BLEJ ONLINE

Selami Kolonja

Posted by kushi | 6:10 PM | 7 comments »

Photo te Selami Kolonja
Selami Kolonja Photo Video

Photo 01. Selami Kolonja

7 comments

 1. Anonymous // July 12, 2008 at 10:16 AM  

  o selami o selami me dit ti sa te don besa ooooooooooo ti kishe lujt valla e kishe lyp bre besen ku esht e ku esht o selami selaki se mu nuk me pelqe hiqqqqqqqqqqqq a veq se di besa qysh po et don i kom thon mos e do po nuk po ngon ajo ..............

 2. Selvetja&Cani // August 27, 2008 at 2:14 AM  

  Ti je vet kenga ,ska si te jet me mir ,kur te dojn te gjitha moshat,si dhe ata qe din qfar duhet ndegjua,shpirti na kenaqet,truni na relaksohet kur ndegjojm zerin me kenget tuaja te cilave u jap bukurin,embelsin,u jap shpirt si dhe kujdesesh sikur nena per foshnjen e posalindur,te duam shum Selvetja dhe Cani

 3. Anonymous // January 12, 2009 at 8:33 AM  

  shhum iee nnifar muTii

 4. Anonymous // July 23, 2009 at 1:18 PM  

  po bajat je bre kuku shyqyr qe nuk po del ma ne tv se ta gerrdit muziken

 5. LAQQOOOOOOOOO // August 13, 2009 at 9:41 AM  

  qvar mendon o njeri se je kush as kush.everteta esht aty ku ike komentat ,kerkun ja pra shef o mut mutiiiiiiiiiiiiii.bajat je.MERE SKIFTERIN PAS DORE E MERE PATRIOTIN PAS DORE E HIDHUNI NE DRIM E DILNI NE DIBER .PASTAJ DIBRES QIUNI ME ARAPET E DIBRES E MOS U KTHENI ME.LAQOO,MUTI KECO MUTI E BOENI MUTRA

 6. zuki // April 8, 2011 at 1:48 AM  

  Vokali me i mire gjer me sot nder shqiptaret

 7. Zheng junxai5 // July 15, 2016 at 5:45 PM