BLEJ ONLINE

Ingrid Gjoni

Posted by kushi | 3:34 PM | 81 comments »


Kliko ne foto per ta zmadhuar
Ingrid Gjoni 01Ingrid Gjoni 01
Ingrid Gjoni Foto 02
Ingrid Gjoni Photo 03

81 comments

 1. Anonymous // July 5, 2008 at 4:04 AM  

  moj kurv do vish ne el sot e do vi dhe une dhe ai qe do fershkellei do jem une biccccccccccccc

 2. Anonymous // July 21, 2008 at 12:39 AM  

  pak ma sexi lej fotot

 3. Anonymous // August 10, 2008 at 11:22 AM  

  Turpat e maqedonise nuk dine te flasin as shqip, ejani o cuna ne kosove dhe mesoni shqip, ju duhet ndaluar gjuhen shqipe, ma mire flisni maqedonisht,
  Inis je Yll, do te ishte mire sikur ta heke ket foto nga ketu sepse ka katundar qe shajne, keta jane njerez analfabeta, e di qe ty nuk te intereson kjo gje sepse nuk ke koh te merresh me katundar te shpifur

 4. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 18, 2008 at 2:33 AM  

  JEK e JEK SHTINI DUART EDHE MA PREK

  JEK e JEK SHTINI DUART EDHE MA PREK


  INGRID GJONI me pelqen vetet shume
  ti se je SEKSI femer dhe je e leyetshme shume.INI MINI MANI MO-
  me prite ne dimer e mbrapa me VIRSION 2 te kopjeve te kengeve te tua dhe te tjerve une korroptusi i
  kengeve te juaja do vi me 2'dy VIRSIONE ne dimer.Tung INI-GRITE
  nga QEKU.H.O.G.-U.D.D.
  DEQAN'I-DUKAGJIN'I.................
  .................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

 5. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 18, 2008 at 2:34 AM  

  JEK e JEK SHTINI DUART EDHE MA PREK

  JEK e JEK SHTINI DUART EDHE MA PREK


  INGRID GJONI me pelqen vetet shume
  ti se je SEKSI femer dhe je e leyetshme shume.INI MINI MANI MO-
  me prite ne dimer e mbrapa me VIRSION 2 te kopjeve te kengeve te tua dhe te tjerve une korroptusi i
  kengeve te juaja do vi me 2'dy VIRSIONE ne dimer.Tung INI-GRITE
  nga QEKU.H.O.G.-U.D.D.
  DEQAN'I-DUKAGJIN'I.................
  .................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

 6. Anonymous // August 23, 2008 at 10:29 AM  

  Une se marr vesh ku e gjeni gjithe kete mllef qe shani me kete fjalor mizerabel sidomos ju te Kosoves .Tju vije turp.Keni ne shtepi nena e motra ju?
  Nese nuk ju pelqen nje njeri nuk eshte nevoja te nxirrni gjithe arsenalin banal qe dini per ta share. Zgjidhini fjalet se jeni shqiptare e sju ka lezet te flisni keshtu. Po sju pelqeu ingridi apo ndonje tjeter ndrroni figure e qepeni se na e shpifet.
  hajd shendet

 7. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 25, 2008 at 11:41 AM  

  .
  .
  .TI NUK PASKE SHKRUE KUSHE JE APO
  NGA JE POR''HAJD SHENDET''DY GJERA
  ME KTE PO DUKESHE SE JE EDHE TI I
  KANUNIT BACE LEKE DUKAGJINIT.
  TJETRA NESE KI DASHTE TE THUASHE
  ME KOKE TE LEVIZURE 'HAJD SHENDET'
  E KI GABIME SE SOT JEMI NJE DHE FLITE QELURE LIRISHTE NESE JE I ZONAVE TJERA POR NESE JE D'G.-
  ''DUKAGJINAS''TI E PASKE GODITE ME FJALE VLLAUN DHE GABIME POR NESE JE I ZONAVE TJERA E KI ME TE DREJTE
  SE DUKAGJININ E GODASIN TE GJITHE
  POS MALSISE.
  TJETERE HERE DERGO MESAZHE ME TE QELURE DHE JO ANONIM .
  DHE NESE JE D'G. PO TE THEME VLLA-
  VLLA MOS ME I THUAJE DUKAGJINIT KURR KOSOV SE ME KTE SE PARI MUA PO ME DUKET FJALA KOSOV SIKUR ME ME THENE SHKA'SERB.E QETNIK'GREK.
  APO PO ME DUKETE ME ZI SE ME ME SHAJTE NE FAMILJE E TJETERE HERE ME MIRE SHAME NE FAMILJE SE SA TE ME THUASHE KOSOVAR,SE PER MUA DHE DUKAGJININ FJALA KOSOVARE ESHTE MUTE.SHURR.E PLOTE FLLIQTI NDRYSIRASHE .KOSOVAR THUJU DRENICES
  LLAPIT.GOLLAPIT.FUSHKOSOVES ETJ.
  POR MOS I THUAJE DUKAGJINIT KOSOVE APO KOSOVARE SE ESHTE SIKUR ME NA RA QEKIQE NE KRYE E KOSOVARE THUAJE
  HASH'I'SHIT.HASHIME THAQIT KURV.
  PRA NESE JE DUKAGJINASE E DI QFARE ME THONE.E NESE NUK JE ATEHERE MESO
  POR MOS GODIT ME FJAL KOSOV N'KRYE
  SA PER TE FOLURE PER INGRIDIN.
  UNE I GODASE TE GJITHA NE KREJTE TROJE PER MIRE E PER KEQE SE TE GJITHA SOT JANE NJE NE TE GJITHA TROJETE SHQIPE MOS TE SHIKOJME SOT PSE PO GODETE KENDEJE E PSE ANDEJE
  PRAPE PO E THEME JEMI NJE SKA HIDHERIME PER ASKE SOTE..
  PERSHENDETJE TI KUSH DO QE JE......

 8. Anonymous // September 13, 2008 at 3:59 PM  

  Shqiperia ka qen e pavarur qe nga 1912 dhe edne eshte fundi dhe tualeti i botes dhe evropes, turp per juve... Kosova per Shqipetaret e Shqiperise eshte lule dhe kjo eshte arsyja se shume nga Shqiperia kan emigruar edhe ne Kosove. Ne jemi teper me te edukuam.. Ju gjith kohes keni perdorur grat per ta punuar token se keni qen demela dhe kjo eshte arsyja pse Shqiperia eshte askushi. Kosovaret ja u fituan pavarsine dhe luftuan per pavarsine e juaj ne 1912.. Krejt e harruan Isa Boletinin dhe te gjith luftaret e Kosoves qe luftuan per pavarsine.. Kam qe ne Shqiperi dhe njerzit jan teper te eger dhe shum ndryshe se na ne kosove...

 9. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // September 15, 2008 at 2:24 AM  

  .
  .
  Kush Pidhin e Kurvs je ti me kte
  mesazh mbi masazhin tim
  qa Pidhin e Kurvs po ha mute gjera
  po llomit pa dite gje per luftra
  dy anate luftuan ne te dy luftrate
  ece ne DEQAN e KOSHARE
  shiko VARREZATE e LAPIDARET apo PREMENDORETE e TROPOJANVE dhe tjer
  luftar te SHQIPERIS qe rane
  ne DUKAGJININ SHQIPETAR
  PidhKurve mose flite ashtu me kurr
  me hi ne gjynahe me shpirtrate e vdekur se ata shpirtra sot na bane
  ''NJE SHQIPERI''
  mos dergo anonim tjeter here frigacak'e
  po dergoje U.D.D.s
  idintetin e vertete
  e te tregoje une kushe eshte
  ............SHQIPETARI.............

 10. Anonymous // October 3, 2008 at 7:04 PM  

  JA QIFSHA ATO ROBT ATYRE SHQIPTAREVE TE KOSOVES QE THONE SE FEMRAT NE SHQIPERI I QIN BABALLARET QE 10 VJEC. DUHET TE JENI JU KOSOVARE VETE QE TI HIDHENI NE GRYKE KETYRE BYTHEQIRAVE. KETE E KAM PARE NJEHERE NE WEBSITE SERB DHE NUK E DIJA QE E THOSHIT DHE JU O JAU SHKERDHEFSHA ATO ROBT E SHPISE O FRIKACAKET E KARIT QE JU VURI SERBI PERPARA SI LOPET DHE NE JU STREHUAM KETU NE SHQIPERI. MOS U MBURRNI KOT ME ATA KOSOVARE QE RANE NE LUFTE, SE NUK ISHIN SI JU QE SHKRUANI NGA KETO PALACOLLIQE KETU. BURRAT E VERTETE O RANE NE LUFTE O JANE NEPER BURGJE KURSE JU DINI VETEM TE FLISNI SI JU VJEN PER MBARE. SIDOMOS TI KURVA E MUTIT "COOL" A SI KARIN E KE PSEUDONIMIN. TE QIFSHIN GJITHE CUNAT E TIRONES, DURRESIT, SHKODRES, ELBASANIT, VLORES, E GJITHE SHQIPERISE DERISA TE VDESESH TU QIFSHIN ROBT E SHPISE E RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRROPT KU TI KESH

 11. U.D.D. // October 4, 2008 at 4:34 PM  

  .
  .
  o ti mesazhi mbi kete
  kjo COOL-CRAZY
  jane adelina e zanfina ismajli apo familja ismajli.
  une nuk i perkrahe keto KURVA e ase Ingridin
  se i urreje HomoSeksualet dhe Kurvate ne krejte shqiptari
  por jame ne anene tende per gjera te verteta
  dhe nuk jame ne anene e gjerave te pa verteta.
  Tung nga U.D.D.
  RESPEKT.

 12. Anonymous // October 4, 2008 at 8:28 PM  

  U.D.D Rrespekte dhe nga une. Ma beni hallall ju te Kosoves se ndoshta kam egzagjeruar pak po une ju konsideroj vellezer te nje gjaku. Duhet ta mbajme njeri tjetrin ne kete bote se jemi shume pak ne shqiptaret. Jam dhe une shume dakort me ato qe thua e gjthe te mirat,

  tung bre vllau jem!

 13. Anonymous // October 4, 2008 at 9:03 PM  

  Jam nje shqiptar shqiperie me banim ne usa. Jo se me iteresojne kushedi vipat e shqiperise apo kosoves, por me keqardhje shof se fotografia e nje ordinereje a c'faredo qofte si IGJ, shnderrohet ne te shara reciproke midis shqiptareve te te dy aneve te kufirit. Po u bej thirrje shqiptrareve te mi te shqiperise se pari: duhet te tregoheni me te permbajtur ne sharjet dhe ofendimet ndaj SHQIPTAREVE te Kosoves. Me duket se keta te fundit jane me te permbajtur ndaj nesh. Gjithashtu dhe SHQIPTAREVE te Kosoves dua tu them se duhet te tregohen me me edukate kur shkruajne. Te qenurit anonim nuk u jep te drejten te lene te lire gjithe arsenalin e te sharave sidomos kunder femrave shqiptare te shqiperise. Me mire te fokusohen personalisht te personi "VIP" sesa te fillojne te bejne pergjithesime te c'faredo lloji.

  rrini te bashkuar dhe nderime

 14. U.D.D. // October 9, 2008 at 6:44 AM  

  .
  .
  U.D.D. ktu-
  Mos thuaje ti kurr se jemi pake SHQIPE'TAR'E ne bote
  po ne t e vertete jemi shume SHQIPETARE ne bote
  16 milion SHQIPE jemi ne krejte bote
  nuk jemi pake po jemi shume
  po thuaje kemi humbe me shume shqipetare ne bote se gjdo vende tjetere
  ne te gjitha shekujte
  .
  RESPEKTE nga U.D.D.
  po dua ta di ty ndonje emere apo nga je vertete
  se diqka po di po krejte jo
  tregome kushe je dhe e meritone ni faliminderime me shume nga une
  se me pelqen kur urrene HomoKurvate e done SHQIPTARIN edhe ti si une

 15. Anonymous // October 27, 2008 at 8:02 AM  

  O INGRID JE SI VISHLA.......FUTE NGOJJJJJ

 16. Anonymous // October 27, 2008 at 8:08 AM  

  JE SHUM E KEQE TAMQN SI MADHJA JEME QE ESHT 67 VJEEEEEEEEEEQE PER CUDI SI PASKE VESH NJE PAER BARRNAVEKE NESE NUK KE KONTAKTO NE KETE NR 068 633 078 SE TI NAP NJE PARE TE MADHES TEME PA PARE I KE LOQKEEEEEEEEEEE...........

 17. Anonymous // October 29, 2008 at 4:47 PM  

  ej a e dini qka: kosovar edhe vet jom veq shume te pa kulturum po tregohemi bre, si me kan lop bre dreqi ment jav hangt, leni kto budallakina, shkruje kompliment ne vend te asaj fjale te ndyte, toni nga prishtina

 18. Anonymous // October 30, 2008 at 1:04 AM  

  Hej oj Igridi
  ne Deqan si kishe qene?te kush ki qene tash,
  mos kishe dashte me u hakmarr gje a.

 19. Anonymous // October 30, 2008 at 1:08 AM  

  Ruaju nga djemt Deqanas,se po te ndalin pergjithmon ne Deqan apo ndoshta e ki ndonje Deqanas e nuk tregon,qe po vjen per here te dyte ne Deqan.

 20. Anonymous // November 7, 2008 at 3:51 AM  

  Ej ska pas faj as Enver Hoxha qe ju la aty ne Serbi, as Milloshevici qe ju vrau e preu.Nejse ky i fundit e tha njeher :Kur ta marrin vesh Shqiptaret ca jan Kosovaret Sdo me ven faj.Ene paska pas te drejt.

 21. Anonymous // November 17, 2008 at 3:08 AM  

  mos na ngucni Ingridin
  se Ingridi ka me u ba nuse e Deqanit shpejt.

 22. KOSOVARE - KOSO-VALE@HOTMAIL.COM // November 27, 2008 at 4:05 AM  

  Hej ky koment shkon per ata kriust e ketij webi, hej a jeni normal me i pranu gjith ata komente qe shajn lidhe e palidhe, kjo nuk esht mir. Qysh vetem per ni femer sa njeri u sha ne ket web. Shqiptari i don keq shqiptarit, qysh kshtu nuk esht normal vetem deshta me dit nga jan gjith ata qe kan shkru ktu qka jan e ku jetoj s'besoj qe jeni taman shqiptar.Un jom nga KOSOVA e jetoj ne france dhe per do qe kan thon ishalla KOSOVA kurr nuk behet e panvarur hej a te erdh inati at dit me 17 shkurt 2008 kur KOSOVA u bo shtet a qetash du me dit qysh po ndihesh??? dhe un skam qka shaj pa lidhe se e dim mir qysh i ka pun shqiperi e qysh i ka kosova. por vetem deshta me thon se ne jem NJE KOMB NJE GJUH NUK SHKON SHQIPTARI ME SHQIPART ME U SHA NERI TJETRIN. DUHET ME JU ARDH MARR E DUHET ME PAS RRESPEKT... Dhe sa per ket vajzen ne foto qe esht nuk jam ka e njoh kurr skom ni per ket por nejse e mir qenka ishalla arrit shum e me u bon e njoften edhe ne boten tjeter e jo vetem ne boten shqiptare. se me vjen mir kur e shoh ne te tv nje shqiptar qe ka bo diqka. si lorik cana, eliza dushku, john belushi, jim belushi, valon berahmi,,, etj,,, ka shum dhe me vjen mir qe ka por ishte kan hala ma mir me pas me shum e me shum.

  hajt ma pe lo se shum gat e qova dhe e pershendes gjith SHQIPARIN... sa me ka marr malli me ardh ne KOSOV.
  UN JAM SHQIPE E VERTET DHE DO TE VDES SHQIPE E VERTET.
  I LOVE USA, UNITED STATES OF ALBANIA

  Dhe ja email jem per ata qe mendoj qe e kom tepru un skom sen kuder kerkujna un jam e gzume qe jam lind shqîptare I AM PROUND TO BE ALBANIAN
  KOSO-VALE@HOTMAIL.COM

 23. Karderri // December 6, 2008 at 7:44 PM  

  Boo sa rob te cpifur ka ktu...o ju kosovaret e karit(per ata qe shajne kjo) po ne 99 kur ju vriste serbi te ne erdhet dhe perplaset koken mor bij kurvash, edhe ne ju hapem deren e ju mbajten sdo mend se jemi i komb i gjak, ju moterqira dilni e na thoni qe kemi nenat e motrat kurva..ptuu ju qifsha robt. Shfrytzoj rastin te pershendes me nje qirje te fuqishme motre tere ata shqiptaret qe shajne kosovaret si te trashe etj. etj. Bythqireat e mutit..Ti Ingrid kishe noigje me thene?

 24. Anonymous // December 25, 2008 at 5:25 PM  

  un juve te shqipris desha te ju them nji fjal dhe desha te ju tregoj se asnji nuk jeni shqiptar po nuk e di se pse at ven e thirrin shqipri se te gjith jeni grek italjan malazez e sa i perket se na zini ktut se kena ardh te ju ne kohen e luftes ne kemi shku edhe ne vendet tjera dhe na kan prit 10000 her ma mir se ju o gjakpirsa se mos te ishim kan na ke tuju marr edhe juve serbija e me jav qi grat e qikat more kokderra more horra ju jeni gjak serbi ju jeni ata qe e preni fmiun tuj per pare e shiti femiun e juj per pare guen e juaj e jepni me e qi kushdo qe don me ju qi po na per moral kem liftu po dijeni edhe nji gje se as shku nuk asht ma gjkpirsa se ju per at shkak qe jeni pisa kurr nuk kam qen ne shqipri e as se e kam ndermend me e vizitu ndonjiher sikur se me shku ne serbi te shkijet he kuku per ata shqiptar qe ju ka ra hise me ardh ne koh te luftes te ju jeni po ata qe keni qen para 100 viteve qasi horra

 25. Anonymous // January 13, 2009 at 11:30 AM  

  i

 26. Anonymous // January 24, 2009 at 8:10 AM  

  debile

 27. Anonymous // February 6, 2009 at 9:31 AM  

  o ingrt ta hangsha zemren si te kam si shpirt.te kam pa ne velipoj e me ke met fiksim per zoten me e dit se je lesbike kisha kerku vetem nje her me ba seks me ty dhe me vdek nuk e kam problem.te puthi fort shpirt she nuk vdes rehat pa te taku nje her,adoleshentja crazy.nqs ke mundesi me ma lan nje adres interneti kisha me ken shum e kenaqur me kontaktu nje her me ty,te pakten me lan nje vend takimi me ta prek doren si n ver ne velipoj kur me ke dhan mikrofonin me kendu me ty.je si shpirt,yll mbi kete toke.

 28. kosovarja // February 15, 2009 at 11:15 PM  

  haha oh shqiptar qka po thon bre per ingrid gjon se e mir esht am ka trupin krejt pllastik hahaha am e foret esh e ti qe the spo dishi me shkru allahilen ne cillin shekull po jeton bre ti hahahaahhahahaahhaha fore e lodht a

 29. Anonymous // February 15, 2009 at 11:24 PM  

  mjera ai burr qe ka me te marr kukukukukukukukuk qka em ba jeta am ju qka kish fol bre per luften e kosoves e ju te shqipris ju ka majt enver hogja e jeton ne kohen e komunistave hahaha edhe qikat juve shkojn ne greqi e ne itali e shesin veten hahahaha

 30. ec mo // February 18, 2009 at 11:43 AM  

  o injgrid o yllllllllllllllllllll boteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ata qe te shajne ty jan kot jan qelbesira

 31. Anonymous // February 26, 2009 at 1:46 PM  

  nuk din gje tjeter veq me hap kembet po ik mos te te shohin me kush se je ber si loppppppppp e shendosh e leshojau radhen rinis tani se u plake ti ok

 32. Anonymous // March 8, 2009 at 1:35 PM  

  si plak e re lale

 33. Anonymous // March 8, 2009 at 1:36 PM  

  si plak e re ke dal lale

 34. Anonymous // March 9, 2009 at 6:43 AM  

  oj xemel a je feju aaaaa oh as keq

 35. Anonymous // April 4, 2009 at 3:59 AM  

  zmrrr tduuu shummmshummm

  sidomoss konga me qiljeten(L)


  tdduuuaa(K)shpirtt

 36. Anonymous // April 20, 2009 at 4:02 AM  

  A KENI E KENI PA KURVEN ME TE MADHE AJO OSHT INGRIT GJONI KURVA QE I HEDH KARIT KOKAIN DHE E LEPIN

 37. Anonymous // April 21, 2009 at 10:42 AM  

  o jav qifsha nanen juve kurvave te shqipris jav qift azia nanen tung se smerrna me budall

 38. Anonymous // May 11, 2009 at 12:53 PM  

  o ingrido o kukle sa e mir qe je me rrusho.te gjith flasin se te kan inat zemla se ti je si shpilt t vogel puc folt gocanga durresi

 39. Anonymous // May 13, 2009 at 4:28 PM  

  o karkurv ordinere qe beni fam duke shitur pidhin... o sid e gjall... qe u fejove me nji kar qe hapet bythesh kot neper bllok.

 40. Anonymous // May 18, 2009 at 10:29 AM  

  shum e bukur veq edhe nje kurviccceee :P

 41. Anonymous // June 2, 2009 at 3:04 PM  

  INGRID GJONI NJI KARAKURV ORDINERE BASHK ME MOTREN INIS GJONIN TANI PO BEHET DHE MBESA KURVICKA VOGEL ...HAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAH

 42. .b.u.r.r.e.l.s.i. // June 13, 2009 at 12:47 PM  

  bravo ingrid je kengetare e papam mo lale .M.A.t.j.a.n.i.

 43. djali nga vlora // June 17, 2009 at 10:20 AM  

  PO CA JANE KTA ROPEQIRA QE SHAJNE TURMAT ME TE EGERA KOSOVARE JU JENI DISA MOTERQIRA A E DINI SI JANE ATO MOTRAR TUAJO SHUME TE MIRA VERI NAIS
  I PROVOJ CDO BEHARE KTU NE VLORE 90% TE MOTRAVE JUAJA I KAME KALUAR NEPER DUAR VLLAJ JUAJ per sex i keni shume te mira bravooooooooooooooo PO KTE BEHAR DO MEREM ME CUNAT DO JU QI ROPET DO VRAS NDONJE ROPEQIR SE KUJTE DO I BJE SHORTI NUK E DIM.

 44. djali nga vlora // June 17, 2009 at 10:23 AM  

  PO CA JANE KTA ROPEQIRA QE SHAJNE TURMAT ME TE EGERA KOSOVARE JU JENI DISA MOTERQIRA A E DINI SI JANE ATO MOTRAR TUAJO SHUME TE MIRA VERI NAIS
  I PROVOJ CDO BEHARE KTU NE VLORE 90% TE MOTRAVE JUAJA I KAME KALUAR NEPER DUAR VLLAJ JUAJ per sex i keni shume te mira bravooooooooooooooo PO KTE BEHAR DO MEREM ME CUNAT DO JU QI ROPET DO VRAS NDONJE ROPEQIR SE KUJTE DO I BJE SHORTI NUK E DIM.

 45. djali nga vlora // June 17, 2009 at 10:25 AM  

  PO CA JANE KTA ROPEQIRA QE SHAJNE TURMAT ME TE EGERA KOSOVARE JU JENI DISA MOTERQIRA A E DINI SI JANE ATO MOTRAR TUAJO SHUME TE MIRA VERI NAIS
  I PROVOJ CDO BEHARE KTU NE VLORE 90% TE MOTRAVE JUAJA I KAME KALUAR NEPER DUAR VLLAJ JUAJ per sex i keni shume te mira bravooooooooooooooo PO KTE BEHAR DO MEREM ME CUNAT DO JU QI ROPET DO VRAS NDONJE ROPEQIR SE KUJTE DO I BJE SHORTI NUK E DIM.

 46. Anonymous // June 20, 2009 at 8:09 AM  

  HEJ TURP TE KENI MOJ VAJZA QFAR FJALSH PO FOLNI PER VETVETE SE SI NE KOSOVE E SI NE SHQIPERI JENI SHQIPTARE TURP ME TE VERTET TE KENI NCNCNCNCNCNCNCN
  SHQIPETARJA ME KRENARI

 47. Anonymous // June 20, 2009 at 8:17 AM  

  HEJ SPO MUJ ME BESU FJALT QE PI LEXOJ KTU AA QYSH MORE SPO JU VJEN MARRE PEJ VETI E PREJ FAMILJES MI FOL KTO FJAL 'JO K*** JO P***' PERNIME MARRE PO A DIN QKA JU SANJANA SJENI SHQIPTARE SE ME KAN SKISHT FOL ASHTU PO SHKONI MYTNY MORE MARRE TE POSHTRA
  "NGA ALBANA KOSOVE BASHK ME SHQIPERI"

 48. Anonymous // June 30, 2009 at 4:47 PM  

  do na hash karin ti parafoles,se ti kemi qir gjith robt e shpis ,serbi ju ka qir gjith motrat,dhe ne shqiptarret jua kemi qir motrat ne ver ne durres ne plazh ,jua qifsha robt juve pra bashk me keta kurva qe mbroni...

 49. espinosa // July 7, 2009 at 6:01 AM  

  o ingrit se je fejuar ti me???epo ajde te te qi njehre para dasmes...

 50. Anonymous // July 8, 2009 at 4:21 AM  

  hej mos fol ti palidhje me ka dal adelina me 5 veta e me ka sulmu se ti je kan ajo qe ki dal me 5 veta e e keni sulmu adelinen oj genjeshtare e pa esenc ki dal me 5 veta po ski pas qka i ban ti adelines bre hajt mos te nxehna qe shkruj zi e ma zi per ty veq jo asnja te pavertet po krejt te verteta

 51. Anonymous // July 8, 2009 at 5:30 AM  

  Dua ta fus karin tim te gjate ne pidhin tend te bukur. Do te qiiiiiiii.

 52. Anonymous // July 16, 2009 at 8:03 AM  

  he me rrusho nuk gjete foto me te bukur mi kurv

 53. Anonymous // July 18, 2009 at 9:10 AM  

  MAMMA MIAAA..CHE SCHIFO DI COMMENTI UNO PIU IGNORANTE DEL ALTRO MA ANDATE UN PO A IMPARARE UN PO L'EDUCAZIONE..si skeni turp iher qe flisni kshu per femrat ???..ca njersish
  keni pa nai goc qe flet kshu si ju ?? jo mduket ather msoni tpakten ca esht rrespektiiii...!!!!!!w le donneeee..

 54. Anonymous // July 18, 2009 at 9:12 AM  

  ah dhe INGRID ESHT SI SHPIRTTTT...YLLL
  xheloza..

 55. burrelsi // July 25, 2009 at 3:06 AM  

  ropt mun pidh ai qe sha ingrit gjonin a mir motercima se skeni shance me sha ingritin a mir pidha motre se ingriti esht femra numer 1 ne shqiperi jepi ingrit je femra me papar e shqiperis va cifsha ropt ai qe sha ingritin tash mbajni ket shame ne zemer ju qe shani ingritin banda_ergysi@info.al merre ingrit

 56. Anonymous // July 31, 2009 at 3:43 AM  

  un nuk e kuptoj pse i publikojn disa komente...po fshataret nuk do hapen kurr mentalisht..e vergognoso quello che dite..veramente.secili zgjedh nje stil jete e askush nuk ka te drejt te gjykoj.jemi ne 2009..e ju kosovare frenoni pak gojen se shum po e shani shqiperin e shqiptaret.sinceramente mi fatte schiffoo..contadini di merda.

 57. landi tir // August 2, 2009 at 10:25 AM  

  ore kosovare shkoni mesoni shqip, dhe sa per ate adelinen kurven qe me serbet eshte qire, dhe operacione plastike nga te gjitha anet. ju sjeni njerez jeni kafshe, dhe kurre skeni per te qene shqiptare. o malok, o plera qe qiheni me kunatat, dhe neve nga shqiperia mutin na hani. o trapa mjaft, se serbin aty e keni ka per tjua qire prap ato grate tuaja hudmedhaja, dhe magjupe. hahaaaahahah kosovar jeni trapa fuck you

 58. burrelsi gjeveris ketu e kudo gjeveris burrelsi // August 4, 2009 at 1:07 PM  

  ma e mira je me rop shpie va qifsha ropt atijve qe e shajn a mir motercima

 59. Anonymous // August 14, 2009 at 3:51 AM  

  IGRID je nr 1 ne maqedoni je si loqk nice je por gjith ata fshataret qe nuk kane fare shkolle shkruajne keq per ty zemer

 60. Anonymous // August 31, 2009 at 5:05 AM  

  O Kosovare ju qifsha robt e ca te keni per zemer.

 61. burimi_k // September 5, 2009 at 8:16 AM  

  tung se di se si mu regjisteru neket faqe bekimi_sexi@hotmail.com

 62. burimi_k // September 5, 2009 at 8:20 AM  

  aka naj vajze se ban seks te mir bekimi_sexi@hotmail.com

 63. burimi_k // September 5, 2009 at 8:24 AM  

  nese don mu qi naj vajz mejashti edhe guhen ne both kjoasht adresa jem bekimi_sexi@hotmail.com

 64. Ermal // September 14, 2009 at 1:05 AM  

  o zogu ta honksha zemren se je si rrush,mos e rruj fare ca thon kto maloket...vazhdo se je ok.te kam shum xhan.ermali tr.

 65. Anonymous // September 19, 2009 at 12:26 PM  

  ca keni mo njerez qe haeni per fjalen kurv?akoma se kuptoni qe ktu esht bo profesion aq me teper kengtaret...sa per ingridin asaj si rruhet fare se ca flasim ne ajo e ka ndertu jeten e vet nja njeqind videoklipe i ka bo dhe i kan dal yll...zerin e ka nice..po ju qe skeni brek nbyth si do ja boni?resp per gjith shqiptaret..kurse ju kosovar mos u hapni shum bythesh mani pak frena se i keni dhon si shum gaz..secili tshofi sumen e vet.shnet yje

 66. Anonymous // October 18, 2009 at 3:55 PM  

  o lali sa her te shof ma bo karin dru je pill me klas nga koka te komet ake koh me u qi iher me mu se ske per te me harru

 67. Anonymous // October 25, 2009 at 9:57 AM  

  ncncn marre marre per te gjith juu hajt se krejt nanat prostitute i keni se mos mi pas nanat kurva as njoni nuk ishit kan tu shkru ktu ciao niti pz

 68. Anonymous // October 25, 2009 at 10:03 AM  

  Marre marre ju koft se krejt qka jeni qe mirri me ksi sene i keni prostitute nanat e juja se mos ti kishit ppas nanat prostitute nuk ishit kon ktu sot po ju dhefsha ngoj krejtve marreeeee per krejt nitiiii pzz.

 69. Anonymous // November 20, 2009 at 11:40 AM  

  ingrid je si shpirt,si llokum.....puc puc......

 70. Anonymous // November 27, 2009 at 9:14 AM  

  very beautiful
  you are my best singer ...
  not to forget you never. tdu

 71. Anonymous // November 28, 2009 at 4:33 PM  

  oingrit oj kurv po qysh spot vjen mbare mibo kto gjeste tkurves pirdhu kurv e fliqt e botes

 72. Anonymous // December 23, 2009 at 5:02 AM  

  kosovare. mos u shqetesoni nga sharjet e te tjereve. ju nuk keni as komb e as atdhe. jeni katandisur per t'ju qare hallin. nenat i keni kurva se jane qire me ushtaret paramilitare serbe, motrat dhe grate i keni rruspie se po qihen me ushtaret e natos, vajzat i keni lezbike, kurse meshkujt i keni ose drogaxhinj, ose pederaste, ose te dyja. ju dhjefsha mu ne flamur e mu ne shtet.

 73. Anonymous // December 27, 2009 at 7:32 AM  

  pio ingrit po ti per kar del ktu po amund te t qi njer te ma lepish njer oshpirti vogel qe sa te shoh ty me behet kari si shkop gome

 74. Anonymous // December 27, 2009 at 7:36 AM  

  o ingrit ti kurv je qe je a tet qi njer dhe une se sa te shoh ty me behet kari shkop gome dhe ta fus njer te pidhi jot i shqyer qe i kan dale llapat jashte.po sdo te te qi nje gojore do ma besh te pakten te qi kshu puth fort

 75. durrsakja // November 4, 2010 at 2:55 PM  

  o zot me ke merreni dhe ju po kosovaret maloke jane maloke do mbeten jane analfabaete me shqiptare jane t'hujet se sa kosovaret na turperun fare e quajne veten der albaner e s'din me thon c'kemi si ja kalove. po ikini mos cani koken me keta......

 76. Anonymous // January 5, 2012 at 7:04 AM  

  kurvicke

 77. oakleyses // December 15, 2015 at 11:28 PM  
 78. oakleyses // December 15, 2015 at 11:29 PM  
 79. oakleyses // December 15, 2015 at 11:30 PM  
 80. oakleyses // December 15, 2015 at 11:30 PM  
 81. HELEN WILSON // August 18, 2017 at 11:31 AM  

  Përshëndetje,
  A jeni poshtë financiarisht? A keni nevojë për një hua të menjëhershme për të paguar borxhin tuaj ose keni nevojë për një hua për të rregulluar biznesin tuaj? A keni nevojë për një hua konsolidimi apo një hipotekë? A jeni refuzuar nga bankat dhe institucionet e tjera financiare? Kërkoni më shumë sepse znj. HELEN WILSON një huadhënës privat i kredisë është këtu për të vënë buzëqeshje në fytyrën tuaj dhe t'i bëni të gjitha problemet tuaja financiare një gjë të së kaluarës !! Ne u japim hua kompanive, subjekteve private dhe individëve me interes të ulët dhe norma të përballueshme prej 2%. Ju mund të na kontaktoni me e-mail përmes: (helenwilson719@gmail.com)
  Faleminderit.