BLEJ ONLINE

Miranda Hashani

Posted by kushi | 3:08 PM | 2 comments »


Miranda Hashani 01
Miranda Hashani Foto 02
Miranda Hashani 03

2 comments

  1. Anonymous // October 7, 2008 at 1:25 PM  

    boll e bukur je veq kush ta ka inati s me lind ne paris e pa mende te madh skom pa hala ne jet bre bukuri ta kqyr gjdokush veten aty osht pun e zotit qysh te fal zoti nga bukurija tung nga alketa

  2. Anonymous // December 29, 2008 at 2:05 PM  

    miranda hashani osht bash inson njeri.sdi qa pe shani bre kuku cfar njerz.cdo njeri i ka te kqija dhe te mira.ndoshta nuk ka nje bukurie aq te madhe por ka karakter te nje femre po besa skini faj ju jini msu me kurva qe zhveshen.sukseseeeeeeeeeeeeeeeeeee