BLEJ ONLINE

Brikena Beqiri

Posted by kushi | 3:47 PM | 53 comments »

53 comments

 1. Anonymous // July 7, 2008 at 12:06 PM  

  oj shemti biondin budallaqe ti je e shemtuar dhe sdin gjoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo BITCH

 2. Anonymous // July 9, 2008 at 9:12 AM  

  je ma e mira

 3. Anonymous // July 9, 2008 at 9:23 AM  

  ju ton qe po shkruni keq pér brikenen ja honkshit böthen.a e dini ju qfar vajze osht ajo ju kur ta shini brikenen neprer qytet kalleni metni veq tu e kqyr.
  ne vensi ju me shiku ku ka mrri ju mondoheni me ul njerin bohuni ju ni here sa brikéna e shohim tani.ishalla po doni mu mush naj here mend e mos mi kritiku kengetaret o zot ozot qfar njerzve te pa edukat te pashkulluar e sidomos fembrat qe po shkrujn qesi sendeve palidhje .ju vraft zoti shkurt shqip.

 4. Anonymous // July 21, 2008 at 3:22 PM  

  ooo kena si je a je mir durimi jam mos i ngo kta njerz palidhje qit tkan shkrue se tulu budalle ka po ti veq vazhdo se ma e mirraaaa je bre mos ta nin shokun ton e ki durimi qaooo sukseseeeeee kena te dua shummmm qaooo...me RESPEKT DURIMI...

 5. Anonymous // July 21, 2008 at 3:23 PM  

  ooo kena si je a je mir durimi jam mos i ngo kta njerz palidhje qit tkan shkrue se tulu budalle ka po ti veq vazhdo se ma e mirraaaa je bre mos ta nin shokun ton e ki durimi qaooo sukseseeeeee kena te dua shummmm qaooo...me RESPEKT DURIMI...

 6. Anonymous // July 31, 2008 at 8:42 AM  

  SA PARE PO MI JEP ME TA DHAN NGOJ ....

 7. Anonymous // October 31, 2008 at 4:06 AM  

  ej brikena pom vjen shum keq per ty po skom qka te beje valla se po ki qef me shku me biznismena per pare me duhangjit qe po t sponzorojn e saper resulin jo me ate ski shanca se a i e ka grun e vet shum t mir por ti shkon me ata,, duhani demton serizsht shendetin ,, me kan tregu njerzt qe je kap ne hotel t shkupit me b... e din ti haj medet sdi mo shum keq edhe mos u fryj me mercedes se ton kena kerre t mira po marre eshte me bo qka po bon ti.

 8. Anonymous // December 7, 2008 at 10:36 AM  

  na hape barkun per zotin

 9. Anonymous // December 12, 2008 at 6:53 AM  

  Tug o tug e keqe sa sbon ma...te ka dal afaaaaaati kurvo

 10. Anonymous // February 16, 2009 at 5:06 AM  

  valla nervat mi ban kur ta shoh

 11. Anonymous // March 27, 2009 at 1:34 AM  

  ta ahaksha pidhin briken cicat ti hanksha

 12. Anonymous // April 8, 2009 at 6:57 AM  

  qa po folni palidhje bre o ju pisa per kengetaret tona se as qe i njini po kishe veq po foli diqka

 13. Anonymous // April 8, 2009 at 6:58 AM  

  qa po folni palidhje bre o ju pisa per kengetaret tona se as qe i njini po kishe veq po foli diqka

 14. Anonymous // April 8, 2009 at 7:05 AM  

  kshyri be shiptart e flliqt qa shkrujn palidhje oooooooooooooanalfabeta mos ja ngjitni njerzve pa i po me syt e juj allahu ju kallt se gjyna i madh asht me fol ksi gjana palidhje per njerz qe ndoshta s jon qatyne punve ooooo budall pa i pa me sy mos folni

 15. aurona // April 8, 2009 at 7:17 AM  

  mua me plqen shum elvana gjata edhe prej inatit po folni pa ditur sen per ta edhe bash mir qe asht nda me getin me at tullusum se e kisha gri se bash trup idioti asht kishe jom diqka allahile qysh u bo qeky kengetar sekurr se kom pa tu knu me siguri met njofshem hhhheeeeeeeeeee

 16. Anonymous // May 21, 2009 at 5:19 AM  

  aiiii bash e mir bre veq inatii kshtu e forta asht pa ofendime

 17. Anonymous // May 21, 2009 at 5:21 AM  

  aiiiiii no koment per ta bre valla tung brendi

 18. Anonymous // May 21, 2009 at 5:34 AM  

  brikena je shum sexy po cicat i te miraaaaa kshtu sti kam provu me than se i ki te mira po te bukra po sigurt

 19. Anonymous // May 21, 2009 at 5:42 AM  

  ej brikena aaaaa hiq mos pytt kret lop breee mu kan lop ma mir po kjo se di qa ashtttttt te urrej rita llek

 20. Anonymous // May 25, 2009 at 7:27 AM  

  kjo kurve edhe mamin e ka nji kurve te persosur nuk vlet me babain e vet nena e saj eshte nji kurve e fliqur

 21. Anonymous // June 6, 2009 at 11:04 AM  

  tung

 22. Anonymous // June 7, 2009 at 9:56 AM  

  Ah sa shum du me t`qi ne pidh.
  Do te knaqeshim bre.

 23. Anonymous // June 14, 2009 at 4:34 AM  

  Pershendetje te gjitheve e ne veqanti Brikena. Qysh moti e kam percjellur Brikenen si prezentuese ne Rtk,dhe mund te them se eshte nje prezentuese shume e mire,eshte serioze ne punen e saj,profesionale,dhe mbi te gjitha eshte e bukur. Do ti propozoja bordit te Rtk=se qe nese ka mundesi ajo te edheheq edhe ndonje emision,apo te jete prezentuese e lajmeve qendrore te cilat i percjelli rregullisht. Brikena une te deshiroj cdo te mire ne jete dhe ne fakultet,sa me shpejt ta mbarosh dhe te te shohim si nje mjeke te suksesshme. Pershendetje dhe sukses.

 24. Anonymous // June 16, 2009 at 1:04 PM  

  o brikena osht e mir pse po folni palidhje bre kuku mos tju rrokin zori juve qe jeni gjeloza se brikena osht najs veq net vazhdojn tung klm briken

 25. Anonymous // June 16, 2009 at 1:08 PM  

  brikena ka cica te mira per sexi me bo me to uhauhauahuah

 26. Anonymous // June 16, 2009 at 1:20 PM  

  ooooo kuku per ni jet si te brikenes zoti mos ma pruft barkin cullak e llom e kisha bo a po nini e kisha rre e kisha bo per qef a mi mashtru djemt e ri e jesin tu e kshyr se del cuullak e kthizen ne fush more vaqabonda zoti na rujt prej ksi njerzve e ju qika po menoni qe e ka mir brikaena gabim e kini se kthizen ne fush e djemt e mjer vej jesin ku mos me u kall se kurv hesapi aaaaa ti kisha shti ne dor e kish pa ajo bari me goj kish hanger e kur ta kish provu nuk del cuullak me pa njerzt ciprit cullak gjinjet ne fush a osht normale o njerz ku kuuuu ncncnc po nese thoni ju njerz se mir e ka edhe ju qasi te kukshi zoti na rujt se teper osht ka na man toka o vagabonta o zottttttttt na udhzoooo kit populll

 27. rrebel a.k.a T.B.A // June 17, 2009 at 3:00 PM  

  netqihet brikena ne gerklan tlukthit bre nanen e kurves ja qifha kejt kotillen

 28. rrebel a.k.a T.B.A // June 17, 2009 at 3:01 PM  

  netqihet brikena ne gerklan tlukthit bre nanen e kurves ja qifha kejt kotillen

 29. Bokseri // June 18, 2009 at 3:23 PM  

  oj briken po flliqt ta kidha rreh barkun qe ski ide. Ani ate kthiz kur pe qet jasht, me boksa te kisha mush kthizen. Ski ide sa keq te kisha rreh ne bark.

 30. Anonymous // June 26, 2009 at 8:00 AM  

  te adhuroj shum brikena beqiri je shum e bukur edhe si prezantuse por edhe si kengetare edhe nga zanfina ismaili tung

 31. Anonymous // June 26, 2009 at 8:02 AM  

  kuku pe paramenoj veten si brikena krejt kta qe me kan shkru palidhje i kisha myt kuku nga edita sopjani me pelqen tung tung

 32. Anonymous // June 26, 2009 at 8:05 AM  

  o jav qifsha nanen krejtve qe kini shkru palidhje edhe per brikenen i uroj fat ne te ardhmen nga ardi berisha nga harilaqi

 33. Anonymous // July 7, 2009 at 1:28 AM  

  ne cullen e barkut i kisha hi boksa. ja kisha trullav krejt barkun

 34. Anonymous // July 18, 2009 at 7:29 AM  

  brikena me vjen keq por je
  e vogel
  e keqe
  kurve e madhe me krejt peje ke kalu
  as nje fije te inteligjences nuk ke
  je shume shume teper bajate
  je idiote
  je e poshter
  kurve
  kurve edhe shume shume shume here kurve le ta din te gjithe. Sorry

 35. Anonymous // July 21, 2009 at 11:44 PM  

  o zot sa mir bre qe shqipetaret pun tjera nuk kan veq me ja majt qirin brikenes me kon po kalon sa banesa po i blen, turp me ju ardh kurr nuk keni me perparu jeni te nivelit ma te ulet qe ekziston. Brikena je ma e mira vetem vazhdo e keta injorata nuk kan pun tjera perveq me u marr me thashetheme e sicili enderron me te pas afer apo secila enderron me qen si ti. Je yll te dua shummmmmmmmmm.

 36. Anonymous // July 21, 2009 at 11:50 PM  

  oj pejonka e flliqt ti edhe nones brikenes edhe motres edhe brikenes ja hongsh mutin. ti pe din me kon poqihen ato ta qift ty dreqi nonen moj qelbesir. garant je e shemtuar e ki urrejtje per femra te bukura debile. e babi i tyne pse i ka lon osht problem privat oj kuva e pejes. ty 100% sta ka fut kerkush deri sod ti edhe gjyshit tem me ta lyp ja jep po sta lyp kerkush qaty osht problemi. po ju pejonkat jeni kon hon e don te njoftuna si kurva e brikena fati qe sosht has pejonk. myte veten oj kurv e ishalla po don me kop se brikena osht njish osht yll pa to TV nuk kish ekzistu. Brikena vazhdo se sa te ki dushmana i ki punt mir

 37. Anonymous // July 21, 2009 at 11:55 PM  

  o shqipetaret e zi kshtu kur nuk merreni me brikenen qfar profesioni tjeter keni???????

 38. Anonymous // July 21, 2009 at 11:59 PM  

  ne gjit boten moderatoret i qesin cicat barkun e ne kosov edhe ne rrug femrat veq haletin qe se qesin e ju shkruani per brikenen qe po i qet cicat. e at senin mos u tutni se nuk e qet se ajo ka karakter po edhe me qik garant per juve nuk e qet se nuk ja vlen. e juve ishalla po ju kop zemra tu shkru per to keq po ajo e vazhdon jeten e saj. ju vdisni. Kena bukuroshee di qe ti sjau rras ktyne qelbesirave qe shkruajn per ty keq. Kjo e di qe te jep edhe ma teper kurajo ne jet. Te duaaaaaaaaaaaaaaaa

 39. Anonymous // July 22, 2009 at 12:01 AM  

  Jo ju keni intelegjenc qe as me shkru mir nuk dini. E brikena qe ska intelegjenc per qata osht tu diplomu mjekesin. e ju analfabeta vazhdoni e shkruni qka te doni.

 40. Anonymous // July 22, 2009 at 4:04 AM  

  o deqanas qe koke tu ja majt qirin mamit te brikenes, ajo bile koka tu kap me kryetar kqyri ti rretin ton qe kapen me qobana e me magargji e ajo bile ja ka anen se osht miss bukuroshe. plasniiiii

 41. Anonymous // July 22, 2009 at 4:07 AM  

  mos me ju pelqy brikena nuk ishit marr me to hiq as nuk e kishit komentu, po secili prej juve kallet per to ose ja ka inati qe ka arrit. Go Brikena go i kalle. hahahahahahhahahahhaha

 42. Anonymous // July 22, 2009 at 4:08 AM  

  O shpirt ti nuk je per Kosove se shqipetaret nuk ta din vleften ti je yll per Hollivud. Shpirt

 43. Anonymous // July 22, 2009 at 4:10 AM  

  Pastrone niher fjalorin more analfabeta. Turp bishat e zotit.

 44. Anonymous // July 22, 2009 at 4:12 AM  

  Kuku ani qekjo pejonka kishe po komentoj per dikon, hec mori zorragjike msou me fol niher oj kafsha e eger. Ti kishe po shkrun diqka per familjen e Brikenes qe enderr e ki mu bo si ajo po nuk nunesh se ke mbeturin era te vjen prej se largut. Mbytu sa ma shpejt se i dhe er krejt kosoves

 45. Anonymous // July 22, 2009 at 4:14 AM  

  O Brikena o yll. Fal zotit qe e di qe nuk merresh me keto sene. E keto komente te ketyre analfabetave nuk te bejn pershtypje se nuk je e nivelit te tyre. Vazhdo rrugen tende se ke njerezit qe te duan e te perkrahin

 46. Anonymous // July 22, 2009 at 4:16 AM  

  Me i lexu njeri keto komente te disave me te ardh turp qe je shqipetar per bes.

 47. Anonymous // July 29, 2009 at 4:02 AM  

  o po valla qashtu asht se pernime qekjo ineresant pipet shum te mira i kish a ja kisha thith pak e ma kish qu a e tana kisha shku e tja kisha rras pak a se shum e mir aper sexy edhe resulu kur te gjan pse mos me ja rass a hahaha veq vazhdo jepja djamve aa

 48. HardleY // September 19, 2009 at 11:25 AM  

  po leje bre pash allahin se nuk osht kjo kumedit ni njeri injtelektual ncnc kshyrja foton mfalni a une per veti nuk muj mi besu fare

 49. Anonymous // September 19, 2009 at 11:26 AM  

  nese don me u bazu tek vipat shqiptar bazohnu te dafina

 50. Anonymous // November 6, 2009 at 2:40 PM  

  Veq b'bark boksa i kisha mshu se sen tjeter svyn. Ja kisha tha barkun

 51. Anonymous // June 6, 2010 at 12:25 PM  

  uuuuuhhhhh uuulllgggggg oohhhhh o bll ma se ma prishe cullen e barkut..

 52. Anonymous // October 11, 2010 at 6:24 AM  

  femër si ti në Kosovë mund të lind vetëm pas njëqind vjetësh,e sa u përket fjalëve banale të cilët i kanë bërë në drejtim tuajin këto merri vetëm si lavdata sepse personat e dobët i bëjnë këto marrëzi,shkurt jeni femra më e mirë shqiptare e shekullit XXI

 53. Anonymous // October 12, 2010 at 1:15 AM  

  je ma e mira