BLEJ ONLINE

Gerta Heta

Posted by kushi | 2:01 PM | 4 comments »

Photos of Gerta Heta
Gerta Heta Photos Video Photo 01. Gerta Heta
Gerta Heta Photos Video Photo 02. Gerta Heta

4 comments

 1. Anonymous // March 13, 2009 at 7:57 AM  

  me ka pas pelquer kjo para ca kohesh kur punonte ne TAR, por nuk e di pse i mori koka ere. Njehere filloi tu kendu por s'ja kishte haberin...ketu paska pozuar si pidh i bukur. Asnje nga keto te fundit nuk je zemra. As ajo Arbana nuk eshte, por nuk u hap si vaji ne lakra dhe shih ku eshte tani. Kurse ti perfundove ne studio pallatesh (ne kat te pare dera e mesit, rruga Haxhi Tasim hi hi hi).
  Pse na rren menja ne Shqipertave qe dijme ti bejm te gjitha...jemi popull trim perzotin...

 2. Anonymous // June 23, 2009 at 5:28 AM  

  kur u bone ti VIP

 3. Anonymous // June 23, 2009 at 5:29 AM  

  kah u bone more ti VIP qe kurr ne jeten tem nuk kom ni per ty po hup

 4. lenti // October 28, 2009 at 2:08 PM  

  pershendetje tina?
  si je llokum a je mire nese ban me u njoftu
  ferari_20@live.com