BLEJ ONLINE

Ardit Gjebrea

Posted by kushi | 3:06 PM | 193 comments »


193 comments

 1. Anonymous // July 2, 2008 at 10:45 AM  

  Ardit Gjebrea, ti jo vetem i ke dhene Shqiprise por je vertet krenari e ketij kombi. Emrin tend Zoti e ka skalit ne listen e te zgjedhurve te Tij. Ata qe te shajne e qe mohojne vlerat e tua te mendohen mire, mos bejne sikur behen merak per emrat e tjere qe permendein ne shkrimet e tyre, por i vene vetem si argument per te te sulmuar. Ti jo vetem qe i ke nderu ato emra, por ne cdo program tendin i ke ngritur ne piedestal duke ju dhene sigurisht here me merite e here me shume sec dujet edhe atribute qe ndoshta shpesh ishin te teperta. Ky eshte Ardit Gjebrea, njeriu qe di te nderoje dhe vleresoje artin, artistet dhe cdo qenie njerezore kudo. Sa per prezantimin, kjo vetem e kompleton figuren e tij, per muziken e tij flet vet puna, ne cdo aktivitet ka kenduar dhe ka bere krijime te reja. Albumet artistet e medhenj nuk i nxjerrein cdo vit si disa... cdo proces ka fazen e akumulimit dhe te punes. Ju njerez qe vec gjykoni, shpresoj t ju vrase ndergjegjia se jeta eshte vertet e gjate, mos harroni se ghuha me te cilaen shani nje dite do t ju shaje ve te . Silluni me te tjeret ashtu sic do te donit qe te tjeret te silleshin me ju.

 2. Anonymous // July 3, 2008 at 10:48 AM  

  Sa mire po shkruan komentusi i fundit. Inatet e zilite s na lene te ecim perpara. Je nice Ardit, rruga jote drite e mendja ar. Bekuar qofsh bre djal i shqiptarise. Brezat kane me u krenu me ty. Lum na qe po jetojme ne kohen tande. Zoti qofte me ty.

 3. LINDA // July 3, 2008 at 3:47 PM  

  Hej o njerez pse po e ofendoni kengetarin me te mire shqipetar.Ardit Gjebrea eshte i mrekullueshem dhe ka nje ze fenomenal. Je yll bote ARDIT ! Presim me padurim kenge te reja nga ju. Arditi eshte DIAMANT. Tung nga Gostivari (Maqedoni)..

 4. flora // July 7, 2008 at 9:03 AM  

  tung nuk e keni iden se sa e lumtur jam qe keni ju komentues mendime te tilla per njeriun me te mir ne bot nje legjende gjalll te ja vlen me adhuruar njerzit nuk ja din vleren nje artisti qe ben shum per muziken nuk e din vleren e nje njeriu qe pushton zemrat e adhurueseve ne jemi nej popull qe mbajm gjelozi ndaj atij qe arrin mee shum mirpo kjo nuk esht mir arditi esht nje njeri i veqant qe me shum mund e ka arrtiur kete tung te dua shum nga flora.

 5. elita // July 7, 2008 at 1:52 PM  

  Shum mir po me vjen qe paska edhe njerz qe po din nje artist me vlersu,e esht vertet se xhelozia e bon te veten,po Arditi me punen e tij e len te gjith me gishta ne goj,e une vertet MBURNA qe e kam bashkatdhetar Arditin.;-)

 6. flora // July 8, 2008 at 11:45 AM  

  tung elita ata njerz te cilet din me vlersu nje legjend te gjall si arditi qe do te mburren breza te tere me punen e tij dhe normal qe mburremi qe jemi bashkatdhetare e ti9j te uroj shum suksese zemer qao te pershendes edhe ty elita dhe elionen.

 7. elita // July 9, 2008 at 11:02 AM  

  O me Arditin ska,ndaq kengtar i mir,showman i mir,edhe shpirt mir ku ki ma mir, Ardit veq vazhdo se gjithmon do te jem adhuruesja jote.
  ;-)

 8. flora // July 12, 2008 at 8:33 AM  

  arditi esht bnjeri ma prefekt ne bot valla .

 9. elita // July 13, 2008 at 6:14 AM  

  Ardit is the nr.1

 10. flora // July 19, 2008 at 9:49 AM  

  je numer uno njeri qo nga flora suksese.

 11. elita // July 20, 2008 at 12:46 PM  

  Arditi me ket emision e ri ka me bo BOOOOOOOOOOOOOOM si gjeth te uroj sukses edhe me te madh

 12. U.D.D.;DEQANI. // July 29, 2008 at 9:52 PM  

  Ardit Gjebrea;je ti Origjinal... SCHF'FUL.SCHF'UL.SCHF'UL.SCHF'UL...SCHFUL.SCHFUL.SCHFUL.SCHFUL.SCHFUL..OHNE AIA.OHNE AIA. OHNE AIA. OHNE AIA.OHNE AIA. OHNE AIA.DU BIST AINE ECHTECH SCHFUUUUUUUULLLLLLLLL.

 13. U.D.D.;DEQANI. // July 29, 2008 at 9:53 PM  

  Ardit Gjebrea;je ti Origjinal... SCHF'FUL.SCHF'UL.SCHF'UL.SCHF'UL...SCHFUL.SCHFUL.SCHFUL.SCHFUL.SCHFUL..OHNE AIA.OHNE AIA. OHNE AIA. OHNE AIA.OHNE AIA. OHNE AIA.DU BIST AINE ECHTECH SCHFUUUUUUUULLLLLLLLL.

 14. U.D.D.;DEQANI. // July 29, 2008 at 9:54 PM  

  Ardit Gjebrea;je ti Origjinal... SCHF'FUL.SCHF'UL.SCHF'UL.SCHF'UL...SCHFUL.SCHFUL.SCHFUL.SCHFUL.SCHFUL..OHNE AIA.OHNE AIA. OHNE AIA. OHNE AIA.OHNE AIA. OHNE AIA.DU BIST AINE ECHTECH SCHFUUUUUUUULLLLLLLLL.

 15. U.D.D.;DEQANI. // July 29, 2008 at 9:54 PM  

  Ardit Gjebrea;je ti Origjinal... SCHF'FUL.SCHF'UL.SCHF'UL.SCHF'UL...SCHFUL.SCHFUL.SCHFUL.SCHFUL.SCHFUL..OHNE AIA.OHNE AIA. OHNE AIA. OHNE AIA.OHNE AIA. OHNE AIA.DU BIST AINE ECHTECH SCHFUUUUUUUULLLLLLLLL.

 16. U.D.D.;DEQANI. // July 29, 2008 at 9:55 PM  

  Ardit Gjebrea;je ti Origjinal... SCHF'FUL.SCHF'UL.SCHF'UL.SCHF'UL...SCHFUL.SCHFUL.SCHFUL.SCHFUL.SCHFUL..OHNE AIA.OHNE AIA. OHNE AIA. OHNE AIA.OHNE AIA. OHNE AIA.DU BIST AINE ECHTECH SCHFUUUUUUUULLLLLLLLL.

 17. U.D.D.;DEQANI. // July 29, 2008 at 9:55 PM  

  Ardit Gjebrea;je ti Origjinal... SCHF'FUL.SCHF'UL.SCHF'UL.SCHF'UL...SCHFUL.SCHFUL.SCHFUL.SCHFUL.SCHFUL..OHNE AIA.OHNE AIA. OHNE AIA. OHNE AIA.OHNE AIA. OHNE AIA.DU BIST AINE ECHTECH SCHFUUUUUUUULLLLLLLLL.

 18. U.D.D.;DEQANI. // July 29, 2008 at 9:56 PM  

  Ardit Gjebrea;je ti Origjinal... SCHF'FUL.SCHF'UL.SCHF'UL.SCHF'UL...SCHFUL.SCHFUL.SCHFUL.SCHFUL.SCHFUL..OHNE AIA.OHNE AIA. OHNE AIA. OHNE AIA.OHNE AIA. OHNE AIA.DU BIST AINE ECHTECH SCHFUUUUUUUULLLLLLLLL.

 19. U.D.D.;DEQANI. // July 29, 2008 at 9:56 PM  

  Ardit Gjebrea;je ti Origjinal... SCHF'FUL.SCHF'UL.SCHF'UL.SCHF'UL...SCHFUL.SCHFUL.SCHFUL.SCHFUL.SCHFUL..OHNE AIA.OHNE AIA. OHNE AIA. OHNE AIA.OHNE AIA. OHNE AIA.DU BIST AINE ECHTECH SCHFUUUUUUUULLLLLLLLL.

 20. U.D.D.;DEQANI. // July 29, 2008 at 10:04 PM  

  Ardit Gjebrea.YOU ARE SOOOOOOOOOOOO PUSSYYYYYYYYYYYYYYYYY .............and YOU ARE REAL HOMO'GAYYYYYYYYYY..................PUSSY PUSSY.HOMO HOMO.GAY GAY.......ARE'AR'DIT GJEBREA.......

 21. U.D.D.;DEQANI. // July 29, 2008 at 10:05 PM  

  Ardit Gjebrea;je ti Origjinal... SCHF'FUL.SCHF'UL.SCHF'UL.SCHF'UL...SCHFUL.SCHFUL.SCHFUL.SCHFUL.SCHFUL..OHNE AIA.OHNE AIA. OHNE AIA. OHNE AIA.OHNE AIA. OHNE AIA.DU BIST AINE ECHTECH SCHFUUUUUUUULLLLLLLLL.

 22. elita // July 30, 2008 at 9:58 AM  

  Lern erstmal deutsch schreiben befor du deine meinung sagst,
  Ardit du bist einfach der beste scheiss drauf was andere sagen...

 23. flora // August 5, 2008 at 8:47 AM  

  ardit je nje njeri teper i mir nje nje njeri i stermrekullueshem po ket e din vetem ata te cilte njohin si nje artist i mrekullueshem te dua.

 24. flora // August 7, 2008 at 9:44 AM  

  tung ardit vertet je duke na munguar shum te lutem beje nje album te siguroj se do te besh bumm edhe ket her edhe shum shum her sepse ti din si te krijosh je keng por edhe nese nje keng esht jo goxha e mir ti at keng e ben te sterbukur me zerin fantastik qe ke te dua shum ,vdes nga deshira te takoj .

 25. flora // August 7, 2008 at 9:46 AM  

  hey elita e di qe je nje njeri super edhe pa te njoftuar sepse kur e adhuron nje njeri si arditin ateher je nice .suksese ardit dhe je me i miri.

 26. flora // August 11, 2008 at 8:34 AM  

  ohh yes he is nomber uno oh ardit you are my hart.

 27. elita // August 11, 2008 at 11:14 AM  

  Ardit is the best singer around the world. ;-)

 28. elita // August 14, 2008 at 11:02 AM  

  Arditi me ket emisionin e ri qe ka mu transmetu ka mi lon emisionet tjer mbas,po ashtu kur e qet albumin ne treg ka mi lon tjert me gishta ne goj

 29. flora // August 14, 2008 at 10:37 PM  

  Elita natyrisht se emisoni i Arditit do ti len te gjith me gishta ne goj,sepse vet talenti qe ka ai,vet ghuha e folur te cilen ai e shpresh aq bukur e me dashuri ben qe nje emision te ket rekored shikueshmerie.E mos te flasim me per nje album ,nje fjal thot kengetari i mir nuk qet albume qdo vit per te qen nje album super siq e ben vetem arditit duhet goxha koh per ta ber ate,ardit suksese vetem suksese zemer.

 30. flora // August 14, 2008 at 10:38 PM  

  you are a staar.

 31. U.D.D. // August 15, 2008 at 5:16 AM  

  ELITA,ELITA,ELITA,ELITA,ELITA,ELITA

  ELITA,ELITA,ELITA,ELITA,ELITA,ELITA

  ELITA,ELITA,ELITA,ELITA,ELITA,ELITA

  ELITA,ELITA,ELITA,ELITA,ELITA,ELITA

  [JULY-30-2008.9;58,AM.]

  DEUTCH'E'S
  -----------
  '''W''
  '''W''
  '''W''
  '''W''
  '''W''
  '''W''
  '''W''
  '''W''
  '''W''
  '''W''
  --------

  DUTCH'E'SS
  ------------
  SCHFUL
  SCHFUL
  SCHFUL
  SCHFUL
  SCHFUL
  SCHFUL
  SCHFUL
  SCHFUL
  SCHFUL
  SCHFUL
  --------
  ARDIT'JA
  ARDIT'JA
  ARDIT'JA
  ARDIT'JA
  ARDIT'JA
  ARDIT'JA
  ARDIT'JA
  ARDIT'JA
  ARDIT'JA
  ARDIT'JA
  ==========

 32. U.D.D. // August 15, 2008 at 5:18 AM  

  ELITA,ELITA,ELITA,ELITA,ELITA,ELITA

  ELITA,ELITA,ELITA,ELITA,ELITA,ELITA

  ELITA,ELITA,ELITA,ELITA,ELITA,ELITA

  ELITA,ELITA,ELITA,ELITA,ELITA,ELITA

  [JULY-30-2008.9;58,AM.]

  DEUTCH'E'S
  -----------
  '''W''
  '''W''
  '''W''
  '''W''
  '''W''
  '''W''
  '''W''
  '''W''
  '''W''
  '''W''
  --------

  DUTCH'E'SS
  ------------
  SCHFUL
  SCHFUL
  SCHFUL
  SCHFUL
  SCHFUL
  SCHFUL
  SCHFUL
  SCHFUL
  SCHFUL
  SCHFUL
  --------
  ARDIT'JA
  ARDIT'JA
  ARDIT'JA
  ARDIT'JA
  ARDIT'JA
  ARDIT'JA
  ARDIT'JA
  ARDIT'JA
  ARDIT'JA
  ARDIT'JA
  ==========

 33. U.D.D. // August 15, 2008 at 5:19 AM  

  ELITA,ELITA,ELITA,ELITA,ELITA,ELITA

  ELITA,ELITA,ELITA,ELITA,ELITA,ELITA

  ELITA,ELITA,ELITA,ELITA,ELITA,ELITA

  ELITA,ELITA,ELITA,ELITA,ELITA,ELITA

  [JULY-30-2008.9;58,AM.]

  DEUTCH'E'S
  -----------
  '''W''
  '''W''
  '''W''
  '''W''
  '''W''
  '''W''
  '''W''
  '''W''
  '''W''
  '''W''
  --------

  DUTCH'E'SS
  ------------
  SCHFUL
  SCHFUL
  SCHFUL
  SCHFUL
  SCHFUL
  SCHFUL
  SCHFUL
  SCHFUL
  SCHFUL
  SCHFUL
  --------
  ARDIT'JA
  ARDIT'JA
  ARDIT'JA
  ARDIT'JA
  ARDIT'JA
  ARDIT'JA
  ARDIT'JA
  ARDIT'JA
  ARDIT'JA
  ARDIT'JA
  ==========

 34. U.D.D. // August 15, 2008 at 5:19 AM  

  ELITA,ELITA,ELITA,ELITA,ELITA,ELITA

  ELITA,ELITA,ELITA,ELITA,ELITA,ELITA

  ELITA,ELITA,ELITA,ELITA,ELITA,ELITA

  ELITA,ELITA,ELITA,ELITA,ELITA,ELITA

  [JULY-30-2008.9;58,AM.]

  DEUTCH'E'S
  -----------
  '''W''
  '''W''
  '''W''
  '''W''
  '''W''
  '''W''
  '''W''
  '''W''
  '''W''
  '''W''
  --------

  DUTCH'E'SS
  ------------
  SCHFUL
  SCHFUL
  SCHFUL
  SCHFUL
  SCHFUL
  SCHFUL
  SCHFUL
  SCHFUL
  SCHFUL
  SCHFUL
  --------
  ARDIT'JA
  ARDIT'JA
  ARDIT'JA
  ARDIT'JA
  ARDIT'JA
  ARDIT'JA
  ARDIT'JA
  ARDIT'JA
  ARDIT'JA
  ARDIT'JA
  ==========

 35. elita // August 16, 2008 at 1:03 AM  

  Ardit du bist er beste

 36. flora // August 16, 2008 at 8:10 AM  

  o elita me te vertet arditi po na mahnit me punen e tij suksese vetem suksese te dua shum shum ardit dhe vdes nga deshiira per te takuar qao corazzon.

 37. elita // August 16, 2008 at 10:43 AM  

  ardit du bist einfach genieal und scheiss drauf was andere sagen das machen sie nur vor lauter neid.

 38. U.D.D. // August 16, 2008 at 1:56 PM  

  ELITA,ELITA,ELITA,ELITA,ELITA,ELITA

  ELITA,ELITA,ELITA,ELITA,ELITA,ELITA

  ELITA,ELITA,ELITA,ELITA,ELITA,ELITA

  Nuk po di se a je
  ELITA 5,ELITA 6,ELITA 7,ELITA 8,.
  Apo vertete je ELITA

  Apo mos je ti
  Ardit'ja,Ardit'ja,Ardit'ja apo Ardit'ja,se ti me emrin ELITA po me bene te dyshimte qe mos je ti ELITA vertete Ardit'ja,qe ki shkrujte kaqe shume mesazhe goditse te gjitha mesazhete ketu.
  Apo mos je ti ELITA ndoshta i dashuri i Ardit'es -
  Astrit'e Haraqija,dhe dergon kto mesazhe ne emere ELITA.
  ELITA-FLORA-ANONIM-Nje PERSON apo
  nje DORE,po i shkruane mesazhete
  ketu,ELITA shikoje shkrimet,germat,
  fjalte,thenjete e njejta krejte.dhe nuk po e di te verteten
  se a je ti ELITA-FEMER,apo mos je ti ELITA-MASHKULL-TRANSVESTIT'E.
  Po une ne fund po te besoje se je ti ELITA.dhe Elita te gjithe personate qe dergojne mesazhe ashtu siq shifete dergojne anonime
  ose te rreme te njerzve tjer p.sh.
  SALI BERISHA [SALA]................
  HASHIM THAQI [HAAASH'I'SH'I].......
  JOZEFINA TOPALLI [GJOOOZI].........
  ULPIANA LAMA [STRIPERELLA].........
  Dhe ULPIAN'ES une ja kame ngjite kete emere STRIPERELLA SHQIPETARE..
  Sepse kto dy femra politikane
  SHQIPETARE jane femrate me SEKSI dhe tjerate politikane jane EEEHHH
  Por ELITA vertete dua ta di emrine e vertete,dhe nese e ki emrin ELITA
  atehere e paske 1'ni emere LLAKUM,
  i mire shume vertete,dhe ELITA kur e ki emrine e mire une besoje se edhe ti je e mire LLAKUM,
  ELITA nese je per pushime apo banon
  ne TROJE SHQIPE une jame ne pushime te gushtit ketu ne DEQAN
  nga jame,dhe ELITA nese je ketu dua te takohemi dhe te njohe per mire ty nese ti do,dhe ELITA nese do ti qe te takohemi te luteme shkruaje mesazhin ketu fill,dhe nese jemi te dy ketu ne vendelindje
  te takohemi ketu sa jemi ne pushime
  dhe nese je ne gjermani atehere po vije une te ti ne komshi,ose hajde
  ti ketu te une ne HOLAND[GRONINGEN]
  PRINSESSEWEG STR 16.dhe keshtu sikur emri i rruges time ku banoje
  ti ELITA behu PRINCESHA ime ktu ne
  HOLAND.ELITA deri ne vitin 2006 kame jetue me banime te migja ketu
  ne GRONINGEN se atehere isha i ri shume ndersa nga 2006'shta e sot
  jetoje veteme ne banese te timen
  sepse sote kame fuqin te punoje dhe te jetoje me kushte te mira.
  por jame beqar sepse nuk kame pase kurr femer kte e deshmojn te gjithe ketu migja te afermit e mije
  dhe shokete,sepse te ketuhute
  Holandezet nuk me kan pelqyre kurr
  dhe une nuk kame dashur te beje sikur SHQIPETARET ketu te martona me plaka,t'rasha-trashalluqe,apo te reja kimikaliste dhe narkomaniste qe pine alkohol,duhane,droge,etj.sepse une i urreje keto gjera sepse une kurr nuk i keme pi apo perdore.
  nuk pije kafe,duhane,alkohol,drog.
  gjithe kur ha pije coca cola,fanta.
  dhe kur nuk ha perdori uje natyral,
  dhe langje,por ELITA kame deshir me u martue me SHQIPETARE dhe te kame femi ORIGJINEL-SHQIPETAR.
  ELITA dua te takoje ty dhe ndoshta kemi FAT une e ti.ELITA une jame
  22,5.vjeqe.1,82.i gjate.84,kg.sy kafe.ngjyra e lekures mesatare jo e zeze jo e bardhe.dhe nese do me u
  takue te deshmoje me tatuazh ne zemer SHQIPONJE te FLAMURIT SHQIPETAR KOMBETAR.kjo eshte deshmija qe mund te me njoheshe mua
  U.D.D. vertete.dhe nese ti do qe te takohemi deshmo ti ne mesazh tashe diqka sheje te trupite tendese mesazhin lexojne edhe tjertedhe tjer thone se une jame ELITA nuk e di se me kende banon ne
  Gjermani apo ku banon me familje por te theme se nese je ti e pa martuar dhe beqare atehere te luteme eja te une ne HOLAND.
  ELITA me trego ne mesazh edhe ti se sa vjeqe je.nga je ketu dhe atje
  dhe gjerate tjera,
  ELITA une e kame seriozishte me fjale dhe gjera se tashe ketu jame duke kerkue vajze per martes.
  ELITA une nuk po te theme pere nje
  nate,por po te theme pergjithejete.
  ELITA ndoshta te duket keqe qe kame shkrujte ketu por nuk jame veqe une por ka plote tjer te tjeter kushi dhe ka gjera te ata krejte te publikuara ne mesazhe.
  por te ti e une eshte me rendesi
  deshmit dhe takimi kjo eshte ELITA
  Prese mesazhin sa ma shpejte ketu.
  Tung ELITA nga une U.D.D.'DEQAN'I.

 39. flora // August 17, 2008 at 8:38 AM  

  ej ti njeri un jam flora ti nuk munesh mi kerku dikujna njoftime permes komenteve qe behen per nje kengetar si arditi edhe un nuk jam elita elita ehst dikush tjeter po edhe me fal per ket koment.

 40. U.D.D. // August 17, 2008 at 9:07 AM  

  U.D.D.; ktu se pari ty FLORA

  te Pershendese dhe nga ana ime ki

  RESPEKTE je apo sje FLORA

  FLORA Arditin po e leme ne nje ane

  per kerkese te mesazheve qe kame

  bere ketu kame bere si te gjithe

  ketu ne kete faqe blogu dhe si ne

  faqete tjera blogu qe ne te gjitha

  faqet njerzit kane kerkue ate

  qfare kane deshte apo pelqyre dhe

  njerzte kane shkrue krejte

  idintitetin e vete dhe gjerate e

  veta te verteta nese nuk me beson

  shikoje edhe vete te gjitha bloget

  dhe nese jame veqe une atehere une

  e paskna gabime mesazhin kerkesen.

  FLORA kerkoje FALJE per ty nese

  kame une gje gabime atehere faleme.

  Tung FLORA MOTER RESPEKT...........

 41. elita // August 17, 2008 at 11:17 AM  

  Ncncncn sa njeri po hin ne net,e ishalli i ndihomn zoti se nuk esht neti per gjithkond e kam fjalen per komentuesin e fundit,ti mendoh para se me shkruh diqka e sidomos qe nuk ia vlen.
  Ardit mos ta ndin se kush qka flet je me i forti

 42. U.D.D. // August 17, 2008 at 11:44 AM  

  UNE e TI ne NET

 43. U.D.D. // August 17, 2008 at 11:49 AM  

  ELI,ELI KARRAMELI

  ELI TREGO PAK ZEMER TE U.D.D.'JA

  MOS U BEJE BLETE AGRESIVE

  PO BEHU BLETE E BUTE MOS HELMO

  Tung ELI,ELI KARRAMELI [ ELITA ] ..

 44. U.D.D. // August 17, 2008 at 12:09 PM  

  ELI KARRAMELI

  ELI po me bene te qeshe vertete me

  Ncncncn sepse keshtu bejke edhe ni

  Djale i Dajese teme

  dhe ti po me qo mallin e ti me kte

  Ncncncn dhe me kte me qove MALL

  apo merzi te ai Djali i Dajes

  sese jemi rrit bashk me te dhe ne

  groningen kemi qene bashke deri ne

  vjeshte 2007 dhe aje ka vdek atje

  dhe une sot merzitem ma se shumti

  ne jete per te,dhe ti me Ncncncncn

  vertete ne fillim me bere te qeshe

  por tashe me MERZITE vertete shume.

 45. edoona // August 17, 2008 at 11:40 PM  

  ti quni qe po jetojshe n`angli une sdi qka pot doket vetja qe kishem po jeton ne angli e pe krahason muziken te evropes me shqiptare,ti per mu sdin qka o kengetari.. une sdi qka po hin qet faqe mbasi nuk pelqen arditi? per mu arditi osht ni kengetar i mbrekullueshem. edhe dashta me pershendet eliten bravo!

 46. flora // August 18, 2008 at 1:50 AM  

  edona ka njerz qe nuk din me vlersu muziken dhe artistete e mrekullueshem qe kemi ,arditi esht njeri perfenkt artist perfenkt vertete turp per ata te cilet nuk ja din vleren qaoe pershendes eliten ty dhe eljonen dhe arditi qe esht numer nje per mua.

 47. Anonymous // August 18, 2008 at 2:03 AM  

  Pershendetje te gjith ju dergusve.
  une jame MARTINI nga KORQA
  Une nuk desha te shkruaje ketu
  mesazhe per arditin se arditi nuk
  me pelqen po me pelqen i MADHI
  ADI KRASTA se eshte me i miri
  Por ketu desha te lexoje si gjithe
  here qe i lexoje mesaxhet e VIP'AV
  Por kur arrita ne funde te mesazhev
  Kto mesazhe te fundite me bene te
  shkruaje ketu per kete nga DEQANI
  Dhe desha keti djalit ti theme se
  edhe une jame njejte si ti me dhimbje sepse edhe une jame rite me
  DJALIN e DAJESE keshtu si ti deqana
  KALAMAJE kemi qene gjith bashke dhe
  FEMI kemi qene gjithe bashke dhe
  kemi qene fillore-gjimnaze gjithe
  bashke kurr pa u ndare sbashku
  dhe pas kryrjese se gjimnazit kemi
  shkue sbashku ne gjermani bayroit
  si azilante KOSOVAR jemi paraqite
  dhe mbase pak muajshe ka vdeke
  DJALI i DAJESE time ne pune objkte
  duke punure per pak para per familjet tona Dhe kshtu une sot kame merzien me te madhe te jetes time dhe preje qe nuk eshte aje me
  une nuk gezohem kurr keshtu sikur ri deqanas por edhe pse nuk kemi une e ti dhe tjere si ne gezime kurr ne jete te jetojme sa te mundeme te forte gjithe here deqanas edhe pse qenka pek kohe e gjate une tashe te shprehe ty NGUSHLLIM nga ana ime te lutem qendro i forte gjith here dhe ketu
  shohe emrin apo logon U.D.D.
  qe ki shkrujte edhe ne tjere mesazhe dhe kame lexue une nje mesazh qe ti ki shkrujte per nje KORQARE dhe ki shkrujte Lavdata per KORQEN dhe une si KORQARE te faleminderoje ty DEQANAS per LAVDATATE.FALIMINDERIT edhe ty DEQANAS-U.D.D......................

 48. Anonymous // August 18, 2008 at 2:37 AM  

  ADI KRASTA vs ARDIT GJEBREA

 49. Anonymous // August 18, 2008 at 2:38 AM  

  CILI ESHTE ME I MIRI

 50. Anonymous // August 18, 2008 at 2:40 AM  

  ADI KRASTA eshte me i miri
  ARDIT GJEBRA eshte me i keqi

 51. Anonymous // August 18, 2008 at 2:41 AM  

  ADI KRASTA eshte i VERTETE
  ARDIT GJEBREA eshte HOMO'SEKSUAL

 52. Anonymous // August 18, 2008 at 2:42 AM  

  ADI KRASTA QIN
  ARDIT GJEBREA QIHETE

 53. Anonymous // August 18, 2008 at 2:51 AM  

  ADI KRASTA eshte me i Pelqyri te njerzte e vertet sikur ai i vertet
  ARDIT GJEBREA eshte me i pelqyri te
  HOMO'SEKSUALET dhe KURVAT sepse ARDITI bene kenge per HOMO'SEKSUAL dhe KURVA dhe bene muzik per kalamaje dhe bene muzik endrrashe
  apo i ka krejte tekste budallaqe
  fjal qe veq ne enrra i shofin njerzte dhe arditi nuk kendon fjale te verteta po budallaqe.
  po e mbyll me kaqe.................

 54. elita // August 18, 2008 at 3:50 AM  

  Hej ti e paske habit ket webfaqe me fantazin tonde intime...ka faqe tjera ku mundesh mu argetu me shum per qefin tond... po dhimesh..
  ardit je shmekiiiiiiiii

 55. elita // August 18, 2008 at 3:50 AM  

  Hej ti e paske habit ket webfaqe me fantazin tonde intime...ka faqe tjera ku mundesh mu argetu me shum per qefin tond... po dhimesh..
  ardit je shmekiiiiiiiii

 56. U.D.D. // August 18, 2008 at 7:19 AM  

  ELI , ELI , KARRAMELI.

  ELI , ELI , KARRAMELI.

  ELI BLETA AGRESIVE.
  APO-
  BLETA ELI , ELI AGRESIVE .


  ELI qfare te gjene ty per nje takime me mua ku ti te duashe ne gjdo qytete qe ti do te takohemi
  dhe pime nga ni pije te ftofte.
  qfare thua ti ELI.
  ELI nese nuk do takime me mua dhe nese ti ki deshire me ,me pa nga afer apo large me thuaje nje vende
  qyteti dhe une vije aty ne ate kohe
  me kerr targa holande dhe ti mundeshe me, me pa mua pa takime.
  si thua ti keshtu ELI..............

 57. elita // August 18, 2008 at 7:20 AM  

  Ka webfaqe te tjera qe mundesh me knaq veten dhe fantazin tonde intime,ncnncnc mbari per ty e kam fjalen per komentuesin e fundit ooo Zot jepi mend atyre qe s'kan,
  Ardit mos ta ndin ka kush qe ta pelqen muziken e gjithmon do jem ne anen tonde,e pershendes edonen,floren dhe eljonen etj...

 58. U.D.D. // August 18, 2008 at 7:28 AM  

  ELI , ELI , KARRAMELI.

  ELI , ELI , KARRAMELI.

  BLATA ELI , BLETA ELI.

  BLETA ELI , BLETA ELI.

  Tung nga U.D.D.-H.O.G.

 59. U.D.D. // August 18, 2008 at 7:59 AM  

  ELI BRE ISHE VERTET BLETA AGRESIVE

  ELI BRE N'SHO PAK PE BRE VEQ PAK ..


  ELI pak zbutu dhe fol pak me shlirshem behu BLETE pak me e bute
  se nuk jemi dyte femra apo mashkuje
  me u godite me fjale keshtu .
  po ti femer e une mashkull .
  dhe duhete te flasim pak me qeltase


  ELI BREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

  N'SHO PE BREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE


  .

 60. elita // August 18, 2008 at 10:21 AM  

  Ti nese e din qka esht elit une jam Elita,e ti nese je djal po mdokesh qe je GAY,nese je femen me keqardhje koke lezb..., per artist ton po din me fol qe kan dhan per kulturen shqiptare dhe politikant qe deri me tash i kemi shum te mir dhe te aft e ti kush je?? mos je "SHEJTI BYT KUQ",mu desht me te shkru e shum keq po me vjen qe mu rrah vetja nen nivel tonde qe po te shkruj ncncncnc mbari per ty

 61. U.D.D. // August 18, 2008 at 12:03 PM  

  ELI ZEMER , TREGO PAK ZEMER .

  ELI ZEMER , TREGO PAK ZEMER .


  ELI te shkruaje pak me vone me shume se tashe nuk po kame kohe....

 62. flora // August 18, 2008 at 11:41 PM  

  secili ka te drejt te shpreh mendimin per nje artist por esht turp te thuash at qe nuk eshte vertet arditi nuk ehst homo o njerz kur do e kuptoni ardit je super qao zemer.

 63. flora // August 18, 2008 at 11:45 PM  

  ej ju nuk jeni normal per qka po shkruni per arditin o edhe lexova diqka se arditin e dojn vetem homot dhe kurvat ej qka esht kjo a jeni ne gjum duke folur a qka ncncnnc.

 64. Anonymous // August 19, 2008 at 4:49 AM  

  mir e keni ju se arditi esht ma i keqi ne bot nga tina

 65. flora // August 19, 2008 at 8:21 AM  

  ardit njerzit le te flasin qka te duan sepse ata kan koh te merren me gjera qe nuk ja vlen me u marr ti vazhdo me punen tende me sukseset qe po i arrit gjdo dit e me shum dhe po te them se ka shum shum njerz ne bot qe e din vleren sepse je nje krijes e mrkullueshme qao te dua dhe i pershendes adhuruesit e arditi qao .

 66. elita // August 19, 2008 at 11:36 AM  

  Po mvjen shum keq per ty komentuesi fundit,e a je GAY,apo LEZ...
  Krejt njerzt ma eminent qe ka pas shqiptaria si ne kultur ashtu edhe ne politik per ty kerkushi jan ,me siguri po i ngje ti qe po fol aq sigurt...
  Mos je kerkushi ose "SHEJTI BYT KUQ"e mir kishe ber me mbush gojen me diqka ...per mos me fol shum, e po mdhimesh qe paske komplekse,i deshtuar njet i mjer ti,e tfala tonve me gezim e ishalla bohesh ma mir
  Ardit je me i forti

 67. Anonymous // August 21, 2008 at 4:48 AM  

  ku osht u.d.d na mungon

 68. Anonymous // August 21, 2008 at 9:45 AM  

  Spari e pershendes Ardit Gjebren
  dhe se dyti mori Elita apo eli
  budallic dikur bohesh pishman perjete tung nga Liria GJAKOVE...

 69. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 22, 2008 at 1:03 AM  

  .
  .
  ..........ELI,ELI KARRAMELI........

  ..........ELI,ELI KARRAMELI........

  ..........ELI,ELI AGRESIVE........

  ..........ELI,ELI AGRESIVE.........  ELI KARRAMELI FALIMINDERIT
  ME GAY dhe LEZ....
  FJALA E POPULLIT
  UNE ME TUL E TI ME GUR.
  ELI ELI O MORI ELI JE E SHISHME EDHE NE FJALE TE NDYRA BLETA ELI.
  TE PERSHENDESE UNE U.D.D.TY ELI..

 70. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 22, 2008 at 1:04 AM  

  .
  .
  ..........ELI,ELI KARRAMELI........

  ..........ELI,ELI KARRAMELI........

  ..........ELI,ELI AGRESIVE........

  ..........ELI,ELI AGRESIVE.........  ELI KARRAMELI FALIMINDERIT
  ME GAY dhe LEZ....
  FJALA E POPULLIT
  UNE ME TUL E TI ME GUR.
  ELI ELI O MORI ELI JE E SHISHME EDHE NE FJALE TE NDYRA BLETA ELI.
  TE PERSHENDESE UNE U.D.D.TY ELI..

 71. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 22, 2008 at 1:18 AM  

  .
  .
  ..........ELI KERRAMELI............


  PERSHENDETJE ELI nga U.D.D.
  ELI nese isha gay i kisha kerkue
  Ardit'es takim,e nese isha lez....
  i kisha kerkue
  Milihate termkollit takim ,
  por mbasi nuk po me njihshe takome e njiheme U.D.D. ZEMER.
  dhe une kame kerkue te ti ELI tekim
  si person i vertete te ti si persone e vertete jo k''v.
  po ELI nuk po e di vertete se qka do te thote kjo ''SHEJTI BYT KUQ''
  me trego ZEMER qfare do te thote kjo.e me Ncncncnc ma knaqe ZEMREN,
  ELI KARRAMELI te Pershendes U.D.D.

 72. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 22, 2008 at 1:18 AM  

  .
  .
  ..........ELI KERRAMELI............


  PERSHENDETJE ELI nga U.D.D.
  ELI nese isha gay i kisha kerkue
  Ardit'es takim,e nese isha lez....
  i kisha kerkue
  Milihate termkollit takim ,
  por mbasi nuk po me njihshe takome e njiheme U.D.D. ZEMER.
  dhe une kame kerkue te ti ELI tekim
  si person i vertete te ti si persone e vertete jo k''v.
  po ELI nuk po e di vertete se qka do te thote kjo ''SHEJTI BYT KUQ''
  me trego ZEMER qfare do te thote kjo.e me Ncncncnc ma knaqe ZEMREN,
  ELI KARRAMELI te Pershendes U.D.D.

 73. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 22, 2008 at 1:42 AM  

  .
  .
  ..........ELI KARRAMELI............

  ELI e di une dhe e dine ti qe ka
  web faqe tjera por une e ti nuk jemi pere faqe te tjera apo revista,gazeta tv,etj.
  une kurr nuk kame qene ase nuk jame ase nuk kame me qene kurr pjese e atyre gjerave por edhe pse nuk jame pjese e atyre gjerave ti me bere te dyshimte qe ti shikoje faqete shqipetare por nuk pashe gje aty por ELI behu me e qelur ketu se sot jemi ne shekullin e 21
  dhe besoje se ti ELI je me gjera te perparme dhe nuk besoje qe ti
  ELI je e KULEV dhe pshtjellakve
  por ELI tregohu e vertete ketu mos ki frige edhe pse je me e re se un.
  ELI te betohem ne GJAK te DESHMORVE
  dhe ne PATRIOTIZEM SHQIPETAR.
  se kjo kerkese e imja ketu qe eshte
  per ty ELI eshte bere kerkesa ime e pare ne jetene time ni kerkes te ti ELI per gjithe JETE e jo me te mashtrue per pak te betohem se kto fjale jane te vertete ELI per ty zemer.une e kame per seriozishte e ti thuaje qyshe te duashe.
  sepse nese kisha bere shaka me ty
  atehere kisha bere sikur te shume vip'a por ti ELI je person i vertete per mua se te ndjeje me zemer e jo me tru urrejtje apo mashtrimi edhe pse nuk te njohe krejte,pra ti beje shaka me mua dhe ti si don luaje me mua.
  por ti je e pera qe une dua te takoje per seriozishte dhe ishalla je e mrama,Tung ELI KARRAMEL.U.D.D.

 74. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 22, 2008 at 1:46 AM  

  .
  .
  .....ELI ZEMER TREGO PAK ZEMER.....
  .....=========================.....

  .....ELI ZEMER BEHU ME E BUTE......
  .....========================......

 75. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 22, 2008 at 1:46 AM  

  .
  .
  .....ELI ZEMER TREGO PAK ZEMER.....
  .....=========================.....

  .....ELI ZEMER BEHU ME E BUTE......
  .....========================......

 76. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 22, 2008 at 1:47 AM  

  .
  .
  .....ELI ZEMER TREGO PAK ZEMER.....
  .....=========================.....

  .....ELI ZEMER BEHU ME E BUTE......
  .....========================......

 77. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 22, 2008 at 1:47 AM  

  .
  .
  .....ELI ZEMER TREGO PAK ZEMER.....
  .....=========================.....

  .....ELI ZEMER BEHU ME E BUTE......
  .....========================......

 78. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 22, 2008 at 1:47 AM  

  .
  .
  .....ELI ZEMER TREGO PAK ZEMER.....
  .....=========================.....

  .....ELI ZEMER BEHU ME E BUTE......
  .....========================......

 79. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 22, 2008 at 1:47 AM  

  .
  .
  .....ELI ZEMER TREGO PAK ZEMER.....
  .....=========================.....

  .....ELI ZEMER BEHU ME E BUTE......
  .....========================......

 80. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 22, 2008 at 2:02 AM  

  .
  .
  ........ELI Ncncncncncncncn........

  ........ELI Ncncncncncncncn........

  ........ELI Ncncncncncncncn........

  ........ELI Ncncncncncncncn........
  * * * *
  * * * *
  * *
  * * *

  * *

  * *

  * *

  * *

  * *

  * *

  *

  ELI

  ZEMER

  TREGO

  PAK

  ZEMER

  TE

  U.D.D.

 81. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 22, 2008 at 12:33 PM  

  .
  .
  OJE Ncncncncnc ELI te prita gjithe diten ndonje mesazh nuk pate nga ti dhe tashe ne mbremje po prese dhe mesazhete tua ELI do ti prese gjithemone ELI,ELI KARRAMELI.......
  .
  Ncncncncncncncnc Ncncncncncncncnc

 82. Anonymous // August 24, 2008 at 8:06 PM  

  Ardit gjebra pse po bene paus tash dhe shikova andeje se kishe bere ni pune tjeter a eshte e vertete
  se qfare pashe te R.S.
  Te pershendes E.H..................

 83. Anonymous // August 25, 2008 at 9:16 AM  

  O Ardit palla karlliqi bythqim peder ku po cahet bytha kurve.
  te qifsha ropte e shpise race kurvash.

 84. Anonymous // August 25, 2008 at 9:18 AM  

  njerzte jane t'menqur po lozin kshtu pederas

 85. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 25, 2008 at 4:11 PM  

  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .ELI,ELI
  PSE NUK KA MESAZH TASH NGA TI.
  ELI PRESE NDONJE PERGJIGJEJE MESAZHI NGA TI PER TAKIME DERI TE MERKUREN MBREMA NESE DO MIRE.....
  TE ENJTEN ORA 4 MENGJESIT UDHTOJE PER PORT DURRSI NE HOLAND DHE ATJE KUR SHKOJE NUK KAME KOHE TE MERREM ME KOMPJUTER ELI PRESE MESAZHIN DERI TE MERKUREN TUNG ELI KARRAMELI

 86. Anonymous // August 26, 2008 at 2:08 AM  

  Ardit gjebra dua ta mbyse veten tashe pse te kame lavderu se tashe e ki tregue veten pederas ne te gjitha tv duke qeshur me ty
  je vertete ni kurvar.

 87. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 27, 2008 at 4:19 AM  

  .
  .
  ELI,ELI KARRAMELI-
  .
  SOT PO TE PRESE DERI NE MBREMJE NDONJE MESAZH NGA TI DERGO SOT PERGJEGJEJE ELI.
  .
  .
  .
  .

 88. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 27, 2008 at 4:19 AM  

  .
  .
  ELI,ELI KARRAMELI-
  .
  SOT PO TE PRESE DERI NE MBREMJE NDONJE MESAZH NGA TI DERGO SOT PERGJEGJEJE ELI.
  .
  .
  .
  .

 89. flora // August 27, 2008 at 8:48 AM  

  o zot qfar komenti esht ky more , a jeni normal pyesni veten ju lutem arditi homo o zot kurr kurr ,arditi esht super bre edhe po e them me plot respekt per adi kastren sepse arditi ja kalon edhe atij valla qao suksese.

 90. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 27, 2008 at 9:50 AM  

  .
  .
  ELI,ELI KARRAMELI
  .
  ELI ME THIRR POSHTE VETEME PER NI TAKIM SOT TE LUTEME ME THUAJE TI NI VENDE TAKIME KU TI DO NE GJ.
  SHKRUAJE KTU OSE NI EMERE LOKALI OSE TAKIM NE PARK APO KI TI DO NE GJ.

 91. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 27, 2008 at 10:00 AM  

  .
  .
  ................ELI................
  .
  SOT ESHTE DITA E FUNDITE PER KETE PUSHIME NESER HERETE UDHTOJE DHE BOLL ME PLASE DUKE KERKU NI TAKIME ME TY ELI DHE SOT PER DITE TE FUNDIT MOS ME PLASE PO ME GEZO SOT ME NI TAKIM KU TI DO NE GJ. TE LUTEME ELI VEQ NI TAKIM SOT ME TY
  TE LUTEM ELI.

 92. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 27, 2008 at 10:22 AM  

  .
  .
  pres,pres,pres,pres,pres,pres,pres.
  .
  por nuk po di se a po pres kot apo jo

 93. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 27, 2008 at 12:24 PM  

  ELI,ELI KARRAMELI-
  ELI AGRESIVE U TREGOVE,
  E MENQUR VERTETE U TREGOVE,
  ME BERE TE SHKRUAJE KAQ SHUME PER TY
  POR TI NUK THE ASE PO ASE JO
  MBETE MESE RRUGE DHE NUK ZGJODHE NJEREN ANE
  POR ELI NUK U TREGOVE QIK BURRERORE
  ME ZEMER TE MADHE E ME THANE KTU HAJDE POSHTE NE GJ E TAKOHU ME MUA DHE PIME NGA NI PIJE DHE FLASIME PER GJERATE QFARE TI DO PSE ELI SME THE KESHTU ELI KERKESA IME MBETE PRAPE TE TI GJITHMONE DHE TI NESE DO TAKIM ME SHKRUAJE KETU TE TAKOHEMI NE LOKALINint KU KE QENE NE FILLIM GUSHTI .JAVEN E KALUME PRITADY DITE GJITHE PASEDITEN DHE NE MBREMJE PO TI NUK ERDHE DHE PRITA TRI DITE NE FUNDE JAVE GJITHE PASEDITEN DHE NE MBREMJE POR PRAPE NUK E PATA FATIN TE SHOHE SIKUR NE FILLIM GUSHT.
  ELI NESE DO TAKIM VERTETE ME SHKRUAJE KETU TE TAKOHEMI NE ATE LOKALE APO KU DO TI NE QYTETIN TENDE UNE DO VIJE PRAPE PER FESTE TE FLAMURIT NE 27,28,29.NENTOR
  DHE DUA ME 28 ATE DITE TE TAKOHEMI
  NESE JO ATE DITE ATEHERE NE DIMERE KUR VIJE PRAPE NE PUSHIME EDHE ATEHERE KERKOJE TAKIME ME TY ELI
  ELI KONTROLLO TE E,D DHE AJO GJE ESHTE BERE VEQE PER TY SEPSE AJO GJE NUK ESHTE DASHUR TE BEHETE POR UNE E BERA VEQ PER ZEMREN E ELIT
  SEPSE TE KAME THENE EDHE NE FILLIME
  E KAME VERTETE ME TY PER KREJTE JETE E JO PER NI NATE SEPSE ME KI PELQYRE SE ISHE VERTETE E MIRE DHE E RE SHUME PRA ELI DUA TAKIME ME TY TE LUTEME MOS U FRIGO SEPSE DIKURE MENDON NDRYSHE KURE ESHTE VONE TE DUA ELI ZEMER PERGJITHMON.
  ELI NUK JAME ASHTU KREJTE SIKURE DUKEME NE RUBRIKA TJERA SE TE NJERZTE E KQI JAME I KEQ ME TRU POR TE NJERZTE E MIRE JAME I MIRE ME ZEMER TE MIRE E TE DHIMBSHME
  POR MOS MENDO SE JAME NE GOJE EDHE JASHTE KOMPJUTERIT SIKURE NE KOMPJUTER JASHTE JAME NGA GOJA I PASTERE DHE I MENQUR OK POR KETU GODAS HOMOT DHE KURVATE SE I URREJE VERTETE SHUME POR KETU NUK I GODASE NJERZTE E MENQURE SE NUK KA NEVOJE SE ATA KANE TRU NE KRY
  DHE NUK KA NEVOJE PRA ELLI NUK JAME I NDYRE NE GOJE PUBLIKISHTE ME NJERZE BESOME PER KETE .
  TUNG ELI DHE ME NUK MUNDNA ME SHKRUE MESAZHE SE KTU KAME PASE KOHE TE SHKRUAJE NJE MUAJE POR ATJE NUK KAME KOHE TE MERREM ME KOMPJUTER TUNG ELI NDOSHTA PERGJITHMONE NESE TI NUK DO KY ESHTE MESAZHI I FUNDIT PER TY.
  TUNG ELI.

 94. Anonymous // August 29, 2008 at 2:54 PM  

  ore bythqire,te qifsharoppt e shpise,motren,nonen,baben,dhe vllain,mu ne birre te bythes.
  prape ke qene aty per here te dyteo ardit kurvashi mos shtjer njerzit te mbyten o bythqir ri urte dhe jeto prape,se edhe ni here shkon per here te trete je i vdekur pa u bere 24 ore te qim ne qerdhen kurvash mos shko me aty kurr me bere gjake o bythqir.

 95. elita // August 31, 2008 at 4:03 AM  

  Vertet po me dhimesh ti komentuesi i fundit paske deshtu ne jet i mjeri ti e ishalla bohesh ma mir dikur, se paske komplekse ncncnc
  Ardit je nr.1

 96. Anonymous // September 1, 2008 at 4:54 AM  

  kur ishe i varfer i shaje te gjithe dhe beje thirrje per miresine po tani cfare po ben .me duket se perpiqesh t'u ngjash atyre qe shaje . nese po mos ia arrifsh qellimit.bej dicka per ata qe bene te ty

 97. Anonymous // September 1, 2008 at 11:52 AM  

  i mori nga kosovart 100.000.euro
  qau bythen iku sdi me ka eshte kosova e tash klani i publikon skandalete e tij dhe eshte pishman klani tash per ndhmen qe i ka ba.beje luks o ardit karella tash more ndjersen e huj i la njerzte pa buk goje

 98. Anonymous // September 2, 2008 at 2:27 AM  

  Ardit gjebra te ureje shume per kto gjera je lepkys i dredhur

 99. Anonymous // September 3, 2008 at 11:49 PM  

  je si engjellushi ne pranvere ne ret e bardha

 100. Linda // September 6, 2008 at 10:58 AM  

  Si nuk keni turp qe flisni me kete gjuhe dhe kete fjalor rruge per artistet tane. Nuk ka nevoje te ofendoni o njerez anonime e frikacake, qe shani duke u fshehur, nqs i pelqen dikujt Adi Krasta nuk eshte e nevojshme te shani Arditin. Ata jane te dy individualitete te ndryshme, Adi eshte gazetar ndersa Arditi kantautor. Secili qendron mire ne fushe e vet, mjaft me fyerje dhe sa per dijeni Arditi jo vetem qe nuk eshte Gay, por mashkull e me M te madhe. S keni turp te gjithe njerezit publike i beni ose gay ose leizbike, po ju qe shkruani cfare jeni? Duhet te thoni faleminderit qe ne kushtet e Shqiperise ata japin kaq shume per publikun ndersa ju villni vetem helm. Cfare zhgenjimi, uroj me gjithe zemer qe Arditi te mos e hape kurre kete faqe qe te mos lexoje nivelin e ulet qe ju shkruani. Mos kini merak se Zoti eshte i madh dhe merr hak tek te gjithe ata qe duan te poshterojne te tjeret, jeta eshte shume e gjate, rrini e do te shikoni, Kafshoni gjuhen para se te shani mos harroni se nje dite do te beheni me familje e femije gjithcka do t ju bjere mbi koken tuaj...

 101. Monika // September 6, 2008 at 11:32 AM  

  Ardit Gjebrea eshte artist i madh shqiptar, lodheni kot duke share e ofenduar, injoranca ju ka verbuar syte. Xhelozia ju ka bere te prishni fjalorin e te humbisni llogjiken. Mos mendoni se duke share Arditin i rrisni vleren Adi Krastes, perkundrazi i beni Arditit nje reklame te jashtzakonshme. Jemi sh te cuditshem gjithe jeten kosovaret i kemi quajtur vellezerit tane, cfare ironie shihni si na e shperblejne duke share e shpifur per artistet tane. Pashe disa shkrime te fansave te artistit Gjebrea, si Elita, Flora, Edona etj te vjen keq qe u duhet te luftojne me njerezit qe shpifin kunder Arditit ne vend qe te shijojne artin e tij te mrekullueshem, sa keq. Perendia e mbrofte nga ju njerez me gjuhe te gjate e helm plot, Perendia ju bekofte edhe ju se jam e bindur qe nuk dini cfare beni...

 102. Anonymous // September 8, 2008 at 1:10 PM  

  ty komentuesi i fundit mbsai qe po te duket Adi Krasta i mir mos je ti Gay e bo mundohesh nkrah dikujt tjeter mu nxir,vertet po mdhimesh

 103. elita // September 8, 2008 at 1:14 PM  

  Esht gje normae kur e shajn nje njeri te madh siq esht Arditi se xhelozia i ka verbu nncnccn paj qka me bo !!!
  Ardit je nr 1

 104. Anonymous // September 9, 2008 at 4:21 PM  

  hey je shum i lezetshem. so swet veq kush ta ka inat lola

 105. Anonymous // September 10, 2008 at 4:36 PM  

  mir e keni ju se arditi esht ma i keqi ne bot nga tina

 106. U.D.D.-H.O.G. // September 15, 2008 at 4:04 AM  

  .
  .
  ................Oj.................

  ....Ncccccccccccccccccccccccccc....

  nuk mundeme me durue pa te shkrue se ma ki bere gjakun sheqer'mjalte ti ELI.
  me ka marr malli me te shikue shkrimin
  Ncncncncncncncn Nccccccccccccccc.
  ELI
  paraqitu te kontaktojme ketu me pek fjale te hekim merzin
  pak fjale humore e pake fjale agresive e pake fjale te shishme na bejne mire ne mende
  e te kalojme keshtu ditete ma se miri.
  ELI Ncncncncncn e dua kete fjal.

  ELI te pershendese me ZEMER se ti je ZEMER.

  prese mesazhe nga ti.

 107. elita // September 17, 2008 at 12:00 PM  

  Vertet po me dhimesh ti komentuesi i fundit se koke i deshtum njet,e qe po te pelqen adi krasta mos je ti G...Y e po mundoesh n'emer dikujt tjeter mu nxir,e ishalla bohesh ma mir tfala tonve.......
  Ardit je superrrrrrrrr ;)

 108. U.D.D.-H*** O* G**. // September 17, 2008 at 8:46 PM  

  .
  .
  Oj ELI embel je ni shije shume e embel
  ku jane Ncncncncncn.
  ok ELI jame i deshtume ne jete.
  jame G...Y nese eshte ADI.
  Arditi e Adi Respekte.
  Ardit je superrrrrrrrr ;
  ELI te kerkoje falje per te gjitha.
  por dua ti leme ne njerene ane Arditin etj.
  e te flasime ndonje fjale humori kenge
  e gjera tjera
  por mos me thuaje se me pelqene veqe Arditi se per kete po e di se te pelqen po kushe tjetere te pelqene ty ELI preje kengetarve
  se Arditi me pelqene kure thote
  Makine memore me kujtime e qkujtime kso endrra te Arditite me pelqejne.
  Tung ELI je shoqja ime me e mire ne mesazhe apo kompjuter
  me shkruaje ''KOMEDI''te luteme ELI.
  .
  .

 109. H*** O* G**. // September 21, 2008 at 5:53 AM  

  .
  .
  ELI
  je
  shoqja
  ime
  me
  e
  mire
  e
  internetite
  tung
  U.D.D.-H*** O* G**.

 110. Anonymous // September 24, 2008 at 8:42 AM  

  JE PREZANTUESI ME I MIRE NE BOTE. GJYSHJA IME VDES PER TY. KAM FRIKE SE DO LERE GJYSHIN PER TY...HAHAHA JE YLL BOTE. THE BEST.

 111. Anonymous // September 25, 2008 at 6:07 AM  

  EDHE PELA JEME VDESE PER ARDITIN

 112. Anonymous // September 25, 2008 at 6:14 AM  

  Ardit Gjebrea eshte ni pislleq qesje plehi vjellje

 113. Anonymous // September 28, 2008 at 5:04 AM  

  Ardite hajduti sa do te vjedheshe tashe nga kenga magjike kujt do ti ja japeshe vendine e pare me para
  te shohime tashe qfare do beshe

 114. Anonymous // September 28, 2008 at 5:05 AM  

  hajduti hajdute

 115. Anonymous // October 10, 2008 at 11:03 AM  

  ardit je nje kantautor shume i mire. une enderroj qe nje dite te kendoj nje kenge me ty, pirro cakon dhe inva mulen, normalisht une nuk jam ne nivelin tuaj por vertet e enderroj nje gje te tille. nuk e di por e ndjej miresine tuaj sepse ngjajme, une e adhuroj muziken dhe ju gjithashtu. je me i miri.

 116. elita // October 11, 2008 at 2:17 AM  

  Ty komentuesi i fundit qe po te pelqen adi mos je ti gay e po mundohesh ne emer dikujt tjeter mu nxir,vertet po me dhimesh e ishalla bohesh ma mir,e tfala tonve!

 117. H*** O* G**. // October 13, 2008 at 5:16 AM  

  .
  .
  tung oj ELI agresive
  Eli do te shkruaje nje numer tel ketu te Kosoves te nje tezaku qe aje numer eshte bler veqe me u shkru per ty me thirr ti ne te
  dhe pasi te thirreshe ti ne te Tezaku do te jape numer timin te jashtite
  pasi te konktaktoni me tazakun
  ate numer te vales i kame thene tezakut me gjujte
  te pres me shkrue mesazh ketu
  dhe pasi te shkruajshe mesazhe ti
  une te shkruaje ate numer
  e te luteme merre dhe thirre tezakun tim qe te jape numer tjetere
  Tung ELI ZEMER nga H*** O* G**.-U.D.D.

 118. Anonymous // October 14, 2008 at 10:28 AM  

  o njerez po ca beni mo se nuk ka lezet?nuk keni me ca te mereni me siguri...Po si nuk pushuat njehere se foluri keq per vipat shqiptar?Jeta personale eshte personale, ne na lejohet te flasim per Arditin ARTIST te tjerat ia leme jetes private te tij.Mund te me thoni se nga i dini kaq mire keto "prapaskenat"e jetes se arditit?I ka mbajt ndonje kandilin?Mos ja fusni kot o njerez!Ku e njihni mafian?ku e keni pare qe merr leke?
  Si artist eshte njishi, nuk ka tjeter.Eshte themeluesi i muzikes shqiptare.Kenget e tij nuk jane te vjedhura si disa nga ata te cilet ju i quani te mire apo te mira sepse bejne ca gjera banale, vjedhin dhe kenget dhe quhen kengetare per ju.Po prandaj nuk behemi ne shqipetaret se i marrim gjerat mbrapsht dhe jemi xheloze shume per ata qe kane talent te vertete.Ardit Gjebrea njihet ne te gjithe vendet ku ka shqipetare, qe do te thote ne te gjithe boten.Mjafton te pyesni dhe bindeni.Mundohuni te jeni me kembe ne toke.Jo te gjithe kemi te njejtat shije ne muzike, po nuk do te thote qe duhet te shpikim ok?Meruni me gje tjeter o njerez.Respekte Ardit!Cdo kenge e jotja eshte per ata qe dine te degjojne muzike dhe qe jane njerez mbi te gjitha,So forca se je me i miri.Ciao nga Jona Durres

 119. H*** O* G**. // October 14, 2008 at 4:17 PM  

  .
  .
  oj ELI
  me meso edhe mua te shkruaje shqip
  kaqe mire sikur ti
  me pika e pa pika
  me kllapa e pa kllapa
  etj etj
  tung
  nga
  H*** O* G**.
  U.D.D.
  .
  .

 120. H*** O* G**. // October 14, 2008 at 4:33 PM  

  .
  .
  Pershendetje ELI Agresive
  nga U.D.D.-H*** O* G**.
  ELI po te shkruaje kete numer tel te kosovese
  qe eshte blere veqe per ty dhe te luteme thirre ne te 044882570 Eli
  te lajmrohete tezaku i imi dhe te jape ty info per mua
  te luteme beje kete veqe ni tel ne fillime ti atehere te thrrase une gjithe here
  sepse une dua te njohe dhe gjerate sikur ne fillime qe ti kame thene
  jane ashtu pergjithehere
  thirre te luteme ELI Zemer mos ma plase kete zemer boll u tregove agresive.
  .
  .

 121. Anonymous // October 18, 2008 at 10:59 AM  

  tungi si je yll fare ardit te dua shum si ti s ka ne ket bot ti je i vetem dhe pik vetm vazdo te gjitha kenget me pelqejn i ke fenomenale sidomos kenga ma shum qe me pelqen esht me saimir pirgun dedikuar zotit te dua shum mpuqqqqqqqqqqqqqqqqqqq

 122. elita // October 20, 2008 at 11:40 AM  

  ti komentuesi i fundit a e paske provu qe esht adi krasta i vertet a mos po me dukesh ti G..Y e po mundohesh mu nxirr ncncnncn po me dhimesh!!
  Ardit je yll

 123. Anonymous // October 20, 2008 at 4:02 PM  

  shshshshshshshsh se esht turp
  mos ja fusni vetes kur flisni kshtu per arditin
  shkoni me la gojen njiher pastaj flisni
  a nuk e shikut ne televizor italian? vetm ai e ka be ate qe e pam dje
  esht i pari

 124. H*** O* G**. // October 20, 2008 at 5:52 PM  

  .
  .
  Tung ELI nga H*** O* G**.-H.O.G.
  Oj ELITA o qme plase krejet
  pasha ate Zot
  po pse keshtu po hyne ne gjynahe me mua
  kaqe gjate
  ti me mbyte me pralla
  e une e kame seriozishte me gjera
  te luteme Eli tel ne ate nr nelte qe eshte
  veqe ni here e merre info te tezaku per mua
  te luteme Eli aje nr eshte bler veqe per ty me thirr ti ne te veqe ni here
  e ti nuk po thirr
  Eli nese te vjene keqe me fol ne tel
  atehere dergo mesazhe ne tel
  sepse une nuk po due veqe me fjale me u njoftue me se pari me ty
  por po dua me te tregue edhe per kodete e mesazheve e disa gjera ne lidhje me kompjuter
  edhe pse te njohe veqe me pamje e jo me fjale
  desha te dergoje disa dhurata
  e kto dhurata nuk jane nga une per ty si per femiun me bonbuna
  por jane dhurata se e deshmoje une vetene te ti se kushe kame qene dhe kushe jame tash
  Eli te luteme prape thirr ose dergo mesazh ne tel
  te lutem,te lutem,te lutem,te lutem,

 125. H*** O* G***. // October 23, 2008 at 6:37 PM  

  .
  .
  Oj Eli-Elita
  Tluteme sa kohe me te prite pere ni tel
  te prita e po te prese deri ne funde te keti muaje
  por ne fillime te muajte tjetere
  nr i tel gjuhete-humbete
  dhe aje nr nuk eshte me kurr dhe ndoshta per ty eshte atehere vone
  por po te theme prape e shume here
  te luteme tel deri ne funde te keti muaje
  qfare te gjene per ni tel
  dhe nuk behete nami qe une e ti te flasime ne tel
  ose kur vi per veqe ni takim
  pse Eli nuk po e bene kete te luteme thirre ne ate nr dhe thuaje ni pergjigje
  te di diqka nga ti po ose jo te luteme beje kete Elita
  te lutem,te luteme,te lutem,te lutem.
  thirr,thirr,thirr,thirr,thirr,thirr,
  Meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
  thirr,thirr,thirr,thirr,thirr,thirr,
  Moooooooooooooooooooooooooooooooooo.

 126. H*** O* G**. // October 24, 2008 at 9:09 PM  

  .
  .
  oj Elita me mbyte duke prit ni tel spaku
  po pse nuk po thirr moj
  te lutem mos u beje sikur e shekullit o'zero
  mos te vjene marre per ni tel
  qfare te gjene qe veteme me fjale te flasime
  bile veqe ni here
  qe ti te thuashe diqka
  ose fjale te mira ose fjale te kqija
  po apo jo
  e ti me mbyte tuje shkrue ketu kaqe shume gjera
  qe ketu nuk eshte dashur te shkruaje kaqe shume por ti po me bene qe te shkruaje pa u ndale
  sepse ti nuk po telefonon
  e ne tel me fole gjerate e jo ketu
  ti munde te me ndaleshe ketu qe mos te shkruaje une me
  nese ti telefonon dhe flete me mua
  Elita te luteme flite me mua ne tel deri ne funde te keti muaje
  sepse tezakute i kame thene ne fillime te muajte gjuaje karten humbe
  dhe te betoheme se une me ketu muajte tjere e kurr nuk shkruaje ketu me
  e ndoshta atehere per ty eshte vone
  dhe ndryshon por te lutem beje ni tel ne kete funde muaje
  e mose me lere tashe ne kete funde muaje te shkruaje gjdo dite se me mbyte me kto dy gjera
  duke shkrue shume e duke prite shume
  te luteme Elita behu femere burrerore e thirr veq ni here e me une te thrrase
  e nese do takime me mua une vije me 27 nentor ne Dukagjin-Vendelindje
  por tashe edhe nese do munde te takoheshe me tezakune e te jape info me shume per mua
  Elita te luteme thirreme shpejte te lutem
  Tung nga H*** O* G**.-U.D.D.

 127. H*** O* G**. // October 25, 2008 at 6:50 PM  

  .
  .
  Elita ka apo nuk ka ndonje gje deri ne funde te muajte
  do te prese ty ndonje fjal apo pergjigje
  thirr ne tel.
  .
  .

 128. H*** O* G**. // October 25, 2008 at 7:57 PM  

  .
  .
  Elita une e di mire adresene tendete internetit dhe adresen nga je
  por nuk dua ta publikoje ketu por dua ta theme ne tel nese telefonon
  dhe te theme shume gjera tjera ne lidhje me rubriken ketu
  por po te tregoje veteme 50 perqind te kodeve ketu per me me besu se nuk po te rreje apo nuk po due me te mashtru por po te theme te verteten si gjithe here
  por 50 perqindin tjeter do ta theme ne tel nese flete me mua
  dhe te tregoje krejte
  por tashe po te theme
  lere kte rubrik qyshe e ke
  dhe nalte ne te majte shtyp View
  e me pase shtyp Source
  aty do ti shiheshe kod numrate dhe ata kod numra duhete me i shtyp diku per me zbulue se nga cili rrjete i pare vine dhe zbulon adresen nga eshte shkrur mesazhi
  kto nuk ti tregoje ketu per shkake se ti nuk ki qejfe me dite te tjerete apo ndoshta arditite qe i ki shkrue
  por te luteme thirreme e te flasime per shume gjera
  Tung nga H*** O* G**.-U.D.D.
  .
  .

 129. Anonymous // October 27, 2008 at 8:50 AM  

  je nje pederast i shpifur asnje kengetare nuk te do ty asnje artist ketej te flasin dhe ketej te shajne te jithe o pederast qe nuk rrin dot pa karin e f.mumajesit ai ta ben mire se ta qin bythen plehr maskara nuk din te nxjerresh artista te hajrit ti je per tu vrare midis tiranes oo me tpa

 130. H*** O* G**. // October 28, 2008 at 9:50 PM  

  .
  .
  oj Elita ku je humbe krejte ketu me mesazhe shume dite nuk po dukeshe ku je
  Elita kur te lajmrohesh me thuaje sikur arditi
  Tung Ja ku jame Ja ku jame Ja ku jame Ja ku jame,
  Ku jame Ku jame Ku jame Ku jame,
  Jame Jame Jame Jame,
  Nuk e di ku jame,
  Keshtu diqka me shkruaje ti Elita qe me plase vertete
  krejte krejte krejte krejte,
  thirr thirr thirr thirr,
  t'lutem t'lutem t'lutem t'lutem,
  Eli'Elita Eli'Elita Eli'Elita Eli'Elita.

 131. H*** O* G**.-FUND. // October 31, 2008 at 4:47 PM  

  .
  .
  Tung Elita
  Elita numeri deri te dielen egziston me te prit ty me thirr ti ne te
  por te dielen ne mbremje aje nr do te gjuhete humbete
  dhe me nuk do te shkruaje kurr ketu te betohem
  por pse nuk po me thuaje po ose jo per ni tel ose takim ndonjehere
  por ti po i bene kto gjerate e mesite
  te luteme Elita thirr deri te dielen e jape ndonje pergjigje.

 132. Anonymous // November 5, 2008 at 1:18 PM  

  pershendetje jeni i pakrahasueshem ne qdo aspekt u befasova nga komentet qe lexova.Si mund te shkruhet aq keq per ni artist si ju.Me mir ato komente ti mbajn ne vete se ti shprehin ne net.un mendoj se qdo keng juaja esht kryeveper.Kenga e bareshes e N.Pagarushes dhe ja ku jam jan dy kenget ma te mira shqiptare.
  Un te adhuroj dhe qdo keng e pres me padurim se keni tekste fantastike.
  Vazhdoni keshtu dhe shendet e jet te gjat.
  Pershendetje nga Hatixhja

 133. elita // November 6, 2008 at 10:28 AM  

  Nuk e di pse nuk po mudem me me dergu komente ne at faqen tjeter por me duhet te them se komentuesi i fundit po ja rrit vetes shum mendjen dhe me vejn keq per te dhe ishalla bohet ma mir nje kshill po ia jep per me knaq ai fantazin e vet te... spo foli ka webfaqe tjera,e ishalla bohesh ma mir e tfala tonve e nuk e di ku po e merr ti guximin me fol per dik tjeter qe nuk e ngje vertet po me dhimesh ncncncncn mbari per ty
  xhelozia e bon tveten
  ardit je yll

 134. Anonymous // November 7, 2008 at 2:11 AM  

  TWEET pershendete ARDITIN
  por ktu duken chume comente seriale latine
  nuk kuptoje gjithe kte por
  humbe kohen nese lexone tere kete.

 135. eljona // November 13, 2008 at 6:54 AM  

  uuuuuuu!!!! me vjen keq per mendimin trashanik tendin por e morem vesh qe je fancei i madh i Adi krastes por mos harro se po gabon duke duke shkruar gabim per nje Artisr te mrekullueshem sic eshte arditi po me vjen keq per ty . sa per dienin tende Ardit Gjebrea eshte nje burre i maruar nje artist i kompletuar edhe me nje familje per tu admiruar nga te gjithe . une vertet jam fance e Arditit por Adi krasten se shaj .ardit gjebrea eshte njeri i shkelqyer edhe artist i paaritshem , shikoni mire ca shkruni neper komente se jeni ba ju te verber nga thashethemexhinjte e rrugeve qe kane inatin tek njerezit e susseshem si arditit prandaj vini gishtin kokes .ARdit gjebrea eshte me e mire . tung te gjitheve edhe kujdes komentuesi i parafundit cka shkrun

 136. Anonymous // November 26, 2008 at 1:43 AM  

  Mpelqen vertete
  se ki ni stil Gangster
  ishalla t'gjitha femrate
  si ti behen por ti shume me pelqen.

 137. elita // November 26, 2008 at 2:41 AM  

  Ncncnncnc ti komentuesi ty qe po te duket adi i mir mos je ti G..y, e po mundohesh vetem mu nxir,,ncncnncnc qka smban kjo tok.... e po mdhimesh vertet e ishalla bohesh ma mir
  ardit je dhe ki me kon gjeth ma i miri

 138. Anonymous // December 2, 2008 at 12:44 PM  

  O Ardit ti as sa nje fije floku nuk vlen, te urrej sepse je me te vertet nje njeri fallco, shum artificial, luan rrolin e nje engjulli mirepo je fallco total, nuk e vlereson me te mirin ne Kengen Magjike mirpo e vlereson ate qe ta mbush ty gjepin. Ncncnc, nuk te shkon te besh ksi lloj gjerash, po te isha kengetare kurr nuk dote merrja pjes ne koncertet e tua, sepse nuk ia vlen, te humesh kohe, duke e ditur se ne fund nuk fiton ai qe e meriton mirepo ai, qe ti ke interes nga ai.

 139. Anonymous // December 2, 2008 at 12:58 PM  

  AAAAAAAAAAAAADDDDDDDDDDDDDDIIIIIIIIIIIIIII eshte me i MADHIIIIIIIIIIIIIIIIIII, ai nuk ka dallavere, eshte njeri i paster, nuk e shikon interesin, ai ka vlera, ai nuk ka krahasim, Ardit lapoqi ai ska vlera ai eshte nje njeri qe eshte gjynah per te jetuar, ncncnc, pa vleraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa dhe nuk ka diskutim me teper sepse keshtu eshte dhe topi nuk e lun, mos te ju mashtron fytyra e tij e nje engjulli, mirpo shikoni perbrenda i teri eshte i mbushur me shum xheloxzi, interes, etj.....

 140. Anonymous // December 12, 2008 at 6:45 AM  

  Je llokum une te kam enderr.Adi Krasta eshte prezentator i mire por Arditit nuk ka kush qe i ofrohet se ka sharm, bukuri, shkathtesi prezantimi krejt cfare don nje skene e ka Arditi.
  Cka te kisha puthe njeher hmmmmmmmmmmmmm.....Ana

 141. Anonymous // December 13, 2008 at 7:03 AM  

  arditit i njof renje e dhemball dhe e di shum mire qe eshte gay sepse i tille jam edhe vete dhe kam pasur nje mardhenie me te jo shum te gjate ja njof edhe nje mikun e tij qe ka pasur me te nje lidhje me te gjate para se te lidheshim bashke.E kemi bere edhe treshe me nje cun tjeter un i ..... te dy ai tjetri ishte me i mire por nuk e perzija dot arditin se ai e gjeti edhe ate qe beme sex tresh.kalofshi bukur dhe mos e vini doren ne zjar per dike e ta mbroni sepse jo per ndonjer gje por do te zhgenjeheni. tung

 142. elita // December 13, 2008 at 11:30 AM  

  Ncncnncnc mbari per ty ti komentuesi i fundit,ti kishem kontabilist aaa? qe po din mia mbajt dikujt evidencen qka esht e tek esht a? e gjynaf e ishalla bohesh ma mir !!

 143. buci // January 18, 2009 at 8:45 AM  

  o ardit pisi po ti le qe je qorr po ti as tru nuk ke po ti ma injorant ma cinik ma dallavergji ma mut ma spo kam as fjal met pershkru se qaq i keq je sa as fjal nuk ka me te pershkru po ti ma mir shko furu se sje kerkah po nejse po dihet peder ma

 144. buci // January 18, 2009 at 8:47 AM  

  jau qifsha nanen juve budallve qe jeni si ky muti arditi se ju balat nuk dini me vlersu po skeni faj se qaq keni kapacitet se mutit i vjen era larg e ktij arditit ma era e tina u ba helm per estraden tone po ju spo e kuptoni se ja kisha qkerrdhy krejt familjen e opqinen e grus ahaha se mut eshte ai qe e ngon kete kaklec

 145. buci // January 18, 2009 at 8:48 AM  

  tu veq elita 5 dhe aurora sta kan fut hiq o bal se jan 1000000000000 here me te mir se tij dhe se kan nevojen tane ta kan shpku masken e injorantit e te jipokritit shko pirdhuuuuuuuu

 146. taci oil // January 19, 2009 at 11:08 AM  

  te dy kar me syze jan. adi krasta esht pederast dhe ardit gjebreja esht bythqir

 147. Anonymous // January 25, 2009 at 1:38 PM  

  Pershendetje
  Respekt per te gjithe ju komentues,por me keqardhje per ata kritikues te pabaze. Po,pse more njerez te mjere,mendoni qe njeher duhet ta doje Europa nje artist tonin,pasataj ta duam ne,ju nuk dini te vlersoni,duhet t'ju tregoj Europa se cilin kengetar ta pelqeni ju...? Mosni kshtu o te mjere,se njeher duhet te jeshe i mire per popullin tend pastaj te kalosh tek Europa,apo ku ta di une. Arditi eshte per tu vlersuar dhe ju qe nuk keni vesh per muzike,apo lirshem them,ju qe nuk keni as kulture njerzore,eshte me mire mos te kritikoni,se nuk dini,po mendoni qe veq me fymje apo sharje kritikohet dikush,kush do qe te jete,edhe ne kritika ka kulture. Ardite njeher me ka thene,"Pas kalit te Shales qohet pluhur",mjafton kaq per ta kuptuar se sa i madh eshte Arditi Gjebrea!

 148. buki // January 25, 2009 at 2:15 PM  

  je yll

 149. LIRA SUHAREKE KOSOVE // January 30, 2009 at 3:22 PM  

  TUNG NGA lIRA KOSOVE JU PERSHENDES TE GJITHVE QE KENI HUMB SADO PAK MINUTE NGA JETA JUJAJ SE JA VLEN TE FLASESH PER MA TE MADHIN YLLIN E PA SHUAR SE EDHE NESE NUK KENI DHEN FJAL TE MIRA PER RDITIN THUHET NJE FJA; SE DERI SA TE FLET KEQ DIKUSH PER DIKE E AI DIKUSHI I KA PUNET MIRE E KSHTU JU KISHA THEN SE EDHE NESE FLISNI KEQ PER aRDITIN AI PRAP S PRAP I KA PUSNET SHUME MIRE QAO.

 150. LIRA SUHAREKE // January 30, 2009 at 3:26 PM  

  ME FALNI PER DISA LAPSUSE QE I KAM BE PAK ME LART PO ME TE VERTET JU THEM SE KAM AQ SHUME EMOCIONE KUR FLAS PER ARDITIN SE E ADHUROJ SHUME SHUME SHUME SHUME SHUME.

 151. LIRA SUHAREKE KOSOVE // January 30, 2009 at 3:30 PM  

  qao Elita se te pershendes shume Lira

 152. Anonymous // January 30, 2009 at 3:32 PM  

  edhe ju qe po flisni fjal te ndyta per Arditin si nuk po keni turp edhe mos u merreni me fjal te kota se jeni aso kategori e njerzve qe keni kohe me u marr me thash e theme

 153. Anonymous // January 31, 2009 at 2:15 PM  

  hej hej ngo ngo o per pa ti qi varg e vi gjall e gjallni miq e miqasi farefisni edhe ata shporeta qe i ke ble en turkye per me vadit bashqen nuk e loo.edhe per pa ta qi 1 shtiker tmaqedonis qe e ki :P.

 154. Anonymous // February 10, 2009 at 6:00 AM  

  Bravo Suhareke,une po te njoh,se edhe une jam nga Suhareka dhe jam adhuruse shume e madhe e Arditit,komenti para teje ka qen i imi. Tung Lira,vazhdo duaje Arditin se ja vlene.....

 155. Anonymous // February 14, 2009 at 9:54 AM  

  ta qiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Anilen

 156. greis // February 19, 2009 at 3:25 AM  

  ardit ata qer te shajne te kane zili ti je i papare na pelqen shume ai emisioni te klani e diela shqiptare eshte shume i bukur byeee

 157. elita // February 21, 2009 at 2:24 AM  

  Ti komentuesi ekonomin e paske studiu a?qe po ia din evidencen tjerve mia mbajt a??ncnnc mbari per ty,ishalla te ndihmon dikush,sherim te mirte uroj

 158. Anonymous // February 25, 2009 at 2:32 PM  

  JE SUPER ARDIT.JE ME I MADHI I TE MEDHENJVE,JE PEDERRI ME GRAND QE KA KON NAIHER N SHQIPNI.EDHE SJAM TU DITCKA JAN TU SHKRU KTA TE TJERT PER KTE HOMOSEKSUAL.NA KA CNERU KOMBIN TON SHQIPTAR.A I KENI SYT NE BALL,SJENI TU E PA SI PERDRIDHET NE TV SI ME KON KURV.KAM NGJUE SE DHE DJALIN E KA BA SI VETJA,PEDERR ME NAM NE TIRAN.KSHTU VAZHDO ARDIT SE NJI DIT DO TJA ARRISH ELTON JOHNIT TE MADH QE ASHT ANDRRA JOTE.

 159. Anonymous // February 25, 2009 at 2:42 PM  

  o pederast,homoseksual.po ty te kan pa duke dal nga moteli me pirro cakon mer bythqim lulishtesh.dhe kjo esht e vertete.
  se ty te ka qi dhe edvini mer pedush.pale po ban dhe si tip i rend pale.edhe ai cuni jot ai JON e ka mar zanatin e babes, dhe ai ka filluar me i ren bythes fort.fis i degjeneruar jeni.

 160. vlora // March 2, 2009 at 2:44 PM  

  tung ardit je i pa par nuk ke nevoj per koment te lumt tung nga vlora

 161. elita // April 13, 2009 at 1:15 PM  

  Ti komentuesi i fundit qe po te duket Adi i mir a e ki provu a?
  Ti ekonomin e ki studiu qe po ia mban dikujt tjeter evidencat a,ncncn mabri per ty te uroj shendet se me te shpejt
  ardit yll ji

 162. elita // April 15, 2009 at 3:31 AM  

  Shkojm me nje Flm per te ghjith ata qe komentojn per "Uraganin Gjebrea",flm per reklam

 163. Anonymous // April 25, 2009 at 11:10 AM  

  ADI KRASTA?
  PO TMOS JET ARDITI NUK KA VS DHE AI NUK HA BUK

 164. Anonymous // May 13, 2009 at 4:39 PM  

  je nji pderaast i shpifur kush eshte ai kar qe te fut karin ty me legen muti.

 165. Anonymous // May 23, 2009 at 7:08 AM  

  PERSHENDETJE
  UNE E NOHE NGA AFER GJEBREAN DHE JAM SHUME E LUMTUR PER KETE
  AI ESHTE NJE PERSON MJAFT I KOMUNIKUESHEM DHE XHENTIL DHE PER KETE SHQIPETARET INJORATE E PARAGJYKOJNE.PERVCSE ESHTE NJE PREZANTUES,KANTAUOR AI NE RRALLE TE PARE ESHTE NJERI ME ZEMER TE MADHE PER TE GJITH ATA QE E NNJOHIN VETEM NGA EKRANI.DO TIU SYGJEROJA TA NJIHNINI DIKE NGA AFER PER TE ARRITUR TE KOMENTONI

 166. Anonymous // June 2, 2009 at 3:10 PM  

  ARDIT GJEBREA JE NJI PEDERAST I NEVERITSHEM JU THAFT KARI KUSH TE QIN TY MER SHPIFSIR IK NGA EKRANI SE STE PELQEN NJERI TY ...STE VJEN DHE ZOR KE DHE FAMILJE ...PUUUU PFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF

 167. Anonymous // July 23, 2009 at 1:48 PM  

  Te duaaaaaaaaaaaa je shume shume i mire.Kur ti je ne ekran ja vlen me te shiku...thjesht je i pa zevendesueshem!!!

 168. ELJONA // July 25, 2009 at 8:09 AM  

  ups ...ardit gjebrea nuk ka kohe te merret me thashethemet e te tjereve ,apo te vihet ne konkurence me koleget e tij si psh A.Krasta,qe ta dish ti Ore komentuesi i fundit Krasta edhe gjebreA JANE KOLEGE EDHE PASTAJ SE KUSH ESHTE PREFERENCA JOTE PUNE PER TY OK... POR PER aRDITIN MSHELE PAK GOJEN SE JANE BERE SHUME THASHETHEME POR QE TA DISH TI ARDITIT NUK I HYN NE PUNE KETO SHPIKJET TUAJA ,AI SNDALET ESHTE SI "URAGAN" QE VAZHDON RRUGEN QE I TAKON E MERR SUKSESIN QE TE GJITHE JA KAN ZILI . POR BRAVO I QOFTE , PO TA TAKOSH ARDITIN NDRYSHON QENDRIM EDHE MENDIM EDHE TI . AI ESHTE THJESHT PERFEKT EDHE SHUME I THJESHTE . JO SE JAM FANCE E TIJ POR MUA ME KA MAHNITUR QETESIA E TIJ EDHE SHPIRTMADHESIA SI NJERI EDHE SI ARTIST AI ESHTE SHUME ME I MIRE SE SHFAQET NE EKRAN ESHTE PERFEKT ,TUNG ELJONA

 169. Anonymous // August 3, 2009 at 10:21 AM  

  te lumt ardit je numer nje ne bot

 170. lola..kss?? // August 9, 2009 at 8:31 AM  

  ooooooooo zooottttt mi bukuri i botes ani po i mir osht i lezetshem edhe pare kisha dhon bre veq me kalu nje ore se bshku me me te famshin e SHQIPERIS dhe te KOSOVES ZOTRI ARDIT GJEBREJA.. a osht jet me u taku nihet me ARDIT GJEBREJEN o zot i papar je me i miri ne bot je ..vetem perpara edhe shum suksese////

 171. colombo // August 9, 2009 at 11:56 AM  

  s'kam fjale
  je i mrekullueshem ....

 172. colombo // August 9, 2009 at 11:56 AM  

  s'kam fjale
  je i mrekullueshem ....

 173. Anonymous // September 19, 2009 at 11:56 AM  

  o nanen e pederrit pa ta qi mos ta lasha qi me pas dit as nuk e kisha kliku po masi hina ja pra ni koment oj kurv mashkull o nanen e mafis ta qifsha

 174. FFFFFFFFFFFFF // September 29, 2009 at 5:45 PM  

  JE SI ADEM JASHARI
  ARDIT GJEBREA

 175. FFFFFFFFFFFFF // September 29, 2009 at 5:45 PM  

  JE SI ADEM JASHARI
  ARDIT GJEBREA

 176. FFFFFFFFFFFFF // September 29, 2009 at 5:45 PM  

  JE SI ADEM JASHARI
  ARDIT GJEBREA

 177. FFFFFFFFFFFFF // September 29, 2009 at 5:45 PM  

  JE SI ADEM JASHARI
  ARDIT GJEBREA

 178. FFFFFFFFFFFFF // September 29, 2009 at 5:45 PM  

  JE SI ADEM JASHARI
  ARDIT GJEBREA

 179. FFFFFFFFFFFFF // September 29, 2009 at 5:45 PM  

  JE SI ADEM JASHARI
  ARDIT GJEBREA

 180. FFFFFFFFFFFFF // September 29, 2009 at 5:45 PM  

  JE SI ADEM JASHARI
  ARDIT GJEBREA

 181. FFFFFFFFFFFFF // September 29, 2009 at 5:45 PM  

  JE SI ADEM JASHARI
  ARDIT GJEBREA

 182. FFFFFFFFFFFFF // September 29, 2009 at 5:45 PM  

  JE SI ADEM JASHARI
  ARDIT GJEBREA

 183. FFFFFFFFFFFFF // September 29, 2009 at 5:45 PM  

  JE SI ADEM JASHARI
  ARDIT GJEBREA

 184. FFFFFFFFFFFFF // September 29, 2009 at 5:45 PM  

  JE SI ADEM JASHARI
  ARDIT GJEBREA

 185. Anonymous // October 13, 2009 at 2:52 PM  

  Arditi eshte njeriu me i shtirur ne kete dynjah.Eshte shume intrigant dhe interesaxhi me artyistet.Ja dha Cmimin Jonida Maliqit kot fare se eshte fryre me leke nga aburri i saj,qe as paret nuk i ka vete,por ja merr te vellait dhe ajo trapja hiqet sikur eshte bose.Te urrej.

 186. Anonymous // November 10, 2009 at 3:10 AM  

  Gjebrea eshte mbret per tone,e per ata qe e kundershtojn kete flm qe po jepin publicitet per Gjebren

 187. Elita // November 10, 2009 at 3:11 AM  

  Gjebrea eshte mbret per tone,e per ata qe e kundershtojn kete flm qe po jepin publicitet per Gjebren

 188. Anonymous // February 9, 2010 at 5:07 AM  

  ARDITI je 1 je i papare ,,e gjitha shqipatert ta kan zili hehheh ,,, je i madh vallaj puqqqqqqqqqqqqqq by f

 189. Anonymous // April 15, 2011 at 11:34 AM  

  I nderuari Aedit,

  Si njeri shume i popullarizuar nder te gjitha viset shqipetare,ne emisionin Telebingo, pse i thoni 100.000 -shit 1.000.000? Po ashtu edhe kolegu i juaj,i nderuar Adi Krasta, e quan 100.000 një milion.
  Besoj se ndikimi i juaj eshte shume i madh ne publik dhe se do duhej te perdorni keto shifra sshtu si duhet, Ju lutem!

 190. Anonymous // January 14, 2013 at 9:41 PM  

  Ardit Gjebrea pederast! Te pershendes!!

 191. amany // December 4, 2017 at 12:21 AM  
 192. amany // December 4, 2017 at 12:39 AM  
 193. amany // December 4, 2017 at 3:12 AM