BLEJ ONLINE

Malesori

Posted by kushi | 1:47 PM | 39 comments »

Photo te kengetarit i njohur si Malesori nga Mali i Zi
(kliko ne foto per ta zmadhuar)
Malesori Photo Foto
Malesori Photo Foto

39 comments

 1. Anonymous // July 21, 2008 at 3:08 AM  

  te dua shuuuuuuuuuuuuuuuum

 2. Anonymous // July 21, 2008 at 3:09 AM  

  kthehuniiiiiiiiiiiii

 3. Anonymous // September 8, 2008 at 6:37 AM  

  bukuroshi i malsis te dua

 4. Anonymous // September 8, 2008 at 6:38 AM  

  bukuroshi i malsis te dua

 5. Anonymous // September 8, 2008 at 6:38 AM  

  bukuroshi i malsis te dua

 6. Anonymous // September 24, 2008 at 8:33 AM  

  QE JE NGA MALSIA DUKESH QE NE FYTYRE . NA FELLIQE EKRANIN . IK VETE ME MIRE SE DO TE MARRIN NJEREZIT ME GURE....

 7. Anonymous // September 24, 2008 at 8:33 AM  

  QE JE NGA MALSIA DUKESH QE NE FYTYRE . NA FELLIQE EKRANIN . IK VETE ME MIRE SE DO TE MARRIN NJEREZIT ME GURE....

 8. Anonymous // September 24, 2008 at 8:33 AM  

  QE JE NGA MALSIA DUKESH QE NE FYTYRE . NA FELLIQE EKRANIN . IK VETE ME MIRE SE DO TE MARRIN NJEREZIT ME GURE....

 9. Anonymous // October 10, 2008 at 2:59 AM  

  o malesor heku fjaleve te qatyne qe ta kan inati,ti je me i miri

 10. Anonymous // October 16, 2008 at 2:13 PM  

  e du malesine dhe e du shum malesorin

 11. Anonymous // October 26, 2008 at 6:48 PM  

  qe je nga malesia shifet nga bukuria jote e krenaria shqiptare qe ki ne vehte.rroft malesia e madhe e rroft malesori

 12. Anonymous // November 12, 2008 at 6:49 AM  

  mpuq malesor

 13. Anonymous // December 7, 2008 at 1:12 AM  

  ta ha zemren malsior...

 14. Anonymous // December 16, 2008 at 12:35 PM  

  OO OO KUSH FOL PER MALSORIN KEQ JA KA INATIN ...SEPSE SKA MASHKULL MAT BUKUR SE KY YLL KIS MALSOR TE PERSHENDES ELMA

 15. Anonymous // December 16, 2008 at 12:36 PM  

  MALSOR KIS NE FAQE SE JE MA I MIR ..E KUSH FLET KEQ PER TY ISHALLA BAN NDSHJE ..KISS ELMA PR

 16. Anonymous // December 25, 2008 at 1:19 PM  

  o qka kini me dasht ket maqorr te malsis asht meta qu tugin

 17. Anonymous // January 5, 2009 at 7:05 AM  

  o malsor e kom ni foto me ty qe kom dal ni koncert ne kish hehh valla je kengtar me shum vler hallall te koft veq kush ta ka inati njerzit qe jan shum te ulet me kultur normal thon qka te don ti e vazhdon rrugen ashtu si nje kengetar me moral e me te gjitha hallaall viktori ta bon muziken ne dasme djali i dajes tem osht edhe toni..ok ju pershendes treshes ju kom daj sepse dajet i kom ne malsi kshtu qe ju kom daj nji pershendetje shum te uroj fat bile ne dashni se ti emeriton ni qik te mir malesor qaoo gjitha te mirat ne jet

 18. Anonymous // January 5, 2009 at 7:10 AM  

  o malesor valla je hallaaaall mos shkruni palidhje njerz se ju veq qka fllliqi me fjal te pista e ky vashdon rrugen evet me vler te madhe edhe i bukur asht vallaa une qe thash daj i kom viktorin edhe tonin bash djal te dajes i kom emalsorin e kom pak ma larg ama kom respekt per ta shum see asht per me ja dhan doren pasha zoten aa qao kaloni mir njerz mushi more men noj her se me qito men don me dek populli shqiptar me banalitete qe etregojn veq budallakin evet me kritika e sdojn tjetr veq me kon ne ved te malsorit e shum te tjerve heheh po kurr me qito men as ne mal me shku ju njerz e jo mo ne diqka ma te lart ju pershendes qaoo malsor je ma i miri

 19. Anonymous // January 15, 2009 at 2:45 PM  

  o dudi i malcis shum hapesh para tv shka ma drridh at kam kur knon si tarak dhe qasi imadh

 20. Anonymous // January 22, 2009 at 5:15 PM  

  familja ti ushtar te kralj nikolles jan kan kan pre sa kan mujt shiptar

 21. Anonymous // January 24, 2009 at 4:59 PM  

  malesori osht yll,e ju flisni sa te doni,rrofsh malsor

 22. Anonymous // January 24, 2009 at 6:04 PM  

  malsori nr 1 dhe pike

 23. Anonymous // January 24, 2009 at 6:09 PM  

  shum e du kongen adres e gabuar,tunggg

 24. Anonymous // January 26, 2009 at 10:00 PM  

  malesori eshte me i miri.persh nga prishtina

 25. Anonymous // January 31, 2009 at 4:30 PM  

  e dua shum malsorin

 26. Anonymous // February 25, 2009 at 8:28 AM  

  hallall o malsor po kendon shum mir po pse nuk pojanis me knu tallava je shum i mir po matbukur e ke muzikantin vikt... asht rrush

 27. Anonymous // March 13, 2009 at 11:44 AM  

  rroft shqiperia etnike

 28. Anonymous // April 21, 2009 at 11:31 AM  

  shum bukur kendon...

 29. Anonymous // May 11, 2009 at 6:14 AM  

  more peder te kan pa gjinja me me mashkull tu qi ja merrshe ne goj si akullore

 30. Anonymous // May 14, 2009 at 7:05 PM  

  hahah qfar idiotash ka sa nuk e marr me mend.Malesori eshte nje kengetar shum i mire,e ti ja paske inati

 31. Anonymous // July 4, 2009 at 8:45 AM  

  valla i bukur shum je ta kan inati se i kall qikat per qata mos t'han bile ma i miri jeeeeeee

 32. Anonymous // July 20, 2009 at 12:11 PM  

  malesori asht ma i miri edhe ma i moralshmi aaa e ju qe po shkruni nashti po ja filloni nga vetja phhiii sa palidhje bre une e kom pa malsorin bre une di se ju po shkruni veq palidhje se normal se nuk kini kry shkoll sa duhet veq deri ne kl te 2 hauahauhaau se me pas kry ma shum kishi shkru si njerz noram e jo si dalun meq

 33. Anonymous // July 20, 2009 at 12:17 PM  

  malsori jo vetem qe knon mir edhe ka stil per muzik po edhe osht i morlashemm e nuk kini nevoj per me shkru kshtu e mu sill palidhje edhe njo dine se malsori asht kengtari me serioz ne gjith edhe per qata jo vetem qe shikojn edhe ndegjojn kengen e tij po edhe ftojn ne gzime e festime me pas ne mesin familjar kuptohet se per qa e kom fjalen edhe ne martesa-dasma!!.. edhe pershendetje nga mbesa e malsis pershnedetja shkon per treshen

 34. Anonymous // July 20, 2009 at 12:29 PM  

  e ti qe ke shkru demek se po ta flliq tvv malsori kqyre more vetin se noshta qitashe ki bo netin apo noshta hin en net caffe e veq hajt kishe po shkruj qaty ti duhesh me dit qka po shkrun ejo me ofenduu mu ma mer menja qe malsori i lexon kto komente aapo ok mos elasht zoti njeriun pa ksi njerz se duhet kaniher edhe maslori e shum vip-a mu kesh me ksi njerz qaoo malsor je i mrekullushem te pershendes!!.. nga mbesa e malsis

 35. Anonymous // July 20, 2009 at 12:31 PM  

  je shum i mir

 36. Anonymous // July 20, 2009 at 12:32 PM  

  je shum i mir malsor edhe zerin eki shum te qet edhe i bukur valla je hiq mos ta nin suksese

 37. Anonymous // July 20, 2009 at 12:35 PM  

  ejj qaq koka munu njani met shaj o malsor sa qe paska gabime artografike hahaha po norma se nuk din me velersu malsorin edhe vlerate tij je shum i mir malsor suskese te medha ne jet u gzofsh gjithon

 38. Anonymous // October 9, 2009 at 2:30 PM  

  pershendetje malsor besoj se gjdo koment e lexon kuptohet se ke komente te ndryshme e aata njerz qe nuk e din vleren e nje kengetari si ti shprehen nga mos dija me kuptime te ndryshme por puna dhe vlera ne te cilen je sot besoj se gjdo njeri nga ne do te deshironim te ishim ti eke vleren si kengetar shum i mir zeri yt sebashku me kengen tende e krijojn nje malesor te famshem suksese gjithmon

 39. Anonymous // January 6, 2012 at 4:23 AM  

  tung ju pershendes ka koh qe sju kam shkru komment malsor je shum i mir hallaall u gzofsh bre dajkoo ju pershndet mbesa e malsis treshen hehe mat mirt jeni urime festat hmm gati harrovaa...