BLEJ ONLINE

Aferdita Dreshaj

Posted by kushi | 3:39 PM | 157 comments »

Aferdita Dreshaj took part in Miss Albania 2007
(per te zmadhuar fotot, kliko ne to)

Aferdita Dreshaj foto photo 01
Aferdita Dreshaj foto photo 01
Aferdita Dreshaj foto photo 01
Aferdita Dreshaj foto photo 01
Aferdita Dreshaj foto photo 01Aferdita Dreshaj foto photo 01

Aferdita Dreshaj foto photo 01


157 comments

 1. Anonymous // July 1, 2008 at 10:28 AM  

  shum e bukur vec nuke di cka me than ti vec lej fjalt enjerzeve cka folin une jam nga tetova dh e di se femrat te xhelozojn sepse je katolike dhe sipas meje edhe pse je katolike jeshum e bukur ska koment

 2. Anonymous // July 1, 2008 at 12:57 PM  

  oj ti vajzo qe paske nis me ofendu fejen e huj , rrudhe gojen edhe nisja lexoje ni liber spaku t ksaj feje ose librin e shejt KUR'ANIN me perkthim ne gjuhen shqipe edhe e kupton se qfar feje esht ajo. sa per fakt ke shum studijus , kengtar te anglijes edhe dijetar qe jon kthy n ket fe e plot te tjer te tjerave feja kan than met vertet esht feja ma e bukur qe egziston.un nuk mundem e as nuk mundohem met bind ty nese ti nuk je e interesume veq t lutna mos ofendo sa per neve ne muslimant kur nuk ju kena offendu , te tjeret bejn qmos me na nda nga kjo fe (karikatura e sdi qka) ama kot e kan se neper gazeta qdo dit po del 'rritet numri i muslimanve ne bot' . kisha vetem kaq me tregu se spata qellim me shkru as nuk kam ndonje koment per aferditen ajo fen e vet e si perzina po ti m inspirove . se di. All-llau alem (zoti e di)

 3. Anonymous // July 1, 2008 at 2:39 PM  

  ej oj qik qe zoti (ALLAHU) TE KA KRIJU TI PO E SHAN O ZOOOT RUJNA CFAR NJERZ KA KJO BOTE PO INSHAALLAH ZOTI JU UDHZON ,EDHE SKA NEVOJ KERKUSH ME NA OFENDU KUSH FEJEN TON SIKUR NA QE NUK KENA OFENDU KERKAN DERI TASH OK? E SA PER SHPATIN E AFERDITEN JAN COOL

 4. gona // July 3, 2008 at 6:48 AM  

  je shum e mir po si shpati nuk ka ne botë ma te mir po edhe ti je shum cool

 5. Anonymous // July 3, 2008 at 9:40 AM  

  Ju kerkoj shume falje vertete nese e keni marr ne ate menyre qe un po mundihem te shaj e te ofendoj fene Myslimane aspak jo kame shoqesi shume te ngushte Myslimane edhe kame shume rrespekt per kete fe pore lexoni mesazhet qe jane shkruar para meje nje vajzi ka shkruajtur qe Myslimanet jane fe e buruk, jo jo e keni shume gabim per nje gjr te tille. Feja Katolike eshte feja qe ka ekzistuar qe kure eshte krijuar njerzit. Jemi feja me e forte feja me e madhe. kushe te paska genjyer ty moj vajze o sa keq jo jo feja myslimane nuk po rritet aspas ok ok kete e vendosim ne ketu ne AMERIKE ok tung nga Michigan

 6. Anonymous // July 3, 2008 at 12:38 PM  

  Feja jone eshte SHQIPTARIA ju lutem mos beni dallime feje. tung

 7. Anonymous // July 4, 2008 at 3:04 AM  

  shpati dhe aferdita jan nje qift shum i bukur shum i lumtur per me ju mar njerzit lakmi edhe pse shpati esht pak ma i bukur por ska lidhje kjo nuk ndryshon asgje ju deshiroj jet te lumtur mos va nin shka flasin te tjert se krejt pi xhelozie e kan

 8. Anonymous // July 5, 2008 at 8:04 PM  

  ketu sundon gjelozia. Ketu fillon inati. Shpalosen fjalet, sepse shpati dhe aferdita jan yje, jetojn nje jete te lumtur dhe as qe u interesojn fjalet dhe genjeshtrat e dikujt sikur juve.

  Une, atyre ju uroj fat dhe lumturi ne dashurine dhe karjeren e tyre.
  Aferdita vazhdon te sfiloj, dhe shkon ne evrop ka kontrata per 1 vjet ne evrop. Kurse Shpati vazhdon kengen dhe me albumin e ri te ti qe i del kesaj vere.

  Ju don , krejt Shqiperia

 9. Anonymous // July 5, 2008 at 8:05 PM  

  weeeeeee
  e pash une kete gocen ketu ne detroit ne nje sfilate. ishte shumeee e gjate dhe nje trup te pa pame.

  shumeee shumeee e bukur.  te dua aferditaaaaa
  ta hangsha zemren

 10. Anonymous // July 6, 2008 at 2:44 PM  

  O bre QFAR QIKET MARSHALLA. KEJT TA HANGSHIN MUTIN QE E QET PER BYTHET SE E KE SI FLORI MUTIN TI.

  JE YLL BRE ZEMER .

  TTTTEEE DDDDDUUAAAA

 11. sexi dashuriavretlive.com // July 7, 2008 at 2:40 AM  

  tung je shum e bukur kisha pas qef met pas ehde niher nshtrat si ather se kuku qysh ti pash bothen e cicat ather kuku tkisha hanger per ju qi se dini un jam person sexi i dashuri i fsheht i afedita dreshaj niher e kam pas nshtrat kuku qysh po puthke pij deshke kret brekt e jelekt e um ka shti mi ja puth bothen e cicat taani un jam qu ja kam dhez ni shuplak e kam lidh e dhe e kam puth e kam dhunu ndryshe ehd ei kam desh edhe un edhe brekt e e kam shti mu ma puth bothen e pecin me ma pi pak veq jam knaq provone edhe ju qishtu si un se keni mu knaq nxone ni ven e boni dashuri me to edhe bonja qysh ja kam ba un ok i du te gjitha femratkush don me fol me mu let thrret ne ad dashuriavret@live.com i dua shum femnat i puth te gjitha nbuz dhe i ftoj te vin me mu ne shtrat mi jav puth cicat e boqen pastaj ato un i rrehi i lidhi e i dhunoj e ishti me puq boqen e me ma pi pecin

 12. Anonymous // July 9, 2008 at 12:59 AM  

  Ju lutem mos beni dallime feshe sepse kot e keni egjitha bota e din qe e gjith bota ka qen Katolik edhe qe eshte feja me e madhe edhe me e forte edhe feja e Zotit. Per dite Mysliman po na kthehen ne fene e Zotit KATOLIK.

 13. Anonymous // July 10, 2008 at 10:55 AM  

  o zot o zot zoti ka me te qu ne xhenem

 14. Anonymous // July 10, 2008 at 10:38 PM  

  cka eshte xhenem

 15. Anonymous // July 12, 2008 at 8:11 PM  

  a doni foto te aferdites a jo orti qikjo ash emali jeme aferditakasapi@gmail.com

 16. Anonymous // July 12, 2008 at 10:44 PM  

  aferdita23@gmail.com ash emali ii saj e kom gje kesaj rralle per zotin se poooooooooo

 17. Anonymous // July 21, 2008 at 9:01 AM  

  je shum e bukur suksese je ma e mira ne bot mos ta ndin se kush fol keq perr ty e ka veq prej inatit qe smundet me u ba si ti tungi

 18. Anonymous // July 31, 2008 at 1:12 AM  

  hahahahha e mir je hahahahahahahhihihihi huhhuhuhu♥♥♥

 19. Anonymous // August 12, 2008 at 3:19 PM  

  po qe ket mesazhin e ka shkruaj tur vete Aferdita lexoni mesazhin me lart

 20. Anonymous // August 12, 2008 at 3:19 PM  

  po qe ket mesazhin e ka shkruaj tur vete Aferdita lexoni mesazhin me lart

 21. luljeta // August 30, 2008 at 8:12 AM  

  oj selake po kue meriton moj ti shpatin a e ke pa veten ne pasqyre a jo po me ty gjdo djal ka lujt tani i ka met te shkretit shpat edhe veq ta dish se shpati shpejt ka met lan

 22. Anonymous // September 17, 2008 at 7:03 AM  

  he he kush ja ka inati afërditës ishalla plas

 23. Anonymous // September 17, 2008 at 7:05 AM  

  hej kush ja ka inati afërdites ishalla i del i thati aty ku sduhet ncuk

 24. Anonymous // September 27, 2008 at 11:42 AM  

  o zot po e bukur shum fenomenal jee a ma e mira jee tung

 25. liridona // September 29, 2008 at 10:14 AM  

  foto_photo@live.com

 26. Anonymous // October 2, 2008 at 10:42 AM  

  Aferdita Dreshaj nje prefaqsuese e vertete e vajzave te bukura nga MALESIA E MADHE.Je nje yll i vertete.Jemi shume krenare ne ty.Te uroj suksese te medha ne karjeren tende.Pershendetje te madheeeeeeeeeee nga vendlindja jot e e bukur,nga MALESIA E MADHE.

 27. Anonymous // October 4, 2008 at 9:12 AM  

  mos u rrokni per fe ketu ky nuk asht forum fetar as web islam apo katolike, e per sa i perket ketyre rrkjeve feja islame eshte ma e mira se krejt tjerat dhe fe e vertet ju te tjeret jeni te humbur po ket nuk e dini dhe kurr nuk do ta dini se keni nje perde ne sy dhe ket do ta kuptoni vetem ne boten tjeter po ather do te jet vone te till jeni dhe te till do te mbeteni Allahu na rujt prej juve prej mosbesimtareve se vertet jeni njerz te humbur, ju nuk kuptoni nuk jeni popull qe logjikoni mjer per ju, RRoft feja islame

 28. Anonymous // October 14, 2008 at 3:00 PM  

  Per komentin e mrramt: Te kuptoj absolutisht! Feja muslimane esht feja e vertet ;) Nejse sicilli ka te drejt ta zgjedhe fejen e vete (edhe pse esht e rrejshme =P). Sa per Aferditen; krejt thojshin se u kthy ka feja muslimane, amo nuk besoj se esht e vertet sepse i kom pa do foto te reja te saj ne webfaqe dhe kjo vajza ishte dal duke mbajtur nje zinxhir me kriqin... Ishalla kjo foto u bere para se te kthehet ka feja muslimane se kukuuuu per kta :$
  Pershendetje per Shpatin nga Maqedonia ;)

 29. Anonymous // October 14, 2008 at 3:13 PM  

  Flas per qeket foto (kopjoni linkin) : http://www.galeriashqiptare.net/displayimage-34308.html

 30. Anonymous // October 15, 2008 at 12:11 AM  

  une pidhin ja hangsha Aferdita dreshajes ja ilpifsha biren e pidhit se pidh maj qart

 31. Anonymous // October 18, 2008 at 6:37 PM  

  hello kush i don foto te kesaj me shkruani ne ket website s i kam vendos disa foto pothuajse duke u puth me nje vajze nese nuk besoni shkoni tek galeria shqiptare edhe shikoni fotot e reja qe jan vendos SOT kure te shikoni se si eshte veshur e se si ka dal ne foto atehere thoni qe eshte e bukur ma apo jeni krenar per te un jo lol eshte LAVIRE e madhe vertete tung erigerta

 32. Anonymous // November 2, 2008 at 3:21 AM  

  shum po thojn vqi te koke kan rraspi veq i lumi aj qi te ka qiiii ty nrraj ja paske thy

 33. Anonymous // November 2, 2008 at 3:22 AM  

  oj budallic a se din qe aj iosht pederr e ti bjen burrat e vet en shpi e ti duhet me ju qit qaj

 34. Anonymous // November 18, 2008 at 9:46 AM  

  shum e keqe je si kurv rrspia numer nje

  je

 35. Peja // November 28, 2008 at 1:20 PM  

  tung!?
  sapo e shikova Vala Mala Show.ishte shpat kasapi dhe ne fund erdhi kjo vajza aferdita:S
  jom vajz nga kosova perkatesisht peja..kjo vajza me duket shume e mir sdi qka po folin kta ktu ton ato fjal palidhje..kjo artiste shpati artist bash pom doket mir e qka keni ju more shpat kasapi artistt heyy edhe mbi tonat aj vendos per vetii edhe a po mendoini qi shpat kasapi e kqyr far femne qaty hajt e bukur e budallic aa..spo dii kjo mesiguri ka tmira qe e don shpat kasapi e qe e ka publiku nejse
  veq vazhdoni ju perparoni kto fjal tnjerzve qi kan ko hm e shkru
  tung nga pejaa shume mir ishe menxi spo pres me pa intesrvisten e ardhshme ne Prall me Tupan ;)

 36. Linda // November 28, 2008 at 3:22 PM  

  Hej oj ti vajz qi e shkrujti komentin e mrramt; a e ki webfaqen ku mund ta kqyri videon e Shpatit ne Vala Mala Show... Flm

 37. Helmi // November 29, 2008 at 12:47 PM  

  hiq e mir skoke turp per shpatin po ku u tradhtue me ty oj lavire

 38. Azra // December 2, 2008 at 11:36 AM  

  po bre shko mytu ti qe po thot se feja katolike esht e verteta. ti nuk di gje.... do ta shihsh ne boten tjeter oke.edhe nje fjal: edhe pse ti nuk beson ne Islam, duhesh ta respektosh fejen Islame. nuk e pranoj qe ta kritikosh okeee?! hec e kshyre rrugen tende ;-)

 39. Anonymous // December 4, 2008 at 5:17 PM  

  sa gjynaf

 40. Anonymous // December 4, 2008 at 5:26 PM  

  qe kur jeni bere ju "shqipetaret"kaq te rrezikshem per fene?Ngelet duke share njeri tjetrin e duke na mbushur mendjen se kush fe eshte me e mira.shihni fotot e thoni fjalet me te ndyra duke mos pasur pike respekti.mendja eshte gje e madhe thone por mesa duket ju nuk e paskeni.rrini rehat:shihni fotot e mos beni ze.doja tju shihja juve...beni ndonje gje tjeter me mire se komentet i qajtet me lote.te pakten ajo tregon nje gje te bukur,juve cfare tregoni????KUlturen?edukaten?jeta eshte e saja e ben cfare te doje rri me ke te doje, ka fene qe do, e punon ku te doje.Juve rrini e beni sehir eshte e vetmja gje qe mund te arrini....

 41. Anonymous // December 6, 2008 at 4:04 AM  

  edhe ti qe e ke shkrujt komnentin e fundit qasi muti te kukshe . edhe ti bon em kqyr veq punen tonde pra!
  edhe un pajtohna me kta te fes ISLAME.

 42. kaltroshi 39 // December 7, 2008 at 2:54 AM  

  Gjith ket urrejtje keni midis dy te dashuruarve...ne jemi prapambetun 500 vjet mbrapa e komentet e keqija nuk i a vlejn askujt...mamir nje fjal apo nje koment te mir se sa 100 fjal te keqija.Duhet te hecim me koh para..GJELOZIA na sjell shum mbrapa.Nuk ka fitim pej asaj pune.Ne duhet ta dim ku te gjelozojm;por jo ne dashuri...

 43. Anonymous // December 7, 2008 at 10:41 AM  

  o zot je ma e mira

 44. Anonymous // December 7, 2008 at 10:45 AM  

  oj aferdit a beson po njerz te poshter ka ne ket bot po qysh mujn me i nxjerr ato fjal prej goje e le ma mi shkru pa fakte e le ma me hy se a je katolike apo muslimane te gjith jemi njerz po te dyt jeni ylla si ti si shpati

 45. Anonymous // December 8, 2008 at 7:32 AM  

  ceke si shpirt moj moter,mos i degho kto budallejt se e paskan nterezi.rofsh 100vjet yll i drites.suela nga athina

 46. Anonymous // December 8, 2008 at 7:38 AM  

  je me emira ne shqiperi edhe me e mira se ktu ne greqi.kto trapat qe po te dergojn paskan nevoj per psikolog,te hankshin mutin ty dhe Shpatit...suela nga athina

 47. nora // December 9, 2008 at 4:45 AM  

  o zot o zot q'far populli nuk e di si po i ma toka more..po qka po ju intereson more juve qfar feje ka aferdita po si nuk jeni ka e shini se veq po lodhni more ata knaqen e kta trrullqat flasin per ta ncncncnc o zot z zot jep mend ku nuk ka..hmmm shpatsi t'adhuroj shum si gjithmon na jena ktu per ty mos harro kur do kesh nevoj istoguu o me ty mwahhhhh

 48. Anonymous // December 9, 2008 at 1:02 PM  

  pershendes te dy aferditen dhe shpatin jeni chifti ma i bukur ne shqiptarizem modele kangatar vazhdoni suksese te mirat i pachi per jet vech ni shqipe kemi te gjith shqiptart

 49. Anonymous // December 10, 2008 at 3:29 AM  

  qa me than shume shume shume e bukur me te tana ,te kam pa ne prrall me tupan si vlla e moter ishit .Zoti ju rujt dhe ju ndihmoft e ju plotsoft deshirat qe keni.Mirovica

 50. Anonymous // December 10, 2008 at 3:29 AM  

  qa me than shume shume shume e bukur me te tana ,te kam pa ne prrall me tupan si vlla e moter ishit .Zoti ju rujt dhe ju ndihmoft e ju plotsoft deshirat qe keni.Mirovica

 51. Anonymous // December 12, 2008 at 12:24 AM  

  e bukur je ti mos ta nin qa folin kta sidomos foton e 3 shume shume mire je dal si kukull e bukur je nice nice nice edhe trupin e ki te mire

 52. Anonymous // December 12, 2008 at 11:06 AM  

  oj cofsho a te taj i ka met meraki shpatit a?po ai kurse lutet e falet, kurse fetar e jaja g dojka tmare auuuuu i mjeri ai...pona kurite 8oven be ajo bythen perjasht ....jajajaja o shpat breee sa femna e femna ka taj bash ket e zgjodhe...sidoqoft haj perhajr ,zoti muabetin hahah

 53. kari // December 15, 2008 at 10:36 AM  

  diqka si lop po dokesh tjetren her deeshu krejt kur te bojsh foto ok klm'

 54. Anonymous // December 16, 2008 at 12:57 PM  

  AFERDIT APOT NGRE MOJ SHPATI HAHAHA...AJ NGREQI PO KENDON NE RESTORANTIN E NJE FEMRES QE I KA PELQY ASAJ FEMRES SHUM SHPATI EDHE PE MBAN NE RESTORANT ME KENDU...ATHU PSE BRE HAHAHA ME SIGURI E NGRE FORT KY UHUUUUU...TI PAK E LODHT WALLLA PO SHNOSH ORRNOFT GREKJA SHEFICA E RESTORANTIT TA LEHTSON PUNEN HAHAHA ..SUXESE..MA GJALL PAK ..

 55. Anonymous // December 23, 2008 at 11:36 AM  

  hej

 56. Anonymous // December 23, 2008 at 11:38 AM  

  ta haksha pidhin

 57. Anonymous // December 28, 2008 at 6:21 PM  

  Me fal o zot qe po shaj por feja myslimane eshte e kot nuk eshte e vertete thjeshte eshte e shpikur nga njerzit pa fe, per ju qe thoni qe feja myslimane eshte me e mira apo qe eshte e vertete po ja e futeni kot sepse MUT te gjith jeni ju Myslimanet. Feja KATOLIKE eshte e vertete edhe kot mundoheni me fol ma eshte JEZUS KRISHTI qe e ka len jeten per ne te gjith ne. Mos folni me per fen myslimase apo katolike ne ket wabsite sepse nuk eshte per ate pun. Faleminderit Kaq kisha

 58. Anonymous // December 28, 2008 at 6:27 PM  

  pershendetje te gjithve kam disa dote te aferdita dreshaj qe i ka bere ne greci edhe nje qe ka dal pothuajse duke u puthur ne nje vajz nese i doni me leni mesazh ne ket website edhe ju dergoj fotot. thanks

 59. Anonymous // December 30, 2008 at 5:27 AM  

  Turp turp turp per ju qe i folni keto gjana qe deri dje na kan hanger shpirtin.Mushnu mend more ej a e din qe cdo fe duhet mu respektu se per te gjithe fete e njerezimin eshte vetem nje ZOT.Merrne si te doni por fete jane vetem si parti politike qe kan mbet nga e kaluara e tash ju folni fjale pa kryp jo ajo fe jo kjo kryesorja eshte qe flasim shqip te gjithe e fete lenja pashallarve e atyne sorraqve qe mundohen me na lane ne terr....une jam mysalimane e martuar me katolik dhe asnje pike nuk po na pengon kjo gje....

 60. Anonymous // January 5, 2009 at 5:32 AM  

  nxnxnnx qysh nuk pi ju vjen marre me fol ksi fjal nxnxn shume e bukur je shume shume si barbi.... tung :D

 61. Anonymous // January 5, 2009 at 5:32 AM  

  nxnxnnx qysh nuk pi ju vjen marre me fol ksi fjal nxnxn shume e bukur je shume shume si barbi.... tung :D

 62. Anonymous // January 14, 2009 at 8:20 AM  

  o aferdita je si shpirt shkon shum si qift me shpatin lere se qfar thon keta pabuksat qe te shajn se te kan ina ty me shpati ti je si shpirt

 63. Anonymous // January 20, 2009 at 5:35 PM  

  o aferdit ti je shum e bukur por deshta me te then per keta qe do kishin dasht me ta hager mutin pse nuk ke zemer e me ba isoj cajret per ta te pakten me posht me jau nis do mut te freskt ;-) tung

 64. Anonymous // January 28, 2009 at 3:37 AM  

  aferdita dreshaj te urrej forttttttttttttttttt

 65. LOTI // January 29, 2009 at 11:19 AM  

  piqka ma e forta deri tash
  PIQKOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
  SHKOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
  QIJUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU`

 66. pejonja // February 8, 2009 at 6:11 AM  

  o shum e bukur Aferdita hiq mos ta ndin qa folin kto kllosharicat se me femra malsore e djem malsor ska shum tbukur jeni e per ksi kuqkave qe tshajn e kan veq prej inatit se kan qef me pas bukurin tonde nejse sukses osht ky per ty

 67. ditaa // March 9, 2009 at 1:04 PM  

  je teper e bukurrrrrrr shpresoj se do kesh suksese ne vazhdimmmmmm te karrieres tendeeee

 68. buqe // March 15, 2009 at 10:09 AM  

  pah femer ma te keqe se malsoret nuk kam pa.edhe shpatit nuk mun me i ardh as te gishti i vogel.moj zhab nuk je e mir hiq.une mu kan ne vend te shpatit te lo me nje her.a harrove po normal nuk ka faj shpati te shfrytezon nje her ma ne fund ta rras.ha bukuroshe e shumtuar um fal qe po ti them keto fjal mirpo meriton me shum se keto qe jan te shenuara

 69. MILOTI // March 15, 2009 at 10:14 AM  

  oj ti bukuroshe e shumtuar mu kan ne vend tend ha buk se je shum e holl si shtag.une mu kan si ti kur te ket frym per jashta nuk dal.ose dal ama i mushi gjepat me gurzi se per ndryshe um ban fryma.nuk je per SHPATIN EDHE PIK...MYTU...KURV

 70. Anonymous // March 18, 2009 at 6:32 AM  

  shqiptari ka meten mas tu i kqr punt e tjerve si do do qe pi rrasin hunt en fe.

 71. Anonymous // March 18, 2009 at 8:26 AM  

  oo zemran ta ha e ta kisha hanger at shpirt o loqk!!!!!!!!

 72. ditaaaaaaa // March 22, 2009 at 10:49 AM  

  mpelqen shummmmmmm je ni femer qe i ka te gjitha pothuasje,suksese per ty

 73. Anonymous // April 6, 2009 at 6:45 AM  

  valla bre aferdita seriozishtje pidhi ma i forti shqiptar i lumi shpati si te ka qi ty edhe kah me te qi po edhe une te kom qi me beso vet me ke lut edhe te shkojke bertitma ne kup te qjellit bre pidhin ta hangsha tung e dua shum veq ne cica di te lutem 1 foto te dua shum.

 74. Anonymous // April 9, 2009 at 9:58 AM  

  qfar pidhe te koke ti more:P

 75. Anonymous // April 12, 2009 at 5:21 PM  

  komplimente Aferdita per dukjen tande edhe lukun tand,te uroj per te arriturat tuaja dhe suksese ne te ardhmen,nuk kam qka te shtoj se flasin vet meritat e juaja e nderuara.e per kta tjeret qe flasin palidhje u sugjeroj te shohin pakez te kaluaren e vete sepse nuk e kan me siguri me te ndritur se tanden kaq kisha,te prsh je yll tung nga rogana

 76. Anonymous // April 17, 2009 at 7:51 AM  

  aferdita no coment for you je shum e bukur ata qe folin keq ta kan inatin tung nga lina byeeeeeeeee

 77. Anonymous // April 17, 2009 at 5:19 PM  

  ta rrassha karin

 78. Anonymous // April 17, 2009 at 5:21 PM  

  veq une e di qa i kisha ba ksaj niher e kish zhvall mire e ja kisha gic ato cica tmiraaa qe i kaa ,, ja kisha lpii at pidh tmireee tani e kisha qiii qe kish ba be nkar temin ,, qe e kom si kam kishku :p

 79. Anonymous // April 17, 2009 at 5:23 PM  

  ta hangsha ta pickofsha kurrr per pidhi mos te lshofsha te qofsha te sitnica te bi pa gaqica te qoj te reka te bi pa jeleka ,

 80. Anonymous // April 17, 2009 at 5:23 PM  

  Aferdita ne tretin kat pi qet pidhi aftomat si shpat kasap uhahuaa

 81. Anonymous // April 17, 2009 at 5:24 PM  

  nana jote e fshin sallonin vi une ja shti zhitonin

 82. Anonymous // April 17, 2009 at 5:25 PM  

  ti laken un kaqan un per ty jomm kapetan

 83. Anonymous // April 17, 2009 at 5:25 PM  

  ti fton un moll un per ty jommm kokakoll

 84. Anonymous // April 19, 2009 at 4:50 AM  

  ti je shum e mire edhe e meriton me kan me shpatin se ma modele je edhe shpati esht yll i botes ju du ate dyve ju adhuroi

 85. Anonymous // April 20, 2009 at 2:19 AM  

  ej, po ca zagaresh dhe zagareshash jeni ju qe shkruani mo??..apo jeni nga ata djemte dhe vajzat qe nuk jua var njeri dhe i shprehni instiktet tuaja seksuale duke komentuar fotot???..jo per gje po dhe po te doni kesaj alamet vajze skeni ca me i bo dhe rrini duke enderru kamasutren..hahaha..nqs jeni kaq keq shkoni bejani lopes ke mullari dhe ja...lat nam!!..turp me ju qujt shqiptare...
  sa per dijenine tuaj ato jane foto artistike dhe normal qe me ato poza do dali vajza..edhe ju po te ishit(qe skeni shance se dukeni nga niveli i te folurit se ca katnaresh jeni)do kishit dale ne ato poza...eshte mbulu shqiperia nga shkerdhatat femra e meshkuj..
  vajza eshte yll e bukur dhe bashke me shpatin formojne alamet cifti..me i pas zili...dhe ju o maloke(f+m)mbylleni ate halen..

 86. Anonymous // April 20, 2009 at 6:43 AM  

  pidhi ma i mir shqiptar me rras karin uf uf

 87. Anonymous // April 23, 2009 at 7:53 AM  

  kur u ba me dasht armikun

 88. Anonymous // April 24, 2009 at 5:30 PM  

  You degenerates cannot even pay this GORGEOUS woman a decent compliment! The gall of you ALL!!! The bantering and hypocrisy that has been over this forum, utterly repulses me!!!

  To the "Linda" that brought up religion - you belong to be burned at the stake, like the witches of Salem!!

  Shapti and Aferdita (I don't know either one of you) good luck and congrats to two BEAUTIFUL Albanians!!! WOW, that's was simple, wasn't it!?!

  PS Tot eh haters -stop spreading negativity and hatred!

 89. Anonymous // April 27, 2009 at 5:02 AM  

  teper e bukur je aferdita po kush te shan e ka nga gjelozija se edhe ti edhe shpati shum te bukur fta dhe suksese ne jet

 90. Anonymous // May 5, 2009 at 2:50 AM  

  ma e mir se shpati je hic mos ta nin

 91. malsorja // May 6, 2009 at 10:27 AM  

  oooozot ban qe ta duan shqiptart njari tjetrin pse jem me inat ter jeten a nae la baba nena gjyshi apor te part ton.ju lutem leni te shamet. fjalt e nyta.gjelozimet lejani tjeter kujt e mos flisni per vet veti.kurse se doni ju veten sa na don tjetri. nese ste pelqen dicka mos mos e perul vet veten.ju dua shqiptr esidomos ata qe jan famos,ju ruajt zoti perparoshi edhe mashum kjofshi!!!!!

 92. Anonymous // May 14, 2009 at 7:42 PM  

  je e bukur me siguri zoti te ka ba per veti po ne at kph kr ke lind ti zoti k qen ne pushim e ke dal ne ket dunja lumi aji qe te ka nafak good luck

 93. Anonymous // May 23, 2009 at 5:49 AM  

  Fjala e fundit e pidhit je...

 94. Anonymous // May 25, 2009 at 6:38 AM  

  je shume e mire edhe nuk te meriton bre ty shpati shume shume shume e bukur

 95. Anonymous // June 8, 2009 at 11:17 AM  

  ojj aferditaa ska me tyy veq perpara e kto qikat qe po flasin keq per tyy skan faj se enderrojn te jen si tii ncncncnc sa te ulta jan femrat okk te uroj fat ne jet bashk me shpatin jeni qift ideal

 96. Anonymous // June 17, 2009 at 3:29 AM  

  fort paske dal vetem vazhdo a ok se ma e mira pi modeleve edhe pi kengetareve nr.1 a je ok te pershendes nga zemra klm aferdit

 97. Anonymous // June 17, 2009 at 3:32 AM  

  vetem vazhdo no coment because a biotiful aferdita dreshaj

 98. Anonymous // June 17, 2009 at 3:35 AM  

  ja qifsha robt qajo a po qaj qe po thotnuk ka me ju shku gjat fejesa shpatit edhe aferdites pse po ju vjen inati pse nuk kini vole a po nini ti qe po thu qashtu nanen ta lodhi a po nin

 99. Anonymous // June 25, 2009 at 3:49 AM  

  ska pas kush me ja rras e u ardh ne kosov ncncnnnc

 100. Anonymous // July 3, 2009 at 10:43 AM  

  moj kurv muti u bone ti me dal aty,ik qiu me naj cep se nuk je per me dal ktu,

 101. Anonymous // July 8, 2009 at 4:25 AM  

  ej per kan eki nxerr pidhin ti aaaaaaa

 102. Anonymous // July 8, 2009 at 4:25 AM  

  ej per kan eki nxerr pidhin ti aaaaaaa

 103. diana // July 8, 2009 at 9:53 PM  

  i am not going to comment on her personal life because i dont know this degenerate but i am going to comment on her suppose carrier. First this girl is not even a model, she has taken some pics with few photographers and think that she is a model...Just because she is tall doesnt qualify her as a model nor because she just took some professional pictures... does she have a model agency, who does she work for, who designers has she modeled for, who is representing her???? oh thats right no body! she is basically fooling people espcially the ones in Kosovo where she goes gives interviews and got the balls to say that girls from Usa or europe are going to kosovo or albanian and say they models but they not just to get fame there.... Its funny dumbass how you contradicting yourself, you dont know how stupid look saying things like that because you are the one that has the need to go to kosovo or albania to show few fake pics and saY UR a model as well as launching a music carrier..... so lets see how here is dying for fame...i think you know the answer to that...( If you were so great as a model here or singer why wont you stay here to be someone but you going over there where every other person is either a singer or model)????????? you should be embarresed of youself how could you not hear yourself sing....its horrible, sad, its ashame for those that even gave you the opportunity....no shit you go in kosovo n albanian to become someone because you know that in USa you cant NEVER Make it, they wont even consider you let along her you or look at you.... also as far as styling, your style is cheese, for those of us that understand style we know if you wearing designers clothes but we all know your style comes from the top two cheapest stores in USA " Pretty Girl and Rainbow".... sad fot those that dont understand the defenition of a model, singer, real vocalist and stylista really mean.... its Ashame that this people even consider you amost the top models like Valbona Coba, Valbona Selimllari, Eva Pepaj, Emina Cunmulaj, Xhesika, Sadina, Zana Krasniqi, Vicky Zeneli, Teuta, Liberta, Djellza Bunjaku, Djellza Kolgeci etc.... you look like shit next to them.... ti duksh si katunark e mali te zi, you would make a pretty katun nuse that all. who wants to be someone that a fake model, has no idea how to sing and has a horrible cheesy style..?????? NO BODY...this is not jealosy but reality baby! its about time someone say it how it is because shqiptaret ju japin krah atyreve qe nuk meritoj dot sukses, e atyre qe meritojn vetem i ulim posht per ata shqiptaret kur nuk ecin para.... Vetem 1 Queen Vjen nga mali i zi and her name is EMINA CUNMULAJ for all of your other hopefulls from mali i zi sorry there is only one queen.... ( malazezet mendojn qe te gjitha jan modele vetem pse jan te gjata)maybe in their own little world.

 104. Anonymous // July 9, 2009 at 7:21 AM  

  je shume e mire

 105. Anonymous // July 10, 2009 at 4:25 PM  

  oj pichk famile xhi mi bojsh ato fotot si kurv ene nuk ta e kom inatin po oshte e drejt kjo xhi ta e thom ato xhi te dun saba mos u ngrajfshin ishalla ene cello kurr te bojsh sporte mos mu callamir ene moss u bon kursem dalish miss se mi kallish nervat se taj nuk je per miss po per ne wc dije majr se shpati de te lone taj se nuk miret me nji kurv ashtu jena ne tetovart.. kissssssssssss

 106. Anonymous // July 18, 2009 at 9:02 AM  

  oj aferdita je shum e bukur je llukum veq vazhdo kush fol keq per ty dije se ta kan inatin je ma e mira se kengetarja mirije braha ok tung nga franqeska .

 107. Anonymous // July 25, 2009 at 5:50 AM  

  valla shum p.najz!!

 108. diellza r // July 27, 2009 at 9:25 AM  

  oj aferdit shum e bukur edhe shpati gjithashtu ok klaloni mir je t te gjat e te lumtur se jeni nje qift teper i mir nga diza

 109. Anonymous // August 3, 2009 at 11:05 PM  

  uuuuuuuuuuuuu ty veq ta kisha rras karin deri tkisha ngi kar e ty tkish kall tut qiii huuhu hajde se karin 9 metra ekom

 110. Anonymous // August 14, 2009 at 10:31 AM  

  ecni mer flliqana se mat bukur se aferditen ska ne kombin shqiptar pedera bre ncncnccnccnc

 111. Anonymous // August 14, 2009 at 10:40 AM  

  ecni mer flliqana se mat bukur se aferdita ska ne kombin shqiptar bre pedera nccncncnccnccnc

 112. Anonymous // August 14, 2009 at 10:44 AM  

  kukuku tele far bodalle shkrun ne neti

 113. Anonymous // August 14, 2009 at 10:48 AM  

  rrespekt per te gjith
  hahhahahhahhahaaha

 114. Anonymous // August 15, 2009 at 4:05 AM  

  pedera bre

 115. Anonymous // August 17, 2009 at 11:39 AM  

  tju ardh inati kerjtve se mat bukur se aferditen ska

 116. Anonymous // August 17, 2009 at 11:41 AM  

  kuku tele fare budalle shkrun ne neti

 117. Anonymous // August 18, 2009 at 8:01 AM  

  shum e keqe je bre e hangsh 1kg mut sje as afer shpatit moj qur veq mju qit pulav se po lodhet gjyshja gyle gyle

 118. Anonymous // August 18, 2009 at 8:04 AM  

  valla je shum e bukur viq kush ta ka inati i dalt ithati midis bothe mus me mujt me fjet tung te duam shum lina niti

 119. Anonymous // August 27, 2009 at 3:10 AM  

  je shum e mir dhe mos ta nin qka thone flliqnakat tulifare ............je shume e mire dhe ke nje te dashur ideal te dua shuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuumeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

 120. Anonymous // September 8, 2009 at 12:32 PM  

  pidhi ma i mir shpitar edhe pse cica nuk paske pidh ta qifsha bothen ta hangsha o locki ma e forta je veq vazhdo e qiju e tani bahesh edhe ma e fort bre bothen ta hangsha ta hangsha pidhin kurva e karav hahah ta qifsha gugjen e pidhit aaaaaa te kisha kill tu te qi pasha bothen tan a shko qiju me zyzak ai e ka 50 santen e te kish knaq se ju qe qihni nuk kan qa ju bajn kta me kari te vogel une te qi e te knaqi valla zemra jem a pidhin ta hangsha

 121. Anonymous // September 18, 2009 at 1:19 AM  

  shum e mir je veq vashdo edhe e mir ej po ma e mir se shpati jo vallahi shpati esht bukurosh nga aurela vu

 122. Anonymous // September 28, 2009 at 1:56 AM  

  ooooooooo veq kush ja ka inatin femrave katolike se jan me te bukurat,e ju myslimanet jeni shum te fliqt ju vjen era shum ,,jeni te prapambetur ne krejt boten shifet puna veq ku ka musliman se si e keni situaten,e per ne katoliket gjithnje folni keq se na keni inat edhe pse jemi nje numer shum i vogel ne kosov >jena pak e per merak< Se ne at vend ku ka katolik shifet vet se jan shum me te pasur se ju. Po me vjen keq se pi shkruj keto fjali po vet po e lypni,.,.,.,.,

 123. milor-belegu // September 28, 2009 at 8:03 AM  

  Aferdita ma e keqja je :@ ta qifsha at nan qe tka bo more kurv e qimee

 124. alberti // September 28, 2009 at 11:23 AM  

  uuu kush e ka shkruar ket komentin e parafundit po shum mir e paska shkru,edhe shpatin kena me ba katolik se katoliket nuk behen muslimane edhe ashtu keshtu ai nuk na vyn me ba katolik se pederat na nuk i pranojm se ai eshte PIDH MASHKELL,

 125. Anonymous // October 4, 2009 at 5:40 AM  

  je shuuuuuuum e bukur por jo si shpati aj ta kalon tyyyyyyy

 126. Anonymous // October 4, 2009 at 5:43 AM  

  e keqeeeeeeee je pei shpirti e pei bukurije je zan

 127. zeshkanja // October 5, 2009 at 9:32 AM  

  hej afri je shum e bukur si modele lum shpati qka te ka te amo te kjero aferdita te dua shum i love youuuuuuuuuuuuu

 128. Anonymous // October 8, 2009 at 1:24 AM  

  o aferdita pse i le bythet ne shpi kur del...........................

 129. Anonymous // October 8, 2009 at 1:25 AM  

  o aferdita ti nuk i vjen shpatit ae ts themra as per bukuri as per ze

 130. Anonymous // October 10, 2009 at 6:05 AM  

  tung nga dina. "Aferdita" eshte si loqk ska me ta veq kush ja ka inati .eshte nje foto modele e perkryer sepse i ka te gjitha si psh.. trupin qe e ka fenomenal.edhe ju do qe po thoni se ke meritu shpatin ,nuk asht ashtu sepse kta jan pershtat sepse te dyt jan te bukur pra jan te lidhur per njeri tjetrin aj qe fol keq per ta le ta din qe veq inati asht tu ja pas.kaQ KISHA E pershendes aferditen shum edhe shpatin "JU DUAAAA" qaooooo...

 131. Anonymous // October 15, 2009 at 4:42 AM  

  Ehjj qka po shani bre palidhjee..? valla boll e bukra asht veq kush ja ka inatiii..!!! qfar stylee hallall aferdita..edhe diqka maa e bukur aferdita se sa shpati! ju uroj shum fat ne jet ty dhe shpatit..edhe vashdoo..bravooo..You are soo bjuthifulll..(l)

 132. Anonymous // October 20, 2009 at 2:06 AM  

  ooooo shum sen i trent je amo se ke gjet bre naj burr po shpatin aj gru esht sun te q.. aj ty o njeri veq ti ne q.. at hehi

 133. Anonymous // November 2, 2009 at 5:08 AM  

  i kisha dhan 1.000$ veq me ardh me mu per 1 nat

 134. artaa // November 10, 2009 at 10:07 AM  

  oo nimee ntv mu dokshe e keqe amo nqeto foto teper e bukur po dokesh teper besom veq e verteta osht se shpati osht ma i bukur se ti valla ja ha zemren ati loqk e kom bree shpirtt

 135. Anonymous // November 28, 2009 at 4:11 PM  

  hej aferdit ti je e mir po shpati asht llokum me arr tung nga peja

 136. Anonymous // November 28, 2009 at 4:11 PM  

  hej aferdit ti je e mir po shpati asht llokum me arr tung nga peja

 137. Arlind . Z // November 30, 2009 at 2:41 AM  

  Hey Aferdita , I'm Albanian and live in england and you are the best looking Albanian girl I have seen so far and i love your smile and body , i would to meet you one day and show you a real albo boy xx

 138. Anonymous // December 6, 2009 at 4:29 PM  

  O BUKUROSHE JE VALLA VEQ PO FOLIN KTA KLLUSHAR SE SDI QKA OSHT E MIRA E KEAQ RRUSH JE VALLA MPUQI ZEMER

 139. Anonymous // December 21, 2009 at 12:29 AM  

  shumm e fort iee.. no comenT

 140. Anonymous // December 23, 2009 at 8:55 AM  

  je shum coooooooooool bravo

 141. Anonymous // February 9, 2010 at 7:26 AM  

  ej ju shkah folni kunder fejes muslimane fej me e embel se te jesh musliman nuk kah ok ju shqiptar katolik ju tregoj se shum gabim e keni ju merni msim ne gjith boten se kush jan muslimanet kah shenja te trishtushe ne ket bot dhe mos ofendojni se shum gabim e keni se e mirni denimin e zotit ne ket bot dhe ne te tjetren

 142. Anonymous // February 9, 2010 at 7:26 AM  

  ej ju shkah folni kunder fejes muslimane fej me e embel se te jesh musliman nuk kah ok ju shqiptar katolik ju tregoj se shum gabim e keni ju merni msim ne gjith boten se kush jan muslimanet kah shenja te trishtushe ne ket bot dhe mos ofendojni se shum gabim e keni se e mirni denimin e zotit ne ket bot dhe ne te tjetren

 143. Anonymous // March 7, 2010 at 9:04 AM  

  ej ti shka thave se jeton ne A merik dhe qka e nençmove shpatin se asht ni muslimani i keq une lirisht mujmet than se musliman ma tmir ski ku gjen edhe aj e ka kthy aferditen ne muslimane se perndryshe ajo ende ishte nje qelbesir...por prap se prap eshte zgjedhja e tij dhe ne duhet ta pranojm e jo kshtu ti ofendojm

 144. Anonymous // April 9, 2010 at 3:14 PM  

  boll e keqe !!!

 145. Anonymous // May 26, 2010 at 2:29 PM  

  Pooo Kushh i thott More ksaj e keqe hin ngjyna pasha zotinnn seee as kengtaret tona shqiptaree as kerkush Nuk menoj qe asht ma e mir se qekjooo OOOO kjoo koka bukuri e rrall natyrore djem e vajza shkruni komente tmira see ktoo tkqijat Kjoo as qe jav shlon syt AFERDIT ki besim ne veten edhe mos e hup besimin je shum shum shummm e bukur pasha zotin Tung Klm mpuqqqqqqqqq

 146. Anonymous // January 16, 2011 at 3:29 AM  

  oj aferdita se e bukur je.je duk shum e bukur ne mis KOSOVA.Me ndodh fiton edhe ne mis univers in the wourld

 147. Anonymous // January 16, 2011 at 3:36 AM  

  hello aferdita je duk vajza me e bukur ne miss kosova 2011 .me te vertet e ke merituar qmimin "MISS UNIVERS KOSOVA 2011"Dhe besoj se do e rrembesh edhe qmimin miss in the world.perndryshe ti dhe shpat kasapi jeni qifti me i bukur dhe me i pershtatshem qe kam njohur ndonjeher.
  veq next.nga dria!!!

 148. aida // January 24, 2011 at 5:07 AM  

  sdi aferdita ku e ka pa veten qe din me kendu veq qka po lodhet kot se 0 je per me kendu

 149. besarti // April 8, 2011 at 1:35 AM  

  tkisha mar per nuse me gjith shpatin te dyve!

 150. pauli // April 8, 2011 at 1:39 AM  

  Skam koment , kjo eshte femra me e bukur e te gjitha kohrave

 151. Anonymous // July 13, 2011 at 11:16 AM  

  je mendje madhe taman pershtatesh me shpatin te dyt njesoj keni bo fam e tash nuk prekni per tok por mos harroni se bukuri nuk eshte per tere jeten

 152. Anonymous // August 29, 2011 at 2:30 AM  

  hej oj aferdita shum e bukur je veq vazhdo se ma e mira je tung nga monda

 153. Anonymous // September 3, 2011 at 9:44 AM  

  aferdita je ma e mira e malit t'zi i love. MAJLINDA.

 154. Anonymous // September 28, 2011 at 9:47 PM  

  Hey klikoni ktu me pa foto te Aferdita Dreshaj dhe te lexoni krejt per ta.

 155. Anonymous // January 6, 2012 at 4:30 AM  

  ej kuku oj aferdit nqat foton me do tirke te ngjyres dukatit a mkki qit karuc a qa dreqin tu kish pas fry qashtu qaj seni marre qebesa marre per ty as me knu bre spo din veqw cullak tu ngajt neper podgoric e ne prishtin e tiran o ta qiasha at nan

 156. Anonymous // August 22, 2013 at 6:03 AM  

  Aferdita Dreshaj je nje nga kengetaret me ze shume te shpifur ashtu si nga pamja jote fizike se kuptoj si u lidh SHpati me ty ha ha.

 157. Anonymous // November 28, 2017 at 1:48 PM  

  E e dini cka kerkon kjo me ja kllapirat pidhin mllopat XD