BLEJ ONLINE

Kaltrina Selimi

Posted by kushi | 3:29 PM | 92 comments »

Kaltrina Selimi 01

Kaltrina Selimi Foto 02
Kaltrina Selimi Photo 03

92 comments

 1. Anonymous // July 6, 2008 at 3:45 PM  

  je ma e mira qe kom pa deri me tani

 2. Anonymous // July 7, 2008 at 10:28 AM  

  valla kaltrin mos ja vër veshin qka folin te tjeret se ti je ma e mira nder krejt kengtaret veq kush ta ka inati mpuqqq te madhe e ki mos ta nin hiq ......tung nga nita dhe lona

 3. Anonymous // July 14, 2008 at 6:11 AM  

  kaltrina valla boll e mir je hiq mos ta nin se je e papar tung nga linda lona dhe nita qe te duam fort

 4. Anonymous // July 14, 2008 at 10:32 AM  

  tung nga genta je shum nice edhe nese dikush te thot na cen mos ta nin se je ma e mira
  qaoooooooo Loveee

 5. Anonymous // July 14, 2008 at 10:53 AM  

  valla kaltrina ma e mira je hiq mos ta nin se qata qe po te thojn je e keqe mos ta nin se ata veq vetes i thojn qashtu hiq mos ta nin ty eeeee! kuku bre sa e mir tung te pershendet shum nita dhe burimi te duam fort je ma e mira prej krejtve puch e ki nga ne !ciaooo

 6. Anonymous // July 18, 2008 at 10:16 AM  

  kaltrine je ma e mira a e dine ti se sa shume te dua veq qe sje si kengetaret e tjera edhe kangen auto stop e ki perfekte diqka teper je e mire te dua shume shume shume shume shume shumeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee..............................................................................................

 7. Anonymous // July 21, 2008 at 12:47 AM  

  bravo e mir je kaltrina dhe sexi do te doja te beja sex me ty per gjdo nat ma majsh karin ne goj

 8. Anonymous // July 22, 2008 at 9:18 AM  

  oj kaltrin je shum e mir veq vazhdo edhe kenget i ki shum te mira te dua shum edhe te pershendes nga franca

 9. Anonymous // August 11, 2008 at 1:51 PM  

  veq perpara Kaltrina

 10. Anonymous // August 16, 2008 at 2:58 PM  

  trin je ma e bukura ne kosov je shum shum e bukur vazhdo me karrieren tende se shum mir po te shkon valla tung nga lena imja lilia soni gjenti blenti dhe nisa

 11. Anonymous // August 31, 2008 at 8:05 AM  

  ooooooooooooojjjjjjjjjjjjjj kaltrina je ma e mira mos ta nin te dua shum je e mrekullushme je teper e bukur je kongtarja ma e mir e kosoves edhe sa per kong i ki kongt ma te mirat ne krejt kosoven je bukuroshja ma e mira mos ta nin ta ha zemren I LOVE YOU (k)

 12. SWEET GIRL // September 11, 2008 at 4:09 AM  

  LLokuumm Jeh `.
  Jom nJe Adhuruse e Qmendur e Jotjja te Duua SHum..Kom qef veq Njehere n`Jet MET pa kUrgJO tjeter Sduu se Je LooqKkkk..
  MpuChh TDuu shUmm

 13. Anonymous // September 12, 2008 at 2:31 PM  

  oj nuse gjilanase ma emira je po na dim qka shtim ne shpi shum e sjellshme ebukur metonat tka fal allahu mpuqqq

 14. Anonymous // September 14, 2008 at 8:44 AM  

  o zot po e mir je edhe kenget i ke te mira veq vazhdo mos ta nin per kerkan tung llokumi jem mpuq nga besa.1996@live.com

 15. Anonymous // September 30, 2008 at 12:43 PM  

  shum shum e bukur esht kaltrina ama qeta qe po shkrujt palidhje e din qe kaltrina as qe i kshyr e leje ma me ja rras e ju thom un mos mani shpres juuu me kaltrinen mu kon nayy hera se kurr reni juve sko me ju ardh me ju afruu afer kaltrines e lere moo mu kan nayy her bash me ta hahhah.E ti kaltrina veq vazhdoo perpara spese je nje yllë shqiptar T'puth(kosovalady).

 16. Anonymous // October 7, 2008 at 10:39 AM  

  tung nga mirand ti je ma e mira nga kengetaret e sodit edhe ma nuk e qet kerthizen me ta pa toonn:O:O

 17. Anonymous // October 8, 2008 at 4:41 PM  

  ivvvvvv Kaltrin bre valla met tregu drejt kom qef niher met pas veq 1 drek me ty me hanger me nejt diqka si mir edhe pse kom nejt 2 a 3 her me ty po jo vet na 2 ai vllavi yt spo tu qkoqke knej pari po nejse ne ch spo ka qka me bo spo mundet met nal e pom vjen inat qe po sillen do llafe me rrahman insomia-n qe ki diqka ishalla sosht e ver8 se jom ka pres ne ren ;lol kalo bukur shum e lezetshme je edhe me knu knon mir pom pelqen :D

 18. Anonymous // October 30, 2008 at 1:00 PM  

  tung te pershendes shum pervqe qe mendoj qe je nje femer teper e veqnt(shume e fort)dhe nje kengtare e mrekullushme mendoj se je edhe shembull per disa nga te ashtuqajturat yje te etrades tung te pershendes te don fort d....p.......

 19. Anonymous // November 10, 2008 at 4:27 AM  

  lina shum te pershndes shum e buker je shum simpatike tung lina nga franca tung tung

 20. gracjani // November 25, 2008 at 4:45 AM  

  o kaltri loqke ta hanksha jo edhe zemre je shom sexy te dua ich liben dich

 21. Anonymous // December 14, 2008 at 5:11 AM  

  KALTRINA oshht shuum e Ommeel
  koongtaree e miir me 1 zoo perfecctt
  edhe GRIIM nuk perdor shum qkaa osht ma e rendsishmjaa...
  oshht natyrale
  tDojnnna TeePuuur


  XONNA&DORESSA

 22. Anonymous // December 30, 2008 at 2:45 AM  

  papap gjynah mi pa shqiptart e hamomit tu shkru qeshtu per nje vajz shum tndershme si Kaltrina Selimi

  Une jeten e jap veq mu fotografu nihere me to ,e lemo diqka tjeter///

  More bit e kurves edhe qeto kurvat tjera qe po e shajn po a jeni msu ju me qesi kurva

  si nora ,arta,qiljeta mi qit byth para publikes ,e po bojn fam mrena dites.bre shkofshi nferr idiota

  kjo osht qik e ndershme e familjes tmir,zonin si bilbil e ka dita dites edhe ma i mir posht tu ju bo ,po qka din klloshart e kosoves qa osht muzika bre jon msu qesi me qitelija ose qesi te Edona Llalloshit ,kohes gurit

  Mir tha dikush ma posht "pak ka bo serbia qa u dasht me bo,u dasht mi pastru bile edhe gjysmen po jon shku 11.000 shiqptar te pafajshem,gjysen qetu i kisha vra me dur tmijat!

  Qifsha moralin ,kulturen e tshprehurit,

  A veq qe sju ka jep autograf po e shani a qka?

  Debilla ..ato koqe e kara shkoni jepjauni motrave e vllezerve, nanave tjuja

  Respekt ju pershendes te mirve nga ketu ,qe shkruani drejt

  Pikrisht nga Peja ju pershendet 20vjeqari! Gerti

 23. Anonymous // January 1, 2009 at 2:17 PM  

  volla kaltrine ti kisha haker cicat ...?ta kisha lpi pidhine me ku

 24. sara // January 6, 2009 at 9:53 AM  

  llokum je veq suksese.

 25. Anonymous // January 8, 2009 at 3:05 AM  

  O zottt po e mire jjeee kuku te duaaa....nashta te du se krejt me thojne se je si kaltrina selimi edhe bile edhe kaltrine om thirrinn po je teperrr e bukurrr llokummm tkommm...I LOVE U 4EVER KALTRINEE

 26. Anonymous // January 8, 2009 at 3:09 AM  

  Te pershendes nga zemra dhe ti uroj te gjitha te mirat ne jete...Suksese ne karriere ... Ke prirje per muzike ... e meriton te dalesh ne skene Te uron Donika (Doncha) (L)

 27. Anonymous // January 10, 2009 at 7:13 AM  

  Kaltrina,je me e mire per mu këndon shume bukur gjithashtu je edhe e bukur, nuk ka me te bukur se ti dhe te uroj shume fat se me pelqen ti shume dhe zerin e ki me te bukurin qe kam ndegjuar ndonjehere une.Dhe mos te harroj ke prirje per muzike.Tung,te uroj fat,suksese ne jetë dhe ne dashuri.Me dashru Diona

 28. Anonymous // January 14, 2009 at 8:55 AM  

  oiiii kaltrin mes i ngo tyliqfar debillii qe pe shkrun per ty mes ta nin hiq ,se ti je ma e mira e pakrahasushme jee, iom ni adhuruse e jotja e tduuu teper edhe ni sen dije qe je nr.1 edhe e ki ni bukuri te rrall ...tung tdsh leta nga gjk ...qita qe pe folin keq per tyy kan pun me mu ahuahauhau s pe di tjeter shka met thon veq se tdsh ...mpuq

 29. Anonymous // February 4, 2009 at 7:52 AM  

  oj Kaltrin ta hongsha synin kerkush sguxon meta prek kufinin!tdu shum bre me ty kam mu martu veq sedi a tjapin tshpis nkatund heheheh n'Bujanoc

 30. Anonymous // February 13, 2009 at 9:42 AM  

  ooooo kaltrin une .... kurr skisha qit ne qet foto vip se sje kurgjoo

 31. Anonymous // February 16, 2009 at 1:47 PM  

  e mir je

 32. Anonymous // February 16, 2009 at 2:16 PM  

  shum e mir

 33. Anonymous // February 16, 2009 at 2:25 PM  

  shum e mir e kendeshme edhe shum e bukur je bre KALTRINA veq vazhdo edhe po don mu ba nder ma te mirat qaoo te dua shum

 34. Anonymous // February 16, 2009 at 2:51 PM  

  shum e bukur edhe e mir

 35. Anonymous // February 17, 2009 at 10:03 AM  

  Kaltrina je shum e mir e bukur je e famshme por do te behesh edhe me shum veq vazhdo se per mu je shum e mir.You are the best in Kosova.Te dua shum

 36. Anonymous // February 19, 2009 at 8:41 AM  

  Kaltrina mos ta nin se ma e bukura je boll ki veq si te tjerat kengetare kurva qe jea ti nuk je veq vazhdo keshtu

 37. Anonymous // February 28, 2009 at 9:17 AM  

  Te du shumë ishalla krejt me te dasht ty breeee ma e mira je prej kangtareve e pej kanntarëve perfekt aaaaaaaa kaltrina lokum bree qik ma te mir nuk ka aaaaaaaaaaa mos e shani kerkush kta se ju rehi

 38. Anonymous // February 28, 2009 at 1:06 PM  

  oj kaltrin oj spirr po boll palidhje kendon nuk ke stil hiq qka e qon ate kry si knus kur te kendon he atelan ata dashnort e hana bendit cilin moj prej tyre ke dal ti apo me krejt grup ke dal

 39. Anonymous // March 2, 2009 at 8:43 AM  

  Kaltrina vetem perpara se shum mir je veq vazhdo keshtu

 40. Anonymous // March 4, 2009 at 9:10 AM  

  o zot po e mir je oj kaltrin sdi qysh tka fal zoti kshtu pot bukur ....kiss tduu kaltrin

 41. Anonymous // March 22, 2009 at 9:22 AM  

  oj zemr me e mir shpresoj qe ti lexosh kete coment oooo te dua moj qyrre

 42. blerina // March 24, 2009 at 3:44 AM  

  o zot sa e bukur je

 43. Anonymous // March 24, 2009 at 10:10 AM  

  Kaltrina je shumë e mirë,e bukur dhe mbi të gjitha shumë elegante.Ti këndon shumë mir.Me ketë që ke arritur deri më tash,do të përparoshë shumë në jetë tënde.Jam një adhuruese e flaktë e juaja,të adhurojë shumë dhe te dua shumë.Të përshëndesë shumë kalofsh gjithmonë mirë.Tung

 44. Anonymous // March 31, 2009 at 8:20 AM  

  e mir shum je kaltrin te dua shum

 45. QILJETA // April 5, 2009 at 8:26 AM  

  OJ QILJETA BASH PALIDHJE JE BE SI MAGHUPE SE DI QKA DEL NE TELEVIZION ME KAN SI TI SHOJ I JAP PREJ MAJES MONTE VERES.

 46. KALTRINA // April 5, 2009 at 8:29 AM  

  OJ KALTRINA JE SHUM E BUKUR DHE SIMPATIKE VEQ VAZHDOSE JE SHUN NICE.

 47. lena-xona-gresa-nora-....... // April 9, 2009 at 7:55 AM  

  oj kaltrin shum e mir je veq kush ta ka inat na edhe kangen ja thojna ati qe ta ka inati
  oj lu lija jon me limana kush ja ka kaltrines inati ju qift nana
  lena-gesa-nora-xona

 48. Anonymous // April 28, 2009 at 3:16 PM  

  kaltrina e bukur je bre zemer veq ta kan inat,te gjitha te mirat ike te uroj suksese dhe sa me shum kang ban dhe klipe,tung mpuq nga gjilani

 49. Anonymous // May 11, 2009 at 4:23 AM  

  je shum sexyyy kids

 50. Anonymous // May 13, 2009 at 2:21 PM  

  KALTRNA SELIMI;Je me e mire nbot.veq vazhdo...

 51. Anonymous // May 20, 2009 at 7:35 AM  

  Kaltrina je shum e bukur edhe shum e mir kendon mir edhe veq vazhdo se je nje vajz shum e bukur si ne kendim si ne pamje shum me pelqejn kenget e juaja dhe te pershendes shum dhe per mua je best in Kosova me e mira veq vazhdo keshtu sikurse je te pershendes shum

 52. Anonymous // May 25, 2009 at 11:28 AM  

  vallahi ma emira jeee ma e mira kengetare jeee te duuu u shumm veq vazhdooo okii tee duuuu

 53. Anonymous // May 28, 2009 at 5:33 AM  

  ooo kaltina selimi je e mir shum po jo si dafina se ajo esht ma e mir valla po edhe ti je shum e mir
  te pershendes ciao ciao

 54. Anonymous // June 2, 2009 at 6:36 AM  

  utng kaltrin selimi shum shum shum e mir je veq mas meje

 55. Anonymous // June 9, 2009 at 5:49 AM  

  hahha hade moree se spdo dishit ju sen Karin pidhin ngoj keni qef me qi ama nuk munii as njoni
  Kaltrina mso ja zii per te madhe tlutnaaa se kta sdinq ak eshte mir SHjum e mir je Veq vazhdoo Trupin perfektt e ki edhe stilin te lumt te duaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 56. Anonymous // June 9, 2009 at 5:49 AM  

  SHume mir jee veq vazhdoooo

 57. Anonymous // June 9, 2009 at 5:50 AM  

  Mos u ngo Fjlat e ktinve se ker ka sjan ktaaa super femen jeee veq vazhdoooooo teper e mir je trupin BOmbMBBB e kiii ite duaaa e ju tjert hani mut qe pe shaniiii

 58. Anonymous // June 9, 2009 at 6:59 AM  

  Oj kurv ta futsha karin deri ne fyt

 59. Anonymous // June 9, 2009 at 7:15 AM  

  Une jam EDUARTA nje adhuruese e madhe e jotja se je me e mira ne gjith estraden shqipetare sipas mendimit time je me e mira je Nr.1 ne krejt Kosoven kisha pas deshir me te pa live edhe me e ba ni foto me ty se je ma e mira Kaltrina Selimi kenget tua i degjoj me shum vemendje dhe me perkushtim te madh sepse edhe di qe te kendosh bukur edhe je e bukur edhe je elegante.Sipas ketyre analfabetave te cilet dergojne komente palidhje nuk e din se qka osht respekti per nje njeri ME E MIRA NE KREJT KOSOVEN KALTRINA SELIMII TE DUA SHUMMMMM

 60. llindda^lleessa // June 26, 2009 at 2:39 PM  

  rropptt bee qqqaattinnaa qee ee sshann kkaallttrrineen :@:@:@ moosss ttaa nninn see mmaa eeerfforrttaa jee ttee dduaa

 61. Anonymous // August 17, 2009 at 5:15 PM  

  ej kaltrina e lezeqme je amo mi pas flokt e shkurta si perpara dokesh ma e bukr kshtu si katundare ma mir prej pak flokta tung egi

 62. Anonymous // October 24, 2009 at 11:10 AM  

  kaltrina kendon shum bukur..kengtare e mir..suksese

 63. Anonymous // December 4, 2009 at 5:41 AM  

  mje shum e mir veq perpara

 64. Anonymous // May 2, 2010 at 3:39 AM  

  shum original dokesh aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa............

 65. tinaa // January 11, 2011 at 12:51 PM  

  ta hanksha loqken oj kaltrin kush ta ka inati e zaft taksirati je ma e mira te duu shummmmmmm me pelqen shum sdomos me kengen TI ZERO JEE VEQ VAZHDO

 66. oakleyses // December 15, 2015 at 11:32 PM  
 67. oakleyses // December 15, 2015 at 11:32 PM  
 68. oakleyses // December 15, 2015 at 11:32 PM  
 69. oakleyses // December 15, 2015 at 11:33 PM  
 70. Jassi J // March 9, 2016 at 10:25 PM  
 71. Richika Sarkar // March 15, 2016 at 11:29 PM  
 72. Swati Patil // March 18, 2016 at 12:29 AM  
 73. Richika Sarkar // March 22, 2016 at 10:37 PM  

  It is nice.
  visit link:
  Click Here

 74. Zheng junxai5 // July 15, 2016 at 2:48 AM  
 75. The Best Five // May 30, 2017 at 12:06 AM  

  I like this Article. Thanks for sharing the valuable information with us. Keep Posting.
  We the best five are one of the Top 5 Movers and packers in Chandigarh providing all kind of services like packing, unpacking, loading, unloading and other corporate relocation services. Hire the best five Movers and packers in Chandigarh for trouble free and damage free shifting experience.
  Packers and Movers in panchkula
  Packers and Movers in chandigarh
  Packers and Movers in mumbai
  Packers and Movers in pune
  Packers and Movers in bangalore

 76. Jai // May 30, 2017 at 10:18 PM  

  Thanks for sharing this amazing article. I like it very much. Keep posting
  Jai Balaji movers and packers are No. 1 movers and packers in Thane. From packing to unpacking, loading to unloading, home shifting to corporate shifting, Jai Balaji Movers and packers Thane is the one stop shop for all.
  Packers and Movers in thane
  Packers and Movers in mumbai
  Packers and Movers in navi mumbai

 77. SARVESH KUMAR // June 3, 2017 at 12:57 AM  

  Thanks for sharing this amazing article. Keep posting
  Kamal Cargo packers and movers are one of the top service providers with specialization in relocation services. Understanding the needs and requirement of clients, we provide best services at very affordable cost and we prioritize our customer need and serve one by one, best in field of packers and movers.
  Packers and Movers in thane
  Packers and Movers in Mumbai
  Packers and Movers in Mulund

 78. Tivragati Packers // November 14, 2017 at 12:51 AM  

  Tivragati Packers & Movers, a moving company working on the national level providing packing and shifting services for short as well as long distances.The best part about us that we available even on a very short notice.We are officially certified and insured Packers and movers in Ahmedabad.Packing and moving services offered by us are quite economical to the common man's Pocket. http://www.tivragatipackers.com/
  Packers and movers in ahmedabad
  Packers and movers ahmedabad
  Movers and packers in ahmedabad
  Movers and packers ahmedabad

 79. Bohemian // December 11, 2017 at 11:40 PM  

  A wanderer journaling her travel stories all while journeying and eating her way through the world with her one and only. Aditi is a Dubai based Indian travel blogger whose work and life hasn’t stopped her from aiming to check the entire world off her bucket list. Her travel stories are based around experiencing the culture of a place while highlighting their food and as much as possible jet-setting off to off-beat and usual destinations around the globe with her globetrotter husband .

 80. Tivragati Packers // March 5, 2018 at 3:17 AM  

  Tivragati Packers and Movers are an expert in providing packing and unpacking services of all the items. Loading of goods is also of great significance to us because many goods are damaged during this process. Tivragati Packers and Movers provide trucks for the transportation of goods. Warehousing facility is one of the most important factors in logistics trade.

 81. Ankitech // March 25, 2018 at 10:23 PM  

  Amazing article ... Keep sharing 
  Ankitech is the leading ICU bed manufacturer in India. Get exclusive range of Mechanical ICU Bed for harm and diseased patients. These beds are mechanically operated and height adjustable. Our ICU bed is the best in all India. 
  http://www.ankitech.in/ 
  http://www.ankitech.in/icu-bed/ 
  http://www.ankitech.in/hospital-bed/ 
  http://www.ankitech.in/hospital- furniture-a / 
  http://www.ankitech.in/electric-bed/

 82. shreedurgapg // March 27, 2018 at 12:28 AM  

  Great article. Keep posting
  Are you looking for fully furnished pg in Gurgaon? Contact Shree Durga PG Gurgaon provide the best pg services in Gurgaon. We have fully furnished ac and non ac rooms with attached washrooms with gyzor. We provide hygienic food (three time meal), Tiffin facility, soft beds, blankets, table, chairs, RO’s, maid service, laundry services, 24 hour water and power supply and security and many more services.
  pg in Gurgaon
  pg accommodation in Gurgaon
  top pg accommodation in Gurgaon
  paying guest in gurgaon

 83. Anonymous // May 28, 2018 at 1:22 AM  
 84. Clipping path Help Zone // July 28, 2018 at 1:35 AM  
 85. Clipping path Help Zone // July 28, 2018 at 1:37 AM  
 86. Clipping path Help Zone // July 28, 2018 at 1:37 AM  
 87. Clipping path Help Zone // July 28, 2018 at 1:38 AM  
 88. Clipping path Help Zone // September 28, 2018 at 2:12 AM  

  Thanks for sharing thiclipping path
  s amazing article. I like it very much.

 89. SUNITA // April 1, 2019 at 4:17 AM  

  Packers and Movers Pune

  Book Best and Verified packers and movers in Pune, Expert in Home Relocation within or outside Pune. Compare 3 quotes from nearby packers and movers in Pune. Get 100% safe & affordable packing moving from Professional Packers and Movers.

  Packers and Movers in Pune
  Packers and Movers in Hinjewadi
  Packers and Movers in hadapsar
  Packers and Movers in baner
  Packers and Movers in pimple-saugagar
  Packers and Movers in Viman nagar
  Packers and Movers in Pimpri
  Packers and Movers in Kothrud
  Packers and Movers in Aundh
  Packers and Movers in Magarpatta

 90. dsrlogistics // May 30, 2019 at 6:55 AM  

  https://dsrlogistics.in/
  Best Packers and Movers in Ahmedabad | Commercial Transportation Services in India
  SR Logistics is India’s Fastest Growing Best Packers and movers Company, Household Shifting,Packing and Moving Services and Commercial Transportation Services in India, Mumbai, Jaipur, Surat, Rajkot, Noida, Hyderabad, Pune.
  Packers and Movers in Ahmedabad

 91. على محمد // June 2, 2019 at 8:20 AM  
 92. yashoverseas // June 19, 2019 at 11:24 PM  

  MBBS in Ukraine | Study Mbbs in Ukraine | Mbbs Admission in Ukraine process & Fee structure 2019
  MBBS in Ukraine - Study MBBS in Ukraine at lowest fee, Best MBBS university in Ukraine, Admission process and fee structure 2019 for Indian students, Study MBBS in Ukraine Eligibility.