BLEJ ONLINE

Pirro Cako

Posted by kushi | 2:54 PM | 10 comments »

Pirro Cako - singer
Pirro Cako

10 comments

 1. Anonymous // July 12, 2008 at 10:20 AM  

  me fal pirroo desha ta bej nje pytje ... mos ti ka nuk arta vetllat se ajo ja ka anen hahhaah shhum stajllingun e fort e ki ti art po menoj jo pirro hahah

 2. Anonymous // October 10, 2008 at 10:41 AM  

  pirro cako eshte nje artist i nivelit te larte dhe jo nga ata qe bejne kenge komerciale ore njerez. ai eshte shume i talentuar dhe Perendia i ka dhuruar dy bukuri te brendshme dhe te jashtme, pra eshte i bukur shpirterisht ndaj dhe terheqes nga ana e jashtme. une i uroj suksese atij dhe inva mules dhe te gjithe duhet ti imitojme. te pershendes dhe urime ne vazhdim ne karrieren tende, i dashur Pirro Cako.

 3. Anonymous // October 10, 2008 at 10:43 AM  

  e keni gabim zonjushe sepse pirro nuk eshte per tu imituar te lesh gruan dhe femijen nuk eshte e drejte, sa per i bukur eshte por kur nuk ka nje familje te sakte cfare pret nga ai, si nje artist, cfare kulture percjell ai tek te tjeret?
  keshtu me vjen keq por kjo eshte reale, ai duhet te rregulloje dhe te kete nje familje te shendoshe atehere une do ti thoja nje artist.

 4. Anonymous // October 23, 2008 at 11:18 PM  

  http://www.fotoloft.net/x/index.php?view=article&catid=44%3Aall-news&id=152%3Apirro-cako-a-bleona-qereti-se-bashku-ne-koncert-ne-amerike&option=com_content&Itemid=55

  pirro do vije ne concert ne new york edhe ne ct.

 5. Anonymous // April 14, 2009 at 1:05 PM  

  pirro je shum i talentuar te kam shume xhan

 6. Anonymous // April 14, 2009 at 1:05 PM  

  jo,pirro seshte kengetar i shekullit te kaluar,ti zonjushe nese merr vesh sadopak nga muzika,hapi veshet e degjo muziken tamam

 7. Anonymous // April 30, 2009 at 4:58 AM  

  pirro je kengetari me i embel eme i talentuar ,je babai me shembullor dhe bashkeshorti me i denj.eke ndjekur familjen ne cdo cep te botes ,por cdo gje ka nje kufi.je shembulli me i mire per te gjithe,qente le te lehin ,karvani shkon perpara.

 8. Anonymous // April 30, 2009 at 6:39 AM  

  te te hajn mutin te gjith je me i miri vazhdo keshtu
  sa me lart e me lart po presim albumin e trete

 9. Anonymous // May 5, 2009 at 12:32 AM  

  Pirro Cako eshte nje kengetar i shkolluar, i talentuar, i bukur, nje njeri me vlera familjare...
  Te tere qe e shajne nuk kane piken e shkolles, edukimit...asgje nuk kane..ndaj as ja vlen ti lexosh
  Pirro je njeri me vlera per kombin tone...

 10. Anonymous // May 20, 2009 at 5:48 AM  

  Désole!vaj medet me bart vlerat e kombit ky Pirroja çun mamaje!Keqardhje per Inva Mulen qe e ka suportu nje pseudo-artist si ai.