BLEJ ONLINE

Tingulli 3 nt

Posted by kushi | 11:11 AM | 157 comments »

Getoar Selimi or commonly known as Getoari or Ghetto Gold is a well-known Kosovar Albanian rapper, member of the rap group Tingulli 3nt and head master of Baba Records as well as writer of a large group of Albanian rap songs. His hits include "Prishtina Fuckin' City", "Kishe une bukuroshe", "Llokum me arra", "Vesa", "Dridhe bothen" etc. Most of his songs are a duo with Agon Sylejmani, the other member of Tingulli 3nt, while among his most successful launches has been "Dridhe bothen" featuring the Albanian exotic signer/dancer Çiljeta Xhilaga. Nonetheless, despite a great popularity among the ethnic Albanian youth, Getoar has often been criticised for banality, inappropriate vocabulary and offence to the values of the Albanian music and culture.

In 2006 Getoari released another successful song "Të 2" featuring Elvana Gjata, an attractive finalist of the Albanian Idol series.
Tingulli 3 nt 01
Tingulli 3 nt 02
Tingulli 3 dhe ElvanaGeti dhe Elvana Gjata


157 comments

 1. spota // July 1, 2008 at 8:52 PM  

  i kam degjuar ne fillim te kariares albumet e juve me se shumti,po kur e pash qka eshte repi (dissi) e edhe pse pak vone filloj karrieren edhe Reperi i madh shqipetar, e te
  la me bo fam te analfabetat, qe edhe vet jam kan degjues e kengeve te tua, ma e pash qe repin me kualitet e ka Unikkatili E pershendes edhe ppse sme njeh, pune me te madhe ben Ai edhe arrin me shum,

  e kom nje pyetje GETUAR,
  e di qe smunesh me mu pergjigj,
  po a e shikon(degjon) ti najher veten ne TV breh, pash familjen a nuk tjen marre qysh knon a? hmmmm, me ato kenget e tua as as as CD-ROMI sme punon bre, sa per amatera, shum shpejt kan arrijt, edhe ju kan mbulu famen, sorry:S.
  Respect for Etno Engjujt*tmire jane ,DJ-Cimi, Caspoo, Lyrical Son e shum e shum tjereve

 2. spota // July 1, 2008 at 8:55 PM  

  sa per me bashkpunu ti me Unikkatilin, hmmm
  ia njyllos famen,
  je Laaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarg tij, mos harro!

 3. Anonymous // July 5, 2008 at 10:24 AM  

  ej geti shum videoklipin e mir e ki bo a amo konga shum shum emir si ti si je i mir qashtu edhe konga hehehe.mos ta ndin bre qa foli shqiptart se prej inotit e kan valla.t du shummmm adhurusja jote ma e madhe.

 4. Anonymous // July 7, 2008 at 6:15 AM  

  ej na shqiptar jena si miza mas muti edhe kishe shum patriota te mdhaj veq se shan unikatili ai shte car jo o shqiptar trimat u pan 1999 edhe prej amerikes jon ardh pse nuk erdh ai masi koka qaq trim qe pe dojka kosoven po leni kto llafe se ai eshte trim prej goje qysh spriton gjdo kenge e man karin ne goj. RITMI RRUGES,TINGULLU 3,HIJA JETES,2PO2,NUMERO .1.si mas lufte tan u fryshin a ne luft krejt mit i kan marr ne qaf jau kan nxa birat.e e ju TINGULLI TRENT halla se kur ju qitni album sikur tash halla ju kof per album komplimente .ciao mos u bani nervoz po kto jan disa fjal qe i din tan e kosove kush asht kush.

 5. Austrian girl // July 8, 2008 at 4:07 AM  

  un jam Austrian girl e i pershendes Tingullin te trent!
  Krejt ju shajn juve po apet krejt jau blejn CD apo i Downloadin KOngt e juve. PO veq jau kan inati se keni fam te madhe ne kosove e ne shipni! Baba Records jeni mat mirt.

  E pershendes Liberian Selimin RESPECT per ty je shum i bukur dhe shpresoj qe arrit qdo te mir. haha armendin qdo her ekom qu te ti meta morr emailen tone mema dhon mu e tani folshem me ty shum e gati kemi kalu bashk ..!

  tash jam ba topmodele e prap te adhruoj shum mc_libi ;)

  pershendetje nga une

 6. abi // July 8, 2008 at 9:29 AM  

  ej bira bushtre mos folni keq per tingulli 3nt se u a çi ma te miren ne shpi e sidomos geti mo e sha.ej geti mundet me e pas msn tende jam fansi jot me i mir mendoj abi macedoni.abi_asesino@hotmail.com

 7. Anonymous // July 9, 2008 at 4:33 AM  

  hahhah kuje beba ee bacit qka je ka ban oo ti qifsha nane bab e dy prindpo ti je klloshar mar mut se ti je ka munohesh me ba fam te shajt unikkatilin po aai asht bab jo ti nuk je baa mut dhe yne jam kengeta ama une knoj ma mir se ti mar pshurran ti pshurresh veq kur ta nish emrin unik le ma unukkatil mor bulashhh unikkatiki asht mbret tung kelli katolikve

 8. Anonymous // July 9, 2008 at 6:39 AM  

  o tingulli i trent a qush karin po i thoni vetit ja qifsha motrat, se sena te karit jeni

 9. Anonymous // July 10, 2008 at 10:50 AM  

  Cfar papaki o zot o zot

 10. Anonymous // July 12, 2008 at 7:23 AM  

  mu me pelqeni qysh knoni amma sme pelqen qe geti kalon me shume qika e tni i len


  nga hanna

 11. Anonymous // July 14, 2008 at 11:30 PM  

  tung o get je na i mir ne bot o veq vazhdo qeshtu se je na i mir edhe bloro nuk ka shamsa me ta kalu je na i mir se pret piti heeheh tung nga nita

 12. Anonymous // July 14, 2008 at 11:33 PM  

  ej mir e paska pas nita se je na i miri ne bot veq vazhdo qeshtu ta ka inatim valla edhe mir po ju ban qitive si po i mashtor a tung

 13. Anonymous // July 17, 2008 at 6:01 AM  

  qa i niva do komente se i kishi permen skillzat e kta a dini se ata jon pedera sikur tingulli i karit ndaqi me nigu muzik qysh duhet UNIKKATILI osht king per rep se jo kta pederat

 14. Anonymous // July 19, 2008 at 7:12 AM  

  tung fakju fakju shum te smut jeni aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaafakjuuuuuuuuuuuuuuu.

 15. edona // July 19, 2008 at 7:13 AM  

  haha jeni shume te fort tingulli 2nt e sidomos ti geti je shume i fort e per atat qe ju kritiojn mos tjav nin aaaaa qao edona

 16. Anonymous // July 20, 2008 at 9:25 AM  

  viktor djali jem hajde bre mosi te kokshe aq i fort hajde ne kosov e fol nersy se prej amerike mundesh me than gjithqka e ke sha vorrin e adem jasharit e ke sha drenicen bre ta qifsha motren ngoj o mut ta pshurrsha kryqin qe e ke ne gjoks :::::::::: ta qifsha nanen e popodica ta e hut o mut qifsha atin ty o kastravec

 17. Anonymous // July 20, 2008 at 1:33 PM  

  O Tingull i tremt ma te fortit jeni mos ju han qka flasin kat zoj edhe ne K.. i qoni kta reperat se jan kunder juve . K... mos ju han per gjith qka jeni a kat se ju shajn ata ne shpi te tyre jo CD se ju majn por edhe krejt muret i kan me posterat e juv ma te fortit jeni Dido nga Holanda Ju pershendet.tungi

 18. Anonymous // July 24, 2008 at 3:39 AM  

  un shume ju ndegjoj jam nga prizreni edhe jeni shume shume shume te mire uqe de dyt vetem vazhdoni mos tju han hiq per keta qe po folin palidhje se nuk kan lidhje me ju keto fjale tung nag [rizreni ju dua shume te 2-ve

 19. Anonymous // July 27, 2008 at 1:54 AM  

  o ti lindi_12...
  qaty e ki mir kta nuk krahasohe me unikkatil kta jn shum te vogel per unikkatil edhe per tba
  the best unikkatil
  peder getoar selimi

 20. Anonymous // July 27, 2008 at 1:58 AM  

  geti u fryjke para 50 cent-a sa mir jan kan bo pederit,po qysh nuk e gjujshin me patlixhona te kalbt me e rrok midis balli

  the best REBEL a.k.a. UNIKKATIL
  ska si VIKTOR PALOKAJ-ma i miri

 21. kiLe kiLe // July 30, 2008 at 2:53 PM  

  o pidh mashkull po ku je nanen ta qifsha be pederrin e nanes a e din at kangen KALE KALLE un ta kalli moretn o pis se sje kurkush i karit kish un BABA se ti qi varg e vi motra e vllazni e qata qi i ki kojshi edhe mit ne tavan a e din at pacovin e mash qi e njeksh at dit me 14-05-2007 kur kesh tu ta qi motren be pederrin e nanes po kush te ngon ty se BABa i muzikes osht UnIkKaTiLi se nuk ngojm na kalle kalle po un e ngoj KILE KILE e per fund selam pot bojn vranjevcalit be klllosharin e nenes po Elvana ish kan budallic ky kish dal me ty po un as ne foto me ty nuk dal be mutin e nanes a nese don mu taku te kafet e vogla na ni kurdush qi te sho vi ti qi ropt un e ski nevoj mem pa ti mu se botht ti kuqi rryp p pidh mashkull be nanen ta qifsha e motren o o o ncncncncncnncn

 22. Anonymous // August 1, 2008 at 7:18 AM  

  a kta kre te keqijn veq kenget e bukra

 23. Anonymous // August 1, 2008 at 7:18 AM  

  a kta kre te keqijn veq kenget e bukra

 24. Anonymous // August 1, 2008 at 7:19 AM  

  a kta kre te keqijn veq kenget e bukra kenga e fundi kalle sonte ma e mirA

 25. Anonymous // August 1, 2008 at 3:19 PM  

  o muslimuta boll hongret mut qfar tingulli i karit brehh.si unikkatilin ska ´po tregon vet qka o (100% katolik)e ju as qe dihet qa jeni? turq a qa leshin boll hongert mut Unikkatil 4ever edhe nr 1 en ks edhe alb..

 26. Anonymous // August 1, 2008 at 3:21 PM  

  ejj Ju unikkatilit as te kari nuk mmuni me ju ofru e kish po dina qe o rep-i hajt mor qine nonen e juj se sju ka met tjeter en dor .oo muslimutat e karit jau qi nonen ju edhe adhurusve te juj ...

 27. Anonymous // August 1, 2008 at 3:23 PM  

  uu pa qa karin jeni ku erdh 50 cent o bulash

 28. Anonymous // August 1, 2008 at 4:08 PM  

  Ku je o geti qysh pot doket konga Kile Kile e unikkatilit mbretit te rep-it en kosov se ti sen sje veq ni bagel edhe pi ni lope tmadhe i bom se hajt kqyre edhe naj elvan a pe gjon tash .mos u tut se sta rras kush mo...mpuq per adhurusit e unikkatilit..arta...

 29. Anonymous // August 5, 2008 at 11:47 AM  

  hej geti je shum kengetar i mir sidomos qit kengen e fundit kalle sonte me te vertet e ki kall krejt ks-n te uroj suksese edhe nete ardhmen tung klm ciaoooooooooooo.

 30. Anonymous // August 7, 2008 at 6:37 AM  

  ej po sun ri pa mo e lo ni koment geti boss osh bre e si zakonisht me shokt e ti skillz dj bllunt kaos kto kit jon te bashkum krejt bossa unikatili dje ka zon me knu edhe nuk osh si geti ok aj ccao

 31. Anonymous // August 7, 2008 at 6:37 AM  

  ej po sun ri pa mo e lo ni koment geti boss osh bre e si zakonisht me shokt e ti skillz dj bllunt kaos kto kit jon te bashkum krejt bossa unikatili dje ka zon me knu edhe nuk osh si geti ok aj ccao

 32. Anonymous // August 10, 2008 at 7:48 AM  

  o geti pse mendon se je me i miri pse s e qmon kerkon qfar femre ke pas si elvana ska mo po je shku je ngul nat tjetren shum lop je a per qito sene veq zani yt um pelqen shum edhe kongte tua veq tish kan dikush tjeter si person nvenin ton ish kan super se karakteri yt edhe intelegjenca jote jon nen 0 hahaha MARRE.....

 33. Anonymous // August 12, 2008 at 4:55 AM  

  po shka po folni bre palidhje ta q**** motren po ky ska moter :P hhahahahaahah

 34. Anonymous // August 16, 2008 at 11:03 AM  

  O Ti KaToLiK i KarIt mos fol per fen muslimane se mas pari na jena mat paq se katolikt edhe kena moral ma shum se ju oj lop ta qifsha nanen popodic per ta qifsha kryqin e karin o mut fuck qifsha mutin ta qifsha nanen midis kishe shkoni mytnu me unikkatil te karin ku jan koncertet e viktor mutit qqe thojke ka me ban koncert ne pr ku jan ? spo ja man botha me ardh ne ks mas pari ati duhet mi ardh marre qe e ka sha adem jasharin se mos me kan baca adem na kish dal bari mi vorr tash ishim ne boten tjeter e tash shko e livdoma viktor lucin po apet se apet kerkushi sjeni e ju fuck viktor fuck unikkatil fuck katolik

 35. Anonymous // August 20, 2008 at 4:41 PM  

  hej ju jeni pisat ma te medhenj ne ket bot nuk keni as edukim por as kultur gabeli zanes gabel a me te shame i thu vetes kengetar a???? o shko ne psihiater e kontrolloje trurin se nuk je normal ps,dr,pr.Gashi

 36. Jeton // August 23, 2008 at 8:29 PM  

  oooooooooo bossa jeni bre vec tepara se kto unikkatilit lipin t'ci ropt npidh se aj muti ha mut me goj vec edhe prej amerik edhe qeni ce le nuk ha e ska xha prej tyne ti je nr 1 po ta kan inati e kush ta ka inati ju cift nana tung klm

 37. prii1shtinalia ++ ferizajliia // August 28, 2008 at 3:52 AM  

  o jav qifsha familjenn ,ju ja qitni katilit 1 diss ai jau kthen 1 album o pidha , ju skini koqqe more mu shty me katilin , hala qetash ja keni niss me sha ne repp ncncnc

 38. Anonymous // August 28, 2008 at 6:52 AM  

  ehj ju qe e shani getin po vi tham mos hani mut se de vi cihet nana shum shpejt edhe ni lajm e kam cata ce jan unikatil va cifja familen kit po edhe mit e shpish nuk du ta ni ni fjal tkece per getin se familen de va cii ok. Un qe e krehi barin nuk jam narkoman une jam musliman me bajram e ramazan

 39. ergesa // August 30, 2008 at 2:33 PM  

  ej nervat mi thin br ekur dilni ju sidoms ti geti shum katastrof je spot vjen marre mor me kendu ksi kengsh po nejse se te shkojn per ftyre shum i pist je me fal si po te them ama kejt budall shum bajat ani ti me elvanen kukukku po ajo yll asht per ty bre ti je shum njeri palidhej

 40. ergesa // August 30, 2008 at 2:35 PM  

  ej ti anonimi ti krejt budall koke ani ti ramazan kukukuk qfar psikopati po shko msov me shkrujt

 41. Anonymous // August 31, 2008 at 9:26 AM  

  Kur jon kon dukagjini star ne prendim e amerik dhe bot,
  prishtinalit e ferizaj gjilan etj
  kurva kan qen tuj pi supa e tuj ju shkue barki shkuuuuuuuuuuuuul more ju jeni ere plhi veq per kurva knoni se ju nuk dini qa osht rapi i vrtet dhe ju kini me msu nga UNIKATILI qa osht rapi i vertet ju qifsha juve krejt nbir tbythes.

 42. Anonymous // September 1, 2008 at 12:27 PM  

  Qysh po thojke qajo Paki i Dukagjinit ne kange
  'Baba'Mama rekords shtini karin n'goj n'byth Rekords qihi ma shum se kurvat.

 43. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // September 2, 2008 at 2:09 AM  

  .
  .
  Kalle Kalle , Kalle HomoSeksual.
  Kalle Kalle , Kalle HomoSeksual.
  .
  UDDja u kthy meeeeeeee ju Qiiiiiiii
  UDDja u kthy meeeeeeee ju Qiiiiiiii
  .
  Kalle Kalle , Kariiiiin Kreeeeeeejt
  Kalle Kalle , Kariiiiin Kreeeeeeejt
  .
  Thithe Thithe , Kariiiiin Kreeeeejt
  Thithe Thithe , Kariiiiin kreeeeejt
  .
  Lyje Lyje , Sperm trupin krejjjjjjt
  Lyje Lyje , sperm trupin krejjjjjjt
  .
  Kalle Kalle , ka te hi nBeth e nBeth
  Kalle Kalle , ka te hi nBeth e nBeth
  .
  Kalle Kalle se baba nejen ja maron
  Karit tone
  Kalle Kalle se baba nejen ja maron Karit tone
  .
  Veq Shtima Fort e une Piskase Forte
  Veq Shtima Fort e une Piskase Forte
  .
  Kalle Kalle , Kalle nBeth Shtima nBeth
  Kalle Kalle , Kalle nBeth Shtima nBeth
  .
  Se e Qije Karin Shume me Beeeeeeeth
  Se e Qije Karin Shume me Beeeeeeeth
  .
  Kalle Kalle , Tranoma Bethen Sonte
  Kalle Kalle , Tranoma Bethen Sonte
  .
  Kalle Kalle Kalle Kreeeeeeeeeeeeejt
  Kalle Kalle Kalle Kreeeeeeeeeeeeejt

 44. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // September 2, 2008 at 2:10 AM  

  .
  .
  Kalle Kalle , Kalle HomoSeksual.
  Kalle Kalle , Kalle HomoSeksual.
  .
  UDDja u kthy meeeeeeee ju Qiiiiiiii
  UDDja u kthy meeeeeeee ju Qiiiiiiii
  .
  Kalle Kalle , Kariiiiin Kreeeeeeejt
  Kalle Kalle , Kariiiiin Kreeeeeeejt
  .
  Thithe Thithe , Kariiiiin Kreeeeejt
  Thithe Thithe , Kariiiiin kreeeeejt
  .
  Lyje Lyje , Sperm trupin krejjjjjjt
  Lyje Lyje , sperm trupin krejjjjjjt
  .
  Kalle Kalle , ka te hi nBeth e nBeth
  Kalle Kalle , ka te hi nBeth e nBeth
  .
  Kalle Kalle se baba nejen ja maron
  Karit tone
  Kalle Kalle se baba nejen ja maron Karit tone
  .
  Veq Shtima Fort e une Piskase Forte
  Veq Shtima Fort e une Piskase Forte
  .
  Kalle Kalle , Kalle nBeth Shtima nBeth
  Kalle Kalle , Kalle nBeth Shtima nBeth
  .
  Se e Qije Karin Shume me Beeeeeeeth
  Se e Qije Karin Shume me Beeeeeeeth
  .
  Kalle Kalle , Tranoma Bethen Sonte
  Kalle Kalle , Tranoma Bethen Sonte
  .
  Kalle Kalle Kalle Kreeeeeeeeeeeeejt
  Kalle Kalle Kalle Kreeeeeeeeeeeeejt

 45. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // September 2, 2008 at 2:10 AM  

  .
  .
  Kalle Kalle , Kalle HomoSeksual.
  Kalle Kalle , Kalle HomoSeksual.
  .
  UDDja u kthy meeeeeeee ju Qiiiiiiii
  UDDja u kthy meeeeeeee ju Qiiiiiiii
  .
  Kalle Kalle , Kariiiiin Kreeeeeeejt
  Kalle Kalle , Kariiiiin Kreeeeeeejt
  .
  Thithe Thithe , Kariiiiin Kreeeeejt
  Thithe Thithe , Kariiiiin kreeeeejt
  .
  Lyje Lyje , Sperm trupin krejjjjjjt
  Lyje Lyje , sperm trupin krejjjjjjt
  .
  Kalle Kalle , ka te hi nBeth e nBeth
  Kalle Kalle , ka te hi nBeth e nBeth
  .
  Kalle Kalle se baba nejen ja maron
  Karit tone
  Kalle Kalle se baba nejen ja maron Karit tone
  .
  Veq Shtima Fort e une Piskase Forte
  Veq Shtima Fort e une Piskase Forte
  .
  Kalle Kalle , Kalle nBeth Shtima nBeth
  Kalle Kalle , Kalle nBeth Shtima nBeth
  .
  Se e Qije Karin Shume me Beeeeeeeth
  Se e Qije Karin Shume me Beeeeeeeth
  .
  Kalle Kalle , Tranoma Bethen Sonte
  Kalle Kalle , Tranoma Bethen Sonte
  .
  Kalle Kalle Kalle Kreeeeeeeeeeeeejt
  Kalle Kalle Kalle Kreeeeeeeeeeeeejt

 46. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // September 2, 2008 at 2:10 AM  

  .
  .
  Kalle Kalle , Kalle HomoSeksual.
  Kalle Kalle , Kalle HomoSeksual.
  .
  UDDja u kthy meeeeeeee ju Qiiiiiiii
  UDDja u kthy meeeeeeee ju Qiiiiiiii
  .
  Kalle Kalle , Kariiiiin Kreeeeeeejt
  Kalle Kalle , Kariiiiin Kreeeeeeejt
  .
  Thithe Thithe , Kariiiiin Kreeeeejt
  Thithe Thithe , Kariiiiin kreeeeejt
  .
  Lyje Lyje , Sperm trupin krejjjjjjt
  Lyje Lyje , sperm trupin krejjjjjjt
  .
  Kalle Kalle , ka te hi nBeth e nBeth
  Kalle Kalle , ka te hi nBeth e nBeth
  .
  Kalle Kalle se baba nejen ja maron
  Karit tone
  Kalle Kalle se baba nejen ja maron Karit tone
  .
  Veq Shtima Fort e une Piskase Forte
  Veq Shtima Fort e une Piskase Forte
  .
  Kalle Kalle , Kalle nBeth Shtima nBeth
  Kalle Kalle , Kalle nBeth Shtima nBeth
  .
  Se e Qije Karin Shume me Beeeeeeeth
  Se e Qije Karin Shume me Beeeeeeeth
  .
  Kalle Kalle , Tranoma Bethen Sonte
  Kalle Kalle , Tranoma Bethen Sonte
  .
  Kalle Kalle Kalle Kreeeeeeeeeeeeejt
  Kalle Kalle Kalle Kreeeeeeeeeeeeejt

 47. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // September 2, 2008 at 3:43 PM  

  Ja kadal dal
  po kthehete DUKAGJINI me ju QI
  juve kengetare POP HomoKurva
  te gjithve andeje
  Ja erdhi KANUNI i DUKAGJINIT.

 48. U.D.D.;DEQAN'I-DUKAGJIN'I. // September 2, 2008 at 3:44 PM  

  Ja kadal dal
  po kthehete DUKAGJINI me ju QI
  juve kengetare POP HomoKurva
  te gjithve andeje
  Ja erdhi KANUNI i DUKAGJINIT.

 49. Anonymous // September 7, 2008 at 8:35 PM  

  o ngoni bala katunar qe sedini qkadhe prej kujt ka lind hip hop .....hip hop...ka lind ne dhjetor ne studion e baba recos..(geti)agoni bashk meto kta jen kan tre edhe nje shok itynev po aj la muziken dul ngurbet ...agonin tezak ekam un ...osht i rrezikshum.,si han kari per kurgjo,poashtu edhe geti dyt jan edhe facera po edhe pidha tnans..idu shum mas tynev luj per muzik qe bojn ket kang idi edhe presjet jav di ku ikan ne keng .kta i nxojn pidhat mat mirt a unikatili ska shan po shkon mu qfry me naj pub me pare e ika hargju paret sun po qet album mo hhaha ..emirpret kossova unikatlin(victor)haha mos mujsha me vra kome ja qi nanen me thik qka ely buken haha

 50. Anonymous // September 8, 2008 at 5:11 PM  

  Tuc.Frigacak.Pul.Lepurush.Pordh.Shkul.
  pse ki shkrujt Anonim po tregohu me idintitet te vertet e ka thue kishe jemi dikushi
  po ju jeni SupaPodravka.
  babat mamat dine me kendue veq POP per HomoKurva
  Shihi DUKAGJININ qyshe kendojne RAP Agresiv e HIP HOP Komik
  e ju deri sot nuk kini dite vertete qa eshte RAP e HIP HOP se kini kendue Tallava pa dite hiq
  e sote DUKAGJINI po ju meson RAPin e HIP HOPin e Vertete
  dhe ju nga sot e mrapa kini me mesue nga Mesusit e DUKAGJINIT.

 51. Anonymous // September 8, 2008 at 5:12 PM  

  Tuc.Frigacak.Pul.Lepurush.Pordh.Shkul.
  pse ki shkrujt Anonim po tregohu me idintitet te vertet e ka thue kishe jemi dikushi
  po ju jeni SupaPodravka.
  babat mamat dine me kendue veq POP per HomoKurva
  Shihi DUKAGJININ qyshe kendojne RAP Agresiv e HIP HOP Komik
  e ju deri sot nuk kini dite vertete qa eshte RAP e HIP HOP se kini kendue Tallava pa dite hiq
  e sote DUKAGJINI po ju meson RAPin e HIP HOPin e Vertete
  dhe ju nga sot e mrapa kini me mesue nga Mesusit e DUKAGJINIT.

 52. Anonymous // September 10, 2008 at 4:49 AM  

  o ku jeni o pidhat e nans bre ju adhurust e getit a e din qa osht aj peder i karit se me ardh robt jau qi getit edhe adhurust e tina hej a e ke ni at kangen intro kush munet me rrxu katilin aj jau qi robt ju faron tanve ty edhe hysenit edhe kush ti del ne rrug pershendetje per adhurust e rrebelit

 53. Anonymous // September 12, 2008 at 6:02 AM  

  valla budall me letra jeni posaqorisht ti getuar qysh spote vjen marre me 100 femra tu kalu si p.sh fatime kusumi, qiljeten elvanen etj po ti si kelan ato se ato te kan lan ty hahahah 100%jeni budall hahahahaah

 54. Anonymous // September 13, 2008 at 5:20 AM  

  budall me letra jeni a hahaahaahahahahahaahhahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahaahahahahahahahahha

 55. Anonymous // September 13, 2008 at 12:01 PM  

  o boll te qart jeni aaaaaaaaaaa veq vazhdoni edhe puthni femrat

 56. Anonymous // September 13, 2008 at 12:05 PM  

  o zemren jav haksha veq vazhdoni a a guxon genen ismajli me e puth thuj ti hansha cicat aaaaaaaa

 57. Anonymous // September 17, 2008 at 10:52 PM  

  >>> te mir jeni tingull -3nt e vertet asht qe jeni te trent a e kena ni dom qika ne qose ju vyn byrum se e kena per musafir >> ma te mir jan unikatilat ata jan king per juve okee bye mendi-- g..

 58. Anonymous // September 18, 2008 at 9:24 PM  

  .

  IKNI IKNI
  se po vine Tareqte e DUKAGJINit
  kane me ju ethe keqe.
  juve HomoSeksualve Kurva.

 59. Anonymous // September 18, 2008 at 9:24 PM  

  .

  IKNI IKNI
  se po vine Tareqte e DUKAGJINit
  kane me ju ethe keqe.
  juve HomoSeksualve Kurva.

 60. Anonymous // September 18, 2008 at 9:24 PM  

  .

  IKNI IKNI
  se po vine Tareqte e DUKAGJINit
  kane me ju ethe keqe.
  juve HomoSeksualve Kurva.

 61. Anonymous // September 18, 2008 at 9:24 PM  

  .

  IKNI IKNI
  se po vine Tareqte e DUKAGJINit
  kane me ju ethe keqe.
  juve HomoSeksualve Kurva.

 62. Anonymous // September 19, 2008 at 5:43 AM  

  MANGUP OSHT GETI EDHE OSHT FACER PO AJ AGONI AJ OSHT BULASH

 63. Anonymous // September 19, 2008 at 6:10 AM  

  oo nuk ka bree me juu, o ju jeni ma t'mdhajt e botes, asni reper n bot sem pelqen, po ju ma nxerrni veren bree.Nuk e ka vera lezetin pa naj hit t jujin.Jeni Yjeeee.TUNG GJAKOVAAAAA

 64. Anonymous // September 19, 2008 at 4:50 PM  

  -

  o geti apo mut getoari
  a e di qa ka thone U.D.D. per ty
  ka thone shpejte kome me ja prishe
  miss bukurin homo getoarit
  kome me e rre keqe si ka me degjue krejte bota qa kame me i bo tmerusheme.
  ruaju U.D.D. ma mire o getoar.

 65. Anonymous // September 20, 2008 at 12:34 PM  

  tingulli 3 nt .. ME TE FORTIT
  as nuk mund te krahasohet unikatili me getin

 66. Anonymous // September 21, 2008 at 8:11 AM  

  U.D.D.ja
  ka me e rrehe psikos trom rrahje
  kane me shkrue gazetate e botese ne qfare menyre ka me e rrehe getoarin
  ma mire getoar ushtro para vaktit
  ose ik e jeto diku mshefte ne hane

 67. Anonymous // September 25, 2008 at 12:26 PM  

  Tingulli 3nt eshte nr.1 e sa per unikatilin nta qifsha se eshte i dobet me falni amatera se per juve um mshel dera qao Pimi Gjilan

 68. Anonymous // September 29, 2008 at 11:50 AM  

  oo lummi famiLjenn ta qiFsha ti qiFsha gjaLLniiT kreiit ku i ki e kuu si kii ta qifsha kaBiljen e buLashitt prejj moTren ta qiFshaa :D:D:D

 69. Pali // September 30, 2008 at 2:18 PM  

  Ti je veq ni tingull Une jom Orkester Rebel a.k.a Unikkatil -Viktor paloka o daj dallash qergash trej si dash o mangup o ashkalii i moalezes o tingulli i karti ti qifsha motrat po i ke pas nami mu ba 4 femra menon q e eki krejt kosevn bre krejt ti qifsha fshtar i dalum nqytet ty mut krahasu me Viktor Paloke osht si me krahasu osht si me krahasu karin tem me goj tane ,,normal kari jem osht ma i paster si goja jote e flliqt oo pis i karit ikk shduku prej skene mos i merr gjinjen nqaf mutt tingull i karit tii mytuu lopovis ,qyqe hajvan ,hajvanat i karit tung

 70. mohmmad // October 4, 2008 at 1:58 AM  

  oj lop ku je ta honksha nonen

 71. Anonymous // October 4, 2008 at 3:04 PM  

  ku ju degjoj me jepni fuqi.....ndryshon krejt humori im ....genti je tipi qe me preferoj me pelqen se ke hije te rende kur kendon..,nuk e di si je ne jeten tende te perdicme ......lere qe me nxhjerr mallin e jetes time.....qe me teper nuk mundem te te them por mua je mbret...dhe do doja te ishe i dashuri i elvana gjates me dashairsi me dashuridhe respekt nga gr lizeta

 72. Anonymous // October 13, 2008 at 6:35 AM  

  oooo ti getuar je si bish e eger se mu kon i gjungles je a edhe je shum i smut duhet me te qu ne shtime te budallt se ti je ma budall se ata te shtimes edhe mir e ki qe te ka lan elvana aaaa po mir qe ta ka bo kup plasss se elvana nuk te fermat!!!!!!!.

 73. Anonymous // October 13, 2008 at 6:38 AM  

  oooj bish valla s"ka faj qajo qika qe ta kish shkru bish se bish jee bash ja kish qillu se je shum budall mu kon si ti e nali karrieren tung e budall je a getuar muti se bash mut je.

 74. Anonymous // October 27, 2008 at 2:11 AM  

  Qka kari dini ju per tingulli3nt bre e kam fjalen per juve qe po i shani ju jeni bala
  Tingulli3nt esht mbreti repip shqiptar qdo keng qe esht bere u bo HIT
  femna jote kallet per ket grup po ju nuk keni lidhje se geti eshte kral i repit ti qka dush thuj ama kanget e ti po ngohen qka dush bon edhe femna jote kallet mas TINGULLI3NT e jau qifsha at katunarin e Amerikes Unikatilin se ju lidhje nuk keni me rep Tingilli3nt eshte nr 1 ne shqiptari ta qifsha unikatilin Npidh mos haro femna jote e qohet pidhi per tingullit 3nt se jan nr1

 75. Anonymous // October 30, 2008 at 1:38 AM  

  A e nite Elvana Gjaten kur i tha Arian Qani
  a ki pase mardhenje seksuale me getoarin
  ajo i tha jo kurr
  Ariani i tha me te qeshur pse nuk ki pate
  Elvana i tha eshte nje tip i but dhe i respektushem nga femrat
  me demek getori e ka lucin e but nuk i qohet se oht GAY.

 76. Anonymous // November 1, 2008 at 11:24 PM  

  tung jeni shum te mir veqmas agoni se geti lyp qi n......

 77. Anonymous // November 11, 2008 at 6:38 AM  

  boll mire po ja boni qe pe shani se bash mut eshte.....edhe shume rren qi i ka nxon do do femna (e din ky vete per kon e kam fjalen)a qajo femen sta ka tuf bre get...te ka qu n'rrote somes permes telefonit se as me dal me ty ska dashte se ti je femije per to. veq u lepijshe nje nate kur e pa para haremit. mos rrej qeshtu palidhje se dikush del edhe ta qin nonen.

 78. Anonymous // November 20, 2008 at 10:18 AM  

  oo mos folni keq per tingullin 3nt se kuku per ju

 79. Alma // November 26, 2008 at 1:20 PM  

  Pershendetje!
  Mendoj se gjithcka ne kete bote eshte relative,prandaj gjithcka mund te beni eshte te diskutoni ne menyre te qyteteruar dhe jo te debatoni!
  Geti gjithsesi je shume i mire dhe bravo te qofte ty qe ia del me ato lloj femrash aq te bukura sa dhe injorante!!!!
  klm Respekte Alma

 80. dorentina gjonbalaj! a.k.a tiinushee ne swedeeeen // November 30, 2008 at 5:17 AM  

  ska ma te mira se tingulli 3nt .
  WOHOO you guys rule!

 81. Anonymous // December 10, 2008 at 12:29 PM  

  Talenti jem nuk blehet..po vrehet..
  Muhabeti jem nxehet..e nuk lehet..
  24 vjet..veq 1 emën..
  Krejt e bojn ndryshe..Un e boj temën..
  Keit ça o Hip-Hop..o e jona..
  Gjithkun ku ka njerz jon )koncertet tona..
  Nuk din qa boj..e din qa bona..
  Sa her un prodhoj..Dikujt ju qihet Nona...

  Sa her qe nervozohem dal ne ballkon pak me nejt
  E nis e nigjehet nji kang qe I kallim krejt

  Oj lulia jon me limona o
  Kush na ka inatin ju qift nona o
  Oj lulia jon me limona o
  Kush na ka inatin ju qift nona o

  un ta ndryshoj emrin ta boj rifat di te jem i but di ti qi ropt cdo sahat

  te gjitha keto jan per ata qe e kan inat tingulli 3nt dhe ataqe jam me unikkarin

 82. Anonymous // December 10, 2008 at 12:33 PM  

  te gjith kan inat qe tingulli 3nt eshte me i madh se te gjith se nuk ka pidh seme qe i luan ata dhe i pelqen e gjith bota
  dhe nje gje kisha
  ata kan qen jan dhe do jen njisha

 83. Anonymous // December 10, 2008 at 1:40 PM  

  Sa her qe nervozohem dal ne ballkon pak me nejt
  E nis e nigjehet nji kang qe I kallim krejt

  Oj lulia jon me limona o
  Kush na ka inatin ju qift nona o
  Oj lulia jon me limona o
  Kush na ka inatin ju qift nona o

  Talenti jem nuk blehet..po vrehet..
  Muhabeti jem nxehet..e nuk lehet..
  24 vjet..veq 1 emën..
  Krejt e bojn ndryshe..Un e boj temën..
  Keit ça o Hip-Hop..o e jona..
  Gjithkun ku ka njerz jon )koncertet tona..
  Nuk din qa boj..e din qa bona..
  Sa her un prodhoj..Dikujt ju qihet Nona...

  un ta nderroj emrin ta boj RIFATdi te jem i but di ti qi ropt cdo sahat

  keto qe u permenden pak me lart jan per te gjith ata qe i kan inat dhe unikkarit nuk ja kalon dot tingulli 3nt dhe sikur tingulli 3nt te vdes .dhe nje gje kisha ata kan qen jan dhe do jen njisha

 84. Anonymous // December 12, 2008 at 6:19 AM  

  shum pidha pidha tananes jan bre po leni kto sene kqyrni punt e juve mos jav bani gajle atyne mpuq tingulli 3nt liridoni nga ferizaj city

 85. Anonymous // January 5, 2009 at 6:33 AM  

  ma te fortit jeni valla jua kane inati vetem ata qe nuk kane vlere fare...gjilani love u 4-E-V-E-R...vetem vazhdoni suksese...

 86. buci // January 18, 2009 at 8:52 AM  

  o pis shko shite nanen tane se krejt dyjeja po ta nxajn e le muziken se seshte per ty po ruje nanen se po ta kpusin per ty get muti

 87. buci // January 18, 2009 at 8:54 AM  

  rrnofsh wranjevcalit e vertet D se ti po vishe hakut ktyne mutave te killavt

 88. buci // January 18, 2009 at 8:54 AM  

  ej edhe ju pe dishi per nanen e ktij pusit getit a qe eshte kuqk e flliqt

 89. Anonymous // January 26, 2009 at 5:48 AM  

  tungiiiiiiiGETUSh je shum i mire dhe i buker kush ta ka inatin sidomos unikatili je kengetari me i bukur o estrades shqiptare une ermira te duaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa shummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm klm

 90. Anonymous // January 26, 2009 at 5:51 AM  

  je mice pse knon mire breeee pse je kaq i buker i tkisha pas vlla ishim knaq t kutem please hade n gjakove met pa niher live san s du ok tungi nga ermira
  i love you te amo zhytem ich liebe dich te DUAAAAAAAAA

 91. Anonymous // January 28, 2009 at 4:33 AM  

  ooo vallai mat mirrt jeni a bon msn tone geti je maj forti tung tung nga gjakova qe mere msn teme ok gjakovar_djal@hotmail.com veeq musik tonen nikoj aa

 92. Anonymous // February 1, 2009 at 8:52 AM  

  jeni 1 sha sidomos getoari po aty me cilin e ke prish fare se sja vlen fare ajo kurse ti je i papam

 93. Anonymous // February 4, 2009 at 8:17 AM  

  fuck baba records

 94. Anonymous // February 4, 2009 at 8:18 AM  

  ju te jeni vk fare

 95. Anonymous // February 10, 2009 at 2:32 AM  

  hey you are really crazy hehe i like your songs

 96. Anonymous // February 13, 2009 at 4:52 AM  

  tung arush

 97. xhino dr // February 16, 2009 at 9:12 AM  

  o geto ar o te qifsha motren mu npill o pill some pse se sfidon mo unikkatilin a apo ta ka qi familjen npill dhe mos bo gabim per me e shajt o moter qim te con te fala g.unikk nga dr ma saktsisht nga shkozeti mallefacken o robqi mos bo kong me elvanen se ske ftyr bitch

 98. tba tba tba xhino dr // February 16, 2009 at 9:15 AM  

  para tba unikkatil dmc vz cobra rrugaci art buja presioni rebel-a.k.a tribun clepto tornado hahahahaha robt tingulli 3nt xhino

 99. bujari // February 23, 2009 at 12:51 PM  

  o ti fundit mos fol keq per tingulli 3 se kta knaqe dajak edhe mbulle at goj mor shko ne kar me unikatilin e nanen he kqyre wete si ftyr 50 centve tingulli 3 ja qin nanen unikatilit unkatili 1 spot sma ka ba tingulli 3 unikatili qa po wjeth kohet e fundit haha danger buja llaP

 100. Anonymous // March 1, 2009 at 2:23 AM  

  Opaa GetoaR ...baba record's mire e kih <3 !! Linda e kam emrbin ...kih me nij prej meje ...tu u ban kengetare jam ejj !! haha !! Shume i trent po shume i bukur ( Kombination ) po tham veq !TY! duhet me te desht ...te kam pah ne Glattbrug ne Airoplan a perime qashtu je kan i VOGEL aa ?? po shume i mireeeeeeeeee jee !!

 101. Anonymous // March 1, 2009 at 2:24 AM  

  Heij tii mos fol shume PER KUSH BAHET ANONYM E JOO SE KENA HARRU ME TE VEEEEET !! E KAM BAN ANONYM SE NUK KAM SITEEEEN NEEE QET FAQEE OO peshk !!

  also fahr ap !!

 102. Anonymous // March 10, 2009 at 5:42 AM  

  JAN KARIN ME MAR NE GOJ JAN TE PART O JU ADHURUES TE KTINA PEDERIT A JAV KA QI MOTREN NAJ HER KY QI PE DONI A VEQ GOLD AG MA I FORTI PREJ REPERAV BASHK ME E7 E KAN KEJT KOSOVEN RESPEKT GOLD AG AND E7 FUCK GETI AND SELA BOSSKAR SELA-KI KONÇULI-BUJANOCI-LUGINA E PRESHEVES KUSH DON ME DAL JU MIRPRES ME JA SHTI ALLTIEN NE GOJ O BULASHA

 103. Anonymous // March 11, 2009 at 10:34 AM  

  mu shum um dhimesh hala i paske shejat ku ti ka mshu gold ag veq a beson qi pom dhimesh mas shumti veq gold ag ta gerdit jeten edhe ta ka qit diss ti sja ke qit as nja qaton pom dhimesh shum (POM DHIMESH KARIN O PEDER) veq mos u shty me preshevaleee se na jena mbreter te repit edhe te qytekit kallxojev ktyne adhuruesve te tu qysh te rrehi gold ag ateher ke gazu ne mes te kejve sguxojshe me i ba zo ncncnc mir ta ka bo heheheheh shko qiju edhe pak nashta forcohet pak e i lyp fer gold ag

 104. Anonymous // March 11, 2009 at 10:38 AM  

  mos folni per repera se uniKARI osht ma tuci pse spo vjen kha po dihet tuta e (E7 RRESPEKT E7 AND GOLD AG) kush asht me uniKARIN jav qifsha motrat kejt per pidhi ja pergjaki pidhin kejt motrav te adhuruesve te uniMUTIT edhe shkoni pak rritnu per me dal me E7 se uniKARI osht ma tuci mu kon kish ardh kha hupni bre tucat te KARIT

 105. Anonymous // March 17, 2009 at 3:42 AM  

  o geti ti qifsha familen kapi more qi kejt kato piqka mos i le me shku posht huhuhuhu nanqim je mas meje

 106. Anonymous // March 17, 2009 at 4:56 AM  

  lopo si jeni ju askush
  a
  se unikatilat ju pordhin

 107. Anonymous // March 17, 2009 at 7:08 AM  

  tingulli 3nt ma te mirt po si unikkatili sjeni gjithsesi te dytet jeni motrat mu ne pidh atyre si kan inat muslimant

 108. Anonymous // March 23, 2009 at 4:33 AM  

  te gjith kennget i keni te mir por ju vet nuk jeni te mir tung klm

 109. insane // April 12, 2009 at 12:25 PM  

  o tingull i karit qe sguxon me ma shaa nanenn ..```` e kom ni lajm per ty shqipe ta hanksha un tannen qa ki tash a t rroki sikleti ;[ mos qo kry shum see bjen n kundershtim me veti :P:>@ (tingulli i 3 shuum jeni t deshtuum edhe jaw qi familjen edhe ma pifshi ni feen ,jo mu po qiti reperit teem >>UNIKKATIl<< .>3 LOVEE TBA veqanerisht VIKTOR PALOKAJ qe osht ************** (Yll) .

 110. Anonymous // April 17, 2009 at 3:19 PM  

  o get get bulashi a ta hupi famen rrebeli a kuku per ty qe me te pas ngat plum ne ball kishe hanger moti se ski mut ne bith e po fol ty ktuu ahahhaha a po don kesh ajde ngjitma ne lesh

 111. Anonymous // April 20, 2009 at 4:08 AM  

  O TE QIFSHA ROPT O TINGULLI 3n O PEDERASTA

 112. Anonymous // April 23, 2009 at 11:08 AM  

  mos hani mut se geti jam han unikkarin per se gjalli se aj sdin me knu aahaha i ka msu do fjal em shajt e tash sdin mu nal veq tu shajt unikkatili hah qyre getin o vlla ja hangshi karin aj qe ja ka inati

 113. Anonymous // May 1, 2009 at 1:16 AM  

  o haver sje sen pse pe pershteson emrin 3nt kur nuk je 3nt babes une jom 3nt edhe jeni muta kejt baba record'z te 3nt kush kari jan te 3nt pos une me katilin

 114. Anonymous // May 1, 2009 at 1:19 AM  

  oOoO ju qi nana edhe motra ktynve te 3ntit se di se po tu se katili nuk ka thim ne kosov a nimu na aqe tash e te anej une mbizotroj bashk me kattil edhe me dmc fal atij qe jom bo me kattil thnx dmc bablok ktu asht s.a.d <<< stolzer.aka.dashI>>>> d.a.s.h.i-ku@live.com

 115. Anonymous // May 1, 2009 at 1:23 AM  

  yeah ni coment i jem ty te te le pa men ni fjal e jemja qe del ty te sundon e ty i 3nt sen skii pos ni mirofon e pe mer ne goj po dije moter qim se s.a.d ta qim familin mut pidh ruje shpinen se po te vjen ni dredh motres tone pidhin me ja tredh

 116. deqani // May 8, 2009 at 12:18 AM  

  ahahha ooo ti qifsha robt o stervinar po njeri ma iri se juvee skom
  po shka po e shtini emrin e ramushit neper kong sa per me bo emer oo motrat jav qifsha npidh

 117. Anonymous // May 14, 2009 at 7:45 AM  

  tingulli 3nt jan shum tvort valla edhe me pelqejn shum kanget e ti shum jan te mir

 118. Anonymous // May 16, 2009 at 7:19 AM  

  geti je shum i keq e prish ekranin kur po del ne television sa her qe del ti um dhemb lukthi

 119. Anonymous // May 24, 2009 at 6:06 AM  

  pot dopt jeni tingull shum a

 120. Anonymous // June 1, 2009 at 5:56 PM  

  hej ma te qartit jeni veq vazhdoni qishtu a edhe shum mir keni ba qe ja keni ba qat diss unikkatilav

 121. Anonymous // June 26, 2009 at 11:53 AM  

  ey gety mos ta nin se nr1 je edhe kush thot se e rrit menjen rren se kerkush prej reperav sbajn duet me meden edhe mos ta nin se deri 2030 hit ka me kan

 122. Anonymous // June 30, 2009 at 8:04 AM  

  O Zot qysh nuk i ka ardht marree ELvanes ncnc:@

 123. Anonymous // June 30, 2009 at 1:21 PM  

  kuku kuku kuku kuku ska ma shtregana se qata kuku kuku kuku kuku

 124. Nesta-G // June 30, 2009 at 5:43 PM  

  e valla nuk e di qka o ka bohet en qet post coment veq si pershendetje dhe urime pom doket po juve me unikatilin kush po jav qin nonen si zagar jeni ton qka po jav qon mallin juve geti me sha njeri i mallkum a bre se pot jav qij nonat en pidh se pejon jom edhe unikatili ka na mahet en dugagjin po sja rrasi karin edhe ai o katolik e na shumica jena muslim e pe shani vllaun e juve musliman po ju nuk e dini sistemin e rrepit e po folni pa lidhje si ato grat intrigashe a e dini se geti edhe agoni i kan qi 37.8% te femrave te kosoves edhe motrat e qitynve qe pe kritikojn nashta edhe nonat po nejse ska dert getin e kom dost te rrepit e jo te sistemit tjeter sidomos kur te dhezet marihuana e kujtoj veq muziken e tij

 125. Anonymous // July 5, 2009 at 7:34 AM  

  hej kushe e shan ma hang karin edhe veq po ja kini inati se po e qin kan po don edhe jo pa emen po ne enem si noren edhe elvane edhe qiljeten e shum tjere a po nini veq per inati pe shani ma hankshi kareeenn ju bafte mir

 126. Anonymous // July 9, 2009 at 6:13 AM  

  boll budall je o get shum tullusum bajat nuk durohesh si qa po ta qon vetja mallin qe je yllka

 127. Anonymous // July 9, 2009 at 6:15 AM  

  boll budall je o get shum tullusum bajat nuk durohesh si qa po ta qon vetja mallin qe je yllka

 128. Anonymous // July 10, 2009 at 8:17 AM  

  o getoar muti o dhifq a te ka rreh gold-ag te ka aj po kryemadh je bre sdi qysh po pranojn femrat me dal me ty ti e ki kryt ma te madh se koka te kafeneja jone edhe flokt i ki si me ti nxan rryma ose mi shti ne llokme a je kan te frizerka mi shti flokt ne llokme aaa je rrotkapese e opelit te lyrical sonit hahaha qao je zero fare plako

 129. Anonymous // July 12, 2009 at 12:21 AM  

  e qysh o muslimuta po ti spo dishe qa o feja more laper more unkatilin kish pe du ncncn qfar laperi koke more ti mos thuj ashty se gjyna o e ti thujs e une spo tnafli po tani e sheh te aj nalt ...laperi i thift

 130. Anonymous // August 1, 2009 at 3:37 PM  

  kur da e msoni se cosht peder folni jo kur se dini me mut ua bafsha unikatilat

 131. Anonymous // August 9, 2009 at 1:48 AM  

  hehe
  shum qika keni puth
  po as njona nuk ish kon e mir
  veq nejse, tingulli 3 jeni mat mirt mpuqqq
  klm

 132. Anonymous // August 9, 2009 at 7:57 AM  

  ncncc a jeni bre ju normal alla alla a nuk pe shihni qe xhelozia dhe inat nuk ju ka lon me perparu cilin te kqyrni ma fukara se tjetri veq sheri qe kan xhelozi dhe inat a dini ju bre qe me fol per tingullin-3nt e sidomos per getin nuk ka fjal nuk e nxan as ni roman po cka po ju vjen more inat a veqse osht i qim none a ..edhe femrat ma te bukura edhe me te forta i ka pat ne dor si te KOSOVES ashty edhe te SHQIPERIS ska me tingullin e 3-nt jon nr.1 e ju tjert kalluni se geti me te vertet osht BABA i repit e ju krejt qka i keni shkru palidhje kallni per musicen e getit po nuk ja thot goja se keni xhelozi se me ni fjal edhe femrat e juve ja ka nxon hallall a . se si k... i GETIT ska ma se ai te q.. fort edhe ju tregojn femrat tjera ?? NR.1 TINGULLI 3-NT . BRAVOOOO JU DUA

 133. Li.getiiii // August 9, 2009 at 8:12 AM  

  uaaaa sa gjyhna per do djem edhe vajza qe meren me jeten e dikujt tjeter a nuk po e shihni se geti po ecen perpara kurse ju keni mbet shum mbrapa .Gjdo fjal osht e teper per GETIN osht shum i bukur shum kongtar i mir edhe shum reper i fort. me ni fjal geti osht si SHAGGY se di a njehni..??te dua getiiiii shum shum mos i ndegjo fjalet e te tjereve edhe mos ta ndin se cka te thojn sepse e ke jeten tonde edhe veq vazhdo perpara se BABA i repit je mpuqqqqqq shummmmmmm

 134. armend // August 28, 2009 at 8:54 PM  

  kush e shan tingullin 3'nt jau qifsha eshtrat e kufomave te familes o kosovar te karit pse bre po ju vjen inat se nuk la femer pa qi e pa lepi a ju vjen inati qe sju shlon ren se krejt i ka nxan o pidha motre tana per muzik mos te bajm muhabet esht no:1 leje po ka dal edhe ka shqipria se kosova pak femra ka po ki po don me ci cka me mri juve po ju vjen inati se ju qo motrat naper fakultete e ki nxen e qi nxen e qi jo aj unnikatil i karit qe nuk guxon me ardh nvendlindje ki pidh nane edhe motrat po jau qin edhe me A4 ju kalon para dere edhe skeni cka i bani po tutni se po ju qin edhe juve si motrat e juja huahuaha edhe mos e shani se tash jau qi familjarizmin edhe une oki tung nga kimmy

 135. Anonymous // September 8, 2009 at 12:39 PM  

  TI je kolloshar i karit Ti Qift Krejt Bota Robt Bre pederr I karit Ta ha mamin n'pidh PO shko Qiju ME mamin tan E tani Hajde Kno Para unikkatilit i cili ti ka qi robt .. ta ha pidhin e nanes Unikkatil

 136. Anonymous // September 8, 2009 at 12:44 PM  

  Nuk usht shej e mir Kur Rrebeli Bon ME Gisht O Kolloshar i karit Bre Familjen ta qifsha Ty edhe TAn atyne qe jon me ty

 137. Anonymous // September 8, 2009 at 1:13 PM  

  Ta qifsha Familjen Ngoj OO Pederr i KArit PO shkoj Qiju me nan tane Bre Familjen E pederrit SE UNIKKATILI ta kall me shpi e me krejt

  UNIKKATIL IS NUMBER ONE
  UNIKKATIL IS NUMBER ONE
  UNIKKATIL IS NUMBER ONE
  UNIKKATIL IS NUMBER ONE
  UNIKKATIL IS NUMBER ONE


  YOU ARE GAY AND YOU FUCKING LOOK GAY

  edhe mos Te zgati ma nej shkurt e shqip it je ni pederr kolloshar i karit

 138. Anonymous // September 8, 2009 at 1:40 PM  

  UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1 UNIKKATIL NR.1

  EDHE NUK KENI NEVOJ ME HONGER KAR JU OKEJ SE JAV QI ROBT NGOJJ

 139. presheva // September 14, 2009 at 2:47 PM  

  o geti je ma i trenti shum je i smut a ...vec vazhdo ...tung je ma i forti ...

 140. Anonymous // September 23, 2009 at 4:23 AM  

  ishalla allahu ju udhzon ne rrug te drejt se kerka nu jeni

 141. Anonymous // September 26, 2009 at 6:39 AM  

  hjhdgjgjhgfhdg

 142. Anonymous // September 27, 2009 at 11:51 AM  

  ma i forti je bre pidhin e nanes qetyne qe tpaskan sha e pidhin e nanes kishe na po dim per muzike shajn dikon bash karin jav hankshi ani do pidha kishe po dim diqka qe kejt pidhi juv kallet ka ta shohin

 143. Anonymous // September 27, 2009 at 11:52 AM  

  ma i forti je bre pidhin e nanes qetyne qe tpaskan sha e pidhin e nanes kishe na po dim per muzike shajn dikon bash karin jav hankshi ani do pidha kishe po dim diqka qe kejt pidhi juv kallet ka ta shohin

 144. Anonymous // October 13, 2009 at 9:07 AM  

  o abi_asesino@hotmail.com ta qifsh familjen ty edhe tingullin e 3nt be pederrin e nanes ty edhe kejt tjerve qe ja kan inati unikkatilit ja u qi familjen be pederrat e nanes hahaha jyve unikkatili ju myt shuj mos fol se une edhe unikkatili jau qina motrat ne goj dionisi jom dije be nanen e pederave qe rrin me olloshka familjet nee goj be nanaen........................

 145. Anonymous // November 17, 2009 at 7:08 AM  

  aooooooooooooo pa ma hanger karin mos ma lafshin tingulli 3nt se bash pisa jeni klloshar te kllasit par bre karin ma hankshi e mos ju dalta ja ki pa buzet qysh i ka si te pitbullave hehehehheeh

 146. Anonymous // November 17, 2009 at 7:10 AM  

  bash lop ishi more ju
  karat e magjupit
  edhete qenitttt

 147. Anonymous // December 2, 2009 at 6:25 AM  

  shum mir bravo erifi po qin ju hani mut hahahaha

 148. Anonymous // April 10, 2010 at 10:54 AM  

  Fuck inatqorve edhe qai qe mi shan dostat robt ja shkerdhej ja kalli keit robt e shpijes kari i qenit osht ai qe shan bossat e kosoves edhe mos thini kar fort do qe po thini shum se jav sallatisi trupin pidhat e kudres

 149. riffosick // May 8, 2010 at 12:04 PM  

  o tingulli 3nt shum i mir veq kush ta ka inati ja qifsh krjt robt qi ta ka inati ty dije qi ma ka edhe mu e une jav qi kejt ata qe ta kan inati ty...

 150. Anonymous // August 23, 2010 at 11:49 AM  

  o ti unikatil edh ti nojzi po ja qi motrat te dyparve se kiti ash bos ma i miri ne bot ash kupni ju te dy part ja qi nan e

 151. Anonymous // August 23, 2010 at 11:52 AM  

  doni o ti unikatil po ti qi motrat se geti ash ma i mir ne bot a e din shka jeni ju per getin si ni miz e vogel qi ju qin geti mor pis ja v qi nan i ppidh mos tja vni zanin edh niher qi e shani getin se kerjt ropt jav qi

 152. Anonymous // August 26, 2010 at 1:47 PM  

  tingulli 3nt i qart je e inatqorve qijav nanen mos jav rras karin hiq edhe noizyt qija pidhin e nanes myte se aiiiii njeri sasht per rep si prostitut zanin bre nanen ja qifsha OTR tingulli 3nt nr.1 je je

 153. Anonymous // February 16, 2011 at 11:33 PM  

  je shummmm i mir qaoooooooo kiss e ki

 154. Anonymous // May 7, 2011 at 1:51 AM  

  GETI=SHIIT
  pej gojes tone del veq mutt edhe ni femen si elvana gjata me lon sje nermal ama ti me femna veq qiheesh e i len ishalla ta bon ty naj femen qeta qe e don ti e ajo tlen si berllog nrrug marre duhet met ardh edhe qysh kesh si delme

 155. Fghkfhk Dfgaert // June 27, 2018 at 7:41 PM  
 156. Unknown // November 20, 2018 at 3:51 AM  
  This comment has been removed by the author.
 157. Freda // November 20, 2018 at 3:53 AM  

  Pretty good post. I just stumbled upon your blog and wanted to say that I have really enjoyed reading your blog posts. Any way I'll be subscribing to your feed and I hope you post again soon. Big thanks for the useful info.
  games.lol arcade games