BLEJ ONLINE

Triumf Riza & Adelina Ismajli

Posted by kushi | 11:57 AM | 51 comments »

Photo te Triumf Rizes dhe te dashures se tij Adelina Ismajli
(kliko ne photo per ta zmadhuar)
Photo te Triumf Riza Adelina Ismajli Foto Photo o1. Triumf Riza & Adelina Ismajli

51 comments

 1. Anonymous // July 2, 2008 at 5:21 PM  

  Pershendetje per ata qe meritojn.
  Se pari nuk di a ja vlen te le koment per ata qe sdin te shkruajn dy fjale qofshin dhe te ndyta, megjithate ju them se, kur u bet ju te hyni ne net e te leni komente ska mbet askush tjeter.
  Pastaj per Adelinen,ngushllimet e mija te perzemerta.
  Per Kojshiken, ti paske ndejt mbi gardh ne katund atje duke i degju keta se qka kan ber, jam e sigurt qe ju ke pas zili sa jan dashur dhe ke pasur deshir te jesh ne vendin e Adelines, prandaj dhe vjen ketu dhe len ato komente, qe per mua je e KOT fare.
  Pershendes te gjith shqipfolsit-te paster jo te ndyt .
  Tung

 2. Anonymous // July 16, 2008 at 5:14 AM  

  RROOSSSPPPOOO adelina kllasharica zdralajka e zanave je kan klasharic edhe ke me menten kllasharic per xhithmon bre kurrva e zanave edhe ren kan me ti vra krejt burrat e ardhshem

 3. Anonymous // July 19, 2008 at 4:47 AM  

  bash Kuder je po edhe qeky skoks kan sen hiq:D se si ncnc Sekiraxh osht nanqim ska me to veq Tradhtoje ti tani Qi nanen hahah ikik Fiju

 4. Anonymous // July 27, 2008 at 1:50 AM  

  e un nuk di qysh po ka ftyr me dal ne tv
  qka fol rren kishe i ka 26-27 vjet e ajo i ka 30 un ia di edhe ditlindjen
  koha e saj ka kalu
  le te rrin te shpia ska qka del ma ne tv a

 5. Anonymous // July 27, 2008 at 1:51 AM  

  qiky qe po han shum per gjelbrim e per zjarr mos te fol shum se edhe ne meritoft me shku ne gjelbrim un e qoj ne zjarr

 6. Anonymous // July 27, 2008 at 7:25 AM  

  kosovars love u-qiky qe ka shkru ne anglisht mos tme perfshin mu kishe po di anglisht kopili mut te koke ti me gjith adelinen

  po nese je kosovar shkruj shqip

 7. Anonymous // July 27, 2008 at 7:26 AM  

  oj orda po ti koke lodh tu shkru palidhje kishe adelina bukuroshe po qfar bukuroshe jo rruspi hesapi ahahaha

 8. Anonymous // July 31, 2008 at 8:38 AM  

  FJALA O PER ADELINEN A POM DHIMEN QITO FJAL QE PO I HARGJOJ PER TA PO I MERITON :AJO NUK OSHT ADELIN ISMAJLI PO ADELINA RROOOSSSPIJAAA,EDHE ADELIN SILIKONI SE KREJT SILIKON OSHT AJO KURVA .....KREJT KATUNAR JENI JU QE E DONU ADELINEN ..;..

 9. Anonymous // August 7, 2008 at 1:08 AM  

  o zot e vran njerin per shkak te asaj kurve oj lop te kisha vjerr ne konop

 10. Anonymous // August 27, 2008 at 4:32 AM  

  ajo ose ai qe fol per juve adelina ismailin shume respekte ajo o asi lavire qe te xheloxon pona shqiptart nven qe me qu perpara pi inatit munohemi mi hanger njerzt po shyqyr qe sta nin ty puthje shume nga shtimja ma emira nbot je bile mfalni nshprehje po mutin ta hankshin ata qe shkrujne keq per ty bile edhe muuuuuuuuu

 11. Anonymous // September 8, 2008 at 9:35 AM  

  adelina je ma e mira po hiqu e mos i ndegjo shqiptart qka folin e qka perzin ti je dhe ke me mbet numer 1 gjithnje

 12. Sweet Girl // September 11, 2008 at 4:02 AM  

  A
  D
  E
  L
  I
  N
  A
  &
  T
  R
  I
  U
  M
  F
  I
  Love Youu

 13. Anonymous // September 14, 2008 at 6:45 AM  

  adelina je ma e mira qosh e lumtur ne jet tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnngggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg

 14. Anonymous // September 17, 2008 at 11:24 AM  

  avava ju qe po folni keq per adelinen ..kishe osht "kurv", a ja kini majt qirin qe pe dini qe ka shku me gjithkanin a..pa e pa mos folni..se njerzt qkas thojn..po qeshtu ishin do shqiptar te Kosoves..kishe punt e tyre jan ma te mira. kqyrni more punt e juve. ADELINA 4eVer and longer in our heart.<3

 15. onja suedi // September 26, 2008 at 11:41 AM  

  oj adelin me kan si ti sisha dal kurr moj rraspi po inati ta kam kurva e dreqit je ba si e qkyne gjynah prej Triunfit qka ka jek prej teje moj kurv se ti i ki fajet si je dal cullak e para ne tv e ike tranu qikat tjera marre moj kurv me sa njerin je shku ti je qky kush me shku ne boten tjeter ti aaaa kurr noram l qe ki me shku po me triunfin harro si ki mu zatet se ty tu kan qel dyrt e xhehnemmit ki ku kall flak e ki mi pagu krejt qito qka je ka ban vrasese me dreq ki pun ti se mekan me melaqe skishe myt gjin se nanen e ki qashtu se ta ka myt baben a e di ti qysh tka dek bab se nana jote ta ka vra e tash tka ba ty qashtu lavire e dreqit mjer triunfi qka ka pas em shtrat ni lop te qkyne tisha kan si aj te kisha lidh me kanop e te kisha shti me hanger bari moj kurv ma mir hin ne penzion e mos dil ne tv se je plak je ba si prositutat qe dalin ne free6 edhe ti shko qatje se ski ftyr ke flejt me 100 shok te triunfit edhe e ke tradhtu njemihere sa jekan me ta marreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee kurvooo te kisha vra

 16. onja suedi // September 26, 2008 at 11:49 AM  

  edhe harrova me than se sje e bukur hiq ti at bukuri e ke prisht ta kan pshurr moj rraspija e prishtines ti je miss prosituta e kosoves me ty munden mu qi krejt ata qe kan qef se ti je ne dispozicjon 24 or adelina seksi prosituta po inati ta kam moj adi pse veq si je kurv del cullak je me 100 ftyra din me u ba kishe pokaj per triunfin po mbrapa skene ke qesh moj kurvooo kuku o veq se di ku me te gjet se te kisha vraaaa mashtrusja vrasesja prositut sdi qka me te than ty ma mir e ki me dek se sa po rrin e po tu shtohen mekatet moj e mallkuar krejt ti je fajtore per triunfin mos me kan ti aj gjall iish kan edhe i ke dhan najfar droge si ka nejt me ty aj se me kan normal te kish vra se me kurva si ti aj skish pas qef kurvvvvbre tkisha myt ozot o zot po femer dreq je sdi a ki zemer ti a serial po lun aa po myt njerz ncncnnc

 17. cima // October 4, 2008 at 11:51 PM  

  Mos u merrni me kto pune ka kush mirret kqyrni punt e juve

 18. Anonymous // October 6, 2008 at 6:36 AM  

  pash zotin kqyrni punt e juve se as ju e as adelina nuk jeni mall i mire bashj jeni krejt me ni thes me ju shti e ne kontenjer juve mas pari qi po mirrni me llafe palidhje

 19. Anonymous // October 6, 2008 at 6:36 AM  

  pash zotin kqyrni punt e juve se as ju e as adelina nuk jeni mall i mire bashj jeni krejt me ni thes me ju shti e ne kontenjer juve mas pari qi po mirrni me llafe palidhje

 20. Anonymous // November 4, 2008 at 9:04 AM  

  ishalla bashkoni en boten tjter e kup aj far enver sikiraqa cncnc po tek efundit adelin krej faji joteeeeeeeeeeeeeeeee:S:S::S:S:@:@:

 21. Anonymous // November 8, 2008 at 2:56 PM  

  tung adelina te lutem lexoje qfar kam shkruar
  tani i lexova te gjitha komentet. vertete kishte shume fjale ndonjehere mund te them edhe te teperta
  pyes veten nga e moren keta njerez gjith kete guxim ta ndyejn adelinen me fjalet edhe me nga te ndryshmet
  sa i perket kojshikes desha ti them degjo ndoshta edhe e ke pare duke u zvarritur po kur te dashurohesh je ne gjendje te besh qso gje duke mos te penguar fare eeeeeeee nese ka filluar menjehere te beje dashuri me dikend tjeter ndoshta ka edhe te drejte pasi qe jeta vaaaaaaazhdon
  ndersa kenga e adelines per triumfin kur une degjova vertete me vuri ne vaj
  ngushllime familje riza ngushllime ty adeline eeeee nese e meriton u takofsh me trimfin ne boten e amshuar

 22. Anonymous // November 10, 2008 at 2:07 PM  

  -NGUSHLLIME ADELINA..:(

 23. Anonymous // November 12, 2008 at 3:27 PM  

  ee Une jam nje djal nga gjermania kusherini jem ka qen polic me triumfin ska pas mat fort per mej dal ball per ball une jam bokser po triumfit e kisha pas zor se ka qen njeri met vertet trim dajiii e kush fol keq per trium rizen let me lajmrohet ktu ne adress se obt jav qiiiiii ok e adelina osht shum emir se duhet me rrespektu se syptar jena he nanne rusijajav qift sa u kry lufta e harrun u shlirun jav qiva naen u qun pesh qe qk bajn comente fuck your prishtina okeyy

 24. Anonymous // December 2, 2008 at 3:05 PM  

  Sa i perket Adelina Ismajlit rrespekt per muziken e saj dhe karieren e saj e sa i perket jeten private osht e saj nuk duhet komentuar dhe gjykuar Adelinen si person ka kush gjykon e kush shqyrton keni vakt mirruni me vetveten tani mirruni me 6 pikshin

 25. Anonymous // December 2, 2008 at 5:05 PM  

  valla budall koka kan ky tipi qe paska shkru ma heret ( bukuroshe bukurosh) po nash apet se ksi njerzish i duhen kosoves si ky .

 26. Anonymous // December 2, 2008 at 5:06 PM  

  valla budall koka kan ky tipi qe paska shkru ma heret ( bukuroshe bukurosh) po nash apet se ksi njerzish i duhen kosoves si ky .

 27. Anonymous // December 2, 2008 at 5:08 PM  

  valla budall koka kan ky tipi qe paska shkru ma heret ( bukuroshe bukurosh) po nash apet se ksi njerzish i duhen kosoves si ky .

 28. Anonymous // December 29, 2008 at 4:16 AM  

  tug ue po e shkruj ji komet veq me tho se disa po shkruj per adelinen pa e dit hiq qka osht e po i thojn shum see te kqija po ma mire osht mos me e qel goje se nuk po di as me rrejt . adelia me ji fjal osht yll , mbreteresh e muzikes shqiptare e uk muet me ja kalu kush po edhe mire e ka thon ni fjal ajo nuk meret me tylifar qei qe leh gjethshka

 29. Anonymous // January 6, 2009 at 4:23 PM  

  adelina ismail nuk di qka me te shkrue veqse di me te thane niher per gjithmo je femra ma e bukra ku do qe te jet ne evrop tung tepershendet ferizaji

 30. Anonymous // February 8, 2009 at 5:54 PM  

  Pershendetje per te gjithe,ne veqnati Adelines je dhe dote ngelesh IKONA KOSOVES
  tani i drejtohem nofkes

  Dardanja, degjo Dardane ti sigurt duhesh me qen ndoj femer pa piken e moralit se nje femer moral nuk shprehet si puna jote por edhe nje femer me edukat dhe vler nuk shprehet si puna jote keshtu qe e deshmove me shkrimin tand se cfar femer nivel je e sa i perket Adelines ti sikur te jetosh edhe 120 vite te Thoni Adelines nuk i afrohesh nese ti qenke kojshi me Adelinen me trego cila je se edhe una jam kojshi me Adelinen keshtu qe ma nxjer suratin ta shof dhe tei demantoj keto genjeshta te ndyta tuat ne adres te Adelines tani ik se shume humba kohe te shkruaj por kur ka te bej me Adelinen ja vlen te investohet koha tani ty Ade te pershendes shume e shume dhe te them qe je yll bote jam nje komshi i yt me origjin nga Peja kiss Ade ..

 31. Anonymous // March 1, 2009 at 11:59 PM  

  shum qift i marrrrrrrrrrrrr
  hahahahah heheheheh

 32. ARTIOLA // March 10, 2009 at 10:06 AM  

  ADELINA OSHT YLL MOS MUNDOHU ME JA HUMB SHKEQLIMIN SE JENI SHUM TVEGJEL JU QE PO FLISNI KEQQ E SIDOMOS PAFAKTE,,ADELINA JE AQ E JASHTZAKONSHME SA QE SKOM FJAL MET PERSHKRU JE FEMER PREFKT

 33. Anonymous // March 30, 2009 at 10:14 PM  

  valla ne kosov nuk ka ma te bukur se adelina e ti kushikja e triumfit qej kto sene tash a din se thojn e shkuar e harruar te uroj suksese suksese tung

 34. Anonymous // May 5, 2009 at 10:45 AM  

  ah mori kuder, mori kurvo per pidh tonin te qkym djali po han dhe tashti ,ku munesh me kon ti e mir ku krejt me qellim ja ke bo triumfit,LAPERIC,edhe hala ja thith enverit,edhe kur je kon me triumfin tka qi enveri para tina,ta ka shti edhe en both se kur delshe nuk mujshe me hec,toneshi kishe po ja jep triumfit pidhin KURVA,ku nuk ktan nxon te dyt pernihere ,njoni pidhin njoni bothen me te qky krejt PISE TRIUMFI EN DHE TI qijuuuuuuuuuuu neper evrop ,neper kluba te nates se veq per qaty je met

 35. Anonymous // May 25, 2009 at 7:19 AM  

  Me vjen keq prej familjes Riza qe kan pas pune me kit KURVEEEEEE ADELINEN edhe besom qe krejt ato fjal qe i ka than ajo vajza (kojshikja) i besoj se ata veq ta shikosh e merr vesh qfare KURVEE eshte ADELINA TE URREJ ME GJITHE ZEMER

 36. Anonymous // June 13, 2009 at 2:22 PM  

  ncncncnc Mosni more mbarre duhet me ju ardh qka paskeni shkru shikojeni veten secili e mos gjykoni tjert per deri sa ju qka paskeni shkru e keni gjyku juve ka me ju gjyku Tjeter kush por juve me te Drejt ju gjykon sepse ju gjykoni pa te drejt jeni shum mbas bre Zoti ju mbarroft e inshallah do te ket Mshir edhe per juve qe merreni me Pun t'huja, Mbarre mbarreeee ju qofttt qe gjykoni njerz pa Arsye ..

 37. Anonymous // July 9, 2009 at 2:29 PM  

  oooo zot me qa merren shqiptart

  mos folni shum se une adelinen e kam kojshike edhe muni ktu thashetheme mi vshi kretj .


  shqiptart nuk din tjeter sen veq me than jo adelina eshte kshtu jo ashtu pernime e kini ba adelinen me shku ne psikiater po pash zotin shuni se ma e bukur se adelin nuk ka kerkun nuk ket bot edhe sa e ka desht adelina trijufin kerkush nuk e di sa shum e kan desht njerin-tjeterin kan kalu mir po ka pas pak grindje po ato grindje jan harru kan kalu mir qe kun ne bot nu ka me pas qift ma te lumtur se se ADELINA EDEH TRIUMFI qe kan qen . po ishalla bashkohen ne boten tjeter e jetoj te lumtur qysh kan jetu ne ket bot . adelina nuk ka mask ne fetyr se adelina me pas mask ne fetyr kur kish vallzu ju kish dit krejt po pash zotin mos mu merrni ma me ksi sen se nuk eshte mir . Adelin te gjith jemi me ty ....... te duaaaaaaaaaa shummmmmmmm veq vazhdo ma e mir je e kta qe folin kshtu mos ta nin bile se qishtu jon shqiptart

 38. Anonymous // July 12, 2009 at 4:54 AM  

  oj kojshike xhelozike

 39. Anonymous // August 21, 2009 at 4:52 AM  

  Adelin separi te shpreh ngushllimet me te sinqerta per humbjen e me te dashurit Triumf Riza.
  Nuk di kui me i besu,po une po shpreh pershtypjet e mia si adhurus i juaji i muzikes.
  Je ne vajz shum e guximshme te ka dhuruar Perendia bukurin dhe talentin,dhe di ti besh njerzit per veti.Sa i perket zerit e ke shum te talentuar edhe kcimin e ke shum te mir po nganjeher e tepron me kcime provokative.

 40. Anonymous // September 20, 2009 at 12:56 AM  

  oj kurv a e shtine djalin e ri ne vorr etash prap ju ke kthye ati droges ka me ta qi zoti nanen

 41. Anonymous // December 1, 2009 at 10:08 AM  

  ooooooooooooooojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjprostitut e vrave njeriun qe shpetoj nga shkau e luftoj per kete toke me kan si familja e tij te kisha vraaaaaaaaaaaa moti se kurva si ti nuk ben me jetu ne kete tok qe u la me gjakkkkkkkk e ndyn krejt kosoven un te kisha vra me dit qe kurr nuk kisha dal nga burgu ngushllime familjes riza rrespekt

 42. Anonymous // December 8, 2009 at 5:20 AM  

  ju qa ja keni inatin ju qift nana idiota Ajo asht me e mira aiiiiiiiiiiii

 43. Anonymous // December 8, 2009 at 5:23 AM  

  shum ja keni inat kjo osht 1 ne kosov
  vivi diva kosovare
  adelia misi

 44. bytyqi // August 25, 2010 at 3:49 AM  

  hajt se eka knaq pidhin evet
  boll mir ja ka ba valla eka knaq
  se pum doket do femra ktu kokan ba pa u qi moti enashta po jakan zili adelinens qe ka rreh pidhin qdo aksham bash mir jaka ba valla qka ka me kallxo ajoq esa qi nat boten tjeter sja din lezetin vaölla
  qashtu adelin veq vazhdo veq amujsh naj spot tu u qi me qit ne internet se te kam marak shum valla
  esa per qata shkodra qe paska shkru qato komente kur te don ja japa adresen edeh let ta provon mandej kuna po ja qet ok letem shkrun

 45. bytyqi // August 25, 2010 at 3:52 AM  

  qitne letasheh qaj shkodra qat koment
  ok

 46. gjermani // August 25, 2010 at 3:52 AM  

  pershendetje adelin aje ma efortta

 47. Anonymous // April 3, 2011 at 10:02 AM  

  ehh more triumf po shkove nkohen ma tmir e per kond per kete kurv qe sja vlen.ju thoni qka te doni ky rametlia u shku e kjo le te qihet tash me sekiraqen.ncncnc

 48. Anonymous // April 4, 2011 at 2:19 AM  

  Adelina asht ni person komplet e smut,edhe shum dengjereroze! Mos te flasim per qe nuk ka asni talent si kengetare se katastrofffff e jetes, kur e shoh apo e ni me vjne marre per te qaq nuk ka as za as sens per ritem as kurfar sens per vallzim, e vetmja qe e ka ba me arrit Adelinen asht qmenduria e saj, dhe guximi i saj per gdo gja. Nuk ka ftyr, nuk ka dignitet! Ajo veq per egon e vet e ka myt qat djal! nuk ka asni arsye tjeter, se asht ni person shuuuuum dengjerzose, a e keni pa nerper koncerte kur tja nise e tranohet (jo veq me gjeste shummm pa lidhje, idiote qe i ban) por edhe kur tja nise me manipulu njert tu ju than : theni karigat, etj etj... e ata si lopa e ndojn edhe ja nisi bertasin si lopa edhe ja nisin me thy e mu ba si shtaza. Ajo asht shumm mut por shum e metshme se e ka kuptu se shqiptaret veq dojm me pa femra cullat qe bajn gjeste pa lidhje, sexuale, nuk ju interesojn a din a nuk din me knu a ka sens per muzik a ji! E ajo, e ka mashtru at djal edhe e ka myt dhe krenohet per at pune, se kishe "per mu"! Osht ni Katastrof e jetes, ni njeri i smut qe duhet mu mshel ne psikiatri!

 49. Anonymous // April 4, 2011 at 2:20 AM  

  Po breeee bash mire e ki! Veq problem ka te shkon, muttt kurvvvv bash mire ke fol vallaaaa hallal te koft!super analize!

 50. Anonymous // July 8, 2012 at 5:24 AM  

  Sexy Real Girls

  http://sexynaturalgirls.blogspot.com/

 51. Fghkfhk Dfgaert // June 27, 2018 at 7:23 PM