BLEJ ONLINE

Elvis Pupa

Posted by kushi | 4:02 PM | 12 comments »

Photo te aktorit shqiptar Elvis Pupa nga programi
'Portokallia' ne Top Channel
Photo Elvis Pupa 01
Photo Elvis Pupa 01
Photo Elvis Pupa 01

12 comments

 1. Anonymous // August 23, 2008 at 7:47 AM  

  nuk e kuptoni ju kosovaret se sa shume stononi ne komentimin e personazheve, pse duhet te jeni aq vulgare dhe te pacipe, nuk e kuptoj mgjth kaq dini ndoshta e kaq beni. sa per ninin e vinin mund te thuash pa frike qe jane krenaria jone pasi jane nder artistet e pakte qe po e ngrejne humorin shqiptar ne nje piedestal ku kish kohe qe kishte vec plehra. forca cuna jeni te mire dhe fantastike. e aman ju kosovaret mos na e shpifni me fjalorin tuaj te ulet.

 2. struganja // September 16, 2008 at 4:39 PM  

  o ju njerez qe keni shkruajtur komente ne at dialektin e kosoves dhe qe shani visin ...po keni te drejt nga njera ane se ju nuk ju pelqen humori jon se jeni shum te trash per ta kuptuar,ju lirisht mund te shihni humorin serb se ata i merrni vesh ju ...

 3. struganja // September 16, 2008 at 4:40 PM  
  This comment has been removed by the author.
 4. struganja // September 16, 2008 at 4:44 PM  

  me te vertet na keni shpif me ate dialekt ju kosovart...visi yll tkemi ,je i pa pam lal ...e gjith struga eshte me ty :D:D

 5. Anonymous // October 18, 2008 at 2:22 PM  

  aktor,kangtar,kercimtar tjeter qka je heheh , qim nane je , vazhdo qishtu , kosova me tye.

 6. Anonymous // November 13, 2008 at 9:22 AM  

  po ca i papam ky eshte byth qir ferrash. drogaxhi ipapam. nuk i vjen frymzimi po nuk e qin nje her ne byth dhe po nuk thith nje her kok. po syt si mi ka obobobo. tamam kllaun cirku

 7. Anonymous // November 15, 2008 at 12:47 AM  

  Njeri ndër aktorët më të mirë o Zot sa më pëlqen,sidomos si Gjini.

 8. Anonymous // January 2, 2009 at 11:25 AM  

  nuk e di po sec ka nje gje ky djale qe te terheq,,seshte fare i bukur po eshte mashkull kam pershtypjen

 9. Anonymous // February 5, 2009 at 3:04 AM  

  o visi te kam shpirt se 1-sh te dua te perqafoj fort.tung nga maqedonia

 10. Anonymous // February 9, 2009 at 5:32 PM  

  o ooo yll bote te kam gjan je ipapar te lumt je me imiri je njesh fare nga xxx anonimja_21@hotmail.com te lumt pres qe te me regjistrrosh ne add

 11. Zheng junxai5 // July 15, 2016 at 6:26 PM  
 12. Fghkfhk Dfgaert // June 27, 2018 at 7:22 PM