BLEJ ONLINE

Edita Sopjani

Posted by kushi | 6:21 AM | 49 comments »

Photos of singer Edita Sopjani
(kliko ne photo per ti zmadhuar)
Edita Sopjani Photo Foto Video Photo 01. Edita Sopjani
Edita Sopjani Photo Foto Video Photo 02. Edita Sopjani
Edita Sopjani Photo Foto Video Photo 03. Edita Sopjani

49 comments

 1. Anonymous // July 2, 2008 at 3:47 AM  

  boll katastrof je bre qik shyqyr qe spe shihka vete njeri.veq ta kisha bo ni pytje a kqyresh ti naj here n pasqyre??ahahaahhaahah

 2. vlora // July 5, 2008 at 11:55 AM  

  valla edite mu shume po me pelqen edhe ti edhe stili edhe zoni. je shume shume e mire. qa me ju bo kengetareve si mhrije braha selakic e te pares dore qe osht e qe spo kena qare se veq kur po na e qesin ne tv. 21 psh. qeky tv. 21 egjel mu ka bo me qet mihrije selakicen e leonoren e plot do selakica qe osht mare me i qujt vip. a kur jemi te ti veq perpara zemer. mpuq

 3. Anonymous // July 6, 2008 at 12:31 PM  

  o tybe se di qysh sjan tu epa veten qka po flasin qita qe po lajn komente spo din as qka po flasin flasin veq fjal banale e ktu kishe po i thom dikuj diqka shum te prapambetur jan njerzit po ti E dit je shum shum e mire e sidomos me kengen dashuri e ndaluar edhe kengen merri krejt veq vazhdo ti se je shum e mire po edhe nje kritik se qito foto pak e kishe tepru ok se shum me e bukur e me e mire dukesh kur je veshur si te spoti i kenges dashuri e ndaluar veq vazhdo je shum shum e mire si ne pamje si ne ze.respekte nga Arta

 4. Anonymous // July 10, 2008 at 2:59 PM  

  oj lahperic qka je dal ashtu si prostitutk a mir po doket a aje normal moj shko bone ni kontroll se nuk koke mir rrospija

 5. Anonymous // July 10, 2008 at 2:59 PM  

  oj lahperic qka je dal ashtu si prostitutk a mir po doket a aje normal moj shko bone ni kontroll se nuk koke mir rrospija

 6. Anonymous // July 11, 2008 at 12:34 AM  

  Netya : Je shum fmi i pisaft edhe ti edhe adelina berisha katunare edhe pse jetoni ne qytet rritu edhe e dil kno se je bo shum menjemadhe hup...:D

 7. Anonymous // July 11, 2008 at 3:27 AM  

  valla rrospo je e madhe bre kuku haj medet

 8. Anonymous // July 11, 2008 at 10:57 AM  

  oo kuku qy kon pe shohh ani kishe i ka qit ato gogla shko moj rritu qfar trupi si bullic ti deri dje i ke ru lopt e tash kishe pe qes trupin ne foto ncncn shum femer e gerrditshe tugat mi qon

 9. Anonymous // July 11, 2008 at 10:58 AM  

  shum femer e gerrdiitshme je aa tugat mi qon

 10. Anonymous // July 13, 2008 at 10:08 AM  

  fak u all jelous fakers..

  Edita Rocks!

 11. Anonymous // August 15, 2008 at 11:42 AM  

  oj kurv bre shko qiju se kurv je ti bre majmunK bre po rrospa qe je ty ste ka hije as ne puf me te qu e le ma ne estrad bre kurven e nones

 12. Anonymous // August 17, 2008 at 12:43 AM  

  rriqke rriqke foto edhe stilin e kurves a je tyj bo striptizem a tyj knu kurvoooo

 13. Anonymous // August 17, 2008 at 8:10 AM  

  oj edita je shum e mir a mos ta nin qka thojn kta idijotat djemt se jan te poshter te pershendes nga zemra djellza nga gjermania tkam zemer a mos hrro me ardh ne shtutgard ne gjermani se shum mir kena me te prit tung shum te du a

 14. fl // September 12, 2008 at 2:15 PM  

  hej porostitut je moj edita haj meso shkoll e heki ata 1sha kurva dreqit

 15. Anonymous // October 10, 2008 at 5:47 PM  

  ojj lop qka pot dokett vetjaa ??
  po de ie kengetare a po ncnnc oo ty nuk tkisha qit as en tv
  a po ma jep njanen foto se i kom do mi en tava edhe nashta i tut me foton tane ahuhahauha ty met pa diten tutet njeri e le ma naten kuku zoti trujt se kerkah sje edhe 1 sen per funnd kur tvish en fkk mos e rrit be menjen se me kon nuk kishe kalu me katunar tlismirit uahuahuahauhauh at qiti bili aj tippi me syza aa??
  nuk ki faj ie msu
  e sa per fund lele be mos boo kang t3 se nuk po muna me kqyr tani tv oj lloopp oj kklloosshhaarriiccc ajtt mojj shkoo mytuu en gjygym tqajit

 16. Anonymous // October 10, 2008 at 5:53 PM  

  ojj lop qka pot dokett vetjaa ??
  po de ie kengetare a po ncnnc oo ty nuk tkisha qit as en tv
  a po ma jep njanen foto se i kom do mi en tava edhe nashta i tut me foton tane ahuhahauha ty met pa diten tutet njeri e le ma naten kuku zoti trujt se kerkah sje edhe 1 sen per funnd kur tvish en fkk mos e rrit be menjen se me kon nuk kishe kalu me katunar tlismirit uahuahuahauhauh at qiti bili aj tippi me syza aa??
  nuk ki faj ie msu
  e sa per fund lele be mos boo kang t3 se nuk po muna me kqyr tani tv oj lloopp oj kklloosshhaarriiccc ajtt mojj shkoo mytuu en gjygym tqajit

 17. anonim // October 15, 2008 at 6:42 AM  

  po q'far vip-i ti bre po shko k'qyr filma vizatimor huahuahu

 18. anonim // October 15, 2008 at 6:42 AM  

  po q'far vip-i ti bre po shko k'qyr filma vizatimor huahuahu

 19. Anonymous // October 15, 2008 at 11:21 AM  

  o bash mir e keni se bash keq knon edhe bash lop osht

 20. Anonymous // October 21, 2008 at 10:18 AM  

  kush ja ka inati ksaj? edita bitch osht po edin edhe vet. nivel aq te ult qe edhe me njerz tmartum pshtjell.

 21. Anonymous // October 31, 2008 at 10:43 AM  

  valla qet editenekisha shkoq tu e qi pi permasit edhe kish derdh ne goj

 22. Anonymous // November 11, 2008 at 12:54 PM  

  jau qifsha nanen tanve kush foli keq per ty se boll e mir je

 23. besartt - // November 21, 2008 at 6:56 AM  

  Ma e bukra prej mat keqev? Shumm LOP jee ?

 24. arban // November 21, 2008 at 6:58 AM  

  HOT HOT :p

 25. Anonymous // November 23, 2008 at 9:29 AM  

  oooo zot po e keqe more
  ncncncnncncncnc
  jeton nkatun e i vjen inati me kallxu
  e thot jetoj e n prishtin
  ahahaha ncncncncncncncnncnccn
  qfar kurve more

 26. Haidari // November 25, 2008 at 11:31 AM  

  Edit ti ie e harilaqit babi iut e ka emrin valdet qik te halles e ki adelina berisha nese s besoni vetni edonen,xukin,edonin elonen hehehe tungg editt

 27. aurela // November 28, 2008 at 6:41 AM  

  oj edit mos ta nin se ma e mira je prej krejtve kenketarve veq ta kan inati krejt se ma e mira je se ata nuk kan kushte peer mu ba kenketar hiq mos ta nin se veq kush ta ka inati se per ma e mir nuk ki me pa kurkun qao edita npuq te dua shum

 28. edona // November 28, 2008 at 8:03 AM  

  oj edit hiq mos ta nin bre se mi ni ata qa folin budallte bajn aii loqk tunggg
  mos ta nin hiq

 29. edona // November 28, 2008 at 8:03 AM  

  oj edit hiq mos ta nin bre se mi ni ata qa folin budallte bajn aii loqk tunggg
  mos ta nin hiq

 30. Anonymous // December 5, 2008 at 4:37 PM  

  Shum Nice je qikoo veq vazhdo Ne kto foto nuk dukesh edhe aq mir por ne Klipe dokesh shum mir...

 31. Anonymous // December 12, 2008 at 10:37 AM  

  e bukur po veq je kurv a je bre kurv a? prano

 32. saraaa // December 31, 2008 at 7:23 PM  

  edita e bukur je mua me pilqen shum ama ma katastrof se adelina berisha ska bre sdi qysh po munesh me nejt me to.suksese

 33. Anonymous // March 3, 2009 at 9:30 AM  

  edita sopjani ska shanc mu bo si adelina berisha .. haahha kjo osht e keqe more zdi qysh po rrin adelina me ty ajo far bukuroshe ngom mu ma mir e ki mos rri me adelinen se krejt shancat ti merr ajo osht teper e lezetshme edhe trupin eka tmir.. e ti edita sopjani je edhe e trash edhe e vogel me trup edhe e keqe o zot mgerrdit qdo dit tsho ajt bajuu ee ni mpuq adelina berishes osht diqka ee papar

 34. Anonymous // April 9, 2009 at 7:12 AM  

  bash po me pelqen a se vajzat me siguri shkrujn qesi komente pa lidhje se ka tulefar vajze ses po i perfsh te gjithat se shum zani e bukur e ka edhe n dukje shum e mir asht bash kisha pas qef mi fol niher live e mos ja kini inat a po doni me plas ka p ja shini trupin edhe ju djem pederra qe po shkruni k si gjana palidhje se s po ju perzi te gjithve se ka edhe asi qr s bojn ksi komente palidhje

 35. Anonymous // May 27, 2009 at 6:42 AM  

  edita je femer shum e bukur po ske pas nevoj me i tregu vijat e trupit sepse per disa ma e rendesishme eshte ni kang me knu mir e jo me tregu trupin ton .at trup ta ka fal zoti per veti e jo me na tregu neve (sorry)

 36. Anonymous // June 8, 2009 at 2:11 PM  

  ma e mir se adelina berisha po por as ti sje edhe aq se di ju te rejat spo me pelqeni hiq valla pos dafina zeqirit te gjitha zero jeni ok klm se jeta vazhdon

 37. Anonymous // June 15, 2009 at 3:28 PM  

  walla ma e mire se adelina berisha je .Ajo krejt thmi hala me men t'thmive ncncn e kishe po knoj hauhahah

 38. Anonymous // June 22, 2009 at 12:36 PM  

  oooo i paska met inati dikujna te kjo po let mytet breh a s'pe shen qe kerkush s'pe don a hahah

 39. Besa Prishtine // July 23, 2009 at 12:10 AM  

  Deri me tash krejt komentet i paske katastrof edhe un du me te vleresu ashtu siq je: pike se pari ne qeto foto qe paske dal shum palidhje se veq ne bruca po te paramendoj me pas vesh qata qe e paske mbajte krihve sa lezetshem kishe pas mu dok e jo kshtu zhvesh po nejse... e dyta nuk je e bukur zakonisht neper klipe theksohesh shum prej make-up-i spo di kurgjo te mir nuk ki amo kishe me pas ne rast qe behesh ma e thjeshte jo mu zhvesh ani deri ne nje mesatare po amo si ne qeto foto jo valla se shum e ulte po del pse me ra ne kete nivel ti me te shkrujt njerzit komente kurse nuk je qashtu edhe mundesh mi permiresu me nje fjale kisha me thon pershjtatju moshes tende vetem thjeshtesia te duhet asgje me shum.

  KESHILLE: Mos i ndegjo fjalet e njerezve te jesh vetvetja eshte me se miri mos u krahaso me askend e sidomos ne komente qe te paskan krahasu me Adelina Berishen jo nuk te ofrohet ajo ty me asgje se ajo per mendimin tim eshte femij se shum e papjekur duket ani mo kur po e shohe me do farmerka qe po i vesh te ngushte e take te larta e qon ate both nalt ajo ne te ecun tregon qe eshte femij edhe nivel ZERO "0" po nejse.... TY EDITA SUKSESE NE TE ARDHMEN MPUQ SHUM NGA BESA Prishtine

 40. Anonymous // October 18, 2009 at 9:24 AM  

  a pe vreni gjethka me tesha tnjejtt se ton diten rujn lop te
  kala e harilaqit e skan
  huauhuahhuahuahuah

 41. Anonymous // October 18, 2009 at 9:27 AM  

  oo mej pa kta emotren e vet te kalaja e harilaqit tu i rujt lop huauhahuahuuahuha dekni tu kesh .
  ani at sorren motren qa e ka qe e rrehin te gjimnazi kujna ti qohet huauhhuauhuhauha
  e ``lodht osht bree kjo editaa\

 42. Anonymous // October 18, 2009 at 9:38 AM  

  oo me pa kit quren kur hin ne o2-sh em pi kaffe oo kuku dekni tu kesh si me kan tu fluturu me krah t`thym t`shotes huauhauhuhauhauhua e lodht n`gjdo aspekt mut mut oo

 43. Anonymous // November 6, 2009 at 1:11 PM  

  vallaa pak lop je amo ma e mir se adelina 100 her
  amoo menjemadhka dyjat hahhaha OMG kur ecni rugess donii me fluturuuu prej menjes t madhe qaq tung e kini dyjat

 44. Anonymous // November 7, 2009 at 5:16 PM  

  ejjj a jeni be nomral po ku i ofrohjet kjo adelina berishes ajo far femne osht far ftyre po e bukur far trupi kjo si tegell e ajrokremit i kom pa ni dit nqytet krejt u kthejshin e kqyrshin adelinen ksaj i vike inati ajo osht kuklla e estrades me inati se kem ..

 45. Anonymous // November 7, 2009 at 5:16 PM  

  ejjj a jeni be nomral po ku i ofrohjet kjo adelina berishes ajo far femne osht far ftyre po e bukur far trupi kjo si tegell e ajrokremit i kom pa ni dit nqytet krejt u kthejshin e kqyrshin adelinen ksaj i vike inati ajo osht kuklla e estrades me inati se kem ..

 46. Anonymous // November 7, 2009 at 5:16 PM  

  ejjj a jeni be nomral po ku i ofrohjet kjo adelina berishes ajo far femne osht far ftyre po e bukur far trupi kjo si tegell e ajrokremit i kom pa ni dit nqytet krejt u kthejshin e kqyrshin adelinen ksaj i vike inati ajo osht kuklla e estrades me inati se kem ..

 47. Anonymous // November 30, 2009 at 8:17 AM  

  JE SHUM E BUKUR MA E BUKUR SE ADELINA BERISHA AJO OSHT KURV TUNG NGA ALBA NGA PEJA

 48. Anonymous // November 30, 2009 at 11:05 AM  

  Dhe me ne fund erdh takimi I shume pritur I dy shoqeve Edita Sopjani kunder Adelina Berishes.
  Dihet qe te dyjat e kane nje taktikt te njejt qe te ja prishin barkun njera tjeteres dhe eshte interesant kjo ndeshje per arsy se te dujat kane barkun e fryer dhe do ta shohim kush po ja prish barkun e para.
  Para keti meqi keto te dyja kan shkembuer fjale provokative njera tjeters ku ne nje intervist Adelina kishte thene qe shoqes se saj Edites do tja shkatroj barkun. Ne anen tjeter Edita ka thene se Adelines do tja lidhi duart prapa dhe do tja mshoja boksa ne cullen e barkut..
  Adelina gjate intervistets kishte thene se Editen do ta rahja keq ne bark, dhe shprezoj se barkun do tja cfryja.Do te ishte mire te luaja pak ca ne barkun e saj.
  Dhe ja tash erdhi koha qe te shohim se kush kujna do tja cfryj barkun.

  Raund 1

  Ndeshja filloi…
  E kapin njera tjeteren dhe shtyhen ne ring, mirpo Adelina menjeher me nje godtije shkelm ne barkun e Edites e pshtet ne qosh te ringut.. Edita sikur nuk e priti kete goditje ne bark e man barkun..
  Adelina e pshtet ne qosh Editen duart ja qet mi ring dhe…
  ooo fillon tr godet Editen ne bark si ne ring boksi..
  Edita ne gjendtje te veshitr.. barku I eshte shendruar si thes boksi..
  Uuuaauu boksa teper te fort na bark.. Edita nuk mund te qendroj, ja prishi cullen e barkut.. nuk besoj qe do ti fuksionoj me Edites barku..

  to be continued…
  ,

 49. Fghkfhk Dfgaert // June 27, 2018 at 7:19 PM