BLEJ ONLINE

Lori

Posted by kushi | 3:12 PM | 61 comments »Lori 01


Lori Photo 02
Lori 03
Lori 04
Lori 05

61 comments

 1. NETYA // July 11, 2008 at 1:01 AM  

  Netya : Lori je shum kengetare e mir ndoshta kta se din qe ke qen edhe me shkumbin kryeziun bashk neyse e shkuar e harruar...

 2. Anonymous // July 14, 2008 at 10:19 AM  

  Lori shum e hajke spermen haha ok ska lidhje se i pelqen, ok loqki haje se te ben mire... per trupin dhe kembet ti ben te bukura...

 3. Anonymous // September 14, 2008 at 1:03 PM  

  Per kengetare e mirnjohur te estrades shqipe LORIN folin krejt keq, se dij pse, ok secili njeri e ka te drejtene vet te shprehe, edhe per at jan be keto rubrika te comenteve, por ju kisha lutur mos ta teproni me fjal banale, Ju faleminderit per mirkuptim, ajo qe eshte, eshte ne krejt e dime se kengetarja e mirnjohur e estrades shqipe LORI presh shum koheve te hereme eshte qi ne qytetin e Tetoves por nuk duhet thene ketu ne rubrikat e komenteve Ju faleminderit per mirkuptim nga dizajnuesit e wep faqes, JU FALEMINDERIT...

 4. Anonymous // September 14, 2008 at 1:09 PM  

  vet e kem pa Lorin tu hyp ne katin e trete te hotelit ****** ne tetove, aty e pritshin dy bura te moshes 32-42 vjecare te veshur ne ngjyr te zez, Lori hyri mbrenda ne dhomen nr:** dhe Lori humbi kontaktet per shum ore, kur dol prej aty sen u ulke ne veture prej dhimbjes se bithes, dhe kembet e hapura i kishte teper,....fund.

 5. Beat Pro // October 7, 2008 at 4:17 AM  

  WWW.MYSPACE.COM/MCRAGEBEATS
  Njiat kengen si ke per te nxjerre ito dit dhe si e ke promovu aty te Koha Vizion,jam kurioz me e dit a ka per t'hec!
  Masanej...ti knon per pare (dihet)...po ama dhe Beatin per pare ta kan shit...;-)
  Dhe njiato komentet ma nalt,jan fix per ty.
  Per muzik sje,femnat si ti jan t'mira veq n'shtrat :-)

 6. Anonymous // November 1, 2008 at 1:15 PM  

  tung lori je shum e mir po ki trup shum seksi te kisha qi te kish shkoq ne pidh edhe kisha derdh ne goj

 7. anonymous // November 2, 2008 at 2:08 AM  

  lori je shum e bukur vetem vazhdo kshtu ciao

 8. anonymous // November 2, 2008 at 2:08 AM  

  lori je shum e bukur vetem vazhdo kshtu ciao

 9. albrim // November 2, 2008 at 2:50 AM  

  lori je shum e bukur tung nga italia

 10. Anonymous // November 2, 2008 at 2:51 AM  

  lori je e bukur nga italia

 11. Anonymous // November 3, 2008 at 9:18 AM  

  lori je kengtare shum e mir

 12. Anonymous // November 3, 2008 at 9:18 AM  

  lori je kengtare shum e mir

 13. Anonymous // November 3, 2008 at 9:19 AM  

  lori je shum e mir me sexi me ty

 14. Anonymous // November 3, 2008 at 9:24 AM  

  lori edhe pse je nda prej meje ende te adhuroj nuk e mohoj qe je kengtarja me e bukur te kujtohet ajo nate kur hine me mu ne shtrat qe piskitshe ka ta ngulsha apo shtishta karin ne pidh qe piskitsh ajajajajajaj aj aj aj qe ta shtish karin ne goj qe e lepishe dhe me thoje bem me shkum te karit gojen qe ta laga me shkum te karit gojen qe hine mu la dhe ne banjo qe me thirreshe me ba sexi hala me ty kur hina qe ta ngula ne pidh krejt dhe qe hiri i dashuri i dyte i joti mas 15min u prishem ate e kisha shok qe ta ngulke ai ne both une ne pidh dhe mu plus ma merreshe ne goj qe piskitshe ajajajajajaja qe ta shtishmi te dy ne goj qe tmushem me shkum ti u gzojshe je rrespia me e madhe .

 15. Anonymous // November 3, 2008 at 9:25 AM  

  je rrespia me e madhe ne bot kurv lavire prositut

 16. Anonymous // November 7, 2008 at 8:12 AM  

  tung nga tolja lori ti pelqej syt sepse i ke shume te bukur edhe une i kom qashtu poo nashta ti edhe pse bon makijazh po me duken hala ma te bukura tung tolja te presim ne shkup

 17. Anonymous // November 10, 2008 at 4:32 AM  

  lori shum syt e mirr i ki shum simpatike tung lina nga franca tung tung

 18. yllka // November 22, 2008 at 8:34 AM  

  E BUKUR JE

 19. besartt - // November 22, 2008 at 8:37 AM  

  o shqpitar po a ka naj femen e bukur qe po juve nuk asht kurvv..? Msono pak me rrespektu e jo me fol fjal pakuptim! me vjen keq po shqiptari femnes te bukur i thot kurvv .

 20. Anonymous // December 8, 2008 at 4:28 PM  

  ata qe thojn osht e bukur lori nuk paskan sy...hahahaha e ka fturen krejt zhuga ato cica veq lekur hahahhhh e vogel do kam te dredhta hahaha po qfar bukri kjo bre kjo e bukur veq me qi me ja shti qaty edhe me sy mshel mos me kqyr hiq po qka po e kqyrni ne tv me maska kqyrne kshtu e shihni a i afrohet dikush kurv ma te madhe ska hiq me pas kan e mir kish nejt ne ven te vet skish ardh ne kosov me jetu po atje se dojn...qe qka ka lori perpos qe osht drola ma e madher tjeter ska..

 21. Anonymous // December 9, 2008 at 4:27 PM  

  Cka i ndoshi Lorit ne Tetov?
  Kishte me kendu ne nje dasem ne tetov Lori kendoi sa kendoi deri oret e vona 1nates dhe pasi mbaroi darsmori e pagoi per darsmen dhe i dha edhe 500euro me teper per ta mar ne motel bash me lorin shkuan ne motel deri ne mengjes ja kishte qar bothen ... dhe Lori mbeti shtat zene me at personin por me titje nuk dim cka ndodhi

 22. sara // December 30, 2008 at 7:06 PM  

  phaaaaaaa teper e urrej.

 23. Milioneri // January 13, 2009 at 2:06 PM  

  Lori si ndjehesh moj yll ta dish qe je ajo qe me mban nen kontroll pershendetje nga djali i Gostivarit

 24. loti // February 13, 2009 at 2:02 AM  

  pasha kejt sha i kom pa tqi ni her ty nuk kume lon !!!!!!!!!!!!!!
  ruju mos shko kasmos se kari thin pa prit pa kujtu!!!!!!!!!!!!!1

 25. Anonymous // March 4, 2009 at 9:42 AM  

  nuk e di si mundet nje kengetare me ba emer ne nje vet tjeter e ne vendin e vet njihet si njeri i dores se dyt si thojn ata te shqiperis e ne kosovares si magjup i njohum po kjo eshte thjesht nje prostitut e njohur e cila e ka fillu karieren neper kafe e sod shet mend ne kosov e diaspor thjesht nje prostitut qe e shet ndjenjat e veta dhe trupin e saj por kjo nuk prish pun per kete lloj njeriu si lori dhe shoqet e veta keto njohin vetem lekun dhe as gje tjeter e shum me pak moralin e vet se per lek edhe familjen e vet e shesin po kan gjet le te vazhdojn ven i perkryer per prostituta te shqiperis kosova

 26. Anonymous // March 25, 2009 at 3:44 AM  

  a bre lori nuk di qka me shkrujt ma per ty bre se se nje engjell i vertet ja kalon te gjithve po mendoj per musik etj..etj veq vazhdo kshtu sikur je tu shku

 27. Anonymous // April 12, 2009 at 5:54 PM  

  lori shum e perdal je po me vie keq edhe pse ke fillu karieren tande neper kafehane po mos shit mend neper kosove se te njohim kushje ne realitet e shet trupin gjithhere kur shkon ne ch per lek mjerim asht per ty ani kur pot thrasin neper media po me vie inat qe po del edhe ne tv timen idi shum sene per ty po kaq mjaftojn.paraja fitohet me pun e ndershmeri e jo vetem me P...

 28. Anonymous // April 28, 2009 at 3:00 PM  

  lori un po shtoj vetem diqka se mete vertet te urrej dhe je shum pa lidhje mos u shit si vip ose estrad se je kengetare e kafehaneve jo me shum dhe karieren tande e ke ndertu me P... jo me kultur e muzike,po te kisha un pakez fuqi do te kisha futur tatim per P... sidomos ty se eke hedhur ne lirim,tung fiuuuuuuuu mytu

 29. Anonymous // May 14, 2009 at 5:00 PM  

  sdua ta ceki po kam punu ne motelin... ne te dhe gati se cdo jav vinte lori me te shoqen e saj odeten, ka ora 2e nates sapo mbaronin dasmen erdhen odeta dhe lori hynen ne nje dhom pas gjysem ore vu shkoi ulurima duke be sex te2 jat po nuk i ka hije nje kengetares, po cka me be se lori esht qeflie dhe don at sendin.

 30. Anonymous // May 18, 2009 at 4:54 AM  

  loriii caffe:P:P hahahhahaa
  hej lori tezja jem tha qe te ka pa ne aeroport e tha qe femen ma tkeqe njet tvet KURR ska pa. Edhe tha qe fytyren e ki mbusht me puqra, kshtu qe kur bon ti foto e ndreq nkomputer a aahahahahhaa kuku po krejt trullajk je pasha krejt.

 31. Anonymous // May 25, 2009 at 11:23 AM  

  o ti me ata sy qa mu reklamohesh qa me shkon nerva o zott ncncncncn

 32. Anonymous // June 2, 2009 at 6:07 AM  

  ka inson si kan shum inat si peshembbull disa agje nalt si jon tu pjasssss....hej hapni pak syt ene dengjoni mir, amen insan si skan lidhje me muziken, vetem ato shkruan kec per lorin...lori i kapercen krejt kéngetaret ne bot, si per ballade si per tallava, e kallennnnnn....fundi fundit nuk shifet se ku u bo e njofshet ene per cish ubo e njofshet, po shifet se sa ka mrej me at zo te embel..vazhdoe cekshu LORI si ke nis...pershendetje nga AT ;)

 33. Anonymous // June 2, 2009 at 6:11 AM  

  edhe ju qerit mjaftni mo me kto kommentara palidhje...nese kini gjet denjo faqe per tu msu te shkruni ini ketu gabim...shkrunja realitetin si osht..e nuk vec mi shkruni aty si femij 3 vjet...ciaoo

 34. Anonymous // June 6, 2009 at 2:11 AM  

  kuku te urrej bre me gjith zemer sdi pse kendon bile kur askush ste adhuron.tung

 35. Anonymous // June 6, 2009 at 2:17 PM  

  tung lori je me te vertet ylle i madh te adhuroj shum i lexova do komente shka i kishin shkruar per ty do ishin me ven e do jo po ma gjthat une jam adhurusi ytiti pa mase ta dua me gjith zemer sikur te ishim taku ne te dy qoft vetem 1minut dote ishte per mua sikur te jetoja tan jeten me ty ja imelli ime ,.univerzal.d@hotmail.com

 36. Anonymous // June 8, 2009 at 4:50 AM  

  je n yll q shendrrit s ma e mira eq vazhdo kshtu je ma e mira


  URIME

 37. Anonymous // June 11, 2009 at 5:27 AM  

  lor je nr. 1 per bukur edhe per muizic qi bon ti tung peshendes liridoni shum puqq

 38. Anonymous // June 11, 2009 at 6:45 AM  

  me vjen shum keq lori per ty e vertet eshte se shum folin keq per ty ket ne zvicerr se ku te shkojsh flen me ka nje mashkull bile nuk e kqyr a eshte plak a i ri

 39. Anonymous // June 11, 2009 at 6:46 AM  

  nuk e di lori se ke mujt me lan vendelindjen e me jetu vet ne kosov per qka per meshkuj

 40. Anonymous // June 11, 2009 at 6:47 AM  

  qfar ftyre pa plan edhe e vogel si shot hahahhaa

 41. Anonymous // July 6, 2009 at 2:21 PM  

  Lori je pidhi ma i forti ne trevat shqiptare, je bombe

 42. Anonymous // July 8, 2009 at 12:44 AM  

  oj lori je shum e shemtuar as nuk din me kendu tu kisha lut mu largu nga kosova se shum pom shkon nerva me pas kan ti e mir kishe nejt ne shqipri s kishe pas nevoj me ardh ne ks po atje nuk po ta rras askush se shum bojat je me ata sy si maqok hahahaha lop je fare

 43. Anonymous // July 8, 2009 at 12:46 AM  

  hec bre hup ma mir se nuk ki lidhje me asgje pom vjen keq qe po te them kshtu po qashtu edhe je. ec me kohen pak se shum mbrapa ki met

 44. flora // July 26, 2009 at 2:11 AM  

  e bukur je Lori shum nuk kam degjuar per ty keq

 45. Anonymous // August 12, 2009 at 4:54 AM  

  ne foton e dyte osht ka i dhem koka..hahha .veqq vazhdo se shum e mire je kendon shummm bukur

 46. erdina // August 30, 2009 at 7:59 AM  

  o lori shum e fort je shpirta veq vazhdo se en zemer te koma a shum shum te duaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa loqkaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 47. Anonymous // August 30, 2009 at 8:00 AM  

  loris hum e fort je loqk veq vazhdio lei ata balat qe thojn anei e knei !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1se shum, e forte je kurr nuk ka m ndegjuar keq per ty loqriiiii.Tduuaaaa shum lori loqka ime

 48. Anonymous // September 23, 2009 at 5:09 AM  

  Hey Lori, pershendetje nga Lisa. Hallal te baft zoti, nuk do te thot vetem bukuria, po edhe mencuria jote!!! Te kam njoftur prej ne maqedoni para 10vitesh, po ke perparu shum!! Me vjen mir!! Nrase kishe lexu kete mesazh naj here te laj emailin time lissaa@live.com.au ose ne facebook Lisa Alison. Gjith te mirat. Tung xx

 49. Anonymous // October 19, 2009 at 6:39 AM  

  Këngëtarja:LORI,jeni këngëtare e mirë,keni zë të veqantë(te mire).Jeni edhe e bukur edhe kengetare e merituar,jeni artiste.
  Ju deshierij shendet te mire fat dhe suksese gjate tere jetes.
  Mos i merr parasysh komentet e keqija ,vetem vazhdo me suksese.
  Pershendetje nga Mnueli 2009

 50. Anonymous // December 5, 2009 at 9:34 AM  

  tung shum emir lori

 51. Anonymous // December 8, 2009 at 7:29 PM  

  shume ka qef me i hyp kjo

 52. Anonymous // December 8, 2009 at 8:10 PM  

  E dashura Lori(LOreta Kaqka) saherë që të shiqoj në tv dhe i ndëgjoj këngët e tua unë, mbetem pa koment.LORI simpatia ime TË DUA shumë,të adhuroj,thjeshtë dua të them se po të më ipet mundësia do të kisha lyer gjithë trupin tënd me mjalt dhe të kisha lëpirë prej gishtërinjëve të këmbëve e se dij se kur kisha përfunduar,ta kisha lëpirë pidhin tënd të ëmbël dhe me leshë,gjinjët e tua,prapanicën tënde etj.
  Më falë por të kisha honger krejt e p[osaqërisht pidhin-piqkën tënde e cila është e ëmbël.
  përshëndetje nga Esat Maliqi nga Malisheva e Gjilanit.

 53. Anonymous // December 8, 2009 at 8:12 PM  

  Hajt Lori ti qije pidhin e knaqu e kta katunart netfolin qka dojn po ti qije e shkridhije mire pidhin tond e mos e ruaj per ate dynja se kalbet.

 54. adrijan // December 26, 2009 at 12:47 PM  

  boll je e mir por as ni foto nuk e pash qe nuk e ke bo me program krejt fotot e ke regullu as njo nuk e ke original

 55. Anonymous // June 3, 2010 at 3:38 AM  

  po qka pomenoni more ju qe kengetar edhe kengetaret qe nuk qihen normal qe qihen ska njei ne bot qe nuk qihen poleni kto sene mos folni palidhje qinu sa tmuni se pa sex ska jet a kuptut o njerz

 56. Anonymous // May 15, 2011 at 5:36 AM  

  Fantastike yll*********

 57. Anonymous // August 11, 2012 at 4:47 AM  

  besoj se keto komente duhet te jene bere nga njerez parazite meqe u pelqeka ta komentonin te tjeret ne menyre kaq ofenduese pa arsye....

 58. biti matoshi // September 4, 2012 at 11:23 AM  

  WOW je kengetarja me e preferuar e imja te degjoj me endje seshte me rendesi veshja juaj ti gjithmon me pelqen a thua pse vall?

 59. Anonymous // January 31, 2013 at 4:03 PM  

  Lori ta hongsha Pidhin jarebi Halde zemer qihum bashk

 60. Anonymous // February 11, 2013 at 4:42 PM  

  poj tybe si parajk e mizav yyyyyhyh

 61. Fghkfhk Dfgaert // June 27, 2018 at 7:27 PM