BLEJ ONLINE

Arta Bajrami

Posted by kushi | 12:02 PM | 187 comments »

Photos of singer Arta Bajrami
(kliko ne foto per ti zmadhuar)
Arta Bajrami photos
Arta Bajrami photos
Arta Bajrami photos
Arta Bajrami photos
Arta Bajrami photos
Arta Bajrami photos
187 comments

 1. Anonymous // July 6, 2008 at 1:58 PM  

  ej me tthan drejten nuk je cac e kece po shum je e fllict.me sjelljen tane e humb edhe cat pak bukuri ce ta ka fal zoti.edhe tekstet ku po i vjedh allahile skan kurfar kuptimi.vec po del me piskllav si magar,edhe ai din bile me knu ma mir se ti,nejse shpresojm se do permisohesh sadopak.tung nga shkupi.

 2. Anonymous // July 7, 2008 at 5:49 AM  

  nuk ka njeri me te mir se arta nuk kengtare me te famshme se arta keshtu qe arten e ndegjoj shum dhe e simpatizoj shum sepse ka keng te bukura keshtu qe ta respektojm njerin qe ben per ne shum mos e ofendo dike sepse je ofendu vet mos genje dike sepse ke genjy veten duaje at qe ka vlera sepse edhe vet je me vlera respekt per qdo kend qe dikush ty te respsktoj

 3. Anonymous // July 11, 2008 at 3:01 AM  

  a i ki do cica se hajt e ti lpifsha

 4. Anonymous // July 12, 2008 at 7:36 AM  

  arta sa kg i ke shtu a bon me dit

 5. Anonymous // July 17, 2008 at 3:22 PM  

  melosi.. anonymous klloshar i karit bre te kokshe bre familjen ne goj ta qifsha bajat e paske bo bre ta qifsha katunarin e nanes tqifsha kllosharin e nanes tan diten rrin me lop e naten hin ne ket veb shkruj kishe po e vlerson dikon more klloshar ta qifsha at gjyshe nqofse e ki gjall e nqofse nuk e ki gjall ne vorr ta qifsha nqofse don naisen ma shum qe add melosi_hehe@hotmail.com qao klloshar

 6. Anonymous // July 23, 2008 at 1:24 AM  

  ooooooooooooooooo arta lqoki jem ma eforta je kush ta ka i nati qao lqoki veq vazhdo kshtu qao merr msn time xhema_lona@hotmail.com

 7. Anonymous // August 10, 2008 at 2:57 PM  

  Derisa nuk te kam pare ne Malesia Porno shume me ke pelqyer por aty kur te kam pare te urej tty muziken tende dhe fansat e tua ,ke deshtuar goc,Pablo N.York City

 8. Anonymous // August 13, 2008 at 5:41 AM  

  arta je shume bukur dhe e fort loqk
  vazhdo keshtu mere msn time beli-gr@live.com

 9. Anonymous // August 13, 2008 at 5:42 AM  

  arta cicat i ke shum te forta a mi jep me ti hanger pidhin ta kisha oj loqka jeme

 10. Anonymous // August 17, 2008 at 8:05 AM  

  oj arta shum e bukur je mos ta nin se i kalle krejt je shum e fort a ani edhe kjo kenga jote ma e re veq 1 her falet kjo zemer um tranoj a perime je shum e bukur te adhuroj

 11. Anonymous // August 21, 2008 at 7:02 AM  

  oj ARTA me te vertete po na tmerron me pamjen tende , se shume e bukur ke qene , po shume je shemtu,po mundohesh me u bo ma e bukur po veq po prishesh,e sa i perket muzikes me pelqen, mendo si ke qene , shume po perdore make up....

 12. Anonymous // August 23, 2008 at 3:20 PM  

  ARTA BAjrami ----FEmra e Vali Corleone nga Gjilani.....he ARTA kurva----

 13. Anonymous // September 1, 2008 at 10:36 AM  

  kendon shum mirr shum

 14. Anonymous // September 9, 2008 at 5:52 PM  

  e mir e mir ama kurrv bee

 15. Anonymous // September 10, 2008 at 4:05 AM  

  qka me la koment kurv asht edhe........................................ marun tu mashrtu publik kinse kongtare e krejt prostitutka. merre pom vjen mem vet dikush qe jom prej ks se krejt femrat kurva spo dishe cila osht e mir cila prostitut krejt te njejta marre pe keqperdorni demokracin!nuk te bon njeri tesha po mendja dhe morali marre per nje shtet te ri siq asht ks mashum me pas prostitutka se femra te hajrit

 16. Anonymous // September 10, 2008 at 6:05 AM  

  arta bajrami pidh sexi

 17. Anonymous // September 13, 2008 at 7:29 AM  

  oj arta a po qihesh hiq, a po ki bile fitim, a pot pagujn mir se kam ni qe po shitesh si prostitut ne pej.

 18. Anonymous // September 13, 2008 at 11:48 AM  

  valla bre art mac e eger je hajt tregona qysh je zajftu bre se po na vyn nganjehr LAVIRE

 19. Anonymous // September 20, 2008 at 6:53 PM  

  valla halla te qoft se kang te bukura ke te lumt arta je top fare

 20. Anonymous // September 22, 2008 at 2:18 AM  

  edoni(rriqni)& dritoni je shum e grrift por cica gjdo femer ka po ti i ke 3 se edhe bythen e ki si cic

 21. edon // September 29, 2008 at 8:20 AM  

  ej nejrz more adini ju more me degjue muzik a apo veq po ja gjitni artes gjith qka adini qa kurvana e kurva qe jeni ka lini koment adini qa une e kom shok te mir don arbasin vllaun e artes edhe arten shoqe e kom ju ala nuk dini per arten arta esht shum e mir e urt e sjellshme e bukur shum e qa kini ju me arten un nuk di veq mundem me ju than mereni goj a

 22. Anonymous // September 30, 2008 at 5:17 AM  

  A MERR VESH OJ QIK KUR EHSTE BOLL A PSE MUNOHESH ME U BU SI E HOLLIWUDIT KUR NUK JEEEE OJ KUR OJ LOP MA EMEQME ESHTE BALUSHA JEME SE TIII MISHI TE RAFT HOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
  RROSPIIIIIIIIIIIIII E MADHEE BILEEE

 23. Anonymous // October 5, 2008 at 12:32 AM  

  E MIR JE AMA TE FOTOJA E PAR E KOPJON MADONEN TE KANGA AMERICAN LIFE

  KU HSKON KSHTU OJ CIC LOPA NONES NE EVROP TA QIT TITA BYTHEN NE GROP AHAHHHAHAHHA ME MILLOSHEVIQIN BASHK NXHENEM TQIFSHIN ME SHKOPIN E SHAJTANIT HIHIHIHIHHI

  PSSSSTTTT SE BABA KTU

 24. Anonymous // October 12, 2008 at 6:27 AM  

  oj art kurv je pasha familjen qysh moj nuk po te vjen marre me dal ashtu desh marre ti ki me shku en ferr ki me pa maje men qa po te thom tung shimi un en gjehnet e ti en ferr tu kall qaoooo

 25. Anonymous // October 14, 2008 at 6:08 AM  

  o do bugarka te keqija qashtu dokesh origjinal mem ngu mu e ndrron kete stil i cili veq ty te doket ne rregull e veshu si njeri edhe nese nuk mbulon shum pjese te trupit,e sa per kendim sje kerka e ke gjet ni formul qe o kat ec te dikush e qika e mir larg vlerave te muzikes je

 26. Anonymous // October 20, 2008 at 12:15 PM  

  Arta Ma e mira kengtare osht ne shqiptari, po shihet qe kenget e saj degjohen ne qytet kudo osht nje send qe po vrehet e spo flas me qindra koncerte qe i mban osht ma e kerkuara albumi i saj i fundit ka thy rekord ne shitje, kenget qe i bon Arta ska shansa ne shqiptari mu bo asi kang veq ne Amerik munden, se shiptart skan tru per asi muzike, e arta gjynha qe osht Shqiptare edhe gjynah qe jeton ktu se e urrejn e gjelozojn se osht ma e forta, populli thot" "mas klait te mir qohet pluhur gjithmon", po Arta sigurisht osht e vetedijshme per ket dhe per at arsye nuk ndalet edhe osht vetvetja edhe sigurihst qe ajo kendon per adhuruesit te saj qe jan shum eq e dojn derine piken e fundit e ju tjert qe se doni qka te ju them duhet ta pranoni faktin qe Arta osht THE BEST E JU KALLNUUUUUUUU

 27. Anonymous // October 20, 2008 at 12:16 PM  

  Arta Ma e mira kengtare osht ne shqiptari, po shihet qe kenget e saj degjohen ne qytet kudo osht nje send qe po vrehet e spo flas me qindra koncerte qe i mban osht ma e kerkuara albumi i saj i fundit ka thy rekord ne shitje, kenget qe i bon Arta ska shansa ne shqiptari mu bo asi kang veq ne Amerik munden, se shiptart skan tru per asi muzike, e arta gjynha qe osht Shqiptare edhe gjynah qe jeton ktu se e urrejn e gjelozojn se osht ma e forta, populli thot" "mas klait te mir qohet pluhur gjithmon", po Arta sigurisht osht e vetedijshme per ket dhe per at arsye nuk ndalet edhe osht vetvetja edhe sigurihst qe ajo kendon per adhuruesit te saj qe jan shum eq e dojn derine piken e fundit e ju tjert qe se doni qka te ju them duhet ta pranoni faktin qe Arta osht THE BEST E JU KALLNUUUUUUUU

 28. Anonymous // October 20, 2008 at 12:16 PM  

  Arta Ma e mira kengtare osht ne shqiptari, po shihet qe kenget e saj degjohen ne qytet kudo osht nje send qe po vrehet e spo flas me qindra koncerte qe i mban osht ma e kerkuara albumi i saj i fundit ka thy rekord ne shitje, kenget qe i bon Arta ska shansa ne shqiptari mu bo asi kang veq ne Amerik munden, se shiptart skan tru per asi muzike, e arta gjynha qe osht Shqiptare edhe gjynah qe jeton ktu se e urrejn e gjelozojn se osht ma e forta, populli thot" "mas klait te mir qohet pluhur gjithmon", po Arta sigurisht osht e vetedijshme per ket dhe per at arsye nuk ndalet edhe osht vetvetja edhe sigurihst qe ajo kendon per adhuruesit te saj qe jan shum eq e dojn derine piken e fundit e ju tjert qe se doni qka te ju them duhet ta pranoni faktin qe Arta osht THE BEST E JU KALLNUUUUUUUU

 29. Anonymous // October 20, 2008 at 12:16 PM  

  Arta Ma e mira kengtare osht ne shqiptari, po shihet qe kenget e saj degjohen ne qytet kudo osht nje send qe po vrehet e spo flas me qindra koncerte qe i mban osht ma e kerkuara albumi i saj i fundit ka thy rekord ne shitje, kenget qe i bon Arta ska shansa ne shqiptari mu bo asi kang veq ne Amerik munden, se shiptart skan tru per asi muzike, e arta gjynha qe osht Shqiptare edhe gjynah qe jeton ktu se e urrejn e gjelozojn se osht ma e forta, populli thot" "mas klait te mir qohet pluhur gjithmon", po Arta sigurisht osht e vetedijshme per ket dhe per at arsye nuk ndalet edhe osht vetvetja edhe sigurihst qe ajo kendon per adhuruesit te saj qe jan shum eq e dojn derine piken e fundit e ju tjert qe se doni qka te ju them duhet ta pranoni faktin qe Arta osht THE BEST E JU KALLNUUUUUUUU

 30. Anonymous // October 26, 2008 at 10:28 AM  

  shume je e keq ahahaha

 31. Anonymous // October 30, 2008 at 12:23 PM  

  femen perfec me bukuri te teper dhe me keng te mrekullushme

 32. Anonymous // October 30, 2008 at 12:25 PM  

  femen perfec me bukuri te teper dhe me keng te mrekullushme

 33. Anonymous // November 3, 2008 at 5:53 AM  

  oj arta je shum e mejr edhe koijnkat i ke o zott vetem vazhdo

 34. DORINA // November 12, 2008 at 3:55 AM  

  MU ME DUKET TEPER E EKZAGJERUME SI FEMER PA SHIJE.

 35. Anonymous // November 21, 2008 at 9:47 AM  

  per me knu knon fantazie por bukuri po me vjen keq po sje kerkun fare ato .edeh ne trup je e trash shum palidhje .por gjithsesi sukssese

 36. raperi_15@live.com // November 23, 2008 at 6:44 AM  

  O NJERZ ARTA BAJRAMI ESHT MA E MIRA PREJ KENGETAREVE EDHE MA SEKSI ESHTE PREJ TJERAVE TUNG KLM JU DUA KISS KISS

 37. Anonymous // November 23, 2008 at 3:25 PM  

  Kush qekjo po ju doket njeri a??? o zoot bash e flliqit jee phiiiiiiiiiiiiiii heki krejt rrobat more hahahah se pak je desh

 38. emma // November 23, 2008 at 3:26 PM  

  Kush qekjo po ju doket njeri a??? o zoot bash e flliqit jee phiiiiiiiiiiiiiii heki krejt rrobat more hahahah se pak je desh

 39. Anonymous // November 28, 2008 at 1:15 PM  

  Je sexy aa.CICAT I KI SI TE LOPES.

 40. Anonymous // November 30, 2008 at 1:44 AM  

  oj arta je emire amo aj vlavi jo t imadh shka ish po ta shkojke

 41. lotim morina // December 5, 2008 at 2:36 AM  

  piqka ma ha karin arta me shku e iq prap e mar piqk je be arta ty veq lloko sha tka qi ma shum nuk duhet fuck arta shko qiju me turli far kari ok shko qiju prap se mar ta kan pelsit gojen tut qi \
  fuccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccckkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkfuck

 42. Anonymous // December 6, 2008 at 3:36 AM  

  shum e hupt je e keqe me tana te kqijat :S

 43. Anonymous // December 10, 2008 at 4:08 AM  

  persh arta je ma e mira vec ta kan inatin cao klm nga tetova nga arta tetovare

 44. Anonymous // December 10, 2008 at 4:12 AM  

  persh arta je ma e mira vec ta kan inatin cao nga arta tetovare

 45. Anonymous // December 11, 2008 at 12:32 PM  

  o papaka kjo osht pidh qe duhet me pas karin sa temin me ja shti se ju krejt bashk me i ba smuni me i ba sen kshtu qe i kisha propozu artes me bo ni sex me mu nese don mos me harru kurrr karin tem ose ja lshoj hiten so problem

 46. Anonymous // December 11, 2008 at 12:34 PM  

  daja enver e shtin gishtin ne qaj kshtu qe aj se ka problem me ja shti artes hiq edhe daja enver ta han loqken edhe ferizi ja ka vjedh kpucat kshtu qe aj i pin ka 40 jaqa te nxet kshtu e arta te lutem kontakto me te mere nr te tij 044 150 501 tung nga veli

 47. Kudra // December 13, 2008 at 1:52 PM  

  U T QIFSHA KUDREN N pidh

 48. Anonymous // December 13, 2008 at 7:49 PM  

  Kte pacavuren siper ti mund t ashkruash 20 here, po prape pacavure ka me mbet o te qifsha trut

 49. Sarrkëë Belgjiikëë // December 15, 2008 at 2:56 AM  

  Amo nonen e nones shum ja pasni inati a =D Qka te nanes ju intereson juve se qka bo njeri ne TV . Masi qaq e flliqt ju doket, pse e kshyrni ne TV ? Pse nuk e ndroni programin. [A] Shum e keni gojen e madhe edhe te flliqt shqiptarhanje, s'mirni vesh sen ;) Koft kurv, ose e keqe per veti e ka, Let ta adhuron kush te doje e let ta ket inati kush te doje se Artës s'ja nin ;) Kerkushi pi juve si jep buk e as dashni ;) Pra mshelni gojen njerz edhe jetoni jeten e juv, se keni met me gojen e hapt s'po dini ka me fol edhe qaq qe jeni t'kompleksum n'veti shkon i kritikoni kengetart =] Lezet osht mu kon kengetare se krejt gjynahet JU i hani ;)

  Take care inat-G ;)

 50. Anonymous // December 17, 2008 at 8:14 PM  

  oj art tkisha qiiii deri tish hyp thiu ne bander

 51. Anonymous // December 28, 2008 at 5:47 AM  

  kendon mir.. dhe ke stil te mire...veq vazhdo qishtu...

 52. Anonymous // January 1, 2009 at 11:56 AM  

  shume e bukure je agoni_052@live.com

 53. Anonymous // January 1, 2009 at 12:07 PM  

  o arte pidhine e kie shume te mire edhe shume seksi je 5000 euro i kie veq mo ta shti ni here qi done merre emajlin teme ta-pi-gjakune-une-ty@live.com

 54. Anonymous // January 3, 2009 at 3:43 AM  

  po dos e kalpt je oj art me qka po te man nana me kerlana me duqa teper sllani ke

 55. Anonymous // January 6, 2009 at 1:04 PM  

  na ki qu karin! Shum sexy

 56. Anonymous // January 8, 2009 at 3:49 AM  

  tungi e pershendes arten shum mos ta nin qa flasin tjeret se ma e mir ska veq vazhdo qeshtu qysh je ka vazhdon se shum mir po te shkon ani ma bash me qet kangen e re me locon lady i kalle krejt mos ta nin qa falsin tjeret se ata qe ta kan inati folin per ty qeshtu tungi te pershendes shum qaooo klm veq vazhdo qeshtu

 57. Anonymous // January 8, 2009 at 7:22 AM  

  uuuuuuuu nime kjo arta flok nuk kish hiq veq perike ngjet . eeeeeeeeeeeejjjjjjjjj pra mos let e rrit menen edhe cicat i dalin **idh i nanes po tona te zezat me ni fjal kurv.Edhe ne internet e kom gjet arta bajrami tu bo sex me locon eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

 58. Anonymous // January 12, 2009 at 8:14 AM  

  oooo vorr shhum e keqe iee edhhe at ftyr si lladnjak gollf 2-sh
  shhum iee vorr a mmos e harro qiita
  kammt sii kazemm e llaptop

 59. duarti // January 20, 2009 at 10:04 AM  

  Tung mos ta nin je ma e mir mezvet per neve qka ka lan Lufta e fundit ne Kosove veq bombat mos i qit jasht se kerset edhe ni her Lufta e kkuk per neve oj lop sje te pa vetin qfar bullice je ba ncncnnccn e po tu doket vetja e mir allah na nimo prej artes edhe vishu pak ma mir se spot tka hie me dal kejt cullak edhe dalshe ne emision veq hankshe palidhje qaty mut veq ta dish po munohesh mu ba e mir po nuk bahesh veq shka po prishesh ta dish ka oj lop me brina oj bullic pa brina o viq me brina te vogla ART qeni qup te veni

 60. Anonymous // January 23, 2009 at 4:38 PM  

  O idoll je arta shume bukur je perfect je mos ta nin qa thojn se shum efort je (K)

 61. Anonymous // January 23, 2009 at 4:43 PM  

  oj kurva shiptare

 62. Anonymous // January 24, 2009 at 10:29 AM  

  ooo leni keto komente te kota mos te ju hin ne idhe shum punet e te tjereve interesant ne shqiptaret mirremi vetem me punet e te tjereve mirruni me ndonje pun me te meqme e jo me punet e te tjereve edhe sa per informata arta eshte feju keshty qe me mir uronjani fejesen sa folni kot fjal te pa vlera ok se tek e fundit artes nuk i ben se qka thon te tjeret bindun qe arta din edhe te mendoj per te krijuar jete te re e familje jo vetem me kendu se qe din me kendu e qe eshte mbretresh e muzikes shqiptare ket e din te gjith pa dyshim .

 63. Anonymous // February 3, 2009 at 11:00 AM  

  pershendetje..kom ni more qe u feju arta sa osht e vertet.....qaooo shum e mir je arta....

 64. Anonymous // February 7, 2009 at 6:52 AM  

  je crayzi love arbresha

 65. amella // February 7, 2009 at 6:54 AM  

  tung je lop e madhe lop lop lop te odhje kkkkkkkkkkkkkkuuuuuuuuuuuuuuuuuuurrrrrrrrrrrrvvvvvvvvvvvvee

 66. nana jote kur // February 7, 2009 at 6:56 AM  

  hej oj kurv a po don thaqi me shku me ta qi nanen se edhe ajo asht kkurv qe te ka le me qoth babin tan kurvan te urrej ski shanc me u ba si genta

 67. Anonymous // February 7, 2009 at 9:54 AM  

  oj art ti je kurvvvvvvvvvvvvvv kurvvvvvvvvvvvvvvvvvv ma e madhja ne bot oj lopppppppppppp loppppppppp lopppppp me kan si ti e mbys veten ma mir me kan si ti u lutna zotit me me nbyt ani me kan je feju me gjinin po me dit aj se qka je ti per ni her te nshon moj kurvvv kurvvvvvvvvvvvv kurvvv o vorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr o v o rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

 68. Anonymous // February 7, 2009 at 9:57 AM  

  ti je per te qeshur se je kurvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv hahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahahahahahahahahahhahahahahahaha kurvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvmvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv e keqe kurvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv

 69. adnan boshnajku // February 7, 2009 at 9:58 AM  

  oj kurvvvvvvvvvvvvvvv kurvvvvvvvvvvvvvvvvvv lop lop lop lopppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp viq bviq viq viq viq viq viq viq viq viq

 70. Anonymous // February 10, 2009 at 4:31 PM  

  ma e mira jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee te dua

 71. Anonymous // February 10, 2009 at 4:32 PM  

  veq vazhdo ma e mira je
  ok ok tung

 72. Anonymous // February 10, 2009 at 4:34 PM  

  qato komente qe ti kane qu
  prej inatit po kupin qe je ma e mira veq vazhdo tunggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg kalo mir

 73. Anonymous // February 16, 2009 at 2:04 PM  

  oj cicmadhe apot rriten hiq ma o pusi tmar qe hor na bane kur po del ne delivizjon kejt ekranin me cica me mush a lloken e nanes ta qifsha po mutin qe ish oh mos tju she kush se hor na bat qao kuder

 74. Anonymous // February 25, 2009 at 10:38 AM  

  oj art mos ta ni kelpci kali

 75. Anonymous // February 25, 2009 at 10:40 AM  

  oj art je e mir mos ta nin hiq se ta hajn plot

 76. Anonymous // March 1, 2009 at 1:51 PM  

  tung lina moj art je shum e cullakaft veq nuk kadert se te ka hije vallla veq po ta kan inati te gjitha konketret valla tung tung tung

 77. Anonymous // March 14, 2009 at 1:39 PM  

  je ma e mira prej ati qe e ki posht pidhi dihetttttttttttttttttt se te ka qiiiiiiiiiiiiiiii kush mos moj art

 78. Anonymous // March 17, 2009 at 4:25 AM  

  je ma e mira loqka jeme se qata qa kan fol keq per ty jan loko ti je ma e forta se stila t etu pse ti marrin ty se ti yll botror loqka jeme qys ishalla keni lumturi me burrin tan ok

 79. Anonymous // March 19, 2009 at 10:47 PM  

  oj arta a e din qe nuk ke flok hiq bre ti kuku po te ngjitura i ke edhe me ty kan lujt njerzt kur je kon e vogel neper vushtrri kuku a seksi je mos ta nin ma se shukti ty te ndegjoj po shum deshesh bre as ne mbremje kur te bish ne gjum nuk desshesh ma shum se sa deshesh kur kendon kuku beli ne mbremje vesh pizhama hehhehe tung te du shum aaaaaaaaa nga patrioti vuajperty2009her@live.com

 80. Anonymous // March 24, 2009 at 9:58 AM  

  TA HANKSHA LOQKEN BRE SE NA KALLE NE DIMEN VER NA E BAN I LOVE YOU
  XEMRA IME

 81. Anonymous // March 25, 2009 at 8:57 AM  

  CANI arta me e dit kush tka shti me u marr me muzik e kisha vra me 1 plumb nkry ti je e mir per ne striptiz bar i kall tmdhaj e tvegjli mos mu idhno zemer ahhhhh ajt loqqqq e di qe spo ta nin pidhi tie bay bay mama??//

 82. Anonymous // March 25, 2009 at 8:59 AM  

  CANI arta me e dit kush tka shti me u marr me muzik e kisha vra me 1 plumb nkry ti je e mir per ne striptiz bar i kall tmdhaj e tvegjli mos mu idhno zemer ahhhhh ajt loqqqq e di qe spo ta nin pidhi tie bay bay mama??//

 83. Anonymous // March 25, 2009 at 9:02 AM  

  CANI arta me e dit kush tka shti me u marr me muzik e kisha vra me 1 plumb nkry ti je e mir per ne striptiz bar i kall tmdhaj e tvegjli mos mu idhno zemer ahhhhh ajt loqqqq e di qe spo ta nin pidhi tie bay bay mama??//

 84. dona // April 1, 2009 at 7:04 AM  

  keq

 85. Anonymous // April 6, 2009 at 6:37 AM  

  ey arta ti hangsha cicat se shumte mira i ki veq si akullore jon bre ta hangsha pidhin ey arta a e man ne mend kur ta kum hanger pidhin tuj u qi as ti vet nuk e besojshe te dua..............

 86. Gonalinda2009@hotmail.com // April 12, 2009 at 12:45 AM  

  tung tung desha vetem te them se arta eshte me e mira vetem kush ja ka inat ciao klm

 87. Anonymous // April 16, 2009 at 5:13 AM  

  oj arta kush taka inati se ma emira
  je vallla
  loqken taha une ciara
  e te adhuroj teper

 88. Anonymous // April 16, 2009 at 5:15 AM  

  je ma emira
  ne bot

 89. Anonymous // April 16, 2009 at 5:15 AM  

  ta ha xemren

 90. Anonymous // April 16, 2009 at 5:15 AM  

  je ma ebukura

 91. Anonymous // April 16, 2009 at 5:16 AM  

  qfar zeri keti nuk ka askush
  leta ngulitin nezemer se je ma emira
  une jam nga gjermania

 92. Anonymous // April 16, 2009 at 5:19 AM  

  tung une jom prej australis ne pushime vi knena po kur shkoj ne pr. lypi veq cd tua kjo d.m.th. se je ma emira une te adhuroj
  jo veq une po eter australia\klm se kosova pa nje yll nuk ben fare

 93. Anonymous // April 16, 2009 at 5:19 AM  

  i love you

 94. Anonymous // April 16, 2009 at 5:19 AM  

  idhull per mua

 95. Anonymous // April 17, 2009 at 7:54 AM  

  ec moj art se shum e keqe je qysh nuk pom te vjen marre me dal ashtu foto moj arush kuku per ty se te ka bo nona

 96. Anonymous // April 17, 2009 at 3:58 PM  

  nuk e di si e vlersoni nje vajz pa e njoftur fare por ja futni kot jo esht keshtu e jo ashtu arta esht yll muziken e ka perfekt edhe vet esht super e talentuar vetem perpara arta kaloo mir te dua shum je idol ne shpirtim tim

 97. Anonymous // April 21, 2009 at 9:30 AM  

  valla bol e fort

 98. webmaster // May 4, 2009 at 9:55 AM  

  http://www.You4Dating.com

  Vend Takim Online per te Gjithe.

  1.Websiti yne eshte drejt dhe i shpejt per te Gjeture Shoke (Shoqe),Partner apo Fatin tuaj Online
  nepermes Internetit,Deshironi te Kaloni kohe te Mire Vizitoni Websitin Tone.

  2.You4Dating eshte eshte Websit ne Internet per ta Gjeture Fating dhe eshte 100% Falas.
  Ne ju lejojm ju qe te hapeni Konton tuaj Falas dhe te Lejoni dhe Bllokoni Kedo sipas deshires suaj.

  3. http://www.You4Dating.com , eshte website i ndertuar nga Shqiptaret e Anglis ku te gjithe ju jeni te Mireseardhure,You4dating.com
  eshte website Profesional i Dezajnuar per te gjithe dhe Vizitoret kane Kontroll te Plote te Kontos se tyre: View messages
  View messages ,Address Book , My data,My profile,Who seen profile,Change profile,Remove profile, Search,All users,Users online:,Visited profiles,Matchmaker, Options,Options,Change password,Ban list,My Favorites dhe shum te tjera.

  4.You4Dating.com eshte Website Internacional per te gjithe pa marr parasysh se cfare Gjinie apo Feje Jeni,te gjith jeni te Mireseardhure.

  5.You4dating.com eshte 100% Falas.Keni shkuar deri ketu s'ju pengon asgje dhe s'ju kushton asgje qe ju te Regjistroheni,Vizitoni Websitin qe te Filloni Takimet me Personat qe ju Deshironi,Faleminderit dhe Respekt.

  http://www.You4Dating.com
  -------------------------
  http://www.You4Dating.com
  -------------------------
  http://www.You4Dating.com .

 99. Anonymous // May 4, 2009 at 3:50 PM  

  oj arta me e fort se ti ska ne bot kur pot shoh ne tv pom qohet kari 2 metra ta hanksh apidhin qi ma ki mi lesh te zi ni cic sa ni prekulic ahahha ti honksha te dyjat sa dy prekulica

 100. Anonymous // May 4, 2009 at 3:57 PM  

  hej a edin qi ku te des ti edhe hoxhes ka mir te fikt pi cicave tua pat qi nuk te shti ne vorr amor vesh hehehhe dije qi e ki nit qime te sigurt kur te vdekesh tung hoxhaaaaaaaaaaa.

 101. Anonymous // May 7, 2009 at 6:48 AM  

  VALLA BOLL PROVOKUESE JE PER MESHKUJ HALLALL TE QOFT ARTA

 102. Anonymous // May 7, 2009 at 6:53 AM  

  JU KALLI BRE MESHKUJ ARTA ME AT TRUP SHUM TE FORT PARAMENDONI ME PAS NE DURT TUJ JU KISH MBYT QIKJO
  ESHTE FEMER

 103. Anonymous // May 10, 2009 at 4:31 AM  

  ncncnnccnncncncnc ... kuku pos per ty veq ni njeri qe ska krye mun me ba keta qe po e ban ti po apet hall qe po mun mi kallxu krejt pjest e trupit ne tylifar veni leje veq ne net le ta han dreqi

 104. Anonymous // May 10, 2009 at 4:37 AM  

  tung oj art mos e prish moj vetin tu u cullakav ashtu se po bahesh ma zi se kurvat ngoje daden mos u collako se krejt po te keshin .
  edhe qysh po te lajn familja se...?

 105. Anonymous // May 17, 2009 at 11:09 PM  

  VALLA I QMEND TE GJITH OJ ART PO SHIHET QE TA PASKAN INAT TEPER VEQ VAZHDO SE ME E BUKRA JE ARTA HALLALL Y.... PEJA

 106. anoymase // May 25, 2009 at 11:06 AM  

  aaaaaaaaaaaa me ty skaaa pse spo deshesh edhe pakkkk ahhahhaahh hajgareeee te duuu

 107. liri // May 31, 2009 at 2:05 AM  

  oj kurv shka ishe ti uuuuuuu

 108. Anonymous // June 5, 2009 at 10:31 AM  

  ej lopa ma e madhja e te gjitha koherave je ok nese te pelqen ky emer veq vazhdo pra klm

 109. Anonymous // June 15, 2009 at 12:50 PM  

  oj kurv

 110. linda // June 16, 2009 at 6:27 AM  

  valla i ki kangt shum te mira veq vet jo fort oki klm nga linda te pershendes

 111. Anonymous // June 19, 2009 at 10:57 AM  

  oo shpirt po e mir je bre


  pershendetje njerz nga Zhivko Vranjefc (H)

 112. Anonymous // June 21, 2009 at 2:09 PM  

  oooooooo arta osht llokumm aa veq muni me ja hangerrrrr se sen nuk i boni tjeter

 113. Anonymous // June 24, 2009 at 2:43 AM  

  valla arta zanin shum e ke te bukur edhe kenget e tua shum um pelqejn po ftyr ski hiq e as trup ma si lop e derrzhaves je met pa katastrofale je edhe mos u desh shum bre se vallahi hiq spot ka hie se trupin tasllak e ki

 114. Anonymous // June 24, 2009 at 6:21 AM  

  hej arta ke ze fantastik me pelqen shum veq po deshesh pak si shum
  po ke muzik te mir a

 115. Anonymous // June 25, 2009 at 6:34 AM  

  pa pa pa ja prosti tjeter
  o zot me sa psiko eshte mbushur shqiperia

 116. Anonymous // June 25, 2009 at 6:35 AM  

  pa pa pa ja prosti tjeter
  o zot me sa psiko eshte mbushur shqiperia

 117. Anonymous // June 25, 2009 at 6:35 AM  

  pa pa pa ja prosti tjeter
  o zot me sa psiko eshte mbushur shqiperia

 118. Anonymous // June 25, 2009 at 6:35 AM  

  pa pa pa ja prosti tjeter
  o zot me sa psiko eshte mbushur shqiperia

 119. espinosa // July 7, 2009 at 5:32 AM  

  o arta bajrami ..kur te shikoj ty me behet kari drase me lali..1 cun nga korca..albanian..

 120. espinosa // July 7, 2009 at 6:18 AM  

  oooooo ma zbukurovi diten kjo arta..je shum yll mi shpirt...te te qi njhere lalka nga korca beht gje???.....te pucccc shume ..espinosa

 121. Anonymous // July 26, 2009 at 1:47 AM  

  kurv jee kurvv..
  Un ty vet te kum pa ne gjermoni ne park me djemm tuu ba sene palidhje edhe ne Zvicerr te ka pa shoqja jemee marre per ty

 122. Anonymous // July 26, 2009 at 9:36 AM  

  eye oj art valla na kalle po don me ju kALU te gjithve me kto kang te reja moj me ket hit mos tanin 2009 o llo kum na kalle une jom lena dhe te pershen des shum

 123. Anonymous // July 26, 2009 at 9:38 AM  

  valla hits me kangen mos ta nin veq bone videoklip ok syni jem hiits se kejt po e ndegjojn valla the best are you love you and you love my lenna te pershendes se je bomba e kosoves

 124. Anonymous // July 26, 2009 at 9:38 AM  

  valla kush te kesh mos ja rras car si j edhe rri ok love nga nitttta-arta

 125. Anonymous // July 26, 2009 at 9:39 AM  

  mos tanin hiq qka thojn bota mos ta nin hiq per fJAL TE kota

 126. Anonymous // July 26, 2009 at 9:39 AM  

  shum e mir jeeeeeeeeeeeeee

 127. Anonymous // July 26, 2009 at 9:40 AM  

  valla te koke ma e mira me kangen mos ta nin ethe me albumin e ri te pershendes shum lita

 128. Anonymous // July 26, 2009 at 9:41 AM  

  valla perfect je heq mostanin ty beeeee nesa

 129. Anonymous // July 26, 2009 at 9:42 AM  

  shum najs ma e mira prej kengetareve dhe te propozoj me e bo video kangen mos ta nin ok prsh

 130. Anonymous // July 26, 2009 at 9:43 AM  

  kush ta lyp hiq mos ja rras obre je ma e mira en bot me kengetaren ciara te amerikes te prsh shum detja

 131. Anonymous // July 26, 2009 at 9:44 AM  

  je femer me shije te embel ses i dihet kejt kengetaret po ta kan inati qe po ban hije
  me kangen mos ta nin ke me u bo hit edhe getit tunes edhe medes ki mi kall se ato jan lop eti ikall boten se je bomb

 132. Anonymous // July 26, 2009 at 9:48 AM  

  vallla suksese kenga me e mira e te gjitha kohrave mos ta nin e jotja urime komplimente te mdha

 133. Anonymous // July 26, 2009 at 9:48 AM  

  tduuuu shuum

 134. Anonymous // July 26, 2009 at 9:49 AM  

  valla je najs po te duam te gjith lobi dhe doni nga gjermania

 135. Anonymous // July 28, 2009 at 4:12 AM  

  kurvoooooo

 136. marigona // July 31, 2009 at 9:54 AM  

  ahhh rrospoo rrospoo rrustipja

 137. Anonymous // August 9, 2009 at 7:21 AM  

  ma honkshi karin kush ja ka inati se shum e mir osht

 138. Anonymous // August 12, 2009 at 3:41 AM  

  ojjj Art a din qka te kish ban breeee ty aa tkish hyp permi tkisha desh edhe un isha desh tkisha hyp permbi trup ti ishe shtri mu kish qu kariii edhe ta kisha rras en pidhh ta ha hej okkk klmm..!!! 4 ever je sexyyyyyy shumm aaaa hheheh

 139. bardha mitro // August 12, 2009 at 3:57 AM  

  oj arta ma me mira je hiq mos ta ninmos i ngo fjalet e huja ma me mira je ta kna inati veq qe je repere e sa pewr trup zoti ashtu te ka fal

 140. Anonymous // August 15, 2009 at 3:34 AM  

  shum e bukur je arta po kta tjert si ta kan inati jon budall

 141. Anonymous // August 15, 2009 at 3:38 AM  

  arta je shum e flliqt nejse e ki at stilin ton si kercen me bukur si te tjeret hallall te qoft ty dashurija

 142. Anonymous // August 18, 2009 at 5:44 AM  

  arta je shum e bukur a knon shum mir kongen e re e ki qit shum te mir un jom adhurusja jote jehon un te dua shum a kush ta ka inati ta hangt mutin

 143. Anonymous // August 18, 2009 at 9:18 AM  

  OJ ART KANGA MOS TA NIN NA KALLI E PER KRITIKAT QE TI KAN DHON BIRA MOS TE HAN OK OKOK SE jE MA E MIRA PO DIHET SE SHQIPTART ZANAT E KON ME I KRITIKU NJERZIT
  NORMAL KUPTOHET QE FEMNAT E TJERA SIDOMOS KENGETARET E ESTRADES KOSOVARE KAN QEWEF MI PAS DO SENE QE I KI TI EATO SI KAN POASHTU EDHE FEMNAT NORMAL PO PO TA JOPI ONE KISS NGA LENNA LOVE THIS IS YOU'R DAY I LIKE TO YOU

 144. Anonymous // August 18, 2009 at 9:19 AM  

  konga jote shum po ndegjohet moi se na kalle me hite ethe muje qet kangen e getit mutit tunes mutes medes poashtu mutit
  se shum kan qu krye po tunen e knaqen meda ethe geti tu e qi hahhaha

 145. Anonymous // August 21, 2009 at 5:45 PM  

  valla per me knu me ta dhan doren morii art .une te adhuroj shum per ne kendim po veshja jote sme pelqen hiqq del si prostitut.sidoqoft te uroj suksesse se kendon shum mireeeee

 146. Anonymous // August 21, 2009 at 5:50 PM  

  hallal te koft per kendom sta shkon as ni kengetare.je perfekt ne stilin ton kejt kangt e mira i ki une per veti i adhuroj por stilin eke katastroff del si rrospii

 147. Anonymous // August 22, 2009 at 9:24 AM  

  alo.zonja@live.co add ime

 148. 123 // August 28, 2009 at 2:28 AM  

  O BRAVO BRE ARTA SE TI JE PIDHI I KOSOVES

 149. Anonymous // August 28, 2009 at 2:28 AM  

  PIQKA ARTA

 150. Anonymous // September 2, 2009 at 7:36 AM  

  hej bre mos shkruni flliqt per arten se ma e mir se arta ska e veq inati sju len m ngu arten e sa per trup zoti e ka fal te till ma mir o kan mi kqyr veten gjithkush se marre esht me fol per ta kshtu ani per repere shqiptare qe ka thy tplistat shqipe hahhha marre per juve a arta e mir je zemer albumet fenomenal ki veq vashdo shpirt nga bardha mitro

 151. Anonymous // September 2, 2009 at 7:36 AM  

  hej bre mos shkruni flliqt per arten se ma e mir se arta ska e veq inati sju len m ngu arten e sa per trup zoti e ka fal te till ma mir o kan mi kqyr veten gjithkush se marre esht me fol per ta kshtu ani per repere shqiptare qe ka thy tplistat shqipe hahhha marre per juve a arta e mir je zemer albumet fenomenal ki veq vashdo shpirt nga bardha mitro

 152. Anonymous // September 6, 2009 at 7:28 AM  

  anonymous said oj arta je ma e mira veq kusht ta ka inatin veq vazhdo keshtu

 153. Anonymous // September 6, 2009 at 9:22 AM  

  ooooooooo ti je e marapsht pidhin e cicat io ki te mira ti je kurvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv

 154. Anonymous // September 13, 2009 at 2:35 AM  

  ani arta e qart pasha zotin je e mos i ngo kta te cilet po flasin prej inati se e mir shum je ani kanget e reja te qarta e ki sidomos kangen mos ta nin e mir esht e kta qe kan jep komente palidhje sipas doke ma mir net kqyr gjthkush veten a e mir je veq vashdo nga bardha

 155. Anonymous // September 13, 2009 at 2:35 AM  

  ani arta e qart pasha zotin je e mos i ngo kta te cilet po flasin prej inati se e mir shum je ani kanget e reja te qarta e ki sidomos kangen mos ta nin e mir esht e kta qe kan jep komente palidhje sipas doke ma mir net kqyr gjthkush veten a e mir je veq vashdo nga bardha

 156. Anonymous // September 15, 2009 at 7:04 AM  

  ma e mira je ti the besst 2009

 157. Anonymous // September 19, 2009 at 7:17 AM  

  veq vashdo e o arta e mir je po mos ta nin qa thojn tjeret se vallahi prej inati e kan e per nga pamja fizike ALLAH-u te ka fal ashtu mos taa nin e ju qe keni shkru komene palidhje a keni ju zemer a qysh ashtu me shkru arta nr 1 esht nga aurela mitro adhurusja jote flaket

 158. caruki // September 20, 2009 at 1:31 AM  

  oh kurven e nanes ta qifsha turp per at familjen tane se ti je pajtue me kit loj turp turp turp turp turp turp turp turp turp turp turp turp turp turp turp turp

 159. Anonymous // September 20, 2009 at 12:46 PM  

  tung nga bardha te deshiroj qdo te mir en jet vashdo shpirt na knaqe me muzik na knaqe e mos ta nin qa te thojn sa per pamje fizike ALLAHU te ka fal te atille shum e bukur valla je nga bardha

 160. Anonymous // September 20, 2009 at 12:46 PM  

  tung nga bardha te deshiroj qdo te mir en jet vashdo shpirt na knaqe me muzik na knaqe e mos ta nin qa te thojn sa per pamje fizike ALLAHU te ka fal te atille shum e bukur valla je nga bardha

 161. Anonymous // October 11, 2009 at 12:46 PM  

  Ej ka shum femra te heshme shifni edhe ju te kallin krejt be ej
  arta te kallen ciljeta,zajmina etj

 162. Anonymous // October 11, 2009 at 12:52 PM  

  A ka ndenjo femer si ciljeta zajmina picka te forta jan aaa
  va hanksha picken...
  auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

 163. Anonymous // October 11, 2009 at 12:54 PM  

  PIcken va hanksha krejtve...OK
  ej a bon me va honger picken krejtve f kengtare bon a

 164. Anonymous // October 16, 2009 at 9:14 AM  

  ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj arta ba e bukura e kosoves hhahahahahah shum xekxi je

 165. Anonymous // November 15, 2009 at 6:20 AM  

  QYSH TKISHA QI O ARTA PIDH E BOTH QYSH SKOM MASTRONU QE 2 DIT I QFRYJ KOQET BOTH TONE PASHA KEJT STA HI KARI I HITLERIT TY JO

 166. Anonymous // November 30, 2009 at 3:38 AM  

  arta konget e mira i ki po veq je kurv valla se me pelqen hiq tung klm kurv

 167. Besha.! // December 4, 2009 at 9:32 AM  

  Zdi qysh mundeni me e kritiku ni femer si Arta...
  E bukur sexyy krejta i kaaa...
  Ja pelqej edhe kajng...
  Ma e miraaa jeee Artushkaa..
  Tduuuu

 168. tonimontana // December 7, 2009 at 2:57 PM  

  ARTa NR_1 JE Zmer ATa qi flaisn keq mos te han palla vazhdo punen ti loqka jem se me nis qa thojn shqiptart as me knu ste lajn sukes tung na toni msn tonimontana@live.se

 169. Anonymous // December 26, 2009 at 5:22 AM  

  hej arta i ke cicat shum te fort
  big titss edhe bythen e fort ta honksha edhe bythen edhe cicat

 170. Anonymous // December 26, 2009 at 5:24 AM  

  hej ti honksha cicat edhe bythen
  je TEPER E FLLIQT

 171. Anonymous // December 30, 2009 at 5:01 PM  

  qa i doket vetja kseej moree
  une kseej as ngooj nuk ja kisha jjeep se mkish flliq lemoo ma shuum
  drilonniii

 172. mile // April 9, 2010 at 3:08 AM  

  tung arta je ma e mir mos ta nin qa te thojn kta le ta kqyrin vetin se skan qa folin per ty ti je te kqyr udhen tane je shum kull valla jo se jam adhurusja joto po te tha nga zemra je e mir shum suksese ne jet me muzik merru se kush ta ka inatin mos ta nin ty klm

 173. Anonymous // April 24, 2010 at 12:24 PM  

  oj art a te kujtohet kur ta shtina shumm fell athere qe bojhje me knaqi ton naten ne goj e ke majt karin tem edhe naten tjeter veq ta shtisha

  a te kujtohet ajo nata qe kesh te ti me ni shok temin qe ta shtinem te dy veq bojshe ooh ooh ooh ohh ohh ma shum shtineni ma shummm

  jena knaqa netet te pa harrushme jan kan

  ej arta nese don prap qashtu na ki te aj veni ti e din kuu

 174. Anonymous // May 15, 2010 at 4:41 AM  

  o sa e fort je bre arta bajrami ta kish ngul krin ne pidhhhhhhhhh uh uh sa her po te shoh po me qohe kari

 175. fitore // June 10, 2010 at 4:28 PM  

  ej art valla mir knon po mvje keq shum e keqe je edhe trupin kerkun se ki katastrof veq at gjoks qa e ke sit te lopes vend qe me fshe gjoksin ti krejt nlivdh i qet valla katastrof ket e ke veq me i trgu djemve kishe ke diqka qe un muj me juv ba per vete hahahah qka esht e verteta jav qon tyn fort aaa per at ja bon mir hhahahahaah per at vetem djemt shkruajn komente te mira per ty se vajzat sbesoj valla nashta 20% prej tyne krejt ks okok ti e din hahahah

 176. Anonymous // September 21, 2010 at 6:14 AM  

  ooooooJJ kurvv

 177. Anonymous // October 22, 2010 at 11:15 PM  

  walal te kisha qi qi deri te kish dhimt barki qi nuk kishe mujt ma as mu pshurr o pidhiiiiii immmmm

 178. fe... // November 2, 2010 at 3:07 AM  

  ooo veq kush ja ka inatin artes se nuk ka ma te miri bre osht teper e mir muziken e ka shum te mir veq te uroj shum suksese arta je nr 1

 179. mira // November 5, 2010 at 6:59 AM  

  shum shum bukur aaaaaaaaa veq kush ja ka inatin qyy me shqiptar nuk ka bre

 180. Anonymous // November 5, 2010 at 7:03 AM  

  arta ma e bukur je aa beautiful arta ma e bukura se te gjitha kengetaret je a kissssss te dua qum qum puqi puqi

 181. Anonymous // January 23, 2011 at 4:22 AM  

  ej art je shum e trrant a hahahahahahhaahhah biutiful je po pak e laztrume sorry shllunga_pc@live.de

 182. aida // January 24, 2011 at 5:01 AM  

  me kendu kendon bukur mir...por bukuri ska edhe shumm

 183. Suada // February 4, 2011 at 12:50 PM  

  po une nuk e dalloj askend se secila ma e mir se tjetra po me vjen keq po Genta Ismajili eshte nr 1 mandej te tjerat po une nuk iiom shqiptare po iam Tyrkeyy edhe me vjen keq Arta qe kan Fol per Ty keq po ata djemt qe kan fol per ty keq ta shohhim qfar gruaja kon me pas kurse ata vajzat qe kan fol per ty keq ata le ta kqyrin vetin qfar ftyre kan edhe qfar veshje kan se ato kamet e holla sii shtaga jan bo tash kto femra po une jam duge ndqgjuar vetem kengat e Genta ismajili se per mua genta eshte Nr 1 mendje tii por deshiroj se gjith femrat te jen te bukura dhe deshiroj qe pak bota le te jet e shjellshme dhe e me e RRESPEKTUAR ju lutem me mire te silleni me njerez se as sju sjeni me te MIRE okee..!

 184. Anonymous // August 29, 2011 at 2:05 AM  

  heh arta krejt je qurudit sdi qka po ju doket intersan me dal ne ksi folyo te zhveshura boll palidhje marre duhet mju arrdh kon e kqyra ne qeto fotot gati krejt te zhveshura ishin dal ok ju e keni perveti veq sdi ma mir nuk po shkruj ma se pa tekst me keni lon ahhhhh tung nga monda

 185. Anonymous // November 15, 2011 at 10:23 AM  

  me then te drejten Meda esht prej meshkujve perj femrave esht Arta edhe ska tjeter mos gjelozoni ju femrat se eka nje trup si te peshkit edhe esht shum SEXI
  A qe smundeni mu be si arta a veq perpara arta je shume ebukur me respekt yllnori nag gjermani

 186. Anonymous // February 3, 2012 at 12:07 AM  

  taka be Srce razgoli se ne kakoonie zamotanine kako nindzi :D

 187. Fghkfhk Dfgaert // June 27, 2018 at 7:31 PM