BLEJ ONLINE

Bleona Qereti

Posted by kushi | 3:48 PM | 145 comments »

Kliko ne foto per ta zmadhuar

145 comments

 1. genta // July 3, 2008 at 3:35 PM  

  un jam genta nga kijeva o bleona moss na ndin bre bukuroshee qa te thon kta kosovaret tan se kta me pas ftyr e nder e njerzi i kqyrin te gjith moralin e vet e nuk e prishin veten duke dhen komente qa sduhet me fol e qa kan me fol per ty ata kur vetveten e tyre po e ulin aq posht me fjal banale oki pra te pershendes per mu je shum cool ciao genta kijev

 2. Anonymous // July 4, 2008 at 12:37 AM  

  pershendetjenga prizreni
  tung bleona illy i istades son je ma e mir veq vazhdo kesht
  a e din endrra me e madhe je jetes sime esht te bisedoj me ty .. nese ma plotson kete deshir ateher do te qetsohem se menduari per ty
  qe nr im i telefonit +37744967459

 3. Anonymous // July 7, 2008 at 9:24 AM  

  heyy a e din qe je ma e mira edh eku ku krejt seksi je a edh eqka te kisha qi une ty ni here s eku ku po e mira qe je edhe kari je deri ne funde te pidhit ton ish shku a po kapish edh eku ku qysh te kisha qi po le le se alla alla qysh te kisha qi ehd ecicat ti kisha honger edhe ku ku pidhin ta kisha ilpi edh ekrejt te kisha ilpi me pa ti nihere karin tem skishe fol ok veq ishum qi zemer te dua edh ekame qefe mu qi ni here me ty kur dush qihmi

 4. Anonymous // July 9, 2008 at 6:48 AM  

  bleona shume e bukur je veq kush ta ka inati eshe nese kisha mujt e kisha jep 1 sugjerim qe mos te shenojne gjithqka keta qi po jepin komente se jom e bindur se krejt femijt i shikojne keto komente sa prej bukurise se bleones ska fjale je misyy i ks´dhe i shqiperise e tash edhe i amerikes
  MPUQ MISSYY

 5. Anonymous // July 11, 2008 at 2:43 AM  

  hej a je bre ti normal ti i ke hyp skijave moti bre ncncncn as mare spo ki more o zot valla ...... ty:P:P:P????

 6. Anonymous // July 15, 2008 at 4:36 PM  

  Je e pa krahasueshme per nga bukuria dhe eksituese per meshkuj Kosovari

 7. Anonymous // July 15, 2008 at 4:38 PM  

  Kush e shan ket kopliment leti merr per vete te gjithat Kosovari

 8. Anonymous // July 18, 2008 at 2:46 AM  

  je shume e mire vallahine veq kushe ta ka inati

 9. Anonymous // July 18, 2008 at 10:20 AM  

  oj bleone te dua shume je ma e mira mos ta nine qka te thojne keta te kosovese se ti e dine se je nje ylle i vertet keta le ti kqyrine kengetaret e veta qe i kane ne kosove krejte katunarka vallahine

 10. Anonymous // July 23, 2008 at 2:08 PM  

  nuk kan mashkujt faj pse po te thone keshtu pse po e meriton shume edhe bile bile kurgjo nuk jan ka te thojne se shume po e meriton se po fotografohesh si lavire hiq nuk ki dallim prej tyne mare nuk po te vjen ti dhefsha vjet qi i ki mori laperic per bukuri nuk kam qka me te tane se je e mire po me qeli gjeste nuk te vyn hiq edhe ajo ishalla ndryshin se gjdoher nuk ke me kon e ree

 11. xeher_55@hotmail.com // August 1, 2008 at 8:06 AM  

  ______$$$$_______$$$$______
  _____$$$$$$_____$$$$$$_____
  ____$$$$$$$$$__$$$$$$$$___
  ___$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$__
  __$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_
  __$$$$$$$$-bleona-$$$$$$$_
  __$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_
  ___$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$__
  _____$$$$$$$$$$$$$$$$$____
  _______$$$$$$$$$$$$$$______
  __________$$$$$$$_________
  ____________$$$___________
  _____________$____________

  Nga London

 12. Anonymous // August 1, 2008 at 2:39 PM  

  ei o ju nga kosova na çat trapin krejt po ku krahasohet adelina me bleonen shikoje nje her bleonen çfar bukurie ka e shikojeni at adelinkurven si sesht fare e bukur ketu ska inat juve u vjen inati ok

 13. edi // August 1, 2008 at 2:45 PM  

  ei o ju nga kosova na e çat trapin fare lat nam krejt juve krejt ato kengetare ça i kini krejt kurva i kini po ku ka ma mir se vajzat e shqipris ato jan per me i marr per grua po juve jo se ta çani tapin krejt ok e keni pa boten ne enderr

 14. Anonymous // August 1, 2008 at 2:46 PM  

  a e dini ça na e çat trapin ju kosovaret ok

 15. antigona // August 17, 2008 at 8:00 AM  

  tung bleona pershendetje nga un antigona jam adhurese e flakt e jotja um pelqen shum a je ma e bukura ne shqipri edhe ne kosov mpuqqqqqqqqqqqq shum te madhe nga un te uroj shum fat edhe sukse gjat ter jetes kis for you

 16. Anonymous // August 18, 2008 at 11:13 AM  

  agroni cpboni appovc apv ksva fdghgruhweuuwehjttdwhhafdgyqwdtggehfhiufg hihgewf87879/rh77yw
  eguuyef\vhguf\
  hjwyefhhdyud uyerbmw m3rnihwe

 17. Anonymous // August 21, 2008 at 3:21 AM  

  bleonna eshtte njerii edhe kengettaree super edhee psee i qploon pjestt e trupiit hiqq ska problem se njerrii kuur o i buukurr ska gajle edhe une vlora arditi edhe tina te adhuurojjmm shumm edhe moos ta niinn se superr jee byyy klmm.  loola ditii tinna

 18. JustinNY // August 23, 2008 at 9:34 PM  

  Ju KOSOVARET na thithni KARIN ne SHQIPTAREVE.Bleones ti rruani picken ju se ne jua kemi qire te gjithe Femrat e Kosoves,bile kemi qire dhe ato djemte e bukur kengetare,sa kane qare nga qefi i karit.Me kujtohet kur ne Grand Hotel,une dhe nje shoku im nga Tirana kemi qi ate kengetarin e bukur,qe na thoshte"Ohhhh mos e hiq karin,me pelqen,ma fut ne goje.Na ka bere telef 5 ore duke e qire,mezi u ngop.Spermen qe i kemi derdhur ne goje ate nate,ka qene sa per te qire 10 femra.Pra ju Kosovaret dhe maqedonasit,skeni cfare te thoni,se ne ju kemi qire deri sa ju ka zene gjumi.

 19. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 27, 2008 at 4:35 AM  

  .
  .
  ............BITCH NR'2.............
  .
  ...........BLEONA QERETI...........
  .
  ....ME PRITE MUA U.D.D. NE DIMER...
  .
  .SE DO TE N'SHOHETE ''TARAKI '' TY.
  .
  .
  ....DHE KA ME TE ETHE KEQ SHUME....
  .
  .
  ........PRITE TARAKIN U.D.D........
  .
  .
  BEHU GATI ME JA KTHYE BETHTE TARAKUT.
  .
  .
  ......DHE BEHU GATI ME U ETHE......
  .
  .
  DHE KURE TE ETHESHE NGA TARAKI U.D.D.
  .
  .
  ....GARANTE QE NUK KTHE MO KURR....
  .
  .
  ..........POR KI ME MBAJT.........
  KI ME MBETE SHTATEZEN PERGJITHMONE
  ..........NGA TARAKU U.D.D.........
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .

 20. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 27, 2008 at 4:35 AM  

  .
  .
  ............BITCH NR'2.............
  .
  ...........BLEONA QERETI...........
  .
  ....ME PRITE MUA U.D.D. NE DIMER...
  .
  .SE DO TE N'SHOHETE ''TARAKI '' TY.
  .
  .
  ....DHE KA ME TE ETHE KEQ SHUME....
  .
  .
  ........PRITE TARAKIN U.D.D........
  .
  .
  BEHU GATI ME JA KTHYE BETHTE TARAKUT.
  .
  .
  ......DHE BEHU GATI ME U ETHE......
  .
  .
  DHE KURE TE ETHESHE NGA TARAKI U.D.D.
  .
  .
  ....GARANTE QE NUK KTHE MO KURR....
  .
  .
  ..........POR KI ME MBAJT.........
  KI ME MBETE SHTATEZEN PERGJITHMONE
  ..........NGA TARAKU U.D.D.........
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .

 21. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 27, 2008 at 4:35 AM  

  .
  .
  ............BITCH NR'2.............
  .
  ...........BLEONA QERETI...........
  .
  ....ME PRITE MUA U.D.D. NE DIMER...
  .
  .SE DO TE N'SHOHETE ''TARAKI '' TY.
  .
  .
  ....DHE KA ME TE ETHE KEQ SHUME....
  .
  .
  ........PRITE TARAKIN U.D.D........
  .
  .
  BEHU GATI ME JA KTHYE BETHTE TARAKUT.
  .
  .
  ......DHE BEHU GATI ME U ETHE......
  .
  .
  DHE KURE TE ETHESHE NGA TARAKI U.D.D.
  .
  .
  ....GARANTE QE NUK KTHE MO KURR....
  .
  .
  ..........POR KI ME MBAJT.........
  KI ME MBETE SHTATEZEN PERGJITHMONE
  ..........NGA TARAKU U.D.D.........
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .

 22. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 27, 2008 at 4:35 AM  

  .
  .
  ............BITCH NR'2.............
  .
  ...........BLEONA QERETI...........
  .
  ....ME PRITE MUA U.D.D. NE DIMER...
  .
  .SE DO TE N'SHOHETE ''TARAKI '' TY.
  .
  .
  ....DHE KA ME TE ETHE KEQ SHUME....
  .
  .
  ........PRITE TARAKIN U.D.D........
  .
  .
  BEHU GATI ME JA KTHYE BETHTE TARAKUT.
  .
  .
  ......DHE BEHU GATI ME U ETHE......
  .
  .
  DHE KURE TE ETHESHE NGA TARAKI U.D.D.
  .
  .
  ....GARANTE QE NUK KTHE MO KURR....
  .
  .
  ..........POR KI ME MBAJT.........
  KI ME MBETE SHTATEZEN PERGJITHMONE
  ..........NGA TARAKU U.D.D.........
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .

 23. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 27, 2008 at 4:35 AM  

  .
  .
  ............BITCH NR'2.............
  .
  ...........BLEONA QERETI...........
  .
  ....ME PRITE MUA U.D.D. NE DIMER...
  .
  .SE DO TE N'SHOHETE ''TARAKI '' TY.
  .
  .
  ....DHE KA ME TE ETHE KEQ SHUME....
  .
  .
  ........PRITE TARAKIN U.D.D........
  .
  .
  BEHU GATI ME JA KTHYE BETHTE TARAKUT.
  .
  .
  ......DHE BEHU GATI ME U ETHE......
  .
  .
  DHE KURE TE ETHESHE NGA TARAKI U.D.D.
  .
  .
  ....GARANTE QE NUK KTHE MO KURR....
  .
  .
  ..........POR KI ME MBAJT.........
  KI ME MBETE SHTATEZEN PERGJITHMONE
  ..........NGA TARAKU U.D.D.........
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .

 24. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 27, 2008 at 4:35 AM  

  .
  .
  ............BITCH NR'2.............
  .
  ...........BLEONA QERETI...........
  .
  ....ME PRITE MUA U.D.D. NE DIMER...
  .
  .SE DO TE N'SHOHETE ''TARAKI '' TY.
  .
  .
  ....DHE KA ME TE ETHE KEQ SHUME....
  .
  .
  ........PRITE TARAKIN U.D.D........
  .
  .
  BEHU GATI ME JA KTHYE BETHTE TARAKUT.
  .
  .
  ......DHE BEHU GATI ME U ETHE......
  .
  .
  DHE KURE TE ETHESHE NGA TARAKI U.D.D.
  .
  .
  ....GARANTE QE NUK KTHE MO KURR....
  .
  .
  ..........POR KI ME MBAJT.........
  KI ME MBETE SHTATEZEN PERGJITHMONE
  ..........NGA TARAKU U.D.D.........
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .

 25. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 27, 2008 at 4:35 AM  

  .
  .
  ............BITCH NR'2.............
  .
  ...........BLEONA QERETI...........
  .
  ....ME PRITE MUA U.D.D. NE DIMER...
  .
  .SE DO TE N'SHOHETE ''TARAKI '' TY.
  .
  .
  ....DHE KA ME TE ETHE KEQ SHUME....
  .
  .
  ........PRITE TARAKIN U.D.D........
  .
  .
  BEHU GATI ME JA KTHYE BETHTE TARAKUT.
  .
  .
  ......DHE BEHU GATI ME U ETHE......
  .
  .
  DHE KURE TE ETHESHE NGA TARAKI U.D.D.
  .
  .
  ....GARANTE QE NUK KTHE MO KURR....
  .
  .
  ..........POR KI ME MBAJT.........
  KI ME MBETE SHTATEZEN PERGJITHMONE
  ..........NGA TARAKU U.D.D.........
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .

 26. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 27, 2008 at 4:38 AM  

  .
  .
  ...........BLEONA QERETI...........
  ...............PRITE...............
  ..............TARAKIN..............
  ...............U.D.D...............

 27. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 27, 2008 at 4:38 AM  

  .
  .
  ...........BLEONA QERETI...........
  ...............PRITE...............
  ..............TARAKIN..............
  ...............U.D.D...............

 28. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 27, 2008 at 4:38 AM  

  .
  .
  ...........BLEONA QERETI...........
  ...............PRITE...............
  ..............TARAKIN..............
  ...............U.D.D...............

 29. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 27, 2008 at 4:38 AM  

  .
  .
  ...........BLEONA QERETI...........
  ...............PRITE...............
  ..............TARAKIN..............
  ...............U.D.D...............

 30. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 27, 2008 at 4:38 AM  

  .
  .
  ...........BLEONA QERETI...........
  ...............PRITE...............
  ..............TARAKIN..............
  ...............U.D.D...............

 31. Anonymous // September 1, 2008 at 10:48 AM  

  bleon per ne ftyr je shum e bukur ama trupin se ke valla hiq te mir edhe pse e ke nderq ama me fustana ma i mir po te del mos gabo mo me dal ne foto me bekine oki

 32. Anonymous // September 4, 2008 at 12:13 AM  

  bleona si shkojne punet e shpis

 33. Anonymous // September 15, 2008 at 2:28 AM  

  bleona esht shum e bukur po cik kuck!

 34. Anonymous // October 12, 2008 at 7:18 AM  

  Oj bleona hiki jelekt e ti shohum cicat se po vin rrugaqat e po ta shtin karin ne pidh e tani ne televizjon del desh e leje ma ne internet kurvoooooooo

 35. Anonymous // October 13, 2008 at 1:02 PM  

  haj me det haj , mjera ti qka tkisha ba , tkisha neh per toke , veq ishe knaq a , je shume e mire kur dokesh cullak , te kujtoj.

 36. Anonymous // October 29, 2008 at 12:41 PM  

  u daj kjo veq kar e lyp E pidhin ja qifsh

 37. Anonymous // October 31, 2008 at 8:17 AM  

  Po ju Kosovaret Paskeni qene te mbaruar per Seks.
  Mendoj qe ju qe keni shkruar gjera kaq te shpifura dhe vullgare perfaqesoni pjesen injorante,fshatare,dhe me te prapambetur te Kosoves.
  Ti vije Turp Kosoves qe ka njerez kaq injorante, dhe maniake si ju qe keni lene keto komente qe te vjen turp ti lexosh.

 38. Anonymous // October 31, 2008 at 6:12 PM  

  o zemer a e din qi je ma e bukura nestraden shqiptare . po aeki ti iden qka tkisha bo un ty be o ta kisha shti karin deej ngryk tpishit e tkisha qi tkisha lodh o ti je llokum o pidh qi veq si kom 100 euro se nven tkisha ther a theresh me 100 euro ti. jo lujta bole pak se e bukur je shum shum shum edhe met qi tkisha qi 24 or non stop.

 39. Anonymous // October 31, 2008 at 6:16 PM  

  ani ju tkosoves ani fjal te shpifura" ksuh kari po shkrun qishtu be po ti a e din qi kosovaret jon njerzit mat fflliqt nbot per sex veq qatu menojna na edhe pse a ka njeri iq se kish qi bleonen a edhe gjyshja jem e kish qi e kish tranu bashk me mu e baben tem. mpuq e ki ti e mos shkruj palidhje tjerav her a e pe qfar komente e ka qu qyky para meje qi o shum i fort. tamon flliqt

 40. Anonymous // November 1, 2008 at 12:31 PM  

  hej bleon je shum kengtare e mir je yll per te gjith shqiptaret edhe pse tkishin sha mos ta nin se ata qe te shajn jane katundar sdin qka eshte kengtarja veq vazhdo keshtu se shum mir je deri tani

 41. Anonymous // November 3, 2008 at 6:05 AM  

  oj bleon je shum sexi i lumi aj burr qe te ka marr kisha pas deshir me te qi niher me ba sexi me ty se e ke pidhin e fort me ta ngul karin tshkon shum fell hahaha

 42. Anonymous // November 8, 2008 at 1:34 AM  

  ku je me lali ke hum si shurra pules sa here te shof ty me vjen me bo kaken komplimente per gjoksin qe ma ke gjoksin si stergjyshja ime me pak fjal si i bohet me te qi nji here vet i dyti

 43. FLORA // November 11, 2008 at 1:59 PM  

  BLEONA "THE BODY" QERETI VYN MI JA LON EMNIN...

 44. Anonymous // December 16, 2008 at 1:02 PM  

  BLENA JE SHUM E MIR MOJ..SUXESE/ELMA PRESHEV

 45. Anonymous // December 24, 2008 at 1:37 PM  

  kjo lyp me qi mir me ja hanger pidhn mir me ja hanger edhe cicat

 46. Anonymous // December 26, 2008 at 5:38 AM  

  zbulo o shpirt zbulohu o ta henksha lali ate pidhin o zot leje ca thone keta karat kosovare se kara jane koke e kembe ja u qifsha ate adelin se na cane karin .mos u mnerzit ti o shpirt se jam un e ketu e te qi fort....

 47. Anonymous // December 30, 2008 at 4:38 AM  

  bleona je shum e bukur amo per zo te lutem nderpreje kangen se ski za aspak amo hiq.shum pa ze je si pul

 48. PRISHTINALIKJA // December 30, 2008 at 4:43 AM  

  ju komentues te shqiperis qe na shani adelinen mshelne gojen more muta bre.se ju popull i eger jeni.prostitutat ma te mdhaja jon te ju kshtu qe mbyllne gojen.e di qe na urreni po sna han neve botha hiq se sjau rrasim aspak.ME ADELINEN TONE MOS TE SHTYHET KERKUSH PSE E THIRREN ADELINEN NE BIG BROTHER E JO BLEONEN APO CILJETEN ...PSE ATO NUK KRAHASOHEN ME ME TE.BOLL.PSH NGA PRISHTINALIKA

 49. Anonymous // January 1, 2009 at 5:04 AM  

  HAHAHAHAHAHA

  LEXOVA ME LART NJE PUL TE MJER PEJONJA E KISHTE EMRIN E CILA SHPREHU INATIN DHE THA QE NE KOSOV JAN FEMRAT ME TE BUKURA HAHAHAHA ME LA ZEMRA DUKE QESH ME JU
  JU KENI FEMRA TE BUKURA????
  HUNDEN MA KAN SI SHKAB
  TE SHKURTRA
  TE ZEZA (GJYSEM MAGJYPE)
  SIDOMOS KUR HAPIN GOJEN ME FOL TA SHPIFIN SI FEMRA SI MASHKULLI ME I BUKUR KOSOVAR

  SO SO KY A MENDIMI JON DHE I SHUM VENDEVE TJERA PER JU KESHTUQE URT RRINI E KRENOHUNI ME NE TE SHQIPERIS ;-)

 50. dori mullai // January 1, 2009 at 2:25 PM  

  o te qifsha nbyth
  o kurva me madhe shqiptare
  o te qifsha mamin e motrenta kan ca pidhin te gjith o kurv
  ta kan fut karin mes cicave gjith burrat e shqipnis
  te qifsha ropt
  kurv kurv kurv kurv

 51. Anonymous // January 4, 2009 at 12:34 AM  

  nuk eshte bleona e para qe ka nje cmim. shumica e artisteve internacionale e kane gjithashtu. mariah carey, paris hilton, dita van teese respektohen si zonja dhe ne te vertet nuk jan me te mira, dua te them per moral, se bleona. ky eshte realiteti i hidhur te dashur zonja e zoterinj. bleona ka gjetur menyren e saj per te fituar para. kjo sdo te thote qe te gjithe duhet ta ndjekim...per mendimin tim nuk esht e shemtuar. edhe kenga e fundit nuk ishte keq. ka edhe me keq se ajo.

 52. Anonymous // January 8, 2009 at 3:23 AM  

  volla bleone je teperr e mire qfare trupi ki sexy qfare bukurie bash si angelina jolie se krejt inati ta kan ty qe folin palidhje...Te duaaaa.....(L)(K)

 53. Anonymous // January 8, 2009 at 12:31 PM  

  je pa vlera..nk di te kendosh,dhe adelines nk i vjen as te maja thorit.

 54. Anonymous // January 9, 2009 at 8:56 AM  

  ta hanksha PIDHIN
  a ki imell nese po ama qo ni comment si an qitu edhe shkduje imellen se po du em ta marr tunng  TA HANKSH PIDHINN..!

 55. Anonymous // January 13, 2009 at 10:02 AM  

  je bukuri e rall natyrore veq kush ta ka inati

 56. dani // February 8, 2009 at 7:55 AM  

  $$$$$$$$ku je kurv seks ke qef me ba hade te une ta shti karin

 57. besa // February 13, 2009 at 9:46 AM  

  oj bleon je nje vajz shum palidhje ... veq amo qito foto qa i paske qit me flok te kuqe me
  pelqej ........

 58. Anonymous // February 13, 2009 at 9:48 AM  

  BlEoNaa qereti han mut per lezeti ha mut

 59. Anonymous // February 17, 2009 at 12:12 PM  

  je shum e bukur Bleon te lutem veq vazhdo ................

 60. Anonymous // February 17, 2009 at 12:15 PM  

  ooo oj Bleon mos i ngo kta se qata sha kishin shkru keq per ty ta kan pas inati jam e sigurt 100%se vajza jun kon se ta kan pas inati ju lutem nuk ka inati edhe mos shkrun keq se e di un se ja kini inati po ishalla plasni hahahahahha....

 61. Anonymous // February 18, 2009 at 4:53 AM  

  oj e hupt qka je vesh si lop a irdhu

 62. albulena // February 18, 2009 at 7:48 AM  

  ______$$$$_______$$$$______
  _____$$$$$$_____$$$$$$_____
  ____$$$$$$$$$__$$$$$$$$___
  ___$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$__
  __$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_
  __$$$$$$$$-bleona-$$$$$$$_
  __$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_
  ___$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$__
  _____$$$$$$$$$$$$$$$$$____
  _______$$$$$$$$$$$$$$______
  __________$$$$$$$_________
  ____________$$$___________
  _____________$____________

 63. Anonymous // February 23, 2009 at 7:17 AM  

  qysh t`kom o shpirti jem a e ki ne ven ata e din ti qa e ki interesant dyqysh at pidh te fort edhe un karin jom tu e zbukuru personalisht per ty o zemra jeme po ma kurv se ti skom pa o seksi jem edhe dije ni sen mir t`du te pres zemer me mpuchat e tua ti ha se shum int a...?Edhe ksi spo di mo qa me shtu per ty veqsee shum seksi je edhe ti ha qato nalt ...mpuch nga dashuria jote sekrete qifsha n'pidh

 64. Anonymous // February 23, 2009 at 7:20 AM  

  nese munesh me lexu kit koment ma jep add se shum pom duhesh edhe mem msi pak qysh mu qiiiiiii se shum esht kam duhet te lutem per ty pe kerkoj kit sen ok puch te du kto komentet qe i lexova ishin krejt palidhje dhe rena te ndryshme me njerzit qe shprehin dashurin e tyre ndaj teje tung te puth shum shum. . ....

 65. Anonymous // February 23, 2009 at 7:20 AM  

  nese munesh me lexu kit koment ma jep add se shum pom duhesh edhe mem msi pak qysh mu qiiiiiii se shum esht kam duhet te lutem per ty pe kerkoj kit sen ok puch te du kto komentet qe i lexova ishin krejt palidhje dhe rena te ndryshme me njerzit qe shprehin dashurin e tyre ndaj teje tung te puth shum shum. . ....

 66. Anonymous // February 24, 2009 at 7:53 AM  

  u ta qifsha pidhin e nons po tmir e ki

 67. Anonymous // March 13, 2009 at 4:36 PM  

  bleona ma emira je veq vashdo se shum zeksii jee ta ha zemrenn loqkiii mpuq kisss

 68. Anonymous // March 13, 2009 at 4:39 PM  

  ooo lona lej qa kari shkrujn ktaa mos ta nin se shum seksi je ta ha zemren qaoo klm ne shipri shihmii

 69. Anonymous // March 17, 2009 at 5:19 AM  

  a munde ta kopjosh angelinen mjaft
  qfar trupi palidhje spo me pelqen fare nga ks

 70. Anonymous // March 21, 2009 at 3:38 AM  

  me shume foto se sa komente ma vai dal estetista x favor

 71. Anonymous // March 22, 2009 at 7:31 AM  

  bleona je shum e bukur por je edhe pak mendj madhe e bukur e bukur je ama je nendj preht hahahahahhahahah tung qaoooooooo

 72. Anonymous // March 22, 2009 at 7:32 AM  

  bleona je shum e bukur por je edhe pak mendj madhe e bukur e bukur je ama je nendj preht hahahahahhahahah tung qaoooooooo

 73. Anonymous // March 22, 2009 at 7:33 AM  

  bleona je shum e bukur por je edhe pak mendj madhe e bukur e bukur je ama je nendj preht hahahahahhahahah tung qaoooooooo

 74. Anonymous // March 23, 2009 at 1:22 PM  

  bleona je rrush valla kush ta pst inati ju qift nana.
  Ma e mira prej krejtve je edhe me kange edhe me trup.Krejt sexi je fund e krye skisha dit ku me ja nis me te pas ngat.
  Nga nje kosovar

 75. Anonymous // March 26, 2009 at 5:22 PM  

  operaconi te ka zbukuruar vertet.

  menyra e jetes tende eshte ejotja, dhe sjap koment mbi kete.

 76. linda-----arbi // April 1, 2009 at 6:18 AM  

  mir kosova po perparon per zhveshje ngase qdo vajz qe e sheh eshte e zhveshur ne foto sidomos keto kengetare si tuna bleona por dine nje gje ju kengetare nje zot sheh dhe ai mban mend te gjithat keto gjera s me mbetet mua te flas ngase jom e re por nje gje di duhet ta respektojm fen ton allahu eshte nje ju pershendes shum nga zvicrra ju dua shummmmmmmmmm

 77. linda-----arbi // April 1, 2009 at 6:19 AM  

  mir kosova po perparon per zhveshje ngase qdo vajz qe e sheh eshte e zhveshur ne foto sidomos keto kengetare si tuna bleona por dine nje gje ju kengetare nje zot sheh dhe ai mban mend te gjithat keto gjera s me mbetet mua te flas ngase jom e re por nje gje di duhet ta respektojm fen ton allahu eshte nje ju pershendes shum nga zvicrra ju dua shummmmmmmmmm ajmar_kull@hotmail.com

 78. Anonymous // April 2, 2009 at 6:31 AM  

  Pash familjen a je nermaL ...po sje qia no se mu kan si ban qeto sene po shka tnanes nuk shkon mu bo PornoStar bile pasha kreit banuu pornostar edhe e dim masne qe qat pun e ki mi qit cicat jasht me qit bothen pidhin keit ...qia no ma mir pasha ropt sa e flliq shqiptarin ...bile kur ta flliqsh flliqee qysh duhet PornoStar e dim qe qat profesion e ki edhe sqajm kryt fort...po neise mu sma nin po veq propozim ke uhuahua...:D

 79. Anonymous // April 4, 2009 at 3:54 AM  

  leej kta qa thoojnn


  tduuu zmrrr(L)heej nimee jee tepeer llokumm


  t'ndiieej shpirtt


  bleonn njo po tA thom

  kush fol keeq perr ty ose perr najj konnn

  ajj veeten ee ofendon jo tyy as muu neiseee unn ty tduu me shpirrt


  se kurr knonn jeep kreit shpirtinn edhee teper mir veshesh tduuu tepeeerrr(L)llokumm jee bree


  neisee roman mos ta bOoj tduuuaa(L)


  kurr tkomm paa oo zott muu qelen syyt qfarr bukurrieee
  see qikat e sotit ni kg arget engjesin ne ftyrr ee smunen mu bOo si ti osee si qiljeta,dafinaa,tuna,genta etjjj...
  tdduuuu shummmmmmmshummmm shumm

  vazhdoo siqq kee filluarr se jee tepeer e mirr

 80. Anonymous // April 15, 2009 at 6:12 AM  

  oj bleona je shum e bukur po nuk te ka hie se nuk te shkon per shtati ok caooo

 81. Anonymous // April 17, 2009 at 10:51 PM  

  bleona je shum e bukur gjitncka ke ter bukur ne trup tanin

 82. marimange // April 30, 2009 at 8:13 AM  

  Se pari keta qe po fyejne dhe po shajne ketu per mua po e tregojne primitivitetin e vet.Pra ,aj qe po fyene dhe po shane le te di se edhe ata dikush ishane ,sepse me ket sjedhje po ja marrin ftyren popullit te vet.Z-sha Bleona jeni shume e bukure dhe keto komente te keqia mos i merni parasyshe,sepse nuk ja vlen.Pershendetje te perzemerta.

 83. webmaster // May 4, 2009 at 9:56 AM  

  http://www.You4Dating.com

  Vend Takim Online per te Gjithe.

  1.Websiti yne eshte drejt dhe i shpejt per te Gjeture Shoke (Shoqe),Partner apo Fatin tuaj Online
  nepermes Internetit,Deshironi te Kaloni kohe te Mire Vizitoni Websitin Tone.

  2.You4Dating eshte eshte Websit ne Internet per ta Gjeture Fating dhe eshte 100% Falas.
  Ne ju lejojm ju qe te hapeni Konton tuaj Falas dhe te Lejoni dhe Bllokoni Kedo sipas deshires suaj.

  3. http://www.You4Dating.com , eshte website i ndertuar nga Shqiptaret e Anglis ku te gjithe ju jeni te Mireseardhure,You4dating.com
  eshte website Profesional i Dezajnuar per te gjithe dhe Vizitoret kane Kontroll te Plote te Kontos se tyre: View messages
  View messages ,Address Book , My data,My profile,Who seen profile,Change profile,Remove profile, Search,All users,Users online:,Visited profiles,Matchmaker, Options,Options,Change password,Ban list,My Favorites dhe shum te tjera.

  4.You4Dating.com eshte Website Internacional per te gjithe pa marr parasysh se cfare Gjinie apo Feje Jeni,te gjith jeni te Mireseardhure.

  5.You4dating.com eshte 100% Falas.Keni shkuar deri ketu s'ju pengon asgje dhe s'ju kushton asgje qe ju te Regjistroheni,Vizitoni Websitin qe te Filloni Takimet me Personat qe ju Deshironi,Faleminderit dhe Respekt.

  http://www.You4Dating.com
  -------------------------
  http://www.You4Dating.com
  -------------------------
  http://www.You4Dating.com .

 84. Anonymous // May 6, 2009 at 1:42 PM  

  yll e bukur osht bleona

 85. esmeranda // May 9, 2009 at 10:53 AM  

  shka te kisha qi perma pa uh nal

 86. alia // May 9, 2009 at 10:54 AM  

  oj kurv shka te kisha bo ty te kisha qi permas

 87. Anonymous // May 11, 2009 at 2:04 PM  

  O shqiptar, kjo vlen per ata te gjith te cilet shprehen aq brytal ndaj bleona qeretit.po me nje jam i sigurt se ata jan vetem qobana qe i ruajn delet apo lopet e nuk din ma teper dhe gjeloza dhe jetojn ne kohen e kaluar e jo te ardhmen. Bleona te qmoj aq shume se ata kok trashet nuk e din qe ja ke ngrit zanin shqiperis ashtu edhe kosoves. per te mire se jemi me evrop se ata koktrashet mendojn se jeta esht vetem me zi pasul dhe me u sjell rreth kuzhines dhe me i kcy femres kur ti qohet sikur ta zen pen. e ajo nuk esht jet. E ata nuk e din qe ti nuk jeton ne boxs si shume femra shqiptare ke dal prej boxi . Per me qen dhe me vepru si bleona duhet ti kesh bolet shume te medhaja.jam kosovar jetojm ne angli dhe te qmoj me zemer well don just keep douing the same thing

 88. Anonymous // May 25, 2009 at 11:12 AM  

  ooo ty ta ha trupin po e mir jeeeee te du shummmmm ma e mira je ama mas adelinesss hahaahhaaha

 89. prizenasja // June 2, 2009 at 8:40 AM  

  je me duket se asnje pjes te trupit nuk e ke lone pa e zbulu ncncn marre spo tvjen bre krejt ks e shipria ta din trupin tond (pjeset imtime) qe i ka Lone zoti mos me i zbulu e ti krejt ti din marre bre kurv

 90. Anonymous // June 15, 2009 at 5:57 AM  

  tung bleona kje hsume keq je ma e keqja nder krej kengetaret si lugat je ciao ciao klm

 91. Anonymous // June 21, 2009 at 12:11 PM  

  Degjoni ju kosovaret, sa per bleonen eshte yll, po ju jeni njerez te trashe, dhe sdini fjale te tjera te shkruani,shkoni mesoni gjuhen shqipe pastaj shkruani komente per Bleonen.Dhe cju duhet ju jeta private e Bleones? Dhe sikur te kete shume lidhje kjo eshte pune e saj. dhe sa per Adelinen lereni dhe ate ne pune te vet, dhe ajo ka stilin e saj ok. Skeni turp ofendoni shqiptaret, kur u be lufta koken e futet ne shqiperi tek ne, se do ju kishte djegur serbi si minj. pra mesoni te shikoni jeten tuaj, dhe mjaft me paragjykime, dhe ofendime. Jeta private eshte jete PRIVATE, dhe askush ska te drejte ta ofendoj, sepse cdo njeri e jeton jeten e tij si ti pelqej. Une jam nje vajze nga shqiperia, por jetoj ne gjermani. pershendes shqiptaret qe jetojne pa paragjykime, dhe ju them respektoni cdo shqiptar, se po te vijne dite te keqija vetem ne mund ta ndihmojme njeri tjetrin.

 92. Anonymous // June 22, 2009 at 7:43 AM  

  O JNERZ A SKENI PUN TJETER JU QE VETEM SHANI ME FJAL TE PISTA

 93. VJOSANA // June 24, 2009 at 5:23 AM  

  JAM VJOSANA VESELI NUK KAM FJL TE PER SHKRUAJ PER NJE BUKUROSHE SIQ ESHT KJO ALLA IT KOFT MOJ BLEON IFALIM ZOTIT QE IKAM BUZET ETUA SE IKE SHUM TMIRA OJ BLEONA VEQ NJE GJE TA KESH QART SE AMERIKA EKA ANGJELINA GJOLIN KUSE SHQIPRIA EKA BLEONA QERETIN VEQ VAZHDO SE JE SHUM EMUKUR SHUM ESHUM SUKSESE KE NGA UN TE UROJ BAYYYYYYYYYY

 94. Anonymous // June 29, 2009 at 4:49 AM  

  Mir mua me pelqen shum bleona eshte bje kengetare shum e mire sa per veshje eshte me e mira se di ku i mer disa njerz skan buk me honger e ajo shkon ne hava cullakavet so prostitut po nejse ne vend se mei nimu te varferve ajo trranohet e per kte eshte zoti se hala nuk e din qka o ka i bon vetes e ju njerz qe po shkruni ja qifsha eja bosh kshtu ashtu turp per ju se niher po thoj se bleona eshte kurv e kshtu e kshru dikur po thoj j a hongsha e ja bofsha turp per ju njerz e per ty bleon nuk po diqka me shkru po ju keni te drejt vetem memjep menimin tuaj bleona em pelqen ose j e jo me thon ja qifsha pi... mbarre ma mir mu bo si edona llalloshi ajo eshte kengetare se kurr nuk allakavet po a jeni njerz ju more po per qka ju la fL ZOTI juve (per me fol flliqt a), zoti ko me ju vra se dini qysh me ju fgalenderu zotit po veq ja ktheni met keq nuk e di di me kon kafshe ne vend se ju mi mesu ata qe po folin keq ju edhe me shum folni edhe me keq se di kthejani zotit m ete keq se kur i lexoj keto fjal me vjen per te qar tun tung ishalla mbusheni mend qaooo qaoo te dua tuna te dua edona, te dua mirsa, te dua leonora tung tung te dua mama qaooo tung tung arda

 95. Anonymous // June 29, 2009 at 9:01 AM  

  per bleonen sdi qka me tregu veq kurva ma e madhe asht tu ba ne rrethin e ne gjith ballkanin ok tung klm

 96. Anonymous // July 2, 2009 at 9:49 AM  

  oo ma hankshi valal se qdo kengetare e ka stilin e vett edhe veq po ja keni inatii ahahha se ju veq mutin muni me jav hanger bleoness tybeee FUCK kush e shan Bleonennn rooppt npidh

 97. Anonymous // July 4, 2009 at 8:53 AM  

  (blehon je si me te pa gjet ne mal met pa ba magjupja dhe skishe tal si se qitash ahahahhahahahHhHH OK TUNG

 98. espinosa..korce // July 7, 2009 at 5:46 AM  

  kete ja vlen a qish edhe ta shash 1kohesisht...kjo eshte alamet kurve..jo ato kengetaret e shqiperise .....te qi lalka nga korca me loqe ty moj buce...kape 1 here kete karin me korespondence ke goja aman...espinosa

 99. Anonymous // July 7, 2009 at 9:45 AM  

  oj kurv a po te doket vetja se je normal a oj rrespije qe ja ke kallzu p... gjithkujt a mos po e she naj mesazh te hajrit qe ta kan shkrua ma shum keq se mir qka po te doket vetja oj llud oj kurv oj rrespije qe naj ke marr ftyren ske lan pjes te trupit pa qit mejdan moj bretkoc

 100. Anonymous // July 8, 2009 at 8:24 AM  

  oj bleona je shume mir me pelqen je shum fantastike nga te gjitha kengetaret nga shqiperia je ma e bukura ti te dua?

 101. Anonymous // July 8, 2009 at 8:52 AM  

  ej ti nga shiperija mos i ofendo femrat kosovare sepse per bukuri nuk jau kaloni femrave t kosoves per jete edhe ato qe jan te bukura nga shiperija po flas per vip jan te gjitha artificjale duke ja filluar prej kesaj lopes bleoes e duke perfunduar tek kurva me e madhe qe eshte qiljeta, edhe mbasi qenkan aq te mira pse vin ne kosove per tu ber te popullarizuara e qkredhehen me kengetaret tane vetm per t'jau ber nje keng keshtu qe mos fol fare mbylle gojen edhe sa i perket komentit per adelina ismaili ajo i ka mesuar kengetaret e shiperis se qka eshte modernja se lidhje nk kan pas vetem kan uluruar e nuk kan dite qka kendojn keshtu qe mbylle

 102. bexho // July 14, 2009 at 6:15 AM  

  oj kukell kisha pas deshir me dal ne foto e zhveshur fare me ta pa cfar organi kije tung TettovA

 103. tina-kosova // July 19, 2009 at 10:37 AM  

  o zot je shum ebukur fantazi,e mrekullueshme,por te lutem n.q.s je bo kengetare na trego zerin ejo trupin ashtu lakuriq se nuk deshirom te shohim nudo por ti ndegjojm kenget e tua.keshtu qe te kisha preferuar te vishesh pak me shum se ne rastin me lart.tina

 104. Anonymous // July 19, 2009 at 3:07 PM  

  Pershenderje nga Kosova
  Hey Bleona je kengetarja me e mira qe ka e gjithe shqiptaria BRAVOOOO
  ...eeee tiii nga deqani qe ke shkruar me laret qenke i semur more djal pse se viziton ndonje psikolog ndoshta pshton

 105. Anonymous // July 19, 2009 at 3:16 PM  

  Pershendetje nga Kosova
  Bleona pa dyshim ti je kengetarja
  me e mire qe ka e gjithe shqiptarija . Ne te gjitha emisionet telivizive qe je ti i shikoj me shume knaqesi ,sepse aty shoh nje kengetare te bukur ,intelegjente , zemermire ,argetuese,BRAVOOO SE JE YLLL - SA ME SHUME QE PO SHKOJNE VITET TI PO SHENDRIT EDHE ME SHUME

 106. Anonymous // July 26, 2009 at 1:25 AM  

  Adelina Nr 1
  e tani ktoo kengetaret tjeraa
  Ylli i Bottes Adelina kur ka kendu Adelina nuk ka egzisto Bleona edhe ateni kengetare tjeter..
  ama me pelgjen edhe mu shum Bleona i ka hije me kendu

 107. Anonymous // August 3, 2009 at 2:10 PM  

  shum e keqe je si bich

 108. Anonymous // August 8, 2009 at 1:49 AM  

  - S E X Y-
  ___?Sexy?Sexy?R
  ___?Sexy?Sexy?R
  __?Sexy?Sexy?Se
  _?Sexy?Sexy?Se
  _?Sexy?Sexy?Se
  _?Sexy?Sexy?Sexy?
  ?Sexy?Sexy?Sexy?Sexy
  ?Sexy?Sexy?Sexy?Sexy?Se
  ?Sexy?Sexy?Sexy?Sexy?Sex
  _?Sexy?__?Sexy?Sexy?Sex
  ___?Sex____?Sexy?Sexy?
  ___?Sex_____?Sexy?Sexy
  ___?Sex_____?Sexy?Sexy
  ____?Sex____?Sexy?Sexy
  _____?Se____?Sexy?Sex
  ______?Se__?Sexy?Sexy
  _______?Sexy?Sexy?Sex
  ________?Sexy?Sexy?Sex
  _______?Sexy?Sexy?Sexy?Se
  _______?Sexy?Sexy?Sexy?Sexy?
  _______?Sexy?Sexy?Sexy?Sexy?Sexy
  _______?Sexy?Sexy?Sexy?Sexy?Sexy?R
  ________?Sexy?Sexy____?Sexy?Sexy?Se
  _________?Sexy?Se_______?Sexy?Sexy?
  _________?Sexy?Se_____?Sexy?Sexy?
  _________?Sexy?R____?Sexy?Sexy
  _________?Sexy?R_?Sexy?Sexy
  ________?Sexy?Sexy?Sexy
  ________?Sexy?Sexy?R
  ________?Sexy?Sexy
  _______?Sexy?Se
  _______?Sexy?
  ______?Sexy?
  ______?Sexy?
  ______?Sexy?
  ______?Sexy
  ______?Sexy
  _______?Sex
  _______?Sex
  _______?Sex
  ______?Sexy?
  ______?Sexyy
  _______|_?Sex
  _______|__?Sex..:) :

 109. Korab // August 8, 2009 at 2:15 AM  

  - S E X Y-
  ___?Sexy?Sexy?R
  ___?Sexy?Sexy?R
  __?Sexy?Sexy?Se
  _?Sexy?Sexy?Se
  _?Sexy?Sexy?Se
  _?Sexy?Sexy?Sexy?
  ?Sexy?Sexy?Sexy?Sexy
  ?Sexy?Sexy?Sexy?Sexy?Se
  ?Sexy?Sexy?Sexy?Sexy?Sex
  _?Sexy?__?Sexy?Sexy?Sex
  ___?Sex____?Sexy?Sexy?
  ___?Sex_____?Sexy?Sexy
  ___?Sex_____?Sexy?Sexy
  ____?Sex____?Sexy?Sexy
  _____?Se____?Sexy?Sex
  ______?Se__?Sexy?Sexy
  _______?Sexy?Sexy?Sex
  ________?Sexy?Sexy?Sex
  _______?Sexy?Sexy?Sexy?Se
  _______?Sexy?Sexy?Sexy?Sexy?
  _______?Sexy?Sexy?Sexy?Sexy?Sexy
  _______?Sexy?Sexy?Sexy?Sexy?Sexy?R
  ________?Sexy?Sexy____?Sexy?Sexy?Se
  _________?Sexy?Se_______?Sexy?Sexy?
  _________?Sexy?Se_____?Sexy?Sexy?
  _________?Sexy?R____?Sexy?Sexy
  _________?Sexy?R_?Sexy?Sexy
  ________?Sexy?Sexy?Sexy
  ________?Sexy?Sexy?R
  ________?Sexy?Sexy
  _______?Sexy?Se
  _______?Sexy?
  ______?Sexy?
  ______?Sexy?
  ______?Sexy?
  ______?Sexy
  ______?Sexy
  _______?Sex
  _______?Sex
  _______?Sex
  ______?Sexy?
  ______?Sexyy
  _______|_?Sex
  _______|__?Sex..:) :

 110. menda // August 11, 2009 at 5:47 AM  

  nncncn...qysh spo ju vjen marre more.ani ju te shqiperis te kulturum kukuu ..pastrone fjalorin pakk..ncncnc si duket qeky i fundit koka i kalltttttttttttttt mas s..ncnccncncncnc shko more mbytu se sen spo te vyka jeta ty more gomar

 111. Anonymous // August 15, 2009 at 8:06 AM  

  E QU PRISHEN QAVIJAT.U QAN O QAVO U PRISHEN MENQ,U PRISH SHIPTARIJA IKU BEQARIJA VETEM NE VESH JAN BEQARE ,BYTHEN E KAN BASHKU ME PIDHIN RAFSH.AJDE QAVO AJDE

 112. egi // August 17, 2009 at 4:54 PM  

  oj zemer veq kush ta ka inati se ma e bukra prej vip je edhe femer hallall je perfekt gjitha i ki suksese tung egi nga peja

 113. Anonymous // August 17, 2009 at 4:58 PM  

  oj zemer veq kush qka don me fol palidhje qe ta ka inati se nuk tjetr kongtare shqiptare qe te rrzon ty ti je e vetmja kongtare perfek qe i ki tonat mes ta ndin ni puthje te madhe e ki nga peja kisssssssssssssssssssssssss

 114. Anonymous // September 6, 2009 at 4:19 AM  

  ja qi pidhin e nanes kqyrja foton e 3 te fundit lit qihet kari pa ja rras niher ne goj ajo cic kar pidh i madh osht bre rraspi e madhe osht ajo far kurve o bre pse spja sheh naj djal cicat bre e hënksh e pivsh e kurr mos u ngivsh

 115. Anonymous // September 6, 2009 at 4:19 AM  

  ja qi pidhin e nanes kqyrja foton e 3 te fundit lit qihet kari pa ja rras niher ne goj ajo cic kar pidh i madh osht bre rraspi e madhe osht ajo far kurve o bre pse spja sheh naj djal cicat bre e hënksh e pivsh e kurr mos u ngivsh

 116. Anonymous // September 19, 2009 at 11:56 AM  

  BLeonnaa e mir Ie ama ma e mir Se leonora JAkupii SKa Shanc me ka Kerkushh Se Atoo e kem yll hehehe edhe ti e mir iee sja nshon rrugen :p:p:P

 117. Anonymous // September 19, 2009 at 12:56 PM  

  oj motra e draganes a e ke vet nanen ku te ka marr se po dokesh si me kan moter me draganen mir knon me te vertet te degjo po shum po qplohesh bre

 118. Anonymous // October 4, 2009 at 2:42 AM  

  tunggg tungg

 119. Anonymous // October 25, 2009 at 1:08 AM  

  uuu be krejt pjeset i ask e zbulu ik be prostituata e dreqitt ncnccnncc

 120. Anonymous // October 29, 2009 at 11:51 PM  

  tu nonen qfar commente te mira edhe un me shum deshir ju kisha bashkangjit juve kejve me qii 1 her qysh duhet edhe mas mramti me gjujt ne kant te bordhogit me honger mit ?

 121. vebi // October 31, 2009 at 1:02 PM  

  shum ebukur je qi ska mahi

 122. Anonymous // November 27, 2009 at 5:48 AM  

  kshyrne vlla qa eshte femra je teper e bukur edhe sexy

 123. Anonymous // December 2, 2009 at 8:15 AM  

  bleona qerreti je ma e dobta se ekziston hup mmoj mos te shh kush ne sken qao qao hec hup

 124. Anonymous // April 7, 2010 at 1:37 PM  

  ej boll e mir hiq je valla
  tiiiiiiiiii me i kalu kengetaret e tonaaaaaaaaa kurrrr
  mos ta gic dhami se veq dafi te len shtrit e leje tani adelina genta etj o ku ku qfar shyte veq mos te nxafshim ne kosove se kena me ta hek at perik a
  se krejt fals je ti a naj dit kan me tra buzt e ski me mujt mi gjet per mu shit apet tung nga animuesi

 125. Anonymous // May 5, 2010 at 3:44 AM  

  NE RADHE TE PARE JU KOSOVAREVE DUHET TU VI TURP QE MERENI ME GJERA TE TILLA.NE VEND QE TE NA FALENDERONI NE SHQIPTARET SE JU STREHUAM KUR JU PERZURI SERBI BENI BLA BLA BLA.JENI MOS MIRE NJOHES TE MEDHENJ SA JU PERKRAHU BOTA PER PAVARESIN FILLUAT TE NA HIDHNI POSHT TURP TU VIJE.

 126. Anonymous // August 15, 2010 at 11:27 AM  

  ey bleona shum e mir je sexy girls je veq nje videoklip bane denc me vajza dhe djem ok shum mir del si te jashtit hmmmmmm tung r klm

 127. Anonymous // August 27, 2010 at 1:09 AM  

  shum hot je

 128. Anonymous // August 28, 2010 at 10:28 AM  

  bich shume e madhe qiu me naj djal me ta rras karin
  ty

  qqqiu
  pa jeleka me dal ncncnc

 129. lona // August 28, 2010 at 10:35 AM  

  1. bich e madhe
  2. emrin u duft me ja lan kar
  3. veq qiu me kar pika pika
  4.pa jeleka
  5. cicat e mdhaja
  6.ka cica te mdhaja edhe kar te madh
  qiu kurva e keqe karin pak te madh edhe seksi edhe lakuriq

 130. anita // September 7, 2010 at 5:03 AM  

  valla boll e mir je vaq vazhdo.

  kto foto nuk jan te verteta

 131. Anonymous // October 17, 2010 at 12:53 AM  

  kuqk je bleona

 132. 0tr // November 17, 2010 at 2:03 AM  

  ooo familjenn keitvee jav qifshaa kushh ka lon konentee motraatt ne pidhh javv qishaa javv ha pidhinn keitt motravv e juvee qe keni lan komentee

 133. Anonymous // January 24, 2011 at 4:56 AM  

  pershendetje nga shkupi...e bukur je bleona po ska vler bukruia nese zhveshesh kshtu

 134. Anonymous // February 24, 2011 at 7:01 AM  

  te dua shume shume bleona qereti je e pa apre

 135. Anonymous // December 13, 2011 at 12:23 PM  

  ciao bleona je shume e bukur, vetem mos be video me floke te kuqe se ngjan shume kot, komlimente per karrieren tende! beso

 136. Anonymous // January 21, 2012 at 12:30 AM  

  KURVA NR2 SE GENTA ISMAJLI JA KALON PER KURVNI

 137. Anonymous // June 11, 2012 at 9:26 AM  

  Hey klikoni ktu me pa foto te Bleona Qereti Nudo

 138. Anonymous // September 7, 2012 at 8:18 PM  

  Shikoni foto te reja te <a title="Bleona Qereti Nudo" href="http://knaqu.org/bleona-qereti-ne-prapaskene-xhirohet-nudo-18/" rel=">Bleona Qereti Nudo</a>

 139. Anonymous // September 7, 2012 at 8:18 PM  

  Shikoni foto te reja te Bleona Qereti Nudo

 140. Anonymous // September 7, 2012 at 8:20 PM  

  Prapaskene u incizua <a title="Bleona Qereti Nudo" href="http://knaqu.org/bleona-qereti-e-incizuar-ne-prapaskene-video/" rel=">Bleona Qereti Nudo Video</a>

 141. Anonymous // September 7, 2012 at 8:20 PM  

  Prapaskene u incizua Bleona Qereti Nudo Video

 142. Anonymous // September 7, 2012 at 8:22 PM  
 143. Anonymous // September 10, 2012 at 6:15 AM  

  je shum e bukur kto foto sjon te verteta amo marre duhet met ardh me knu serbisht.

 144. Armend Zeqiri // July 5, 2013 at 11:39 PM  
 145. Fghkfhk Dfgaert // June 27, 2018 at 7:35 PM