BLEJ ONLINE

Yllka Gashi

Posted by kushi | 10:04 AM | 71 comments »

Photo te nje nder aktoreve me te njohura shqiptare Yllka Gashi

71 comments

 1. besi.y // July 8, 2008 at 5:33 PM  

  valla yllk je ni femen e perkryme je shum e bukur t'kam pa ni dit veq kesh tu u tranu a shume fort je aktore e femen ma e mira ne estrad qao

 2. rina // July 22, 2008 at 7:42 AM  

  Yllka te adhuroj shum dhe je teper bukuroshe,plot um thojn se perngjaj n`tye!mos ta nin qka thojn tjert se veq prej inatit e kan.tung mpuqqqqqqq nga rina

 3. Anonymous // July 31, 2008 at 8:41 AM  

  YYY MOS ME KAN TI YLLKA NE FAMILJEN MODERRNE NUK E KISHA KQYR LOQK JE

 4. Anonymous // August 3, 2008 at 6:58 AM  

  valla i ka ato cica t mira si nora istrefi qysh ja klisha qiiii cicat kur ki bo ahahahahaha

 5. Anonymous // August 10, 2008 at 3:33 PM  

  yllka je shum shum e mir me pelqen shum.je me te vertet nje aktore shume e bukur.Dhe e meriton te jesh AKTORE..po ata si ta kan inatin le te pjasin,,,hehee,,nga gostivari

 6. Anonymous // August 10, 2008 at 3:39 PM  

  te don te gjith gostivari,te gjith jemi me ty.do kisha deshir te kontaktonim.cao te duammmmm vajzat e gostivarit

 7. Anonymous // October 13, 2008 at 6:45 AM  

  oj yllka je shum e bukur te adhuroj shumm edhe te dua shumm je nje artiste shum e mir je ma e mira prej aktorev je sikur penelopa kruz tung mpuq kiss kiss I LOVE YOU.

 8. Anonymous // October 13, 2008 at 6:46 AM  

  TUNG JE SHUM E BUKUR LUMJA TI PERVETI.

 9. Anonymous // October 24, 2008 at 2:27 PM  

  yllka ta ha zemren je shum esmut amos met pas ty familja moderrne sedi a e kisha kshyr najher ajo je ma emira ne ks

 10. Anonymous // November 1, 2008 at 9:40 AM  

  oj yllka je shum e bukur mbi te gjitha shum intelegjente hallall veq vazhdo kshtu e te tjerat le te marrin msim se nuk arrihet fama vetem me trgim te trupit qaoooooo kalo mir .suksese dhe respekt.

 11. Anonymous // November 1, 2008 at 9:41 AM  

  oj yllka je shum e bukur mbi te gjitha shum intelegjente hallall veq vazhdo kshtu e te tjerat le te marrin msim se nuk arrihet fama vetem me trgim te trupit qaoooooo kalo mir .suksese dhe respekt.

 12. Anonymous // November 1, 2008 at 12:05 PM  

  yllka jje ma e mira veq vzhdo.

 13. Anonymous // November 1, 2008 at 12:05 PM  

  yllka jje ma e mira veq vzhdo.

 14. Anonymous // November 1, 2008 at 12:20 PM  

  oj yllk je aktorja ma e mira veq kush ta ka inati hehehe ti per aktoret e tjer je yll veq vazhdo keshtu se je shum mir dhe aktore e mrekullushme tung nga (endriti).

 15. Anonymous // November 15, 2008 at 12:50 AM  

  Oj Yllka je shumë e mirë ,Familja Moderne nuk ka kuptim pa ty,të uroj sukses të mëtutjeshëm.

 16. Anonymous // December 27, 2008 at 10:54 AM  

  tung je shum e bukur Yllka komplimente shum süss je me pelqen teper pershendetje shum nga lola ch Du bist ein stern......

 17. Anonymous // January 1, 2009 at 4:50 PM  

  tung yllka komplimente jeni no koment,si ne kendin e aktores ashtu edhe ne ate te bukuris.nuuk di qka te them tjeter vetem te prsh vazhdo keshtu se po e ben me madheshtore prania juaj familjen m...tung nga rogana

 18. Anonymous // January 3, 2009 at 7:16 AM  

  Je njera nder aktoret me te preferuara e imja e cila ke talent per aktrim.Tung te pershendes nga Ferizaj.

 19. Anonymous // January 3, 2009 at 11:05 PM  

  je mbes llapjane per at arsye te dojn populli je aktorja me emir te pershendes veq vazhdo keshtu tung

 20. Anonymous // January 6, 2009 at 11:38 AM  

  yllk shum te du loqk t'kom se tka hije qdo sen qe e bon je plot dijee me rrespekt te veqant qe e kam ndaj teje te pershendes dhet e uroj fat ne jet me albianin:D:D(k)e ju katunar te flliqttmos folni sene qe sju kan hije kqyrni merruni me hallet e juaja qaqao uressaa:D

 21. Anonymous // January 16, 2009 at 11:26 AM  

  shum fryhesh be se di per qka.......................

 22. Anonymous // January 20, 2009 at 10:28 AM  

  je shum e mir yllka teper e mir veq vazhdo

 23. Anonymous // January 20, 2009 at 10:28 AM  

  je shum e mir yllka teper e mir veq vazhdo

 24. nita // January 20, 2009 at 10:29 AM  

  shum shum e mir jeeeeee aaaaaa

 25. Anonymous // January 21, 2009 at 1:01 PM  

  o shum je e bukur, besa bes edhe stil te lart ki veq vazhdo je yll

 26. Anonymous // January 21, 2009 at 6:38 PM  

  yllka je shum e mir per kar kinezve edhe per mu qe ekan karin e matha mer mutu ni biskima te print e tu a shum e mir je muta xhu sprejin gojes edhe sicav shum cicat e mira i ki veq niher tikesha thith cicat a ethe karin mutashti muta qit per goje se shum pith i mirh je a

 27. Anonymous // January 28, 2009 at 5:15 AM  

  krejt po rrewjn se ma e mira je

 28. Anonymous // February 5, 2009 at 6:51 AM  

  qyre legenden valla ska fjal per ty se ma e forta je tka hije qka tbon e qka tfol se je kapak

 29. boss // February 9, 2009 at 1:37 PM  

  Ska fjal bre Artiste se jo mahi gjithqka tka hijee ty

 30. Anonymous // February 10, 2009 at 2:27 AM  

  Yllka je si yll je artistja me e mire ne bot per mua tung te deshiroj suksese ne te ardhmen...

 31. Anonymous // February 16, 2009 at 5:18 AM  

  nje nder artistet me te mira shum me pelqem te adhuroj

 32. Anonymous // February 20, 2009 at 9:25 AM  

  je shum e mir hallalll

 33. Anonymous // February 20, 2009 at 9:25 AM  

  je shum e mir hallalll

 34. Anonymous // March 18, 2009 at 12:05 PM  

  tung nga loni ju dua dhe me doni

 35. florian // March 18, 2009 at 12:08 PM  

  tung nga florian dhe yllka nsht e mir ne kush e add tem florian_r@live.com

 36. DYSHJA // April 18, 2009 at 7:41 AM  

  TE DUA SHUM MOJ ZANA E FAMILJES MODERNE NIMEH ZAN EDHE E MALIT SE JE SHUM E BUKUR VEQ GJATE GJIRIMEVE SHUM PO QESH EDHE PO TE KA HIJE QAO TUNG NGA DYSHJAA TE PERSHENDES TY DHE ENISIN E DUA SHUM ..!!!

 37. DYSHJA // April 18, 2009 at 7:42 AM  

  TE DUA SHUM MOJ ZANA E FAMILJES MODERNE NIMEH ZAN EDHE E MALIT SE JE SHUM E BUKUR VEQ GJATE GJIRIMEVE SHUM PO QESH EDHE PO TE KA HIJE QAO TUNG NGA DYSHJAA TE PERSHENDES TY DHE ENISIN E DUA SHUM ..!!!

 38. Anonymous // April 19, 2009 at 9:15 AM  

  hey oj zana gjate xhirimeve shum po qesh bre ``po harpallavesh`` si lop nuk po te ka hije kishe na kena bo diqka nuk bon kshtu ok qesh njeri po normal e jo katastrof

 39. Anonymous // April 19, 2009 at 9:16 AM  

  oj yllk shum e mir je po burrin e kishe shum ma te mire se ti ai ish i papare lumja ti qe e ki burr

 40. Anonymous // April 19, 2009 at 9:17 AM  

  je ma e keqja ne bot oj e gjor ahahahahahah nuk te ka hije aspak roli qe e luan tek familja moderne aty veq drites i ka hije bre se edhe osht tezja jem ahahahahahahahahahah tkom kall aaaaaaaaa

 41. Anonymous // April 19, 2009 at 9:18 AM  

  shko ne qiell oj e pa stil

 42. Anonymous // April 29, 2009 at 8:22 AM  

  °¨°º¤ø„¸¨°º¤ø„º°¨ ¸„ø¤º°¨°º¤ø„¸¨°º¤ø„
  ¨°º¤ø„ ¸YLLKA LLOKUM¨°º¤ø NGA KOSOVA!!!
  ¸„ø¤º°¨¸„ø¤º „¸¨°º¤ø„¸¸„ø ¸„ø¤º°¨¸„ø¤º „¸¨°º¤ø


  AKTORJA MA E BUKUR ME BOT T'DU LOQK

 43. Anonymous // April 29, 2009 at 4:06 PM  

  yllka a te ka tregu dikush qe nganjeher dukesh si transvestit.
  ti nuk ke lidhje me bukuri femrore.
  ama je simpatike.
  me fal po shume sinqerisht po te them.
  Kom qen ne te njejtin kafiq ku je kon ti edhe kur karin prej goje spe hekshe shume ishe banale vullgare e gerditshme.
  heki ato shprehje se nuk i kan hije femres.
  nuk ki aspak kultur elementare prandaj nuk me pelqen.
  edhe ryva qe pe shajshe shume te pakten doket si femen ne krahasim me ty qe shume shpesh dokesh si fudballer.edhe mos ju thuj teutes e ryves katunare se edhe ti je katunare edhe ma e keqe bile

 44. nule // May 24, 2009 at 6:48 AM  

  tung yllka te pershendes je shum e mire veq vazhdo je aktorja me e mire qe un pelqe tung te dua shum...

 45. Anonymous // June 7, 2009 at 3:44 PM  

  lirika yllka je shum emir zdi sa e din popullii je yll mpuq nga peja lirika

 46. Anonymous // June 12, 2009 at 6:47 AM  

  Mir Shum

 47. albi // June 15, 2009 at 6:31 AM  

  oj yllka je shum e mir :D:D

 48. albi // June 15, 2009 at 6:31 AM  

  oj yllka je shum e mir :D:D

 49. qeli // June 15, 2009 at 6:31 AM  

  pershendesim stafin realizus gjith shoqrin albanen per zemersisht dhe e gje rastin ti them te dua :A:$ je e perkryer yllk me gjith albanen edhe spo kom komente ma suksese hahuahuauhahuuhauh ajgare ahuhuahuahuauh

 50. Anonymous // June 21, 2009 at 8:49 AM  

  yllka je femer e perkryme ideale je aktore e fort veq vazhdo se ma e bukura je te adhuroj shum mpuq fort liraaaaaaaaaa

 51. Anonymous // June 21, 2009 at 8:51 AM  

  je e pazevensushme bre mos ngo ata qe folin keq se prej gjelozis e kan hallall je bre zemer te kam te dua shummmmmmmmmmmmmm

 52. **milja** // July 22, 2009 at 7:17 AM  

  yllka je shum e bukur veq vazhdo.aktorefantastike ke stil shum te mir.

 53. Anonymous // August 2, 2009 at 2:26 PM  

  o yllka ku jeeeeeee a ej ku po fol kajher ne fam moderne gugja e karit po me qohet a pidh i fort je pidh per ty edhe jeten e dha pidh jem

 54. Anonymous // September 16, 2009 at 3:46 PM  

  balesh sa ma shume vjet qe po bon po te del fshati mramor.
  je trash ashtin e gjon taman si bure e mramorit.
  ti aktore a? po qfar ski kapacitet.
  je e ult e cekt.
  aktoret e mdhaja ecin si arta dobroshi.

  tung nga une kusha

 55. Anonymous // September 20, 2009 at 1:57 AM  

  si me kan mramork e fort je ska qi ta kapeercen bravooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

 56. Anonymous // September 25, 2009 at 5:01 AM  

  AKTORJA MA E MIR KOSOVARE DERI SOT,TU I MARR PAARSYSH KREJT SENET SI:KARAKTERIN,QENDRIMIN,LOJEN QE E BON TE PERGEZOJ

 57. Anonymous // October 11, 2009 at 2:37 PM  

  He yllka mos ta nin hiq se je ma e mira edhe ju mangupa qi po hani qka mos bani rrumullak qato fjal e qonju nenave te juja ma shpesh adi per mos mu ba monoton bre berlloga.

 58. Anonymous // October 11, 2009 at 2:44 PM  

  Qe ksi pisa si po shkrujn gjdo gje te ndytur se bajn mend si edhe motrat e nenat e tyre i lexojn e mendojn gjdo gje a sedin si djemt apo vllezrit e tyre ikan shkru e perdor kto fjal qe sikan hie as gomarve

 59. Anonymous // October 11, 2009 at 2:48 PM  

  E ty Yllka te pershendes e turoj suksese nete armen sa ma shum dhe mezi e pres met pa ne serin e arshem tung.P.S:-SH.B nga austria

 60. Anonymous // November 7, 2009 at 10:02 AM  

  shumm e mir jee edhee shum humor kii ahhahahha....

 61. Anonymous // November 7, 2009 at 10:02 AM  

  shumm e mir jee edhee shum humor kii ahhahahha....

 62. Anonymous // December 1, 2009 at 2:24 AM  

  je shum e mir edhe e bukur veq nganjher mi prish nervat se lazdrohesh te dua shum tung nga pejaa aaaaaaaaaaaa

 63. Anonymous // December 1, 2009 at 2:24 AM  

  je shum e mir edhe e bukur veq nganjher mi prish nervat se lazdrohesh te dua shum tung nga pejaa aaaaaaaaaaaa

 64. Anonymous // March 16, 2010 at 6:02 AM  

  je shum e mir yllka te dua shum te adhuroj shum mpuq e ki

 65. Armend // June 15, 2011 at 1:29 AM  

  Yllka mua me shtyri forumi erotik i juaj apo jo i juaj te ju shkruaj ne kete video inqizim qe thirret ne emer tendin edhe spe eshte aktorja ne fjale shum e ngjajeshme po me ju aktore e nderuar nuk ndaj mendimin qe me te veret mund te jeshe ti nji femer kaq e pa ndergjegjeshem sa te beshe kesi filmmi erotik , perekunder kesaj nuk eshe keq te ndermarreshe diqka dhe te largohet ky inqizim pornografik nga emri i juaj menderime dhe respekt Armendi Diaspore

 66. Anonymous // July 28, 2011 at 1:00 AM  

  ej pa kan ti ne familjen moderne as qe isha interesu per to

 67. Anonymous // July 28, 2011 at 1:03 AM  

  ku ti dokesh si mos me kon e martume ti hanksha cicat

 68. oakleyses // December 15, 2015 at 11:22 PM  
 69. oakleyses // December 15, 2015 at 11:23 PM  
 70. oakleyses // December 15, 2015 at 11:25 PM  
 71. oakleyses // December 15, 2015 at 11:27 PM