BLEJ ONLINE

Mihrije Braha

Posted by kushi | 12:30 PM | 351 comments »

Mihrije Braha 01

Mihrije Braha 02

351 comments

 1. Anonymous // July 3, 2008 at 2:11 PM  

  kuku ta hankt dreqi budallicen plak. te marrovft zoti qysh te ka marrue oj kurva plak

 2. Anonymous // July 3, 2008 at 2:56 PM  

  definitivisht mihrije je selanqurk o zot qfar ftyre te selakices e ki.ani qysh kcen nihere si pajapatak.

 3. allma hahahahha // July 3, 2008 at 3:13 PM  

  oj mihrije kequtka a veq alma bektash ty te vjen hakesh. ajo ta jep hakun qysh ti e meriton. kur te ka emitu alma bektashi kom thon o zot qysh u bo alma qfar selanke a ne te vertet ajo te emitoj ty hiq ma shume. cdo here te emiton ashtu qysh je ti edhe krejt qeshin i thojn alme mos bre le ate selakic. se ti je zoje e rand e hiqmu mihrije zdralajkes.

 4. Anonymous // July 3, 2008 at 3:37 PM  

  O Nora nese je tue e lexue qet budall qe po e shan Mihrin kjo sigurisht tek asht e trent pa men n kry ryqke more cfar budallice. Kjo asht e shemtueme 100 % se me e uurrejt ma te bukren e dynjas si mihrie Brahen veq duhet me kan e e trent ja budall bashk. Alina

 5. Anonymous // July 3, 2008 at 3:41 PM  

  Po po jam tue e lexue kete far budallice u knaqa tuj qesh hah hah sa budall . Njeri me men n kry apo nuk i ka hiq me e sha nje bukuri si mihria e mej i than e keqe katastrofe sigurisht asht shemtejke. mihrije ti je idhulli jem te dua shuuuuummmmeeeee.
  Nora Gashi Prishtine

 6. Anonymous // July 4, 2008 at 1:25 AM  

  oj budallica e balicavt a kie men ne kry.oj budallica plakkk krejt budallic je oj trullavic

 7. suedezja // July 4, 2008 at 1:31 AM  

  a je ka e she o mihrije qe me te vertet je budallic e shtramavic e qa sje mori. selank po se po. po dyqysh je edhe e trullaft disi hahahahah pak sa shume ani se. qa me te thon krejt po te thojkan qkas mos mori mihrije qa po me dhimesh dyqysh. a po she une jom zemer mire se prap se prap po me dhimesh. qa me bo mihrije selanka.ja qe keshtu e ka jeta. ej mihrije sa i mire osht qaj naimi hahahahahah aj hiq sdin me shkrujt ja ha buzen hahahahaaha caooooo qurkoooooo. edhe nese ka mundesi me ma dhon adresen e naimit se po du me i shkru letra dashurije se dyqysh aj em pelqen shume a

 8. kerqelka // July 4, 2008 at 3:19 AM  

  mihrije ne mesin e dhive je numer 1 je ma e mira prej krejt dhijave. hhuhuhuhuhuhuhuhuhuhuhuhuhuhuhuhuhu mos ta nin mi loqk m'honksh ne both

 9. Anonymous // July 4, 2008 at 6:35 AM  

  oj mihrije selakica e pa perparuar badihava e ki oj budallica plak selakic je je kon prej han e don a qysh thojn edhe e njejta ke mbet veq se tasht ma qesharake shume e trullaft oj lop je ani kishe po boj kombinime ani me perika en kry o ta hakt dreqi selankenn e keqe

 10. zanushja from peja city // July 4, 2008 at 6:41 AM  

  oh oh oh bravo bre puliku i qytetruar kallxoni katundares ku e ka vendin. mihrije braha ko me e mar qmimin e sekaices t'pares dore.kshtu origjinal osht selakic hallall e rrast deri ne gushe.

 11. Anonymous // July 4, 2008 at 8:24 AM  

  mihrije selanqurka e kllosharaft kuku po e budallme je.shume je selakic a teper diqka.

 12. Anonymous // July 4, 2008 at 7:11 PM  

  Nora une jam Arta dhe po e lexoj qet budallejken qe po shkrun per Mihrijen apo e sheh more cfar hallejke e e cmendun koka po na e prish biseden per me te bukuren e dynjas Mihrin e bukur. te lutem nese e gjen adresen e Mihris ma jep se dua me i than qe e duam shume krejt Gjakova. Tung ,une e kam adresen artagj@gmail.com ose yahoo.com

 13. Anonymous // July 4, 2008 at 7:25 PM  

  O Arta ne kete kohe edhe mua spo me flihet dhe po shiqoj Mihrijen duke kenduar sidomos turbulencen e ka hit si madona. A sa per qat budallicen hiqu saj une as nuk po e lexoj se e smut tek eshte. Sa per mihrie brahen ajo per mue eshte fenomen qe nje here linde. Tung Nora

 14. Anonymous // July 5, 2008 at 5:46 AM  

  Mihrija eshte artistja ma e kompletuar shqiptare dhe s ka konkurence. E bukur ...misss zanin ma te bukur paraqitjen ne sken anderr bravoooo zemer mirije....

 15. Anonymous // July 5, 2008 at 6:06 AM  

  ski qa thu oj mihri oj selakic badihava e ki selakic je seakic ki me dek. tranoju je kjo qi je prej likure smundesh me dal.si shot e ki facen shot e lodht e selakft

 16. zanushja from pejjjjjjja // July 5, 2008 at 6:53 AM  

  e more mihrije ju qe cdo here po boni arsyetime e keni ashtin e selakit. po ma kujtoni fjalen e te moqmit qe ka thon mos paq pune me selak te flliqt. tash u binda edhe jom ka e sho qfar selaka te flliqt jeni e arsyeton cdo here vehten more rroja e magjupit, fara e keqe, je si helm je shume e rrezikshme edhe per shoqnin.zoti ishalla te she. mire jom ka e di qa je ne gjendje me bo.veq maje ne mend une ko me kon qajo qe ko me ta dhi ate fac edhe qe ko me ta hjek ate mask. je aq e poshter aq lahperic.hajt tash arsyetoje ta qift bota ftyren. sa here qe njerzt te kan sha se ti meriton veq sharje, se cdo i dyti person te urren. salkica a duhet a mundet me u dasht?taman puna,keshtu qe je asht selaki edhe ton kohen 1 person shkrun ne emer te shume personave ne thojza kishe mihrije plaken e selakaft pe don dikush.hahaaha e dojn selakat e vet kush tjeter. je lahperic e keqe. shkrun vet kishe po te don ty dikush. faca e rrudht e maskume me perika te llojllojshme.katunk e flliqt

 17. arbri // July 5, 2008 at 11:45 AM  

  oj mihrije oj ftyra e perzhdredht.kuku selakica qi je bre.

 18. Anonymous // July 5, 2008 at 12:17 PM  

  Kush osht qikjo budallice more qe po flliqka keshtu kuku turp per gjuhen per internetin po kjo kuka qaq e badallme sa spo dika cka po thot. lene se kuka nej mjerane une ty Mihrije te dua shume shume shume se je fantazi e bukur e meqme te kam pa ne tv klan para dy jave o s abukur ki fol zemren ma ke knaq. lumja ti e bukur e zoja misss hallall bijo.
  Myrvete Hadri

 19. Anonymous // July 5, 2008 at 12:44 PM  

  Oj miki sa shum te dua une te njof se te kam kojshie e cdo dite po te shikoj si vishesh e si dukesh e lumja ti kallxom ca me bo mu dok si ti je si rrush . Mpuq klm
  Aida

 20. Anonymous // July 5, 2008 at 1:15 PM  

  mihrije shume je katunark a

 21. Anonymous // July 5, 2008 at 1:21 PM  

  me falni ju te tjeret ju lutem po qisajna qe po shajka m duhet me i than oj pjelle keqe oj fliqane mos na flliq internetin . Per mihrijen s kam cka me than eshte nje femer apo ma mire nje superfemer. Me inetereson kush ia shkruantekstet se i ka fantazi si ajo : kur te puth nji djal kosovar.
  Kosovari

 22. Anonymous // July 5, 2008 at 1:31 PM  

  O hajde qytetare hajde hajde moter , kush eshte qikjo papakice qe po perdorka fjal lope katunare etj sigurisht nej papake e katunit .Po kush je ti moj gjyvene qi s pe dojshe hiq mihrin. valla na fal se na e dojna shume para nja 10 dite e kena kall ne Mitrovice kur ka dal n koncert. ani ani s bahet kurgja kurr krejt nuk te dojne se me te dasht krejt plas prej msyshi. Po ti se paske zgjedh kan me e sha se kan me tsha krejt ty se mihrijen e dojne shume , mas pari na mitrovica krenohmi n emer t sajna,, e pasha zotin ti kuke smut moj moter a po shkon s pital se mihrija niher per niher esht shum larg ani sonte e prita boll qi po del po veq naimi shyhretja dhe mahmuti kenduen.. hajt naten e mire se dolem n sprey . per fund krejt po t kallxoj qi ment e kres u m lan per mihrien po naimi na e ka zan e vallahi kur e shoh ne tv e shoh edhe n anderr se esht shume e bukur shum seksi. cka me i ba zoti ja ka dhan.......hajt Mihri se na kalle krejt

 23. Anonymous // July 5, 2008 at 1:41 PM  

  Kjo faqja e mihris po u vizitojka ma s e shumti hera e par e qi pe shoh . edhe une e kam mendimin tem per Mihrie Brahen ... eshte dhip shum seksi m kall kur e shoh qikaq
  Memli Shkupi

 24. Anonymous // July 5, 2008 at 2:00 PM  

  MIHRIJE
  YLLI I BOTES
  YLLI I SHQIPTARIS
  MISSI I KOSOVES
  BUKUROSHJA E SKENES
  TE DUA SHUM E
  A R T A

 25. fatmir krasniqi // July 5, 2008 at 2:30 PM  

  aaaa mihrija ska koment pa dyshim qe eshte selank e shquar ahahahahahahahhahaahhah gjithmon ka qen o njerz ket gja e din krejt. selank ka lind edhe selank do te vdessss. ih mihri ma

 26. fati fati // July 5, 2008 at 2:33 PM  

  ih mihri ma dhi n'to. more gjyna edhe me e leshu mutin gjethkun se. mihrin ja kisha qel gojen edhe i kisha shti qent me pshurr ne goje te mihrije trullavices.

 27. fatmir krasniqi // July 5, 2008 at 2:37 PM  

  nime mihrije a po te kujtohet kur ke kalu ni dite rruges edhe nje femi i vogel me prind per dore te thiri me zo tha mami qyre kjo mihrije plaka budallic qe i thot gjyshja. PA njerz dek jem tuj kesh a. tham qy bre nanen edhe fmija pe din edhe pe njohin budallicen plak.

 28. Anonymous // July 5, 2008 at 4:24 PM  

  Mihrije ti je yll bote si thon ne shqipri hallal te qofte veq kush ta ka inati .
  Erleta

 29. Anonymous // July 5, 2008 at 4:26 PM  

  Hej o Arta a po e sheh more ket budallicen kuka per neuropsikiatri. Oj budallice krejt shqiptarija e dojne Mihrin ti badihava e ki kuku po budall tek je. Mihrien zoti e ka ba per veti te bukur .Nora

 30. Anonymous // July 5, 2008 at 4:27 PM  

  Nora Ku muj te shkru me nej chat tjeter se qikjo budallice nime po na e prish bukurin e kontaktit. sa per mihrin ajo osht zemer e bukur dhe gjumin e ambel e bafte. Arta

 31. Anonymous // July 5, 2008 at 4:30 PM  

  Mihri o gjan,
  Mihri o shpirt
  Mihri o bukuri
  O idhull o shkelqesi
  .Zemren ta ha se je numer 1
  Adonisi

 32. Anonymous // July 5, 2008 at 11:25 PM  

  oj mihrije oj ftyre e gegjavices. pu nanen e salakices t'lodht.qfar ftyre t'pules. puakkkk puakk puakk hahahahahahahahahahahahhaahahahhh a pi don do kallamoqa.shko more mbledh san dika ne katund, more mutja e lodht.

 33. Anonymous // July 5, 2008 at 11:44 PM  

  oj mihrije plakkkkka MIHRIJE PLAKA E KATUNIT OJ DHI OJ SHTRAMEJJKKKKKA PLAK,O GJYNAH. HAJT LAJE PAK ATE TRUP SE PO TI VJEN ERA VO TE ZIME. OJ BUDALLICA PLAK. O BUDALLICA O BUDALLICA JON. SHQIPTARET E KAN NJE BUDALLIC NE KETE KOSOSVE E AJO OSHT MIHRIJE BRAHA BUDALLICA PLAK.

 34. mihrije sorra e dhime // July 5, 2008 at 11:48 PM  

  MIHRIJE BUDALLICA PLAK. BUDALLICA E SHKRET. BUDALLICA E DHIME E MBETUR SI KOKOSHKA NE SHI. E MORE ERA E KEQE. E DAMSHME PER SHOQN,PER SHQIPTARI. BRE TY TE KISHA SHTI SECILIT QEN QE I PSHURRET E I DHIHET ME TA LESHU NE GOJE. PER KETE SEND TE KISHA LON TY ME SHERBY NE KETE JETE. VEQ PER ME TE DHI SORRAT E SHTAZET NE GOJE.

 35. alma te tregon ku e ki vendin moj selakicc // July 6, 2008 at 12:26 AM  

  qkulejka mihrije qkula e prollift ej mihrije qkula ty adin kush te vjen hakesh veq e madherishmja ALMA BEKTASHI ajo bac te pshurr edhe ste len me kajt a. ajo vlla ta qin ate fac ftyre te lodht. ajo te qon aty ku e ki veninn. hahha mori mutja e quraft.

 36. flutura // July 6, 2008 at 1:25 AM  

  oj mihrije oj faca e grabujes. oj mihrije selakica ik more shko mytu dikun oj ftyr bagle

 37. Anonymous // July 6, 2008 at 3:36 AM  

  O MIHRI O YLLI MA I MADH I BOTES OJ ZEMER SA E BUKUR JE . PSE NUK PO NA MSON QYSH ME DOK SI TI E BUKUR....AMAN SHKRUJE NEJ LIBER ME NA MSUE NEVE FEMRAVE SHQIPTARE QYSH ME U DOK BUKUR SE NA EDHE ASHTU JEMI KOMB I BUKUR. tE PUTH
  ROZANA BISHTAZHIN GJAKOVE

 38. Anonymous // July 6, 2008 at 3:59 AM  

  oj mihrije qobanesha pih ik prej netit se po te vjen era bagel. mori qylija e dhijer. bagla e ketunit ne net hahahaha

 39. zanushja // July 6, 2008 at 4:10 AM  

  ani rozana jo ti emrin e vertet e ki gjemile. po te shihet shkrimi oj seakic fjalet qysh po i shkrun nihere qfare je. ty e mihrin hajde ju meson alma bektashi ju jep lekcion.se selakica selakic ko me dek. e le mo diqka ma shume. edhe mos e arsyeto tan kohen me emra te ndryshem oj bagla e lopes. se po shihet qe njo po e arsyeton cdo here. se selaki veqkeshtu din hahahahhahahahahhahaha mut po te vjen ty era oj gjemile e edhe mihris. ani rozana hahahahahhahah kqyr edhe mihrija qudi qysh se ka ndru kete emer te selakices me bo far pamelle hahahahahhahahahah dhijat e kqija.sdi ma shume

 40. Anonymous // July 6, 2008 at 7:32 AM  

  krejt operacione qata po dukesh e re po mu smundesh me shit fore pse keta te kosoves jan budall e sdin gja

 41. Anonymous // July 6, 2008 at 7:34 AM  

  tradhtar jeni mitrovicaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 42. Anonymous // July 6, 2008 at 8:12 AM  

  oj mihrije selakica e trullaft. qysh hec nihere si fshis. mori selakica e lodht. pa krip. kuku po e trullaft je e se din haHAHHAHAHAHAH

 43. Anonymous // July 6, 2008 at 9:03 AM  

  oj mihrije beterka. a po te vjen hala era e gojes pordh. a jo tash ki kalladont me i la dhomt hahahhaahhahahah era perqqqqq te vjen mori selakicc

 44. Anonymous // July 6, 2008 at 12:17 PM  

  Ua cfar budalle kenka qikjo qe po shkrujka e spe di per cilen Alma po folka. S ka rendesi Mihrija eshte yll i madh nja artiste fantazi po kjo budall se mbasi e lexova nje shkrim fillova me i lexue tjerat. A ka kush more qe e hjek kete budallice prej interneti po kjo kenka e cmendun. S ka rendesi kjo kuka e trent kush e njeh kete budallice . Mihrije je miss je bukuri zemer je.
  Rozana Bishtazhini Gjakove

 45. Anonymous // July 6, 2008 at 12:26 PM  

  O ta qifsha nane e bab oj ti flliqane po kush je ti moj zdralane me e sha yllin ma te madh , ti qkerdhevsha krejt robt e flliqun. Une jam Ardian Mulaj nga Istogu po ti kush je ta qifsha rodin e flliqt qe na e flliqet boten shqiptare ju muta tu i sha njerzit tan te mdhaj si Kadareja etj e bota po na thot pastaj kqyre cfar mutash jeni vet. Ptu ta qifsha rodin e keq qa paske flliq ti me keti dhija lope po ti sigurisht lope tek je se veq lopt e dhit i paske ne goje.

 46. Anonymous // July 6, 2008 at 12:38 PM  

  Une per Mihrijen i kam fjalet me te bukura. Zoti te ruajt ashtu si je e bukur e meqme dhe artiste e madhe e jona. te kam idol te dua shum.
  Drita Velaj tetove por e lindur ne Prishtine
  E dua shume Prishtinen time

 47. Anonymous // July 6, 2008 at 1:29 PM  

  Mirije ti je fotografia e femres super hallall te qofte je njishi . Bravooooo se po na e zbardh fytyren ku po del une te dua shume shume shume shuuuuuuuuuuuuuuuuuuumeeeeeee

 48. Anonymous // July 6, 2008 at 1:43 PM  

  mihrije muti e ki mbush ere internetin.hajde bre ik baju dika del prej netit aaaaghahahahahaha

 49. mihrija njerz osht origjinal selakiccccc bjeshkatare hahaahahhahahahahhaha // July 6, 2008 at 1:51 PM  

  hahahhahahahahahahahahhahaa ani komentet e fundit riqke more mihrin ka i shkrun vet kishe une e mire. bre pordha e lodht dhija e trullaft. po oj mihrije lopa une jom kjo qe jom e keto fjale beso qe me shtaze si ti se ti dhi pordhavic,mandej qa je e trullaft se me kon e mire nuk maskohesh me 100 perika ne shpi moj dhija e trent. agagaagagaghahahahgahgagagaghghaghaahahahahahghaghaghgahgahgahgahghaghag. ani rozana mihrije selakica qi e shkrun emrin rozana gagagagaggagagagahhahahahahagaggahahagahagaghagaahaga ej mori plaka e trent a je mire ti. oj bagla e lopes aggagaagjgajgajgajggaaggaggagag pasha syt ti sje n'tok zotit.mihrije betericaaaaaa

 50. Anonymous // July 6, 2008 at 2:24 PM  

  ej mihrije a je mori ti normal oj beterica plak. oooo selakica sdi ma shume veq keshtu me bo

 51. Anonymous // July 6, 2008 at 2:28 PM  

  hej njeri qikkjo katastrofa qi pe e shajka mihrin veq n faqe t Mihris po rrika u shkyva tu kesh me ta cfar budalle. Oj budallice mihrija asht yll bote jo veq kosove s na fut as ty as mue po ti tek je budallis krejt ha ha ha kurr spasna pa qisi budalle.
  hajt shkrujum mue adoniskurtolli@hotmail.com e flasim bashk se veq qitu pu rrishe ha ha ha haha

 52. Anonymous // July 6, 2008 at 2:30 PM  

  O apet ta qifha nane e babae e krejt shpine po ti tek je budall ta qift zoti nane e budalles se sigurisht edhe nan e bab budall i paske po ti veq po shajshe oj shtrige a mut a cka je. ardian mulaj

 53. Anonymous // July 6, 2008 at 3:14 PM  

  Oj Mihri vertet je femna ma e bukur dhe ma seksi shqiptare o pasha zotin 1 miljon euro i kisha dhan me te qi njihere .......

 54. Anonymous // July 7, 2008 at 7:17 AM  

  oj mihrije qerkuzka qfar ftyre e kie pos me kan qekuzzzz.ta hankt thiu budallicen plak.

 55. zanki frommm ajeP ahahahhaha // July 7, 2008 at 7:22 AM  

  0 njerz jo qerkuz po besharet plak budallic plak besharetkkk.hahahahahah dhi mo ej njerz po me vjen mire qe pe njehni edhe ju mihrije dhinnnn e mercinaft hahahahahha ok.mihrija osht veq nje selakic e rendomt qe e shkreta mundohet me arrit diqka. u gjynahi po qa me bo plakushja ska kapacitet ma shume se e pordhin ne goje kengetaret e reja. agagaggagagagagaggagagagagaggagaga e mori palkushja e pordhaft

 56. Anonymous // July 7, 2008 at 8:02 AM  

  pu mihrije shume je katunaresh a

 57. Anonymous // July 7, 2008 at 9:31 AM  

  Mihrije e dashur nese i lexon keto rreshta due me te than se te dua shume dhe do te doja me te njoht ne jeten e perditshme. Je engjull kur shihesh dhe sigurisht edhe ne jete. E eee sa e bukur je o zot zoti te ruajt.
  Adelina F Kosove

 58. rraha // July 7, 2008 at 9:38 AM  

  mihrije e kom nje pytje per tye - a kie men ne krye oj dhije?huhuhuhuhuhuhuhuhuuhuhuhuhuuhuhuhuuhuhuuhuhuhhuhuuuuhhu jo skije e dije se je pa tro men ne kryje.aaaaaaaaaaaahahahahhahahahhahahahahahhahahahahaha

 59. Anonymous // July 7, 2008 at 1:39 PM  

  mihrije gegjavica e lodht e more mihrije more selakic e malit ti ne net agagagagaggagagagagga qa po me shtin me buzeqesh,jo me knaqe po sho qe krejt njerzve ne kohe te lire po te tregojne ku e ki vendin ahahaahhahahah e mori lopa e lodht

 60. zanushiiiiii // July 7, 2008 at 2:24 PM  

  mihrije selakica qao qa bone a je mire? ej mihrije tu kisha lut me ma shkrujt adresen e naimit ahahahahha se ka fillu me me pelqy ja ha zemren hehhehe ok. gjethqysh jom ka du me fol me naim synin ok. e ti shkruje qa po pret mori selakic e qaklamaft ok.

 61. Anonymous // July 7, 2008 at 2:45 PM  

  Oj budallic e e trent po a po e sheh qe spo ta fut Mihrija hiq as ty e as neve tjereve qe e dojme kaq shum oj e smut. A nuk e pe sonte ne Alsat te maqedonise me naimin o zot sa e bukur e kallen krejt. Oj budallice ti po hargjon kohe badihava . Ajo sigurisht po i kalon pushimet dikund e une ti neper ineterneta. Alina prishtine

 62. Anonymous // July 7, 2008 at 2:53 PM  

  Hej locki Mihrie ti je femra ma seksi dhe ma e bukur ozot i madh sa te dua cmendem per ty. Tungi tungi

 63. Anonymous // July 7, 2008 at 3:05 PM  

  mihri bool e mir tek je. mua pom pilqejshe

 64. Anonymous // July 7, 2008 at 3:11 PM  

  O une nje here kam than qe mihria osht missi i shqiptarve boll loqke osht.
  fatime morina

 65. Anonymous // July 7, 2008 at 3:38 PM  

  O ta ha zemren mihrie Braha se je femer locke locke lockum. Kur do vijsh ne Pej n koncert. Hajde vet pa naimin se na pelqen me shumm ha ha ha po baj hajgare se te dy jini ylla.
  Albana Lajci

 66. Anonymous // July 7, 2008 at 4:45 PM  

  Mihrija eshte krenaria e skenes kosovare dhe shqiptare . E bukur, kendon bukur dhe extravagante. Bravoooo artiste bravoooo

 67. Anonymous // July 8, 2008 at 2:51 AM  

  shume selakic je mihrije braha shume

 68. ha ha ha // July 8, 2008 at 8:44 AM  

  tung mihrije selakica e shtramaft a je mire njeri? qa bonde a qa ka 3 te ti?a ka far perike? ahaha dhijo selakicoooo budallico plakkko e shtremt

 69. Anonymous // July 8, 2008 at 10:04 AM  

  mihrije balica me mujt bashk me kete koment ta kisha lon edhe nje kaklecc bakshish.hhhhhhhahahahahahha budallica e trunnnn

 70. Anonymous // July 8, 2008 at 12:24 PM  

  mihrije po budallica plak qi je bre mihrije. e mori selakic shume je lar a.larushe larg shume larg kesaj jete ihaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 71. Anonymous // July 8, 2008 at 2:34 PM  

  kuku mihrush shume je pordh e ftoft a.pordhush te ka publiku

 72. pa koment // July 8, 2008 at 2:56 PM  

  ...

 73. Anonymous // July 9, 2008 at 2:22 AM  

  oj mihrije keqajka a je ti keqavic a gegjavic a selakic ahahah dhija e bluer hhhhahahhah.balica e trullt

 74. shaqa // July 9, 2008 at 5:32 AM  

  oj mihrije mutejka dhifqja e selanqquraft. oj selakicc po te vjen era prrq.

 75. meri // July 9, 2008 at 10:58 AM  

  oj mihrije katunaresha po mori selakica e trun a kie men ne krye a te kan fshi trunin perikat oj plak e kallt.oj plak e dhezt qi u kalle krejt. selakat si ti bojn keshtu bre gojen bota ta qift.

 76. marigona // July 9, 2008 at 1:15 PM  

  mihrije ftyra e kaciss. a edhe ti ne net a haaaaaaaaaaaahahahh ja ika me hup.qeshit selakice e kput e lodht e pshurrt.puuuh na koritet e hajt

 77. Anonymous // July 10, 2008 at 7:19 AM  

  oj mihrije veq sa te pash ne tv. me nje klip edhe thash menihere te shkruj e te kallxoj qe kur te pash ne tv. ma hjeke mallin e qarlli qaplinit. mori qerkuzko ske met per tjeter sen veq me dal ne tv. e me i shti njerzit me kesh. mori pudallica e trullt.

 78. Anonymous // July 10, 2008 at 12:27 PM  

  oj mihrije fshisa ta qift bota selakicen ne goje. selakica e rrume

 79. iliri // July 10, 2008 at 7:00 PM  

  oo selakica vip. ani qfar poza ka mar qyqja e budallme. oj gegjavic e lodht hajt more shko tymu nojka se e losht je oj selakic

 80. Anonymous // July 11, 2008 at 1:11 PM  

  oj selakic oj mihrije selakica. kuku a e din mori qi me ato perika veq kur ti nuki ni dite. maje men pa ti nuk ato perika sko me lon. bre prikat ti honkt thiju.budallica plak

 81. sebi // July 12, 2008 at 9:35 AM  

  oj mihrije selanka qysh je a je mire. valla bre mihrije hiq kurgjo oj e shkret spo te ka hije bre. hiq hiq hiq ama hiq bre ta han dreqi ta han.

 82. Anonymous // July 13, 2008 at 11:30 AM  

  ej mihrije pa ti nuk ato perika nese kenon nojkun e une e mar vesh qi po knon aaaaa maje men edhe ko me ti qkul flokt se. keqavica e shtremt. selakica e lodh se me kon e mire nuk vnon perika oj dhi. selakica me perika don me u qytetru. bre trullavica pa kry

 83. shqippja // July 14, 2008 at 8:08 AM  

  oj mihrush oj kikirezk e katunit shume je deeeeeeeeeeeemode

 84. Anonymous // July 15, 2008 at 11:22 AM  

  Oj ti budallice po ti tek je e obsesionueme me Mihrijen sigurisht ajo nuk paska fanse me te flakt se ty. Veq ti po shkrujshe per te e nga shkrimi shihet qe je nje e njejta. Lumja Mihrija per ty se ti po e percilke ma se shumti. Edhe une e pash ne Big Mamas show vertet e bukur dhe fine hallall per te dhe lum per ne qe e kemi.
  Adriani Prishtine

 85. Anonymous // July 15, 2008 at 4:43 PM  

  mihrije je yll te dua shum pershendetje nga USA Rabishja

 86. Anonymous // July 16, 2008 at 10:03 AM  

  O mihrije sa e bukur je te dielen na ke cmend si ke kenduar dhe sa bukur u dokshe. te puthi Alina

 87. Anonymous // July 16, 2008 at 12:06 PM  

  mihrije papakica shume je papakic a

 88. Anonymous // July 17, 2008 at 11:30 AM  

  oj mihrije pula me kry te kput a je normal pash neren oj e lodht oj selakiccc e kput e thyme. ta hankt dreqi budallicen plak

 89. Anonymous // July 18, 2008 at 2:35 AM  

  Oj Mihri une t shikoj edhe prej zvicre je ma e bukura te due shum.
  Edona

 90. Anonymous // July 18, 2008 at 10:06 AM  

  oj mihrije gegjavica e selakaft e shtramaft oj e thyme oj katunaricccc oj plaka e keqaft pu te dhift qeni ne goje hahahahahhahahahhaah

 91. adonisii // July 18, 2008 at 2:36 PM  

  oj mihrije selakica une jam adonis kurtolli ta qifsha gojen e lopes oj selakica plak.hahahahhahahahahahha e nonen e budallices trullaft.

 92. Anonymous // July 19, 2008 at 1:33 AM  

  tung mihrije pordha. je pordha me me ere ne krejt kosoven. mori budallica e lopaft.

 93. Anonymous // July 19, 2008 at 4:21 AM  

  Mihrije Braha te dua mbi cdo gja ne kete bote se je nje yll i madh i vendit tim. Bravo ti je per histori se si ndertohert jeta e bukur dhe shembull per te tjeret.
  Maki

 94. Anonymous // July 19, 2008 at 4:24 AM  

  Qikjo budallice kuka e trent ose e cmednun sepse veq me Mihrien po u marrka . Une jam nje adhurues i cmendur per mihriejn si yll si bukuroshe si zot.
  adoniskurtolli@hotmail.com

 95. pu mihrije selakica e trullaft // July 19, 2008 at 12:09 PM  

  mihrije katunarica badihava e ki oj budallic e lodht. ma se pari jepi publikut lula mandej mbledhi nc nc ncnnc puuuuu te qift qeni ne both mori katunarica e keqe mori ftyra e lodht moriiiiii moriii selank ani jena motra kallabllak puuu selakicen e trullaft ta honkt dreqi bre budallic plak. selaki selak ani jena motra kallabllak. jhhahahahahahhaha selanka e rrume

 96. Anonymous // July 20, 2008 at 7:51 AM  

  Oj budallice e cmendun ky emision ka qen para 5, 6 muajve edhe mos me e dasht publiku nuk ish mbush salla se edhe vet jam kan ate nate ka 15 euro kemi pague veq me hi oj budallice se u tranove tue e sha po badihava oj kretene se ti femer je sigurisht veq je e keqe me u pa sigurisht. mihria asht yll e dojna te gjithe ti badihava je tu shkrue veq po lodhesh edhe shoqet e mija po keshin kur po ti shohim shkrimet oj budallice.
  Alina

 97. Anonymous // July 20, 2008 at 2:43 PM  

  tung mihrije je selakica numero unooooooo mos u tut qe ta kalon dikush.e para je ma selakic s'maron ma nana.

 98. Anonymous // July 20, 2008 at 2:44 PM  

  ja mihrije ma te lodht se ti ska hiq.shume je selakic e pshurrt

 99. Anonymous // July 21, 2008 at 4:46 PM  

  Mihrije Braha lum si ti sa e bukur ke qene mbreme ne RTV 21 o zot i madh zoti te ka fal te bukur e sa kanga te bukura na ndegjuam bravo moj zemer je njishi ska me ty edhe 50 vjet s lind nan si ti.
  Ardita Fejzullahu

 100. Anonymous // July 21, 2008 at 4:47 PM  

  OOOOOO mihrie braha ti je ylli ma i madh shqiptar edhe femra ma seksi ti je nji merlin monro edhe ma e bukur,,,, na cmende bijo zemren ta ha.
  Arditi

 101. Anonymous // July 22, 2008 at 5:25 PM  

  Hej o shpirt ti je nje super woman si nje enderr e bukur ta hangsha shpirtin. Te dua shume.
  Anita Peje

 102. Anonymous // July 23, 2008 at 3:44 AM  

  Oj Mihrie Braha lumja ti sa e bukur je. Artiste fenomenale hallal tung tung tung tuuuuuuung

 103. Anonymous // July 23, 2008 at 7:43 AM  

  mihrije pula shume je selakic a selakic e klases 1' hahahah sje normal a qyqja e trun

 104. Anonymous // July 23, 2008 at 12:15 PM  

  hahahhahahahahahahahhahahahahahahhahahahah mihrije selakica vip hahahahahhahahaha oooooooooooooo ta qifsha sekaicen e lodht ani vip mihrije shtramavica e katunit hahahahahaahahahahah

 105. Anonymous // July 25, 2008 at 5:56 AM  

  oj mihrije katunarica po te vjen era bagel oj selakic e perzhdredht.

 106. Anonymous // July 27, 2008 at 7:44 AM  

  Une e dua me se shumti ne kete bote yllin e madh Mihrie Braha se eshte fantazi. A thu kur do te na bjen ni album te ri oj Mihri.
  Antigona

 107. selveti mitrovice // July 30, 2008 at 8:46 AM  

  nuk e di mihrije sa motra i ke veq me ate kangen jena motra kallabllak has katunarka te kqija ti me ate motren tane kshtu has selanka. marrja e zotit kush po del sot ne tv. ja mesvet don me na leshu toka

 108. Anonymous // August 1, 2008 at 8:42 AM  

  O ta ha zemren oj Mihrie se je shume e bukur kukull je kukull o zemra jeme barbi shqiptar. Klm

 109. Anonymous // August 1, 2008 at 4:18 PM  

  valla kot e kan se me ty s munen me u shty se je femra ma e bukur qe e ka fal zoti te na. Tung bukuroshe

 110. Anonymous // August 2, 2008 at 2:55 AM  

  O sa e bukur te Panorama jau ke ftof krejtave uau uuu cfar trupi seksi halall ta baft zoti.
  Elida Gjakove

 111. pr.& pe. // August 3, 2008 at 1:28 AM  

  tung mihrije . . . se une zakonisht foli keq per ty. ok dje ne hotel viktori keni kendu ne ni dasem ti naimi edhe lori, e une jom kon mysafire. keshtu qe mihrije spo di ti edhe lori selanka bre te lodhta keshtu noj kong normal qe kur kendon e jo muzika del mire ok. a kur jemi te naimi spo di naimi osht nje kengetar i madh. qe une e pranoj bre une ty cdo here po te shaj se ti je selanqurk shihet kjart ok. une sdi qa me fol ma shume veq di qe ti selakica e lodht po e pranoj kishe pas fat ne martese. e ki naimin hallall si nje engjull zoti i madh e rujt. une me prom e kom zbulu naimin sa njeri me shpirt te mire qe osht e kom nuhat ai osht nje njeri shume i madh.keshtu qe ti boll selanqurk po prap se prap lum ti qe e ki. e prej tash e tutje mihrije per hater te naimit nuk do te shaj mo. ok. tash edhe ty po filloj me te dasht---- edhe kisha pas qef me fol pak na ne ate adresen adonisi ju kom bo ad ju adhurueset e mihris ok. me fol mire jo me u shajt ok. cao familja abazi ju dua

 112. Anonymous // August 3, 2008 at 1:26 PM  

  hehehe hello hello

 113. Anonymous // August 5, 2008 at 11:50 AM  

  mihrushka krushka tash qysh ma ki qefin

 114. Anonymous // August 5, 2008 at 11:52 AM  

  a politiken e fort e keni bre! veq une qe ju njohh rrojen

 115. Anonymous // August 5, 2008 at 5:38 PM  

  valla moter apo vlla sk si mihria ma te bukur na shqiptart s kemi ajo asht seksi woman. ja ha zemrennnnnnnnnnnnn

 116. Anonymous // August 10, 2008 at 12:21 PM  

  Mihria eshte kengetarja me e mire dhe femra ,a e bukur te na . Une e dua shume dhe kisha me dasht shume me kan si Mihria. Lumja ajo per bukurine dhe per familjen e jeten qe e ka. Kur e shoh ne televizion habitna qysh e ka fal zoti kaq te bukur.
  Meri

 117. Anonymous // August 12, 2008 at 6:15 AM  

  O ta haksha pidhin oj mihri se je shum e qishme ma seksisi se ti ska aaa a a aaaaaaaaaaaaaaaa ha a

 118. Anonymous // August 13, 2008 at 10:16 AM  

  qao miki moj shume i ki te qarta perikat a

 119. Anonymous // August 14, 2008 at 4:48 PM  

  shum e qart je vallahi je seksi femer te kam pa te gazeta panorama mk e kall

 120. Anonymous // August 20, 2008 at 1:09 AM  

  oooooooooj mihrije pooo qfarr mirii tii je shuum njerii bajatt edhe shuum plastikee.sdiii sumelqenn hiqq aspak aa??>>>


  ma shumm te dojn adhurusit nese si hjek senet -plastike pej trupit e del qysh je ma e mir dokesh besom edhe kur del neper emisione tregoju drejt kur tvetin per plastik.po seriozish tung tung lkm nejse jeta jote veq stshkon qishtu a
  tung tung

 121. hava // August 22, 2008 at 2:38 PM  

  vallha bre mihrije braha kot e ki boll munohesh me ja majt po badihava katunarka katunak met qka met ba

 122. Anonymous // August 27, 2008 at 3:27 PM  

  Mihrie ti je yll ti je zemer e bukur o ne kosovare na ke tranue sa e bukur dhe cfar trupi e lumja ti moj.
  Ela

 123. Anonymous // August 28, 2008 at 1:59 AM  

  Oj ti hav a qysh e ki emrin si hav si katund njajt eshte oj qyqe zoti e ka fal mihrien te bukur dhe t meqme e ti

 124. Anonymous // September 1, 2008 at 4:26 PM  

  Mihri je femer super sexi te dua
  Arti

 125. Anonymous // September 6, 2008 at 3:53 PM  

  O ti je yll je sexi femer edhe per qito qikat e reja qi kishe po knojne e na flliqen krejt veq edhe ty t kisha qi se ma kall kur t shoh n televizor pasha zotin des kur t shoh.
  Buli

 126. ERMIRA // September 7, 2008 at 9:29 AM  

  qy mihrija bakeroshja e katunit.ma e mira ne fshat je mihrije.ja ska si tie kelasica e trun

 127. Anonymous // September 9, 2008 at 5:00 PM  

  OJ MIKI SA E BUKUR JE E KALLE TOP CHANNEL BRAVO MOJ ZEMER NA E ZBARDHE FTYREN MA E BUKURA NE KETE BOTE PLUS SA BUKUR FOLE TA HA ZEMREN SE TI JE NJA E SKA TJETER.
  AIDA ZOGU

 128. Anonymous // September 12, 2008 at 1:32 PM  

  Valla moj moter shqiptare boll pidhe gjys je e ke tranue Turanen te Alban dudushi edhe qysh t thojke ikona e bukuris qashtu asht vallahi

 129. Anonymous // September 14, 2008 at 11:27 AM  

  o mihri her om pelqen her so pelqen veq e mir je ung klm mpuq

 130. Anonymous // September 14, 2008 at 1:19 PM  

  Ma e bukura je hiq mos ta nin

 131. Anonymous // September 15, 2008 at 3:36 PM  

  valla mihri m pelqen gjithmone je me e mira mpuq

 132. Anonymous // September 18, 2008 at 2:01 AM  

  Ti Mihri je vertet ikon e bukurise ashtu si thoshte Alban Dudushi e sidomos kur te kam pa te Kosovarja ne Plazh jam tranue se ty nime zoti t ka fale te bukur edhe seksi na kalle bijo.
  Skenderi Peje

 133. Anonymous // September 19, 2008 at 6:02 AM  

  oj kurv a mun pe QIHESH me hotel Bacin a joo? oj kurva e katunit. Bjeri bjeri karit sa t munesh.

 134. Anonymous // September 19, 2008 at 10:38 AM  

  Ti mut i fundit a e njeh hotel bacin a cka se tek je budalla ma e madhe . Mihrija eshte nje bukuri e rrall qe s kemi te shqiptaret ma te bukur edhe naimi eshte mbi krejt me gjithcka i menqun, ka pare ka gjithcka e sa per moral ti sigurisht je naj tmerr se veq shemtimat flasin keshtu.
  Flutura H

 135. Anonymous // September 19, 2008 at 4:22 PM  

  Uh kuku une i njoh ata t hotel bacit se kam lujt n telebingo edhe jan t kqi si majmuna edhe vjedhca se vjedhshin ne telebingo e naimi e mihrija veq keshnin me ta sa budall edhe a e ke pa 200000 euro rryme si kishin pagu. o kuku po mihrija as qyrrat n ta si kish qite ua po t keq jan si majmuna ha ha ha po budall tek je ti qi ke shkru qashtu ha ha ha.

 136. shkodrani // September 20, 2008 at 8:22 AM  

  oj mihrije balica as iden nuk e ki qfar balice je oj selakic. njeri ma te shemtum nuk kam pa katastrof je as knbinime sdin me ba puuuuu sa selakic qe je bre po normal balica balic metet

 137. Anonymous // September 20, 2008 at 10:02 AM  

  Mihrie je ylli i madh i shqiptareve hallall sa e bukur o zot shiqonje te albaniacu cfar trupi lumja ti sa e qytetrueme je nuk e di a e ki fakultetin veq bravo e bukur miss dhe kengetare fantastike e lumja ti e lumja e plus e ki naimin qi ashte zot.

 138. Anonymous // September 21, 2008 at 4:18 AM  

  Oj Mihri a na kallxon ca po han qi je kaq e bukur zemra jeme

 139. Anonymous // September 22, 2008 at 5:09 PM  

  O i lumi Naimi qi ta shtin vibratorin se ka cka me shiju kuku na kalle krejt ta kam pa trupin seksi ne kosovare vallahi na kalle ha ha hauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

 140. Anonymous // September 23, 2008 at 1:46 PM  

  A po t shohin qito pulat e reja s a e bukur je allahile , po je tuj ju kallxue cka eshte bukurija bre. Oh oh oh zemren na e knaqe me kange te bukra edhe je misssssssssssssss

 141. Anonymous // September 25, 2008 at 4:50 PM  

  O njeri rike rike albaniac.com cfar trupi paska Mihria o pasha zotin me t kalle krejt. O ta ha zemren oj mihri se je super seksi femen. Odi

 142. Anonymous // September 26, 2008 at 3:38 PM  

  Valal ti i fundit po ja hajshe zemren e une m duhet pidhin me ja gic se asht pidh e gjys e ma shumm hahahaha

 143. ada // September 27, 2008 at 10:25 AM  

  tung mirije una jom suada prej pejes veq pata qef me t'thon qe je shume trullejk edhe spo di ashtu katundare mo tamam ashtu me peshe jashtezakonisht te rond.ok. te pershendes

 144. Anonymous // September 27, 2008 at 2:51 PM  

  Ah ah ah ja paske fut kot ti Suada . Po Mihrija eshte ylli ma i madh shqiptar. Nese e ke pa te alban Dudushi sa bukur dukej dhe sa bukur ka kendue. Pastaj Dudushi disa here e ka cekur se Mihrija eshte ikona e bukurise dhe e kenges bile disa here i tha diva jone, keshtuqe ti mos ja fut kot nese nuk t pelqen eshte dicka tjeter. Eh sa njeri nuk e don edhe Madonen po ajo erdh ne Budva dhe i bani 80 mij bileta, e qeshtu edhe puna e Mihries me ba me e dasht krejt s asht ineteresant ani plus na femrat gjeloze kallmi krejt kur e shohim naj nja t bukur si Mihria ha ha ha ne fund krejt Mihrija eshte yll i MADH. Ardita Mustafa Peje

 145. iliri // September 28, 2008 at 7:14 AM  

  tung njerzzzz

 146. suada // September 28, 2008 at 8:57 AM  

  o ti ardita mustafa mos thuj qe je pejone se pejont nuk e perdorin fjalen -kendue- more morrja e keqe ti je noj katundare e ndoshta edhe vet mihrija.

 147. Anonymous // September 28, 2008 at 9:07 AM  

  Oj ti suada shqiptare s ka me emer suada oj katastrofe, dhe pejanet jane te qytetruar e ska rendesi a je e katundit apo e qytetit por kush je , cka je dhe ne cilin nivel je. Ti sigurisht e urren te bukuren, klassin etj qe ti si kupton sigurisht, e keto Mihria i ka me shume bollek. E une vertete jam Pejone nese te pelqen ta shkruaj keshtu por kjo nuk me identifikon si te tille, por fakti qe 140 vjet kemi rrenje qe i njohim dhe evidentojme ne Peje. me fal ti nuk i kupton keto ta terratisa pak mendjen a ? Vetem pak shqip a ? Ardita Mustafa

 148. Anonymous // September 29, 2008 at 3:01 PM  

  Mihri je femra ma e bukur je yll ....BRAVO

 149. Anonymous // September 30, 2008 at 3:54 PM  

  O ti je nje femer seksi qe t kisha hanger ngapak ngapak e ma kadal kadal. T kam pa ne durres kur bajshe poza jemi cmend me shoket e mi sa e bukur ishe. hallall bre moter shqiptare he ta ...shijofsha niher trupin si peshk qi ma kishe.

 150. Anonymous // October 2, 2008 at 4:01 PM  

  Hej o njerez kjo eshte nje fenmer fantastike dhe seksi me te z gjue prej gjumi. Bravo Mihri se je ylli ma i madh Mpuq

 151. Anonymous // October 4, 2008 at 6:09 PM  

  O ta shtifsha karin o pidhi ma i madh shqiptar....hajde seksi femen hajde na dogjr krejt e hajt Beni

 152. Anonymous // October 6, 2008 at 2:21 PM  

  dilora.rom .qfare katastrofe sot e pashe ne kosoware se si ishe dal un kostume te larjese ,thashe o zot qfare familje i ka katundare a i wjen marre kur te shohin si prostitutke ,e di se ka dashte me ba si elvana gjata ni spot qe e ka po mire ajo elvana eshte e re po ti oj pela plake a nuk te vjen keqe se je nane .ani kon e kan lane veshte se thote knon mire ja edhe ti un knofshe mir edhe gjyshen time do ta bej kengetare .po cili analfabet thot per ty se ne periferi jetojne miljonerat ,po qfare miloneri u kan baba i mihrise qfare wille ka pase aj e ka pase ni ode e ni aher te lopewe e ni shpi si kolibe qeni ,um ka tregu ni kojshike e mihrise qfare jete ka pase ajo ka knu edhe per dasma me def si magjupe e kan thirr me pare wen magjupew .qfare bukurije ka e kum taku sa here un ajroporte krejte e vizatume e shminkume mu tut ,po ma mir kishte me qen me qen ma origjinale .kto jan si kshilla per ty ,nga un dilora edhe pse jam e lindur dhe e rritur ne rom kurre nuk kisha dashte te lakmoje ne bukurin tande arificiale dhe ne moralin tende e din ti qfare e ke .mos ta zgjase se gjynahe me humbe koh per ty ,.

 153. Anonymous // October 7, 2008 at 6:01 AM  

  ha ha ha qikjo Dilora kuka prej romve e jo pej Rome se me pas qen prej Rome edhe kur ti kish plas inati deri ne kete shkalle skish me hanger... deri ketu. Dimute a nuk e ke pa madonen qysh po doket me moshen 51 vjeqe dhe a nuk kishte me qen shembulli ma i mire se si duhet me qene nje femer e forte dhe me karakter edhe me moral pune shembull per gjithe boten. Madona ka qene e farfer, ka punuar ne bar, kamariere etj. Tash per mihrijen po te shkruaj une qe jam shoqe e shkolles se saj . Kur kemi qen nxanese nuk kan pasur ndoj pasuri te madhe por ma mire se na te tjeret kan qene shume. Mihrija yll ka qene ne 1985 . yll eshte edhe sot. E bukur skemi qka flasim ne syte jan me e pa. Edhe une e xhelozoj mihrijen sepse une sot dukem gati si plake e ajo eshte nje bukuroshe e rrall. Sa per vija te trupit na ka majt leksion ne Kosovare e ne Shqiperi e kudo. Keshtu moj qyqe rremi mos shkruaj kot se ajo eshte larg e lart e une ti veq mujm me ja fut gabim kesaj pune. Edhe mashum besom mu ka rrit xhelozia kur ne top kanal e thirrke Albani ikona e bukurise, dhe i kam than vetes .. e lumja kjo dhe i kam than qikes teme shiqoje dhe banu si kjo hallall i qofte e femrat shqiptare duhet me qen qishtu. sa per moral Mihrija eshte shume e njohur per moralin e saj pozitiv plus me burrin e vet eshte gjithmone.. por kjo s ka rendesi se Madona i ka ndrruar frajerat e burrat e su ba nami. po mihrijes veq mundesh me u mundue me ja vesh nej sen amam s ka si ajo. E lumja mihrije per jeten e vet, per moralin per sukseset. Ta shkrova kete leter sepse une tash mihrien me gjith vajzen time e percjellim cdo hap sepse dua qe vajza ime te behet veq si Mihrija e ta kisha sugjeru edhe ty apo qikes tande.
  Valbona

 154. Anonymous // October 9, 2008 at 2:13 PM  

  hej oj Mihri je femra ma e bukur qe e kam pa nej here. Ta ha ......zemren ha ha ha

 155. Anonymous // October 15, 2008 at 1:48 PM  

  Je yll zemro ska kush te ofrohet bravo

 156. Anonymous // October 17, 2008 at 9:49 AM  

  Oj Mihri je ma e mira ma e forta veq perpara se je ylli ma i madh badihava po munohen do pula me e shty me ty zoti t ka fal ma t miren. Tund nga Edita

 157. SUHADOLLKA // October 18, 2008 at 7:42 AM  

  pasha zoten ju nuk jeni normal!!!
  PO kja KURV se ka pa bukurijen me sy!!!! kja shko qkerdhehu neper vushtrri e NAIM MZATI mbaja qirrin! po MIHRIJA me krejt komplet familjen ishin BERLLOG!!! njerz pa pik karakteri! Ani Mihrija e bukur?! EJJJJJ more a jeni normal! po ku bohet KURVA e bukur? po kujna ja qiva nonen mi thon ksej bije kurve e BUKUR!!!

  PSE NUK TREGON KJA KURVA QE E KA DJALIN ME SINAN VLLASALIUN! QKA KA QE PO MSHEF!!! MSHEF KJA ME GJETH FAMILJEN E VETE SE KJA KURVA LADRON AN E KATER AN MU QI E ME U KQEDHY!!!


  NUK JAM NJI PERSON QE FOL/SHKRUN PA DIT DIQKA! PO JAM E KATUNDIT MIHRIJES E JAM RRIT ME AT KURVEN PO NA KA FLLIQ KREJT SUHADOLLIN! AJO ME MOTREN E VETE KURVA E JU PAM SHERRIN KURVAVE! AHH APONGEN E KA MA TE MADHE SE KRYT E ME SHITET QYTETARE! OJJ NJERZ KU KA BRAHA IKINI SI PREJ DREQIT SE BERLLOG SEND SJU VYN!!!

  TE FALA NGA SUHADOLLKA

 158. Anonymous // October 18, 2008 at 7:48 AM  

  hahahahahahaha u pakaaaaaaaaa

  ju nuk jeni normal! ja bani dertin me kond qihet mihrija! fakt e dim krejt qe qihet me ata te vushtrris aj tipi me autosallon qe e ka! po shendosh more pidhi osht nji send qe NUK hargjitet! MIHRIJE ZBARDHJU FTYREN FAMILJES BRAHA hahahahaha

  kalle SUHADOLL kalle!

 159. Anonymous // October 18, 2008 at 8:00 AM  

  MIHRIJE BRAHA KATUNDARKA zoti e din sa operacione i ka bo se tybe send skish ne ta!

  E VERTET QE OSHT KATUNDARE E SHKOLLEN FILLORE E KA KRY NE GUSHAFC. PO QKA KA QEN PUNA ME DJALIN E MIXHES MIHRIJES QE JA SHTINEN NE BURG PER DROG? QEKJA PUN MIHRIJA KURV E "VLLAZNIT" DROGIRASH! QESHTU KATUNDARI KUR JA NIS ME U BO PUN MA MIR ME IK PREJ TI!!!

 160. Anonymous // October 18, 2008 at 4:03 PM  

  Ah ah ah ti tek je nej selake e shemtume e Suhaodoliit se ju jini do shemtejka qe po shkruni e po e flliqni internetin. Une kam pas ne klase Mihrien ka qene enderr gjithmone , me e mira dhe keshtu edhe kur shkoj ne Prishtine dhe mori mbretin si naim abazi ajo veq fluturoi lart ku edhe kishte vendin. Sa per bukuri sen qe shihet me sy nese e keni pa ne top channel Albani e quajke ikona e bukurise shqiptare, e sa per moral na shoqnija e klases e njohim ma se miri. Kurre dhe asnjehere ska mujt me ju ofrue e pasha zotin boll kena dasht po skena mujt se ajo me at vllaun e vet bajramin qe ka butik ne Mitrovice ka ec gjithmone. Krejt ne fund ti moj motra jeme sigurisht e deshtueme bashk me mue mujna veq me perly gojen se badihava e kemi.

 161. Anonymous // October 18, 2008 at 4:11 PM  

  HEJ OJ MUTEJKA A MUTA EDHE UNE JAM PREJ MITROVICE PO KUM NEJT SHUM NE SUHODOLL SE E KAM BAJRAM REXHEPIN DAJ. MANI AMAN PO JU LUTNA SE NA FLLIQET. MIHRIJA ESHTE NJE NJERI QE KRENOHEMI JO VETEM NA POR EDHE KREJT KOSOVA. PO DJALIN E MIXHES JA KAN XAN ME DROGE VEQ EDHE NANA JOTE E KA THY TELEVIZORIN PEJ INATI KUR E KA PA MIHRIN SA BUKUR U DAL NE TV. KQYRNE MORE VETEN KU KINI MET KATASTROFA. KREJT SHQIPNIJA E KOSOVA KRENOHET ME MIHRIEN E ME NAIMIN E JU MUNDOHENI ME FOL DIQKA. IKNI MORE SE NA FLLIQTE RODIN HE RODIN JAU QIFSHA. PO KU E KQYR MIHRIJA SINANIN QI KA LUEJT QIBRITA NE BERLIN KUR E KA CARIN E VET NAIMIN QE KREJT PO E SHOHIM QE ESHTE TAMAM CAR. UNE MIHRIES I KISHA THAN HALLL T KOFTE SE JE MA E MIRA E MAS KALIT TE MIRE QOHET PLUHUR.

 162. Anonymous // October 18, 2008 at 4:27 PM  

  O vdisni pasha zotin se s muni mej ba kurgja yllit ma t madh t mitrovices e shqipatarise se eshte madona jone veq shume ma e bukur ja hangsha zemren hejjjjjj oh oh oh po mkeshte me ty o budal qi paske than salloni i kereve n vushtrri asaj si ofrohet kushedi kush ma i madh e lene kta selaka qi shesin kerre ha ha ha po budall jeni po naimi asht superior e rrezik me na ik motrat e grat mbas tina se krejt per ta flasin o budallaaaa. Ajo si carice e bukur , me pare e ju ha ha ah

 163. Anonymous // October 19, 2008 at 1:34 AM  

  Hej zoti na vraft neve budallve qe jemi kaq te cmendun. Merer me mend e quajm nje artiste te madhe kurve veq pse kurr sken a me mujt me e arrit ate. Po cfare Sinani apo budall jini. Po ku tlen naimi qe eshte per kryeminister se eshte ma i menqmi ma i zoti etj me e lan gruen e vet me pas pune me dikend tjeter. nese jini budall e sdini me ba nej debat te menqur atehere mos shkruani si budall se po na vjen inati qi ju kemi kishe t kosoves o fare e flliqur. Mihrija eshte nje yyl i madh qe ju veq ne tv e shiqoni turp turp turp

 164. Anonymous // October 19, 2008 at 3:14 PM  

  Une per Mihrijen ckado qe te shkrueni di me than veq e lumja ajo sa e bukur eshte dhe cfare burri e cfare femije ka. Kisha vdeke nga deshira me e pas Mihriejen grua se eshte endrra e ime dhe e gjith meshkujve. Kjo nuk eshte mekat njeriu me tregue cka don. Mihrije je 1-shi

 165. Anonymous // October 20, 2008 at 1:36 AM  

  MYHRIJA ASHT E BUKUR , MA E BUKRA PREJ KREJT SHQIPTARISE, KENDON MA SE MIRI DHE ASHT LARG PREJ NEVE SHQIPTARVE , GJYNAH QE S KA LE N AMERIKE SE SOD ISH KAN LARG PREJ MADONE SE ESHTE 1000 HERE MA E BUKUR SE AJO PO CKA , E LUMJA AJO EDHE PER VETI EDHE PER FAMILJEN QE E KA.
  MERITA ADEMAJ

 166. Anonymous // October 20, 2008 at 9:19 AM  

  hej cka pasni shkrue per mihrijen .Une per veti kisha pas shume qef me pas ne shtrat se eshte femra ma e bukur dhe ma seksi qe e kam pa nej here. e me kendue kendon vallla sidomos ma kadal kadal oh oh oh

 167. Anonymous // October 20, 2008 at 2:46 PM  

  Mihrie Braha ta ha shpirtin e zemren se je super woman je yll je locke. Ardita

 168. ADNANI mitrovice // October 21, 2008 at 1:10 PM  

  oj mihraje oj qur te kam pa live ne pr. ka po e lodht u dokshe si ni qobanesh kur te vjen prej katunit ne qytet.marre per turpin ani po ti veq perika oj qur po vnojshe kurr se kom dit qe je kjo qe tkom pa ne rrug.ani kshtu ntelevizije thot njeri e keshtu live pordh e ftoft ishe.

 169. ADNANI mitrovice // October 21, 2008 at 1:20 PM  

  oj mihrije oj e shkret te paskan myt populli me komente a hahahahaahhaha e mori dhi a je ka e sheh njehere kush je ti.krejt populli kosovar ta njeh rrajen e selakit qe ska shanc me perparu se do selaka perparojn oj e shkret.e ti kerkah sje mori budallica plak po budallica qi je bre.kurr men su mushe ...

 170. Anonymous // October 21, 2008 at 3:21 PM  

  Qikjo budall cka po shkrujka hajt more dhij n ta mihrije ti je femra me e bukur dhe seksi je figura ma fantastike qi e kan shqiptaret . Hallall t qofte mos me t pas ty edhe nexhmijen ma heret puna ish kan katastrofe. Ti je YYYYYYLLLLL

 171. Anonymous // October 21, 2008 at 4:43 PM  

  VALLA MOJ MIHRIJE JE BOLL E BUKUR E SA PER KANGA JE MA E MIRA E T GJITH KOHRAVE TE NA N KOSOVE VEQ QET BUKURI QYSH PO E MAN ZOTI TA BAFT HALLALL SE JE SUPER

 172. qpresa huahuahua // October 22, 2008 at 5:14 AM  

  oj mihrije katunarica po qysh je? po a po te shajn hiq popullata? ha ha ha ani ani mire ta bajn se populli osht ma i drejti hiq nuk ta ngjet,qysh je te kallxon qka je hahaha dhija e keqe.

 173. Anonymous // October 22, 2008 at 4:22 PM  

  Une Myhrijen e kam idhull dhe kisha pas deshire qe vajza ime te jete si Myhrija se eshte shume e madhe shume e bukur . Myhrije Braha nese i lexon keta rreshta kisha pas deshire me te taku se te dua shume dhe te kam idhull je ma e mira krejt kosova te don. Minirja

 174. Anonymous // October 22, 2008 at 5:05 PM  

  Oj Mihri sa e bukur dhe misssss je pasha zotin fadil berisha thojke ne Amerike se fytyr me te bukur se t mihries nuk kam fotografu. Ti je MISSI i SHQIPTARISE

 175. Anonymous // October 24, 2008 at 12:56 PM  

  Oj locke oj Mihrije je ma e bukra bravoooo zemeeeeeeeeeerrrr

 176. Anonymous // October 25, 2008 at 1:47 AM  

  mihrije braha plakushja me e balicaft deri me tani eshte e pa par

 177. Anonymous // October 25, 2008 at 8:47 AM  

  JE SHUM E FORT

 178. Anonymous // October 25, 2008 at 8:47 AM  

  JE SHUM E FORT

 179. Anonymous // October 25, 2008 at 8:48 AM  

  JE SHUM E FORT

 180. feti // October 25, 2008 at 2:04 PM  

  Me ju thon te drejten me pelqen kur kendon,amo pajtona me disa komenues me pengon se si vishet sme pelqen fare,e tepron pak kur e ka pas kohen me vesh qysh vishet sot ateher vishke fushtana me ka 15metra material tash nje meter po i mjafton shikojeni diferecen,mos u shty oj mihri me madon se ajo osht amerikane e ti je selake e mitrovices a ke harru a

 181. Anonymous // October 26, 2008 at 3:11 AM  

  Oj feti qysh po u dashka me u vesh Mihrija qe eshte nja 10-11 vjet ma e re se madona si muxhahedine apo si. Pse bre kallxoni qe jeni te tmerrshme. Po na po dojme me qene amerike e qysh duhet me u vesh . E kini kuptu gabim demokracine ju. Budalla duhet veq me ngu e me pa e me kopju e nashta nej dite meson e jo me dal me shkru budallakina e me deshmu tamamm se eshte budalle. Une edhe ti edhe kushdo qe nuk eshte ne nivel te mihries badihava shkruen nese nuk shkruen ndoj menquri. Mihrija eshte yll, artiste, personalitet, miss etj etj e cka do te lodhemi une e ti me e vleresue dikend qe e shohim vetem enderr. D m th Madona mire se eshte amerikane po mihria jo se eshte cka ...apo ti e ke inat edhe duhet me sha. A e ke pa Bushin e shajn do mjerima si Irani, Venezuela etj do shkreta. behuni te sinqert , konkret, real e mos shkruni pa lidhje se asgje s fitoni.
  Linda (psikologe)

 182. arbri // October 26, 2008 at 8:06 AM  

  riqke more ket mihrije keqavicennn riqkja facen sikur pordhen kur e lishat a ... nanen e selakices ne kry te qifsha.

 183. arbri & sara pr. // October 26, 2008 at 8:11 AM  

  oj mihrije selakica kur po te shoh ne televizije po me doket qe ne sob po vjen era pordh a beson. qashtu e ki ftyren sikur pordha kur te del ne ajer. plaka e dreqit plaka e pordhaft,plaka e shtremt,plaka e pshurrt.gegjavica e shkokerdhume.

 184. Anonymous // October 26, 2008 at 2:46 PM  

  mirmrama mihrije qerkuzka edhe burrin qerkuz e ki si vet ...

 185. Anonymous // October 27, 2008 at 5:33 PM  

  njerez MIHRIJA ASHT YLLI MA I AMDH N KOSOVE E N SHQIPERI O ZOT SA E DUA
  RITA

 186. Anonymous // October 28, 2008 at 3:08 PM  

  Oooooooooooooooo Locka Mirije je femra ma seksi o na dogje motroooooooooo

 187. Anonymous // October 29, 2008 at 4:02 PM  

  Oj Mihri lumja ti sa e mire je je miss zemra jemem te dua shume
  Arta

 188. Anonymous // October 29, 2008 at 4:09 PM  

  se kom besu qe ka kosova kesi nejrez katastrof,ej shkoni bre mytnu,shum lerg jeni njerzve te cilivizum,me kesi shprejesh banale e tregoni nevilin qe e keni secili prej jush mej kosova per popullin e vet,maskarejn te kqi,gjebesira hahhahahah shkoni bre mytnu dikun qysh mundeni me gjyky diken per bukurin qe ja ka fal zoti,koptohet gjeloza,mihrija edhe endrra e secilit prej jush qe shprehi ne ket menyr

 189. Anonymous // October 29, 2008 at 4:09 PM  

  se kom besu qe ka kosova kesi nejrez katastrof,ej shkoni bre mytnu,shum lerg jeni njerzve te cilivizum,me kesi shprejesh banale e tregoni nevilin qe e keni secili prej jush mej kosova per popullin e vet,maskarejn te kqi,gjebesira hahhahahah shkoni bre mytnu dikun qysh mundeni me gjyky diken per bukurin qe ja ka fal zoti,koptohet gjeloza,mihrija edhe endrra e secilit prej jush qe shprehi ne ket menyr

 190. Anonymous // October 29, 2008 at 4:09 PM  

  se kom besu qe ka kosova kesi nejrez katastrof,ej shkoni bre mytnu,shum lerg jeni njerzve te cilivizum,me kesi shprejesh banale e tregoni nevilin qe e keni secili prej jush mej kosova per popullin e vet,maskarejn te kqi,gjebesira hahhahahah shkoni bre mytnu dikun qysh mundeni me gjyky diken per bukurin qe ja ka fal zoti,koptohet gjeloza,mihrija edhe endrra e secilit prej jush qe shprehi ne ket menyr

 191. vlora // October 30, 2008 at 8:11 AM  

  oj mihrije selakica vetlla te kallxon qi je selank era katunarkk te vjen :(

 192. Anonymous // October 30, 2008 at 4:20 PM  

  Oj Vlora e shemtuer sigurisht je majmun me te pa me sy prandaj shan bukuroshen tone oj katastrofe. Mihrija eshte Ylli ma i madh shqiptar dhe femra me e bukur MISS i vertet.
  Flutura Bejta

 193. Anonymous // October 31, 2008 at 7:10 AM  

  u lodhet o te mjer tuj fol keq per mihrin ajo osht yll,te kot e keni se nuk e shkatrroni me fjal te tilla

 194. Anonymous // November 2, 2008 at 1:05 AM  

  puuuu po balica qi je bre

 195. Anonymous // November 2, 2008 at 9:44 AM  

  nuk e di a i lexon oj mihrije keto mesazhe po je si botha e pules,je sikur pules kur tja kpusin kryet sakic e qi kcen ashtu je oj botha e pules.

 196. Anonymous // November 2, 2008 at 3:16 PM  

  Ik moj ti shemtejk a katastrofe a cka je ! Ku guxon moj te shani ashtu artisten me te madhe. Pastaj keto fjal te pista qe po perdore turp. Mihrie je YLLI MA I MADH te lumte zemra

 197. Anonymous // November 4, 2008 at 10:29 AM  

  Oj e bukura e shqiptarise e lumja ti sa e bukur je sidomos te kemi pare te Oxygeni bravo bravo bravo

 198. mirishahi // November 4, 2008 at 11:23 AM  

  o njerz po edhe mihrija esht knagatare edhe kjo duhut mu nreq pak mos folni qishte se gjynah duhet me ju ardh. ju maroft zoti pisa bre a kini shpirt ju

 199. Anonymous // November 5, 2008 at 2:00 AM  

  Oj Mirishah Mihrija esht femra me e bukur shqiptare nje zonje e madhe nje kengetare enderr. A e degjove te Oxygeni se si kendoi. Po une kisha vdek nga deshira me e pas gruan si ajo. Mihrija dikush po i thot madona kosovare. jo une mendoj se esht 1000 here me e bukur se madona po Kosova asht e vogel e ski cka me ba se te kish qene mihrija ne Hollivud kish me qen nja 1000 here ma mire se yjet e tyne

 200. Anonymous // November 5, 2008 at 2:04 PM  

  oj mihrije a e din qfar burri te qart e ki ja ha zemren **te dua naim kisssssssss