe di per historin e saj, pash shum qka si p,sh AGRONI-PR,qe kishte dhen nje Koment,sipas Mbiemrit te asaj qikes qe ke dhen, un po edi se kush esht Ajo NOVOSELLA,e njof edhe ate mir, po Marre i qoft nese ajo ka fol diqka keq, apo me Inat per deri sa e ka Konsideru shoqe te mir qe nga viti 2004/05 e deri me tani,tek ne Shqiptaret ka shum probleme-thash e theme,Papunsija e ben te veten, tek ne nese e e leshon dikush nje rre pas nje kohe shum te shkurt as Rrenen e vet se njef.
  Rrespekt per Agnesen, je ma e mira vetem vazhdo, se me pun i arrin gjitha

 50. Anonymous // March 15, 2009 at 8:06 AM  

  risi-risi-risi
  lajmi i fundit per agnesa vuthaj
  pas skandaleve seksuale qe i ka pas agnesa vuthaj me heret me pronaret-bossat e qendrave tregtare City Park edhe Grand Store kete weekend eshte pare me djalin e pronarit te albi shoping center ne slloveni .a thua kur do te ngihet agnesa vuthaj.

 51. Anonymous // March 15, 2009 at 8:17 AM  

  Nuk eshte qudi qe nje vajze fshatare vrapon pas bossave te shopping centrave .edha ata me siguri e trajtojne si lojne agnesen.kurse ajo per shperblim merr me siguri naj euro per sherbimet e veta.shum keq nje vajz shqiptare te sjallet si prostituke e evropes.
  pershendetje agnesa,mbushu mend moooo.

 52. Anonymous // March 15, 2009 at 8:21 AM  

  kqyre kqyre agnesen pas edit,elvirit,enverit ja paska nis mu qi agnesa edhe me tjetrin shopping center aaa.ncncncnc.eu agnesa vuthaj eu.pom doket veq karin pidh po e mban.ncncncncncn.
  kom ndegju qe ke qef me ta lipi pidhin shummmmm.

 53. Anonymous // March 22, 2009 at 10:16 AM  

  Agnes shum urime per te arriturat e tuaja,te uroj suksese ne te ardhmen,sa per njerzit qe flasin mos u merzit se tek ne ne ks asht ba ni mental.... sikur dhelpra me rrushin,kur sun e mberrin thot nuk po hajka heheheh,un te qmoj shum per vetit e tua dhe bukurin taman shqiptare e jo si disa gerdhoja,te persh nga rogana

 54. sexi2009 // March 26, 2009 at 7:33 PM  

  qysh more nuk po te vjen turp pi Zotit ej me thon pretendim per elvirin qe tka qi si lopen marrja e Zotit ,krejt peja e din se vet tkena pa non stop ,ej kurva e msheft ani intelektin eqmon ti me shku me burra bte martum ej me burra te thim qe i kan thmijen sa ti a ki more ti prind,Zoti te ka poshtersu sepse ke genjy publikisht qe nuk je kon me elvirin ta ka end bythen lopa ni her ani aj mir tha as qe kena foll per at pun demek po qihem qesht edel ku del jo dul mir u pa kush osht agnesa vuthaij rrospakurva

 55. Anonymous // April 6, 2009 at 11:04 AM  

  Po flas prej kandit qe e kom pa une edhe kom nejt rrafsh 1 meter larg saj,Valla per ma budallice edhe ma te hupt se Agnesa Vuthaj rralle qe ka, jo qe ja kom inati se e mire osht e bukur e krejt veq lidhje RRAFSH 2 lidhje si ka me kry, rrafsh 2 llafe ngjit sdin me ti bo. Me nje grup te njejte te Fakultetit FAMA jemi kon bashke, e sa per kjo qe u kryn 2 fakulteta mas pari si kjo edhe une i kryj jo 2 po sigurisht njo 5-6 fakulteta si kjo qysh i kryjke. Profesorat e lshojshin kurre nuk vike ne ligerata, ne provim kur kemi hy jom kn larg saj hiq ma larg se 2 banka, e ka prit ni student mashkull ka qene afer saj shume i zoti, e ka prit ate derisa e ka kry provimin e vet ai me shkrim edhe ja kamarre ANGESES me 2 fakulteta qe i ka kry ja ka marre testin e saj edhe ja ka mushe rrafsh qe 2 syte emi ekom pa ajo e din sakte kur osht kjo pune, kur ka qene edhe ne cilin vit ndodh qe edhe cilen lande po spe di a i kujtohet landa se garant ka vepru njejte ne secilen lande.
  Nese nuk gaboj ka qene ne landen Statistike ose Historia e mendimit pilitik sme kujtohet sakte.me ma kalu edhe mu dikush ashtu provimin garant qe i kryj ka 10 fakulteta e isha kon ,GJeniu i Vogel,, deri tash po hajt se tana te zezat e kan mlu agnesen po se ka gajle ajo edhe asqe i kshyr ajo kto komente se as qe ka kohe bile me Bajrama e me Daca, Edmonda e Elvira, QUdi qysh spi bohen bashke niher ton qat e me knaq ishalla pe knaqin se spi del njo asaj njekohesisht pi gjynahit , se per e mire me PA ME SY qka osht osht a Moralin e ka MINUS ZEROmo te folnit thu ti je tu i nejt me stupc te kryt ani ,,Komunikim Masiv,, ajo para kamerave spo mun fol e leje mo para ni mase te njerzve direkt mos te flasim hahah po leni kto budallakija kshyrni punt e juve ma mire e ma hajr osht se Kurva snalet me ksi sen duhet me troshit ne ven e qateher nalet .. kaloni mire te gjithe

 56. esma // April 13, 2009 at 1:02 AM  

  komentusi i fundit po thot qysh u mesu kjo me ja mush gushen pare. mire the kur je katunaric e fryt, edhe kur nuk ki pare, po valla shitet njeri per pak pare.mentaliteti i agneses fatkeqsisht osht i ulet.po cfar mund te pritet prej nje qike t'katunit si agnesa e katundaraft qe deri dje lopen e ka rujt e sot normal qe me mujt qka nuk bon. po keshtu e ka jeta katunaricat e katuneve po vin ne prishtine po kurvinaven edhe po thojn hej na kemi arrit se po jetojm ne prishtin. qe na flliqet bre qeni gojen ta qift.badihava qfar bukurije qe si ta qel at goje mut fol

 57. esma // April 13, 2009 at 1:07 AM  

  edhe mos ma permendni elvir muriqin e at tjetrin mut. ani elvir muriqi po elviri masi e ka kqyr ket berdhog muti as ai ma i mire nuk osht po muj me paramendu kur ka ra ne nivel te ksaj balice mire po e di qe edhe ai osht mut i njejt. hej agnes qa mu ka kesh me ty tash se fundi ne tv. 21 ani the huahuahuahua ani the mori selakica e baglaft the me kan dhon kompliment perveq bukuris i kishe edhe 3 arm tjera kishe ti ki karakter e qa po di. hahaha ti je ni mut apo jo mut ma mire me te qujt nje bagel lope qe nuk ja vlen as me te leshu lopa

 58. esma // April 13, 2009 at 1:12 AM  

  katunarica ka ardh e po na jeton ne prishtine ikkkkkkkk more lopa e keqe ne at mut katundi prej ka edhe je ikkkkkkkkk kape ruje lopen se nuk je per kurgjo masi qe qihesh me cdo njonin qe ka pare. qaty po shihet sa bukuri ki e sa e fort je per nga karakteri. po ku keni pa ju njerz qikes t' katunit po i vjen ni shanc si agneses e kjo po e refuzon po kjo masi nuk e ka shit edhe familjen per pare une nuk e di. niveli si i kesaj muteje osht ne gjendje qkas me bo se i ka ardh vera ka dera e duhet me u rujt prej ktyne tipave te rrezikshem. zoti mos na provoft

 59. Anonymous // April 14, 2009 at 2:29 PM  

  kurvic je a !!!
  marre per ty

 60. Anonymous // April 15, 2009 at 12:22 AM  

  qa po ban a je mir o kurww je walla

 61. Anonymous // April 20, 2009 at 1:12 PM  

  Per albertin nuk besojqe kan najsen se albertin.

 62. Anonymous // June 9, 2009 at 3:47 AM  

  ej mos hani mut po kqyrni punet e juja se nfyt ju prej qa kari keni ju me agnesen mos ju ka borxh najsen a? vorrat e kqij qi skanmut ne both folin kshtu hajdeni pidha shihemi ne prishtin e ju kallxojna kush shet rrush edhe koment e shoh tu hanger mut je per agnesen e ven ne kosove sko me ju lan a morret vesh? e ju kurrva runi frajerat se gjithkush lakmon ne agnesen

 63. ketrushi // June 18, 2009 at 9:40 AM  

  Urime per ate djalin nga londra them se ja vlen e per mua je njeshi

 64. Anonymous // June 28, 2009 at 11:22 AM  

  shum e bukur je agnes ve mbaje ket energji

 65. Anonymous // July 14, 2009 at 2:11 AM  

  hej ma mir kqyrni punet e juja se secili prej neve e ka jeten e vet skeni pune ma te mir ju a? veq me i kesh njerezit puuhhh motern e katunareve

 66. Anonymous // July 14, 2009 at 2:13 AM  

  hej ma mir kqyrni punet e juja se secili prej neve e ka jeten e vet skeni pune ma te mir ju a? veq me i kesh njerezit puuhhh motern e katunareve

 67. Anonymous // July 15, 2009 at 7:25 AM  

  je shume e mir veq kush ta ka inati e mahalles tem je kan por fatkeqesisht nuk je sepse gati krejt lagjia bregu i diellit jemi mburr me ty

 68. Anonymous // August 10, 2009 at 12:26 PM  

  ej agnesa shum e bukur je amo menden mes e rrit se e ul veten mes harro te uroj fata

 69. Anonymous // August 23, 2009 at 2:00 AM  

  tung nga yllka angnes je yll valla me te vettet askush prej misave sme pelqejn veq ti me pelqen llokum je valla veq kush ta ka inati eq folin keq tung agnes mpuq nga yllka krasniqi prishtin te dua shum qao kalo mir mpuq

 70. bali 003 // September 14, 2009 at 2:50 PM  

  oooooooooooooooooooooo........
  je ma e mira pi te kcijeve a .vec vazhdo klm mpuq

 71. idrizi // September 20, 2009 at 2:18 AM  

  i vetmi mis qi e ka mar kuroren me merit se te tjerat krej me pare i kan mar degjova nga shtypi qi je met pa pare e spo munesh me organizue spektaklet e bukuris spo mun i gjen sponzoret po ta kujtoj ni sponzor i fort veton surroj sa ja folke mihries 1mil e ty ti jep garant 2mil sa per bukuri tane me qi nanen se kush sun ta kalon

 72. Anonymous // October 3, 2009 at 3:39 AM  

  Made in ISTOG mo

 73. Anonymous // October 4, 2009 at 6:36 AM  

  valla shum e bukur je veq vazhdo

 74. Anonymous // November 13, 2009 at 6:55 AM  

  shum po filozofoni bre..
  phfffffff

 75. Anonymous // November 25, 2009 at 4:40 AM  

  ufff une se njo veq zanin ja kam ni edhe ne foto si e kam pa e bukur je po kur tjesh e bukur duhet me pas edhe pak mend edhe pse e ke shkel kerkush nuk e shkel per qef ka gabu qika qka mej ban kto sene ndodhin une i pash te gjitha si ikishi shenu ama agnesa duhet shum e mlut une skam qka met than e b ukur je po kur tjesh ebukur edhe pak mend me pas ama turoj suksese

 76. dorontina // November 25, 2009 at 4:45 AM  

  mir dita une jam tina se di per agnesen se kam pa kurr veqn ne tv edhe ne foto nuk e njo e bukur je ata nuk mundetme ta mohu kerkush ama i pash se qka kishi shenu nuke di nuk e njo as nuk du me njoft se sem intereson e mir je jo edhe shum ka edhe mat mir po kur tjesh emir duhet me kan e mir me tonat tmirat ishalla je qashty se qka niva une jem qudit te gjith turoj fat n uk ta kam inati se e mir jam edhe une po sem intereson veq men me pas kaloni mir
  j u pershendes tung

 77. Anonymous // December 2, 2009 at 4:19 AM  

  je shum e mir veq vazhdo te duam shummm nora,leta,gresa etj... mpuqq

 78. Anonymous // December 2, 2009 at 4:19 AM  

  je shum e mir veq vazhdo te duam shummm nora,leta,gresa etj... mpuqq

 79. Anonymous // December 4, 2009 at 5:44 AM  

  je emir kam deshir met pa niher

 80. Anonymous // December 8, 2009 at 8:22 AM  

  Agnesn e kam njoftu para disa viteve,nuk osht e bukur si doket ne foto. Per Miss nuk osht as nuk osht kon. Te them e keqe nuk osht nermale. E njof si te gjitha vajzat ne kosov. Nuk ka para si mendoni perkundrazi me vjen keq to them por ku jeton Agnesa ne Vrell te Istogut te vjen gjynah. Kam shum per te then po po lo me kaq.

 81. bonita // January 22, 2011 at 10:35 AM  

  Edhe je e bukur,edhe e moralshme edhe shume person i mire,gjithashtu shume e sinqert.Ska rendsi kush qka thot me rendsi eshte qe ne edhe ti e dim se qysh je nga karakteri.Qfar babe dhe familje ke kuptohet se ske ka del e keqe..Je e pa zevendsushme. Pershendetje nga Lubozhda perkatsisht ni admiruese e jotja Bonita :)

 82. Anonymous // January 22, 2011 at 10:43 AM  

  Bukurin qe ia fali Zoti,e ngriti aty ku duhet..Paret si duhen nje personi si Agnesa(jo sa me shit veten)Sipas familjes se Agnesa's me ardh puna ME SOCIAL JETON e moralin se shet,megjithse so nevoja me luftu per mbijetes sepse t'gjith jan t'shkollum prej prindve deri te fmia parashkollor(qe i kan si me fakultet)perndryshe Jeton ne vrell FAKT mirrpo krenohet per vendlindjen e saj.Jeton si qdo shqiprar..Ni kshill per kta MORALISTAT qe po tregohen burra t'mire KQYRNI HALLET E JUVE e mos i kallxoni t'zezat N'kete vend !
  Phuu All-llahu ju marroft!!!

 83. Anonymous // April 12, 2011 at 4:13 AM  

  sa gjynah pome vika prej qatij se nuk paska qene as nihere ne vrell te istogut e ku asht rrit agnesa vuthaj se me siguri ja kish marr lakmi katundit e ty agnesa te lumt vazhdo je ma e mira po dihet ku je rrit e jumja ti . e sa per komentet qe i merr me vjen keq per ata lexues se gjdo njeri qe e shkruan nji koment per diken qe as nuk e njef e as qe nuk e ka par kurr veq ne tv a foto ata veteveten ekomentojn se nuk munden me dhen komente per te tjeret po qe nuk nisen nga vete vetja .

 84. Anonymous // June 9, 2011 at 10:44 AM  

  agnesa esht numer njo veq kush ja ka inati per mu agnesa esht shum e mir ani ma qaj simone po do me u tranu mas agneses heheheh

 85. Anonymous // August 29, 2011 at 2:23 AM  

  ohh folni qka doni se si agnesa nuk ka bre ma e mira asht bre ok oj agnesa mos ta nin hiq bre ty veq kthena bre qeto komente agnes edhe qata se folin keq per ty ata lirisht mundesh me ju than njerz te qmendiur khena komentet agnesa oj zemer tung nga monda

 86. Anonymous // June 30, 2012 at 10:07 AM  

  Pfff shum kot dhe kjo dhe e motra soki jane vertet shume fallso dhe shume debile...

 87. Anonymous // November 27, 2014 at 3:44 AM  

  Tani lajmi me i riu Agnesa ka hypsin e ri ai ashte Marsel Merdita ashte pejan po jeton ne Tirane dhe shet syze, ka dyqanin Optika Marcel.
  Kjo vertete qenka nje femer e ulte qe shfrytezon meshkujt veq per lek.
  Viktima e radhes Marseli ashte 50 vjeqar dhe ka 2 fmi ne moshe me Agnesen.
  Shikoni profilin e Marselit ne facebook the instagram qdo dite poston agnesen.
  Marsel Merdita Otika Marcel

 88. Fghkfhk Dfgaert // June 27, 2018 at 7:28 PM