BLEJ ONLINE

Kejsi Tola

Posted by kushi | 6:18 PM | 27 comments »

Photo te Kejsi Tola, fituesja e programit Ether e se Premtes 4
(kliko ne photo per te zmadhuar)
Kejsi Tola Photo Foto Ethet Photo 01. Kejsi Tola
Kejsi Tola Dorina Garuci Photo Foto Ethet Photo 02. Kesji Tola & Dorina Garuci

27 comments

 1. Anonymous // July 12, 2008 at 7:20 AM  

  kejsi je ma e mira veq vazhdo a e pate at dorinen qe nuk ka dit me knu kangen e celine dion-itedhe pse edhe dorina me ka pelqy e ti veq vazhdo

 2. Anonymous // July 31, 2008 at 1:25 PM  

  Kejsi je me e
  mira

 3. Anonymous // August 6, 2008 at 4:57 AM  

  o kejsi je si shpirt i ngjan pak kushurires vl.

 4. Anonymous // August 30, 2008 at 4:09 PM  

  kejsi .jam une.pse ke prisje ti?nje gje kisha une:kur te vish ne vl.merr me vete cik shalqi .do bejme qejf.o mos harro djathin .shihemi ketej nga vl hajt tung.

 5. Anonymous // January 1, 2009 at 4:11 PM  

  u bo surrati jot me fitu festivalin.te kemi ngju edhe ke e diell dhe duket sa zo ke.ke per tna flliq .mere si sugjerim jo si ofendim mi majmun

 6. Anonymous // January 3, 2009 at 1:38 PM  

  je ma e mira veq vazhdo si per bukuri ashtu edhe per ze vertet me pelqen shum shum shum shum shum

 7. Anonymous // January 11, 2009 at 2:54 AM  

  kejsi tola je kengetarja me kot qe mund te egzistoje rrin si hu gardhi ne skene.je si nje buf.

 8. MARO // January 12, 2009 at 7:08 AM  

  kEJSI PER MUA JE 1 SEPSE KAM BESIMIN SE DOTA PERFAQESOSH DENJTE SHQiPERINE NE EUROVISION JE ME E MIRA TE PERSHENDES UNE MARTINI SLLOVE DIBER

 9. Anonymous // January 24, 2009 at 7:30 AM  

  Duhej të përfaqsonte dikush tjetër Shqipërin në Eurovision.Më vjen keq por për mua nuk je ajo e duhura Kejsi,por prapseprap SUKSESE

 10. Anonymous // January 31, 2009 at 10:15 AM  

  o kejsi o idiote,mi injorantja mutit,po u bo ne ti me fitu ato cmime.te gjith e dim qe ke mik te modh po jo kaq.

 11. Anonymous // February 3, 2009 at 12:24 AM  

  HERA E PARE QE E SHOH KET FAQE DHE U PENDOVA QE E PASHE. PO ME VJEN TE VJELL NGA VETJA QE GJITHE KETO KOMENTE TE TURPSHME, PLOT URRJETJE TE TEJSKAJSHME, PLOT INJORANCE, SHTAZERI, MLLEF, PERVERSITET E NDYRESI TE PAFUND PER KEDO JANE SHKRUAR NGA NJEREZ TE TE NJEJTIT GJAK ME TIMIN.SHQIPTARE.NE KETE MOMENT PO KUPTOJ VERTET PSE NA PERBUZIN NE SHQIPTAREVE KUDO.PER SHKAK TE SHQIPTAREVE SI JU.KURRE NUK KAM MENDUAR SE MUND TA THEM KETE POR UROJ TE DIGJENI NE FERR. ME KETE SHTAZERI QE DESHMONI ZINI HAPESIRE KOT NE PLANET DHE I SHKATERRUAT JETET SHQIPTAREVE TE MIRE.

 12. ec mo // February 18, 2009 at 11:42 AM  

  o kejsi ti le nam ne sken nuk e kam se te kam inat apo zili se kemi qene dhe ne nje shkolle po ti na merove mi goc nga lef sallata vlore aty e ke mbaru ta dini te gjith

 13. Anonymous // February 19, 2009 at 1:48 AM  

  o kejsi je shume emire le cthone te tjeret se jsne debila je shume e mire kete e di se ke qene te shkolla qe jame une tani te lef sallata ne vl te pershendetin te gjithe mesuesit dhe nxesit dhe mesuesja e muzikes me duket rezarta
  puc

 14. Anonymous // February 20, 2009 at 1:09 AM  

  o kejsi je me e mira ti je e papare yll bote puc

 15. Anonymous // April 1, 2009 at 6:17 AM  

  kejsi je yll fare ke ze shum te bukur dhe shqiperia eshte krenare per ty vazhdo keshtu je superrr

 16. enca // April 14, 2009 at 12:36 PM  

  Kejsushe je 1!!je yll bote fare,te kam shuuuuuuuuuuuum xhan,vazhdo keshtu zemer,puc enca

 17. arjani // May 10, 2009 at 12:46 PM  

  kejsit i nevoitet perkrahja ma e madhe qitash prej neve.... edhe kejsi ti do te fitosh ne finale te eurovisionit nese jo ateher ka dallavere ne at festival.....te uroj sukses prej meje ki perkrahje te madhe weq vashdo

 18. Anonymous // May 15, 2009 at 9:35 AM  

  je shume simpatike dhe te miret kane gjithmone armiq te urojme suksese na nderove dje pershendetje nga bruxelles

 19. Anonymous // June 2, 2009 at 12:38 PM  

  kejsi je nje kengetare shume simpatike dhe ke nje ze te mrekullueshem

 20. Anonymous // June 2, 2009 at 12:38 PM  

  kejsi je nje kengetare shume simpatike dhe ke nje ze te mrekullueshem

 21. Anonymous // June 17, 2009 at 9:25 AM  

  o kejsi je nje trape ti sa nuk ben me nena ajo dorina eshte si shpirt ti ma ke ate zerin si pordh miu

 22. David CHABANNE // July 12, 2009 at 11:15 PM  

  KISS FROM FRANCE dear Kejsi

 23. Anonymous // September 4, 2009 at 6:10 AM  

  ik me ti shemtire...ethet i merotonte dorina jo ti.

 24. Anonymous // March 21, 2011 at 12:11 AM  

  jeni et dyja shume te mira por ti je ylli!
  jam fansja jote te dua shume !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 25. alesia // March 21, 2011 at 12:15 AM  

  te dua shume !!!!
  jam fansja jote !!!

 26. alesia // March 21, 2011 at 12:16 AM  

  je yll

 27. Anonymous // March 8, 2012 at 9:21 AM  

  Kejsi eshte shume kengetare e mire dhe e bukur per moshen e saj. Ter qe e shani te kini turp!