BLEJ ONLINE

Blero

Posted by kushi | 2:06 PM | 187 comments »


Blero 01
Blero 02

Blero 03187 comments

 1. sara // July 2, 2008 at 4:45 PM  

  tung une sara nga prizreni fillimisht per ata qe kan lon koment ma heret qysh spo ju vjen mare bre akeni ftyr bre ajeni mysliman ashka jeni idijotat po ju vjen inati se kush mundet meju afru bleros a ne maje te gishtit vogel sun ju afroheni .blero un te dua shum per muje diqka krejt tjeter ate kam ne zemer sikur niher te kisha pa ashtu drejt perdrejt ahh ku eshte ajo dit ,mostanin je me i famshmi ne bot veq vazhdo kenget ike super shum i mir je zemer je te dua shuuuuuuuuuum kalo mir

 2. AURORA // July 3, 2008 at 2:46 AM  

  ej blero je shum fantastik beso a me pelqejn genget e tua sidmos genga "ftografia" ok blero suksese ne gengat e ardhshe si d i besh

 3. Anonymous // July 18, 2008 at 8:52 AM  

  hey blero je hsum i mir po ksi kom ni qe genta t'paska nd prej femnes tande mu kon si ti e .................e din ti .....??? po nejse ti bvazddo e at tanden suksese tash edhe ne ta arhdmen jam nag pz te pershendes shum je kan shum i mir kur je kan en koncer me hashim thaqin shum i mir

 4. Anonymous // July 19, 2008 at 6:13 AM  

  tung mu me pelqejn kenget e tuat po ti nuk po me pelqen me ato gjestet e tua palidhje bajati keq i ke tung pederrr

 5. Anonymous // July 22, 2008 at 4:49 AM  

  hej jav qifsha robt atyne qe e keshin bleron po a e dini ju qe ky asht yll bote bre pisa qysh nuk po ju vjen marre me than ashtu po ku me dit qa me kan ky une nuk kisha mujt mi than ashtu tung blero te pershendes je ma i miri veq vazhdo edhe kendon shum mir qaooooooooooo

 6. Anonymous // July 23, 2008 at 1:38 PM  

  blero shume i mire je vetem vezhdo mos ta nin per kerkon hiq se jan ka plasin perj inatit se e ke zerin shume te mire edhe shume me pelqen tung nga prizrenalinka

 7. Anonymous // July 29, 2008 at 4:25 AM  

  blero naber 1je vazhdo keshtu te kam mall

 8. Anonymous // July 29, 2008 at 4:25 AM  

  blero naber 1je vazhdo keshtu te kam mall

 9. Anonymous // July 30, 2008 at 11:15 PM  

  hey hey look @ blero
  shum i mir edhe i urt bre..
  okok

  www.gentianaa.skyrock.pizco.com

 10. Nga London // July 31, 2008 at 4:43 PM  

  Fuck You Blero. I Hate You Blero. motherfuckersss Blero.

 11. Anonymous // August 1, 2008 at 7:15 AM  

  blero je ma i miri te adhuroj te kam malll te dua veq vazhdo se je nr.1 ne bot per mua  te do valza
  valza+blero

 12. Anonymous // August 1, 2008 at 7:23 AM  

  BLERO SA PO KUPTON SE NJERZIT TE ADHUROJ EDHE UN TE ADHUROJ ME GJITH MALLL TE DUA UN AS NJE KENGETAR TJETER SE DUA TE DUA ME MI KORASON VEQ VAZHDO SE JE MA I MIRI TE DUA FAZLI HAJDARAJ NGA GLLOGJANI

 13. Anonymous // August 1, 2008 at 7:23 AM  

  BLERO SA PO KUPTON SE NJERZIT TE ADHUROJ EDHE UN TE ADHUROJ ME GJITH MALLL TE DUA UN AS NJE KENGETAR TJETER SE DUA TE DUA ME MI KORASON VEQ VAZHDO SE JE MA I MIRI TE DUA FAZLI HAJDARAJ NGA GLLOGJANI

 14. Anonymous // August 1, 2008 at 7:23 AM  

  BLERO SA PO KUPTON SE NJERZIT TE ADHUROJ EDHE UN TE ADHUROJ ME GJITH MALLL TE DUA UN AS NJE KENGETAR TJETER SE DUA TE DUA ME MI KORASON VEQ VAZHDO SE JE MA I MIRI TE DUA FAZLI HAJDARAJ NGA GLLOGJANI

 15. Anonymous // August 7, 2008 at 11:16 AM  

  hej oj erion mos ja ha fort mutin bleroj ti qi ropt ta qi kurven e nanes ta qi kengetari ma i miri esht blleru veq vazhdo blero

 16. Anonymous // August 22, 2008 at 2:06 AM  

  qa kari pi ju vjen i nati a veq si pi ja hajn tona jav qifasha ropt kush te shan a diqka

 17. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 26, 2008 at 3:07 PM  

  .
  .
  ..........HOMO'SEKSUALIN...........

  mos e pyte se te thote vete-
  ja shikone ne fotografine e fundite
  qyshe i ka qite CICAT .
  dhe e tregone HOMO'SEKSUALITETIN.
  se e shtin KARIN n'BETHE miiiiiiir.
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .

 18. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 26, 2008 at 3:08 PM  

  .
  .
  ..........HOMO'SEKSUALIN...........

  mos e pyte se te thote vete-
  ja shikone ne fotografine e fundite
  qyshe i ka qite CICAT .
  dhe e tregone HOMO'SEKSUALITETIN.
  se e shtin KARIN n'BETHE miiiiiiir.
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .

 19. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 26, 2008 at 3:08 PM  

  .
  .
  ..........HOMO'SEKSUALIN...........

  mos e pyte se te thote vete-
  ja shikone ne fotografine e fundite
  qyshe i ka qite CICAT .
  dhe e tregone HOMO'SEKSUALITETIN.
  se e shtin KARIN n'BETHE miiiiiiir.
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .

 20. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 26, 2008 at 3:08 PM  

  .
  .
  ..........HOMO'SEKSUALIN...........

  mos e pyte se te thote vete-
  ja shikone ne fotografine e fundite
  qyshe i ka qite CICAT .
  dhe e tregone HOMO'SEKSUALITETIN.
  se e shtin KARIN n'BETHE miiiiiiir.
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .

 21. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 26, 2008 at 3:08 PM  

  .
  .
  ..........HOMO'SEKSUALIN...........

  mos e pyte se te thote vete-
  ja shikone ne fotografine e fundite
  qyshe i ka qite CICAT .
  dhe e tregone HOMO'SEKSUALITETIN.
  se e shtin KARIN n'BETHE miiiiiiir.
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .

 22. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 26, 2008 at 3:08 PM  

  .
  .
  ..........HOMO'SEKSUALIN...........

  mos e pyte se te thote vete-
  ja shikone ne fotografine e fundite
  qyshe i ka qite CICAT .
  dhe e tregone HOMO'SEKSUALITETIN.
  se e shtin KARIN n'BETHE miiiiiiir.
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .

 23. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 26, 2008 at 3:08 PM  

  .
  .
  ..........HOMO'SEKSUALIN...........

  mos e pyte se te thote vete-
  ja shikone ne fotografine e fundite
  qyshe i ka qite CICAT .
  dhe e tregone HOMO'SEKSUALITETIN.
  se e shtin KARIN n'BETHE miiiiiiir.
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .

 24. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 26, 2008 at 3:08 PM  

  .
  .
  ..........HOMO'SEKSUALIN...........

  mos e pyte se te thote vete-
  ja shikone ne fotografine e fundite
  qyshe i ka qite CICAT .
  dhe e tregone HOMO'SEKSUALITETIN.
  se e shtin KARIN n'BETHE miiiiiiir.
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .
  .

 25. harresa // August 30, 2008 at 1:55 PM  

  ej blero shum mir kendon hallall se shum i mir je ke nje ze jashtzakonisht te bukur shum i mir je veq vazhdo

 26. Anonymous // August 31, 2008 at 7:46 AM  

  veq qe je mitrovicali je ma i miri si krejt mitrovicalit eeeeeeeeeeeeeeee

 27. Anonymous // September 1, 2008 at 11:06 AM  

  hey blero je shum i mir ke nje stil te veqant veq pak po lzdrohesh ama po te ka hije

 28. Anonymous // September 13, 2008 at 12:13 PM  

  hej o blero sha kisha pas deshir me ti pre flokt perpare se tu kan rrit shum mpuccc je shum kull te fala i ban gentes edhe femnave tjera qe i ki hahaahhaahahah

 29. Anonymous // September 13, 2008 at 12:18 PM  

  tung nga une blero ju pershendes shum dhe flm per komentet e juaja nese e doni add time urdheroni blero_kosovo@mitrovica.com

 30. Anonymous // October 1, 2008 at 4:35 AM  

  auuu blero ma i miri kengtar ne bot je!!....shum mir din me knu edhe shum mir po dokesh normal qe ta kan sdi so njerz inati...!!...mos ta nin veq vazhdo qishtu..!!kenga e re "tkam mall" avav pa fjal pom len kut pe knon qit kong se shummm mir!..nime tkam pa en space club en pej..aaa deshta met prek se hece para meje amo em erdh keq *hehe*..nashta naj her tjeter..hehe..tung..!!

 31. Anonymous // October 17, 2008 at 6:44 AM  

  blero
  je shum cooollll ama as shpati sosht mas hiq... yeahh jeni ma te mirt hiq mos te jau nin

 32. Anonymous // October 17, 2008 at 6:45 AM  

  blero je shumm colll ama as shpati sosht hiq mas yehhhhh mos te jau nin se jeni m te mirt

 33. Anonymous // October 19, 2008 at 4:24 AM  

  tung blero qysh te kam a je mire ysh po kalon je ylli i botes me pelen gjithqka te ti sidomos stili je numer 1 te duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuua quuuume endra ime me e mire ne bote eshte qe te dal me ty me pi ni kafee jam adheruesja jote e rregullt kush te ka inati hi mos ja vno veshin se ata r kane prej gjelozis tende per ate arsye po xhelezojn hi mos te nin se numer 1 je kurgjo spo du e me dal me pi ni kafe me ty edhe pse kam deshire e ta kem emaillin tend po nesjse shpresoj se do te ma japeshe emaill add nuk po di mo qka me te shenu per ty i dashuri blero je bukurosh je llokum kush ta ka inat ishalla vdesin prej xhelozis hi mos ta nin ve vazhdo perpara kerkujna mos ja vej veshin gjdo kush e thlli gojen e vet e jo e bon naj ka ok veq je boss a tkisha hanger si llokum bre blero me kalle krejt kure po knon krejt i smunt je boss je te duaa ummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee te pershendes fort sepse zanin e embel e ki shummmmmmmmmmm te dua mpu nga une fjolla nga pz
  klm te deshiroj fat dhe lumturi ne jet duke te deshiruare ve vazhdo perpara
  mpuqqqqqqqqqqqqqqqqqq fprt kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss tung klm caooooooooooooooooooooooooooooooooooo
  blero+fjolla mos po bohet gjeloze e dashura jote...
  thjeshte nga deshira ime te thash sepse je numer 1 klm sa ma mire mpuqqqqqqqqqq

 34. Anonymous // October 26, 2008 at 7:51 AM  

  shuuuuuuuuuuuuuuuuuuuummmmmmmmmmmmmmm imir je BLERO veq vazhdo.e qekto qa folin keq bashk atedhetaret e tu si nuk ju vjen mare me fol per njerin e vet pisat njiher.po pse more veq te shipet ky inati ka hyp,kur shkijet nuk folin per te vetin more.po mshelne gojen se i knaqem shkijet o idiota.

 35. Anonymous // October 30, 2008 at 3:44 AM  

  auu shum shum i bukur je veq kush ta ka inatn valla per mua je namber1 qaoo nga alberta te duaaaaaaa shummmmmmmmmmmmmmmmmmm

 36. linda // October 31, 2008 at 7:40 AM  

  hej blero je shum kull bre teper bukurosh veq vazhdo ti kshtu se te ka hije kush te ka inati le te plaseee hehe tung te pershendet kumanovarja

 37. Anonymous // November 2, 2008 at 6:01 AM  

  (`'·.¸(`'·.¸(`'·.¸ ¸.·'´)¸.·'´)¸.·'´) <´¨`·.¸¸.Blero Alberta .¸¸.·´¨`> (¸.·'´(¸.·'(¸.·'´ `'·.¸)`'·.¸)`'·.¸).oooooooo pasha zotin veq kush ta inatin se ti je yll i vertet nuk du asgje ne jet veq met pa njeher live bree te duaaaaa shummmmmmmm shummmmmmm yll je (l)kiss

 38. Anonymous // November 2, 2008 at 6:02 AM  

  (`'·.¸(`'·.¸(`'·.¸ ¸.·'´)¸.·'´)¸.·'´) <´¨`·.¸¸.Blero Alberta .¸¸.·´¨`> (¸.·'´(¸.·'(¸.·'´ `'·.¸)`'·.¸)`'·.¸).oooooooo pasha zotin veq kush ta inatin se ti je yll i vertet nuk du asgje ne jet veq met pa njeher live bree te duaaaaa shummmmmmmm shummmmmmm yll je (l)kiss

 39. Anonymous // November 6, 2008 at 5:37 AM  

  ooOo BlEroo Boll i mire je
  Kush ta ka inati ju qift nona
  Edhe mos e shani bleron se robt jav Qi Qyhh kqyren veten niher
  Hait boni ju si qyky Nese muni :@

 40. kola // November 8, 2008 at 11:22 PM  

  tung blero je nje kengetar i mir

  tani un me me ty nuk jam je nisur diku larg fotografin tende e mbaj e laj me lot ngadal e perkedhel sikuj je ti me duket sikur flet je kot ky shpirti im esht thjesht fotografi ti mund te ndodhesh ne avijon a ndoshta ne nje tren kerkon diqka qe tet arrodh koken me mbas e kthen po perseri te kam per ball edhe pse ti po shkon ne mur te bardh e var urin fotografija jon nuk te lutem ma qe ti te kthehesh mbrapa ndoshta ti kerkon nje tjeter dashuri sa er malli do ta mbysi zemren time do te gjej ne dor fotografin

  je yll BOTR :::BLERO:::
  TUNG NGA Kola
  veq vazhdo

 41. Anonymous // November 9, 2008 at 12:06 AM  

  je ma i miri veq vazhdo se kush fol keq per ty veq inatin qe ta ka tungggggggggggg

 42. Anonymous // November 12, 2008 at 5:19 AM  

  ARBENI-PR
  PO MIRE KENDON AMO ESHTE NJERI LABIL.NUK DIN PSE JETO KY.I GENJEN FEMRAT PO DEL NJERA QE JA TERE DHEMBET,PATJETER.

 43. Anonymous // November 12, 2008 at 11:32 PM  

  GANJA
  PO KU KA TMIRE MORE KY DHAMQ PO QFAR MIRI A KENI SY ME PA A JO.PO FAMA SESHTE KURGJO PO KARAKTERI I NJERIUT,DERI NESER MUNET ME DESHTU KREJT.KY ESHTE NJERI PA CIPE......ME NJI FJALE IO PA NJERI ESHTE .TUNG.

 44. Anonymous // November 14, 2008 at 1:37 AM  

  GENTA-PR.
  PO KUSH I RRIN MORE KTIJ PEDERRI ASNJE FEMER SKA ME PAS NE JETE .OOOOO GJYNAH JE ,MYTU MYTU .

 45. Anonymous // November 17, 2008 at 8:50 AM  

  MENTORI-PR
  PO QFAR MIRI BRE KY
  KU E KA TMIRTE.KATUNAR ESHTE .

 46. Anonymous // November 17, 2008 at 2:07 PM  

  SHPEJT KA MI RA FAMA SE PIN SHUME ALKOHOL ,DHE I PRISHET ZERI .TUNGI

 47. Anonymous // November 18, 2008 at 5:38 AM  

  veq vazhdo suksese ne te ardhmen

 48. ostin // December 11, 2008 at 5:06 PM  

  o blero le nam mor burre na fedhiqe ne burave na turperove aman o burre hiq dore se le nam

 49. Anonymous // December 11, 2008 at 5:08 PM  

  kar kar

 50. Anonymous // December 11, 2008 at 5:08 PM  

  kar kar

 51. eXPLode // December 14, 2008 at 2:30 AM  

  Www.EagleHack.Net.Tc Hini Edhe Kqyrni Qka Ka Kni MU tranu Krejt A !!!  eDHE SA PER BLERON Mut osht

 52. Anonymous // December 19, 2008 at 12:32 PM  

  ja qifsha nanen kush te shan Bleron mai forti je amigo numer 1 je kreit kosoven

 53. Anonymous // January 2, 2009 at 5:35 AM  

  BLERO SHUM PO KAM DESHIR QE TE SHOH LIVE PSE SAHER VJEN NE PRIZREN UN SMURNA SHUMM NGA GZIMI E NUK MUNDEN ME ARDH NE KONCERTIN TEND NDOSHTA NJE DIT DO TE TAKOJ ATEHER SDO TE LARGOHEM NGA TI
  TE GJITH QE FLASIN KEQ PE BLERON ZOTI I DENOFT
  TE DUA SHUMMMM
  SHPIRT

 54. Anonymous // January 4, 2009 at 8:37 AM  

  Je shummmeee shume i mire me pelqen shummeee ... Je number 1 ne Kosove ... Kengetari me i mire ne bote. Jam adhuruesi yt .
  pershendetje nga Albini....

 55. Anonymous // January 6, 2009 at 3:24 AM  

  ...Blero shume i bukur je edhe shume kendon mire mos ta nin qka folnin kta se veq pi ju vjen inati qe je i bukur edhe qe je kengtar bravo shume i mire je veq vazhdo ...

 56. Anonymous // January 9, 2009 at 2:30 PM  

  o blero po si plak je dhe dhamet e num po te rrin shum mir po te qisin si gjyshin tem po ska gale se ka dal moda mi pas djelt e ri dhamt e num

 57. Anonymous // January 14, 2009 at 5:05 AM  

  blero zerin e ki te mir

 58. Anonymous // January 20, 2009 at 2:27 AM  

  DENISI-PR
  NUK E DI SIGURT A E KE PASE BESEN FEMER PO NESE PO KUKU PER TY QFAR FEMRE TE KA DALE NGA DORA ,PO MASHKUJT NE PR TRANOHEN MAS BESA GASHIT,I SHOF UNE KUR HYN BESA NE NDONJE LOKAL NE PR E SIDOMOS TE KAFET T VOGLA ASNJE MASHKULL SE LEN PA SHIQU NE BUKURIN E SAJ TE RRALLE DHE SHARMIN QE KA AJO.PO ESHTE COOL NUK JA RRASE ASKUJT.

 59. Anonymous // January 20, 2009 at 10:15 AM  

  blero desha te them se kenget e tua jan shum te mira o zot edhe shum i mir je hiq mos ta nin je mam imiri prej kengetarve viq vazhdo qeshtu me kenget e tua tung te duaaaaaaaaa shummmmmmmmmmmmm dita_loni@lochki.com eli_diti@lochki.com shkurte_tuke@hotmail.com iliriana_27@hotmail.com edhe a ban mi marre qeto add-ja tung zemer te dua

 60. Anonymous // January 26, 2009 at 12:36 PM  

  tung blero un jom adhurues ma e madhe e jotja nese deshiron te kontatosh me mua me kerko ne adreesen valza_alaj@live.com

 61. Anonymous // January 26, 2009 at 12:36 PM  

  tung blero un jom adhurues ma e madhe e jotja nese deshiron te kontatosh me mua me kerko ne adreesen valza_alaj@live.com

 62. Anonymous // January 26, 2009 at 12:36 PM  

  tung blero un jom adhurues ma e madhe e jotja nese deshiron te kontatosh me mua me kerko ne adreesen valza_alaj@live.com

 63. Anonymous // January 26, 2009 at 12:36 PM  

  tung blero un jom adhurues ma e madhe e jotja nese deshiron te kontatosh me mua me kerko ne adreesen valza_alaj@live.com

 64. Anonymous // January 27, 2009 at 5:00 AM  

  ej blero jam valza kam deshir te flas me ty nese deshiron add time ja valza_alaj@live.com te dua per mu je ull

 65. Anonymous // January 27, 2009 at 5:00 AM  

  ej blero jam valza kam deshir te flas me ty nese deshiron add time ja valza_alaj@live.com te dua per mu je ull

 66. Anonymous // January 27, 2009 at 8:49 AM  

  ooooooooooo*********BLERO MA I BUKURI NE BOTT JE ***mas mirti kendon ne bot zeri i tij e ka pushtu skenen kosovare **je NR 1 NE BOTTTTT JOM NI ADHURUESE E JOTJA TUNGGGGGG JE IDOLLI IM

 67. Anonymous // January 27, 2009 at 8:51 AM  

  ooo zot sa tmir e ke qet video clipin la vida loca shummmmm i bukur osht video clipi *******ooooou kalla mas kongeve tua

 68. Anonymous // January 27, 2009 at 8:52 AM  

  ti je i vetmi *****BOSSSSS I KOSOVES

 69. Anonymous // January 28, 2009 at 4:50 AM  

  ooooooooooooooo qa kishum bo na pa ty bre **********te DUAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA BLERO SHUMMMMMMMMMMMM ZEMER TKOM

 70. Anonymous // January 28, 2009 at 4:51 AM  

  JE MA I BUKURI NE **BOTT**** TE DUAAAAA
  SHPIRT ZEMER RRUSH GJITHQKA TKOM BLERO

 71. Anonymous // January 28, 2009 at 5:00 AM  

  KQYRENI VETEN MORE JU QE PO FOLNI KEQ PER BLERON SE VEQ INATIN JA KENI SE MA I BUKURI NE BOT OSHT .BLERO MOS E NIGO KERKON QA THOJN KTA BUDALLT .HIQ MOS TA NIN .KRYSORJA ME TE DASHT FEMRAT OSHT BLERO TE DUAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAL.K

 72. Anonymous // January 28, 2009 at 5:02 AM  

  OOOOOOOOO ZOT MA I BUKURI NE KET BOT JE TI blero te duaaaaaaaaaaaaaaa ma shum se veten te dua te dua te dua te dua

 73. Anonymous // January 28, 2009 at 5:27 AM  

  i mir je veq po lazdrohesh

 74. Anonymous // January 29, 2009 at 3:22 AM  

  *****BLERO****NR 1 JE NE BOT**********

 75. dita // January 30, 2009 at 6:29 AM  

  hey blero me plqen shum veq vazhdo je ne nr 1. edhe me plqejn ganget e tua shum po e dhe ti ahah jam nj adhuroesja e jote shum e madhe dhe sukses sa mete madh puth kisssssss bajjj

 76. dita // January 30, 2009 at 6:43 AM  

  tung blero zemer me fal qe pote them zemer po nga dashnija e madhe ekam valla me plqen shum shum ti e dhe ganget e dua ani ajo foto grafija me plqen shum edhe vet je i bukur shum hiq mos ta nin per sen blero je nj yll per mua nuk ka lon dit as nad pate per med kam pas shum deshir ta baj nj foto me ty beso nuk di qka kisha ba shum me plqen blero ti mu valla nuk mush me besu ti blero sa her qe gjohem ne megjes i degjoj genget e tua nuk me shkon dita ma i degju ganget e dua vertet te duaaaaaaaa shum blero shpirtt shprejos qe ta me kuptosh ti mua blero qao klm e nj puthje ta dergoj te madhee nga a tje ku gjidjesh blero kissssssss

 77. Anonymous // February 7, 2009 at 7:15 AM  

  tung blero je ma i mir te dua shume desheroj sukse ne muzik dhe ne jete je ma imir

 78. adnaniiiiiiiiiiiii // February 7, 2009 at 10:05 AM  

  o blero je m a i miri po kur po del ti me genten kret fotot po i qrish e kur po del me leonora jakupin po te ndriqen dhambet tung kalm na adnani tung tung qao je ma i miri adios ti vet e lype adios

 79. Le0nArDi // February 8, 2009 at 10:33 AM  

  hej bre blero osht ma i qarti le qe osht fac po edhe shum knon mir a veq ata qe ja kan inati e shajn tung e kiinii L3oNaRd1.ciao

 80. amella // February 10, 2009 at 5:47 AM  

  tung blero si jeni ajeni mir u te disheroj sukses ne muzik dhe ne jete je ma i miri

 81. xhesi // February 10, 2009 at 5:50 AM  

  tung blero je ma i miri veq vazhdo kshtu tung

 82. xheneta // February 10, 2009 at 8:24 AM  

  o blero je yll bote je numer 1 hiq mos ta nin se ska kush ta zen venin veq nashta shpati hehe hajgare qao klm blero loqki

 83. Anonymous // February 11, 2009 at 10:53 AM  

  hej kuhs e ka sha bleron mutin ma hankshin se ma i ir esht llokum jem

 84. gazi bbbboooossssiii // February 13, 2009 at 11:03 AM  

  tung blero si je a je mir si po kalon je i mir une gazi te ardhuroj me shpirte te dua kenget i ke shume te mira je teper i bukur te uroj sukses ne muzik dhe ne jete je ma i miri te ardhuroj shume je numer uane ne bote te ardhuroj nga gjith shoqeria je teper i bukur jjjjjjjjjjjjjjjjeeeeeeeeeee mmmaaaaaaaa iiii mmmmmmmmmmmmmmmiiiiiiiiiiiiiirrrrrrrrrrrriiiiiiiiiiiiii

 85. Anonymous // February 13, 2009 at 7:10 PM  

  ops mua kenget tua sme pelqejn fare a i bukur je shum si shpirt je hehe

 86. Anonymous // February 13, 2009 at 11:06 PM  

  o blero je njeri shum i mir vet
  kush ta ka inati fol keq pe ty te adhuron gazmendi

 87. Anonymous // February 22, 2009 at 9:08 AM  

  Ej Blero je ma i mire veq vazhdo keshtu hallall tkof ,edhe shum i bukur je mu um pelkqen shum byeeeee

 88. Anonymous // February 25, 2009 at 10:33 AM  

  besa-kola@hotmail.de
  blero je nje kengetar shum i mir
  skam koment veq dashta me te pershendet
  tung
  qys
  besa

 89. arbesa // February 25, 2009 at 10:34 AM  

  besa-kola@hotmail.de
  besa-kola@hotmail.de
  besa-kola@hotmail.de
  besa-kola@hotmail.de

 90. Anonymous // March 3, 2009 at 4:30 AM  

  o kuku bre po i bukur je o veq zoti qe te ka falo zot o zot qfar kong te mira ki shum shum i degjoj qao nga albesa nga vitia numer 1 je per gjith vitin

 91. Anonymous // March 3, 2009 at 6:33 AM  

  o kuku bre po i bukur je o zot edhe kongt i ki shum te mira edhe vet je i mir o veq zoti bre qe teka fal o ti je i bukur sikur krejt mitrovicasit me nje fjal shkur shqip vlla je YLL je numer nje ne estraden kosovare te tjeret vin mas teje te gjith
  te don e gjith vitia ty Bleroooooooooo
  qao nga albesa nga vitia

 92. Anonymous // March 15, 2009 at 12:53 PM  

  hhmmm bleeroo oshtt njee kengetar shuum shumm sexyy. uumm kujtohett elvis presly saher qee ee shoff ktaa

  ooojj zemer taa haa frizuureen sii knuuss (K)(K)

  kiisss llokuummm paa arra

  :P:P

 93. Anonymous // March 15, 2009 at 1:27 PM  

  valla bre shum i mir je ani ma ne këmgen e fundit me duffin shum i forx shum mir kaloo te puth labi jo po .,.,.,

 94. Anonymous // March 15, 2009 at 1:29 PM  

  ku je bre njeri ma i qarti ne kosov mos harro edhe ne shqiperii shum forx je edhe ma ne këngen e fundit me duffin qaoo

 95. Anonymous // March 15, 2009 at 1:31 PM  

  valla bre shum i mir je ani ma ne këmgen e fundit me duffin shum i forx shum mir kaloo te puth labi jo po .,.,.,

 96. Anonymous // March 18, 2009 at 1:19 PM  

  o blero po ti baba spat kendu nona jo ti ka dole me kendu po hec more shko te lopt se sje i kendumes tii

 97. Anonymous // March 18, 2009 at 3:07 PM  

  Ja qiii motrat qaii qe e shann Blero-n see kengtar ma tfort per R&B nukk ka .. juu qa e shannii ja uu qiifshha Haters-at e naness see juu nukk ju afrohnii as derii te kooqett .. okii mpuqq Blero ma i fortiii (K)

 98. Anonymous // March 23, 2009 at 9:52 AM  

  bej kenge te re me titullin elena n.q.se je kengetar

 99. aurela // March 31, 2009 at 7:44 AM  

  I love you BLERO from AURELA

 100. AURELA // March 31, 2009 at 7:47 AM  

  BLERO please pranoje add time se ti je kengetari im i preferuar tung nga AURELA berisha

 101. AURELA // March 31, 2009 at 7:48 AM  

  UUUUUUUUU sa i bukur qe je tung BLERO nga AURELA.......

 102. AURELAAAAA // March 31, 2009 at 7:54 AM  

  TUNG nga UN aurela DESHA vetem TE pershendes TE uroj SUKSESE te MEEDHA ne muzik PO ashtu AHTU edhe ME femra HAHAHAHA... MPU'CH MPU'CH

 103. Albina // April 1, 2009 at 6:38 AM  

  YOU ARE THE NUMBER 1 veq pi inatit njerezit mujn me fol qa dojn po ty mos ta nin qa thojn OK veq perpara njerzit presin prej teje mos u nal me kaq!!!GO1 te pershendet AlbIna!!!

 104. burim // April 4, 2009 at 12:25 AM  

  valla jo be blr ti sje per hip hop se veq e prish rri qay kuje te dojn krejt qa burimi nese bahesh per hip hop shko ruj lopt

 105. Anonymous // April 11, 2009 at 12:03 AM  

  o bleroooo shum te adhuroj je kengtari ma i preferuar per mua shuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum te du ishalla ki suksese ne gjdo gje ciaooo kalo bukur nga bessiana

 106. Anonymous // April 11, 2009 at 12:33 PM  

  tung blero jam besa prej rohovecit a kishna mujt me pas add tande tlutnaaaaaaaa se veq qka po shof ondrra ty valla heheeh seriozisht mos ta nin blero let thoj n njerzit qka mos me ransi se e ke ndergjegjen e paster ti e ata qka flasin palidhje ata veq e tregojn veten okej tlutna ne allah qe ma jep add nese mundesh nese ste pengon sejam adhuruese e jotja e madheeeee teper add jem osht kjo besa_sinpatike@hotmail.com tdshh teper teper mos nij se veq me stilat e bluzes edhe pumav ju kalon e leje ma me tjera senee mpuq fortttt nga rruhsi rohovecit

 107. Anonymous // April 12, 2009 at 3:22 PM  

  je i pelqzre nga une ne te kaluare por tash me duket se te ka hi vetja ne begeni tung

 108. Anonymous // April 13, 2009 at 3:27 PM  

  blero esht yll i botes po dihet i kahit eshttt breeehh MITROVICALI e me mitrovicali sun shtyhet as kush sorryyyyyyy kot e kan

 109. Anonymous // April 17, 2009 at 2:46 PM  

  blero ma i miri se nkosov na ka mlu katunarllaku e sdin qa o mu zika hauhauahua blero the best

 110. Anonymous // April 21, 2009 at 4:37 AM  

  ey shum i fot je mos ta ndin aaaaaaa

 111. Anonymous // April 21, 2009 at 4:38 AM  

  teper mir hallall aaaaaa

 112. Anonymous // April 25, 2009 at 9:47 AM  

  hej o blero shum katastrof je ec more pederi i keq ac more myty ne bistric me mir le muziken krejt shko ruj lopt hahah

 113. Anonymous // April 26, 2009 at 10:21 AM  

  hey blero je metevertet me i miri lej kto cka te flasin kto vetem ta kan inatttin ti vec vazhdo kshtu se ka shun qe te adhurojn e ju tjerett plasni vazhdo kshu nga tetovarja

 114. Anonymous // May 10, 2009 at 7:47 AM  

  bajat njeri je valla .........

 115. Anonymous // May 10, 2009 at 7:48 AM  

  bajat njeri je valla.........

 116. niat // May 12, 2009 at 12:20 PM  

  ta qifash nana pse po esh bleron veq si osht yllla a veq si po te vjen inat pse edojn femrat e bukra nermal si edoj njerin emri femrat se te keqin jo blero osht llokumm me arrra

 117. nita // May 13, 2009 at 6:12 AM  

  per blero kush te fol keq veq eka prej inati se me bleron nuk ka kun djal ma et bukur edhe ma sinpati edhe ka stil te veqant edhe zerin eka shummm te mir te pershetnest nita nga swe

 118. Anonymous // May 17, 2009 at 9:02 AM  

  tungii blero lochk si je more loqk tkomm ej te dua shum une dona dhe blerta(eta) ndoshta e din kush aaa astriti te dau lochkkk te fala

 119. Anonymous // May 17, 2009 at 10:54 PM  

  blero genget shum te mira i ke edhe vet je i bukur veq vazhdo kshtu me kenge te reja BLERO TE LUMTA A TUNG NGA H....

 120. Anonymous // May 17, 2009 at 11:11 PM  

  MA I BUKRI TE LUMT O DRENICAK H.....,PEJA

 121. Anonymous // May 18, 2009 at 3:17 AM  

  blero veq vashdo se je ma i miri krejt po ta kan inatin shum i fort bre krejt i kalle tung nga fjolla te dua shum dre mpuq

 122. nuleeee // May 24, 2009 at 6:54 AM  

  tung blero je ma i miri veq vazhdo suksese

 123. Anonymous // May 25, 2009 at 11:14 AM  

  ti je femenn si femen je vallla mepa ti veten tutesh e per za i mir jeeeeee :::SS::SS

 124. Belina // June 2, 2009 at 4:51 AM  

  Ckemi Blero,
  une queìhem Belina jetoj ne Milano po jam nga Mitrovica ... jam 16 vjeqe me pelqejn shum kenget e tuja i di te gjitha per mendesh je ma i bukuri i Mitrovices kenga jote e re eshte shum e bukur une i ble gjith albumat e tuja shpresoj qe te koj ne Mitrovic kete ver... kenga ime preferuar eshte Crazy ...
  ty ,Blero me ben Crazy ...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 125. Anonymous // June 6, 2009 at 2:01 AM  

  mua blero me pelqen shum kenget i ka shum te mira edhe kedo qe bashkpunon ky prap se prap ka me qen hiti i asaj sezone ok klm tung

 126. Anonymous // June 17, 2009 at 4:00 AM  

  super blero vetem vazhdo suksese kalo mire

 127. Anonymous // June 17, 2009 at 4:02 AM  

  blero edhe shpati e kallin a ma te mirt

 128. Anonymous // June 24, 2009 at 2:49 AM  

  valla blero zanin e ki shum te bukur edhe kenget shum i bajsh te bukra veq met pa katastrof je edhe mos ju lyp more krejtve se qdo kengtare qe ti po rrishe po ja lypshe mos ashtu hahah

 129. Anonymous // June 24, 2009 at 2:50 AM  

  pse more ashtu ti ja lype edhe daffit heheheh mos ashtu ku e lae besen hehehe

 130. Anonymous // June 30, 2009 at 1:28 AM  

  Nora-Oh Blero pershendetje kuje qa bere oh je i pa parrrrrrrrr bre teper je i bukur teper teper tlutem msn nese ka mundessi te sakt te na dergosh nora.jet-ehidhur@ecmekohen.net ne kosov numer 1 te kemi tyyyyyyyyyy vetem ty je adhurusi im ma i madhhiiii qe dua je tiiiiiiiiiiiii teper me pelqennnnnnn te gjitha gjerat qe ke ber poplike i kma ne banessen time sepse te dua jam adhurusja jote qe te duaaaaa shummmmmmmmmmmmm BLEROOOOO VEQ VAGJDOOOOOOO TEPER JE I MIR TEPER MUZIK TE EMBLA TE MIRA KEEEEEEEEEEEEE TE LUMT KRENOHEM ME JU BLEROOOOOOOOO

 131. Anonymous // June 30, 2009 at 1:36 AM  

  Nora-Oh Blero pershendetje kuje qa bere oh je i pa parrrrrrrrr bre teper je i bukur teper teper tlutem msn nese ka mundessi te sakt te na dergosh nora.jet-ehidhur@ecmekohen.net ne kosov numer 1 te kemi tyyyyyyyyyy vetem ty je adhurusi im ma i madhhiiii qe dua je tiiiiiiiiiiiii teper me pelqennnnnnn te gjitha gjerat qe ke ber poplike i kma ne banessen time sepse te dua jam adhurusja jote qe te duaaaaa shummmmmmmmmmmmm BLEROOOOO VEQ VAGJDOOOOOOO TEPER JE I MIR TEPER MUZIK TE EMBLA TE MIRA KEEEEEEEEEEEEE TE LUMT KRENOHEM ME JU BLEROOOOOOOOO

 132. Anonymous // June 30, 2009 at 1:39 AM  

  Nora-Oh Blero pershendetje kuje qa bere oh je i pa parrrrrrrrr bre teper je i bukur teper teper tlutem msn nese ka mundessi te sakt te na dergosh nora.jet-ehidhur@ecmekohen.net ne kosov numer 1 te kemi tyyyyyyyyyy vetem ty je adhurusi im ma i madhhiiii qe dua je tiiiiiiiiiiiii teper me pelqennnnnnn te gjitha gjerat qe ke ber poplike i kma ne banessen time sepse te dua jam adhurusja jote qe te duaaaaa shummmmmmmmmmmmm BLEROOOOO VEQ VAGJDOOOOOOO TEPER JE I MIR TEPER MUZIK TE EMBLA TE MIRA KEEEEEEEEEEEEE TE LUMT KRENOHEM ME JU BLEROOOOOOOOO

 133. Anonymous // July 10, 2009 at 1:28 PM  

  hey blero you are the best.kele mele.

 134. Anonymous // July 10, 2009 at 1:29 PM  

  hahhhahahahhahahahahahaha

 135. Anonymous // July 10, 2009 at 1:31 PM  

  hayy blero blero blero nji pytje ce e cit setren

 136. Anonymous // July 16, 2009 at 5:05 AM  

  Eiiii shum i mir je bre

  Veq vazhdo qeshtu...

 137. Anonymous // July 20, 2009 at 7:27 AM  

  a verte osht msn e jote kjo e blero se une te bona add nuk sht e sakt a??????????????'''

 138. Anonymous // July 20, 2009 at 7:48 AM  

  Ardi E More Blero Nanen E Bajatit Ta Qifsha Se Shyqyr Qe Sjom Gay Se Pate Qi Se Kisha Lan Bre Ta QIfsha Nanen E Bajatit Hait Me Bacin Kqyyr Kno Mir e Mos U Ban Laper Breh Nanen Ta Qifsha Hait Qie Nanen Ktina Muti

 139. eliza // July 26, 2009 at 10:21 AM  

  Shum Mir BLERO Kendon Shum Bukur  .....Fat Me TEUTEN KRASNIQI
  Jeni Te Bukur

 140. Anonymous // July 31, 2009 at 3:37 AM  

  valla i keq je ehde mendjemadha e sa per muzik um pelqen muzika ama je i keq shum ehde kuklu teuta me kon u tu kalu a mu kan i fejum edhe me trathtu kshtu femnen si ti valla pis i kallt je a

 141. Anonymous // August 9, 2009 at 2:03 AM  

  hehhe je shum i mir
  weq vazhdo kshtu je ma i miri
  po qysh ke mujt me bo femer teuten at kurv
  ncncncnc klm qaoo

 142. Anonymous // August 10, 2009 at 3:34 AM  

  o blero veq vazhdo per para se shum i bukur je e leri ti keta qa thon se krejt nga inati e kan ti ke edhe stil po edhe kenget shum te bukra i ke e ju te tjeret kqyrni punt e juaja e mos u perzini ne jet te askujt ok se spo ju ka hije.E sa per teuten shum qift i mir jeni zemer JU DUA TE DYVE TUNGI.

 143. amella ju dua // August 15, 2009 at 5:30 AM  

  tung blero nuk e di por po flasi shum keq per ty mua me pelqen shum shum je me i mir dhe te uroj fat me teuten dhe ju deshiroj fat ju dua te dyve shum mpuq

 144. Anonymous // August 26, 2009 at 6:44 AM  

  blero je ma i mir tana kenget i ki te mira je shum i bukur ta hanksha zemren je shum kullercki ciao duuuu\

 145. bukki mukki // August 29, 2009 at 11:42 AM  

  o kush ta ka inati ta hanget karin sidomos qikjo eriona oj kur pa e provu mos thuj peder se ky ta bon pidhin duq hahha:)

 146. Anonymous // September 2, 2009 at 9:16 AM  

  hej o ju apo doni me ju vra tanve mos folni keq se jeni qashtu vet qka te folni per ata je del per veti ok aper juve qe po folni mir ju hankshazemren se mate mirt jeni

 147. Anonymous // September 4, 2009 at 10:31 PM  

  ______$$$$_______$$$$_______
  _____$$$$$$_____$$$$$$______
  ____$$$$$$$$$__$$$$$$$$_____
  ___$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$____
  __$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$___
  __$$$$$$$$$-BLERO-$$$$$$___
  __$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$___
  ___$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$____
  _____$$$$$$$$$$$$$$$$$______
  _______$$$$$$$$$$$$$________
  __________$$$$$$$___________
  ____________$$$_____________
  _____________$______________

 148. Anonymous // September 8, 2009 at 7:10 AM  

  hej blero veq vazhdo je shum shum shum i mir veq vazhdo uuuuuu nime urime fejesa me teuten paqi fat dhe lumtuti ne jet se dyt jeni te mir ata qe folin keq per juve e kan nga xheloxija ok tung nga gona qao

 149. Anonymous // September 18, 2009 at 1:24 AM  

  o blero je shum i mir mos ta nin qa te thojn bre se kral je ani dihet nga mitrovica qyteti ma i mir kosove hiq mos ta nin se pasha zotin ke thy toplistat shqiptare te du shum edhe prano 100 komplimente ka une aurela mitro te du shum a

 150. Anonymous // September 18, 2009 at 1:24 AM  

  o blero je shum i mir mos ta nin qa te thojn bre se kral je ani dihet nga mitrovica qyteti ma i mir kosove hiq mos ta nin se pasha zotin ke thy toplistat shqiptare te du shum edhe prano 100 komplimente ka une aurela mitro te du shum a

 151. Anonymous // September 18, 2009 at 1:24 AM  

  o blero je shum i mir mos ta nin qa te thojn bre se kral je ani dihet nga mitrovica qyteti ma i mir kosove hiq mos ta nin se pasha zotin ke thy toplistat shqiptare te du shum edhe prano 100 komplimente ka une aurela mitro te du shum a

 152. Anonymous // September 18, 2009 at 1:24 AM  

  o blero je shum i mir mos ta nin qa te thojn bre se kral je ani dihet nga mitrovica qyteti ma i mir kosove hiq mos ta nin se pasha zotin ke thy toplistat shqiptare te du shum edhe prano 100 komplimente ka une aurela mitro te du shum a

 153. Anonymous // September 18, 2009 at 1:25 AM  

  o blero je shum i mir mos ta nin qa te thojn bre se kral je ani dihet nga mitrovica qyteti ma i mir kosove hiq mos ta nin se pasha zotin ke thy toplistat shqiptare te du shum edhe prano 100 komplimente ka une aurela mitro te du shum a

 154. Anonymous // September 18, 2009 at 1:25 AM  

  o blero je shum i mir mos ta nin qa te thojn bre se kral je ani dihet nga mitrovica qyteti ma i mir kosove hiq mos ta nin se pasha zotin ke thy toplistat shqiptare te du shum edhe prano 100 komplimente ka une aurela mitro te du shum a

 155. Anonymous // September 18, 2009 at 1:27 AM  

  haahahhhahaha shum i mir je nga aurela vu

 156. Anonymous // September 18, 2009 at 1:27 AM  

  haahahhhahaha shum i mir je nga aurela vu

 157. Anonymous // September 18, 2009 at 1:31 AM  

  o blero je fantastik vallahi pak kto fjal esht me ti than ty je shum i mir e vashdo tutje mitrovica krenohet me ty qe te ka o yll se shum mir knon te gjitah kenget e pelqejn per me se shumti e kisha vequ me mungon e fort esht a te du shum nga adhurusja jote bardha mitro

 158. Anonymous // September 18, 2009 at 1:31 AM  

  o blero je fantastik vallahi pak kto fjal esht me ti than ty je shum i mir e vashdo tutje mitrovica krenohet me ty qe te ka o yll se shum mir knon te gjitah kenget e pelqejn per me se shumti e kisha vequ me mungon e fort esht a te du shum nga adhurusja jote bardha mitro

 159. Anonymous // September 18, 2009 at 1:31 AM  

  o blero je fantastik vallahi pak kto fjal esht me ti than ty je shum i mir e vashdo tutje mitrovica krenohet me ty qe te ka o yll se shum mir knon te gjitah kenget e pelqejn per me se shumti e kisha vequ me mungon e fort esht a te du shum nga adhurusja jote bardha mitro

 160. Anonymous // September 18, 2009 at 1:31 AM  

  o blero je fantastik vallahi pak kto fjal esht me ti than ty je shum i mir e vashdo tutje mitrovica krenohet me ty qe te ka o yll se shum mir knon te gjitah kenget e pelqejn per me se shumti e kisha vequ me mungon e fort esht a te du shum nga adhurusja jote bardha mitro

 161. Anonymous // September 18, 2009 at 1:31 AM  

  o blero je fantastik vallahi pak kto fjal esht me ti than ty je shum i mir e vashdo tutje mitrovica krenohet me ty qe te ka o yll se shum mir knon te gjitah kenget e pelqejn per me se shumti e kisha vequ me mungon e fort esht a te du shum nga adhurusja jote bardha mitro

 162. Anonymous // September 18, 2009 at 1:31 AM  

  o blero je fantastik vallahi pak kto fjal esht me ti than ty je shum i mir e vashdo tutje mitrovica krenohet me ty qe te ka o yll se shum mir knon te gjitah kenget e pelqejn per me se shumti e kisha vequ me mungon e fort esht a te du shum nga adhurusja jote bardha mitro

 163. Anonymous // September 18, 2009 at 1:31 AM  

  o blero je fantastik vallahi pak kto fjal esht me ti than ty je shum i mir e vashdo tutje mitrovica krenohet me ty qe te ka o yll se shum mir knon te gjitah kenget e pelqejn per me se shumti e kisha vequ me mungon e fort esht a te du shum nga adhurusja jote bardha mitro

 164. Anonymous // September 20, 2009 at 8:13 AM  

  o blero te lutem prano add nese ti me te vertet je blero prano add aurela_vu5@live.com

 165. Anonymous // September 20, 2009 at 8:14 AM  

  ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo blero prano add teme aurela_vu5@live.com

 166. Anonymous // September 20, 2009 at 8:14 AM  

  ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo blero prano add teme aurela_vu5@live.com

 167. Anonymous // September 20, 2009 at 8:14 AM  

  ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo blero prano add teme aurela_vu5@live.com

 168. Anonymous // October 5, 2009 at 11:35 AM  

  shum i mir je veq kisha dasht me ta ba ni pytje pse ke shenu add kur si pranon adhurust e tu aban me dit aedhe ma i qart esht zhabari se tavniku hhaahah tavniku sesht sity po esht tavnik katun ggagga nga aurela mitro

 169. Anonymous // October 5, 2009 at 11:35 AM  

  shum i mir je veq kisha dasht me ta ba ni pytje pse ke shenu add kur si pranon adhurust e tu aban me dit aedhe ma i qart esht zhabari se tavniku hhaahah tavniku sesht sity po esht tavnik katun ggagga nga aurela mitro

 170. Anonymous // October 7, 2009 at 12:57 PM  

  esht e vertet kjo adresa e juaj blero

 171. Anonymous // October 20, 2009 at 6:35 AM  

  o blerim ti je murt qysh moj (teuta krasniqi)qysh je feju me bleron a ai e ks meritu ni puturk per grue ti je m e mir.nga xona diu

 172. Anonymous // October 20, 2009 at 6:39 AM  

  o blerim ti je mut qysh moj (teuta krasniqi)qysh je feju me bleron a ai e kish meritu ni puturk per grue ti je me mir.nga xona diu
  edhe a e din qka mir ta ka bo besa gashi qe te ka lan ato qe te dojn ty mut je mut jeni se ju budall
  trent jn ata e e doj bleri mutin me seter qe rrin veq vesh muti i vogel si ahsan

 173. Anonymous // October 20, 2009 at 6:40 AM  

  o blerim ti je mut qysh moj (teuta krasniqi)qysh je feju me bleron a ai e kish meritu ni puturk per grue ti je me mir.nga xona diu
  edhe a e din qka mir ta ka bo besa gashi qe te ka lan ato qe te dojn ty mut je mut jeni se ju budall
  trent jan ata e e doj bleri mutin me seter qe rrin veq vesh muti i vogel si sahan

 174. Anonymous // November 1, 2009 at 8:56 AM  

  blero kendon shum bukur,askush nuk percjell ate emocion si ti..suksese o yll bote

 175. xili kasapi // November 7, 2009 at 4:49 PM  

  hej Blero . jag bara skulli hälsa . du är en snäll kille och du sjunger gansak bra kram . från Xili kasapi

 176. Anonymous // November 28, 2009 at 3:50 PM  

  o blero kuje more ti apo vjem npej opet se naka mar malli per ty tunggggggggg nga peja edhe me dal nfoto opet

 177. Anonymous // November 28, 2009 at 3:52 PM  

  je shummmmmmmmm i mir du shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss tung nga peja

 178. Anonymous // November 28, 2009 at 3:54 PM  

  o blero shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm me pelqen kenga jote la vida jote me dosta du shuuuuuuuuuum

 179. Anonymous // November 28, 2009 at 3:57 PM  

  o blero me pelqen kenga jot la vida loka me dosta du shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm kissssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss

 180. Anonymous // December 4, 2009 at 7:14 AM  

  blero me pelqen shum je teper i mir kam kujtim nje foto nga ti me shpatin kasapin ne space club tung nga peja

 181. Anonymous // December 4, 2009 at 7:16 AM  

  blero me pelqen shum je teper i mir kam kujtim nje foto nga ti me shpatin kasapin ne space club tung nga peja

 182. Anonymous // April 1, 2010 at 8:30 AM  

  jam ardita ni adhuruese e flakt e bleros jam nga rrethi i rahovecit deshira ma e madhe e imja me e pa bleron live niher edhe nese vdes,vdes pa merak te uroj shum fat ne jet dhe ma te rensishme shendet te uroj te gjitha te mirat sukse ne karrjer gjdo te mir

 183. landti // January 9, 2011 at 3:57 AM  

  o blero ska me ty lumja aj nan qe te ka bo ska bre me ty qfar zani ki ti se ka as lopa ta qifsha rodin e nanes se lyp me ta qi pederrin ...... edhe o ped shum hije te ka fistani ani mo miniqi kukuku me ba me te pa naj djal me fustasn menihere ta lyp

 184. Anonymous // November 28, 2011 at 2:07 PM  

  blero nuk je aq i mir po ka met me than qe je se kerka hiq nuk je ama bash hiqqqqqqqqqq ku t ra nafak teuta krasniqi(sarandina )me marr gru be

 185. Anonymous // January 6, 2012 at 4:32 AM  

  kiriki kok o knusi teutes nsa ora pe qon grun kikiukiuiriikiuuukkk valla katastrof jee aa veq kaniher pom peleqen kanga qe e ki qit me qekikqin e me at sorren krrjakukuk mjauu juj pershenedes ni adhuruse e flakt yyyyyfff

 186. Anonymous // January 6, 2012 at 4:19 PM  

  blero je nje hiq esht ai bukurosh noizy pa ti qe svlen

 187. Fghkfhk Dfgaert // June 27, 2018 at 7:30 PM