BLEJ ONLINE

Edona Llalloshi

Posted by kushi | 11:54 AM | 36 comments »

Foto Edona Llalloshi
Edona Llalloshi
Edona Llalloshi

36 comments

 1. Anonymous // July 25, 2008 at 5:11 AM  

  Pershendetje,nuk e kam ditur se edhe me fjalet me te mira dhe me te bukurat qe ka gjuha shqipe,mund te lendohet dikush.Njeriu meson qdo dite,kerkoj ndjes.

 2. Anonymous // August 31, 2008 at 6:37 AM  

  Pershendetje nga zemra,une jame nje adhuruse e flakte jame Floriana nga Prizrnei.Nje deshire e kame ne jeten time qe te takoj nje here se vetem nje foto me mungon e per kenget mos te flas,te gjitha kenget me pelqejn por me shume kenga "Simpatia" zeri yte q'do her eshte afer meje.te pershende e te deshiroj suksese e suksese te dua shume Me respekt Florian Prizren....

 3. Anonymous // September 9, 2008 at 4:37 AM  

  D
  I
  V
  A

  E

  K
  O
  S
  O
  V
  E
  S

 4. Anonymous // September 22, 2008 at 11:05 AM  

  edona je shum e bukur je perfecte vishesh shum bukur vec kush ta ka inat te lumt vec te para...
  gjithashtu edhe vllaun e ke shum te bukur milotin jeni shum simpatik ok ju pershendes edhe hiq mos ta nin ca thojn se je number one te puth fort....

 5. nje gurbetqar i merzitur // October 5, 2008 at 2:13 PM  

  Me fol te drejten po e shkruaj ket leter dhe a kishte dite dikushe te ma jep pergjegjen.E kam dasht dhe e dua nje vajze me shpirt dhe zemer,me pare kur takonim njeri tjetrin rastesisht,pershendetnim njeri tjetrin dhe bisedonim bised te shkurte por te embel,mendoja se ajo edhe nese nuk ishte e dashuruar ne mu bile kisha mendjen se shume me adhuroje.Nje dite vendosa qe ti them se qka ndjeja per te,permes nje dhurate i tregova se jam i dashuruar ne te poashtu i tregova se do te kisha deshire qe te jemi se bashku pergjithemon.Qe prej atij momenti ajo nuk me fol dhe fare nuk me shikone,me mundon kjo,desha vetem ta di pse,nuk e fola asnje fjal ofenduese,vetem te embela.Kjo po me mundone,a nuk mundi ajo qe te pergjigjet ndryshe,pershembull se nuk ndien asgje per mua dhe se ket e merr si kompliment prej meje dhe se ne mbesim ashtu si kemi qen.Ajo tani ndoshta edhe me urren por une asgje te keqe nuk kam ber,as qe kam mendu keq.Kjo po me mundone gjithe kohen,sa deshire do te kisha qe mos tja kisha thene ato fjale,ajo eshte nje vajze shume e sjellshme dhe shume e bukur,sa deshire do te kisha qe se paku te me pershendet apo te ma shkruan ndonje emal,do ti kisha kerkuar shume falie dhe do ta kisha provuar te ja spjegoj se nuk deshta ta lendoje me ato fjale te embela dhe se do ti kerkoja shume falije dhe do ta lutja qe ta kthej kohen mbrapa qe ti harroj ato fjal.E zgjodha ket faqe te shkruaj se besoj se eshte faqja ma e lexueshmja ne V.I.P shqiptar.

 6. Anonymous // October 11, 2008 at 3:03 PM  

  je e bukur veq vzhdo se shum e bukur je veq kush ta k inati se sje si adelina e zanfina etj rras tung

 7. Anonymous // October 15, 2008 at 5:55 AM  

  je me e mira veq miloti ta kalon

 8. Anonymous // October 15, 2008 at 5:57 AM  

  o mjerana te kurbetit sdini ju asgje veq hargjoni si gjaja

 9. Anonymous // October 15, 2008 at 7:17 AM  

  shko bre pirdhu po qfare kengetare je ti kur nje note se dine analfabet ma per zvicer je e mire atje ka budalle qe punojn per ty

 10. Anonymous // October 27, 2008 at 4:54 PM  

  per edonen szi qa them je shum e bukur kendon shum mir je loqk edhe vllaun milotin e ke number one ju puth dyve nga maqedonia

 11. Anonymous // October 30, 2008 at 6:46 PM  

  edona je shum e bukur je perfecte vec te para je lock edhe miloti shum i bukur ju puth fort mpuuq

 12. Anonymous // October 30, 2008 at 6:48 PM  

  edon je zemer ma puth milotim se esht yll ju dua

 13. Anonymous // November 15, 2008 at 2:09 PM  

  TE VDES UN PER TY MOJ.................................................................................................................................................................................................................................................................................TE PUTH FORT

 14. Anonymous // December 11, 2008 at 3:05 PM  

  e di se kam gabuar,se bera me qellim,te lutem ma fal gabimin se qdo dite kam vetem hidherim. kur njeriu eshte i dashuruar,ben gabim pa menduar,ben gabime qe ai nuk i sheh,te lutem mos me urreh.

 15. Anonymous // January 9, 2009 at 2:43 PM  

  pershndetje nga lina shum mir po knon edhe je e heshme vi sh vazhdo kshtu (edona) ma e bukra ne bot tung te pershndes shum lina nga franca .................................................................................................

 16. Anonymous // February 17, 2009 at 10:46 AM  

  EDONA je kengetraja e cila e meriton me te veret me kan ne sken dhe je ma e mira te adhuroj tej mase se kendon shum mir edhe ke stil si ne veshje asht dhe ne qendrim ne sken veq vazhdo per para ok Tung.

 17. Anonymous // March 22, 2009 at 1:17 AM  

  edona mua me pelqen por kur ti vesh kompleet po dokesh si gru me vjen keq qe po ta tham po esht e vertet qaoooooooooo

 18. dona // April 21, 2009 at 7:19 AM  

  pershendetje edona je shum e mir,je nder kengetaret ma te mira,si per nga bukuria,ne veshje ne te gjitha aspektet veq vazhdo keshtu bravo te qoft...
  te pershendes un dona nga prizreni

 19. teuta // April 27, 2009 at 5:18 AM  

  edon je shum e bukur je teper e mir teper vishesh mir o me ty ska bre llokum tkemi ni edon o mo tjera si kjo smunen me kon

 20. Anonymous // May 9, 2009 at 3:09 AM  

  shum shum e bukur dhe e mir je ...suksese ne te ardhmen ...tung mpuq

 21. Anonymous // June 9, 2009 at 6:00 AM  

  JE shum ebukurrr Leje keta qe FOlin

 22. Anonymous // June 9, 2009 at 6:01 AM  

  Vetem Vazhdo se kengetare me te mir kur nuk kam pa e sjllshme e mir e bukru me tere te mriat zoti ia ka Fal Fati keqq qe tka ndodhur ajo ngjarja po nuk ka lidhje kaluse zemerr e gjen edhe me te mri se vet ej e mirrr et dua shum vetem vazhdoo mos i ndegjo keto komente te kqijaaa qe po ti shkruajn se e kan nga gjelozia

 23. Anonymous // June 9, 2009 at 6:02 AM  

  Te duaaa
  teper e e mirrr je
  vetem vazhdo
  TE DUAAA
  ME E MIRAA JEEEEEE!!!!!!!!!!!

 24. Anonymous // June 24, 2009 at 2:55 AM  

  je shum e bukur me te gjitha je kengetare originale je ti veshjen e ki shum shum te bukur taman qysh i ka hie kengtares vetem suksese edona ke shum adhurus nga te gjitha moshat te dua shum shum ylli i estrades kosovare

 25. Anonymous // July 23, 2009 at 1:21 PM  

  Qy kjo e lshumja hhahah niher Shuka Shuka ai karin ne bothe e la ncnccnn!!!

 26. Anonymous // July 31, 2009 at 2:03 PM  

  eeon je shum e bukur ehde mpelqen pse nuk vesheshe palidhje ehde nuk je mendjemadhe qejo ehde kanget i ki krej me domethanje te lumt bukuroshe te peshendet shum pellumbesha jom dhe emri im nEbJa nga kaqanikuu

 27. qendresa // August 11, 2009 at 5:32 AM  

  valla ke ze te mrekullueshem edhe nuk po deshesh cullak se kto tjerat..veqq vazhdo

 28. krenare // August 26, 2009 at 7:27 PM  

  jeni shum e bukur shum te adhuroj dhe te deshiroj lumturi ne jet l love you tunggggggggggggggg

 29. Anonymous // September 12, 2009 at 2:30 AM  

  Edon je nje kengetaru e buker dhe e ki zerin e mrekullushem dhe nuk del e xhveshur si kengetaret e tjeta dhe te uroj sukses te matutjeshme tunggggggggg

 30. Anonymous // September 19, 2009 at 1:36 PM  

  te dojna vetem se nuk zhvishesh si do kurva te flliqta qi na bonen hor

 31. Anonymous // October 17, 2009 at 12:07 AM  

  me pelqen shuuum kjo kenga e re e jotja me at vajzen e vogel ne klip shum e e mir je veq pak ma shum vesh maica edhe funda mini !hahahha me fal hajgare se ti je shuum ndrysh se kto tjerat kto veq cullakohen ti je idoli im veq qe nuk ban qa si skena tung i (L) you

 32. Anonymous // October 17, 2009 at 12:11 AM  

  du bis die beste edona llaloshi mach waiter soo (K)

 33. Anonymous // March 20, 2010 at 6:33 AM  

  oj edon je shum kengetare shum e mir veq vagjdo

 34. edona // August 7, 2010 at 7:33 AM  

  edona je e bukur edhe dit por dit kenket mat te mira dhe veshjen mat te mir ata qi fyjn qz edona sa e geqia ata e gan inatin  tung

  de dua

 35. Anonymous // March 17, 2011 at 4:21 PM  

  oooo mjerana nanen e budalleve ju qifsha po kush eshte e bukur a keni sy ju si mashkull eshte me qime hahahaa me kan e mire se kishe lane shuka kjo eshte tinzajk i vjen e ra edhe internetit ku paraqitet kjo e sa per me kendu kjo ska lidhje po shqipetaret kan ja fusin kot as shkollen fillore se ka te kryer po aj viqi baba ka shti shum pare me e ba kinse kengetare ju qe folni mire per te pirdhuni me gjithe te

 36. Anonymous // March 17, 2011 at 4:22 PM  

  hahahaaa vip se jo mahi ani kjo hahahahaa