BLEJ ONLINE

Jehona Sopi

Posted by kushi | 3:30 PM | 27 comments »

Kliko ne foto per ta zmadhuar
Jehona Sopi 01
Jehona Sopi 02

27 comments

 1. Anonymous // July 27, 2008 at 2:06 AM  

  oj ti mimoz prej usa(kishe)
  pamja te tradhton veq edhe karakterin e tradhtares e ka jehona a
  ish-burri e boni dikushi se kta se kish format dikush kit katunark

  "burri i mir te bon zojë burri i keq te lidh me tojë"-mos e harro
  veq haha kjo nuk osht zoj kit rast po osht magjupe e bardh

 2. Anonymous // July 27, 2008 at 2:11 AM  

  qikjo donka qe po thot shqiptart nuk dijn me vlersu njerin
  e ty ta q...nanen qka je ti shkin a lsho kosoven kurv bre

 3. Anonymous // July 29, 2008 at 3:23 AM  

  are you bitch Jehona. I hate you Jehon.

 4. Anonymous // August 10, 2008 at 2:51 AM  

  shum mir je dal ne foto veq kush ta ka inati oj osht tjeter sen se po ta nina
  veq vazhdo qyshtu se ma e forta je qao klm

 5. Anonymous // August 10, 2008 at 2:56 AM  

  shum mir je dal ne foto veq kush ta ka inati oj osht tjeter sen se po ta nina
  veq vazhdo qyshtu se ma e forta je qao klm

 6. Anonymous // October 2, 2008 at 6:04 AM  

  Jehona Sopi eshte kengetare e mire dhe bukuroshe,ka trup terheqese dhe shum seksi,po te kisha mundesi me kontaktu,do ti kisha bere oferte per nje darke e pas asaj darke pastaj dihet se qka kish pasu s.....
  Eshte mekat qe eshte ndar nga i dashuri,asaj i nevoitet nje shoqerues.Po ta lexoje Jehona ket mesazh me siguri do te pranonte me e shoqeru.

 7. Anonymous // October 3, 2008 at 6:02 PM  

  pershendetje nga luli jehona je nje femen shum e bukur dhe esinqert te lumt jehona je nje kengetare e mire shum dhe mua me pelqen ti.ke trup shum te bukur stili i juaj osht shum i bukur moda juaj me pelqen shum.por nje qe nuk edi tek ti sexy yt a dote me pelqej.tung kalo mir .zemer_ty68@hotmail.com ciaoooooooo jehona

 8. Anonymous // October 28, 2008 at 11:02 AM  

  super je jehona numer 1,veq vazhdo... ty tkom idoll...

 9. Anonymous // October 28, 2008 at 11:04 AM  

  super je jehona numer 1,veq vazhdo... ty tkom idoll...

 10. Anonymous // October 28, 2008 at 11:04 AM  

  super je jehona numer 1,veq vazhdo... ty tkom idoll...

 11. Anonymous // October 29, 2008 at 5:32 AM  

  jehona sopi perfekt je ;) keep working ;)

 12. sena // November 5, 2008 at 4:33 AM  

  te pelqej shum jehona je shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm kengetare e mir vazhdo ti kur del me kendu mi hek merziat me at byzqeshje qe ke dhe kur i hap syt po mcojsh te keshi nejse.........

 13. Anonymous // December 17, 2008 at 1:16 PM  

  jehona sopi qysh i ka buzet e medha dhe gojen e madhe ma kish knaq k.. tu ma thith

 14. Anonymous // January 18, 2009 at 12:10 AM  

  o jehona je shume e mire kendon bukur dhe je e tille.

 15. Anonymous // February 2, 2009 at 3:33 PM  

  valla breh e bukur deri dikund Jehona amo zemrushee t'lutna mose hap shum gojen se nuk dokesh qaq ok kissscheeee pershednes

 16. Anonymous // February 25, 2009 at 5:34 AM  

  jehone ku je bre hotgirl!!!

 17. Anonymous // March 29, 2009 at 8:28 AM  

  po kjo kurv e pares dore osht pe len qitash edhe pak muziken pse mu martu me drejtorin e bankes si ka hije kurv e pares dore e kishe une e bukur st vyn sen bukurija kur i ki tiparet e nje kurve e len BURRIN pse se ju ka kru pidhi per tjeter kon marre marre duhet mi ardh se le qysh vazhdoj me knu hale lopa se din qe shum t pakt jon ata njerz qe e dojn tisha kon si ti jo qe e kisha lon muziken po kisha ik prej shtetit se um kish ardh marre mem pa dikush rruges oj kurv oj kurv oj kurv e pares dore ishalla po kanqesh me burrin 40 vjeqar nashti ma shum per pare e ki edhe dije qe nuk t qin aj si agroni se atij ju ka plak e aj osht krral!!!

 18. Anonymous // April 3, 2009 at 4:10 AM  

  krejt kosova me pa tu i kcy une e marr per gru o kjo esshte bukuri e rrall natyrore

 19. Anonymous // June 3, 2009 at 2:16 PM  

  o JEHONA BRE MA E BUKUR AKANGTARE JE JE CARIC BRE PER KURGJO ST ANDIN BRAVO JE E GJON BE VEQ VASHDO ISHALL TSHKON JETA VEQ TY KESH TUNG T EDUA SHUM SYN TKOM

 20. eliza // July 26, 2009 at 1:41 AM  

  Jehona ma e mira te duu shumm
  qati agronit se po fol palidhje budall te koka

 21. lala // July 28, 2009 at 5:33 AM  

  Jehona Sopi dhe Eliza Hoxha numer 1 ne Kosvv ....Ju duuuu shumm

 22. shujm..shele // July 28, 2009 at 5:35 AM  

  Ata qe folin keq per dike ..Ju lutem qe ta shkruani emrin ose emailin...qaooo

 23. idrizi // September 19, 2009 at 10:00 AM  

  oj jehon me kan si ti kurr nuk dal ma me knue me kan e mira nuk e prish familjen tane bre ta qifsha at nan kurves po edhe aj bali ka faj se pat vra se kisha lan kurva e dreqit ti je veq ni drol e madhe tung nga hajvalia

 24. Anonymous // January 30, 2011 at 5:47 PM  

  valla veq pidhin ja kishna lipi
  veq guhen ne pidh ja kishna majt

 25. Anonymous // April 5, 2012 at 5:22 PM  

  Edhe motra e vet Vjosa e tradhton burrin e vet e knej shitet kinse une gru e mire.

 26. Anonymous // January 4, 2013 at 1:32 PM  

  Valla Agroni apo ish burri e ka ngrit se katunark e gjys , na Prishtinalit e vjeter e njohim mir , marre per tradhtin e burrit me te cilin kalojke prej feminis, marre

 27. Fghkfhk Dfgaert // June 27, 2018 at 7:19 PM