BLEJ ONLINE

Adrian Gaxha

Posted by kushi | 11:45 AM | 64 comments »

Photos of singer Adrian Gaxha.
Kliko ne foto per ta zmadhuar
Adrian Gaxha 01


Adrian Gaxha 02
Adrian Gaxha 03
Adrian Gaxha 04
Adrian Gaxha 05
64 comments

 1. Anonymous // July 2, 2008 at 7:35 AM  

  pajtohem plotesisht me komentuesin me lart-hahaha-ashtu bejne te gjithe ata qe xhelozojne,shajne te tjeret qe kane arritur shume me shume se ta....po me mire eshte qe te ulin koken edhe te mundohen te arrijne te pakten tek thoi i GAXHES...hahahahah

 2. Anonymous // July 6, 2008 at 1:21 PM  

  vazhdo keshtu...je me te vertet njish .tung kiss

 3. Anonymous // July 6, 2008 at 1:38 PM  

  ej valla met kallxu drejt kurnifar bukurije ski hic.edhe ne evrovizi ja cive nanen kejt.edhe cato donet e bardha kujt ja more lum adriani kallxo se djeg na kan met bash si cima ishe baa,vec ni cucell tmungojke ngoj se tjeter sen joo.edhe mos be mos dil me knu se dishka pom villet kur tshof ty ne TV.hajt mbeqitmajr klm

 4. dashnorja e tij agnesa // July 7, 2008 at 2:31 AM  

  paja nihe nshtrat me mu e tani tregoj une se kush jam e qysh mu rklamohesh
  kiss♥♥♥
  kiss♥♥♥

 5. Anonymous // July 12, 2008 at 9:58 AM  

  ti e meriton mirditen me pas gru ksks

 6. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 11, 2008 at 4:00 PM  

  Adrian Gagja me qa po QIHESHE ma shume me KARA te SILIKONIT apo me KARA te TULIT dhe ku po i shtin ata ma shume ne BETH apo ne GOJ cilen po e bene me shume a po e QI KERIN e SILIKONIT me shume apo po e THITH KARIN e TULIT shume deri ne piken e fundit te SPERMES.Adrian Gagja KARI jame pom rrin veqe i QUM dhe desha t'ma THITHESH ti dhe t'mja bojsh qaren ti qe te me rahatohet ni kohe qe mos te me QOHET mo se KARI jame eshte bo KARE i keq se po rri veqe i QUR si dru,e ti Adrian'e me lajmro e te vi te ti dhe THITHMA e knaqma KARIN MUE.................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

 7. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 11, 2008 at 4:01 PM  

  Adrian Gagja me qa po QIHESHE ma shume me KARA te SILIKONIT apo me KARA te TULIT dhe ku po i shtin ata ma shume ne BETH apo ne GOJ cilen po e bene me shume a po e QI KERIN e SILIKONIT me shume apo po e THITH KARIN e TULIT shume deri ne piken e fundit te SPERMES.Adrian Gagja KARI jame pom rrin veqe i QUM dhe desha t'ma THITHESH ti dhe t'mja bojsh qaren ti qe te me rahatohet ni kohe qe mos te me QOHET mo se KARI jame eshte bo KARE i keq se po rri veqe i QUR si dru,e ti Adrian'e me lajmro e te vi te ti dhe THITHMA e knaqma KARIN MUE.................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

 8. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 11, 2008 at 4:01 PM  

  Adrian Gagja me qa po QIHESHE ma shume me KARA te SILIKONIT apo me KARA te TULIT dhe ku po i shtin ata ma shume ne BETH apo ne GOJ cilen po e bene me shume a po e QI KERIN e SILIKONIT me shume apo po e THITH KARIN e TULIT shume deri ne piken e fundit te SPERMES.Adrian Gagja KARI jame pom rrin veqe i QUM dhe desha t'ma THITHESH ti dhe t'mja bojsh qaren ti qe te me rahatohet ni kohe qe mos te me QOHET mo se KARI jame eshte bo KARE i keq se po rri veqe i QUR si dru,e ti Adrian'e me lajmro e te vi te ti dhe THITHMA e knaqma KARIN MUE.................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

 9. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 11, 2008 at 4:02 PM  

  Adrian Gagja me qa po QIHESHE ma shume me KARA te SILIKONIT apo me KARA te TULIT dhe ku po i shtin ata ma shume ne BETH apo ne GOJ cilen po e bene me shume a po e QI KERIN e SILIKONIT me shume apo po e THITH KARIN e TULIT shume deri ne piken e fundit te SPERMES.Adrian Gagja KARI jame pom rrin veqe i QUM dhe desha t'ma THITHESH ti dhe t'mja bojsh qaren ti qe te me rahatohet ni kohe qe mos te me QOHET mo se KARI jame eshte bo KARE i keq se po rri veqe i QUR si dru,e ti Adrian'e me lajmro e te vi te ti dhe THITHMA e knaqma KARIN MUE.................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

 10. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 11, 2008 at 4:02 PM  

  Adrian Gagja me qa po QIHESHE ma shume me KARA te SILIKONIT apo me KARA te TULIT dhe ku po i shtin ata ma shume ne BETH apo ne GOJ cilen po e bene me shume a po e QI KERIN e SILIKONIT me shume apo po e THITH KARIN e TULIT shume deri ne piken e fundit te SPERMES.Adrian Gagja KARI jame pom rrin veqe i QUM dhe desha t'ma THITHESH ti dhe t'mja bojsh qaren ti qe te me rahatohet ni kohe qe mos te me QOHET mo se KARI jame eshte bo KARE i keq se po rri veqe i QUR si dru,e ti Adrian'e me lajmro e te vi te ti dhe THITHMA e knaqma KARIN MUE.................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

 11. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 11, 2008 at 4:16 PM  

  Adrian Gagja e di une qe ti e dine qe je ni HOMO por a e di ti qe je HOMO nr 2'dy ne SHQIPTARI.dhe te gjith HOMOT tranohen pas BETHES tende me ta LPIRE dhe ti me jave LPIRE BETHEN HOMOV. dhe ti jave thithe KARIN t'gjith GANGSTERVE dhe i THITHE ti deri ne piken e fundit nuk jave lene ase piken e fundit te SPERMES po i pastron krejt ma mire se me TUSH dhe ti je TUSHI i GANGSTERVE.................

 12. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 11, 2008 at 4:17 PM  

  Adrian Gagja e di une qe ti e dine qe je ni HOMO por a e di ti qe je HOMO nr 2'dy ne SHQIPTARI..........

 13. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 11, 2008 at 4:19 PM  

  Adrian Gagja e di une qe ti e dine qe je ni HOMO por a e di ti qe je HOMO nr 2'dy ne SHQIPTARI..........

 14. Anonymous // August 16, 2008 at 5:30 AM  

  adrian nese edhe ti je i mire gjithkush i mire po u bojka bre pyffffi more djali i mamit hahahahahhahahahahahhahahahahahahahahhahahahahahhahahah bal bre bal pederrr

 15. Anonymous // August 23, 2008 at 6:18 AM  

  █▒▒▒▒▒▒▒▒▒ Nice
  20%
  ██▒▒▒▒▒▒▒▒ Super
  30%
  ███▒▒▒▒▒▒▒ Perfekt
  40%
  ████▒▒▒▒▒▒ Briliant
  50%
  █████▒▒▒▒▒ Very super
  60%
  ██████▒▒▒▒ Jo keq
  70%
  ███████▒▒▒ Mir
  80%
  ████████▒▒Shum mir
  90%
  █████████▒G00D
  100%
  ██████████ Bukuri e rralle

 16. Anonymous // August 23, 2008 at 6:18 AM  

  █▒▒▒▒▒▒▒▒▒ Nice
  20%
  ██▒▒▒▒▒▒▒▒ Super
  30%
  ███▒▒▒▒▒▒▒ Perfekt
  40%
  ████▒▒▒▒▒▒ Briliant
  50%
  █████▒▒▒▒▒ Very super
  60%
  ██████▒▒▒▒ Jo keq
  70%
  ███████▒▒▒ Mir
  80%
  ████████▒▒Shum mir
  90%
  █████████▒G00D
  100%
  ██████████ Bukuri e rralle

 17. Anonymous // August 23, 2008 at 6:19 AM  

  ooooo bukurosh ca na ke kall ate ndurres...pa pa pa-krejt qikat pas teje shkojshin...ah sa i mir topless

 18. JustinNY // August 23, 2008 at 10:23 PM  

  Ore KOSOVARE,Dukagjinas a ku di une sa jeni.Adrian Gaxhes tja lepini karin e bukur,se e ka dhe te madh.Ju KOSOVAREVE ju kemi qi me femra dhe me meshkuj,e Adriani po ju qin gjithashtu.Adrian Gaxha eshte shume seksi,ka kar te madh,dhe ju Kosovareve tjua fusi ne vesh,ne pidh,ne bythe,ku ta doni.
  Adrian,ta hangsha karin e bukur,leri keta KOSOVARET-KOQEVARET,se vetem kar duan keta,le te flasin sa te duan.

 19. GANGSTERET e PEJS-G.S. // August 30, 2008 at 7:46 AM  

  Adrian Gaxha je ni ''GAY''qe e qi ''KARIN'' shum dhe lpin kara sikur''AKULLORE''dhe kur ta blejsh akulloren i thue shitsit qitma me ''SPERM'' akulloren se ma kona shume e shishme ''NICE''krejt.
  ''UDD'' na jemi gjaku yte tash na gjujme me pluma sikur ti dhe kemi me i qi bitch'at dhe gay'at. se jemi edhe ne ''DUKAGJINI''.

 20. Anonymous // August 31, 2008 at 12:30 PM  

  ju kto komente
  po i bani do palidhje
  boll i mir asht a.d.r.i.a.n.i qyqyqyqyq ani i keq boll veshjen cka e ka as 1 kengetar nuk vishet si ki eleje mu cfar i bukri asht kush ja ka inati let plasse ok.

 21. Anonymous // August 31, 2008 at 12:32 PM  

  e kjo vlen per do mutta.qe po folin kushum dsishka po bojn muttat ma i mir se ky ska fjala per me te famshin adrian gaxha.....

 22. Anonymous // August 31, 2008 at 12:32 PM  

  ju kto komente
  po i bani do palidhje
  boll i mir asht a.d.r.i.a.n.i qyqyqyqyq ani i keq boll veshjen cka e ka as 1 kengetar nuk vishet si ki eleje mu cfar i bukri asht kush ja ka inati let plasse ok.

 23. Anonymous // August 31, 2008 at 12:33 PM  

  i mir je vec vazhdo oki........nga bujanoci..

 24. Anonymous // September 2, 2008 at 3:54 PM  

  .  GAYs ju lajmrune GAYat e Bujanovcit

 25. Anonymous // September 2, 2008 at 3:54 PM  

  .  GAYs ju lajmrune GAYat e Bujanovcit

 26. Anonymous // September 30, 2008 at 1:55 PM  

  meruni me gjinin e juj o idiota....lereni adrianin te qete, ose fanset e tij se adriani sdon me ndi per kto pun se aj e din qfgare osht

 27. Anonymous // October 3, 2008 at 1:47 PM  

  ola adrian ma i mirr je hiq mes ta ndin per kta muhalifet e shipeve mutin ta hongdhin se perfekt je vallajin lumja ajo kush tka mpuq zwicrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.oo non me ma qu ni djal si ti zoti superr is hkan vallajin ma i forti je

 28. korab // October 5, 2008 at 12:38 AM  

  JE CUM I MIR PO MA I MIR SE TI O BERTANI HAHAHAHHAHA

 29. Anonymous // October 9, 2008 at 6:06 AM  

  Shikoje qfare HomoSeksuali i mire eshte
  e ha Karin mire dhe e thitheKarin mire

 30. Anonymous // November 7, 2008 at 3:11 PM  

  ja qifsha nonen peder i smut ki adriani bree puhhhhh peder bre qish po ju pelqen bre vajzan po ki ka shku me stilistat e vet kshyre qysh po veshet me roba nxhit per trupi gayy fuck u mother fucker askush nuk te don ne shkup edhe si i shkupit je pfff po ti je turk moree bile je shkii kaur maqedon mo ta qishfsha at pidh none

 31. Anonymous // November 7, 2008 at 3:15 PM  

  mir e ki. ki esht maqedon po mbahet shqiptar i knaqet shpirti kur kendon me maqedonet si psh me tamaren edhe plus shkoi ne eurovizion per maqedonsit mir disat ndoshta do te thon jeton ne maqedoni po skishte pse te shkon ka shum kengetar nga shkupi po nuk konkuruan te shkojn ne eurovizon e te paraqiten si maqedon more peder or adrian gaxha peder krejt me makiazh more pissssssssss e din ti se askush ne maqedoni ste don e din mir more maqedon pse asnjer ske ber ne maqedno deni koncert asnjer ...PEDER PEDER PEDER or i qim nbith...

 32. Anonymous // November 7, 2008 at 3:17 PM  

  morrr pse kujton nga inati po flasi.....???????????????pfff pe cashtu esht si thon krejt gayy jam shkupian edhe e di shum mir askush nuk po e perfill ne maqedoni pervece disa pederave edhe disa cupulinave tvogla oki siq thash ma par ska cka me i pas inat kti muti asgje spo mpelqen ke ki si ta kem zili asnjer hehe gayyyyyyyyyyyyyyyyy shko qiu me pedert hajt me babushin shkooo

 33. Anonymous // November 7, 2008 at 3:18 PM  

  gay gay gay gay gay gay gay gay gay
  pederrrrrrrrrrrrrrrr

 34. Anonymous // November 7, 2008 at 3:18 PM  

  pederrrrrrrrrr

 35. Anonymous // November 7, 2008 at 3:19 PM  

  ki as zonin as bukurin se ka rrofshin parat per ket si po i ben kenget se per zee kotttttttt hajt tamom peder ska dicka te re ktu peder esht nonstop me shminka

 36. Gentiana // November 14, 2008 at 4:46 AM  

  Pershendetje shumë të mëdha për Adrianin dhe të gjithë simpatizuesit e tij.
  Adrian desha me të than se je këngëtari më i mirë në botë,unë nuk mundem me dallu asnjërën këng tënden sepse të gjitha janë shumë të mira,veç vazhdo se ma i miri je.
  Të uroj shumë suksese në karrierë dhe të gjitha të mirat në jetë.Të përshëndes nga zemra Gentiana.

 37. Anonymous // November 20, 2008 at 9:58 AM  

  u r the best veq vazhdo kershtu

 38. Anonymous // November 20, 2008 at 10:24 AM  

  oooooooooo nuk asht peder adriani prej inatit e keni xheloza uffff vet inat asht ma i miri

 39. valmira // November 27, 2008 at 12:32 PM  

  adrian zemer te dua shume je i paritshem.kengat i ke te gjitha te mira zerin e mire i bukur syte si qielli qe ndricojn boten dhe zemren time.Vetem nga inati mund te flasin kec per ty,
  25.11,2008 ishte endra ime qe papritmas u be realitet te pash ty o yll o dashuri e imja me ndricove rugen mu duk vetja sikur fluturoja lart ne qiell kur i shiqova syte e tua.25.11.2008 do jete nje date e vecant per mua qe do ta festoj gjithmon dhe do ta ruaj ne thellesine e zemres,te dashurova prej momentit te pare kur te pash ne tv,te dua si asgje tjeter dhe do te dua gjithmon.Edhe pse jetet tona do kene rruge te ndryshme por ne zemren time e ke zene nje vend special qe se zevendesoj kurre e me asnje person ne bote.jeten e jap per ty zemrush....tdsh(true love waits)from your love v......?

 40. Anonymous // December 9, 2008 at 1:02 PM  

  Shpirti jem, ndjenja jeem..je i perkryyeer, a e diin?!
  Shum be zemer tduu e din mo edhe veet tii!!! Un ti ha syt qe mi ke ngjyr qielli, smundesh me besu sa mkan inspiri njeet...kom fillu me dasht edhe qieelin sepse sa her e shoh mduket qe jom ka ti shoh syt e tu, qe ka ni vit qe sti kom paaa :(...
  Love you and miss youu very much :S:S
  (K)(K)
  *****************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************


  you're lil'sis gonxhya :)

 41. Anonymous // January 1, 2009 at 4:01 PM  

  po qe je cun i mir ti.maj men si sot kur shkum ne belgjik me not, ti po adrian qe dishe not rrishe tu na msu neve

 42. Anonymous // January 11, 2009 at 2:21 AM  

  hic nuk bon ki bre...ermali esht yll...

 43. Anonymous // February 8, 2009 at 2:08 AM  

  tung zemrush, je yll me i ndritshem ne bote, te dua shum engjëll....

 44. Anonymous // February 8, 2009 at 2:09 AM  

  o allton vec nga inati mund te flasin kec per ty heheh tdsh e jotja vali

 45. Anonymous // February 13, 2009 at 7:22 AM  

  tung zemrush urime ditlindja i bofsh 101 heheh, te dua shum...

 46. Anonymous // February 20, 2009 at 2:11 PM  

  eeeeeeej Adrian rrofsh sa malet je valla ma i miri ty dhe t tjerèt pas teje po e jo...
  ej Adrian po pse more knon kaq mir a ban me m kallxu???

  kam shkruar ca kèng po skam kuj tja jap q ti kèndoj veç zarar kan me m shku, a ban me e knu 1 nse don????

  pa shaka nuk luj besom...

  tung tung suksese n karier....
  tung tung njeri...


  Tetova_Boy

 47. Anonymous // February 23, 2009 at 2:58 PM  

  tung adrian te deshiroj suskese nr.1 je, je i vecuar hmm suksese sukseseeee dhe fat ne dashturi

 48. Anonymous // February 26, 2009 at 6:31 AM  

  o maqorr je kendon si zhabat e ujt hup se nuk je per sken ma prish trunin kur te sho hup

 49. Anonymous // April 30, 2009 at 11:06 AM  

  o llokum je me i miri te dua shum zemer je si shpirt, fat ne jet...........bukurosh
  nga fansja jote.. t'duuuu shummmm;)

 50. shpressssa // July 6, 2009 at 6:34 AM  

  hwyyyy adrian gagja s e Perfekt shumm du 3edhe um pelqen qi knon me Zemer shummm du je ma i fortii mpuq,,,,

 51. shpresssaaaa // July 6, 2009 at 6:36 AM  

  heyy walla em Adeline ska bre po qka me bo shiptaret duhet mu mirr me diqka me kesh dikan se qeshtu ju shkon dita ,java,muji ,viti po ju kisha than mos hupni koh plaidhje se e me adleinen ska adelina edhe model i te gjitha Femrave Kosovare Shum edu bre etrent esht artiste evertet Te Dua Adelin...

 52. Anonymous // July 8, 2009 at 7:12 AM  

  je locka e estrades te duuua shum

 53. Anonymous // July 8, 2009 at 7:14 AM  

  o ADRIAN te dua shum prej se ke dal ne sken une gjithmon kam qen fansja jote e flakt. nuk mun te te arij asnjeri je yllll . te doooooon fort TETOVARJA

 54. Anonymous // July 8, 2009 at 7:16 AM  

  ADRIAN JE FTYRA ME E MIR TETOVA

 55. Anonymous // July 10, 2009 at 1:32 PM  

  cee shum majesh bbeee

 56. Anonymous // July 20, 2009 at 5:35 AM  

  o yll bote je ti..si llokum tkaaam...me keto kenge qe ke nxjerr kete vere e ke bo nxeht...je i papm..te adhuroj puuuuuuuuuuuuuuuch

 57. Anonymous // July 25, 2009 at 9:05 AM  

  //////H--O--M--O\\\\\\J--E'''TI........?___-----__

 58. Anonymous // August 11, 2009 at 11:49 AM  

  oo more ma i hupt se gaxha skaa..!!!

 59. Anonymous // August 11, 2009 at 11:50 AM  

  gaxha spo bon ermali dhe shpai jon yll a osh ashtu

 60. a.v.i. esmeret oher // August 12, 2009 at 3:07 PM  

  je bossi maqedonise dhe xhith shqiptarise,,,,,,,ashtu ECIN bossat baj baj A.V.I. ESMERET oher

 61. Anonymous // August 19, 2009 at 8:20 AM  

  Je ma i miri prej krejt kengetarve mos ta nin veq vazhdo suksese

 62. Anonymous // November 10, 2009 at 3:37 AM  

  JE SHUM I MIR

 63. amazing.girl // November 26, 2009 at 5:26 PM  

  prshendetje nga GV.ADRIAN veq vazhdo kshu ,je ma i miri.tung

 64. erebrela // April 8, 2011 at 1:21 AM  

  ky as per me dele nuk esht