BLEJ ONLINE

Irma Libohova

Posted by kushi | 6:11 PM | 17 comments »

Fotos of Irma Libohova (singer - kengetare)
Irma Libohova
Irma Libohova
Irma Libohova

17 comments

 1. Anonymous // July 13, 2008 at 4:07 PM  

  CNCNC ani budallicc ooo ta hangsha fjalorin une tyy po ti pi thy dikojna si dhompir po garant ty met paa je sii bretkocc bre haahahuau qashtuu garant jee.eh irma osht yll imuzikess oshtt siii loqkk te duaaa irmala TUNG eki BRETKOCcc hihih

 2. TUNG NGA NURA E CILINES MOTRA JOTE // July 24, 2008 at 3:15 AM  

  oj irma a po te rrihet me dhompira naten se ti je mesu me nejt me dhompira se ti vet je dhompir hahah keqyri dhambet qysh te kan dal si me kon dhompir nejse ti je dhompir veq hajt .ej valla je bo krejt si NURA E CILINES si me e pas moter NUREN je ba valla .edhe kur po del me mikrofon ne skene po dokesh si me e pas mutin ne dor.tung nga motra jote NURA E CILINES

 3. Anonymous // December 8, 2008 at 8:03 AM  

  moj moter ti je si shpirt,mos i degjo kto idiotat se tkan zili..

 4. kristina // July 6, 2009 at 8:51 AM  

  Je me e mira. Zeri me i mire i shqiperise. Te adhuroj dhe per faktin qe je kaq prane modes dhe deshirave te publikut. Mos e lere kengen se skemi ke te degjojme pastaj.

 5. Anonymous // July 22, 2009 at 2:00 PM  

  irma eshte nje kengetare e vlerave turp per ju qe e shani se jeni rritur me muziken e saj.kur irma ka kultivuar muzike"kengetaret"tjera kane qene duke luajturrr

 6. era // July 28, 2009 at 5:22 AM  

  Smuj me te pa po ec hup

 7. eliza // July 28, 2009 at 5:24 AM  

  shum bukur kendon soo me rendesi bukuria ....Te pershndes

 8. Anonymous // September 5, 2009 at 8:55 AM  

  tung

 9. Anonymous // September 5, 2009 at 8:56 AM  

  tung nga vuli shum mir

 10. izi // September 19, 2009 at 11:42 PM  

  pa lidhje je a kur del ti ne tv un e shymi meniher tv nuk di a je e lushnjes apo tiranes po koha e jote kaloj edhe skie as shtat as fizjonomi

 11. oakleyses // December 15, 2015 at 11:28 PM  
 12. oakleyses // December 15, 2015 at 11:29 PM  
 13. oakleyses // December 15, 2015 at 11:30 PM  
 14. oakleyses // December 15, 2015 at 11:30 PM  
 15. Zheng junxai5 // July 15, 2016 at 6:26 PM  
 16. dong dong23 // November 8, 2017 at 6:08 PM  
 17. Fghkfhk Dfgaert // June 27, 2018 at 7:16 PM