BLEJ ONLINE

Genta Ismajli

Posted by kushi | 3:40 PM | | 491 comments »


Gentiana "Genta" Ismajli (born 12 April 1984) is an ethnic Albanian singer from Kosovo.[1] She became famous in Kosovo and other regions with Albanian-speaking populations, with the song "Kthehu" (Come Back); she then sang in a TV-show on RTK, Kosovo's main broadcaster.

Gentiana sings mostly commercial pop songs, similar to other Balkan pop. Lascivious stage movements with challenging clothes are a part of her image. Her closest competitors are Adelina Ismajli, Leonora Jakupi and Nora Istrefi. She is known for her energetic dances, and catchy pop, and hip-hop rhythms.[citation needed]

She recently began singing in the English language, recording songs to be released in her upcoming 2008 album, her first all-English album. Many of these songs have been leaked onto the Internet prior to the release of the album. The majority of the songs on the album were written by Kara DioGuardi, a famous American songwriter who has collaborated with numerous famous celebrity singers, such as Britney Spears and Kelly Clarkson. In her interviews, Genta says she wants to be a famous singer, and in America she is working with the most known composers and songwriters.Photo te Genta Ismajlit
(kliko ne photo per ta zmadhuar)491 comments

 1. Anonymous // July 24, 2008 at 5:07 AM  

  oj gente mos ta nine qka te shenojne te tjeret edhe juve qysh nuk pop ju vjen inati me shenu keq per genten na ni kenmgetare e kena edhe qita po e keshni nncncncnn qyshe nuk po ju vjne inati

 2. Anonymous // July 24, 2008 at 11:10 AM  

  genta je shume e mire nuk je shume e bukur sa je simpatike po ne pergjithesi me pelqen shume edhe shume genget te mire ki vetem vazhdo se je me e mira tash per tash po qka thojn kete mangupa edhe manupet e keqija mos i ndegjo ok tung vetem perpara nga adhuruesja jote nga prizreni

 3. Anonymous // July 25, 2008 at 7:31 AM  

  oh nanen jav qifsha kush e shan genten kush sosht me genten o me cecen bre nanen e shkive

 4. Anonymous // July 30, 2008 at 7:10 AM  

  tung bukuroshe genta je ma mir llokum me arra je veq kush ta ka inati krejt qat qe kan shkru qeshtu oer ty ta kan inati edhe nuk jon shqipatr po pale shka jan jam ni adhuruse e jotja te du shum ma e mir ne bot mas ta ni veq vazhdo a a zemren ta hangash kiss kiss

 5. Anonymous // July 30, 2008 at 10:50 PM  

  o genta je ma e mira veq vazhdo
  edhe albumi "ZERO,ZERO"shum i mir

  www.gentianaa.skyrock.com

 6. Anonymous // July 30, 2008 at 10:54 PM  

  o ti manikene edhe ti besa o ju veq mundeni me ia hanger gentes kurgja tjeter smundeni me bo
  ....

 7. Anonymous // August 1, 2008 at 6:14 AM  

  gent je ma e mira dhe albumi i fundit zero zero shum i mir

 8. Anonymous // August 1, 2008 at 7:11 AM  

  je e bukur shum per milotin kisha thon se i keq ai nuk te meriton ty te dua genta(l)

 9. Anonymous // August 1, 2008 at 9:53 AM  

  hey be yll je a..
  disa te dhanuna i keni tek
  www.gentianaa.skyrock.com

 10. Anonymous // August 1, 2008 at 11:34 PM  

  Une spo muj me kuptu qe ka njerz qe e shajn genten kur ajo asht nje engjell esht shum shum e bukur.Genta te adhuroj shum je nje kengetare e mrekullushme ata qe te shajn veq ta kan inati gjdo album qe e ban ti asht ma i mire prej te gjith albumave te kengtarve tjer i pelqej shum kenget e tua se jan shum te bukura.Edhe miloti asht shum i mir jeni nje qift shum i bukur tung alberti

 11. TIJAAJMAR // August 2, 2008 at 4:10 AM  

  GENTA HIQ MOS TA NIN SE MA E MIRa je n'bot as ni kengetare afer nuk tu afrohet tung

 12. Anonymous // August 3, 2008 at 4:42 AM  

  oj gent je ma e mir ne kosov me mujt met pa iher sikisha dasht vetit ma shumm oj gent me mujt me fol me ty ty se din gjith kangat ti dim te duammmmmmmmmmmmmmmshummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

 13. Anonymous // August 3, 2008 at 4:42 AM  

  oj gent je ma e mir ne kosov me mujt met pa iher sikisha dasht vetit ma shumm oj gent me mujt me fol me ty ty se din gjith kangat ti dim te duammmmmmmmmmmmmmmshummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

 14. Anonymous // August 7, 2008 at 11:20 AM  

  OJ GENT QYSH NUK POTE VJEN MARRE QYSH JE DAL ASHTU LAKURIQ A NCNCNCNCNCN O ZOT ASKI ZOT TIA NNCNC VALA MARRE DUHET ME T E ARDH SHUM BILE TUNG NGA FJOLLA QAOOOOOOOO NCNCNNC HAS KATUNAR EDH BURRIN SII MAGJUP QASHTU NCNCNCN QAO

 15. Anonymous // August 11, 2008 at 8:32 AM  

  je shum sexi moj bij

 16. drini // August 15, 2008 at 4:10 AM  

  ejj je ma e bukua ne univers edhe per ata qe ste dojn nanen ne p..... a tung je ma e miraa te thashhh

  KISSSS

 17. Anonymous // August 15, 2008 at 4:13 AM  

  tng genta qa po ban ......
  spoti i ri ish perfekttt...
  gjithashtu edhe albumi...


  te deshitojj me te miat ne jett ...
  je m e mire ne bot..
  mormal;

 18. Anonymous // August 16, 2008 at 2:43 AM  

  Heii moii gent qysh spot vjen marre me dal n'tv uuu nime a je da me milotin aa e shkove me blern aa ncnncncncncn qishtu volla si sii ....,..... ncncnn :@:@ veq kang e tua gent me pilqejnn sado pak :@:@

 19. Anonymous // August 17, 2008 at 10:34 AM  

  PO GENTA OSHT SHUME E MIRE BRE PO QE DO PI JA MARRIN INATI GENTES PERSHEMBULL ADELIA THAQI QE E PERSHENDES SHUME

 20. Anonymous // August 18, 2008 at 8:05 AM  

  tung genta nga mexhiti je shum e bukur te pershendes

 21. Anonymous // August 19, 2008 at 11:08 AM  

  tung je shum e mir sa sdi me te than nga arlinda je adhurusja jeme ma e mir dije

 22. Anonymous // August 19, 2008 at 11:08 AM  

  tung je shum e mir sa sdi me te than nga arlinda je adhurusja jeme ma e mir dije

 23. Anonymous // August 21, 2008 at 8:11 AM  

  hey gent shum sexy je valla veq kush ta ka inati..
  ama milotin ta kom shum merzi ai tip i lodht e ti bomb hehehe

 24. Anonymous // August 22, 2008 at 4:47 PM  

  u.d.d. pse nuk po godit qet cic lop

 25. Anonymous // August 22, 2008 at 4:47 PM  

  u.d.d. pse nuk po godit qet cic lop

 26. Anonymous // August 24, 2008 at 4:00 AM  

  tung genta osht ni kongtare e gjall e levizshme tbon per veti me kto amo e bukur sosht hiq veq shikojeni niherr at foton me milotin kshtu e kish kallzu veten katastrof zanin e mir e ka so keq ka edhe ma keq hahaha si nora p sh trpin e mir po yonin kerkah hahahaah tjeter spo di per foto do ke dal mir do kata... po apet me ty jom mpuq

 27. Anonymous // August 26, 2008 at 7:43 AM  

  Tung genta ma e forta je a iq mos ta nin veq vazhdo perpara

 28. Anonymous // August 26, 2008 at 7:44 AM  

  ej genta bre adin qe me bo me te zan krejt pidhin ta kisha qa a aniqfar cica temira kukuuuuuu poveq je me femi se nven te kisha qi

 29. Anonymous // August 26, 2008 at 7:47 AM  

  tung Genta je ma e mir Veq vazhdo perpara e mos i ngo kta te pa fytyrt tepershendes genta dhe nese mudem mefol ne msn boss_fr_2@hotmail.de

 30. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 26, 2008 at 3:16 PM  

  .
  .
  ......GENTA ME CICA TE LOPS........
  .
  ME E MJEL GENTEN TA MUSH NI SISTERN TOMEL,DHE PIN KREJTE QEVERIJA E HASHASHIT.
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .

 31. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 26, 2008 at 3:16 PM  

  .
  .
  ......GENTA ME CICA TE LOPS........
  .
  ME E MJEL GENTEN TA MUSH NI SISTERN TOMEL,DHE PIN KREJTE QEVERIJA E HASHASHIT.
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .

 32. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 26, 2008 at 3:16 PM  

  .
  .
  ......GENTA ME CICA TE LOPS........
  .
  ME E MJEL GENTEN TA MUSH NI SISTERN TOMEL,DHE PIN KREJTE QEVERIJA E HASHASHIT.
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .

 33. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 26, 2008 at 3:16 PM  

  .
  .
  ......GENTA ME CICA TE LOPS........
  .
  ME E MJEL GENTEN TA MUSH NI SISTERN TOMEL,DHE PIN KREJTE QEVERIJA E HASHASHIT.
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .

 34. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 26, 2008 at 3:16 PM  

  .
  .
  ......GENTA ME CICA TE LOPS........
  .
  ME E MJEL GENTEN TA MUSH NI SISTERN TOMEL,DHE PIN KREJTE QEVERIJA E HASHASHIT.
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .

 35. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 26, 2008 at 3:17 PM  

  .
  .
  ......GENTA ME CICA TE LOPS........
  .
  ME E MJEL GENTEN TA MUSH NI SISTERN TOMEL,DHE PIN KREJTE QEVERIJA E HASHASHIT.
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .

 36. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 26, 2008 at 3:28 PM  

  .
  .
  SHIKONE FOTOGRAFIN E 3'TRETE,
  QFAR PAMJE ORIGJINAL HOMO'SEKSUAL,
  E DASHURA E GENTS .
  PO QA JONE ATO VETULLA TE HEKURA
  O HOMO'SEKSUAL DHE QA I KI NDUE ATO
  TOJA apo LIDHCA NE QAFE DURE etj .
  TE HOMOV PO E TREGON VETEN ME TO ORIGJINAL HOMO'SEKSUAL.
  DYTE JENI KURVA QIHI DYTE NE BETHEN HOMO'KURV.
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .

 37. Anonymous // August 28, 2008 at 12:57 AM  

  bravo mi genta ije ma e mira pi kitve kengetarfe shiptare bravo

 38. Anonymous // August 28, 2008 at 1:33 PM  

  kuku po e mrapsht si GER edhe si RABIT disi

 39. Anonymous // September 2, 2008 at 9:22 AM  

  te dueeeeeeeeeeeeeeeeee GENTA je ma e miraaaa en BOT nga tetovarja

 40. Anonymous // September 2, 2008 at 9:28 AM  

  oj genta oj zemer ta ha zemren une tyyy shuum te due edhe krejt te dojn po weq pej inatit po folin hiq mos ua ras zemer qato si folin keq per tyy jann katunar te flliqt qe nuk din me zgedh qka asht e mira???? ok te uroj gjdo te mir ne jet dhe suksese shuum je ma e mira veq wazhdo ty zemer te pershendes shuuum albana nga TETOVA gjith TETOVA jab me tyy zemer po kto te kosoves spo dikan me vlersu ni kegetare te famshme sen nuk dikan GJITH TETOVA TE DOJN TYYYYYYY [KISSSSSSS]

 41. Anonymous // September 2, 2008 at 12:01 PM  

  Interesant me shqiptar skaa.
  Shkojn kqyrin me gjet fjal qfare tju viin veq me fol diqka.Trusnii bre qatyy mos qitni kopalla palidhjee pa dit sen.. secilen kengtare qe pe shihnii pi thuni kurv.A e kqyrni naj her veten qa bonii a veq kqyrni me shkru sene qa sjon reale.

 42. Anonymous // September 3, 2008 at 6:59 AM  

  tung
  qka po ju hin juve more genta a eshte kurv a jo .bolle mir je genta po miloti sa ma i mir se ti e kishe meritu ni shpat ose ni blero jo milotin po qka me ba aja eshte puna jote veq vazhdo kshtu je ma e mira ciaooooooo

 43. edonis // September 4, 2008 at 7:43 AM  

  je ma e mira

 44. edonis 123 // September 4, 2008 at 7:53 AM  

  genta je ma e mira bile bile ma e mire se ato yjet botrore
  kenga njeher ne vite shume e bukur edhe spoti hallall
  veq vazhdo se na qmende bukorohe
  edhe kenga planet me shume e mire
  zemer shpirte je per mu genta
  a e din se ti ska
  veq vazhdo

 45. duresa // September 4, 2008 at 7:59 AM  

  Bukoroshja e kosoves
  je ti komplimente per dukjen
  ska si ti
  edhe me lype me shekuje
  sgjojme e ata qe ta kane inatin
  le ta kqyrin veten bushtra
  genta je ma emira
  tung ylle

 46. liridona // September 4, 2008 at 8:01 AM  

  llokume shpirte zemer ku je moje
  veqe vazhdo a e din se je ylli i kosoves bravooo
  gggggeeeeeeennnnnnttttttaaaaa
  bbbbbbuuuuuukkkkoooorrrrooossshhheee

 47. endriti // September 4, 2008 at 8:07 AM  

  \1genta
  2adelina
  3bleona
  4tuna
  5rrezarta
  6zafina
  7nora
  8elvana
  9ryva
  10kaltrina
  etj
  ma e mira genta ismajli

 48. shqipdona // September 4, 2008 at 8:27 AM  

  genta eshte
  shume e mire
  genta edhe emrin e mire
  garderobene e mire
  kengete e mira
  spotet e mira
  zerin e mire
  emadhe
  as e trashe eas e ligshte
  hallalle

 49. llapijani // September 6, 2008 at 1:44 AM  

  tung nga llapijani je shum e bukur edhe kusht ta ka inati nana ju baft tyyyyytttt ma e forta je veq vazhdo tung nga llapijani te pershendes shum mpuq

 50. Anonymous // September 6, 2008 at 9:29 AM  

  gentaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ma emiraa te adhuroj me zemer pe thomm tdu tdu tdu shum e ju qa ja kini inati bollni mo se ju vrasss sju vjen marre m e fol ashtu per genten ju jeni rrugaq ose rrugaqe qe po shkruni kshtu se ja kini inati doni mu dok si kjo po smuni aitt banu ata qe ja kan inati loqkezz teme

 51. muti // September 9, 2008 at 1:33 PM  

  OOOOO robt jav qifsha,po qa kari po ju intereson juve a u qi a nuk u qi,a osht kurv a jo.Kqyrni punt e juve,se po ju vjeninati qe genta mirret me punt te veta e nuk i han leshi per juve.Kjo bile ka arrit me vullnetin e vet diqka.
  a ju leni komenta bre jav qifsha bothen e nanes,kur doni me u mosh mend e me hi ne evrop, mos me ju interesu punt e huja. Vazhdo gent perpara se mir je ka shkon.

  T:Finlanda

 52. Anonymous // September 10, 2008 at 3:15 AM  

  mir e kan ti je ni kurv edhe je shum menemadhe bre ani qysh u shtreve aty ne top koha music ki shum qef qe te tan mete pas lakmi edhe hiq ski qef dikush me kon ma e mir se ti ose met imitu ty o zot o zot tash po jeton ne amerik pot doket vetjta ku me dit kush po ka shum ma te mira se ti e ti je zero

 53. Anonymous // September 10, 2008 at 3:18 AM  

  hej nime qysh osht miloti ne shtrat se me siguri kini bo sex dej tash tu bashkjetu .qaooooooo

 54. SWEET GIRL // September 11, 2008 at 4:46 AM  

  $$$$ $$$$
  $$$$$$ $$$$$$
  $$$$$$$$$ $$$$$$$$
  $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
  $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
  $$$$$$$-GENTA-$$$$$$$$$
  $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
  $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
  $$$$$$$$$$$$$$$$$
  $$$$$$$$$$$$$
  $$$$$$$
  $$$
  $

 55. Anonymous // September 11, 2008 at 8:14 AM  

  hajt bre ti mos ta nin se kjo nuk hek per tjer se kjo totin eka veq per publik,mos u merakos ti hiq zemer hahaahhahaha

 56. Anonymous // September 13, 2008 at 7:05 AM  

  genta je me e bukura te gjith te tjeret qka flasin per ty gabojn dhe e thojn nga gjelozia tung nga diellza

 57. Anonymous // September 13, 2008 at 7:06 AM  

  tung nga diellza je yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

 58. Anonymous // September 13, 2008 at 7:09 AM  

  genta je yll te gjith qka flasin per ty flasin nga gjelozia tung nga diellza

 59. Anonymous // September 13, 2008 at 8:33 AM  

  genta veq disa fjal je ma e mira ma e bukura je fantastike jo qe je kengetarja me e mir ne kosov por dhe ne bot je natyrale me trrup te bukur e fytyr te lezetshme shum simpatike kush te thot ndonje gje te keqe te ka zili oh te isha si ti

 60. Anonymous // September 13, 2008 at 8:45 AM  

  oj rrush je ma e mira mos i ngo kta ta kan inatin je ma e bukra ne bot miss universi a tisha kan si ti edhe kangt i ka shum crayzi a shum mir veq vazhdo edhe miloti pak keq veq qfare ta dan zemra mere skadert edhe miloti puqi nga ina

 61. Anonymous // September 13, 2008 at 8:52 AM  

  oj genta marova te qu komente ne te gjitha dua te them se je ma e mira nder kenktaret me ze me bukuri je ma e mira edhe .ciao nga ina

 62. Anonymous // September 13, 2008 at 9:26 AM  

  genta oj rrush ylli i kosoves je ma e mira ma e bukra a kengetarja ma e mir jo ne kosov po ne gjith boten kush te shan ta ka inati veq vazhdo oh te isha si ti a kisha pas deshir te shihja njeher llajf a klm nga ina dhe elvana

 63. Anonymous // September 14, 2008 at 8:58 AM  

  O GENTA ZEMER TE KOM SHUM E MIR I LOVE YOU GENTA JE MA E MIRA VEQ VAZHDO TUNG NGA BEJONA TE DUA MPUQ

 64. Anonymous // September 15, 2008 at 2:23 PM  

  oooooooooo Dushko, certani film, lepurushi, ku i ki gicat? kujdes tu kcy pahiri pet bijin syt en tok se edhe ashtu i ki tvjerren, nuk po e dijim a je mami i Milotit a femna? Oj plakuce, je plak para vaktit, tu ka djeg bileta, nxerre njo tre, po sta japin se.... kop, kape mej rri si niri, se si majmun po dokesh, si drreq i vogel, i trrash, i kuq, hahahah, po na mek kur po te shohim nTV, po na disponon nuk po i kqyrim stupcat se po tkemi ty nvan te tyne, hajt zemer, mos bo mo ksi spote tBabyve, mpuq zemer.....

 65. Anonymous // September 18, 2008 at 5:41 AM  

  hej gemt je ma emira po a e dini bile genta po ka kushte mi kejt senet e ju jo runi te shpia oqp e dhia e shani genten ej genta mos harro ma e mira je por edhe te dashurin sesht me rensi ajeni pershtat a sjen pershtan me rensi esht te keni jet te lumter ok kush e shan genten ue kome ardh mju ...at nan nita.kull@hotmail.com

 66. dreni // September 19, 2008 at 1:19 PM  

  shum e mir genta hallall ,veq Miloti shum pldh

 67. Anonymous // September 23, 2008 at 1:00 AM  

  a e keni lexu kush mesazhet ne folk tv kjo po shkojke me ni burr te martum e ti qe ke than nuk po i ndrron burrat a e din ti me sa burrin bon sex ajo per me e qit ni spot vetem se ndoshta ti ke ndrru ma shum burra e te ksaj nuk te doken kurrgja a e keni pa intervisten kur e pyeti amerikani pse sje kthy ne kosov si mjeke a avokate met si me kan e dhime edhe kur i tha se ajo e kish gabim se 15miljon shqiptar nuk jan ajo ska lidhje me kry veq adelina e mson pak se krejt lop e coft pa vler o se me kan lop e gjall ka vler se qet tamel hahaha ju qe e adhuroni te kshtuzmen nuk keni lidhje me jeten a ju ka merzit jeta kaq shum KURVA MA E MADHE O edhe origjinen prej serbve e ka familja jon i njeh nana e saj ka flejt me ni serb kojshi qe e kan pas e u kon met shtatzan me genten ai serbi e ka pat lyp te drejten per kujdestari per ate edhe jan ik ne amerik per ate edhe ka dasht me e myt motren e vet vetem pse o shqiptare

 68. genta-rona pzz // September 24, 2008 at 6:58 AM  

  hej oj rrushe me e mira je be ne bote veq vazhdo je nomber one loqkyyyy ma e bukura je be tungiiii miloti oshte shumm shumm i bukur kush ja ka inati fol keq per too se oshte ni ferizjli me i mir ti genta je me e bukur be te duamm shum shummmmmmmmm genta -rona

 69. genta-rona pzz // September 24, 2008 at 6:58 AM  

  hej oj rrushe me e mira je be ne bote veq vazhdo je nomber one loqkyyyy ma e bukura je be tungiiii miloti oshte shumm shumm i bukur kush ja ka inati fol keq per too se oshte ni ferizjli me i mir ti genta je me e bukur be te duamm shum shummmmmmmmm genta -rona

 70. Anonymous // September 25, 2008 at 7:10 AM  

  HEY HEY GENTA'S THE BEST...CHECK OUT WWW.GENTAAISMAJLI.SKYROCK.COM...

 71. Anonymous // September 26, 2008 at 4:10 AM  

  ouuuuuuuuuuuuuu genta sa sexy je ..kuku qa kisha pas qef me flejt me ty ni nat tkisha desh e tkisha vesh qysh kisha pas qef..e mas pari maicen tani jelekun e taj ti kisha puth shum qato cica tmdhaja qe i ki. etaj kadaldale tksiha desh edhe posht tu ta prek at both qe e ki tmir besa shum e pak valla ta kisha hi bothve se kom qef e taj krejt nfund tkisha hanger ngoj e puth e puth e tu ti shtrengu cicat shum e tu ti ilpi e tu ta reh bothen shum sexy kish me kalu qajo nat aa? edeh ti pa ksihe hangre mu karin

 72. Anonymous // September 27, 2008 at 2:45 PM  

  OJ GENTA JE E MIR SHUM VEQ ADLEINEN E KOM MA TE MIRR

 73. Anonymous // October 5, 2008 at 2:00 PM  

  ti edhe i dashuri jeni qift i perkryer t2t jeni katastrof qifti ma i miri deri me tash Nora & Roberti n'estrad klk

 74. Anonymous // October 8, 2008 at 4:52 AM  

  vallah bre marre me ju ardh qa po shkrujshi kshtu zoti ju vraft po qa ju ineterson juve jeta e saj qa bon aja qyyyyy kqyrni punt e juaja spo kini qa me bo tjeter aaaaaaaaaaaaa

 75. Anonymous // October 10, 2008 at 6:28 AM  

  Hej genta je ma e mir veq kush tka inati je nder kenketaret ma e mira ua shkon krejtve veq vazhdo por sa i perket milotit jeni cift ma i miri qe kam pa deri tash dhe jeni numer 1 un jam njera nder adhuruset e tua te dua shum po besoj se ndonjeher do te sho e do tju puthi te dyve mos tanin hiq se qka thon te tjeret ti veq vazhdo te dua shum me gjith zemer suksese me tutje ti edhe miloti te puth fort anonimja ty gjithashtu dhe milotin JU DUA SHUUUUUUUUUMMMMMMMMM
  TE KAM LOQK JU DU SHUMMMMM

 76. Anonymous // October 12, 2008 at 5:55 AM  

  tung nga lola genta je ma e mira kerkush nuk ta kalon un jom nje adhuruse e flakt e jotja edhe kisha dasht me te taku tung te dua shum shummmmmmm I LOVE YOU TO GENTA.

 77. Anonymous // October 12, 2008 at 6:02 AM  

  Tung nga linda nga fshati Smirë un jom ni adhuruese e jotja e kush e shan genten jon krejt qika se ja kan inati un nuk e di a i lexon genta kto komente po ju jeni budall kush e shan genten edhe s"keni qa me sha bre ju shani sa te doni po gentes nuk ja nin per kto thashetheme.

 78. Anonymous // October 12, 2008 at 6:05 AM  

  un jom genta ismaili edhe ju qe em shkruni qeshtu mesiguri jeni fshatar se keni koh mu merr me qesi sene e ata qe em shkrujn mir i falenderoj shummm edhe i dua shum qaooo e vazhdoni mu merr me qesi thashetheme

 79. Anonymous // October 12, 2008 at 6:09 AM  

  tung nga un shakira nga amerika un jom kengetare me siguri qe em njeni un e du genten shum sepse ajo eshet nje kengetare a mir edhe e bukur e ju shqiptart s"di qa ishi kshtu qysh po folshi po ju jeni kafsh ju qe e shani genten tung te pershendes genta shummmm.

 80. Anonymous // October 12, 2008 at 6:13 AM  

  oj ti edon ti pernime ishe kurv se e di un te njoh mir

 81. Bilbil-i // October 14, 2008 at 3:07 AM  

  tung nga nisa vallai genta je ma e mira po spotin e fundit nje her n vit prse eke bo me magjupt a je dhe ti magjupe a se magjupt smapalqejn fare hir eke hup karakterin tond me magjupt

 82. Anonymous // October 16, 2008 at 11:39 PM  

  Oh zot bre se di qysh i doket vetja qe din me kcy ncncnncnc

 83. Anonymous // October 17, 2008 at 6:50 AM  

  ej genta je shum e qart...........

 84. Anonymous // October 18, 2008 at 3:52 AM  

  genta vallahi eshte kengetarja ma e mire qe ka kosova..po ju kosovaret spo dini hic te gjith te pashkolluar e injoranta...qe e shani genten..vec duke me fjale te pista ju sdini ca eshte kultura ju jni nje cope mish me 2 sy qe e keni mendjen vec sex...ajo eshte nej kengetare e papare...dhe te gjith ju po ja keni inatin..qente le te lehin karvani ecen perpara kshu thojme ne....ju vec lehni kot si zagaret...

 85. Anonymous // October 18, 2008 at 11:14 PM  

  tung genta ta hanksha zemern para milotit ati zezakut je pidhi ma i fort ne kosov edhe cicat i kie deng a ma mer ni her ne goj a kallxom ne sms uu bullica e jeme te ha krejt a

 86. Anonymous // October 26, 2008 at 5:31 AM  

  ma e miraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 87. Anonymous // October 26, 2008 at 6:26 AM  

  hej genta je ma e mira veq vazhdo e kto foto po te qesin edhe ma te mir seq dokesh veq vazhdo na ke pran sa her je ma e forta zemer vazhdoo!!!te pershendes nga chikago mos i ndgjo tjeret qka flasin je ma e mira!!!!
  WE LOVE YOU MPUQ...

 88. Anonymous // October 26, 2008 at 3:27 PM  

  tung nga gresa gent je yll pasha zotin po qeta qe te kan shkru keq per ty ma nongshin me falni nshprehje mutin ama krejt qka kan fol keq per ty. e per ata qe te lavdojn i du shum a kiss nga ana ime essa_23@live.com

 89. Anonymous // October 26, 2008 at 3:31 PM  

  kerkush si ti nuk esht po kta budall jon aaaaaaaaaa kta qe po te shkrujn kshtu e kanhanger vet ni her toni te thojn ty mos ta ndin bre si loqk je tung nga adelina denc?????

 90. Anonymous // October 28, 2008 at 4:00 PM  

  GENTAA!!je e mrekullushmee te duaa shumm loqkii...Endra im eshtee te behem edhe un si ty.... shpresooj shuuumm vazdhoo kshuu GEntaaa tee uroj shum fat ne jet kisss loqkiii i lovee youu !!!

 91. Anonymous // October 28, 2008 at 4:01 PM  

  GENTA JE BOLLICCCC!!!

 92. Anonymous // October 31, 2008 at 6:22 AM  

  em pelqen shume se eka stilin e mire

 93. tina // October 31, 2008 at 6:24 AM  

  shummmmm buuukeer :P

 94. Anonymous // October 31, 2008 at 12:11 PM  

  JA HONKSHKI PIDHIN GENTES PO NUK E KENI AT SHANC O KATUNAR TE KQI HAHAHAHAH KUSH SHKRUN KEQ PER GENTES FUCK U ALLLL OKKKKKKKK BIATCHESSS

 95. Anonymous // November 1, 2008 at 1:19 PM  

  valla sen sun po mun me te ba miloti sun po te qi qysh po dush ti po hajde te une te kallcoj se um kalle krejt ti sa her te sho i mshoj grush k.............. te dua

 96. Anonymous // November 1, 2008 at 3:23 PM  

  cka me than per ty.trupin e ki si me pas emrin Ragip Zvrqa.ftyren si Cima.familja t'ka qit prej shpis.kangt e vjedhta.albumet po t'deshtojn.Miloti po t'tradhton me Kaltrina Selimin.Tekstet e kangve katastrof.cicat silikon XXL. ma mir mos me fol hiq.LEONORA THE BEST FUCK THE REST

 97. Anonymous // November 2, 2008 at 2:55 AM  

  auuauaa mashalla genta je ma e bukur se kit kojnkatarkave tung nga italia

 98. Anonymous // November 2, 2008 at 2:55 AM  

  auuauaa mashalla genta je ma e bukur se kit kojnkatarkave tung nga italia

 99. Anonymous // November 2, 2008 at 2:56 AM  

  aauuaauuauaa genta mashalla shum e bukur je ciao ciao nga italia

 100. Anonymous // November 2, 2008 at 2:57 AM  

  auaauauuauaa genta mashalla shum e bukur je ciao ciao nga italia

 101. Anonymous // November 2, 2008 at 2:57 AM  

  auaauauuauaa genta mashalla shum e bukur je ciao ciao nga italia

 102. Anonymous // November 3, 2008 at 9:43 AM  

  te dua genta je ma e bukura pi kengetareve mos e kqyr at noren at shtremajken e keqe se ajo osht 22222kille ti veq vazhdo i ke kenget ma te miret po pom dhimesh shum qi je da prej milotit

 103. lina // November 7, 2008 at 2:52 AM  

  gent shum e buker je vish vazhdo keshtu te dua shum je shum simpatike tung lina nga franca tung tung

 104. Anonymous // November 8, 2008 at 7:53 AM  

  tung nga jannna je ma e mira hiq mos ta nin po veq vazhdo keshtu, se veq kush ta ka inatin folin fjal palidhje te fala milotit

 105. Anonymous // November 12, 2008 at 7:14 AM  

  valla gent per me te qi je e per tjeter sen jo

 106. Anonymous // November 17, 2008 at 1:48 PM  

  oj genta ta futi meksikani boll mire e deri ne fund e tani e pa milotin pak i zi si magjup e tha me vete ky eshte meksikani im shqiptar edhe nuk i din te zezat e mija e han,edhe doket qe e han se si viq marre duhet me te ardh si lop e gjall je ...kafshe e eger e maniake pa stil teshat ja zgjedh TEZJA bichi i madh familjar qe ti zgjedh edhe KARAT.SHko ne guxofsh ne amerike kan me ta qa pidhin......lopo

 107. Anonymous // November 18, 2008 at 5:41 AM  

  mili_cool@live.com

 108. jeta // November 18, 2008 at 11:56 AM  

  ______$$$$_______$$$$______
  _____$$$$$$_____$$$$$$_____
  ____$$$$$$$$$__$$$$$$$$___
  ___$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$__
  __$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_
  __$$$$$$$-GENTA-$$$$$$$$$_
  __$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_
  ___$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$__
  _____$$$$$$$$$$$$$$$$$____
  _______$$$$$$$$$$$$$$______
  __________$$$$$$$_________
  ____________$$$___________
  _____________$____________

 109. jetaa // November 18, 2008 at 11:57 AM  

  oj genta je si yll loqk veq vazhdoo

 110. Anonymous // November 22, 2008 at 9:04 AM  

  oj gent shum e bukur je po piloti esht shum i keq.nuk pershtni hiq nuk esht per ty aj tung blerina nga franca

 111. tuti // November 27, 2008 at 9:36 AM  

  o gent je ma e keqja kurva e pares dor bllyek

 112. kari // November 28, 2008 at 5:28 AM  

  oj gent je shum e keqe kurva e pares dor qysh te kisha qi nihe shum

 113. Anonymous // November 29, 2008 at 5:02 AM  

  tung genta une jam nje adhuruese e zjarrt e juaja brikenda jeni kengetarja me e bukur dhe me e famshmja ne ter kosoven
  te uroj suksese jet te gjat e te lumtur me milotin ndersa per ata qe shkrujn keq per ty
  mos u brengos se ziliqaret nuk kan pun tjeter veq te flasin genjeshtra ok je ma e mira kisha pas deshir me te pa njeher life e me fol me ty
  veq vazhdo

 114. Anonymous // December 5, 2008 at 11:47 AM  

  ej genta je yllllllllllllllllllllllllll
  valla milot mos i ngjo te tjeret se cka flasin per genten se ajo esht melaqeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee gabon nese i ndegjon te tjeret ok ju dua milot dhe genta

 115. miloti // December 8, 2008 at 12:59 AM  

  shum e mir je

 116. gresaa // December 8, 2008 at 2:02 AM  

  je shum e bukur veq kush ta ka inat le te kallet krejt bre

 117. Anonymous // December 8, 2008 at 7:53 AM  

  KUKU QFAR LOPE E TRENT .. SIDOMOS KUR VALLZON SI GJOJAAA .. SJE NVETI ME KON SI TI HUPI DIKAA..
  SHUM JE PALIDHJE SERIOZISHT ..HAJT HUP TASH .

 118. medina // December 9, 2008 at 3:09 AM  

  teper e mir je veq kush ta ka inati tpuq

 119. medina // December 9, 2008 at 3:10 AM  

  tung qa medina je shum e bukur veq kush ta ka inati tpuci

 120. medina // December 9, 2008 at 3:13 AM  

  oj genta shum e mir je veq kush ta ka inati tpuci add e jemjua osht medina_16@live.com

 121. MEDINA // December 9, 2008 at 3:16 AM  

  medina_16@live.com shum e mir je te DUA TY LOVE GENTA

 122. medina // December 9, 2008 at 3:18 AM  

  dA

 123. Anonymous // December 11, 2008 at 9:11 AM  

  oj GENT ti je shume shume shume e bukur po qe je dal ne foto me milotin shume shume keq ti je dal mire po aj shume shume keq... shi is pretyy girl

 124. Anonymous // December 12, 2008 at 10:31 AM  

  oj gent qka me te than po llokum je loqk me e mira veq inat kush ta ka se valla yll je veq vazhdo qeshtu...ahhhhh po veq nje te keqe e ki.....shum bre po kcen kajher palidhje po e terpon shko ne baz te muzikes e jo veq tany mu trenu...ok zemer te pershendes shummmmmmmmmmm se besa edhe shum sexi je.kiss

 125. Anonymous // December 12, 2008 at 3:04 PM  

  oj gent jam nje adhurusi jot je ma e mira ne kejt boten,shukja eshte nje nder adhuruesit e tu me te bukur kur ki me aerdh ne kercov se mezi te pret ty oj loqk te duam shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

 126. Anonymous // December 12, 2008 at 3:04 PM  

  oj gent jam nje adhurusi jot je ma e mira ne kejt boten,shukja eshte nje nder adhuruesit e tu me te bukur kur ki me aerdh ne kercov se mezi te pret ty oj loqk te duam shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

 127. Anonymous // December 12, 2008 at 3:10 PM  

  tung jam biznizmeni nga zajazi ju adhuroj shum gent jeni shum e bukur per ty ikisha fal 7milon euro kur ki me ardh ne kercov pash zotin se shum i mungon publikut te kercoves te duam shum loqk

 128. Anonymous // December 14, 2008 at 5:07 AM  

  e Miir oshhtt...Soo e keqee
  Veq shumm e teproon tuuJ vallzzuu
  rahatt smuneshh me nejtt
  edhe dhooMt pakk sem pelqeeJnn


  XONNA&DORESSA

 129. Anonymous // December 14, 2008 at 12:09 PM  

  eiii..gennttaa iiee ma e miraa prejj tee gjithaavee kenngetarrvee edhe kengett ii ki shum te miraa edhe vet e mirr hauau tduuuaa teppuurr letta nga gjilani Ngaa 7 korriku...:P:P

 130. Anonymous // December 19, 2008 at 4:22 AM  

  tungi genta je ma e mir vetem kush ta ka inatin bile me kengen"Qeni qe leh"ma se mirti video klipin
  qata se te thojn fjal banale mos i besoni njerz se vetem prej inatit e kan edhe miloti nuk osht magjup po osht shqiptar ndoshta ti je magjup po e tregon fisin se nga vjen tungi genta mpuqqqqqqqq

 131. Anonymous // December 20, 2008 at 4:15 AM  

  MA E BUKURRA EN BOTEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE N

 132. Anonymous // December 25, 2008 at 1:04 PM  

  oj gent po bullic e zez je tul madhe aje magjupe apo hashkali apo egjipjane

 133. Anonymous // December 28, 2008 at 4:00 AM  

  $$$% $$$$
  $$$$$$ $$$$$$
  $$$$$$$$ $$$$$$$$
  $$$$$$$$$....$$$$$$$$
  %%%%%%%%%%%% %%%%%%%%%%
  %%%%%%%%%TE DUA%%%%%%%%%
  %%%%%%%%%%GENTA %%%%%%%%
  %%%%%%%%%ASTRITI%%%%%%
  $$$$$$$$$$$$ %%%%%%%
  $$$$$$$$$$$$%%%%%
  $$$$$$$$%%%%%%
  $$$$$$$$$$$
  $$$$$$$$
  $$$$$
  $$
  $

 134. Anonymous // December 29, 2008 at 8:55 AM  

  a din ti me la bothen tone ke ardh e na ke flliq ktuu !!O ZOTTTTTTTT SHKOVA NE BANJO ME VJELL!

 135. Anonymous // January 1, 2009 at 12:18 PM  

  agoni_052@live.com
  shume e forte je gent

 136. Anonymous // January 1, 2009 at 12:20 PM  

  vollahine kente bolle pidhine e forte e kie

 137. Anonymous // January 2, 2009 at 6:53 AM  

  e mir e keqe qajo qe osht. mirrnu me pun tuja mos e perkeshnii .. sdi bre vlla ka po i bohen ato kang hite kur paska kaq njerz dyftyrsha ktuu ktu thojn kshtu a me u taku me too papapapa bohen melaqee :P kur nuk dini mos folni

 138. Anonymous // January 3, 2009 at 11:40 AM  

  ohohooh qifti ma i mire ne bote qe ka ekzistu ndonjehere dhe qe do te ekzistoj...Ju dooonnnn te dyveee shumee Doncha....Veqanerisht Genten ZEMRUSHEE e kammmmm

 139. malda // January 4, 2009 at 11:52 PM  

  genta je fenomenale mu perveti em pelqen teper veq ni sen sem pelqen te kengtaret tona aty perfshihesh edhe ti se shum po zhvesheni po munoheni me u ba dikush qe sjeni ju, niher filloj bleona qerreti e po vazhdoni ju kjo zbon veq nejse .........ti genta je teper e mir ma kur kcen naj kush qe te ka qef noshta menon ti me ba ni kurs per vallzim ma mir ta cekim per dridhje se teper mir po kcen zani fenomenal bye by malda

 140. Anonymous // January 5, 2009 at 6:00 AM  

  genta je yll dhe bukuroshe,te gjitha kenget e tua jane te mrekullueshme,te uroj fat ne jete dhe lumturi me milotin.gjilani...love u 4-E-V-E-R...

 141. Anonymous // January 5, 2009 at 7:54 AM  

  oj gent je shum shum e bukur ma e mir je po lej ata qka flasin palidhje se ta kan inati ti je ma e mir se nora istrefi 100% hej veq qit foto hala ma te bukura nejse i kishe fotot e bukura po qit hala dhe le ta din kush o ma e bukura po ti se as kurv e as kurgja po je kengetare e shkelqyeshme genta un kur te kam pa pre 3 vjeqe te kam dasht besom ti je ma e mir hiqju asoj nores se ajo sun pi qon killet e veta e ka dal me knu hej je teper e bukur un jam adhurusja jote i ki albumet shum xix hhehehe ti je ma e bukura sdi qka me thon per ty se je teper e bukur kuku une noren e urrej a se o e keq e ka ni ftyr si top a lej ata qka te thojn kurv se krejt pi xhelozis po te thojn tung mpuq

 142. Anonymous // January 5, 2009 at 7:56 AM  

  oj gent je shum shum e bukur ma e mir je po lej ata qka flasin palidhje se ta kan inati ti je ma e mir se nora istrefi 100% hej veq qit foto hala ma te bukura nejse i kishe fotot e bukura po qit hala dhe le ta din kush o ma e bukura po ti se as kurv e as kurgja po je kengetare e shkelqyeshme genta un kur te kam pa pre 3 vjeqe te kam dasht besom ti je ma e mir hiqju asoj nores se ajo sun pi qon killet e veta e ka dal me knu hej je teper e bukur un jam adhurusja jote i ki albumet shum xix hhehehe ti je ma e bukura sdi qka me thon per ty se je teper e bukur kuku une noren e urrej a se o e keq e ka ni ftyr si top a lej ata qka te thojn kurv se krejt pi xhelozis po te thojn tung mpuq

 143. Anonymous // January 5, 2009 at 7:57 AM  

  oj gent je shum shum e bukur ma e mir je po lej ata qka flasin palidhje se ta kan inati ti je ma e mir se nora istrefi 100% hej veq qit foto hala ma te bukura nejse i kishe fotot e bukura po qit hala dhe le ta din kush o ma e bukura po ti se as kurv e as kurgja po je kengetare e shkelqyeshme genta un kur te kam pa pre 3 vjeqe te kam dasht besom ti je ma e mir hiqju asoj nores se ajo sun pi qon killet e veta e ka dal me knu hej je teper e bukur un jam adhurusja jote i ki albumet shum xix hhehehe ti je ma e bukura sdi qka me thon per ty se je teper e bukur kuku une noren e urrej a se o e keq e ka ni ftyr si top a lej ata qka te thojn kurv se krejt pi xhelozis po te thojn tung mpuq

 144. Anonymous // January 5, 2009 at 9:34 AM  

  hey je valla e bukur po ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------GENtA__________________________________________________________________________________---------------------------------------------------------------------ismajli

 145. Anonymous // January 6, 2009 at 12:52 AM  

  je shum e mir je aaaa je nr. 1 in all KOSOVA syt i ki shum sportski trupin e ki shum te bukur kangt i ki extra bash si angjelina gjoli je ato edhe ma e mir

 146. Anonymous // January 7, 2009 at 5:46 AM  

  hej genta je e bukur si yll pasha zotin. i ki albumet e bukura kenget etj. po ty u dash me te zjell mis e jo selaket , mos i degjo ata qka flasin keq per ty se jan te pa shkolluar un jam adhuruesja jote genta prej 3vjet te kam dasht genta qao te dua shum genta po un emrin e kam emine tung kalo mir

 147. Anonymous // January 9, 2009 at 3:47 AM  

  oj gent une ty te dua se je e bukur dhe kenget i ke shum te bukuura mos te nin qa te thoj tjeter se ata jan pa kultur

 148. ernesa // January 10, 2009 at 3:15 AM  

  tung nga ernesa nga peja ti genta gjith nje m ke pelqyer ki stil t mir dhe keng t mir po gjith ashtu edhe sporte t mir mua m pelqejn t gjitha kenget e tua t dashura shum t dua per mu je ma e mir prej t gjitha ve kangetarve sukses edhe n t gjitha kenget e reja q do ti kendosh n kurse t tjera edhe mos ta nin per qat mutin milotin se veq sher po t bon a a qa t thojn selaket mos ta nin ndigom a a
  se po i vjen inati q ti je e bukuru edhe boll mir q ja ki bo ti nuk je per as nje e po shkon me dy aa e ki kalla a a a a hahahahahaha

 149. ernesa // January 10, 2009 at 3:19 AM  

  prap jom ernesa po deshta me t uru fat n jet edhe t gjitha t mirot

 150. Anonymous // January 10, 2009 at 1:59 PM  

  genta si yll no coment

 151. Anonymous // January 10, 2009 at 2:28 PM  

  Je shum e bukuur jam Adhuruesja jote leri kta qe flasin keq per ty je kengetarja me e pelqyer e jetes time te kam xhann,, o Yll

 152. Anonymous // January 11, 2009 at 5:49 AM  

  a jeni normal o juuuh shqiptarr qysh po shprehni ashtu e po merreni me banalitete kqyrni hallet e juve a bash po menoni qe genta del e zhveshne ne foto a?po joo ajo osht montas e trillume ajo ka kujt i zhveshet gentt je yll ma e bukura e ke perkrahjen tem:Dmos ta ninn hiq se qka shkrujn idiotizma qao kiss gent yll jeh:D

 153. lona // January 11, 2009 at 8:41 AM  

  hej genta je ma e mira mos ta nin tuna nga lona

 154. DITA ***PR // January 13, 2009 at 7:34 AM  

  TUNG NGA DITA JE NJë KENGETARE SHUM SHUM E MIR PO LET FLASIN NGA INATI E TI VEQ VAZHDO ME KëNGET E TUA DHE TE UROJ SUKSES NE TE ARDHMEN E SA FLASIN PER MILOTIN E GETIN MOS TA NIN HIQ OK TE FALA MILOTIT KISS NGA DITA_ZESHKANJA@LIVE.COM

 155. Anonymous // January 15, 2009 at 7:40 AM  

  sa i perket gentes ashte e bukur valla te dashurin se ki te bukur hiq po nejse.

 156. emine // January 15, 2009 at 9:52 AM  

  ______$$$$_______$$$$______
  _____$$$$$$_____$$$$$$_____
  ____$$$$$$$$$__$$$$$$$$___
  ___$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$__
  __$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_
  __$$$$$$$-GENTA-$$$$$$$$$_
  __$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_
  ___$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$__
  _____$$$$$$$$$$$$$$$$$____
  _______$$$$$$$$$$$$$$______
  __________$$$$$$$_________
  ____________$$$___________
  _____________$____________

  shum caric je weq vazhdo qyshtu se i kalle papakat...TUNG TUNG nga ?

 157. Anonymous // January 17, 2009 at 5:05 PM  

  OO shqiptart jon MUTA, QIFSHAAAAAAA BUDALLT E NONESSSSS E KAN BO KET RROSPI TE FAMSHME JA KENI RRIT MENDJEN KREJTTTTTTTTTTTT GATIIIIIIIIIII KONGT E VJEDHTA I KAAAAAAAAA HEYYYYYYYYYYY MENONI PAKKK OO BUDALL SHKIJET NA KAN PRE NA KAN QI NONEN KJO RROSPIJA ME VJEDH MUZIK PREJ SHKIVEEEEEE..... QATA KURR BRE SKENA ME PERPARA QE KSHYRE EDHE SHIPNIN QE SA VJET KAN LIRI HALA MUTTTTT I KAN PUNT NE SHIPNI EDHE KOSOVA QASHTU KO MU BOOOOOOO........ AJTTTTTTTTT BUDALL KALONI MIRRR TRULLANA.

 158. Anonymous // January 17, 2009 at 5:05 PM  

  OO shqiptart jon MUTA, QIFSHAAAAAAA BUDALLT E NONESSSSS E KAN BO KET RROSPI TE FAMSHME JA KENI RRIT MENDJEN KREJTTTTTTTTTTTT GATIIIIIIIIIII KONGT E VJEDHTA I KAAAAAAAAA HEYYYYYYYYYYY MENONI PAKKK OO BUDALL SHKIJET NA KAN PRE NA KAN QI NONEN KJO RROSPIJA ME VJEDH MUZIK PREJ SHKIVEEEEEE..... QATA KURR BRE SKENA ME PERPARA QE KSHYRE EDHE SHIPNIN QE SA VJET KAN LIRI HALA MUTTTTT I KAN PUNT NE SHIPNI EDHE KOSOVA QASHTU KO MU BOOOOOOO........ AJTTTTTTTTT BUDALL KALONI MIRRR TRULLANA.

 159. Anonymous // January 17, 2009 at 5:05 PM  

  OO shqiptart jon MUTA, QIFSHAAAAAAA BUDALLT E NONESSSSS E KAN BO KET RROSPI TE FAMSHME JA KENI RRIT MENDJEN KREJTTTTTTTTTTTT GATIIIIIIIIIII KONGT E VJEDHTA I KAAAAAAAAA HEYYYYYYYYYYY MENONI PAKKK OO BUDALL SHKIJET NA KAN PRE NA KAN QI NONEN KJO RROSPIJA ME VJEDH MUZIK PREJ SHKIVEEEEEE..... QATA KURR BRE SKENA ME PERPARA QE KSHYRE EDHE SHIPNIN QE SA VJET KAN LIRI HALA MUTTTTT I KAN PUNT NE SHIPNI EDHE KOSOVA QASHTU KO MU BOOOOOOO........ AJTTTTTTTTT BUDALL KALONI MIRRR TRULLANA.

 160. Anonymous // January 17, 2009 at 5:05 PM  

  OO shqiptart jon MUTA, QIFSHAAAAAAA BUDALLT E NONESSSSS E KAN BO KET RROSPI TE FAMSHME JA KENI RRIT MENDJEN KREJTTTTTTTTTTTT GATIIIIIIIIIII KONGT E VJEDHTA I KAAAAAAAAA HEYYYYYYYYYYY MENONI PAKKK OO BUDALL SHKIJET NA KAN PRE NA KAN QI NONEN KJO RROSPIJA ME VJEDH MUZIK PREJ SHKIVEEEEEE..... QATA KURR BRE SKENA ME PERPARA QE KSHYRE EDHE SHIPNIN QE SA VJET KAN LIRI HALA MUTTTTT I KAN PUNT NE SHIPNI EDHE KOSOVA QASHTU KO MU BOOOOOOO........ AJTTTTTTTTT BUDALL KALONI MIRRR TRULLANA.

 161. Anonymous // January 17, 2009 at 5:05 PM  

  OO shqiptart jon MUTA, QIFSHAAAAAAA BUDALLT E NONESSSSS E KAN BO KET RROSPI TE FAMSHME JA KENI RRIT MENDJEN KREJTTTTTTTTTTTT GATIIIIIIIIIII KONGT E VJEDHTA I KAAAAAAAAA HEYYYYYYYYYYY MENONI PAKKK OO BUDALL SHKIJET NA KAN PRE NA KAN QI NONEN KJO RROSPIJA ME VJEDH MUZIK PREJ SHKIVEEEEEE..... QATA KURR BRE SKENA ME PERPARA QE KSHYRE EDHE SHIPNIN QE SA VJET KAN LIRI HALA MUTTTTT I KAN PUNT NE SHIPNI EDHE KOSOVA QASHTU KO MU BOOOOOOO........ AJTTTTTTTTT BUDALL KALONI MIRRR TRULLANA.

 162. Anonymous // January 17, 2009 at 5:06 PM  

  OO shqiptart jon MUTA, QIFSHAAAAAAA BUDALLT E NONESSSSS E KAN BO KET RROSPI TE FAMSHME JA KENI RRIT MENDJEN KREJTTTTTTTTTTTT GATIIIIIIIIIII KONGT E VJEDHTA I KAAAAAAAAA HEYYYYYYYYYYY MENONI PAKKK OO BUDALL SHKIJET NA KAN PRE NA KAN QI NONEN KJO RROSPIJA ME VJEDH MUZIK PREJ SHKIVEEEEEE..... QATA KURR BRE SKENA ME PERPARA QE KSHYRE EDHE SHIPNIN QE SA VJET KAN LIRI HALA MUTTTTT I KAN PUNT NE SHIPNI EDHE KOSOVA QASHTU KO MU BOOOOOOO........ AJTTTTTTTTT BUDALL KALONI MIRRR TRULLANA.

 163. Anonymous // January 24, 2009 at 5:41 AM  

  oj genta ma e bukura ne bot je te dua shum mos ta nin hiq qka thojn te tjeret ishalla ki jet te mir me milotin se krejt po ta kan inatin mpuqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq vajzes qe te adhuron

 164. Anonymous // January 24, 2009 at 7:31 AM  

  genta je shume cool.se je lady me class une dy here nuk flas. Me xhepa zbrazur e pasur je pa sytjena cica ke.te puthin shume vipat.

 165. vipat // January 24, 2009 at 7:33 AM  

  genta je shume cool.se je lady me class une dy here nuk flas. Me xhepa zbrazur e pasur je pa sytjena cica ke.te puthin shume vipat.

 166. Anonymous // January 24, 2009 at 9:26 AM  

  je shum ebukur ata qe te ofendojne ta kane ina ti je me e mire se leonore nora je me e mira

 167. Anonymous // January 24, 2009 at 11:00 AM  

  hej genta ma e bukura je te dua shum pse folin kta gjethqka mos ta nin hiq se ma e bukura je tung nga adhurusja jote he he mpuqqqqqqqqqqqq

 168. Anonymous // January 24, 2009 at 4:49 PM  

  po bre karin tem e meriton

 169. Anonymous // January 26, 2009 at 10:50 AM  

  te dua gent shum je ma e mira te du shum mpuqqqqq

 170. Anonymous // January 26, 2009 at 10:51 AM  

  ______$$$$_______$$$$______
  _____$$$$$$_____$$$$$$_____
  ____$$$$$$$$$__$$$$$$$$___
  ___$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$__
  __$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_
  __$$$$$$$-GENTA-$$$$$$$$$_
  __$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_
  ___$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$__
  _____$$$$$$$$$$$$$$$$$____
  _______$$$$$$$$$$$$$$______
  __________$$$$$$$_________
  ____________$$$___________
  _____________$____________

 171. Anonymous // January 26, 2009 at 10:52 AM  

  Anonymous said...
  ______$$$$_______$$$$______
  _____$$$$$$_____$$$$$$_____
  ____$$$$$$$$$__$$$$$$$$___
  ___$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$__
  __$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_
  __$$$$$$$-GENTA-$$$$$$$$$_
  __$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_
  ___$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$__
  _____$$$$$$$$$$$$$$$$$____
  _______$$$$$$$$$$$$$$______
  __________$$$$$$$_________
  ____________$$$___________
  _____________$____________

  January 26, 2009 10:51 AM

 172. Anonymous // January 26, 2009 at 10:55 AM  

  Genta Ismajli Sexy

 173. Anonymous // January 26, 2009 at 10:56 AM  

  http://3.bp.blogspot.com/_50y63NAmZHo/RyTtgLikr-I/AAAAAAAAAyA/6ip76hkKZZc/s1600-h/Genta+Ismajli+oct+01.jpg

 174. Anonymous // January 26, 2009 at 10:57 AM  

  Anonymous // July 25, 2007 1:44 PM
  tung nga edona gjini je me e mira ne ter boten se jo vetem ne kosov je shum e mir kenget i ke te gjitha te mira mos i ndegjo te pashkolluarit qka te thon genjeshtra sepse un nuk ju besojaspak veq vashdo perpara te uroj qe te kesh jet te lumtur me milotin suksese suksese suksese.

 175. Anonymous // January 26, 2009 at 12:52 PM  

  tung un lam labi nga rugova e pejs un jam adhurusi i genta ismajli kush fol keq per genten jau qi krejt familyn

 176. VIPJA // January 27, 2009 at 7:57 AM  

  GENTA JE E PAPARE JE ME E MIRA VAZHDO ZEMRA.QDO DITE EME E MIRE,VETEM SE AI QE KISHE NE FOTO ....MOSME THUAJ QE ISHTE I DASHURI SEPSE NUK ESHTE PER TY.PUQ FANSJA JOTE.

 177. VIPJA // January 27, 2009 at 7:57 AM  

  GENTA JE E PAPARE JE ME E MIRA VAZHDO ZEMRA.QDO DITE EME E MIRE,VETEM SE AI QE KISHE NE FOTO ....MOSME THUAJ QE ISHTE I DASHURI SEPSE NUK ESHTE PER TY.PUQ FANSJA JOTE.

 178. Anonymous // January 29, 2009 at 7:11 AM  

  TUNG GENTA jom adhuruesi yt i flakt je teper e mir e bukur gjithashtu te uroj suksese ne jet dhe karriere

 179. Anonymous // January 29, 2009 at 7:13 AM  

  ----############--------
  ####################------
  teper e bukur ma e mira je GENTA
  *.*.*.**. I LOVE YOU 4EVER*.*.*.**...

 180. Anonymous // January 30, 2009 at 7:20 AM  

  JEMI 4 VIPET E SHKODRES NE TE ADHUROJME TY.JEPI ZEMRA JE SHUME SEXY.AI QE ISHTE NE FOTO NQS ESHTE MILOTI ESHTE OK NQS JO ESHTE KOT.

 181. Anonymous // January 31, 2009 at 2:21 AM  

  ______$$$$_______$$$$______
  _____$$$$$$_____$$$$$$_____
  ____$$$$$$$$$__$$$$$$$$___
  ___$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$__
  __$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_
  __$$$$$$$-GENTA-$$$$$$$$$_
  __$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_
  ___$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$__
  _____$$$$$$$$$$$$$$$$$____
  _______$$$$$$$$$$$$$$______
  __________$$$$$$$_________
  ____________$$$___________
  _____________$____________

  gent un jam, ni adhuruese e jotja edhe te du shum krejt qikat i le 0 po tlutna qi e merr qit imel se po kam deshir me fool me ty...

 182. l.. // January 31, 2009 at 7:12 AM  

  oj gent ma e mira je bre zemer ti je origjinale nuk je fallco si do tjer mos ja futni kot osh fall genta se krejt origjinal ska nevoj kjo kurgjo me bo operacione se osh vet e bukur prej zotit qe eka fal veq vazhdo genta

 183. Anonymous // February 1, 2009 at 6:46 AM  

  oooo ishlla po pelsitni o inaqor po kjo nuk ja rras o ju qe poshkruni keq per to se oo shiptart i myti gjelozija bre po kjo ka fam kjo ka emer edhe ne amerik bre aj amerika pe do e pe ngo e na qe sjemi kerkushi po ooo ju qesi genta lypni me me pas po ska me pas kurr se ni gent e ka kosova edhe per genten veq muni me hager mut palidhje se kjo o no coment e ju banjani gajlen a me milotin a me getin ok edhe mos hani mut palidhje se spo ju ka hije ok edhe jo qe ja nin asj qka folni ju po veq po ekallxoni qe shum bre ju myti gjelozija gent je ma e mira gjith GJILANI jemi me ty edhe te kemi vendase krenomi qe je e jonja

 184. kosova // February 1, 2009 at 6:58 AM  

  oooo po pelsitni pi inatit naj ka po pse more po folni palidhje per genten ku ska ma te mir se kjo bre po oo katunar ju veq jeni naj katunar i mutit e po han mut palidhje per to aj kjo ka fam ne amerik edhe kejt amerika e ngon e e dojn kto e kosova qe so kerkushi mos me dasht po kjo o yll bre edhe ju mos ja bani gajlen jo me getin jo me milotin o kjo sja u rras juve bre as qe ja nin qka folni ju veq hani mut palidhej ju se sen spo bani po veq pe kallxoni qe gjelozija ju myti inati oj gent ma e mira je edhe krenohemi qe je gjilanase edhe qe te kemi vendase gjith gjilani o me ty je ylll je llokum veq kush ta ka ianti ishalla po pelsasin ani kurv genta pse a ja keni majt qirin ju gentes aa ju qe po thuni genta kurv ju i kini grat kurva edhe motrat edhe nonat ok veq muni me kshyr genten telivizor se live as doren sun ja prekni se sjav rras kjo ooo budall sjav rras se kjo o evropijane

 185. Piloti-gjilan // February 1, 2009 at 6:59 PM  

  He shkupjant e nanes juve hu qe hini ktu e shkruni qa muni hupni more se skeni bole ju me u shty me kosovar e sidomos me gjilangji GENTEN e kena Nr1 ne gjith shqiptarien Genta veq perpara llokume se ska me ty ju pershendes gjith kosovarve

 186. Anonymous // February 1, 2009 at 6:59 PM  

  He shkupjant e nanes juve hu qe hini ktu e shkruni qa muni hupni more se skeni bole ju me u shty me kosovar e sidomos me gjilangji GENTEN e kena Nr1 ne gjith shqiptarien Genta veq perpara llokume se ska me ty ju pershendes gjith kosovarve

 187. Anonymous // February 3, 2009 at 4:59 AM  

  genta je shum e bukur veq vazhdo valla je shum xix edhe mos e ngo tulifar njeri se ata te urrejn prej inati se je dek shum e bukur edhe nese e do emaili tem emiineee-01@hotmail.com

 188. Anonymous // February 4, 2009 at 7:51 AM  

  Je katunare e flliqt,sdin me kcy kcen si nshtepi publike,as me knu zdin.Lop.

 189. Anonymous // February 4, 2009 at 4:08 PM  

  Hje besom qe ti sdin me kendu, Veq sikur shum prind tjer edhe keta prindit tu u mundun me te shit te naj djal shqiptar, por nuk i dul qysh kan mendu se djemt kosovar nuk marin qika lahperica te jashtit kah qihen e qkerdhehen me zezak e arab, e tani me u shit ne kosov, na djemt e kosoves po bojna hajgare me ty po te hypim cilli po dojna, ma shum ta kena qel gojen sesa pidhin se ata ta kishin qel ZEZAKT e usa`s

 190. mahmt ferati // February 4, 2009 at 4:11 PM  

  Hje besom qe ti sdin me kendu, Veq sikur shum prind tjer edhe keta prindit tu u mundun me te shit te naj djal shqiptar, por nuk i dul qysh kan mendu se djemt kosovar nuk marin qika lahperica te jashtit kah qihen e qkerdhehen me zezak e arab, e tani me u shit ne kosov, na djemt e kosoves po bojna hajgare me ty po te hypim cilli po dojna, ma shum ta kena qel gojen sesa pidhin se ata ta kishin qel ZEZAKT e usa`s

 191. mahmt ferati // February 4, 2009 at 4:11 PM  

  Hje besom qe ti sdin me kendu, Veq sikur shum prind tjer edhe keta prindit tu u mundun me te shit te naj djal shqiptar, por nuk i dul qysh kan mendu se djemt kosovar nuk marin qika lahperica te jashtit kah qihen e qkerdhehen me zezak e arab, e tani me u shit ne kosov, na djemt e kosoves po bojna hajgare me ty po te hypim cilli po dojna, ma shum ta kena qel gojen sesa pidhin se ata ta kishin qel ZEZAKT e usa`s

 192. mahmt ferati // February 4, 2009 at 4:12 PM  

  Hje besom qe ti sdin me kendu, Veq sikur shum prind tjer edhe keta prindit tu u mundun me te shit te naj djal shqiptar, por nuk i dul qysh kan mendu se djemt kosovar nuk marin qika lahperica te jashtit kah qihen e qkerdhehen me zezak e arab, e tani me u shit ne kosov, na djemt e kosoves po bojna hajgare me ty po te hypim cilli po dojna, ma shum ta kena qel gojen sesa pidhin se ata ta kishin qel ZEZAKT e usa`s

 193. mahmt ferati // February 4, 2009 at 4:12 PM  

  Hje besom qe ti sdin me kendu, Veq sikur shum prind tjer edhe keta prindit tu u mundun me te shit te naj djal shqiptar, por nuk i dul qysh kan mendu se djemt kosovar nuk marin qika lahperica te jashtit kah qihen e qkerdhehen me zezak e arab, e tani me u shit ne kosov, na djemt e kosoves po bojna hajgare me ty po te hypim cilli po dojna, ma shum ta kena qel gojen sesa pidhin se ata ta kishin qel ZEZAKT e usa`s

 194. mahmt ferati // February 4, 2009 at 4:12 PM  

  Hje besom qe ti sdin me kendu, Veq sikur shum prind tjer edhe keta prindit tu u mundun me te shit te naj djal shqiptar, por nuk i dul qysh kan mendu se djemt kosovar nuk marin qika lahperica te jashtit kah qihen e qkerdhehen me zezak e arab, e tani me u shit ne kosov, na djemt e kosoves po bojna hajgare me ty po te hypim cilli po dojna, ma shum ta kena qel gojen sesa pidhin se ata ta kishin qel ZEZAKT e usa`s

 195. Anonymous // February 7, 2009 at 12:22 AM  

  un mendoj se ka kengetare me te mira se kto tonat tash per tash ne te rinjt duhet e i vlersu ata këngëtar qe kan kry naj shkoll e jo veq qe po knojn baushall
  ka kengetare shum ma te mira se genta po rinia e dojn e kta smundehs me ndryshu kurr veq me ja bo naj sherr per adhuruesit e gentes kam ni porosi vazhdoni ta adhuroni genten e per tjert adhuroni kon ta eplqeni ma se shumti hehe

 196. arjet // February 7, 2009 at 6:39 AM  

  tung genta je ma e mir shum te dua shpirtin e jap per ty po edhe per shpatit ju duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuas shum pre krejt fotet ju kam je shum e mir veq qe ta kan inatin se je ma e mira te du te du te du te du

 197. Anonymous // February 7, 2009 at 6:46 AM  

  tung budallic te odhjo muqo me todo korason rebelet jan mete mir se ti te odhjo

 198. Anonymous // February 7, 2009 at 6:48 AM  

  te dua dddddd
  uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 199. jets // February 7, 2009 at 6:49 AM  

  te urrej oj meqk

 200. adnani // February 7, 2009 at 9:47 AM  

  oj gent ti je nje kurv e dores par se ti je kret e lujtne ti ma mir mos me kan kangatare se ti kret kengetart je ka i prish sepse je nje loppppppppppppppp loppppppp me kan si ti nuk dal ma ne sken sepse je nje rrespie e madhe