BLEJ ONLINE

Donika Gashi

Posted by kushi | 2:07 PM | 6 comments »


6 comments

 1. Anonymous // October 21, 2008 at 12:16 PM  

  Nuk e di disa prej juve e keni mend ne ato kokat tuaja!?
  A duhet qe per te vleresuar dikend ta beni fjalorin e juaj qe marre te ju vij prej vetvetes se lere me kush e lexon!!
  Naivititi dhe rrugaqeria ska skaj!!!...
  E sa per Doniken duket se ka karakter te mire dhe po ashtu eshte edhe e bukur.
  Edhe une kam degjuar se eshte bere nje muslimane e mire, Allahu e ruajt..

 2. LOTI // January 29, 2009 at 11:31 AM  

  SHKO QIJUUUUUUUUUUUUU EDHE TI SE SHQIPTAR NUK PA U QI PARAP E MAR NFUND EDHE NGOJ KARIN E MIRNI EDHE KRYHET

 3. Anonymous // February 10, 2009 at 11:13 PM  

  ndegjoni mos kujtoni se ju shqiptaret nuk keni deshir mu qi me magjup shum bile se dashnija ka dal prej magjupit e magjupt edin seksin shum ma mir se shqitart.pra mos e harroni dashnin daj magjupit se magjupi din meju qi juve shqiptare,

 4. Anonymous // April 8, 2009 at 2:25 AM  

  shumm kish pass qef me ditt se ku osht donika qetrash me qka po mirret donika dil en TV te shofim se a ke nryshu naj senn

 5. donika // April 8, 2009 at 2:25 AM  

  donika e mir jehh

 6. Anonymous // January 2, 2012 at 1:53 AM  

  Donika na ke mungu ne adhurusve te tu qe sa kohe nuk te kemi pare ne ekrane televizive ke qene dhe do te mbetesh gjithmone ne zemrat tona je e mrekullushme me kenget tuaja