BLEJ ONLINE

Benet Kaqi

Posted by kushi | 11:10 AM | 12 comments »

Benet Kaqi Kaci photo photos foto
Benet Kaqi Kaci photo photos foto
Benet Kaqi Kaci photo photos foto

12 comments

 1. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // August 25, 2008 at 4:50 AM  

  O TLUMTE NA QE I KEMI HOMO'SEKSUALET PO TMIRE I KEMI MASHELLA JO KOFTE MOS NA I RAFTE KUSHE MSYSHE HOMO'SEKSUALVE TANE SHQIPTAR po HOMOBENET KAQI QA JONE KTO BUZE TUATE SIKUR PIDHI I PELS KUR T'PSHURRETE O BENET KAQA T'KEMI HOMO LLAKUM BUKUROSH.

 2. Anonymous // September 30, 2008 at 9:53 AM  

  sinqerisht shum i bukur je uuuu edhe mos harro ke edhe zo t'lezetshem BENET KAQIIII.............

 3. Anonymous // October 21, 2008 at 2:13 PM  

  O Benet Kaci je ma i miri ma i dituri me i mencuri. Keta mashkujt tane jan fshatare te pa shkolluar prandaj nuk duhet me iu idhnu sepse ata jane te mjere. Andrrojne te shkretit me qene si ti por zoti tti ka dhane te gjitha hall te qofte .Jemi disa studente te urojme fat

 4. Anonymous // October 21, 2008 at 2:14 PM  

  O benet Kaci je ma i miri moderator ne Kosove lum ne qe te kemi. Blerta me shoqe Prishtine

 5. Anonymous // October 21, 2008 at 2:19 PM  

  O Bnenet
  Je moderator i mire por edhe kengetar ishkelqyeshem. Tregoj ketyne selakve se si kendohet se si moderohet . Keta te shkretit nuk din as te flasin , Ta kane inatin dhe xhelozine sepse kurr te shkretit nuk mund te arrine asgja ne kete jete dhe ngelin deri ne vdekje anonymous
  Vjollca me shoqe nga Franca

 6. Anonymous // February 9, 2009 at 5:54 PM  

  a thua a e merre ne goje ky hiq

 7. Anonymous // February 16, 2009 at 9:46 AM  

  fantazi ke dal:D

 8. Anonymous // February 16, 2009 at 9:47 AM  

  ta du jeten aaaaaaaaaa teper i mir je a.Pa ofendime ju lutna veq xhelozat japin ksi comment:D

 9. Anonymous // June 3, 2010 at 12:57 PM  

  benet vetem vazhdo qishtu se maj bukri je vetem perpara kalli

 10. Anonymous // June 28, 2011 at 6:03 AM  

  sinqerisht je shum peder

 11. Zheng junxai5 // July 15, 2016 at 6:30 PM  
 12. Fghkfhk Dfgaert // June 27, 2018 at 7:35 PM