BLEJ ONLINE

Elsa Lila

Posted by kushi | 3:43 PM | 9 comments »


Elsa Lila
Elsa Lila

Elsa Lila

9 comments

 1. Anonymous // July 1, 2008 at 12:03 PM  

  ELSA sei la migliore.....hai una voce stupenda e quando canti ci emozioni...jemi shum krenar per ty...baci deni italia...

 2. Anonymous // September 1, 2008 at 4:43 AM  

  ke qene e mire pa te ndoqi e mira fatin tend pacin gjithe te talentuarit ne cdo fushe te artit e kultures.je "antikorrupsion" do te thosha po te te krahasoj me 10-ra kengetare me nam ne shqiperi

 3. Anonymous // January 31, 2009 at 10:10 AM  

  O ELSE NAI BUKURI TMODHE NUK O SE KE . mo perpara ke cen mo e bukur rriti rriti ato floket.

 4. Anonymous // March 26, 2009 at 1:17 PM  

  ciao elsa valeria s'è fidanzata

 5. Anonymous // March 28, 2009 at 8:21 AM  

  Nccccc o Elsa me vjen keq se si djal kuke ti hahahhah shume e ckeqe

 6. Anonymous // March 31, 2009 at 7:26 AM  

  elsa je shume emire ke nderuar popullin shqiptar vous etes magnifique.

 7. Arta // April 22, 2009 at 4:07 AM  

  oooo elsa t'adhuroj une ty.Je e veqnat dhe shum e talentuar.Te uroj shum sukses dhe gjitha t'mirat e kesaj bote.

 8. Anonymous // April 22, 2009 at 12:42 PM  

  O moj elsa moj mashtruse e vockel
  pse nuk e fillove ate emisionin ne tvsh apo duhej te dizintoksikoheshe mi bunderr orgjish heeeeee apo je fatkeqe ti qe mbahesh vetem me historine e nenes tende te ciles i ngjan komplet.
  elsa lila mua me vjen keq per publikun i cili nuk te njeh aspak se je ti ajo qe na del rrugeve te tiranes me kapele e me paruke dhe me syze qe te mos te njohin kurvlleqet qe ben rrugeve.
  te shkaterrosh nje familje eshte e tmerrshme sidomos kur e ke kaluar vete mbi krah por normal geni gen mbetet dhe ti je kurva e rradhes e familjes tende sa te plakesh ti ke pasardhese moterzen.

 9. Fghkfhk Dfgaert // June 27, 2018 at 7:41 PM