BLEJ ONLINE

Laureta Meci

Posted by kushi | 12:39 PM | 12 comments »

Kengetarja e lindur shqiptare ne Amerik
12 comments

 1. Anonymous // July 1, 2008 at 1:01 PM  

  ojj Laurett kurr s'te paskum pa ,as zanin sta kom nii ,ama e mire koke edhe e fort a :D
  Tutjee lochk...! VIP

 2. Anonymous // July 5, 2008 at 5:14 AM  

  a rraspi te koke mori kudur tung mor rraspi a e din se ne xhenem ki me shku

 3. Anonymous // July 21, 2008 at 12:49 AM  

  tqifsha ne goj

 4. xeher_55@hotmail.com // August 2, 2008 at 3:54 AM  

  ______$$$$_______$$$$______
  _____$$$$$$_____$$$$$$_____
  ____$$$$$$$$$__$$$$$$$$___
  ___$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$__
  __$$$$$$$-Laureta-$$$$$$$_
  __$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_
  __$$$$$$$$-Xeher-$$$$$$$_
  ___$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$__
  _____$$$$$$$$$$$$$$$$$____
  _______$$$$$$$$$$$$$$____
  __________$$$$$$$$$______
  ____________$$$__________
  _____________$___________

  Je Shummm E Bukur Laureta je yll i bote

 5. diana // December 28, 2008 at 5:22 AM  

  cfar osht kjo kengetare manekene a ???? kurr sja pasna ni emnin.gjithsesi suksese psh nga belgjika

 6. loti-m@hotmail.com // March 11, 2009 at 5:17 AM  

  shum trupin e fort e paske veq vazhdo ok
  loti-m@hotmail.com

 7. Anonymous // April 16, 2009 at 8:39 AM  

  Laureta je yll bote. mos degjo cfare thone te tjeret.

 8. fjorald meci // April 16, 2009 at 8:42 AM  

  ja pra dhe krenaria e nje cyteti te vogel si kucova!!!

 9. Anonymous // June 9, 2009 at 7:48 AM  

  Qenka identike me motrën time.

 10. Zheng junxai5 // July 15, 2016 at 5:51 PM  
 11. Unknown // October 14, 2017 at 1:22 AM  

  Përshëndetje,

  Unë jam z. Alexander Kroos, huadhënës i regjistruar dhe i akredituar. Unë po paguaj kredi midis 5.000 dhe 1.000.000 euro për personat e ndershëm me një normë interesi prej 3% për një periudhë prej 5-25 vjetësh. Shlyerja do të bëhet në këste mujore duke filluar 3 muaj pas pranimit të huasë. Ne lëshojmë kredi me normën më të ulët të interesit prej 3%. Shërbimet e ofruara përfshijnë:
  Kreditë personale
  kredi studentore
  kredi të biznesit

  Nëse jeni të interesuar për një kredi nga ne, ju lutem më kontaktoni me e-mail, realityloanfirm5@gmail.com

  Aplikoni për një hua urgjente

 12. Fghkfhk Dfgaert // June 27, 2018 at 7:43 PM