BLEJ ONLINE

Rozana Radi

Posted by kushi | 4:55 AM | 26 comments »


Rozana RadiRozana Radi Photo 01

26 comments

 1. Anonymous // July 8, 2008 at 5:43 PM  

  e fort je be lumi burri qet merr ne shtrat e bon seks me ty une dit e nat mu kon sisha largu prej teje a jee bukur trup seksi kie mbitegjitha pidh je be

 2. Anonymous // October 2, 2008 at 7:50 AM  

  Je si shpirt me e mira je puci

 3. Anonymous // October 4, 2008 at 9:13 PM  

  Nuk eshte se eshte personifikimi i me te shemtuares ne boten e muzikes mbareshqiptare (si luk e si kengetare) po ce do kom nigju i gjo jo shume te mire per te,...dhe eshte mese e sigurte...

  ROZANA ESHTE LEZB.......LEZB.......LEZB..........LEZBIKEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEHAHAHAHAHAHHAHAHAHHHAAHAHHAHAAHAHAHAHAHAHAHHAHAHHHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

 4. Anonymous // January 31, 2009 at 9:04 AM  

  u bone ti mi kurve me bo kenge me noizyn

 5. Anonymous // February 1, 2009 at 7:56 AM  

  u bone ti mi shtrige qe ta shpif 3 nates me bo kenge me me te mirin noizyn

 6. loti // March 28, 2009 at 2:50 AM  

  bash piqk je halall tkoft veq vazhdo qiju
  prostitut je tqifsha kurven na marrove
  tqifsha rruspien

 7. Anonymous // March 30, 2009 at 10:24 AM  

  Tung nga Bihi rozana eshett seksiii shumm e forta valla une kur nuk ekam kshyr rozan radin po kur tash epash ne ket ose perrall me tupan ish ie fort ehehhe

 8. Anonymous // April 2, 2009 at 10:06 AM  

  o rozo kto flasin kot po ti per te fol je se je very po very po very bitch.urime!!!

 9. Anonymous // April 22, 2009 at 1:01 AM  

  qysh me ja bo me qi rozanen bre se kaniher ma qon shum

 10. Anonymous // April 28, 2009 at 5:51 AM  

  oh kuku moj lop a po e she vetin qe kurva ma e madhe ne kosov je zgjedh sje tu e dit qka po thojn gjinja per ty o kali a je normal qetu nqet foto ke dal si gjyshja jem para 2 vjete kur i pat bo 80 vjet ajo ma mir ka dal oj plakushko tung tdu shum pplako du met qu msit per gjyshin i ka nja 82 vjet po aj ma i ri tregon sdihet a te pranon

 11. Anonymous // April 28, 2009 at 5:53 AM  

  hej mos je more mashkull a je kontrollu te mjeku po del naj qysh mashkull njeri pa cica skom pa kurr

 12. fatlum // April 30, 2009 at 4:39 AM  

  rozi je ma e mira veq kush ta ka inatin une jam nje adhurues i flakt i joti veq vazhdo keshtu leri kta qa thojn ti je shum e bukur kjo eshte emailli im fatlum_shatri@hotmail.com kisha pas shum deshir te flas me ty

 13. badna_ergysi@info.al // June 26, 2009 at 2:46 AM  

  rozana je e papar mo lale vec vashdo se te tjeret te kan zili

 14. BURRELSI DON ME TE QI PO APO JO // July 28, 2009 at 3:31 AM  

  AMAN TE QI NJEHER SE ME ROP SHPIE JE E PAPAR PER NJE TE QIME MOJ

 15. Anonymous // August 27, 2009 at 6:46 AM  

  Per ate qe quan veten burrels!!!!! turp te quesh burrels.. Ta nen vlersojsh nje femer ne at menyr.. Turp te kesh qe ske marre!! Injorante jan bere djemt shqiptar...!!

  Rozana urime per kengen.. Paske lind me fat te bojsh kenge me noizin!!

  Loving noizy!! OTR 4 life..

  A- england/burrel

 16. Anonymous // September 3, 2009 at 1:50 AM  

  sadeshir do kisha te teqija nje her te ato gjokse te mrekullushem

 17. jeta // November 8, 2009 at 12:07 AM  

  tung roz je shum e bukur dhe e veshur fantazi je njera prej kengetareve ma e perferuara per mua te dua shum je sharmante shum edhe seksi qqqqqqqqqaaaaaaaaa

 18. jeta // November 8, 2009 at 12:08 AM  

  tung roz je shum e bukur dhe e veshur fantazi je njera prej kengetareve ma e perferuara per mua te dua shum je sharmante shum edhe seksi qqqqqqqqqaaaaaaaaa

 19. Anonymous // February 13, 2010 at 5:50 AM  

  je shume e bukur

 20. Anonymous // February 13, 2010 at 5:50 AM  

  je shume e mire

 21. Anonymous // May 8, 2010 at 11:07 AM  

  o rozi je shum e mir ta ah zemern krejt qata se te kan kesh bothen ta hankshin se muta jan

 22. Anonymous // May 27, 2010 at 2:48 AM  

  hey ju qe pe shani rozanen ja qi nanen tanwe hade apo lexoni rozana osht ma e mira nuk ak me to edhe noizy edhe rozi jon 1 nuk ka me ta ok mpuch rozi

 23. Anonymous // May 27, 2010 at 2:49 AM  

  hey ju qe e shani rozin pse mor lal nuk e shikoni weten mas parti po ju jeni dobsira rozi je 1 edhe noizy po ashtu osht 1 o.t.r 4 life

 24. Anonymous // June 17, 2011 at 12:46 AM  

  Te gjitha fotot e Rozana Radi Nudo ishin te kjo faqe

 25. Anonymous // November 10, 2011 at 4:45 PM  

  a per kurv qee, a ja keni pa fotot e reja a jo

 26. Zheng junxai5 // July 15, 2016 at 5:51 PM