BLEJ ONLINE

Zana Krasniqi

Posted by kushi | 3:18 PM | 58 comments »

Fotos of Zana Krasniqi - singer and model
Zana Krasniqi
Zana Krasniqi

58 comments

 1. Anonymous // July 4, 2008 at 8:15 AM  

  hejjj a jeni more shqiptare apo qka jeni...pse mos ta perkrahim shqiptaren tone te bukur e cila do na perfaqsoj ne miss universe bile edhe me veshjen tone. ju mundeni me shpreh mendimin tuaj ama jo me ofendime e me gjera personale dhe intime se funja nuk jemi engjuj. pergezimet e mia Zana, jeni mjaft e bukur dhe te uroj suksese, dhe nese do te jete e mundur do ta keni voten time. perpara

 2. Anonymous // July 5, 2008 at 1:13 PM  

  bukuroshe

 3. Anonymous // July 5, 2008 at 4:04 PM  

  trupin shum sexy a gojen si peshk i magjupit

 4. Anonymous // July 5, 2008 at 4:08 PM  

  a bre zana shum po ta xhelozojn po e bukur je veq jeta jote intime nuk ka pse te llidhet me bukurin tendee po mos i merr ngat zemres kto komente se met rrok zemra ska kush na perfaqsonm ne miss univers ahahha qeshtu syni kiss

 5. Anonymous // July 11, 2008 at 1:11 PM  

  e bukur shum veq kugjo ste duhet bukuria masi je shum kurv::S

 6. Anonymous // July 14, 2008 at 10:53 PM  

  Kuku bre shqiptar po t'flliqt jeni... Zana s'osht as ma e bukura, as ma e shemtuara, ka nje sharm, ka nje shprehje ne fotografi (ju qe se njihni foton lidhje s'keni), drejt per se drejti nuk me perlqen.
  Me gjithate ajo osht pefaqesuese e jonja, edhe mushnu men o klloshar qe tonded duhesh me e mbrojt e jo me luftu, edhe muti ma i madh ne bot n'koft.
  Sa per ato komente per kurve a asi a ksi, a shum po ju hin ne udhe juve o badihavgji a? Me pas kon ma te mire, e kishit hargju kohen tu punu e tu u munu me mrri naj sen e jo me llafe te kota, o njerez te shekullit te 16. Edhe sa per njohuri t'juajen, Kurva jane qato qe ju shkoni paguni me pare me i shfry bolet se sun nxini sen kshtu.
  Bukuria osht pjese e artit, e arti osht i ndryshem, edhe asnje sy nuk sheh nje soj, asnje shije nuk osht njesoj.

 7. Anonymous // July 15, 2008 at 11:26 AM  

  'I shami te shan' thote populli, keshtu qe Zana ti vazhdo jeten tende dhe karrieren tende sa per qente le te lehin se skan c'bejne. Popullit te kosoves si meshkujve dhe femrave do i lutesha te mesonin njehere shqip te shkruanin dhe te flisnin se me kete mentalitet negativ qe keni jeni per gjynah qa sa dhe europa nuk do ju pranoj, por mundohuni dhe edukohuni te pranoni njerezit tuaj dhe ti rrespektoni ato kushdo qofshit se fundja ''rrepekti imponohet qe te fitohet''.
  Zana Krasniqi ''nuk prishet dasma per nje kokerr lomoni'' keshtu qe dhe ti mos e prish qefin me disa antikapate se te dalin rruges.

 8. Anonymous // July 16, 2008 at 2:45 AM  

  o hankshi kar krejt ju, e u qkoqshi tu hanger se krejt kurva kokshit, ska rendesi ne gjini si femna si mashkuj, kurva koki. Zana Krasniqi mos te ha leshi bre zemer se i din ti senet e tua, ki drejt me e bo jeten tande qysh te don, po fatkeqesia qendron tek realititeti i qetyne kurvave qetu, qe arrijn me leshu komente per ty.
  Kurse per bukuri, jo qe je e bukur po pernime je shume shuuume e zjarrt. Sa qe nuk kam taku e as nuk kam njoft najhere femer me te bukur shqiptare. Perpos bukurise je edhe shuuuume e talentume ne fushen e modelizmit. edhe dicka per "dilemen" tuaj nese eshte apo jo Zana e bukur, vertetoi edhe spektakli i fundit i bukurise boterore, ku Zana u klasifikua nder 6 vajzat me te bukurua te planetit. Mos te ha "koqja" zana, se neve na dogje..hehehe me te mira.

 9. Anonymous // July 16, 2008 at 8:20 AM  

  qfar shprehje banale po perdorin ma lart un sdi qka te them them se fadil berisha osht ni njeri depertues edhe per at fal tina kosova me perfaqsuesen ton zana krasniqi doli ne vendin e 6 - sa i perket bukuris te zanes as ne at spektakel nuk kish mujt me shkel po fal Fadil Berishes asjo osht sod ne ket pozit.Arritja e suksesit nvaret prej jetes personale pak prej personalitetit te saj.

 10. era // July 19, 2008 at 4:51 AM  

  oj zana bukuroshe ti je shume e mire por me keqardhje po ta theme se baben e ki te keq.

 11. tina // July 19, 2008 at 4:52 AM  

  je nje bukuroshe e vertet nuk ka femer me te bukur se ti je nje ylle qe shendrris dhe e ke mritu vendein e pare ne mise universine

 12. Anonymous // July 19, 2008 at 4:53 AM  

  je shume shume shume shume shume shume shume shume shume shume shume shume shume keq

 13. Anonymous // July 24, 2008 at 11:12 AM  

  katastrof je valla oj qikooooo shyqyr qe spe sheh veten at goj si qerap e shkyme aahahahahhahahahahahaah.........aahahahahhahahaaaha....

 14. Anonymous // July 31, 2008 at 8:29 AM  

  zana veq buzt qe i ki boll nuk kisha dasht tjeter ne jet veq me ma marr ..NG..

 15. Erisi // August 21, 2008 at 12:50 AM  

  Zana oj bukuroshe Miss je ty mos ta ndin qa thon askush shikoje jeten tende dhe veazhdoje jeten sepse meriton gjitheqka te mire e vetem veazhdo se je yll er krejt shqiptaret e me gjere ne bot vendin e 6 kjo tregon vet ska comment edhe sdi pse shkruva kaq shum se po nejse

 16. Anonymous // August 26, 2008 at 1:15 PM  

  kshtu me t pa je shuum e mir po njo t keqe e ki se je shuuum kurv edhe asi e klasit t par me pas kon ma e nalne kishum pas me qa mu krenu na me ty .ajt tash...........

 17. Anonymous // August 27, 2008 at 7:39 AM  

  nga pamja je shum e bukur.

 18. Anonymous // August 29, 2008 at 5:27 AM  

  SI LLUMPIR JE KLLOSHARICA BRE SI GJAJA

 19. nora // September 4, 2008 at 2:53 PM  

  e bukur po por femen ma analfabetkurr nuk kam pa ne jeten time ne boten e vip-ave shum e lodht ne shpirt osht lidhje em fjalorin shqip nuk ka si mepas jetu me naj bjeshk sdi as fjalet me i lidh selejk shum duhet me ja pagu ni profesor per me emsu gjuhen em fol me pastru fjalorin se shum katunare osht kah fjalori sun e duroj hiq kur te fol basha si e kategoris xhgle osht ahahhaha nuk te vyn bukurija kur ski ne krye kurgja tabllaras shum osht

 20. Anonymous // September 12, 2008 at 4:25 AM  

  ahuahuahu plasni juuuuu
  kjo zoja e ka zon vendin e 6 ne miss ju folni ajo pe shijon jeten e ju nuk po kina qa me bo veq me hi e me sha ne net
  PLASNI zhelozaaaaa

  zana je bukurosheee

 21. Donika kerqeli // September 20, 2008 at 2:58 PM  

  zana e bukur je si krjet tjert qikat, po une ko me ta kallu edhe naj vjet se veq 16 i kom, Ko mu bo Miss Kosovo/ universite :) nese o dikush e interesume donikakerqeli@hotmail.com nga gjillani

 22. Pejani-ZH // September 21, 2008 at 4:00 AM  

  Shum mrekulli ka ne ket Bot po ti je diqka e veqante sepse thjesht je Kosovare.

 23. Anonymous // December 3, 2008 at 12:49 PM  

  eshte interesant tek ne shqiptarët cdo gje qe ka te bej me art nese eshte garuese, asnjeher nuk fiton ajo qe meriton,sepse kemi femra ma te bukura qe marrin pjesëper miss-e, por ajo qe shfrenohet ndaj organizatoreve shperblehet me vende te para, nder to je edhe ti zana , qe zdisheshe edhe para te gjithëve qe ishin prezent ne sallen e ushtrimeve
  gjithashtu edhe te gjitha vajzat e kan kuptuar paraprakisht kush do te shperblehet, por thjesht kanë dashur te ken nga nje foto prej fadil berishes, se sanje konkurente nuk do ta kishe ate natë.
  tung tung

 24. Anonymous // January 1, 2009 at 4:28 PM  

  suksese zana je me e bukra jo vetem e bukur por dhe intelegjente krenohemi qe je e jona shqipe,e sa per tjert qe shkruajn kot mos u merzit se kan koh me u mar me ty,ndersa ju keni rruget e hapura drejt pidestalit.te uroj vetem suksese dhe te kam idhull hallall a

 25. Anonymous // January 2, 2009 at 11:19 AM  

  ti je nje nga me te mirat te kurvave te kosoves.je shpallur miss per kete gje

 26. timja // January 5, 2009 at 4:52 AM  

  valla zana veq kush ta ka inati se me te vertet je e bukur edhe e kishe meritu mu kon miss universy 2008 vetem vazhdo...

 27. Anonymous // January 5, 2009 at 5:12 AM  

  veq te bukurat perfolen,valla BUKUROSHE je.nga gjilani...

 28. Anonymous // January 6, 2009 at 2:55 AM  

  kjo me ato buze qenka vetem per ta mar ne goje.

 29. Anonymous // February 6, 2009 at 3:59 AM  

  shum e mejr je vec vazhdo ta kan krejt inatin si han krejt m....

 30. Anonymous // February 25, 2009 at 11:50 AM  

  oj pul e coft oj e qime ne kryy a ste vjen mbarre me dal ne tv ncncnnc kur si prit as QETT heheheh ec kurvo fiuuuuuuuuuuuu

 31. Anonymous // March 20, 2009 at 5:15 PM  

  Zana te pergezoj per te arriturat tuaja,suksese ne te ardhmen,e sa per bukuri veq ta kan inati se shum e bukur je dhe ska qysh ma e bukur komplimente

 32. Anonymous // March 20, 2009 at 5:20 PM  

  Zana shum e bukur je,vetem vazhdo karieren tande,se ktu ne ks pa pas bisht ta ngjesi prej inati,tung gjilani

 33. Anonymous // March 20, 2009 at 5:41 PM  

  shum e bukur je bre hallal ZANA,nuk di per jet private tanden nuk me tekon te flas,e disa te shqiperis let i nalin motrat e veta se jan mbush kafenet me rrspa te juaja mor shkerdhata per 5 ti bajn qefet,lene qiken mos ja keni inat tung nga gjilani

 34. Anonymous // March 21, 2009 at 10:56 AM  

  zana prsh shum shum sexy je nuk kam iden si me te pershku,e qa lofin pa lidhje tjert mos te nin qiki,te prsh vetem vazhdo

 35. Anonymous // March 21, 2009 at 10:56 AM  

  zana prsh shum shum sexy je nuk kam iden si me te pershku,e qa lofin pa lidhje tjert mos te nin qiki,te prsh vetem vazhdo

 36. Anonymous // March 21, 2009 at 7:11 PM  

  te prsh.Zana je ma e bukura qa thojn mos jav var veshin se krejt qita qi kan shkru per ty keq jan kurva e kurvana.E sa per angjelina joli ajo nashta e ka ftyren e bukur(jo mat bukur se ti) po durt i ka si me i pas te plakave 100 vjet krejt vena te dalta te cilat dallohen shum. E sa per kurv e rraspi ato sbesoj qe i ki po edhe ni paq tkan hije se je e bukur e sa per dijeni te shiptarhanes angjellina joli e ka puth vllavin e vet ne goj edhe ata duke ja shti guhen mrena para kam.po ne krenohum me ty ne SHBA se fotot e tua si fotomodele per firma te njohura ketu tregojn se sa vlen dhe sa ke arrit ta perfaqsosh bukurin shiptare ne bot.Qe kto ato kurvat qit gjelozojn smunen me pa as anderr. SO FUCK THE REST CAUZE UR THE BEST!!! love u so muchhh

 37. Anonymous // March 22, 2009 at 10:29 AM  

  Zana shum e bukur je bre qike,e ktyne gjelozave qa po lehin pa lidhje,me suksese ke me i plas,mpuqqqqqqqq nga rogana

 38. Anonymous // March 22, 2009 at 10:36 AM  

  Valla bre zan shum e qart je a shum sexy avavavavavava,sekan pas te veshtir me te zgjedh juria se ke qen ma e mira,e sa per qeto rrspat qa po hajn pa lidhje krejt ta kan inati se vet jan te shemtuara,vetm vazho se ma e bukura je

 39. fjolla // April 10, 2009 at 9:31 AM  

  shum e keqe je ska ma te keqe se ti skom tjeter komment veq muna me te than se hiq sje e mir si kaklec je

 40. Anonymous // April 12, 2009 at 5:03 PM  

  shum be bukur bre zana je,shum sexy e qart a rrenqethem kur te shoh

 41. Anonymous // April 28, 2009 at 3:22 PM  

  tung zana ta hangsha buzen po shum e bukur be tek je bre gjan,tung mae bukura je suksese se na tranove me at bukuri tande

 42. aferdita // May 10, 2009 at 4:43 AM  

  je e mahitshme per nga pamja e jashtmeeeeeeee uroj qe te kesh edhe kriterre te tjera me te vlefshme se bukuria,,vertet je e bukurrrrrrrrrrrrr

 43. Anonymous // May 17, 2009 at 3:39 AM  

  je si angelina jolie, yll bote...

 44. Anonymous // May 18, 2009 at 7:35 AM  

  valla kjo femen osht shum bajat nuk pom pelqen HIQ SE HIQ.
  1.)e bukur.... JO
  2.)stilin e mire.... JO
  3.)krejt me behane.... PO

 45. besi // June 2, 2009 at 8:32 AM  

  valla zan adin shka dyqysh je si mangupe krejt kan qef me ta shti k.r.n ,ti ashtu kushtu e ke tunell!!!!!!!!!!!!
  kush do hyn e kush do del!!!!!!!

 46. Anonymous // July 17, 2009 at 5:26 AM  

  zana une nuk te kam pare asnjehere vetem ne TV.UNE I DUA NJERZIT E PAVARUR qe e shikojn punen e tyre.me vjen keq per ju qe jepni komente palidhje.je me te vertet shum e bukur ti deshiroj krejt te mirat e botes ne krenohemi me ty.edhe po qe je kon me 100 burra te botes mua nuk me intereson.je shum e bukur karaktre te gjith ai ke nqs ti deshiron te jesh me shum burra kjo eshte deshira jote jeta jote intimiteti yt.une jam eobliguar thjesht te shkruaj se sa shum me pelqen.te pershendes veq vashdo bre goce perpara.kosova/ti..

 47. Anonymous // July 24, 2009 at 11:08 AM  

  Hmmm.. Ta Ha Emninn Qe e Kii Si t'Temminn:P

  Bukurii e Rrall..:$ <3..:D

  Just Go Ahead..(K)(K)

  Zanna Fromm Pec :P (peja:$)

 48. Anonymous // September 19, 2009 at 11:35 PM  

  oj pel je palidhje krejt mos dil ne tv hiq se du me ta pa sherrin e me ja qi nanen kti tv teme me thye

 49. Anonymous // October 12, 2009 at 12:27 PM  

  Prsh ZANA je yll o zemra vetem vazhdo,ka koh set ka par ne ekran me ka marr malli tung zemra

 50. Anonymous // October 20, 2009 at 7:14 AM  

  ZANA prsh,shum e bukur je bre zemer aka mundesi veq nje her me u taku nje kafe me pi me ty anderr te jetes e kam,si muj me arrit ket,prsh nga gjilani

 51. aferdita // December 8, 2009 at 12:59 PM  

  e bukurrrrrrrrr

 52. Anonymous // February 23, 2010 at 2:51 AM  

  KUKUU qfar lope zot runa krejt bota kengtar u baten veq une meta pa u ba...!!!!edhe ju kqa po e livdoni jeni ma zi se ajo k****...

 53. Anonymous // October 20, 2010 at 7:28 PM  

  Badihavgjite qita e kane.

 54. Anonymous // May 30, 2012 at 10:29 AM  

  YLLI ME I MADH JE!!!!!

 55. oakleyses // December 15, 2015 at 11:22 PM  
 56. oakleyses // December 15, 2015 at 11:24 PM  
 57. oakleyses // December 15, 2015 at 11:25 PM  
 58. oakleyses // December 15, 2015 at 11:27 PM