BLEJ ONLINE

Teuta Krasniqi

Posted by kushi | 6:52 PM | 90 comments »

Photos of Teuta Krasniqi
Teuta Krasniqi photo
Teuta Krasniqi photo

90 comments

 1. Anonymous // July 6, 2008 at 4:49 AM  

  tung nga pz je shum e bukur edhe une krej si ti jam edhe di me fol si ti edhe shum te adhuroj te du ty edhe melin se jeni ma te fortit te kafeneja jon mpuq nga pz klm

 2. Anonymous // July 7, 2008 at 3:04 AM  

  oj teut ti e ke vajz te tezes nusen e halles time
  tdu shum je ma e mira veq vazhdo hiq mos ta nin hhe bukuroshe nfakt ajo esht saranda vajza e tezes tende

 3. genci // July 20, 2008 at 10:37 AM  

  teuta (sarojk)sum mir je dal si gjithmon .ti edhe meli jeni e vetmja arsye pse e shikojm vazhdimisht serialin kafenea jon se ju krejt atmosferen e krijoni hallall veq vazhdo.

 4. Anonymous // July 21, 2008 at 2:13 AM  

  le bre se u shtin hunt gjithka
  veq e mir je ama ....

 5. Anonymous // July 21, 2008 at 2:00 PM  

  teuta je ma e mira te shum je aktore e fort

 6. Anonymous // July 21, 2008 at 2:02 PM  

  teuta je ma e mira te shum je aktore e fort

 7. Anonymous // July 21, 2008 at 2:03 PM  

  teut loqka jem tduuuuuuuuu shummmmmmmm shum je ma e mira edhe e bukur shumshum veq kush ta ka inati loqk mpuq mpuq je ma e mira

 8. Anonymous // July 30, 2008 at 6:43 AM  

  sa-zemer loqk je ma e mira zemra jem tung tung ....

 9. Anonymous // August 24, 2008 at 11:03 AM  

  teuta je shum aktore e mir veq vazhdo edhe je shum e bukur

 10. arjani // August 29, 2008 at 9:18 AM  

  teut je shum e mir um pelqen shum ne kafeneja jon je ma e mira po bubulina asht pak ma e mir edhe um pelqen ma shum tung mpuq per te dyat

 11. Anonymous // September 3, 2008 at 7:24 AM  

  kam menu qe je ma e mira veq kur e kam pa flutura zenelin te ju ne seri jjjjaaaaaa pasha krejt ska me te mire se ajo edhe si aktore edhe e bukur edhe krejt ppiiiihhhhhh harro njeri gjynah qe ajo jeton ktu po shqiptaret pernime nuk ja dine vleren

 12. Anonymous // November 8, 2008 at 1:43 AM  

  SHUM E BUKER JE VISH VAZHDO KESHTU TUNG LINA NGA FRANCA TUNG TUNGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG

 13. Anonymous // November 8, 2008 at 2:28 AM  

  oj tuut shume buker je edhe te ke hije me be filmù te kafeneja jon shum e buker je tung lela nga franca

 14. Anonymous // November 18, 2008 at 11:52 AM  

  bravooo shum e mir je suksese.mpuqq.psh nga belgjika

 15. Anonymous // December 12, 2008 at 10:46 AM  

  shume e mire je veq vazhdo qishtu edhe shume aktore e mire je

 16. teuta krasniqi // December 18, 2008 at 11:22 AM  

  Oo Shpirtzi Mos foni keq por mu se e thirri bikimit e ju kallxon tani
  se badibadihava kini me fol keq per mu se ma mir jom Po e mir jomm
  tung nga teutaa edhe mos folni keq SHPIRTZIT.

 17. Anonymous // December 25, 2008 at 1:46 PM  

  teuta osht e mire per porno filma shume mire kish me i lujt rolet

 18. fjona // December 29, 2008 at 12:50 AM  

  walla ti pe hijeshon serialin "kafeneja jone"

  leji kta qka po shkrujn palidhje se krejtve xhelozia pi man ne jet se moti kishin dek
  hahahahahahahaaaaaaaaaaaaaa

 19. saraaa // December 31, 2008 at 7:18 PM  

  xemel teper e bukur je veq edhe bubulina sta lshon udhenn.juu duaaaaaaaaaaa sara

 20. saraaa // December 31, 2008 at 7:18 PM  

  xemel teper e bukur je veq edhe bubulina sta lshon udhenn.juu duaaaaaaaaaaa sara

 21. Anonymous // January 3, 2009 at 7:20 AM  

  Edhe ti je nje aktore shume e preferuar e imja e cila ke talent shume te madh per aktrim.Sidomos qfare veshje ki.Pershendetje nga Ferizaj-

 22. Anonymous // January 5, 2009 at 3:50 AM  

  je shum e bukur hu gjestet i ban palidhje per bukuri hu kush ta ka inatin

 23. malda // January 6, 2009 at 12:14 AM  

  oj teut je teper e mir kuku tranohna mas teje ani ma saranden di me ba mir shum tan diten veq qashtu foli veq kur em bertet nana ose babi shuj po prap ja nisi sma nin hiq kuuu je teper e mir une ne klasen teme veq qashtu rrina tuj bo djemt i bojn shacin koken edhe tullumin eta qikat e bajna melin,shoten gani-gani meten edhe sa-fushen edhe harova me thon se je teper e bukur tung nga prizreni nga malda

 24. Anonymous // January 6, 2009 at 4:10 PM  

  teuta je shum shum e buker me besoe edhe pidhin ta kisha lipie deri tishe derdh je shum e buker ne kafeneja jon veq vazhdo te uroj suksese tung

 25. Anonymous // January 7, 2009 at 9:27 AM  

  ej safush po ti jo po po ti spe dishe haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ku ku a ee din qe shum e mir je bre edhe fustanat e tu sduhet me i shit kurr kurgja ner 500 euro
  teper je be e mir ma e mira te kafeneja jon

 26. vlora // March 2, 2009 at 3:04 PM  

  uuuuuuuuuuuuuuuu po ti nime spe dishe po je moj ma e mira o loqka jem um pelqen stili yt boll se si veshesh oj bukuroshe tung nga vlora

 27. Anonymous // March 4, 2009 at 9:25 AM  

  teut shum e bukur jee hiq mos ta nin nr1 jee kkiss tduu(K)(L)

 28. Anonymous // March 27, 2009 at 3:09 AM  

  EJ TEUTA JE SHUM E MIR VEQ VAZHDO E MOS NDIGO THASHETHEME HEHEHEHEH

 29. Anonymous // April 1, 2009 at 1:03 AM  

  Teuta je e bukur edhe nashta qata e ki bo Valoni per veti se per ndryshe ty gjithe kushi ta ka fut,boll qka je derdh me Erollin ncncn ...

 30. Anonymous // April 1, 2009 at 1:05 AM  

  oj kurve sdi qysh nuk ki ndergjegjje ,qysh po munesh me ja nxi jeten atij prishtinalis tu ja dhon dhipin shfalerave tu

 31. Anonymous // April 2, 2009 at 2:21 PM  

  http://www.mykosova.de/teuta/

 32. Anonymous // April 3, 2009 at 12:13 PM  

  je shume e mire
  u rock
  te pash ne perallen
  dukeshe shume elegante

 33. Anonymous // April 4, 2009 at 3:42 AM  

  says vannesa:tDuaa tepeer
  says teuta:falimindeerrit shpirt
  says vanesa:kush t'thot e keqe jon per veti(L)
  says teuta:ee dii shpirtt mu sen summ bojjn
  says vanesa:neise tduaa teprrr
  says teuta:edhee unn tyy lochk
  says vanesa:bye byee
  says tetua:byeee vannesaa tdu(L)perr komplimenteeett kaqqq tmiraa(L)
  says vanesa:edhe un tyyeee(L)tdua
  says teuta:tdua edhe un tyy

 34. Anonymous // April 9, 2009 at 2:05 PM  

  auuuuuuuu shum e mir je a pasha zotin a din sa e mir jeeeeeeeeeeee??? aaaaaaaaaaa?????????sidomos qet foton qysh ke dallll??????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!..................

 35. Anonymous // April 11, 2009 at 12:51 PM  

  ey teuta je shum e mire veq vazhdo keshtu te dua shum ne veqanti zeri yt me pelqen shum te uroj suksese ne jet nga xoni

 36. Anonymous // April 16, 2009 at 4:58 AM  

  oj TEUT um qmende oj u qmendsh ti moj jarabi hoooooj fush o livadh
  nat seri veq ty tka hije se tjert nuk muj me i pa veq qe figurojn qaty e ti je njesh fareeeee te betohem moj ZOGO

 37. Anonymous // April 29, 2009 at 3:44 PM  

  teuta duhesh me dit qe me pidh nuk munesh me met ne top gjat.
  duhesh me dite me zgjedh profesionin qe te takon jo mja jep pidhin ton parelive me te shit ne tv se kjo i bjen qe je prostitut.
  a e din qe per ty mendojne shume njerez qe qka te punon me shefin qihesh.tash me Regjisorin e kafeneja jon qat ilirin.
  erolldi mo po dihet valonin deshte me bo budall po aj e pa qfare je e te la me gishta ne goj e mos ti permeni emrat tjer se tranohen grat e tyne.qysh bre nuk te vjen mare mu qi me bura te martum kishe fetare a e din qe familja osht e shejt.e moj kurv qe shitesh kishe une e mire po ty ka te sillesh duhet me te pshty ne ftyr qe i ki bo shume nona me vujt e shume fmi me kon pa familje ty te nemunat e tyne kan me te nxon.KURV ne puf e ki venin jo ne TV.edhe garant e din kush jom mu ma prishe familjen veq tash e tutje ki me hek prej meje se krejt kurvnit ne shesh kom me ti qit.

 38. Anonymous // May 6, 2009 at 8:00 AM  

  je e mir veqq qe je ma e mir se nita te kafenejaa jon heheheh edhe mos rri oj trullavicc qarkullo je e mir mos ta nin

 39. Anonymous // May 18, 2009 at 11:39 AM  

  SHUM E MIR JE TEUTA (SARANDA) SHUM E BUKUR MA E MIRA NE KAFENEJA JON NUK MRIHESH VEC NUK PUNON SHUM GJITH NERVOZOHET ORHANI TE THOT HAJT SARANDINA QARKULLO PAK HAJT HAHAHAHAHAHAHA ANI VET VAZHDO KSHTU NUMER 1 JE TUNG CAO NGA A.... CH ICH LIEBE DICH TEUTA (SARANDA)CAO SCHATZ

 40. Anonymous // June 18, 2009 at 8:13 AM  

  je intelegjente

 41. Anonymous // June 18, 2009 at 8:14 AM  

  teuta je shum e bukur edhe aktore shum e mir

 42. Anonymous // June 24, 2009 at 9:58 AM  

  bravo veq vazhdo se je NJISHFARE,hahahah

 43. Anonymous // June 25, 2009 at 2:24 AM  

  valla moj teut je e bukur shum edhe je nera nder aktoret ma te mira dej tash as njana nuk po mun me ta kalu shum aktore e fort a te dua shum mbuq muq suksese

 44. Anonymous // June 29, 2009 at 1:38 PM  

  oj teut llokum je shume e mir je ani ma qe e ki ba kit programin e ri LIDHJA MES NESH shum i mir mi ndihmu te varferit shum e mir je teper e kur bahesh safusha e kall krejt tung malda nga prizreni

 45. Anonymous // July 2, 2009 at 1:50 AM  

  shume mir je aktoria me mir je dhe prezentusja me mir ....hej nje pjtje teuta a asht nje nga pjesa e famiglies memli krasniqi?.

 46. getdona // July 8, 2009 at 8:48 AM  

  shum e mir je veq vazhdo si aktore me pelqen shummmmmmmmm edhe ska me ty bravooooo tung nga geti dhe dona

 47. Anonymous // July 12, 2009 at 12:53 PM  

  ma i keqi
  tung teuta bre zemra tu baft sa nje mal e une ardhash me ba piknik ne shatorr e ndoshat te shti ne gjynah e ma maron nje shtepi e ne ate shtepi vetem une e ti shum e mir je tung

 48. Anonymous // July 12, 2009 at 12:53 PM  

  ma i keqi
  tung teuta bre zemra tu baft sa nje mal e une ardhash me ba piknik ne shatorr e ndoshat te shti ne gjynah e ma maron nje shtepi e ne ate shtepi vetem une e ti shum e mir je tung

 49. Anonymous // July 12, 2009 at 12:54 PM  

  ma i keqi
  tung teuta bre zemra tu baft sa nje mal e une ardhash me ba piknik ne shatorr e ndoshat te shti ne gjynah e ma maron nje shtepi e ne ate shtepi vetem une e ti shum e mir je tung

 50. Anonymous // July 22, 2009 at 1:41 PM  

  walla spo di a jan te verteta qato qe i paske shkatrru familjen atij tipit edhespo ma merr menja ama nese je qasi zoti tfalt

 51. sara // July 26, 2009 at 2:23 AM  

  a je normal ti moj me kalu me at kurvanin me Bleron

 52. Anonymous // July 26, 2009 at 2:33 PM  

  te gjith ata qe flasin keq per ty ti marrshin te kqijat me qe ti te kqija shum nuk ke ua marrshin te tjerve.Teuta je njeshi i kosoves vetum vazhdo keshtu ZOTI I MADH TE SHPERBLEFT per te mirat qe po u a ban njerzeve nevojtar. te pershendes nga gjermanija, Ibishi!

 53. Anonymous // August 3, 2009 at 10:20 AM  

  tung teut je ma e mira n bot ta dish edhe ke merr nje burr t mrekullueshem sii qesht blero ee tiii je shumm e bukur veq kush ta ka inat siikur t kishim mundur te jemi shoqe doo kisha shummm knaqesiii te duaaaaa valja

 54. Anonymous // August 3, 2009 at 10:21 AM  

  te duaaaa zemer teutaaa je ma e forta i lumi bleroo qe t kaa paska pas shum fat.

 55. Anonymous // August 9, 2009 at 1:58 AM  

  e mir je po mendjen e ki teper te madhe, po munohesh me kon humane veq nejse apet se apet kurv
  qysh ke mujt me nda bleron prej femres tvet ncncnc mos meno qe se dina se ti je kon fajtore tung
  klxx

 56. Anonymous // August 10, 2009 at 3:07 AM  

  oj teut je shum e fort bre ta hangsha pidhin ta hangsha se shum e fort je pasha zotin

 57. Anonymous // August 10, 2009 at 3:20 AM  

  oj teut valla veq kush ta ka inat se ma e mira je bre ani prej se je me bleron edhe ma mir jeni qifti ma i mir e leri ti keta qa thon prej inatit e kan tung te dua shum

 58. Anonymous // August 10, 2009 at 3:26 PM  

  ej teuta shum je artiste e mir edhe e bukur urime fejes shum fat kiss egi nga peja

 59. Gipa nga Anglia // August 15, 2009 at 8:46 AM  

  Gipa nga Anglia, Oj Teuta te uroj fat the suksese me Bleron. te past mama gjithmon moj teuta Krasniqi.ti ma than zemren qdoher qe e hap gojen.

 60. Gipa nga Anglia // August 15, 2009 at 8:53 AM  

  O Teuta I tregova nuses qe te lash coment .PO don me u qmend. Po i thasg nuk kam shka me ba se ja ka anen

 61. Anonymous // August 25, 2009 at 3:12 PM  

  teuta je ma e mira edhe ska me tyy.te don shuum ade
  lina nga novosella e pejes

 62. Anonymous // August 26, 2009 at 5:02 AM  

  je shuum e mir dhe shuum perfekte .te uroj suksese ne jetë se e meriton tung te pershendes bukuroshe

 63. ertablw // September 1, 2009 at 4:40 AM  

  teuta keasniqi luan ne kafenejen ton i bon tfala tullumit

 64. blerta // September 1, 2009 at 4:44 AM  

  teuta je mee mir me saranden se vetvetja dhe urime lidhja me blreon ne kur pe boni dasmen dhe thirrem

 65. shkurta // September 6, 2009 at 6:56 AM  

  je shum e bukur edhe zemre eki te mir te dua shum te preshnde shkurta

 66. Anonymous // September 6, 2009 at 6:57 AM  

  je shum e bukur edhe zemre eki te mir te dua shum te preshnde shkurta

 67. Anonymous // September 10, 2009 at 2:17 AM  

  kuje teuta karasniqi shum fort ke dal neper te mir edh urime ramazanin

 68. Anonymous // September 10, 2009 at 2:20 AM  

  hahahahah urime muajin e berkuar te ramazanit teuta sije aje mir sipo kalon te pershendet kadirja nga buteli a mumi mu kontaktu emailli jem o ki kadire_10@live.com

 69. Anonymous // September 16, 2009 at 3:32 PM  

  a pja mer ne goj hiq bexhet pacollit.merja merja hallall te koft her bleros her bexhetit ta thej.
  a po ma mer edhe mu ne goj se edhe une kom pare hahahahhahah
  me fal po gerditna prej teje.

 70. idrizi // September 19, 2009 at 1:24 PM  

  teuta asht aktore e mir e bukur me tana te mirat veq serjozisht pot tham um ke dal pej hujt veq qi ke bashkpunue me at pederrin e shipnis mafijashin bre robt ja qifsha arditin

 71. Anonymous // November 3, 2009 at 5:01 AM  

  Le te flasin qka te dojne te tjeret me rendesi me qen njeri i edukuar,dhe ke nje shpirte human,te keni frig Zotin qka flisni per nje person qe nuk e dini dhe nuk e njifni,sepse qdo kush do te jep llogari para Krijuesit.Secili ka virytet e tij qe e karakterizon nje njeri. Te Lumt Teuta dhe qdo te mire ne jeten profesionale dhe ne jeten private.Suksese nga Mitrovica qe te don shume,pasi qe edhe vet jeni nga po i njejti vend dhe qka me vjen shume shume mire qe edhe dashurin e jetes tende e gjete po nga Mitrovica.Te perqafon shume nje adhuruese e juaja.

 72. Anonymous // November 7, 2009 at 9:52 AM  

  ohoho duu bisch scho noo dii geilschtt.....ahhahah shumm e mirr je bree...tungii ngaa zvicraa... :):) xD

 73. Anonymous // November 7, 2009 at 9:53 AM  

  ueeee sehrr sexxyyy shumm sexyyy

 74. Anonymous // November 7, 2009 at 9:56 AM  

  ueee shumm ehh mirr jee vetem ajo motra jota bubulina po ta kalon ahahahahun .....:):):)
  tunggg ngaa zvicraaa...(St.Gallen)

 75. Anonymous // November 24, 2009 at 6:48 PM  

  hmmmmm e mir e mir po qe lidhjet te deshtuan sa fraera i ke pas para valon isufit te kom pa me to kukuku qa i merrshe lakmi atina bre ai kreten i karit ncncncn.
  blero si kuder veq ok ma i mir se aj kreteni esht suksese(sekse) ne jeten tane 044(val-oni).ose
  valshmeki_007@gmail.com

 76. Anonymous // November 29, 2009 at 5:23 AM  

  teuta je shum e bukur po ma shuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm blero urime fejesa tung nga alba nga pejonja mpuqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq

 77. Anonymous // November 29, 2009 at 5:23 AM  

  teuta je shum e bukur po ma shuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm blero urime fejesa tung nga alba nga pejonja mpuqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq

 78. Anonymous // December 22, 2009 at 4:20 AM  

  Teut je ma e mira ska me ty
  Idoliiiiiiiiiiii jem je te due due shum shum

  Teper Teper e bukur je
  me Aktruuu din
  me Knuee din
  trupin e ki tmir
  kreit bre kreit
  edhe emisionin ta ndertojm kosoven esht teper i mir
  e embel je
  oo zotii trujt veq se ska me tyy
  rrespekt

  edhe shum urime Fejsen me Bleron ishalla trashegoheni edhe jeni tan jeten te Lumtur se shum jeni te pershtatshem


  veq vazhdo qeshtu

  ich liebe dich du bist die Beste

 79. MIRJETA // March 27, 2010 at 2:32 PM  

  Oj teut je yll vallahin veq kush ta ka inati se ska ma te mir se ti edhe me bleron shum po pershtateni valla po bash si dy yje jeni,. edhe ti blero je i mir po teuta ma e mir je shum simpatike e lezetshme teut jam adhurusja jote e madhe . I LOVE YOU TEUTA je yll mu mujt me taku mu kish maru deshira e madhe qe kam me te pa . puq teuta I LOVE YOU I LOVE YOU. JE YLL.MIRJETA....... TEUTA HAHAHAH.

 80. MIRJETA // March 27, 2010 at 2:32 PM  

  Oj teut je yll vallahin veq kush ta ka inati se ska ma te mir se ti edhe me bleron shum po pershtateni valla po bash si dy yje jeni,. edhe ti blero je i mir po teuta ma e mir je shum simpatike e lezetshme teut jam adhurusja jote e madhe . I LOVE YOU TEUTA je yll mu mujt me taku mu kish maru deshira e madhe qe kam me te pa . puq teuta I LOVE YOU I LOVE YOU. JE YLL.MIRJETA....... TEUTA HAHAHAH.

 81. Anonymous // March 27, 2010 at 2:35 PM  

  Oj teut je yll vallahin veq kush ta ka inati se ska ma te mir se ti edhe me bleron shum po pershtateni valla po bash si dy yje jeni,. edhe ti blero je i mir po teuta ma e mir je shum simpatike e lezetshme teut jam adhurusja jote e madhe . I LOVE YOU TEUTA je yll mu mujt me taku mu kish maru deshira e madhe qe kam me te pa . puq teuta I LOVE YOU I LOVE YOU. JE YLL.LETA ISTOG....... TEUTA HAHAHAH.

 82. Anonymous // April 26, 2010 at 3:32 AM  

  oj teut loqka jeme shum shum e bukur je un kam nja nder adhuruset më te zjarrta .nuk munesh mi marr me man sa shum te adhuroj tung tung te dua shum shum shum kiss nga krenarja

 83. Anonymous // May 1, 2010 at 11:42 AM  

  teuta je shum e mire, ti dhe blero jeni cifti me i mire, dhe ju uroj, jeni bere prider.

 84. Anonymous // March 17, 2011 at 5:07 PM  

  valla spo e di kush eshte ai qe ja permendi do jarana,eshte e vertete po i ka harru do profesora me ja permend kjo eshte katastrofe prej femre

 85. Anonymous // May 2, 2011 at 8:33 AM  

  teuta je shum e bukur dhe sipatike te dua shum kiss

 86. Anonymous // July 13, 2011 at 11:13 AM  

  je femer qe e meriton qdo te mir te botes

 87. Anonymous // September 2, 2011 at 7:43 AM  

  je si loqk teuta te dua shuuuuum zemeeeeeeeer kiss

 88. Anonymous // September 6, 2011 at 5:18 AM  

  Oooo zot sa e keqe teuta, katastrof e keqe, si mashkull doket! Nuk di qysh ka mujt Blero me qi se qaq e keqe qe as me ja qit jastakun ne ftyr nuk qihet kjo lop! As aj sosht ma i bukur por prap ma ok! Kjo mut krejt :-/ Edhe aktore pa lidhje

 89. Anonymous // December 8, 2011 at 12:24 PM  

  jeni shumm e bukur teuta suksese me tutje

 90. Fghkfhk Dfgaert // June 27, 2018 at 7:20 PM