BLEJ ONLINE

Soni Malaj

Posted by kushi | 11:50 AM | 67 comments »

Soni Malaj photos photo foto video femra shqip
Soni Malaj photos photo foto
Soni Malaj photos photo foto

Soni Malaj foto 03


Soni Malaj 01
Soni Malaj 02


Soni Malaj 04 Soni Malaj photo 05

Soni Malaj 06
Soni Malaj 07
Soni Malaj 08
Soni Malaj foto 09
Soni Malaj 10

Soni Malaj 11

67 comments

 1. Anonymous // July 4, 2008 at 3:22 PM  

  hi soni..je shuuuuum kengtare e mir dhe e bukur!! pyyyyyffff mendove se e kisha me te vertet moj kurv e stazhonuar!!hahaha..Je e shpifur dhe ma me fund Flori i hapi syte!!!

 2. Anonymous // July 4, 2008 at 3:23 PM  

  KUUUUUUUUUUUURV ME PATENT!!!

 3. Anonymous // July 7, 2008 at 10:06 AM  

  NUk e kuptoj pse shpreheni ne kete menyre per vipat shqiptare!!!! JEni apo nuk jeni ju shqiptar Soni edhe sikur te jete "kurv" cfare pune po ju prish juve ne fund te fundit askujt nuk ja ka marr borxh po perdor ate te veten.
  REspekte Sonit edhe te gjithe vipave

 4. Anonymous // July 8, 2008 at 6:39 AM  

  hej ti anonimusja e fundit..edhe une jam SHQIPTARE..nuk po shprehe ne kete menyre per vipat shqiptare per veq sonit..sepse e urrej!! ok?? dhe cfare pune po ju prish juve??CIAO

 5. Anonymous // July 11, 2008 at 6:31 AM  

  o zemren o ma e mira je kurkush nuk mundet me u ba si ti , ti je nje engjellush mos ta ndin per korkon a te du qum qum se je shum e bukur edhe e ki zanin e mir

 6. harresa // August 30, 2008 at 2:46 PM  

  shum e mir je veq vazhdo rrushi

 7. Anonymous // September 1, 2008 at 10:58 AM  

  ej soni qysh te la bre flori shum keq me ka aardh se je kan shum e mire per ata keni qen shum te mir si qift ok je shum e bukur valla vetem suksese

 8. Anonymous // October 7, 2008 at 4:41 PM  

  Soni me shume se nje PROSTIKUCKE eshte nje cope INJORANTE rrugesh qe sdi te lidhe dy fjale te vetme!!! Femer teperrrrr e ulet e pa nivel fare!! plus pastaj qe se lene as pordhet!! madje e verteta eshte qe nuk eshte dhe ndonje kengetare me ndonje vokal te mahnitshem. sorry fansave po kjo eshte e verteta!

 9. Anonymous // October 15, 2008 at 9:23 AM  

  Pershendetje soni! ne fakt shume mire kendon, gjithashtu edhe trupin e ke si ngjale. Ne kohet e sotme kengetaret ne pergjithesi i japin me shume pamje paraqitjes fizike se sa kenges qe do kendojne. Njera nga ato je ti. une te uroj shume suksese ne vazhdim edhe na nxjerr ndonje kenge me videoklip sh te bukur qe ti cmendesh te gjithe. une po pres. gjithe te mirat.

 10. Anonymous // October 15, 2008 at 9:33 AM  

  Po si doni ju mer qe soni te dalin ne skene duke kenduar dhe e veshur si eli fara si eli fara me pare?! Njerezit tashme e kane ndryshuar kohen, jane bere kohe moderne. soni je si shpirt vazhdo ta nxjerresh akoma gjoksin edhe shalet.

 11. Anonymous // November 23, 2008 at 2:59 AM  

  Soni mos u deshpero qe nuk fitove kengen magjike kete vit,pasi qe ti per gjith publikun je fituesja...jemi krenare qe te kemi dhe vetem vazhdo keshtu je YLL- nga adhurueset nga Maqedonia

 12. Anonymous // November 23, 2008 at 9:50 AM  

  ska me SONIN
  ma e mira osht

 13. florja // November 25, 2008 at 4:57 AM  

  oj sony shko qiju me flori se ste ka qi moti skeni ba seksi edhe une kisha pase qef me ba me ty nihere

 14. lili // November 27, 2008 at 9:31 AM  

  o sony mir te ka than qaj i fundit veq ka gabu qe te ka than me ba me florin sexy det bon aj me ty
  ma honksh

 15. Anonymous // December 8, 2008 at 7:45 AM  

  isha pardje ke miss emigrantja shqiptare 2008 ne greqi,kendovi dhe soni,shume e mire,e amel si mjalt.te puth,suela nga greqia

 16. ??? // December 14, 2008 at 8:22 AM  
  This comment has been removed by the author.
 17. Anonymous // December 14, 2008 at 8:22 AM  

  o ju njerez qe se njihni fare kete -gjasme vip-kjo jo qe seshte vip ose sic mund ta quani div te muzikes Shqiptare,po eshte nje kokra e kurves,qe per te ber videoklipe qihet me bosa,sic e bejne dhe shum kengetare te tjera,per te paguar vidioklipot qe bej.Soni eshte nje nga keto qe eshte qir me nje person shum te njohur,qe shum pak veta e din,dhe eshte qir ne nje hotel gjigant ne qender te tiranes.Bile Soni e di shum mir per cfar po flas.kete ua them dhe fansave te saj,qe se din cfar ben soni.Po te duan ta pyesin dhe nga afer kete kengetare kok palare.Nejse e rendesishme eshte qe kjo mos na bej shum interesanten,dhe te ndershmen.Se disa njerez te afert qe e rethojn e din shum mir se cfar ben.Kjo eshte e verteta dhe keshtu ta pranojn.Si Soni dhe fansat e saj.FUND.

 18. ??? // December 14, 2008 at 8:25 AM  

  o ju njerez qe se njihni fare kete -gjasme vip-kjo jo qe seshte vip ose sic mund ta quani div te muzikes Shqiptare,po eshte nje kokra e kurves,qe per te ber videoklipe qihet me bosa,sic e bejne dhe shum kengetare te tjera,per te paguar vidioklipot qe bej.Soni eshte nje nga keto qe eshte qir me nje person shum te njohur,qe shum pak veta e din,dhe eshte qir ne nje hotel gjigant ne qender te tiranes.Bile Soni e di shum mir per cfar po flas.kete ua them dhe fansave te saj,qe se din cfar ben soni.Po te duan ta pyesin dhe nga afer kete kengetare kok palare.Nejse e rendesishme eshte qe kjo mos na bej shum interesanten,dhe te ndershmen.Se disa njerez te afert qe e rethojn e din shum mir se cfar ben.Kjo eshte e verteta dhe keshtu ta pranojn.Si Soni dhe fansat e saj.FUND.

 19. Lenci // December 14, 2008 at 9:12 PM  

  Ti komentuesja e fundit ke qejf te qihesh ne nje hotel gjigand ne Tirane? Po me dukesh si tip kurve xheloze prandaj te pyeta.

 20. Anonymous // December 24, 2008 at 12:46 PM  

  Qe ta dish ti shoku (???-eshte cun)sa per ta ditur jo per gje ta di dhe soni,le njeher qe ajo e di mir kete gje.bei te fala Sonit

 21. Publicisti // January 8, 2009 at 9:31 AM  

  Soni nuk eshte kurve - Bardhyli nga Gjilani e ka qie dhe mendoj qe akoma jan ne lidhje - Bardhyl Zheneva.

 22. Anonymous // January 12, 2009 at 2:03 PM  

  mos degjo keta idjotet ketu qe smarin vesh nga arti ti vazhdo keshtu se na ke kenaq me kenget e tua gjith te mirat tung

 23. Milioneri // January 13, 2009 at 2:10 PM  

  de ta ha picken

 24. malda // January 15, 2009 at 11:00 AM  

  ttung soni jeni shum e mir zani fenomenal veq vazhdo keshtu kenga efundit ishte fenomenale SHPIRTI IM BINJAK shume e mir aq e mir saqe e di permendesh tung nga kosova nga prizren

 25. Anonymous // January 17, 2009 at 1:01 PM  

  une qe e kam takuar personalisht dhe eshte shume e mire e nu ka si kjo per ze per bukuri zgjuarsi e te gjitha e line greten nje e shemtuar e ce ben si menjemadhe e u banen tere familja kengetare tani keto e moren vesh se cfare eshte muzika se gjith te njohin mire e mos bej si e rritur moj grete se je 16 qe 12 ke lyer floket ik moj bibe te te vije marre

 26. Anonymous // January 27, 2009 at 5:49 AM  

  pershendetje soni si je hey un qdo net etsho ne enderre se je si gjan ty me askend ne bot nuk et kihs andrru se je loqka im eme preferuara ne gjith rruzllin toksor te kam gjan dh ete them qe je si shpirt por po ilutem zotit qe nji dit te jemi bahs kuke pire kafe m ety soni malaj ylli i madh je ti un te pershendes s eje hsum hsum bukurosh epor sdi si ka mundsi et takoj njiher live

 27. Anonymous // February 3, 2009 at 12:37 AM  

  HERA E PARE QE E SHOH KET FAQE DHE U PENDOVA QE E PASHE. PO ME VJEN TE VJELL NGA VETJA QE GJITHE KETO KOMENTE TE TURPSHME, PLOT URRJETJE TE TEJSKAJSHME, PLOT INJORANCE, SHTAZERI, MLLEF, PERVERSITET E NDYRESI TE PAFUND PER KEDO JANE SHKRUAR NGA NJEREZ TE TE NJEJTIT GJAK ME TIMIN.SHQIPTARE.NE KETE MOMENT PO KUPTOJ VERTET PSE NA PERBUZIN NE SHQIPTAREVE KUDO.PER SHKAK TE SHQIPTAREVE SI JU.KURRE NUK KAM MENDUAR SE MUND TA THEM KETE POR UROJ TE DIGJENI NE FERR. ME KETE SHTAZERI QE DESHMONI ZINI HAPESIRE KOT NE PLANET DHE I SHKATERRUAT JETET SHQIPTAREVE TE MIRE.

 28. Anonymous // February 3, 2009 at 12:38 AM  

  HERA E PARE QE E SHOH KET FAQE DHE U PENDOVA QE E PASHE. PO ME VJEN TE VJELL NGA VETJA QE GJITHE KETO KOMENTE TE TURPSHME, PLOT URRJETJE TE TEJSKAJSHME, PLOT INJORANCE, SHTAZERI, MLLEF, PERVERSITET E NDYRESI TE PAFUND PER KEDO JANE SHKRUAR NGA NJEREZ TE TE NJEJTIT GJAK ME TIMIN.SHQIPTARE.NE KETE MOMENT PO KUPTOJ VERTET PSE NA PERBUZIN NE SHQIPTAREVE KUDO.PER SHKAK TE SHQIPTAREVE SI JU.KURRE NUK KAM MENDUAR SE MUND TA THEM KETE POR UROJ TE DIGJENI NE FERR. ME KETE SHTAZERI QE DESHMONI ZINI HAPESIRE KOT NE PLANET DHE I SHKATERRUAT JETET SHQIPTAREVE TE MIRE.

 29. Ida // February 7, 2009 at 9:35 PM  

  Pse na beri zoti ketu ne europe se nuk e meritojme edhe pse jemi me te vjeterit e ballkanit, te na kishte bere me mire andej nga Afrika, se me keto komente qe lexohen ketu nga keto injorante pa shkolle, do e meritonim nje vend te tille aty ke ato qe skane prekur liber kurre me dore e tani po perdorin Internetin. - Po ju qe e shani ve bast se e shikoni teksa kendon "playback" ne ato diskotekat e juaja ne zvicer e gjermani e kosove e ku ta di une. Ca dreqin keni qe shani ketu? Nqs keni kaq mllef, behuni dhe ju kengetare?. Ju siguroj se ne Shqiperi mjafton te jesh kengetare koti dhe behesh i/e famshem? "kuptohet i famshem per injorantet" qe ne Shqiperi ka me qindra mijra.

  Me vjen keq per laptop e soni't qe do lexoje komentet e juaja. Kur te behet shqiperia dhe shqiptaret komb me edukate dhe kulture atehere do kete kengetare te mire, artista qe u fantazon truri dhe femra me mendjen e tyre te holle e shume te zgjeruar per te bere tekste per te gjitha temat e jetes. Deri atehere le te lulezoje Injoranca dhe Komentet e juaja.

  Se fundi kam dhe nje mesazh per te gjithe ato qe shajne "kot pa lidhje" te paktem kritikoni muziken e saje, po me ke fol thuaj, me injorantet qe smarrin vesh as nga muzika e as nga kritika. Se harrova...
  Ju rafte rrufeja mu ne computer e ju a djegte fare.
  ;haha;

  P.S
  Soni me vjen keq, nuk te preferoj. te paktem jo tani, respektin e kam vetem per spirit voice dhe ne vecanti kengetaren origjinale Dorinen.

  -Ida, Tirane

 30. Ida // February 7, 2009 at 9:52 PM  

  po ky moderatori ketije blog perse nuk pastron plerat nga koshi apo qenka dembel?

 31. Anonymous // February 10, 2009 at 2:39 AM  

  i dont understand why you dont have any picture whith flori mumajesi.. i hate you you just because of that..

 32. Anonymous // February 16, 2009 at 2:18 AM  

  TUNG NGA RINORI JE MA E FORTA

 33. Anonymous // February 16, 2009 at 2:20 AM  

  TUNG TUNG JE MA E FORTA NE ESTRAD PO VEQ VA ZHDO
  PO TE KALLXOJN KOMENTET SE SI JE

 34. Anonymous // February 16, 2009 at 2:21 AM  

  MA E FORTA
  JJJJJJEEEEEEEEEEE

 35. Anonymous // February 16, 2009 at 2:21 AM  

  MA E MIRA

 36. Anonymous // February 16, 2009 at 2:22 AM  

  A MUNDESH ME MA TRGU IMELLEN
  TREGOJE NE KOMENTIN TEND

 37. Anonymous // February 20, 2009 at 8:59 AM  

  edhe kongt i ki tmira veq ta kisha qi qat pidh ta kisha myt kuku qka tkisha qi edhe nboth ma shum se e ki tmir shum :d

 38. Anonymous // March 17, 2009 at 11:55 AM  

  ma e mira je soni edhe leni kto commente me fjal banale se ma e mir o e ajo elvana eshte katastrof e sa per florin ai duhet te lutet per dite e nate per me ju kthy ti ndoshta ndodh ndonje mrekulli se aj ste meriton te duaa shum soni edhe e gjith KOSOVA

 39. Anonymous // March 17, 2009 at 12:05 PM  

  A QFAR ISHIT JU TE SHQIPRIS I OFENDONI KENGETARET TUAJ E JU QE FLISNI KEQ PER SONIN JENI VET ASHTU E KENI ZILI PER Të..JU DUHET TE JENI KRENAR PER KETA KENGETAR..GABIM E KENI KUR THONI MENDJEMADHE E TI ANONYMOUS A KI FOLUR ME SONIN QE THUA PO I VARKA TURIT KOLLAJJ?? E DI ZOTI JU DENON ME GJYKU NJEREZ??SONI MA E MIRA JEEE TE DUAN E GJITH KOSOVA (k)

 40. Anonymous // March 24, 2009 at 7:39 AM  

  Vool en geili frau und lider au respekt frau Soni.

 41. Anonymous // April 1, 2009 at 6:20 AM  

  soni je si shpirt vari lesht ketyre qe ofendojn pa kuptuar se te vrasin ke ze te papar

 42. donika // April 8, 2009 at 2:28 AM  

  soni zemer shummme mir je teper un jom ni adhuruse e jotja e flaktt donika veq vazhdo përpara tduuu

 43. donika // April 8, 2009 at 2:29 AM  

  shum te duuuuu soniii zemer tung

 44. Anonymous // April 16, 2009 at 4:46 AM  

  e mir je boll po ne foto vampir fare
  nuk po muj met kqyr se po me tut pasha nonen tone qe e du shummmmmmmmmmmmm hej edhe puthe per mu jo 1 her po 1000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000
  her se e kam xhan OKIIIIIIII

 45. Anonymous // May 19, 2009 at 9:37 AM  

  je shum e mir

  ______$$$$_______$$$$______
  _____$$$$$$_____$$$$$$_____
  ____$$$$$$$$$__$$$$$$$$___
  ___$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$__
  __$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_
  __$$$$$$$$-SONI-$$$$$$$$$_
  __$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_
  ___$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$__
  _____$$$$$$$$$$$$$$$$$____
  _______$$$$$$$$$$$$$$______
  __________$$$$$$$_________
  ____________$$$___________
  _____________$____________ je shum e bukur je ma e mir (k) nga milja

 46. Anonymous // May 20, 2009 at 12:38 PM  

  soni je shum pidh a

 47. Anonymous // June 15, 2009 at 3:34 PM  

  per e bukur e bukur je shume edhe kendon mire , ndersa per gjerat tjera neve nuk na intereson sepse ato jan gjerat tuaja neve na inetreson vetem muzika qe sjell asgje me shum .... respekt

 48. Anonymous // June 30, 2009 at 1:19 PM  

  valla llukum je tung shtrig

 49. Gjakova // July 3, 2009 at 3:51 AM  

  ooooooooooooooo ma e mira esht po veq INATI i shtin njerzit me shkru keq per ta...po shka me bo qe krejtve ju kalon...a pe ju vjen inati hahahahahahahahahah u meka me ju hahhahahha.Soni veq perpara

 50. Anonymous // July 23, 2009 at 1:14 PM  

  Femen palidhje boll osht ani ky gjesti i fundit qe ja ka refuzu lulet beckhamit...PHIIII te kisha bo llom oj lope se asgje me shume nuk je!!!

 51. Anonymous // August 3, 2009 at 5:25 AM  

  $$$$$$$$$

  SONI +SHPRESA SONI NGA SHQIPERIA SHPRESA NGA KOSOVA HAHAHA MA E MIRA JEEEE O LOQKEN TA HA O SHPIRTIN TA HANGSHA O LQKIIIII I JEM SH+S MA E MIRA NGA SHQIPRIJA JE

  $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

 52. Anonymous // August 9, 2009 at 12:54 PM  

  e bukur je

 53. Anonymous // August 9, 2009 at 12:55 PM  

  e bukur jeeee

 54. megi // September 1, 2009 at 5:52 AM  

  tung SONI je njesh fare dhe je kengetarja ime e preferuar l love you

 55. Anonymous // September 1, 2009 at 5:56 AM  

  SONIIIIIII AND GONA TE DUA SHUM

 56. GONA NGA KOSOVA // September 1, 2009 at 5:58 AM  

  GONA+SONI JE KENGETARJA ME E MIR ME TER BOTEN

 57. Anonymous // September 4, 2009 at 5:56 AM  

  soni je shume e mir.me pelqen shume timbri i zerit tuaj.dhe dicka tjeter je shume e bukur sidomos tek ai vidiklipi"shpirti im binjak"..........besoj se kengetaret e tjera te kan zili.....nadia fr

 58. Anonymous // October 4, 2009 at 7:27 AM  

  je pak simpatike une jam me e bukur yll fare.

 59. Anonymous // October 25, 2009 at 12:54 AM  

  $ONI TE DUU JE SI SHPIRTT TI KENDON MIR JE E BUKURR SHUMM JOM NJE NGA ADHURUSTE E TUA TE FLAKTAA TUNGI PEPA NGA KOSOVA

 60. Anonymous // November 8, 2009 at 3:23 PM  

  veq muni me mshel gojen shkretana se SONI MALAJ
  esht kengetarja ma ebukur ne estraden shqiptare bashk me bleona qeretin

  po ju sdini qka osht mir shqiptar ma
  tflliqt
  soni with onw word ut the best honey u got evrything

 61. Anonymous // November 9, 2009 at 9:32 AM  

  e mi soni kur u bone ti tna shesesh men,kurva me e ndershme qe kemi,qe esht qir me gjith kengtaret,i ka marr me rradh,dhe kur na del ne intervista hiqet se esht ajo qe braktis e para,hahahh po ty te braktisin mi kurv,sa te rrasin karin dhe ikin,bo si shkenc kjo,ke dhe pordh te mdhoja pale,ftyra jote qe ka rreshkit me koh,do plakesh tu kalu dor mdor tu tu qi gjith dynjoja,iiiii sa kara ta kan rras deri msot....tjem un,sikur gjith boten tma ofronin ty ste qija,ja more dhe ment florit dhe shkoi e qiu nji flokpalame,sa mir boni qe te la,pordhace muti,pastaj se kuptoj per ca ke pordh,ke bo nja ca kong aty dhe sikur ca te duket vetja,ehuuuu kengetaret e tjer jan shum me mir se ty.........na ke marr pjes prap ke konga magjike pale,turp se te gjth ata qe te kan qi,kan me te kujtu kur te tshofin tu kendu,shurr e poshter,gjith shoqeria jon te urren,je kot

 62. Anonymous // November 20, 2009 at 11:29 AM  

  ho mi soni e kurdise zemren?po si ste duartrokiti fare publiku ty mi iiiiii....sa me shkrive kur po prisje duartrokitje si interesante boje,kur e pe qe sta varen fare ike si e dhime hahahahhahahaahhahhh ckom qesh..kare femer...nuk te do publiku dy her rrjesht me balad,pastaj njeher vjen suksesi i madh..ti e kishe me shpirti im binjak kshu qe............megjithse nuk mund ta mohoj qe dhe kjo kenga ishte e papame fare,sidomod muzika kur fillon ta heq trunin.......bye soniiiiii bitch....bitch....bitch....you are a big big bitch..i hope you will read my comment...fuck you

 63. Anonymous // November 20, 2009 at 11:29 AM  

  ho mi soni e kurdise zemren?po si ste duartrokiti fare publiku ty mi iiiiii....sa me shkrive kur po prisje duartrokitje si interesante boje,kur e pe qe sta varen fare ike si e dhime hahahahhahahaahhahhh ckom qesh..kare femer...nuk te do publiku dy her rrjesht me balad,pastaj njeher vjen suksesi i madh..ti e kishe me shpirti im binjak kshu qe............megjithse nuk mund ta mohoj qe dhe kjo kenga ishte e papame fare,sidomod muzika kur fillon ta heq trunin.......bye soniiiiii bitch....bitch....bitch....you are a big big bitch..i hope you will read my comment...fuck you

 64. Anonymous // December 2, 2009 at 12:36 PM  

  a i lexoni kto komente qe lini o shqiptare dhe ma merr mendja qe shumica nga ju jetoni jashte shyqyr qe seshte shqipja si anglishtja e se kuptojne shumica turp!!!!!!! LOOSERS

 65. Anonymous // April 4, 2011 at 2:22 AM  

  katastroffff Soniii Malajjjj edhe e keeeeeeeqe me pa live, si selajke! o zot sa e keqe, edhe lekure e keqe, edhe i vjen eraa me te gerdit ahahahha o zot sa e keqe,ahahahahaha shko mytu

 66. Anonymous // September 28, 2011 at 9:55 PM  

  Informohuni ma teper ndaj kengetares Soni Malaj

 67. Fghkfhk Dfgaert // June 27, 2018 at 7:14 PM