BLEJ ONLINE

Nora Istrefi

Posted by kushi | 2:47 PM | | 167 comments »

Nora Istrefi lindi në Deqan me 25 Mars 1986. Ajo është Këngëtare nga Kosova. Është një këngëtare e suksesshme e mirënjohur. Karriera e saj ka filluar ne moshën 18 vjeç. Qysh e vogël këndonte si kënge optimiste. Kënga e saj që është hyrë ishte Kënga Shko Tash të cilën ishte kënga më e popullarizuara nga ajo. Këngën tjetër bashkëpunoi me tingullin 3nt ishte kënga Hey hey hey, prandaj kënga negativ videoklip i mirë i vitit 2005 dhe Taxi 2006. Ka edhe tjera kënge për veç kësaj i ka përfshirë dy Albume Opium, Engjëll. Janë bërë të mira dhe të suksesshme. Duke u shitur në Shqipëri, Maqedoni, Diasporë, etj.

Nora e ka pasur Babain Kamermanë që merrte me kamerë u quajt Nezir Istrefi pas aksidentit të babait Nora u bë e famshme. Ku në mesin e kësaj u paraqit edhe Gentiana Ismajli. Këngët e saja janë incizuara të reja të vitit 2010. Janë Kaje me dydyesat nga Nora Istrefi. Ka pasur plot kënge te saja gjithashtu janë incizuara boll kënge te saj i ka dy motra dhe një vëlla të vogël ai quhet Bledi. Motrat Nita Istrefi, Era Istrefi dhe Bledi Istrefi. E ka një qen të mirë dhe të Lezeqëm. Jeton me nënën, motrat, vëllaun.167 comments

 1. Anonymous // July 12, 2008 at 3:31 PM  

  hey nora shume je e mir edhe mpelqen shume si femen si kengtare gjithcka ki te mir mpuch nga prizreni

 2. Anonymous // July 18, 2008 at 9:00 AM  

  hey nora femen valla shum sexi ki me knaq te dashurin urime fejesa suksese ne ta ardhmen ishalla i bon nja 11 fëmij ni ekip te futbollit i lumi aj burr qer te ka mar

 3. Anonymous // July 18, 2008 at 9:03 AM  

  tq fotoja e 6 pot shihet pidhi edhe betha ti qkyfsh te dyjat

 4. Anonymous // July 19, 2008 at 6:23 AM  

  tung nga ditishum kenget e mir a i ke shum edhe trup te mir ke shum pidh i fort je aa vazhdo keshtulumi aj kush te qi tung.

 5. Anonymous // July 20, 2008 at 10:03 PM  

  Për ta vleresuar si kengetare jo vetem noren por edhe shume se shum te tjera ne menyr pozitive duhet qe vlerat artistike ne si publik ti shofim ti ndjejm dhe ti ndegjojm por fatkeqesisht per momentin nuk egsiston asnj kengetare qe te len me goj te hapur!!dhe kengetaret tona jan te talentuar vetem per seksi sepse ajo ne sken paraqet sex e jo art ateher per mua kengetaret qe po ju thuni te mira jan zero nuk kan talent i vetmi qe esht se ne jemi popull qe bazeohemi vetem ne dukjen dhe ne shtrat ateher keto vajza lavire kenaqen pare e jet te kendshme duke i gjetur budall si ju qe i vleresoni vetem ne dukje!un kurr nuk i ndegjoj sepse kengetari duhet ndegjuar liv e jo playback e pse sepse nuk kan ze!ju kisha lutur qe ti hapni syt e mos te ju mashtron kjo muzik e kjo kultur e cila nuk esht art nuk esht kultur qe e meriton qe keto kengetare te ken publik keto e shkaterrun moralin ne kosov.po te ishin keto ne franc ne gjermani ne amerik e itali ...keto do te punonin vetem si prostitutka ose streeptes ne bare!keta do ti vlersonin menjehere keshtu e kurse ne shtet me shum perqindje analfabete i quajm Yll.nuk dim te vlersojm qka esht arti i vertet se ne art nuk vjen pidhi e betha e shtrati por vjen zeri paraqitja skenike oratoria menquria ndjeshmeria ..... e shum tjera e ju po e shifni vet do te thot kur i shihni ne sken i doni e pse sepse ju pelqen gjyksi bethet pidhi e ju lutem ateher vet e kjart po analiz do te thot se keto kan talent qe ne kur po i vlersojm i perket vetem barit seksit dhe per nje nat i kisha bo blablabla.ende trupi smu ka terqjeth kur del nje kengetare qe te them o zot i madh qfar dame prej ketyre te rejave asnjehere.shpresojm qe te permirsohet situata e te shohim artist e jo lavire te rrugave se skena nuk e meriton ketë.ju lutemi mo femij nuk jeni mendoni mir kend e vlersoni se ne fund e vlersoni vet mendoni shum mos u verboni se kerngetari e pasqyron shtetin e vet moralin te gjitha permes zerit paraqitjes skenike e kto tanat po na pasqyrojn me sex e jo me talent.un i kam vetem 22 vjet por kam studju ketu ne zvicerr per art e muj me ju than s eky nuk esht art nuk esht mnuzik nuk esht asgje mas jan jam e re por shoh larg une per veti po te kam femij nuk do ti leja ti ndegjoja. nuuk jau vlejn qe te pasurohen ato pa vlera e nder dhe ne fund keshin me juve sa budall pi bujm livriti pak bethet e cicat e meri 10000 euro kjo me frustron.e nese fatmiresisht e lexon edhe kjo femer nora istrefi se per ma nuk esht kengetare kjo me shum te tjera ju kisha lutur qe mos te harron se ka njerz se din te vlersojn ende e per ata njerz je asgje ti me shum tjera dhe vetem mendoni pak nese keni pak menquri un sa i lexova te gjitha keto komente qe jan per ju po ashtu edhe kengetareve tjera asnjehere nuk pava komente artistike te performancesh tende por vetem je ma e bukura veshesh bukur ti hongesha cicat pidhin bethet....epo te isha un dhe dikush me thot se jam e mir permes ketyre fjaleve dhe qe nuk jam asgje tjeter dhe qe publiku me sheh sikur kur e mer nje katalog erotik dhe i sheh ato laviret e jau u jep keto komente un do e kisha mbyt veten jeni ne fund te fundit edhe njehere mos harroni se ka ende njerz qe i din vlerat artistike e per ata jeni zero ju jeni nga ata qe ju quan antivler anti komb antimoral¨!!E KERKOJ NDJES PER FJALET E NDYTA POR U DASHT MI PERMEND QE TE KUPTOJN MIR KERKOJ SHUM FALJE PER FJALTE NDYTA DHE PERSHENDETJE NGA Donika nga isniqi

 6. Anonymous // July 23, 2008 at 2:09 AM  

  tung shum e bukur je si dhi veq vazhdo bullica hajt kesh niher qi e ban si qerrap at goj me pa babin tem qish te perkeshn haha
  a i ke rujt dhit e tefes e te refes a pe don add teme
  florenrti_21@live.com

 7. Anonymous // July 23, 2008 at 2:12 AM  

  ej tung mir add teme
  fatlindi_11@hotmail.com
  se shum e fort je bre njeri

 8. Anonymous // July 23, 2008 at 2:12 AM  

  ej tung mir add teme
  fatlindi_11@hotmail.com
  se shum e fort je bre njeri

 9. Anonymous // July 23, 2008 at 2:13 AM  

  tung shum e bukur je si dhi veq vazhdo bullica hajt kesh niher qi e ban si qerrap at goj me pa babin tem qish te perkeshn haha
  a i ke rujt dhit e tefes e te refes a pe don add teme
  florenrti_21@live.com

 10. Anonymous // July 23, 2008 at 2:16 AM  

  tung shum e bukur je si dhi veq vazhdo bullica hajt kesh niher qi e ban si qerrap at goj me pa babin tem qish te perkeshn haha
  a i ke rujt dhit e tefes e te refes a pe don add teme
  florenrti_21@live.com

 11. nora qyrrejka nese doni me dit deri kurr i ka fshi qyrrat // July 24, 2008 at 3:04 AM  

  E MOJ NORE KUEDRA DERQIT DERI GJITASH I KI FSHI QYRRAT ME MINDIL TASH PO FRYHESH MOJ KUEDRA DREQIT NUK KI KUR FAR FAME TI MORE E PO ME FRYHESH ME KON NUK TE KISH LAN BLERO TY PO TE KA LON SE KUR E KA MARRR VESH QE I KI VSHI QURRAT ME MINIL DERI QITASH TE KA LAN EDHE NUK KI KUR FAR FAME NUK TE PERSHENDES NGA .,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.

 12. Anonymous // July 25, 2008 at 9:37 AM  

  Fhaha ata qe thojn qe nora osht sexy e kan gabim ajo osht kineze
  in part of FBI-GENTA ISMAJLI-is FABOULOUS,BEUTIFUL,INTELLIGENT

  i kisha than asaj qe mos te deshet shum se nana e saj ka kendu me qiftelia edhe mos ta imiton GENTEN..

 13. Anonymous // July 25, 2008 at 9:41 AM  

  hey be ma zhab se ajo ska a
  si vjen marre,qka i doket vetja
  un nuk di per kon knon ajo
  veq per ata qe dojn me kqyr kah te deshet e ti qet ne shesh komt e trasha ska ma lop se ajo
  po munohet kishe me hy ne tregun boteror ....ahhaha o zanin qe ma ka...hahah e kuku per to qaq ska ftyr shkurt..kisha pas qef ajo me e lexu qita e ishalla mushet men...

 14. Anonymous // July 25, 2008 at 9:51 AM  

  haha ata qe thojn nora e bukur e nora e ...-ma mir le te furen shkoni mytnu qitash se ju spo dishit kurgja e ju te deqnit krejt lop jenia sdini kurgja hiq
  e mos u munoni me bo mizen boll se ajo miz osht mos harroni kjo osht katunark lopes edhe ari me i qit ajo lop jet edhe qet tomel..
  e kuku per kosoven po ia merr ftyren-ata qe menojn qe jena xheloza le te myten se kokan si ajo klloshar

 15. Anonymous // August 3, 2008 at 4:01 AM  

  tung tung te gjith karav te kosoves qe po lakmojn ne noren po badihava e kini se m apidh se nora ska edhe na femnat e kishim qi noren nese kish pranu

 16. Anonymous // August 12, 2008 at 3:55 AM  

  oj kurv cncnnc baben si ka bam ir 2 vjet qe e ka shti en dhe sot del i qet cicat en fush spo i vjen marre

 17. Anonymous // August 12, 2008 at 3:56 AM  

  oj kurv cncnnc baben si ka bam ir 2 vjet qe e ka shti en dhe sot del i qet cicat en fush spo i vjen marre

 18. shoota // August 14, 2008 at 7:08 AM  

  oj nora je kengetare shum e bukur ma e mira ne kosov

 19. Anonymous // August 22, 2008 at 1:44 AM  

  Ta hangsha pidhin moj Nora bobob sa e fort qe je ...

 20. Anonymous // August 22, 2008 at 4:44 PM  

  u.d.d.pse nuk po godit edhe ktu
  ka kurva

 21. Anonymous // August 22, 2008 at 4:44 PM  

  u.d.d.pse nuk po godit edhe ktu
  ka kurva

 22. Anonymous // August 26, 2008 at 12:23 PM  

  ma merr mendja qe ata qe folin keq per noren e kan nga gjelozia kurgjo ma shum,, jemi dy qika e menojm mir per noren e ajo qa bon e sa osht e suksesshme po shihet edhe vet e ju qe folni keq nau hokshit ka 2 killa mut. o trullani kishe po foli keq e ka ma kana me pas e e ngoni muziken e saj, po ju skini shanca me kon ne vend te saj o qkulana, hajt tash shko qelni nafak najkun e mos na hani bothen shum me komente te kota.....

 23. Anonymous // August 26, 2008 at 12:27 PM  

  na honkshit ka 2 killa mut ju qefolni keq per dikon e veten se shihni hiq, o bajata o qkulana, po ju kerkush skeni shanca me kon ne vend te nores, ju kishem po thojm diqka keq e kongt e saj i ngoni qdo dit, po hajt e qelni nafak najkun se sjeni kerkah hiq.

 24. Anonymous // August 28, 2008 at 1:36 PM  

  po e embel osht nanen edhe syt i keshin shum e mir

 25. Anonymous // August 30, 2008 at 3:51 AM  

  nora shum e mir je veq kush ta ka intin se shum sexsi je

 26. Anonymous // August 31, 2008 at 10:56 AM  

  ej pse se ke vnu at me cicat jash çe do me thon pa jelek ne ate fot
  a te vjen mare
  po mo kejt e kan pa
  e kishe gjiksin shum e mir sa kom qef me e prek
  tung bitch

 27. Anonymous // September 1, 2008 at 10:40 AM  

  je shum e bukur veq kur te keshish baheshe e keqe

 28. Anonymous // September 2, 2008 at 7:05 AM  

  ncncnc po qfare e mire kjo bre, ate bark 50 killa i kisha hi rrafall boksa ne bark qe ja kisha dobsu pak.

 29. Anonymous // September 7, 2008 at 11:04 AM  

  nora shum e mir je veq vzhdo te dua ma e mira je

 30. Anonymous // September 9, 2008 at 4:28 AM  

  BITCH na flliqen vendin femrat si kjo duhet me msu me arrit diqka me intelegjence dy lidhje me kry si ka emrin e vet sdin me shkru PTUUUUUUUUUUUUUUUUU ska qka te vyn as trupi FUCK YOU i ka ga nanes
  SAME SHIT

 31. Anonymous // September 10, 2008 at 8:20 AM  

  nora mos i ndegjo keto se nga inati flasin krejt qe te ofendojn vet jan ashtu

 32. Anonymous // September 10, 2008 at 8:24 AM  

  kush esht per lidhje serioze le ta mer msn tem besa_st@live.com
  nora mos i degjo je numer 1 me gjith fraerin jeni shum te mir vazhdoni keshtu nora tung kaoni mir nga besa msn jem besa_st@live.com

 33. Anonymous // September 12, 2008 at 4:07 PM  

  ej nora nuk mrihesh je maqedonase ma e mira deri tash ne tplasin kosovart se tkena si llokum wup wup kosovaliiiiiiiiiiii

 34. Anonymous // September 17, 2008 at 2:08 PM  

  ncncnc qfar t livdumi more kjo monstrum qohet deshet aty -un s di pse pi veshni edhe qito gjysem tesha bre-phaa ju s po dihet a jeni porrno stara a "kongtare"
  nuk e kom q ja kom inati a qa po di ama po foli qa po sho n pergjithsi e sidomos nora ja nxerr funin me t "veshuren" e saj.

 35. Anonymous // September 18, 2008 at 5:16 PM  

  Nora esht perfect femen edhe trupin e ka sexi e sidomos kemebt e saj me kallin si loqk je Nora mpuuuuuuuuuuuuuuuuuq ta ha zemren`

 36. Anonymous // October 4, 2008 at 4:44 AM  

  nora je shum e fort
  te kishim qi mes dy cicave qka i ki

 37. Anonymous // October 5, 2008 at 2:04 PM  

  yeah she's the best singer in Ks 4 the moment i love her body she's cute,Nora and Robert are the best couple in Ks bye..Nora we love u

 38. Anonymous // October 9, 2008 at 4:21 AM  

  hallo, jam nga ni qytetz te kosoves dhe jam 24 vjet, mvjen mir qe nora osht kaq them per te gjith, nuk kam qen adhuruese aq e nores, para ni kohe e kam njoftu dhe dua te ceku qe kam pas takime me shum kengtar te estrades ton po dua te them qe ende nuk kam njoftu ni kengtare te na ne ks me nivel kaq te lart jo qe dua apo e adhuroj po qe me vjen keq ta them por nuk kemi sa kengtare me nivel po vertet me ka lon pershtypje shum dhe thjesht kish edukat familjare ajo, i lumt shum ish njeri dhe ska koment per to ma shum,ajo edhe cullak me dal ka me dal se vendi e lyp edin ajo pse i bo kto gjana thjesht mu bo them e juvja, dhe e lumja ajo per veti shum njeri dhe me tgjitha te mirat, veq diqka du me shtu, ju te maqedonis qe skini pik morali dhe qe te isha une ju as nuk e kisha pranu at identitet shum njerz pa karakter,grat e juja mundsisht ju dalin per gjomi e shkojn bojn gjithqka tonat bile edukohen me dit qysh e bojn e qka bojn jeni njerz qe ju lus mes thuni se jeni shqiptar se thjesht jeni per marre. pejonka

 39. Anonymous // October 9, 2008 at 1:23 PM  

  tash qka me ju bo juve qe keni qef me kan ne vend te sajna hhhhhhaaaaaaallllllloooooooo nan juve se ka emrin suzana tahirsyla ajo nanen e ka carr edhe vet edhe ka me mbet gjyth e sa per robertin vallah hallal ishallah gjith edo kaq shum sbesoj qe mvaret nga paret e sajna aj o vlla cooler e kjo coolerk e bashk jan akullore me shije dredhze ma te bukrit pejonka

 40. Anonymous // October 21, 2008 at 11:08 AM  

  SHUM SHUM SHUM SHUM SHUM SHUM SHUM SHUM SHUM SHUM SHUM SHUM SHUM SHUM SHUM SHUM SHUM SHUM SHUM SHUM SHUM
  SHUM SHUM SHUM SHUM SHUM SHUM SHUM SHUM SHUM SHUM SHUM SHUM SHUM SHUM SHUM SHUM SHUM SHUM SHUM SHUM SHUM
  E KEQEEEEEEE

  SI KURV :D

 41. loni_teti@hotmail.com // October 22, 2008 at 7:53 AM  

  je shum e mir veq veq vazhdo qishtu me qit stil shum te mir qe e ke ti se ma e mira ki me dal se shumm shumm em plqen je nje tip shum i mir
  n
  o
  r
  a

 42. Anonymous // October 26, 2008 at 5:40 AM  

  kenga e jote e fundit esht ma e bukura qe kam nigju daj her dhe videoclipi esht niceee.je maaaaa e miraaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 43. Anonymous // October 26, 2008 at 5:41 AM  

  kenga e jote e fundit esht ma e bukura qe kam nigju daj her me sinanin dhe videoclipi esht niceee.je maaaaa e miraaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 44. Anonymous // October 27, 2008 at 5:03 PM  

  noren e kish qi ne anus pernate.

 45. Anonymous // October 31, 2008 at 11:02 AM  

  hmmmmm kurva keshtu dohet mu dok ,BÖthet jasht.sorry po e keqe je.

 46. Anonymous // October 31, 2008 at 12:49 PM  

  Shqiptart e flliqt kurr nuk do te perparoni me ket nivelin e juv. Turp qka keni shkru.

 47. Anonymous // October 31, 2008 at 1:22 PM  

  bash mut je...ftyren si lop e syt si pupsa iki..
  die hesslichi nora pordha kur u kan niher ne zvicerr u bajke si miss une dikushi po kurkush sja trrusi mi than qe je e mir .apo me ja lyp ni autogram peles dylajd-hajrit.se lopen kerkush se ka merrak.noren pordhen.

 48. Anonymous // November 2, 2008 at 2:14 AM  

  nora je shum e bukur dhe kendon shum mejr vetem vazdho kshtu

 49. Anonymous // November 2, 2008 at 2:14 AM  

  nora je shum e bukur dhe kendon shum mejr vetem vazdho kshtu

 50. albrim // November 2, 2008 at 2:16 AM  

  nora je shum e bukur vetem vazhdo ciao nga italia

 51. albrim // November 2, 2008 at 2:16 AM  

  nora je shum e bukur vetem vazhdo ciao nga italia

 52. albrim // November 2, 2008 at 2:16 AM  

  nora je shum e bukur vetem vazhdo ciao nga italia

 53. Anonymous // November 2, 2008 at 2:20 AM  

  nora je shum e bukur dhe kendon shum mir ciao nga italia

 54. Anonymous // November 2, 2008 at 2:20 AM  

  nora je shum e bukur dhe kendon shum mir ciao nga italia

 55. Anonymous // November 2, 2008 at 2:20 AM  

  nora je shum e bukur dhe kendon shum mir ciao nga italia

 56. Anonymous // November 4, 2008 at 9:10 AM  

  oo zottt oje e keqqq moss i mashtoo njeztt hej njerz ndaqi me ju gertit nora me pa te vertetn te kjo hini ne googlee edhee shkrune nora istrefi jau qet foton e saj pa grim ani kjo both i ngjet se en butik te shoqes i ka ble both cnncncncncncnncn oj e keqe oj e keqeee pse more shkon rin ka 9 orr te frizerkaa kurr e di edhe e dhin 80% qafree jeee nc uff po shiptari ve qme rrenaaa deri ne fyt mashtorhen gjinja si ne politik e e sii konktare e si gjith qyshh njesss veq prej konktarevv je ti ma e keqja e dukesh 9 or kur del prej frizerkes deri dikun e mir:Dmpuqq

 57. Anonymous // November 4, 2008 at 9:19 AM  

  heeeeeeeeeee nanenn e kurvesss oo roptt pi ti i ke ble both endyqan te shoqes se ski both hej njerzz boll ma pat kuropcion e rran en kit kososvv hini ne googlee -nora istrefi- edhee e shini kta pa grimm uekkkkkkkkkkkkk garant 9 or rin te frizerka SELLMA*pluss kur del me both ekrej aspet genta e adelina e leunoraa doken ma te mira po tungg oj e keqee !mpuqqq

 58. Anonymous // November 4, 2008 at 9:20 AM  

  heeeeeeeeeee nanenn e kurvesss oo roptt pi ti i ke ble both endyqan te shoqes se ski both hej njerzz boll ma pat kuropcion e rran en kit kososvv hini ne googlee -nora istrefi- edhee e shini kta pa grimm uekkkkkkkkkkkkk garant 9 or rin te frizerka SELLMA*pluss kur del me both ekrej aspet genta e adelina e leunoraa doken ma te mira po tungg oj e keqee !mpuqqq

 59. Anonymous // November 4, 2008 at 9:21 AM  

  heeeeeeeeeee nanenn e kurvesss oo roptt pi ti i ke ble both endyqan te shoqes se ski both hej njerzz boll ma pat kuropcion e rran en kit kososvv hini ne googlee -nora istrefi- edhee e shini kta pa grimm uekkkkkkkkkkkkk garant 9 or rin te frizerka SELLMA*pluss kur del me both ekrej aspet genta e adelina e leunoraa doken ma te mira po tungg oj e keqee !mpuqqq

 60. brilantino alb // November 6, 2008 at 11:25 AM  

  tung nora...nqs e lexon kte koment...nuk di cfare te them per ty,se une jam nga shqiperia dhe nuk te njoh,as nuk mund te paragjykoj...por kisha per te thene se ti po e dhunon skenen po e shkreta ska goje me bertit se larg ju kish degjuar zeri...por hajt se e ke zene skenen qe smundet me bertit e ja zure frymen.....si femer nuk dukesh e keqe....ndoshta une kam nevoje per syze optike se mua me dukesh shume sexy,por kur lexova kto komentet ketu....po dyshoj se kam nevoje per 1 konsulte me okulistin....valla me dit amerika qka i bon ti skenes fill kish me lshu apashat se shum pe keqtrajton,femer sexy mund te quaj,por kengetare kurre jo...me pelqen qe je kembengulese,,e din qe sje kengetare,por ti ngul kembe qe je...ok! pac veten ne qafe....bye-bye!

 61. Anonymous // November 8, 2008 at 1:35 AM  

  NORA ESHTE E HESHME PO VISH E KA SHUM FTYREN E GAT SE KRET I KA TE MIRA TUNG LINA NGA FRANCA TUNG TUNG

 62. Anonymous // November 20, 2008 at 10:07 AM  

  oo juu njerez pse sjeni tu e kap se nora nuk bon per bukuri ndoshta kendon mir por e bukur nuk asht a moret vesh bb

 63. Anonymous // November 22, 2008 at 6:27 AM  

  ku je moj bukroshe te dua shum shum simpatike je vish kush ta ka inati tung te du shum tung lina nga franca tung tung

 64. Anonymous // November 22, 2008 at 8:59 AM  

  oj nor je shum e heshme po ki pak ftyren e gat hahahahhahahhhahahha

 65. Anonymous // December 9, 2008 at 5:17 PM  

  Shum e bukur veq vazhdo ma e mira je....

 66. Anonymous // December 9, 2008 at 5:20 PM  

  Ooo me e bukura je ....

 67. Anonymous // December 17, 2008 at 8:18 PM  

  valla bre nor tkish qi dritoni deri ne sabah se e ka karin e madh
  edhe te don shum .

 68. saraaa // December 30, 2008 at 7:53 PM  

  hej nora teper e bukur je veq vazhdoo se yll je. tduaa sara

 69. sara // December 31, 2008 at 7:32 PM  

  loqki teper e bukur je veq vazhdo se yll je. tduaaaaa sara

 70. Anonymous // January 6, 2009 at 3:16 AM  

  shume e bukur je dhe kendon mire

 71. Anonymous // January 7, 2009 at 6:08 AM  

  ku ku sa hajni e sa analfabeti me fol per noren si 3 vellezrit e drenices qe ja ka inati qe ka kendu per ramushin se rambo jau qin ropt mare kara.
  E ai "Adi sk" ti e kishe gri noren mare peder mare se ti me pa noren 1 here ne foto nuk te mer gjumi naten e kishe po foli diqka po lexoni pak per noren e per prej ardhjen e saj ate here folni xXx

 72. Anonymous // January 7, 2009 at 9:32 AM  

  je shum e mir nr 3

 73. Anonymous // January 13, 2009 at 10:20 AM  

  trupin perfekt veq rrall kur kesh je e keqe

 74. Anonymous // January 17, 2009 at 12:55 PM  

  e pa lyer je skandaloze ndersae lyer cik me mire

 75. Anonymous // January 18, 2009 at 3:33 AM  

  shum menjen e madhe e ki sen svyn mos te kishe pas robertin as qet nuk tkishin hanger pershendetje nga mitrovica

 76. Anonymous // February 2, 2009 at 2:39 AM  

  noraa llokum je
  ke perkrahje nga Decani me te vertet nuk ka kush qka thot shiko qfar shkruajn balat e qyteteve qe mbahen si qytetar qe kan kultur e e edukat ketu po shifet pjesa me e madh ee tyre qka jan kerkoj falje per ata qe jan qytetar realisht nga deqanasja

 77. mahmt ferati // February 4, 2009 at 4:35 PM  

  Hej O shqiptar OOOOO pusa Pa fun po a edhe kjo po ju doket SEXY ha??? Kqyre edhe kjo njejte si keto kurvat tjera kangen e par cicat dulen prej koloosekut hahahahhahaha, valla moral te paska dhan ajo nan e ta dhivsha ne ta, po e prisht me siguri edhe nanen e ki kesisoji si ti vet, se edhe thon molla bjen ner moll, ju me siguri familjarisht rospia te dores se par, jam kurioz sa pare e keni oren, tjau qoj disa SHEIKA se ata kan pare, qashtu edhe qysh po ju pagujn, me kon si ti nuk isha dal ma ne TV se besom MARZIRA JE TUJ BO

 78. mahmt ferati // February 4, 2009 at 4:36 PM  

  Hej O shqiptar OOOOO pusa Pa fun po a edhe kjo po ju doket SEXY ha??? Kqyre edhe kjo njejte si keto kurvat tjera kangen e par cicat dulen prej koloosekut hahahahhahaha, valla moral te paska dhan ajo nan e ta dhivsha ne ta, po e prisht me siguri edhe nanen e ki kesisoji si ti vet, se edhe thon molla bjen ner moll, ju me siguri familjarisht rospia te dores se par, jam kurioz sa pare e keni oren, tjau qoj disa SHEIKA se ata kan pare, qashtu edhe qysh po ju pagujn, me kon si ti nuk isha dal ma ne TV se besom MARZIRA JE TUJ BO

 79. mahmt ferati // February 4, 2009 at 4:41 PM  

  HEJ NJERZ A PO E SHIHNI KET TAKLLAGJYNIN E DEBRLLUGES KATUNAR I VUSHTRIS, HAHAHAHAHAAHAHAHAHAH OJ NOR ROSPIA VEQ QISI SI KY TY TE JAPIN KRAH HAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAH, KQYR KU E KE QIT VETEN BARAZ ME KATUNAR QE DJE VEQ NE AHER KA NEJT TUJ HJEK BAGLA HAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHA, ME MENDIM TEMIN ROSPO ISH KON MIR ME SHKU E ME KENDU NEPER KATUNE, DARSMA E KANAGJEGJE, QYSH SKAN PA KATUNART CICA TE MDHAJA, PO TE BOJ BE KE MU NGI KAR MRENA DITES HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

 80. mahmt ferati // February 4, 2009 at 4:41 PM  

  HEJ NJERZ A PO E SHIHNI KET TAKLLAGJYNIN E DEBRLLUGES KATUNAR I VUSHTRIS, HAHAHAHAHAAHAHAHAHAH OJ NOR ROSPIA VEQ QISI SI KY TY TE JAPIN KRAH HAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAH, KQYR KU E KE QIT VETEN BARAZ ME KATUNAR QE DJE VEQ NE AHER KA NEJT TUJ HJEK BAGLA HAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHA, ME MENDIM TEMIN ROSPO ISH KON MIR ME SHKU E ME KENDU NEPER KATUNE, DARSMA E KANAGJEGJE, QYSH SKAN PA KATUNART CICA TE MDHAJA, PO TE BOJ BE KE MU NGI KAR MRENA DITES HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

 81. mahmt ferati // February 4, 2009 at 4:41 PM  

  HEJ NJERZ A PO E SHIHNI KET TAKLLAGJYNIN E DEBRLLUGES KATUNAR I VUSHTRIS, HAHAHAHAHAAHAHAHAHAH OJ NOR ROSPIA VEQ QISI SI KY TY TE JAPIN KRAH HAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAH, KQYR KU E KE QIT VETEN BARAZ ME KATUNAR QE DJE VEQ NE AHER KA NEJT TUJ HJEK BAGLA HAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHA, ME MENDIM TEMIN ROSPO ISH KON MIR ME SHKU E ME KENDU NEPER KATUNE, DARSMA E KANAGJEGJE, QYSH SKAN PA KATUNART CICA TE MDHAJA, PO TE BOJ BE KE MU NGI KAR MRENA DITES HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

 82. Anonymous // February 7, 2009 at 4:42 AM  

  NORA JAM FANCJA JOTE. A E DIN SE KUSH JAM. JAM AJO VAJZA QE KE PARE NE VELIPOJE NE DISKON 'LA PINETA' ATE NATE KE QENE E PAPARE. TUNG

 83. Anonymous // February 10, 2009 at 3:11 AM  

  shum cool nora je yll fare te uroj suksese ne jet .
  kisssssssss

 84. Anonymous // February 12, 2009 at 5:56 AM  

  ej nora je perfect veq kush te ka inati.Edhe te uroj gjitha te mire dhe lumturi ne jete bashk me Robertin sepse pershteteni shume si qift.jeni ma te miret suksese

 85. Anonymous // February 20, 2009 at 9:02 AM  

  o ja qifsha robt npidh robertit mas pari qi spot qin niher fort oj kurv se ti e ki ftyren per met qi nboth dej tpakesh mir tja nis me kajt
  24 or tkisha qi

 86. Anonymous // February 21, 2009 at 4:14 PM  

  edhe pse STRELLSI jon budall edhe pse ty nor tka qi SADIK MUSA edhe GETI je e fort edhe une tkisha qi

 87. Anonymous // February 22, 2009 at 6:47 AM  

  tung ma e mira ja edhe roberdi asht i mir bash qift i mire jeni vallaaaaaaaaa

 88. Anonymous // February 23, 2009 at 12:33 PM  

  Valla nora shum e bukur je po normal STRELLCJANE mo!veq kush ta ka inati fol keq per ty!tung

 89. Anonymous // March 1, 2009 at 12:01 AM  

  Shum sexi je bre tung klm veq vazhdo shum sexi e ki trupin

 90. Anonymous // March 3, 2009 at 2:30 PM  

  oj femen qysh po munesh me ja ngul robertit me luan krasniqin

 91. Anonymous // March 5, 2009 at 6:52 AM  

  zemer tkom ty veq kush ta ka inatt

 92. Xx-persons // March 7, 2009 at 5:19 AM  

  ♥shum e bukur je ti edhe genta yll teper te bukura teper simpatike trup fenomenal shum kreative stil te veqant kenge ritmike edhe ju bohen meniher hite missssssss jo kosova jo evropa po miss gjithsia .....................ma t`1mirat jan ju dua mas shumti kopje e gentes eshte angela tuccia kopje e nores roberta morise (l). ju tjert plasni edhe kengtaret tjera plasni e sidomos do kengetare te reja se pi ju doket veti qe po din me knu e me kcyy ani ma qe po munoheni mi kopju vallzimin e zezakve fjala per daffy`e ma tmirat veq vazhdoni i love you X- persons ♥

 93. Anonymous // March 9, 2009 at 3:09 PM  

  nora esht idijotja me e madhe qe ka kosova sidomos nora me motra e vet nita goca po ju them nje gje dhe djema nora esht kurva me e madhe qe ka ne tok kosova vije nga nje katund qe nuk e meriton vendin dhe ja dhjefsha pjellen qe e ka ber ne strellc ku ka lind po me mir te them te kish lind ne rrugen e lavireve dhe babeb ekan mbyt dy motrat dhe nena se nuk guzoshin me vesh gjera lakuriq kush nuk ka bab ngrehet nga veshja e kurvave lejeni llafet esht kurv dhe ska lidhje me muzik ska ze ska kercim sen ska merreni me vend kengen taxi ter naten neper autostrata rri se lavire esht. ciao

 94. leila // March 9, 2009 at 3:25 PM  

  nora te them nje gje ik me goce nga ekrani lej profit let futen ne ekran lej zerat big mama boll e keqe esht po per ze ska kush qe ja kalon esht bom zeri saj po ik nga ekrani se magjupt me ze ta kaloj dhe ju qe theni vajzat e shqipris jan nga muzika skan lidhje gabim jeni se kosova ska lidhje ja pra po ju them un kosova esht 300mij vjet mrapa shqiperis dijeni akoma sesht as kund kosova jo akona ne kpuc te shkiat jeni tgjith si shkina kendon jo more bse ceca kur ta ben nje koncer i merr nja 30 mij euro per 4 or eju vine ne zvicer dhe gjermani per 1 fr. kendon dhe iki per ne shpi kerkund sjeni dhe plus ju vjedhni textet e bugarve dhe shkive po bugarve ju kan hije se ekan zeni po ju ni po ju them popull nje nexhmije pagarusha ka qen ne kosov dhe esht ska per te lind nena tjeter ne ket bot siq me duket se ndoshta nexhmija nuk mund te jet nga kosove se me duket e kan aduptuar ne swhqipri se nuk mund te jet e kosoves ajo legende se shqipria ka kengetare legende dhe nora mos me dil ne kran se si po me del ti apo genta apo arta bajrami apo po arta bile bile ka ze te fort po duhet me mbyll televizonin kur po ju sho juve tria sidomos at budallicen gtjeter zafinen qe lidhje me muzik ska muzika per lisa ajo per fshisa kerku hiq budallace bre ikuni zhdukuni

 95. Anonymous // March 30, 2009 at 12:40 PM  

  you rock girl
  je me e mira
  luv u

 96. Anonymous // March 30, 2009 at 12:40 PM  

  you rock girl
  je me e mira
  luv u

 97. Anonymous // March 30, 2009 at 12:41 PM  

  cdo njeri dohet te tedoje
  te tjerat kengetare nuk jane me te mira
  i hope you read this
  i am your fan

 98. Anonymous // April 4, 2009 at 2:19 AM  

  oj nora oj bukurroshe ma e mira ne bot dhe ma e bukurra je ti mos i ngjo kto budall xhi folin palidje

 99. Anonymous // April 22, 2009 at 1:44 PM  

  MUZIK SHQIP MUZIK GREEK WWW.DURRESI.FORUMFREE.NET

 100. DEMONN // April 22, 2009 at 1:45 PM  
 101. Anonymous // April 22, 2009 at 1:52 PM  

  MUZIKE SHQIP ME TE BUKURA NE BOTE,WINDOWS SHQIP FILMA SHQIPTAR DHE PROGRAME FALASKLIKONI SIPER 300MIJ ALBUME SHQIPTARE DHE GREKE 900 MIJ FILMA SHQIP DHE TE HUAJ


  www.durresi.forumfree.net

 102. Anonymous // April 29, 2009 at 8:18 AM  

  °¨°º¤ø„¸¨°º¤ø„º°¨ ¸„ø¤º°¨°º¤ø„¸¨°º¤ø„
  ¨°º¤ø„ ¸NORA LOQKA¨°º¤ø NGA KOSOVA!!!
  ¸„ø¤º°¨¸„ø¤º „¸¨°º¤ø„¸¸„ø ¸„ø¤º°¨¸„ø¤º „¸¨°º¤ø

  MA E BUKRA SKA FJAL PER TY RRUSH LLOKUM ME ARRA

 103. Anonymous // April 29, 2009 at 8:18 AM  

  °¨°º¤ø„¸¨°º¤ø„º°¨ ¸„ø¤º°¨°º¤ø„¸¨°º¤ø„
  ¨°º¤ø„ ¸NORA LOQKA¨°º¤ø NGA KOSOVA!!!
  ¸„ø¤º°¨¸„ø¤º „¸¨°º¤ø„¸¸„ø ¸„ø¤º°¨¸„ø¤º „¸¨°º¤ø

  MA E BUKRA SKA FJAL PER TY RRUSH LLOKUM ME ARRA

 104. webmaster // May 5, 2009 at 12:47 AM  

  http://www.You4Dating.com

  Vend Takim Online per te Gjithe.

  1.Websiti yne eshte drejt dhe i shpejt per te Gjeture Shoke (Shoqe),Partner apo Fatin tuaj Online
  nepermes Internetit,Deshironi te Kaloni kohe te Mire Vizitoni Websitin Tone.

  2.You4Dating eshte eshte Websit ne Internet per ta Gjeture Fating dhe eshte 100% Falas.
  Ne ju lejojm ju qe te hapeni Konton tuaj Falas dhe te Lejoni dhe Bllokoni Kedo sipas deshires suaj.

  3. http://www.You4Dating.com , eshte website i ndertuar nga Shqiptaret e Anglis ku te gjithe ju jeni te Mireseardhure,You4dating.com
  eshte website Profesional i Dezajnuar per te gjithe dhe Vizitoret kane Kontroll te Plote te Kontos se tyre: View messages
  View messages ,Address Book , My data,My profile,Who seen profile,Change profile,Remove profile, Search,All users,Users online:,Visited profiles,Matchmaker, Options,Options,Change password,Ban list,My Favorites dhe shum te tjera.

  4.You4Dating.com eshte Website Internacional per te gjithe pa marr parasysh se cfare Gjinie apo Feje Jeni,te gjith jeni te Mireseardhure.

  5.You4dating.com eshte 100% Falas.Keni shkuar deri ketu s'ju pengon asgje dhe s'ju kushton asgje qe ju te Regjistroheni,Vizitoni Websitin qe te Filloni Takimet me Personat qe ju Deshironi,Faleminderit dhe Respekt.

  http://www.You4Dating.com
  -------------------------
  http://www.You4Dating.com
  -------------------------
  http://www.You4Dating.com .

 105. Anonymous // May 5, 2009 at 10:35 AM  

  o lene pash zotin se si me pas harru ka..n en goj , qashtu e ka ftyren e ngret per para

 106. Anonymous // May 6, 2009 at 8:02 AM  

  je shume e mire dhe e bukur po shume te trashe paska ketu si folini ashtu fjale si me qen manjak sikur skeni pare najhere femer me sy .nora te lumte vazhdo se ket kangen vetem mua 1-sh e ke bere .jeni shume pa edukate si folni ashtu bash kafsh mr ju thane as kete fjale nuk e meritoni e
  keni shume bil..nora je 1sh

 107. Anonymous // May 18, 2009 at 6:34 AM  

  boll e mir je valla nora ama si genta nuk jee se ajo ka stil edhe kur kendon eedhe per gjithqka e qka te kan thon ata tjert ato mos i lexo se veq prej inatit e kan pass hehe mos ta ndin se je e mir boll.......hehe mpuqq

 108. noraa // May 18, 2009 at 7:07 AM  

  oj nora po ku je bre a je mir ejj nime pse bre po ta kaninati kaq shum tyy aa qka ju ke boo ton atyne njerzve a ndoshta e kan prejj inati se bash qashtuh me te thon katastroof je e mir veq te fejumin e ke kukuku LLOKUM BUZT JA KISHA HANGER AA

 109. Anonymous // June 5, 2009 at 6:27 AM  

  po te mira te trija po qekjo gili se qa paska hi

 110. Anonymous // June 5, 2009 at 6:30 AM  

  hey nora je e mir

 111. Anonymous // June 7, 2009 at 3:39 AM  

  nora je shum e mir je ma e mira veq vazhdo se je yll i muzukes ciao te pershendes je ma e bukra

 112. snezz // June 7, 2009 at 6:38 AM  

  ta hanksha pidhin shum e fort je

 113. Anonymous // June 9, 2009 at 6:11 AM  

  HAllaLL FEmen jeee Lumi aj qe ka met Tmarr ma e miraaa jeee !!!!
  PEr trup mos tfolim fenomenal e ki veq vazhdooooo

 114. Anonymous // June 9, 2009 at 6:12 AM  

  haha Perfectt eshte komplettt kush ja ka inatin sexy femen

 115. Anonymous // June 9, 2009 at 6:13 AM  

  ma e mriaa je eee

 116. Anonymous // June 9, 2009 at 6:14 AM  

  Lumi Roberti per tyyy oj Norr Hallall Femen jeee !!! njs edhe Roberti eshte i mirrr TE 2 ju lumt ju dua qifti me i mir jeniii (L)(L) Loveeee youuuuuuuuuuu

 117. Anonymous // June 12, 2009 at 9:02 AM  

  oj nor oj llokum kuku deka per ty met ta puth at buz qr ma ki si dredhz edhe.........

 118. Anonymous // June 15, 2009 at 4:34 AM  

  o moj zemer sa e mire qe je ta honksha pidhin e bukur ve bast se do ta kesh shume te bukur te dergoj nje puthje tek pidhi dhe tek bytha ooooooooo nje derdhje per ty

 119. Anonymous // June 15, 2009 at 4:58 AM  

  shum e mire eshte nuk ka per te share fare po pak nga goja nuk me pelqen fare po nuk ke cka ban se zoti ashtu te ka pikturuare megjithate mire dukesh mpuq mpuq

 120. buqe // June 16, 2009 at 7:31 AM  

  uff nanen ta qifsha po shum e keqe je bre at nane une ty.po mu kan une si roberti syt bre nuk ti lishoj.mjer aj robert shka te shtin ty ne shpi.ooo robert ngom muje mos e mer ket kurv po masi ehde me getin ka hec shak po don ma shum e ka qi qysh ka dasht.ti oj kurv robertit nuk i vjen as te gishti i vogel i komes.shum e keqe me pas rast naj her met taku ma te rre nuk e la edhe a din qysh te rrehi bugarski ta qifsha nanen te urrej kurvo .e ki ni boks prej se largu prej buqes

 121. lola // June 21, 2009 at 12:30 AM  

  Nora osht e strellcit te eperm afer deqanit

  you are the best

 122. Anonymous // June 21, 2009 at 3:07 AM  

  nora je ma ndr disa kengtaret shum e bukur po ashtu pamjen fizike po ashtu edhe nga kultura te adhuroj shhum dhe me pelqejn kenget e tu qao qao qao kalo mir ishalla ki fat ne jet

 123. Anonymous // July 1, 2009 at 2:07 AM  

  pershendetje nga xhai pidhit, mulla pykes edhe musa qorrit, qe po rrim qetu ne dugoje te kadri arushes edhe po i lexojm komentet
  ! e para eshte s epo na vjen keq se njerzit po folin fjale te pista, na nuk bajm ashtu ?
  MENDIMI I HAGJI PIDHIT PER TY NORA ESHTE KESHTU DY PIKA :ty nora te kisha qi ne bire te hundes, kaq pata per sonte,
  MENDIMI I MULLA PYKES ESHTE KY DY PIKA; ty nora te kisha qi deri sa te shkojn pordht varg, kurse MUSA QORRI KA KETE MENDIM, oj NORA SMA QON HIQ BRE TI SE TE KAN HUP BUZET KREJT BRE, KUR TE KESH BAHESH SI ME KAJT RRUDHES SI ME TE SHTI LIMON NE GOJE, ok ju pershendet PERZEMRSISHT, SHUME RESPEKTE, ME EDUKAT HAGJI PIDHI, MUSA QORRI, MULLA PYKA DHE KADRI ARUSHA

 124. saritAAAAA // July 5, 2009 at 7:50 AM  

  oj selakic femen veq sa te pash me ni kang shume je e ngjajshme me leonora jakupin qa e ki bre? holl e holl te analizova kap njonen mshoj tjetres. selakica selakic metet sado qe mundohet. e shkret me ata sy n'bir pihhhh era both garant t'vjen !!! blljakkkk

 125. Anonymous // July 6, 2009 at 4:02 AM  

  Sdi qysh spaski pritu mu merr me kto sene palidhje katastrofale , me kon e keqe qysh po thoni ju kerkush se don , po leni ato sene o katunar t'lodht , o sorragji , o njerz t'prisht a doni me kup prej inatit a , gjithekush i ka t'metat e veta e ju s'muni mja hup namin me ato fjal t'pista ,,, marrreeeee pasha zoten marrre per juve , katastrof
  drenasi....

 126. espinosa // July 7, 2009 at 10:48 AM  

  je shume sexy...te puc nga korca...espinosa..

 127. Anonymous // August 5, 2009 at 9:37 AM  

  uhaa ma ki qu bre nora me keto fotto shum at cic te mir e kise qa ta kisha elpi edhe besoo se fort isha qi me qu ne uj aa kuku a e din qfar lezeti na kish ardh me u qi ne uj me ty se nashta je vergjine hala eee te kish errzisht kari ne pidh edhe hiq nuk te kish dhimt ahhh bre qee je larg e nuk po muj me te nxa se te kish marr malli per kar temin qdo 2 or kishe lyp oh oh oh me ban kiss nga peja

 128. Anonymous // September 11, 2009 at 6:10 AM  

  JE SHUM PIDH VEQ EDHE LOP JE SA TE DUSH

 129. Anonymous // September 17, 2009 at 5:31 PM  

  Hajt Nora hajt maroj tu te tradhtu Roberti me femra tjera

 130. Anonymous // November 4, 2009 at 4:06 PM  

  o ç'ma kishe kenaq karin

 131. Anonymous // December 6, 2009 at 4:22 PM  

  ej moj sje kerka hiq krejt pldh je aaaaa pihh hiq sme pejqen *********** pershendetje nga JUNIKASJA

 132. Anonymous // December 7, 2009 at 6:06 AM  

  shum e keqe je kundr dulce maria edhe ryves y leonora jakupi pisssssssssssssse budallic

 133. Anonymous // December 25, 2009 at 6:57 PM  

  valla bre nora qysh te kisha qi rrafsh e barabart krejt eshnat ti kisha kersit me ket tarakin tem 27 cm po ti sedin hala se me dit veq per mu man koncerte

 134. Anonymous // February 8, 2010 at 9:01 AM  

  nora je shum e mir vec vazhdo kshtu leje keto majmunat shkah folin palidhe a esht shqiptate esht numer 1 ok

 135. Anonymous // February 10, 2010 at 8:41 AM  

  siii loppp jee breee katunarkaaa a dreqiiittt...ti nuk osht dufttt me u boo kongtareee...moj loppp....klloshariiicccc...

 136. Anonymous // February 19, 2010 at 11:33 AM  

  has kurv valla jeee edhe pikkk

 137. Anonymous // April 7, 2010 at 3:53 PM  

  shum sexy je krejt tkisha honger

 138. Anonymous // April 29, 2010 at 8:57 AM  

  nora je shume e bukur.i ke shum kembet seksiii.Te dua

 139. Anonymous // August 6, 2010 at 10:15 AM  

  ti je ma kuvva

 140. Anonymous // September 29, 2010 at 4:20 PM  

  veq kush ja ka inati han mut e fol pa lidhje per noren se nr 1 osht the best robt ja qifsha kush fol keq per noren

 141. eertiroi // March 4, 2011 at 4:29 AM  

  shume emir

 142. Anonymous // March 31, 2011 at 10:29 AM  

  hihihi :)

 143. Anonymous // March 31, 2011 at 10:30 AM  

  lop

 144. Anonymous // April 8, 2011 at 12:59 AM  

  pidh i mir , po edhe shum mir kendon

 145. Anonymous // April 8, 2011 at 1:01 AM  

  vertet ka stil kurve , ama e lezetshme dreqi!

 146. ledioni // May 30, 2011 at 2:33 AM  

  ej njerz me nje koncert ne pr me ra rasti te jem pran nores ishte shum tollovi dhe shum njerz dhe une veq u ngjita per noren kishte pantollona shum sexy fillova te ja prek bythen ne fillim pa dashje dhe pastaj e pash qe nuk po reagon dhe ja ledhatoja vazhdimisht dhe ajo as qe reagonte fare beli e kishte te zbuluar gati me shum se nje pllemb e kap per beli dhe e afroj afer vetes dhe e mbeshtes per karin te qe u ba drutek ateher ajo reagoj dhe me tha djalo ke kujdes dhe une i kerkova falje dhe me tha i falur je dhe iku ne sken per te kenduar dhe me nuk e takova...

 147. Anonymous // July 4, 2011 at 3:41 PM  

  QKA ME SHKRUJT QKA ME LECU DICKA PO DU ME JU SHENU KJO NORA FOTO ME CICA KOKA TU REKLLAMU ME AT TRUP SI DUDE ANI ME SPOTE FACBOK PO NA DEL KREJT TRUPIN CULLAK PO NA QET KUSHE UNE BUKUROSHE FTYREN SI KACI ANI KUSHE PO DI ME KENDU ZANIN SI QENI I ZI SEDI DISA PO ADHURON DISA PO ESHAN PO PER MUA ESHTE SI NJE PERSONE QE SA PER ME KENDU MA MIR E NGOJ NJE KENGETAR OSE KENGETARE QE SDEL ME CICA SE KJO ME CICA EDHE NJERZIT PO DON ME I PRISH PO CICAT SBAN NJERI OJ NORA PO MENDJA BAN NJERI TI SKE AS NJE NJERZI SKE AS FE SKE AS BABA AS NAN SE QKA BAN BAN PER VETI PO TKA ARDH KOHA SE SUN PO I SHET ASNJE KENGE MA MIR MERE RRUGEN DIKUN KA AFGANISTANI ME JETU SE VEQ ARJE E KE VENDIN MOJ PAQAVER E WC

 148. Anonymous // July 13, 2011 at 11:11 AM  

  nora je idiotja me e madhe qe ka kosova

 149. Anonymous // July 28, 2011 at 11:33 AM  

  ej nora seksi je ti ha cicat ne foton e tret lumi roberti qe flen me ty e qihet me ty

 150. Anonymous // August 20, 2011 at 7:54 AM  

  o nores ja qifsha pidhin lumi roberti ka mu qi deri sa te lodhet. ntisha kan robert.

 151. Anonymous // September 1, 2011 at 12:56 PM  

  Hey klikoni ktu me pa Nora Istrefi Nudo me gjigjt jasht!!

 152. Anonymous // January 8, 2012 at 11:37 AM  

  nora e bukur je vetem te vyn edhe pak me shum kutur me pas e karakter me te mir kisssssss

 153. Anonymous // April 2, 2012 at 9:08 AM  

  Nora eshte shume sexy ,shumm e bukur,nuk di bre njerz sa lehte e thuani fjalen kurv a me te vertet e dini se qka eshte kurva a vetem e thuni qe e keni ndegju tjetrin.Nuk e di se qfar njerzi jemi ne Shqiptaret vetem kemi deshir me shajt njerz pa vlera knaqemi duke e injoruar tjetrin.PO KOT NUK KANE THAN I SHAMI SHAN,INJORANTI INJORON.Mos folni pa lidhje e mos u merni me jeten e tjerve.

 154. Anonymous // July 31, 2012 at 6:55 AM  

  nora istrefi shka te kisha qi kejt karin piqk ta kisha shti

 155. Anonymous // July 31, 2012 at 6:57 AM  

  po une ksaj kejt ropt ja kisha qi tu e knaq mu ka kish thy kejt karin gojes tu ja dhon :p

 156. Anonymous // October 24, 2012 at 9:32 AM  
 157. Anonymous // October 24, 2012 at 9:34 AM  

  Shikoni disa foto te Nora Istrefi Nudo

 158. Anonymous // July 11, 2013 at 7:28 AM  
 159. Anonymous // July 11, 2013 at 7:29 AM  
 160. Anonymous // February 7, 2015 at 10:10 AM  

  https://www.youtube.com/watch?v=CxK6e4U88OM

 161. Anonymous // February 17, 2015 at 1:55 PM  

  Oj kurv!!!

 162. Anonymous // February 17, 2015 at 1:59 PM  

  OJ kurv Jam motra jote era!!!

 163. Anonymous // February 17, 2015 at 2:04 PM  

  Te dua

 164. Klajdi // February 25, 2015 at 1:00 AM  

  Http://www.host-alb.com - Ofrojme sherbim hosting dhe website me cmimet me te lira ne treg.

 165. osamire // November 16, 2015 at 12:42 PM  

  o med boll i miri je veq kendo se kush ta ka ianti fol keq per ty se me ne deqanast ska kto le ta din krejt

 166. HELEN WILSON // August 18, 2017 at 11:31 AM  

  Përshëndetje,
  A jeni poshtë financiarisht? A keni nevojë për një hua të menjëhershme për të paguar borxhin tuaj ose keni nevojë për një hua për të rregulluar biznesin tuaj? A keni nevojë për një hua konsolidimi apo një hipotekë? A jeni refuzuar nga bankat dhe institucionet e tjera financiare? Kërkoni më shumë sepse znj. HELEN WILSON një huadhënës privat i kredisë është këtu për të vënë buzëqeshje në fytyrën tuaj dhe t'i bëni të gjitha problemet tuaja financiare një gjë të së kaluarës !! Ne u japim hua kompanive, subjekteve private dhe individëve me interes të ulët dhe norma të përballueshme prej 2%. Ju mund të na kontaktoni me e-mail përmes: (helenwilson719@gmail.com)
  Faleminderit.

 167. Success Goodness // January 17, 2018 at 3:54 AM  

  A po kërkoni një huadhënës privat? A keni nevojë për hua urgjentisht? A keni një kredi të keqe? Unë mund t'ju ndihmoj të siguroni një kredi me normë interesi deri në 2%. 100% financim me dokumentacion minimal.Kompania jonë e kredisë është e gatshme të ofrojë të gjitha llojet e huave të zgjedhjes suaj për sa kohë që ju mund të paguani përsëri Ne nuk kërkojmë ndonjë formë të kolateralit. Norma e interesit të kredisë është fleksibël sepse ne i japim fondet tona të huasë me një normë interesi prej 2%. Ne jemi një huadhënës i besueshëm i huasë dhe ne ju sigurojmë se në qoftë se ju ndiqni procedurën tonë hap-pas-hapi do të merrni kredinë tuaj të miratuar dhe transferuar tek ju. mail: {lendersuccess@gmail.com} nëse jeni i interesuar në marrjen e një hua kështu që unë mund të ju jap më shumë informacion në lidhje me kushtet dhe kushtet tona të kredisë

  Për të hyrë në të drejtën tuaj, më jepni detajet e mëposhtme:

  Emri i plotë:
  Adresë:
  Të ardhurat mujore :
  Shuma e huasë:
  Kohëzgjatja e huasë:
  Qëllimi i huasë:
  Mosha:
  Profesioni:
  Numri i telefonit:
  Skanoni kopjen e kartës së identitetit tuaj dhe foton tuaj:
  Data e lindjes :

  BIZNESI KREDISË SUKSES
  (Lendersuccess@gmail.com)