BLEJ ONLINE

Big Basta

Posted by kushi | 5:02 PM | 12 comments »

Photos of albanian rapper Big Basta
(kliko ne photo per ti zmadhuar)
Photo Foto Big BastaPhoto Big Basta 01
Photo Foto Big Basta Photo Big Basta 02

12 comments

 1. Anonymous // July 13, 2008 at 10:47 AM  

  tung je ma i fori pederi kosoves tung kalo flliqt

 2. Anonymous // December 12, 2008 at 11:05 AM  

  hiqe more at dor more keqani i thift

 3. Anonymous // December 12, 2008 at 11:05 AM  

  hiqe more at dor more keqani i thift

 4. Anonymous // January 31, 2009 at 9:53 AM  

  e a fol njeri shqip knej mor burri dheut. e o bigo e ke lon noj cik drogen mo. po rralloje kaj cik se ska lezet. uuu po ai klyshi qe ke bo vidjoklipin e fundit kush oooooo?

 5. Anonymous // March 14, 2009 at 12:28 PM  

  po te bajtshem koksh kuku por ata qe ju merre

 6. Anonymous // March 24, 2009 at 9:18 AM  

  skeni shonce me e ofendu BIG BASTEN ju plehna ai osht njish dhe i pamame lale nga goca vogel tirone

 7. Anonymous // May 13, 2009 at 4:36 PM  

  o mallist o kokrra bythqimit qe me rrin me i tuf jevgjsh dhe me nji karakurv ne krye, ik mer langaraq se na e shpif kur te shofim ...

 8. xhimi // July 13, 2009 at 8:03 AM  

  o big basta ore pederast muti,te qifsha robt mu ne pidh sa rrote kari qe je.kur del dhe ti ne tv dhe bo si i forte me vjen me qesh se akoma fle me nonen ti.hajd tung dhe njehere robt i qifsha atij pederasti se ma shpif kur e shof.

 9. Anonymous // December 2, 2009 at 8:00 AM  

  heyyyy big basta osht thmijaq osht mut o budall e ka trunin e mickojes o kerpudh oj qyqe mos vazhdo se ata rob ti qij o big basta

 10. eskiyadunya // November 11, 2015 at 2:57 PM  

  shume bukur :)

 11. osamire // December 6, 2015 at 8:44 AM  

  o sa mire :)

 12. albseriale // January 4, 2016 at 12:30 AM  

  Shume bukur