BLEJ ONLINE

Qiljeta

Posted by kushi | 12:02 PM | | 129 comments »

Ciljeta qijleta nudo foto cullak femra shqiptare

Qiljeta foto 01

Qiljeta foto 02


Qiljeta 03Qiljeta 04Qiljeta 05

Qiljeta 06
Qiljeta 07
Qiljeta 08

Qiljeta 09
Qiljeta 10

129 comments

 1. Anonymous // July 2, 2008 at 6:30 AM  

  oj qili oj kurv oj rospi me sa djem je qi veq geti sa ta ka ras nher e leje ato tjert mos ti permeni, a shef veten najher ne pasqyre a jo ,katastrof po dokesh ne televizor e leje kshtu me te pa najkush gerdijat ja shtin per tan jeten ,shko mitu ma mir se ashtu si ashtu ki me dek najdit e as toka ska me te majt tije, ni trup krejt me operacione e ki ndreq pak se kshtu si lop je, shko mitu ojrospi mir ta ka boe geti qe te ka lan me gishta ne goj e ka shku me elvanen ti boll po munoheh me kan si genta e si do tjer ama kot e ke .

 2. Machori // July 3, 2008 at 4:25 AM  

  mos ma teshni karin se pidhi ma i fort ntrojet shqiptare osht QILJETA...

 3. Anonymous // July 5, 2008 at 4:11 PM  

  hahah
  abre loqk
  krejt
  jon qart tut thon kurv lavire prostitut
  ama qashtu osht sun e mohuj qfar foto kakka
  smut leje krej veq sukses

 4. abi // July 8, 2008 at 9:36 AM  

  ej mo folni kec ce familjen u a kom çi.ej cili per mua je me e bukura ne te gjith shqiprin-kosoven po mos ua var atyre si folin keq per ty. ej cili un jam fansi ma i mir i yti a mund ta kem msn nese ke tlutem tung nga abi macedoni . abi_asesino@hotmail.com

 5. Anonymous // July 11, 2008 at 12:10 PM  

  ej mos folni kec per CILIN se ajo esht ma e mira esht si YLL tung CILI puc puc abi macedoni

 6. Anonymous // July 14, 2008 at 10:30 AM  

  valla shume sexy je

 7. Anonymous // July 16, 2008 at 3:06 AM  

  Kjo um doket ish qi edhe me Aktorin e njofshum tash Faton Krasniqin shiptar/amerikan ne amerik, shko kerkoje ne google nese se njeh kush eshte!

  lumi aj qet ka qi ty se edhe une kisha pas qef

 8. Anonymous // July 18, 2008 at 10:26 AM  

  je ma e mira

 9. Anonymous // July 19, 2008 at 2:38 AM  

  oj qiljet marre duhet me te ardhe qyshe je dale ne foto mjera nan qe te ka ty e qe te ka dhane buke me hanger oj qiljet qfare komenteshe kishe si pershembulle kurv rrospi etj. marre marre marre marre

 10. Anonymous // July 19, 2008 at 8:52 AM  

  qiljet je shume kurve ta qifsha nanen

 11. Anonymous // July 19, 2008 at 8:56 AM  

  mae mira je valla

 12. Anonymous // August 2, 2008 at 4:24 PM  

  valla nime pidh se jo mahi kur te pajsh qiljeten nime me than o te qifsha shkurte fejzen e shote galicen ......se ma pidh je qiljeta mos te han ......
  respekt per cicat e saj se jemika shkrijm badihava si para vorrev se sen spo banjm

 13. Anonymous // August 2, 2008 at 4:26 PM  

  qiljeta ti e lyn pidhin ma mjalta qe po ta hajn kaq shum
  e kerkofsha edhe une

 14. Anonymous // August 3, 2008 at 3:57 AM  

  valla be qiljet boll e bukur je veq kush ta ka inat po le babin qa te thot po hajde te kishim qi krejt ishe kan femna ma e qime ne bot kush ste kish than jo

 15. Anonymous // August 6, 2008 at 5:03 AM  

  o cili po nuk te del ai huri qe ke dale ne foto ke dhe mua.

 16. carlito brigante // August 9, 2008 at 5:39 PM  

  ma seksi dhe ma terheqse se ti ska krejt i kisha dhan veq mu taku ni her ma ty

 17. Anonymous // August 15, 2008 at 4:32 AM  

  shume je e mire veq kush ta ka inati se je ma e mira ne krejte boten je ma e mire se keto kosovarkate tona hahhahaha te dua shume zemer

 18. Anonymous // August 22, 2008 at 1:53 AM  

  o per si isha flliq net kurr se ti edhe me stupc ja paske nis mu asish moi ma more ftyren a me thejshe si nuk boj ma ksi sensh bre rraspija e zanav ti mldha bet 100her mos um dil kshtu ti apet bre ropt pa ti qi papa mos e lavt se ma ke prish edhe ekranin e telivizorit edhe tj sisht ti me stupc mu asish sak mena met as ni stupc shum e fort je a veq vazhdo qishtu me prositucjon se pun e mir osht edhe e let esht kjo per ty se as nuk te vyn gjuha per me smu as sen veq mu asish bre ropt ti qifasha

 19. Anonymous // August 23, 2008 at 11:32 AM  

  hajt mori kurv e flliqt veq hallall tkoft qi sja ke jep getit ati far gjugji

 20. Anonymous // August 26, 2008 at 2:02 AM  

  you are a bitch CHILI!!THAT'S TRUE!!!

 21. Anonymous // August 30, 2008 at 3:28 PM  

  o njerez permisoni pak fjalor dhe nese sju pelqen skeni pse flisni kaq banale .dhe ajo eshte artiste dhe e ben jeten e vete si te doje .
  boll me ato fjale te nyta,

 22. Anonymous // September 12, 2008 at 3:24 PM  

  ncncncncn valla ju qe pe lavdoni kuki ose familjar ose edhe ju si kjo po edh eju qe kishit dasht njeher me bo sex me to asju skukshi mir bre ncnc,po kjo sosht tjeter pos ni prostitutk se un vet ja kom pa fotot neper qytet n2000-ten ekapas edhe nr.etelit me llogon`VETEM KNAQSI`ncncn qka pritet me shum prej saj

 23. Anonymous // September 25, 2008 at 5:25 AM  

  O Qili me kalle krejt..d

 24. Anonymous // September 25, 2008 at 5:27 AM  

  O QILI TI JE SHUM SEXY,UN JAM LEZBIKE DHE TE KISHA LEPI DERI NE MENGJES..

 25. Anonymous // October 4, 2008 at 1:38 AM  

  ha ha ha është bërë gjithkush me internet dhe vlerson. Nëse sju pëlqen pse e kërkoni foton e saj.Për mua është shumë e bukur shumë inteligjente dhe joshëse,foto nuk i tregon të gjitha (fatkeqësisht) është ëndërr e vajzave dhe djemve të ri.I uroj jetë të gjatë me këtë image.

 26. Anonymous // October 14, 2008 at 6:53 AM  

  Shume xix je, po te presim ketu ne SEEU.

 27. Anonymous // October 14, 2008 at 11:22 AM  

  ur the best,,,,,fuck the rest.....

 28. Anonymous // October 16, 2008 at 2:08 PM  

  hahaha.po pse kujton se do te besojme ne qe je ciljeta ti?po ik e maloku trash meso te shkrush njeher pastaj folim.nga fieraku

 29. Anonymous // October 27, 2008 at 7:21 AM  

  JE MA EEEEE MIRAAAA.KA SUM KOSOVAR TE TRASH NE BOTTTTTTTT QE SPO DIN ME VLERSU 1 NJERI.MVJEN KEQ QE MUNET ME MAJT TKA KAQ NJERZ TE TRASH.KUKU.CHILI JE NUMBER 1.MOS TA NIN HYC CKA FLASIN NJERZT E TRASH......PUC SHUM TY DHE INGRIDIN JENI SI KUKLAAAAA.PUCCCCCCCCCCCCCCCCCCCC

 30. Anonymous // October 31, 2008 at 6:32 PM  

  o pasha shpirtin e qasaj none tkisha qi tkisha tesh krejt mo as skisha pa sen . o ta ha pidhin ti a e don qfar pidhi je be a .

 31. Anonymous // November 3, 2008 at 12:36 PM  

  O NERZ TE PA GLLENDUR JU JENI TU E SHA QILJETEN SE SKENI SHANSIN TA SHIKONI AS NE ENDERR PRA TAN ATA QE E SHAJN I SHKON GOJA LENG PER TE PO FUTJANI VETIT GISHTIN METH VETES SE QILI SE RRUN PER KOMENTET E JUAJA SE E KA YLLIN E SAJ IDEAL NE KRAH QE NE RAST QE SE DINI QUHET ROMEO DHE ESHT SHJUM ME FAT QE KA NJE FEMER SHUM TE BUKUR NE KRAH JENI QIFT I MREKULLUESHEM NGA FANSJA JUAJ NGA SHKODRA

 32. Anonymous // November 10, 2008 at 7:37 AM  

  pajtohem me ate se je prostitut ashtu kam ndigju edhe une se ke qen prostitut.ashtu e ke edhe ftyren e kurves .luja nga prishtina

 33. kolilux // November 17, 2008 at 1:09 PM  

  pederastet e kosoves vec me shajt din shkoni mor shikoni grat e motrat tuaja se po ja u shkerdhejn ushtaret e unmikut kurva

 34. The ghh. // December 3, 2008 at 6:09 AM  

  oojj zeemmer hahhaha. mooss taninn qkka thoojn ktaa se kta katunar t karit jonn (K). mmenoo pakk ee din kushh joom kuush ta ka boo n iliri pff sheet one. taahhha.(K)

 35. Anonymous // December 23, 2008 at 2:08 AM  

  O zot aman ... kjo esht katastrof.. KATASTROF

  Budallaqet e shqiperis, si si vijn zorr i here te dalin ne televizor ! Na e fulliqen shqiperin

 36. jeldi // January 4, 2009 at 6:44 AM  

  nuk vlen per kenge

 37. Anonymous // January 5, 2009 at 5:46 AM  

  BUKUROSHE JE CILJETA,vetem inati ta kane se i ke te gjitha,lola nga gjilani.

 38. Ami // January 6, 2009 at 2:27 AM  

  o ciljeta je shume e mire vec i fiksim kam me ty a te ta lipij i her pidhin se ma ke si shume te mire?
  Edhe ate bythem mos ma luj ashtu si iher ti kom fut duret tek San Paulo edhe me kan pelqyer shume?
  Edhe sa per cicat me ta fut i her me llape te knoq Albi nga tirona

 39. Ami // January 6, 2009 at 2:37 AM  

  o yllo je shume e mire vetem po ti zjasesh floket del me e mire fiksimi im eshte qe te te palloj i her

 40. Anonymous // January 7, 2009 at 4:30 AM  

  ...Si magjupe je ... edhe shume e keqe je ...

 41. Anonymous // January 7, 2009 at 11:14 AM  

  Oo qili pidhii ta ha pidhin e mykt po hajde bre niher knaqmi na dyy e ti bsahkojm pidhin e karin bashk ee mos e le pa ardh oj qik ma mir me mu se me tjert se un i kom vot taze ahuauha Ta ha pidhin bre krejt hajde a e meer n jog ti se kom ni qashtu a ki qmim a je pa qmin i shtetit auhauhhuauhauhaaa ajt pirdhu tash shtini gishtat n pidh e fishllo

 42. Anonymous // January 26, 2009 at 9:10 AM  

  jam ledi sa lek do te qi njeher moj kurv

 43. Anonymous // January 26, 2009 at 9:10 AM  

  jam ledi sa lek do te qi njeher moj kurv

 44. loti // January 28, 2009 at 9:11 AM  

  po i lumi geti qfar pi qke e ka shti kar po ty duhet met qiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 11ore pa una l se ti je kurv e qime prap e mar po ty tkisha qi edhe une mem ardhen rasti si dikujna qi tka qi moj piq e karit e e qime prap e mar + edhe ngoj tu ka derdh ta pershendet piqken loti nga kamenica nashta ja ke ni emrin noj her e kur tvish me zor kumet qi me 5 euro ne dor ku me ta shti karin se ti veq me pare e han karin ndrysh jo se tnjoh une veq mjen rasti edhe mu met qi e me ta kall pidhin e me ta shuk

 45. lotiiiii // January 28, 2009 at 9:13 AM  

  po i lumi geti qfar pi qke e ka shti kar po ty duhet met qiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 11ore pa una l se ti je kurv e qime prap e mar po ty tkisha qi edhe une mem ardhen rasti si dikujna qi tka qi moj piq e karit e e qime prap e mar + edhe ngoj tu ka derdh ta pershendet piqken loti nga kamenica nashta ja ke ni emrin noj her e kur tvish me zor kumet qi me 5 euro ne dor ku me ta shti karin se ti veq me pare e han karin ndrysh jo se tnjoh une veq mjen rasti edhe mu met qi e me ta kall pidhin e me ta shuk

 46. lotii // January 28, 2009 at 9:16 AM  

  po i lumi geti qfar pi qke e ka shti kar po ty duhet met qiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 11ore pa una l se ti je kurv e qime prap e mar po ty tkisha qi edhe une mem ardhen rasti si dikujna qi tka qi moj piq e karit e e qime prap e mar + edhe ngoj tu ka derdh ta pershendet piqken loti nga kamenica nashta ja ke ni emrin noj her e kur tvish me zor kumet qi me 5 euro ne dor ku me ta shti karin

 47. lotii // January 28, 2009 at 9:16 AM  

  po i lumi geti qfar pi qke e ka shti kar po ty duhet met qiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 11ore pa una l se ti je kurv e qime prap e mar po ty tkisha qi edhe une mem ardhen rasti si dikujna qi tka qi moj piq e karit e e qime prap e mar + edhe ngoj tu ka derdh ta pershendet piqken loti

 48. Anonymous // January 28, 2009 at 5:03 PM  

  edhe une nuk po mundem pa te len nje koment, une jam femer qe shkruaj elle dua te te them dicka...
  ti je nje femer shum e bukur shum sex por per me kendu joooo nuk te shkon ti e shoh qe pelqen te xhvishesh ok beje at pune por nuk kuptoj pse kendon i cmende elle te tjerat...
  du te them dicka se me vjen keq me shpreh mendimin tim per ty se e kem shum te keq se shum e keqe tregohesh... po ndoshta ty te pelqen ashtu...

 49. Anonymous // February 10, 2009 at 8:16 AM  

  nuk besoj se kjo eshte menyra e te jetuarit jeten PERSE SHKATERON JETEN TENDE (nuk i ke dy) A nuk e sheh se per te gjith je si lloj lavire ...sory po ky eshte realiteti PERSE NUK BEN NJE JET NORMALE shumkush do te kishte deshir vetem te jetoje kurse ti e ke at mundesi perse nuk e shfrytezon PASTAJ KUR TE NDERROSH JETE DO TE KESH TE SIGURUAR PARAJSEN ...

 50. greis // February 19, 2009 at 1:41 AM  

  le namin moj sa keq vishesh mer shembull nga greta koci se eshte e papare

 51. Anonymous // February 21, 2009 at 10:11 AM  

  si dhompir

 52. Anonymous // February 23, 2009 at 6:57 AM  

  oj qiljet qifsha ne rob qifsha po kurva qi je veq pidhin e ki te mir shum seksi je hajde te un ne pr qihum pakknaqum qysh din ti qefin sta prishi ta honksha pidhin edhe ksi mos haro me msu me shti karrin ne goj

 53. Anonymous // March 7, 2009 at 6:29 AM  

  kuku per trupin ton melaqet e gxume shum bre ci.... ta amla ma qive nanen NO KOMENTTTT

 54. Anonymous // March 15, 2009 at 4:26 AM  

  valla shum kuder je edhe magjupe me siguri se kaq e flliqt sikur ti ska lind nana ta dish qysh ste vjen marre mir ta kan ba qa te kane than qata djem ihhhhh ncncnc e qe po thojne do e do qika po te xhelozojne hiq valla ishalla kerkush slind qishtu sikur ti bushterrrrrrrrrrrr!!!!!!!

 55. strugane // March 16, 2009 at 3:11 PM  

  pershendetje cjan kto fjal palidhje ju te kosoves me mir mos ngjiteni ketej se gjithkund e fliqni njerz te prapambetur me me mijera vjet

 56. patrioti // March 19, 2009 at 10:52 PM  

  boll sexi te koke bre qiljeta boll e bukur ku e paske shtin lapaten mos vet ma mir u kon mej fut gjishtat heehe tung nga pati vuajperty2009her@live.com

 57. Anonymous // March 21, 2009 at 11:52 AM  

  ma kurv se ti nuk ka ta qifsha nanen t'vraft zoti moj kurv se ju kengetaret ma kurva se ju nuk ka

 58. Anonymous // March 21, 2009 at 11:53 AM  

  kurv kurv kurv te vraft zoti

 59. Anonymous // March 27, 2009 at 11:10 AM  

  cili je shume e keqe.Mire do te ishte qe te visheshe pak me normal se je femer dhe ne kete menyre i jep pak me shume dinjitet.

 60. Anonymous // March 29, 2009 at 8:33 AM  

  qili nishi je me e bukur ska pas edhe sko me pas kurr shqiptarija teper teper e bukur je tdua

 61. Anonymous // March 30, 2009 at 12:34 PM  

  Veq ngat me ba me te pas kuku qka te kish gjet ma mir mos te tregoj se qka te kisha ba !!!!!!!!

 62. Anonymous // March 31, 2009 at 11:51 AM  

  oh mejjjj qiljeta sa kam qef do te kap njer

 63. Anonymous // April 1, 2009 at 9:08 AM  

  Je pidh i fortt ti hangsha cicat Ohohohoohohohoho

 64. Anonymous // April 7, 2009 at 11:23 AM  

  me gjoksin qe ke je e papar por nga pithi je akoma me shum.bic

 65. Anonymous // April 8, 2009 at 12:37 PM  

  qiu lale qiu sa je e re po nji dit do plakesh e ste qi me njeri kurve e keqe G.H.G-albania18 mother fuck total

 66. Anonymous // April 13, 2009 at 2:00 AM  

  je e keqe nuk me pelqe fare nuk di kush te pranoi si kengetare

 67. Anonymous // April 25, 2009 at 9:54 AM  

  PO JA FUTI EDHE UNE NI KOMENT QILIT ..JE SEXI QILI ..VAZHDO PERPARA SE MESHKUJVE JU EP ENERGJI.. JE URAGAN SI KATRINA UH QILI SOT U MERDHINA U MERDHINA .. TI EKI TRUPIN SI SHISHJA E KOKAKOLLES ORIGJINALE ....PERPARE SEXXXXXXXXIIIIIIIII..

 68. Anonymous // April 26, 2009 at 4:57 AM  

  vallla e ksiha qiii npidh sipidh fare aa niher e kom qiii po ehd eniher keq sish kon qili kom met qii npidh loqk ta ha pidhi e si dhurat per ty e kom karin tem qe ti e don shum edhe e lipin veq ngoj ma man qdo nat ehde qdo dite loqki pidh fare je ti po edhe une jom kar i madh

 69. Anonymous // May 10, 2009 at 9:35 AM  

  pidh ma te mir skepa veq far cica shum i fort!!!!!!!!!!!!

 70. Anonymous // May 10, 2009 at 9:52 AM  

  shum prosti e keqe osht volla se qysh si vjen marre me thon e mbaj kuranin me veti ajo ska fe e me majt ata.turp te ka kurva e keqe....

 71. Anonymous // May 15, 2009 at 6:08 AM  

  hi qili je ma e mira valla te kisha qen ne vend te getit ta kisha hanger pidhin krejt pasha zotin

 72. Anonymous // May 18, 2009 at 4:02 AM  

  GILJETA NDOSHTA OSHT E BUKUR AMO BUKURINE E PRISH ME KTO FOTO KREJT KURV OSHT KJO KURVA NUMER 1 OSHT NE KREJT BOTEN PASHA ZOTIN. SKA NJERI KTU QE SE KA QI KJO. SDI QYSH E LEJOJN PRINDERIT KTO ME BA KSI SENDE KA RRA NONA E SEJ PREJ SHMON QE E KA LIND KTO.

 73. Anonymous // June 9, 2009 at 6:08 AM  

  e mri eshte Trupin hallall e ka ama shum do FOto te flliqta edhe FLokt e shkurta Qili Katastrof po te rrinn rittii tlutnaa se teper e mirr jeeee TRupin sexyyy

 74. Anonymous // June 9, 2009 at 6:08 AM  

  haha mso ja ti ksaj Bothen qfar Budalleeee i ka hiej aam deri diku e tepronnn se i ka hije qethqkaaaaaaaaaaaa hallalll

 75. Anonymous // June 16, 2009 at 9:48 AM  

  o te kisha qi ne pidh je ma e mira kurva ma e madhe e botes tkisha qi en pidh bash en goje ma kishe marr fort

 76. Anonymous // June 17, 2009 at 8:58 AM  

  shum seksi a

 77. Anonymous // June 27, 2009 at 1:10 PM  

  tregoiu qili qysh te ka qi viktor hoxha ,ta ka lpi pidhin

 78. Anonymous // July 1, 2009 at 3:32 PM  

  oj kurva shqipris oj rruspi o ta hanksha zemren atkujtohet at nat kur te kom qiii tkom kput si kali te kom qii e pate msu tekstin permensh ohhhhh ohhhhh e moj kurvv edhe kur ne spital te qova ja nise mu qi me doctorin e spitlit e ju hine rend me pastrus e me krejt sa kopilin ki me bo ti deri tash njo 200 i ki kur u patem qi edhe kryt ma nxejke ne pidhuc tonin ajt qihhem npidh e ki klxXx

 79. Anonymous // July 3, 2009 at 1:48 PM  

  hehehh e fort je bre ska me ty

 80. Anonymous // July 3, 2009 at 1:50 PM  

  a qili je e kallt tkisha qi deri sa tkisha lodh krejt me tdal kari perpara se pidhin e ki duq si lesh e cicat kisha nxjer qumesh vetem nje gota sa per ti sbutur pak

 81. espinosa // July 7, 2009 at 5:35 AM  

  ooo ta henkte lalka nga korca zemren me shpirt...me ty mburet shqiperia me zemer.allall edhe per kng qe i bere sali berishes..je yll bote...te puc lalka nga korca nga larg...kiss shpirti i shqiptarve...edhe shpirti im kuptohet..

 82. espinosa // July 7, 2009 at 5:37 AM  

  kush e shan ciljeten mamin ku ta ket...je yll lalke...o sa bythen e mire...e mban mend ciljeta...hahhaaha....cili kape msn time me zemer...jon_droga@hotmail.com....te puc shume lalke.....kisss...klm...

 83. Anonymous // July 16, 2009 at 4:52 AM  

  Heii Qiljeta je ma e miraaaa

 84. burrelsi bo ligjin ketu // July 25, 2009 at 3:17 AM  

  ej motercima pse e shani ciljeten e keni inat po va cifsha ropt ai qe e ka inat ciljeten a mir fisderra ciljeta femer trendi ciljeta e di se sta nin va cifsha ropt ai qe sha ciljeten a mir fisderra banda_ergysi@info.al merre ciljeta burrelsi e di ti mo merre

 85. burrelsi ben ligjin ketu // July 25, 2009 at 3:22 AM  

  ropt va qifhsa ai qe sha ciljeten a mir motercima banda_ergysi@info.al merre ciljeta burrels jam ciljeta 100 perqind burrels jam

 86. Anonymous // August 4, 2009 at 1:09 PM  

  op

 87. Anonymous // August 22, 2009 at 11:47 AM  

  hey oh valla bash e mir nuk je edhe qaq mua nuk me pelqen fare aspak sme pelqen mua kan ne vend tanin ma mir skisha dal hiq sa me dal desh agagaga tung nga vjollca

 88. Anonymous // August 28, 2009 at 4:14 AM  

  ciljeta edhe me porosi te te kishe bere nuk do dilje kaq kurve sa je nuk je ti as per te kenduar dhe jo me per te aktruar nuk i bejne dot kurvat keto pune degjo bleonen dhe adelina ismailin dhe te kenaqet shpirti kur kendojne ato qe te mburrin jane kurva si ti duhet te te japim tituullin turp i kombit.tung kryekurve

 89. Anonymous // September 8, 2009 at 9:44 AM  

  o qiljeta nuk ka si ti ah sikur te kisha nje her do ta fusja karin ne pidh .....mos harro po te pret ke dera e shtepise 45 cm.haa haaaa.

 90. Anonymous // September 22, 2009 at 4:05 AM  

  mir mir edhe keq keqq

 91. Anonymous // September 29, 2009 at 5:35 PM  

  HHAHAHAHAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHA

 92. Anonymous // September 29, 2009 at 5:35 PM  

  HHAHAHAHAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHA

 93. Anonymous // September 29, 2009 at 5:35 PM  

  HHAHAHAHAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHA

 94. Anonymous // September 29, 2009 at 5:35 PM  

  HHAHAHAHAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHA

 95. Anonymous // September 29, 2009 at 5:35 PM  

  HHAHAHAHAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHA

 96. Anonymous // September 29, 2009 at 5:35 PM  

  HHAHAHAHAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHA

 97. Anonymous // September 29, 2009 at 5:35 PM  

  HHAHAHAHAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHA

 98. Anonymous // September 29, 2009 at 5:35 PM  

  HHAHAHAHAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHA

 99. Anonymous // September 29, 2009 at 5:35 PM  

  HHAHAHAHAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHA

 100. Anonymous // September 29, 2009 at 5:35 PM  

  HHAHAHAHAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHA

 101. Anonymous // September 29, 2009 at 5:35 PM  

  HHAHAHAHAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHA

 102. Anonymous // September 29, 2009 at 5:35 PM  

  HHAHAHAHAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHA

 103. Anonymous // September 29, 2009 at 5:35 PM  

  HHAHAHAHAHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHA

 104. Anonymous // November 5, 2009 at 9:15 AM  

  amoj qiljet shum pith i mir je sak ma te mir kurkun hiq

 105. Anonymous // November 6, 2009 at 6:26 AM  

  fitimche@sh-crew.com--ma e fortt je te qifsha elvanen kur po te sho ty hauhuahauhauhauhauahahuah

 106. Anonymous // November 6, 2009 at 6:27 AM  

  fitimche@sh-crew.com--ma e fortt je te qifsha elvanen kur po te sho ty hauhuahauhauhauhauahahuah

 107. Anonymous // November 24, 2009 at 11:26 AM  

  e ta qifsha pidhin e flliqt bre kurv se veq ki qef kar te mash po hajde te un ta kallxoj qa a kari

 108. Anonymous // February 19, 2010 at 6:28 PM  

  a i ki ment en kry a ski hiq budall po ti je turpi i shqiperise ishalla nuk vjen kurr ne gjilan se do te kthehesh ne arkivol kurvo ta jap besen se do te zhduki nga kjo bot qe njerz si puna jote e kan flliqe edhe ju qe po e perkrahni nuk jeni me te mire se ajo edhe ju keni te njejtin rang dhe me vjen keq qe keni gjak shqiptari turppp per gjakun qe e keni flliq dhe per moralin e ulet filloni ta vajtoni ket kurve se nuk i ka mbetur edhe shum jete...

 109. hoksa 69 @ -de // April 4, 2010 at 7:00 AM  

  je ma mira edhe me qen me shami ne kok shiptaret te shajn se nuk din qka esht jeta e njeriut mos me qen e bukur nuk mundesh te jesh edhe seksi po ne fund nuk din as qka esht seksi po je me te gjitha ban qef se kemi me vdek saba ..

 110. hoksa 69 @ -de // April 4, 2010 at 7:00 AM  

  je ma mira edhe me qen me shami ne kok shiptaret te shajn se nuk din qka esht jeta e njeriut mos me qen e bukur nuk mundesh te jesh edhe seksi po ne fund nuk din as qka esht seksi po je me te gjitha ban qef se kemi me vdek saba ..

 111. Anonymous // April 8, 2010 at 5:47 PM  

  ta hanksha pidhin oj qiljet edhe cicat i ki tmira mos t'harroj :P

 112. Anonymous // May 20, 2010 at 3:31 AM  

  shum sex je viq qato cica qi i ki te kallin amo tashtin qi je bo ministre e punve te jashteme te shipris ki mi kall tu i thon pranone shiprin ne be vi mu qi ni nat shum sexx qkas kisha dhon me pas ne kauq me ta qa pidhin

 113. Anonymous // June 7, 2010 at 4:23 AM  

  rrespi rrespi rrespi

 114. Anonymous // June 7, 2010 at 4:23 AM  

  eeee kurr nuk e tepron se ma pidh se kio ska

 115. Anonymous // June 20, 2010 at 1:40 PM  

  qili je shum e fort
  veq kushtka unati thujn prostetut
  se qfar cica
  KIJE
  E QFAR SIJ
  matmiraa shnosh une kisha pas qef veq ni nat ta kaloj me qilin kurgj zdu tjeter
  njet
  ma emira jeeeeeeeeee veq vazhdo

 116. Anonymous // June 20, 2010 at 1:42 PM  

  o klloshar apo ju vjen inati pse svjen me luve po kurv po mejuthan apo del me mu jo medal po nshpi e mirni
  veq inati ekeni perqat folni se pidhi trent
  asht

 117. flutra // August 1, 2010 at 4:42 AM  

  edhe psee jam femen te kisha qi si a te her ate kujtohet ne shkoder pidhin e loqk shm bello

 118. Anonymous // September 1, 2010 at 2:04 PM  

  50 me 50 kush kurve dhe kush sex
  asnje per kengetare...
  mos harroni o kurvare se kurva eshte e mire pa ja lipni te tare.
  mos harroni o qejflinj se ajo nga ai sex u be edhe kengetare pa sa per shale dhe sisa ske cfare i thua....

 119. Anonymous // November 17, 2010 at 8:49 AM  

  ej goca kush eshte per naj tqime lete marr ne kete nr tel 0693584153 si thoni e kam karin shum te madh

 120. benn // April 8, 2011 at 1:16 AM  

  O kurven e nenes!

 121. arjrta // May 9, 2011 at 4:20 AM  

  ti je kurv kuku mos u baft kush si ti bre kurva e kese prostitut ke qen edhe vazhdon te jesh kurvv e keqeeeeeeeee....

 122. Anonymous // July 28, 2011 at 1:46 AM  

  mir e ka te tjert qe thojn mir ta ka bo geti se lavire je ti. per qdo te shtun qe dilshe ne televizor ma prisheshe televizorin kush osht aj budall qe nuk te ka gjak ty.oj te ishe kon ngat e ta kish lidh shpull.nuk po boj hajgare

 123. Anonymous // July 28, 2011 at 1:50 AM  

  ej veq vazhdo te jesh kurv,lkavire,prostitutk e tjera. SHTRIGA NIHER.

 124. Haraqina // December 19, 2011 at 5:18 PM  

  du me dit a e ke marrak penisin e madha apo te vogel

 125. Anonymous // January 5, 2012 at 6:55 AM  

  sa gallat o me te qi ta caj fare ate pillin tat

 126. Anonymous // January 5, 2012 at 6:59 AM  

  a a a a a ja bonte ciljeta kur i rrasa karin ne vagine ma ka ate vaginen si grope pusete ja kom ca ja kom hap ja kom bo grop.ah aha ah ah thoshte ciljeta masi e qiva mire.

 127. Anonymous // February 19, 2016 at 6:20 PM  

  Emri im është Eva Allón, 23, Attendant Fluturimi Swiss Airlines. Unë jam lezbike që kampin tonë tendë vjeshtës në klasën e 6-të. Marr indian Femagra re, kur unë jam me brirë dhe pas 10 minutash, pidhi im është i lagësht.
  Të fala
  Evi - eviallon@yahoo.com

 128. Anonymous // July 17, 2016 at 7:55 PM  

  My name is Sonja McDonell, 25, USA. I'm lookinf for a tender lesbian friendship with an european girl ~ in my age. Please write me --> sonjamcdonell@yahoo.com

 129. Fghkfhk Dfgaert // June 27, 2018 at 7:29 PM