BLEJ ONLINE

Grupi Aurora

Posted by kushi | 4:45 PM | 19 comments »

Foto te Grupit Aurora
Grupi Aurora Foto

19 comments

 1. Anonymous // July 1, 2008 at 8:54 AM  

  ma palidhje ska ku shkon si p... ncnc

 2. Anonymous // July 3, 2008 at 11:38 AM  

  o zot nuk ka mat mir se kta ani mos i albani o alban zemer t'kom veq edhe vllaznit i ki t mir arin edhe fidanin.mos jav nin qa thoj shqiptart se kta krejt prej inotit e kan ska qa me bo e shkrujn komente pa lidhje .

 3. Anonymous // July 7, 2008 at 3:51 AM  

  tung je ni mat mirët ne bot po nazi po ja kalon juve dyve se asht ma i bukur ju p.sh shum veq vazhdoni kshtu je ni ma te mirt

 4. Anonymous // July 7, 2008 at 3:56 AM  

  tung jeni te mir por ma te mir se etno engjujt jo .Ti e fundit gabim je se albani ësht ma i mir se nazi dhe ylli a kuptove .
  jeni te mir por ma te mirt ne bot jo.tung nga fola

 5. Anonymous // July 8, 2008 at 9:36 AM  

  valla boll te mir jeni veq kush ja ka inati veq vazhdoni kshtu

 6. Anonymous // October 2, 2008 at 3:16 AM  

  tung nga aurora GRUPI AURORA KANE STIL TE TE KENDUARIT EDHE ME PELQEN ZHANRI QE ATA KENDOJNE ME PELQEN QDO KENGE E TYRE SIDOMOS KENGA "LELE KAQURRELE" JENI TE PAPARE SI NE KENGE SI NE PAMJE ALLAHU JU SHPERBLEFT PER KENGET QE POO NA DHURONI ME RESPEKT TE MADH :AURORA.SUKSESE.

 7. Anonymous // October 2, 2008 at 3:25 AM  

  ATA QE PO FOLIN FJALE TE NDYTA MOS TE NISEN PER AT DYNJA SE KUKU QKA I PRET , E GRUPIT AURORA MA TE MIRIT SKANE QKA I BAJN , ATA KANE ARRIT SUKSES TE MADH EDHE JANE TE PAPARE TUNG NGA AURORA.

 8. Anonymous // October 26, 2008 at 12:58 PM  

  Valla ma te mir se ju nuk ka krejt jeni te smut prej menve po menoj nazi a qysh mu/tin e ka emnin se spja di mir aj bre nuk usht normal
  nuk ka nan qi ba nazz veq nja te mir e ka qi filozofon shum ani um pelqejn shum kta tipa ani kur bajn zbulime shum te ndhaja si nazi gjinja po shkojn ne han e ky merret me pallavra tkota nxnxne qishtu masi po merrke me fe ishalla zoti i nimmoonnnnn se sje kerkah bre njeri je plotesisht i deshtun nxnxnn mos na ban hor bre njeri ma me dal neper programe e me fol gjith qka se njerzit kur kan zbulu kto sene ti sje kan ne kit tok e mos u muno me i lan vetit sevap se kerkushi nuk je e qishtu munesh veq me sharru nata lloqiin e keq edhe qyre tash gjinja qa folin per ty po lej kto sene e qishtu ma mir usht me lan veten rahat bre njeri tung kaloni bukur nga une nga telefoni lg samsung etjjjj

 9. Anonymous // November 2, 2008 at 3:13 AM  

  valla grup i mir jeni po YLLi osht ma i bukri....suskese ciaaaoo.....

 10. buci // January 18, 2009 at 8:36 AM  

  me te miret jeni bile nazi je me i mirei hallall a edhe pse kosova eshte e mbushur me bala mos nij se ma i miri je po ka shum bala dhe nuk ta kuptojne gjuhen tu nazi e perqata te thojne filozofe po une po te them .citoj/
  qdo shkronje e jotje ka vler qdo fjal e jotja ka kuptim qdo fjali e jotja eshte mesim
  sukses Allahi te mbrojt prej selakave je me i miri edhe mir ja ke ba ardit tumit se veq ti je dal qe ja ke shplu masken e injorantit se ai pis e injoran eshte
  sukses nazi

 11. buci // January 18, 2009 at 8:39 AM  

  grupi me i miri dhe me origjinali ne boten shqiptare dhe sa per njoftim per ju balat shqiptar e grupin aurora e kan ftu ne londer me knu ne mesin e kengtareve te huaj sepse e kan pelqy pa mase e sidomos kengen amaneti kush don mundet me pa ne jou tube kete intervist
  po ju jeni shumica bala e skeni lidhje me kry dhe zdini qka eshte muzika

 12. buci // January 18, 2009 at 9:14 AM  

  flora ta qifsha nanen ty me gjith arditin bre kurven e nanes
  grupi me i miri nazi je si diell ke ftyr engjellore edhe kush se din je shum humanitar ti e ylli ani pse veprat e juaja humanitare kurr si publikoni shumica nga ne e dim bravo djema jeni sheqerka

 13. shiptar budall // January 22, 2009 at 5:12 PM  

  e ku jeni e pedera ma zi se pidha

 14. Anonymous // May 10, 2009 at 7:42 AM  

  sa pe yllin edhe albabin shum te mir jan e sa per nazin bajat njeri

 15. Anonymous // June 21, 2009 at 3:23 AM  

  une


  njerzzz ma bajata see grupi aurora n'jetë tem skom paa anii mo Nazii SA HER TEEE shoh kit njerii dit mprishett veqq far tkcymti ka mu mshtin me thy teleevizorin

  edhe aj tjetri meflok dredha aii si do maxhupaaa


  veq lejla lejla qishtu din me thonn


  edhe nfundd njerz ma bajata se kta skaa e sidomos nazii sdi qysh po munet me ju pelqyyy

 16. espinosa // July 7, 2009 at 10:51 AM  

  ej pizza dona ku jeni o yje...jeni te mbrekullushem edhe shum te mire kuptohet....i pershendetje ju vjen nga korca...espinosa....

 17. aurora // July 28, 2012 at 8:47 AM  

  tung nga aurora jeni te perkryer grupi aurora vetem vayhdoni

 18. Anonymous // July 2, 2017 at 3:11 AM  

  I'm Sonja McDonell, 23, Swiss Airlines Flight attendant with 13 cities abroad, very tender with lots of fantasies in my wonderful job. Albanian girls know good to dress them very sexy & to show girls, what's under their bras & undies.
  Sonjamcdonell@yahoo.com

 19. Fghkfhk Dfgaert // June 27, 2018 at 7:29 PM