BLEJ ONLINE

Ramadan Krasniqi DANI

Posted by kushi | 4:29 PM | 27 comments »

Photos of Ramadan Krasniqi - DANI
Ramadan Krasniqi Dani Photo Foto Video Photo 01. Ramadan Krasniqi Dani
Ramadan Krasniqi Dani Photo Foto VideoPhoto 02. Ramadan Krasniqi Dani
Ramadan Krasniqi Dani Photo Foto VideoPhoto 03. Ramadan Krasniqi Dani

27 comments

 1. Anonymous // August 3, 2008 at 1:09 PM  

  ani ti i fundit kishe po foli e po e levdoj dikend, po ky leje qe kendon tallava, po as moral nuk ka katastrof, eshte njeri qe nuk e resopekton gruan edhe familjen e vet ate as ne TV nuk e kisha lane me e transmetu,pssssssss.

 2. Anonymous // August 15, 2008 at 3:08 PM  

  o ramadan dan dan dani dani hec therjaa dil en pensionn oo more moree kukuuu o katunarr therjani pej ktyhit

 3. Anonymous // August 15, 2008 at 3:09 PM  

  dann a pokikoh me i fshi syzatt

 4. Anonymous // October 8, 2008 at 5:10 AM  

  Ku bre Dani nuk e di pse po japin komente palidhje tka tekstshkrus kur dihet qe ti je ylli i estrades po nejse nuk ka problen se gjith e di qysh kujdeset dani per grun e femijet njeri qe e respekton familjen me se shumti prej estrades eshte ramadan krasniqi-dani.Dani ti je mbret i muzikes veq vazhdo se gjethmon ki me pas perkrahjen e adhuruesve te tu number 1 je dani no koment.

 5. Anonymous // October 17, 2008 at 1:15 AM  

  o dani karin tem je ti kengetar po keta qe te ndegjojn ty jan analfabeta te muzikes temuzikes po ta ndin sa te ken budall kur mos e ndal at kengen e nje kepuctari hajt pirdhu me baladat tua hahahahaha

 6. Anonymous // October 31, 2008 at 6:26 PM  

  hej ti qi i ke thon danit a menon qi je ma i mir se xeni ti qifsha ropt ngoj e npidh se DANI o kral ma i miri nestraden shqiptare knon tamon qytetarski e jo si aj xeni bali i karit qi i ka ata dhom si me ja shti karin zezaku nmes tyne :d edhe ty ti qifsha ropt se qasi bali i karit si aj koke , po aj o amateri karit be
  ti a e din ksuh o dani qe sa vjet knon a veq po fol palidhje

 7. Anonymous // October 31, 2008 at 6:30 PM  

  edhe ty qi po thu dani osht njeri pa moral e se respekton familjen ti qifsha kejt ropt npidh se ti sen tkarit sdin veq han mut palidhje pa e ngjoft hiq po a e din qi dani o karl be o bala tkarit a e dini qka o muzika hitet mat forta nks dani i kah breh ropt e balav jav qifsah.
  DANI kral je .

 8. Anonymous // November 3, 2008 at 11:10 AM  

  Dani ka moral ka fe dhe e respekton familjen ju lutna nuk keni nevoj me jep komente palidhje ata qe dojn me shkru ndoni fjal per te madhin ramadan krasniqi-dani le te shkrujn komente si duhet e jo me fjal banale oki dani numer 1 je krejt peja jote me ty osht o bilbili i kenges shqipe dani ma i miri peja me ty osht o mbret mos ta ndin qa folin se krejt prej xhelozis e kan..

 9. Anonymous // November 4, 2008 at 12:08 PM  

  o dani mos ta nin bre se ma i miri je po gjeth i ka ndigu kanget e tua moedhe kur erdha ne amerik veq ty te ndigoj se kta qe po komentoj skokan normal suksese te pershendeti from new york love you

 10. Anonymous // November 4, 2008 at 12:08 PM  

  o dani mos ta nin bre se ma i miri je po gjeth i ka ndigu kanget e tua moedhe kur erdha ne amerik veq ty te ndigoj se kta qe po komentoj skokan normal suksese te pershendeti from new york love you

 11. Anonymous // January 20, 2009 at 1:45 PM  

  dani je yll i muzikes, po keq qe nuk kem njerz qe din te vlersojn ty. je ma i miri prej te mirve

 12. Anonymous // February 22, 2009 at 3:33 AM  

  oooooooo dani ma i miri je bre veq kush ta ka inati gjithmon te kam adhuru edhe gjithmon kom me te adhuru ti je bilbili i kenges shqipe per ty ka me shkru historia o pejoni jon ma i miri nbot number one ramadan krasniqi..

 13. Anonymous // February 24, 2009 at 9:05 AM  

  Dani ma i miri je ti veq vazhdo per para ngushllime per vdekjen e grus ngushllime per ty dhe per gjithfamiljen krasniqi.Gjethmon ki me pas mbeshtjetjen e adhuruesve..

 14. Anonymous // February 26, 2009 at 3:34 PM  

  qfar number 1 ky bre qe e myt grun e vet ...ky ja ka dhan kancerin me kurvat e veta qe su nal kurr bre ja qift zoti nane kti,,ajo e shkreta tu e njoft e tu e dit gjith qfar burri ka me kurva gjith e smuni veten dhe vdiq po kti as ngushllime nuk bon me i than per qka ngushllime qe ka vdke gruja prej merzis se tij me at kurven e ferizajit qe su nal kurrr bre nanen jau qifsha numer 1 je kur e qmon grun e familjen jo me kurva gjith..hup

 15. Anonymous // February 28, 2009 at 12:53 PM  

  Ti komentuesi i fundit nuk ke nevoj me perdor fjale banale ne kete web. Dani je me i miri. Te ngushelloi per vdekjen e bashkeshortes ty dhe gjith familjen krasniqi dhe familjes se bashkeshortes familjes gashi u shpreh ngushellime allahu e shperbleft me xhenet ngushllime..

 16. Anonymous // March 1, 2009 at 8:24 AM  

  ti komentuesi i parafundit, po lypke me ta qi at none ne bir te bythes, po ti krejt ahmak koke, ku pe din ti qe dani po shkon mas kurvave, a ja ke majt qirin ti a? bre lop e gjall. HUP BRE BALOSH.

 17. Anonymous // March 1, 2009 at 9:14 PM  

  uh ta qifsha e ta qkerdhefsha po at sen e din krejt me at kurven e ferizajoit pllavushen..e kom pa me sy te mi edhe e din krejt po qka po i man paj oj ahmak e per tej ahmakut hahahah hup ti ta qifsha nanen npidh ty edhe danit

 18. Anonymous // March 3, 2009 at 6:12 PM  

  Heej o njerez a jeni ju normal kur thoni se dani i karit eshte ylle i kenges shqiptare mosni more vllazer po ky ni dite shkolle sta ka nje note te muzikes nuk e din si mund te matet kualiteti me danin me ket lahper qe ma i mire se me ja qi nanen nuk ka e ka mbyte gruen tu shku me kurva ja qi robte e nanes kush e perkrah ket kriminel dhe vagabond e ithjesht si kungell kurvat ja dojn kenget hup ta qifsha rodin e nanes me habitin njerezit ne Peje qe e durojn ket muthiqne ket pis...... ...

 19. Anonymous // March 3, 2009 at 6:12 PM  

  Heej o njerez a jeni ju normal kur thoni se dani i karit eshte ylle i kenges shqiptare mosni more vllazer po ky ni dite shkolle sta ka nje note te muzikes nuk e din si mund te matet kualiteti me danin me ket lahper qe ma i mire se me ja qi nanen nuk ka e ka mbyte gruen tu shku me kurva ja qi robte e nanes kush e perkrah ket kriminel dhe vagabond e ithjesht si kungell kurvat ja dojn kenget hup ta qifsha rodin e nanes me habitin njerezit ne Peje qe e durojn ket muthiqne ket pis...... ...

 20. Anonymous // March 3, 2009 at 6:19 PM  

  hej dani a e merr ne goj mikrrofonin se ndjeva aj seni spo te punojke me po ta nin je moderrn ktheje prapanicen bile paguje diken me pare se pa pare sta ban kush at pune e kurvave shkepju pare te atyre budallenjeve qe japin ata jan analfabet si ti ma ti kral ta qifsha mutin e nanes kush ste njeh ty shtrejt te paguan une te njof shum mire kush je ti pirdhu jepju ngoj ketyre qe te adhurojn hahahahahah

 21. Anonymous // March 3, 2009 at 6:25 PM  

  o mut a e din kur dole e e le kengen duke duke u kendu nga cd-ja ste erdhe marre bre mut me pas qene une organizator ta kisha shti mikrrofonin ne prapanice e karin ngojemuti i keq kishe une dikushi ta qifsha kotillen e felliqt e vorrose gruan para kohe me kurva ti je flliqan gjynah per Pejen qe ti jeton aty se ka burra shume te mire shko jeto ne Bullgari bre mut muti ti trim a

 22. Anonymous // March 3, 2009 at 6:31 PM  

  ju hajvanat e hajvaneshat adhurues te danit-mutit kthjelluni e mos e perkrahni se e keni gabim ket se don as familja e vete mendjemadh prepotent dhe i pa moralshem sen te mire nuk ka ni gjip qe ate mund ta bleje edhe gabeli i cili e ka plaqkit popullin e populli si delet nje niset e tjeret pas ti.

 23. samiri // April 28, 2009 at 2:08 PM  

  pershendetje dani je ylli i muzikes ma forti je hallall okej kalo bukur tung nga samiri

 24. blerim // May 26, 2010 at 1:26 PM  

  shum i mir je o dani

 25. Anonymous // March 17, 2011 at 4:57 PM  

  o ju simpatizuesit e dan pederit a nuk e nifni ju a? po ky eshte mut i mutave kunragji ma,une mendoj se krejt peja duhet me ja qi bothen e nanes kti majmuni me perzane prej peje se peja ka njerez shum te mire po qia nanen edhe keti me i thane pejan,e me kendu kendon si kari jem krejt paret ja hargjon ajo kurva e ferizajit kendo ti dan mos ta nine kari ne bothe ta qifsha krejt familjen e rankoviqit.te njof une ty mire po pritoj me humbe kohe se ju tregoj ca gjera ketyre qe te lavderojn heren tjeter

 26. Anonymous // April 3, 2011 at 11:44 AM  

  Phuuuu more te pa edukate.Si skeni turp more analfabeta te shpreheni ne menyre aq vullgare per Danin-Mbretin e muzikes Shqipe.Shkoni nigoni Dula e Meda,e gabele e gabelica.Ani ju kishe po dini me vleresu dikon.As ndjenja njerezore nuk keni more debila.

 27. Anonymous // March 20, 2013 at 2:08 AM  

  Shum te pa edukat mban toka shum keq per kta njerez te pa cip nuk e kan iden se Ramadan Krasniqi osht njeri jo veq me zonin ma te mir e me te kthjellet e me te fuqishem po ka nje familje te veqant osht gjysh osht bab o kon burr i veqant .... Dani osht moster per gjith rinin per nje te ardhme te shnosh ... njeri i qet fjal pak e me vend no comment .... mjer ju per fjal te juja qe skeni aspak etik familjare....