BLEJ ONLINE

Masiela Lusha

Posted by kushi | 12:26 PM | 8 comments »
8 comments

 1. Anonymous // August 22, 2008 at 11:58 PM  

  uhaa shum e mir kokshe ta ha synin si more nuk po e njihni kjo luan "george lopez " show ne USA osht nga shqipria por jeton ne USA ok e pershndesshum me ta mira

 2. Anonymous // August 23, 2008 at 12:00 AM  

  PO valla osht e vertet qe ka bo disa video sex te cilat mund ti gjen ne disa web faqe shqiptare etj......

 3. Anonymous // September 28, 2008 at 9:37 PM  

  per aktore eshte aktore qe jau ftof krejteve po spo i ipet shume rsti koheve te fundit.ajo eshte e madherishmja e skenes dhe filmit
  ikona e quajtur emine toska

 4. Anonymous // September 28, 2008 at 9:44 PM  

  se kan mare nime emine tosken ne qat filmin se ksaj si shkonte te folurit qalonte ne te folure ne kontinuitet me personazhin dhe as me gjuhen shqipe se paku.ajo ka diksion dhe loje fantastike

 5. regjisori // October 22, 2008 at 10:09 AM  

  je shume e bukur. urime per rolin ne filmin e fatmir kocit, koha e kometes ishe shume e pergatitur luajte shume mire sikure ta dije pak me mire shqipen do kishe dale madheshtore . te uroj suksese te metejshme nga nje regjisor i ardhshem . te pershendes .

 6. Anonymous // June 23, 2009 at 5:42 AM  

  koke shum e bukurkiss e ki

 7. Anonymous // June 23, 2009 at 9:39 AM  

  e omel vallah:)

 8. Zheng junxai5 // July 15, 2016 at 5:45 PM