BLEJ ONLINE

Sinan Hoxha

Posted by kushi | 11:33 AM | 23 comments »

Sinan HoxhaSinan Hoxha

Sinan Hoxha

23 comments

 1. Anonymous // July 10, 2008 at 10:22 AM  

  tung Sinan Hoxha je më i miri per mua je nje yll bote te gjithë këngët e tu me pelqejn tung nisi nga pr.

 2. Anonymous // July 24, 2008 at 3:30 AM  

  mua me pelqen shume edhe e ka zerin shume te mire vetem vazhdo sinan mos te nin se je me i mire vetem kush te ka inatin se je shume me i mire se ermal fejzullahu ok tungg nga adhurusja jote

 3. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 11, 2008 at 6:47 PM  

  SINAN HOGJA dhe MEDA le qe jeni dy HOMO'seksualet me te mdheje SHQIPETAR po jeni dy KAFSHE ma te mdhajate SHQIPETARE dhe ne BOTE dhe jeni ju dy FLLIQTIRA qe ju vjen ERA veq BETHE'HOMO,sepse i QINI ato BETHE me gjdo KARE jo veq te NJERZVE por edhe te KAFSHVE ju QIHI edhe me KARE-KALI,MUSHKI,GOMARI'magari,ELEFANDI,etj dhe thithni ju dy gjdo KARE ku ka e ska KARE ju e gjeni KARIN dhe e QINI mire dhe krejt dhe THITHNI SPERMA ma shume se KAFSHA..........

 4. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 11, 2008 at 6:49 PM  

  SINAN HOGJA dhe MEDA le qe jeni dy HOMO'seksualet me te mdheje SHQIPETAR po jeni dy KAFSHE ma te mdhajate SHQIPETARE dhe ne BOTE dhe jeni ju dy FLLIQTIRA qe ju vjen ERA veq BETHE'HOMO,sepse i QINI ato BETHE me gjdo KARE jo veq te NJERZVE por edhe te KAFSHVE ju QIHI edhe me KARE-KALI,MUSHKI,GOMARI'magari,ELEFANDI,etj dhe thithni ju dy gjdo KARE ku ka e ska KARE ju e gjeni KARIN dhe e QINI mire dhe krejt dhe THITHNI SPERMA ma shume se KAFSHA..........

 5. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 11, 2008 at 6:49 PM  

  SINAN HOGJA dhe MEDA le qe jeni dy HOMO'seksualet me te mdheje SHQIPETAR po jeni dy KAFSHE ma te mdhajate SHQIPETARE dhe ne BOTE dhe jeni ju dy FLLIQTIRA qe ju vjen ERA veq BETHE'HOMO,sepse i QINI ato BETHE me gjdo KARE jo veq te NJERZVE por edhe te KAFSHVE ju QIHI edhe me KARE-KALI,MUSHKI,GOMARI'magari,ELEFANDI,etj dhe thithni ju dy gjdo KARE ku ka e ska KARE ju e gjeni KARIN dhe e QINI mire dhe krejt dhe THITHNI SPERMA ma shume se KAFSHA..........

 6. Anonymous // December 15, 2008 at 7:20 AM  

  o ti pederast i kosoves mos ngaterro kengen me punen e shqiperise

 7. Anonymous // December 15, 2008 at 8:23 PM  

  Sinani e Meda
  jane ni qifte i bukur GAY.

 8. Anonymous // December 29, 2008 at 9:05 AM  

  ti i parafundit masparii sinan hoxha ose magjup hoxha oshtt i shqipris e ti i funditt bravoo mir e ki valla

 9. Anonymous // February 15, 2009 at 12:16 AM  

  tung nga ariana SINAN je shum i bukur ama edhe kendon shum bukur..... mos ta nin se kush thot per ty keq wetem ta kan zili..gjelezojn ata.... E SA PER SHQIPTARET NGA SHQIPERIA ME VJEN SHUM KEQ QE FLISNI PER KOSOVARET SHUM KEQ PO NA KONSIDERONI MAGJUP ..NE JEMI NI KOBEDHE JU PO E SHANI KOBIN TUAJ... apo jo keshtu qe nuk duhet ti shajm asken mud te ndosh te jesh wet asi soj.... bay bay klm I love sinnan

 10. Anonymous // April 23, 2009 at 7:56 AM  

  sa i bukur te dua

 11. Anonymous // May 13, 2009 at 4:24 PM  

  o sinano ngele nga rruga durrrsit qenkan te omel cunat e rruges durrsit... o bone i bajatshem hiq pak dor na cunat e rruges durrsit...ta boka qefin ai mir fare qe u bone kaq koh me ate...

 12. vlonjati // June 17, 2009 at 10:00 AM  

  o u qifsha motrat o kosovar muti jeni njerzit me per te qir ropte ca keni qe shani kengetaret o pa buksat e mutit juve ju kan qir ropte serbet
  drjejtoheni njeher gishtin nga vetja
  pastaj nga te tjeret.

  JO TE GJITHE KOSOVARET JANE TE KEQ
  KAME SHOK DHE JANE CUNA TE MIR,PO JU QE SHANI
  JENI DISA KOKRRA RPQIRASH.

 13. Anonymous // June 23, 2009 at 12:05 AM  

  BRAVO VLONJATI ASHTU ESHT U BEN KTO KOSOVAR PA BUKS ME SHAR SHQIPTARET NUK NA VIJN TE GISHTI KEMBES NEVE MIR JA KE BER SERBI QE JA KA QIR ROBET SE KSHU E DUAN KTO VLONJATIA ITALI

 14. Anonymous // June 30, 2009 at 4:32 PM  

  dashnoret e sinan hoxhes...ermal fejzullahu,meda,flori mumanjesi,dori,seldi,noldi....... .....etj etj etj

 15. Anonymous // July 1, 2009 at 8:10 AM  

  ik ore ti qe thu ashtu per sinanin mer vesht ti nga kenget ik kullot lopet e delet

 16. ganushja // September 20, 2009 at 12:26 PM  

  o rrush ku te kom mos ta nin per fjalt ekota se qa te thojn bota se asht mir me ta pas inatin ti per mu je ma i miri veq vazhdo,qysh te kom oj zemer ok te don shum ganushja

 17. sehare // September 20, 2009 at 12:28 PM  

  ok per mu je ma i miri ne bot veq vazhdo ok ni mpuq nga seharja

 18. Anonymous // October 3, 2009 at 3:48 AM  

  je njeshi i murrizes nga cunat e katunit

 19. Anonymous // May 11, 2010 at 3:17 PM  

  o muta o kopilat e serbis po shka asht ka ju ban njeri o ma mir me i pa zhduk krejt serbia
  se sa ju ka lan do muta sikur ju mar pisa mar magart se pallin neper rrug jeni ju a murt vesh

 20. gika // November 15, 2010 at 7:29 AM  

  ooooooooo sduhet me ja kqyr pamjen po zerin (veq kush ja ka inatin)

 21. Anonymous // April 18, 2011 at 11:58 AM  

  sa e bukur ke djal mashallah te koft tan jeten
  te dua siinaan hooxhaa <3

 22. Anonymous // June 5, 2012 at 11:36 AM  

  o sinan kush ta ka inatin ata e din vet se qka i thu ti nana i shkoft veq vazhdo je numer 1 bravo teqoft dhenime turp duhet me ju ardh per meden dhe sinan folni keq turp turp turp oj lulia jon me limana oooo kush na kainatin nana oooooooooooooooooo

 23. Fghkfhk Dfgaert // June 27, 2018 at 7:43 PM