BLEJ ONLINE

Mariza Ikonomi

Posted by kushi | 3:11 PM | 7 comments »

Mariza Ikonomi 01
Mariza Ikonomi Photo 02
Mariza Ikonomi 03

7 comments

 1. Anonymous // July 13, 2008 at 4:01 PM  

  ooooooooo Mariza IKONOMII osht dredhz,moll,pjeshk,qershii,dardh,pjepen,kivi,ooo bree tper emir oshtt sii sheqerr pff anii ju katunarett kishe po nida diqkaa pfff ani ajoo macc po oj loqk me kon macc duhesh muu krenuu se mccat jon shum tmiraa po garant tii jee mett paa sii bretkocc ahaahhhaah qashtuu garant jee .TE DUAAAA TE DUAAAA

 2. Anonymous // September 13, 2008 at 8:56 AM  

  the queen of albanian muzik,

 3. Anonymous // January 25, 2009 at 2:29 AM  

  mariza shkret eshte e mire por e prishi veten kur shkoj u lidh me vellain e kurves me ordinere te tiranes manjola priftit nuses te mireit te xhikes.cdeshe moj marize ne ate familje te degjenerume.manjola shkon qihet ne sy te djalit te vet dhe shkon shkerdhehet me kriminelet qe vrane burrin e saj.gjithsesi ti si kengetare je shumee zonja ajo dihet,kush te shan pastaj smerr veshe nga muzika.te uroj gjithe te mirat.uenda

 4. loti@bosi.com // May 9, 2009 at 8:54 AM  

  tpaska dal ty cica
  qe po vi po ta lipi oj piqk

 5. Anonymous // May 17, 2009 at 3:38 AM  

  MOS E KE GJE MOTER LARASKEN QE I NGJAN SHUME NGA ZERI? me zerin qe ke ti, te can daullen e veshit.

 6. Rambo // October 16, 2009 at 2:13 AM  

  Mariza eshte kengetarja me e bukur shqipetare
  edhe per nga pamja edhe kur kendon nuk ka asnje qe ja kalon
  e meriton nje kompliment shum te madh
  Bravo

 7. Fghkfhk Dfgaert // June 27, 2018 at 7:41 PM