BLEJ ONLINE

Doruntina Disha

Posted by kushi | 2:57 PM | 15 comments »

Singer - kengetarja Dorunitna Disha
Doruntina Disha

15 comments

 1. Anonymous // July 5, 2008 at 4:15 AM  

  tung shume e bukur je

 2. Anonymous // July 7, 2008 at 4:45 AM  

  shum e qart edhe e bukur shum vazdo me ket bukuri se shum e mir je a

 3. Anonymous // October 13, 2008 at 6:32 AM  

  tung doruntina je shum nice shum e bukur je, te uroj shummm qaooo klm.

 4. Anonymous // December 6, 2008 at 9:55 AM  

  Doruntina je shume e bukur veq para ama mos u Zhvesh shume se te humbe vlera si shume tjrave,, tung nga nje djal nga klina,,,

 5. Anonymous // December 14, 2008 at 5:17 PM  

  je vertet simpatike ke nje pamje maxhepse

 6. valeria // December 18, 2008 at 6:14 AM  

  e mir po edhe lop

 7. Anonymous // February 11, 2009 at 12:13 PM  

  oh sa mir tek je shum bukur zemer

 8. Anonymous // June 16, 2009 at 3:58 AM  

  Doruntina Disha eshte Dibrane, e uroj per zerin qe ka dhe i deshiroj shume suksess.

 9. Anonymous // June 16, 2009 at 4:02 AM  

  Krenohet e tere shqiptaria dhe me siguri Dibra edhe me shume, qe ka kesi bukuri dhe talente te rralla. Doruntina, jemi duke pritur ndonje kenge te re dhe vazhdo keshtu e mos lejo te humbasish ne vlere siq po bejne shume kengetare te tjera, duke u lakuriqesuar pa kurrfrae kriteresh. Bravo Doruntina.

 10. Anonymous // June 16, 2009 at 4:04 AM  

  Lexova me larte se dikush pyeti se nga eshte Doruntina. Me sa dij une , sipas refimit te Edmond Zhulalit dhe Agim Docit, ajo koka nga Dibra. Doruntina shume e bukur koke dhe suksese.

 11. Anonymous // June 16, 2009 at 4:06 AM  

  I pershendesi komentuesit e kesaj faqe, por hasa ne disa shkresa shume te pa kulture e edukate. Ata qe shprehen ashtu vullgarisht, jane rrugace dhe pa kurrfare suksesi ne jeten e tyre. Doruntina ti je njeshi dhe na ke kenaqur gjithe Shqiperine me preformancen tende ne festival. te lumte vec perpara.

 12. Anonymous // November 27, 2009 at 5:45 AM  

  shum e bukur valla veq vazhdo qeshtu mpuq bukuroshe

 13. Anonymous // November 27, 2009 at 5:45 AM  

  shum e bukur valla veq vazhdo qeshtu mpuq bukuroshe

 14. Anonymous // December 22, 2009 at 6:55 PM  

  shum e bukur je doruntina veq vazhdo..mos u rrit prej mendje veq prej fammee.te dua shume eli

 15. Zheng junxai5 // July 15, 2016 at 6:30 PM