BLEJ ONLINE

Korab Shaqiri

Posted by kushi | 5:51 PM | 107 comments »

Photo te kengetarit Korab Shaqiri
Korab Shaqiri Foto Photo
Korab Shaqiri Foto Photo

107 comments

 1. London // October 20, 2008 at 8:55 PM  

  shum mir je Korab.

 2. Anonymous // October 23, 2008 at 4:14 PM  

  london - merrja ngoj masi pot pelqen!!

 3. x-Be4utiiful-x // October 28, 2008 at 6:00 AM  

  Ncnc Hec m0re ti rii qaty sp0 din tjeter veq me shajt aaa
  njeri pa kurrfar edukimi, katastr0f bre

  LONDON mir e ki shum i mir esht K0rabi

  Ajt njerz kqyrne veten pak para se me i shajt tjert 0k ...

  edhe qeh ni puthje inatq0rve > MpUuq :p ahahah

 4. trel // October 28, 2008 at 6:06 AM  

  shum shum i bukur je mos ta nin qka folin se krejt e kan qi je drenicak tung nga esa drenicakja

 5. Anonymous // October 29, 2008 at 9:47 AM  

  shum shum i mire je korab veq vazhdo ma i miri je

 6. Anonymous // October 29, 2008 at 9:47 AM  

  shum shum i mire je korab veq vazhdo ma i miri je

 7. Anonymous // October 31, 2008 at 7:11 AM  

  i mier shum wolla je edhe pse tash ke bo boom me qet kang suksese ma tutje

 8. rrezja // November 4, 2008 at 9:56 AM  

  je ma i miri veq vazhdo qishtu e sidomos ne qet spotin e fundit [a te dalim sonte;.rrezja tolja nesa

 9. Anonymous // November 4, 2008 at 2:51 PM  

  shum klloshar je korab ani zanin e kishe si te xhyshes tem rahmet shpirti i past , po ti oj qyqe e kishe zanin katastrof te vogel ti skishe shanc me knu live veq play back xhith , hajmedet veq djali ilirit e dihet qi ec perpara se perndryshe ishe katastrof

 10. Anonymous // November 4, 2008 at 2:58 PM  

  ooo qyqja e nates ti ishe hajmedet e haj hajmedet e haj , po kur ke musafir prrall me tupan po ti skishe za as me fol e le ma me knu hahahhaha , valai zanin e kishe katastrof katastrof , veq lutu e gzou qi e ki ilir shaqirin bab , se me fshis rromet kso me therra te kishin hjek pej muzike se se kishe venin per muzik , me ndreq zanin me kompjuter edhe babxhyshin tem e boj kongtar hahahah

 11. Anonymous // November 7, 2008 at 7:02 AM  

  hey korab ma i miri je veq vazhdo vetem kush ta ka inatin se edhe zanin e ki fenomenal edhe per bukuri je number one... mpuch nga deda(diellza) dedacrazy@hotmail.com

 12. Anonymous // November 7, 2008 at 7:04 AM  

  hey oi qika pse bre po thoni i mir korabi ku po ja shihni at bukuri te shkret sen valla nuk ish ama sen berllog ish...

 13. Anonymous // November 8, 2008 at 1:46 AM  

  JE SHUM I BUKER TE DUA SHUM TUNG LINA NGA FRANCA TUNG TUNG

 14. TinUthKa.~ // November 8, 2008 at 7:39 AM  

  ooo shum i smut je korab hiq mos t'han kari ty qat thojnn ktaa tjertt se kryesorjaa ti ke arritt (K) tduaa :$

 15. Anonymous // November 13, 2008 at 8:57 AM  

  oj qyqe sje kerkushi

 16. Anonymous // November 13, 2008 at 10:50 AM  

  kusho urime per videoklipin shum te bukur dhe suksese ne te ardhmen
  nga FATOS JAKUP SHAQIRI

  TUNG KUSHO

 17. anduena // November 16, 2008 at 9:17 AM  

  shum i bukur je korab edhe shum mir po knon veq vazhdo nr 1 je mos ta nin hiq.suksese.qaaooo.mpuq,

 18. Anonymous // November 18, 2008 at 5:34 AM  

  opop

 19. Anonymous // November 18, 2008 at 5:36 AM  

  ahahhah

 20. Anonymous // November 18, 2008 at 5:56 AM  

  mili_cool@live.com

 21. LinnddA <3 // November 22, 2008 at 5:46 AM  

  O Korabb ta haa (L) po i mir je sii shpirtt sii lllokumm moss t'hann qka folin klloshartt e kosovess se kta jon msuu qishtutt qe skan arritt vet senn e skan qka bojn tjeter veq me ofenduu ncncnc edhe Tinuthkk ta ha (L) tyy superr ju paske thann moter per qefii tkomm (K)(K) Korabb & Tinuthkë JU DUA

 22. LimnddA * G* // November 22, 2008 at 5:49 AM  

  O Korabb ta haa (L) po i mir je sii shpirtt sii lllokumm moss t'hann qka folin klloshartt e kosovess se kta jon msuu qishtutt qe skan arritt vet senn e skan qka bojn tjeter veq me ofenduu ncncnc edhe Tinuthkk ta ha (L) tyy superr ju paske thann moter per qefii tkomm (K)(K) Korabb & Tinuthkë JU DUA

 23. Anonymous // November 22, 2008 at 6:30 AM  

  ku je mor bukurosh shum te du je shum i mir te dua shum me zemer tung lina nga franca tung tung

 24. Anonymous // November 29, 2008 at 9:41 AM  

  a po doni me pa qa asht bukuroshi qe imella kush osht e interesumeee kresha.22@hotmail.com.qaoooo...

 25. breid // December 3, 2008 at 5:38 AM  

  korab je i mrekullueshem qe ta hongsha gojen sa i mire qe je.je i papar,ke nje ze bomb fare dhe pervec zerit je shume shume shume shume i bukur..........

 26. breid // December 3, 2008 at 5:38 AM  

  korab je i mrekullueshem qe ta hongsha gojen sa i mire qe je.je i papar,ke nje ze bomb fare dhe pervec zerit je shume shume shume shume i bukur..........

 27. pegi // December 3, 2008 at 5:41 AM  

  korab je i papar fare........

 28. pegi // December 3, 2008 at 5:44 AM  

  korab do te me beje femren me te lumtur ne bote qe vetem nje here te flisja me ty........te lutem breid_1986@yahoo.com

 29. breid // December 3, 2008 at 5:47 AM  

  nuk di cte te them tjeter vec se mashkulli me i bukur qe egziston dhe kengetari me mire gjithashtu.........

 30. Anonymous // December 8, 2008 at 6:05 AM  

  Ej njerz qka po shani more vetem pse po ja kini inati qe ka me arrit shum po e shani a po inati valla tshtin me fol shum se ma i miri osht vetem perpara se je i papar daafi

 31. Anonymous // December 12, 2008 at 10:34 AM  

  shume shum i bukur...qitash ke bo fam..veq e meriton..ajt byee..

  mos ta nin per inatqor hauehuahe...<<3 <<3

 32. Anonymous // January 6, 2009 at 3:08 PM  

  shum i mir je valal edhe je yll yll breee shum teper prefekt je a edhe kongt i ki shum te mira veq edhe vet je bukuroshh a edhe veq vazhdo...kiss GONUTHKA

 33. Korab Shaqiri&Alban Skenderaj best // January 16, 2009 at 3:16 AM  

  kuku zot fare njerez pa pik edukate jeni bre ...me te vertet po me vjen keq per ju qe po e shani korabin po ju nuk po disht qka eshte muzika edhe zeri i mire bre.... po nejse korabi eshte jashtzakonisht i talentuar per muzike perndryshe ka kuj me i gaaaa(babes vet )e sa per qata qe e kish thon dikush se "korabi menzi qe po folke e le mo me kendu nuk din"po me vjen shume keq se ne kosove ka njerez qe nuk din me e dallu nje kengetare a ka talent a jooo ...po nejse breeee aiii sdi qka po shkruj edhe une kur ka njerez qe sju merr kryt vesh hahha
  www.eklips-15.piczo.com LeLa

 34. Anonymous // January 20, 2009 at 5:48 AM  

  tungi korab je i mrekullueshem tregon dhe fakti qe ke studiuar per muzik ti bre din qka asht muzika,me pelqen si kengeter por edhe djalosh je valla.gjith diten e degjoj kenget e tua oki suksese ne karrier e shendet pik se pari,kalo mir nga xela pz

 35. Anonymous // January 20, 2009 at 5:52 AM  

  ola korab nga un jeta ej njeri je i mir po munesh mu kan edhe ma i mir veq vazhdo kshtu un e adhuroj muziken tane edhe ty po ma shum te adhuron qika agjes tem zela njeri kjo tranohet mas teje hahaah ok korab un pot pershendes veq vazhdo je ma i miri qao kis

 36. Anonymous // January 23, 2009 at 4:50 AM  

  tung je shum i mir veq kush ta ka inatin sa her qe te shoh ty vetem qaj

 37. Tolja // January 23, 2009 at 12:02 PM  

  korab shum je fac veq perpara

 38. Anonymous // February 7, 2009 at 6:54 AM  

  valla bash i fort asht veq kush jaka inati se zoninmatbukurekaoki suksese karab shaqiringa arjeta nga vitia

 39. Anonymous // February 9, 2009 at 11:16 AM  

  ec more shko mytu se kerka nuk koke.nuk do me than qe je djali i ilirit mu kan edhe ti dikushi.baben e ki legend po ti jo.sorry

 40. Anonymous // February 9, 2009 at 11:22 AM  

  shume face palidhje ki. valla se di qysh po ju pelqen atyre femnave.se edhe un jam femen po shum palidhje me duket.po nejse shija.veq ti korab mos e rrit menen shum se kerkushi nuk je.

 41. Anonymous // February 12, 2009 at 7:20 AM  

  o korab je shuk kengetar shum i mir po ashtu edhe vidoklipet i ke shum te mira vetem perpara vazhdo suksese skam qa foli ma teper je shum i mir tung Egzona.

 42. Anonymous // February 21, 2009 at 9:21 AM  

  Ooo Teper Me Pelqenn oo Korabb shum i mire jee amo oshumm (L)(L)...!

 43. Anonymous // March 1, 2009 at 2:13 AM  

  Poo ti Korab i kall tan reeen si Babaii i yt (L)

  DRENICAK maa tung ngaa DRENICAKJA

  <3 DreniCa 4-Ever <3

 44. Anonymous // March 1, 2009 at 2:14 AM  

  mossss ja kiniii INATII se tan DRENICAKT werden früher oder später behrumt sein !!

 45. Anonymous // March 1, 2009 at 9:04 AM  

  hey je shum cool veq vazhdo je ma i miri veq kush ta ka inati ehheh se ata qe e kan inati shajn eheh ni mpuch

 46. Anonymous // March 1, 2009 at 9:04 AM  

  hey je shum cool veq vazhdo je ma i miri veq kush ta ka inati ehheh se ata qe e kan inati shajn eheh ni mpuch

 47. Anonymous // March 8, 2009 at 8:41 AM  

  pershendetjet e mija nga gjilani suksese je nje djal tipik brravo e fjalt e popullit nuk ndalet po kryesorja pjesmarrja kompliment per tyy

 48. Anonymous // March 10, 2009 at 8:18 AM  

  KORABI eshte nje nejri qe e jejh talentin ,di te jap pergjigje shume te mira dhe shume te kuptueshme. I uroj suksese me planet qe i ka sepse ka arritur dicka shume te mire dhe ajo eshte respekti i njerezve per muziken e tij se ka ber BUM ne muziken e tij te bukur. Ai tanime dihet si Korab e jo si djali i Ilir Shaqirit nje RESPEKT i madh per ILIR SHAQIRIN i cili eshte nje njeri i IDEAL .Kurse per njerzit qe dine vetem te japin kritika pa vend TURP per ata respekt nga BESAAA

 49. Anonymous // March 17, 2009 at 4:54 AM  

  pershndetje nga GJILANI nje komnet per ty nga halla jem edhe po thot se te gjitha ato kritika qe ti kan ber per shkak te zerit turp per ata e sa per zerin mund te perdoresh 1 lug mjalt 1 got qumsht te ftoft ehde 1 te kuqt te ves ne mbramje .zeri ka em tu ba perfekt edhe ki mi kall me zerin magjik klm nga BESA DHE JET TE GJAT DHE TE RAHATSHME

 50. Anonymous // March 18, 2009 at 9:16 AM  

  peshendetje nga ziza jam adhurusaj e juja te ureoj per ken e re shum e mir te deshiroj shum sukse ne jet TE DUA SHUMM ZIZA

 51. Anonymous // March 18, 2009 at 9:22 AM  

  peshendetje nag ziza je shu i bukur te uroj per kengen e re te uroj suksese ne te ardhmen susksese me respek adhurusja jot ziza TE DUA SHUMMM TUNG

 52. Anonymous // March 21, 2009 at 6:07 AM  

  tung nga drita edhe pse nuk um njeh kish dasht me te tregu se shum i mir je qa ka lidhje qe je nga drenica edhe drenica esht nje vend i joni per qeta na jena shum larg se mas pari njani tjetrit ja kena i nati e jo ma tjerve qaoooooooo

 53. Anonymous // April 10, 2009 at 7:09 AM  

  hej qa po ja kini inati veq si esht drenicak qy korab krejt perfect je me tonat tmira mpuq nga don mitro

 54. Anonymous // April 10, 2009 at 7:09 AM  

  hej qa po ja kini inati veq si esht drenicak qy korab krejt perfect je me tonat tmira mpuq nga dona mitro

 55. Anonymous // April 10, 2009 at 7:13 AM  

  oo kusho shum i bukur je veq vazhdo suksese ne te ardhmen tung nga LABINOT XHAVIT SHAQIRI tung klm

 56. Anonymous // April 13, 2009 at 2:50 AM  

  A.
  Korab je ma i mirri teperr teper m pelqen je si llokum je kengtari me i bukur ne Kosov
  veq vazhdo edhe shum shum suksese

 57. Anonymous // April 17, 2009 at 4:24 AM  

  tung nga zara me i miri je Korab vetem vazhdo shum suksese

 58. Anonymous // April 17, 2009 at 4:27 AM  

  shum i bukur je Korab vetem vazhdo keshtu me karrjer tung nga kusherina jote zara

 59. Anonymous // April 17, 2009 at 4:30 AM  

  tung nga dita nga sk shum i bukur je Korab si yll je me i miri

 60. Anonymous // April 18, 2009 at 8:26 AM  

  pershendetje nga GJilani kompliment per ty per koncertin e mbajtur ne gjilan e di se ka pas pak njerz muj em than se u kan i deshtum po mos u zhgenje se fillimi i karieres tande e kuptohet po KOMPLIMENT per ty qe nuk e kom prit se din ti me kendu POPULLORE ety e ke ni PLUS te madh per adhuruesit e tu e kisha dasht me dit se a veq kot jom ka qoj komente kisha dasht mem dhan ndonje sinjal se bile se paku qe po i lexon ok ti deshiroj te gjitha te mirat ne jet suksese mas shumti respekt nga BESA

 61. Anonymous // April 26, 2009 at 1:24 AM  

  o korab ma i mir je mos ta nin se veq si je drenicak per qata e kan prej xhelozie veq perpara se ma se mirti kendon ti opa jasha drenica kalle tung te pershendete Nora - drenicakja mpuqqqqqqqqqq te duaaaaaaaaaa

 62. Anonymous // April 28, 2009 at 7:53 AM  

  ma i mir je korab veq vazhdo numer 1 je

 63. Anonymous // April 29, 2009 at 4:43 AM  

  tung nga drita shum i mir u kan videoclipi i fundit bravo veq perpara shum um ka pelqy i bojsh edhe shum te tjer

 64. Anonymous // May 5, 2009 at 10:58 AM  

  tung korab ma i mir se ti ska un kangët e tua i ngoj edhe albumin ton e kom ble sot nime ksnga banes e vogel a u bo spoti në kizhnic nese u bo tregoje në televizion se po du me dit të lutna pleese ok????? tung nga gona të dua shum tung se duhet me shku me kqyr mehmetit allahile ti a pe kqyr a e pave qysh e rrehi enderin????????

 65. Anonymous // May 6, 2009 at 8:00 AM  

  Ma i miri je korab veq vazhdo tung nga nora prej mitrovices

 66. Anonymous // May 12, 2009 at 3:09 AM  

  vdes per tyyyy

 67. Anonymous // May 15, 2009 at 10:51 AM  

  shum i mir je ,hic mos u ban merak se njerzt flasin per inati ,ata shka nuk e din se cka eshte muzika,dhe cata qe kishin than se shum zonin e ulte gabim e kan se shum zonin e bukur e ke une te du shum te ,i pershendes te gjith fansat e korab shaqirit ,ej edhe mos te harroj je shummmmmmmm i bukur te du shum te pershendet eli

 68. Anonymous // May 21, 2009 at 5:29 AM  

  pershendetje nga nje drenicas korab ,je teper i mir mos i lexo komentet e njerzve qe skan lidhje me muzik,ti je yll ne kosov te lumt edhe te rujt zoti

 69. Anonymous // May 24, 2009 at 1:22 AM  

  uhhhhhhhh
  korab je shummmmmmmmmm i mirrrrrrrrrr
  un krejt diten veq kangt e tua i nigoj
  shummmmmmmmm em pelqen
  puq nga gjakovarja

 70. arlinda korabi // June 16, 2009 at 5:42 AM  

  ku je more djal a e din se kisha jep gjthqka en jet veq met puth ni her kurgja ma te dua shummmmmm te puthi fort te don arlinda nga gjakova

 71. Anonymous // June 16, 2009 at 5:44 AM  

  xemel te kom veq vazhdo masi jo live prano ni puthje nga une

 72. linda // June 16, 2009 at 5:48 AM  

  veq me nje fjal te pershkruj BUKURI E RRALL te puth zemer mos me ta ni zanin veq ni her en dit une qmendna te kam gjithqka ne jet lindaaaaaaaaaaaaaaaaaaa te dua korab

 73. VJOSANA // June 24, 2009 at 5:28 AM  

  OLA JE SHUM IBUKR JE SHUM KENGETRA IMR ANDAJ SUKSES TE UROJ UN VJOSANA SKAM LAN GETARE EGENGATARE PA IDHAN KOMENT KSHUQE ATA QE ME PQELQEJN SHUM IUROJ SUKSES EDHE KANGA ADALIM SONTE ESHT 100 PER 100 HIT IJUAJI BAYYYYYYYYYY

 74. gonna // June 26, 2009 at 3:30 PM  

  je me i mire sun ta kalon kerkush as drensai kot mundoen

 75. Anonymous // June 27, 2009 at 3:08 AM  

  o korab je shume i miri ty smun ta kalon iq kerkush madje as edhe drenasi kot mundoet ai dh et te tjeret nga gona , lona , lindi

 76. Anonymous // June 27, 2009 at 3:11 AM  

  korab loqke tkom
  je me i miri dhe pike ska si ty beso qe shumme po me pelqen je i papare ok ti mos i ngo qa thone laperat e kosoves
  se dihet qe je drenicak zemer
  je zemra e kejt kosoves ok mire pe deshmon qe ne drenica jemi talenta te vertete nga gona

 77. Anonymous // June 27, 2009 at 3:17 AM  

  o korab ta qqiffsha nannen se je i poshter mamir knon viqi jem ne aher se ti

 78. Anonymous // June 27, 2009 at 3:21 AM  

  korab loqke kta te suytit po ta kon inat
  se xhelozia i prishi kejt
  po ty mos ta ni se kto veq e shprehin kulture e vet te pa edukat vllau jem jone ok te du shume vllau jem je me i miri plasi kejt je me i pari
  Marigona nga Drenasi

 79. Anonymous // July 4, 2009 at 8:39 AM  

  o hiqu budallve hiqu tyne mos ta nin valla boll i mir je veq s eje drenicak po eprish pak veq neyse t'duu

 80. Anonymous // July 4, 2009 at 8:41 AM  

  t'duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu zemer t'kom

 81. Anonymous // July 4, 2009 at 8:41 AM  

  shpirt tkom :from tina

 82. Anonymous // July 9, 2009 at 7:36 AM  

  ej kuje aedi se shum kan nguar kenget e tua

 83. Anonymous // July 10, 2009 at 10:01 AM  

  po ta kon inati veq se je drenicak po ajt se tybe kta jone plehra po nejse drenica asht zemra kosoves me ty jom korab me i miri je te duuua gona drenicakja

 84. Anonymous // July 10, 2009 at 10:41 AM  

  K-EJT ta kon inati
  O-MBELSIRA jem je loqke
  R-ROFTE Drenica jone
  A-JDE ti kallim krejt
  B-UKUROSH te kom

  M-E I MIRI JE
  A-JT SE SKA SI TY
  R-ROFSHIM NE DY
  I-MBYT INATI KTA TJERET

 85. Anonymous // July 20, 2009 at 5:39 AM  

  o korab ama bre qat add tane se po komm qef me fol me ty

 86. Anonymous // July 20, 2009 at 5:40 AM  

  se shum i mir je valla
  ska si ti lona_20@live.it

 87. resa // August 11, 2009 at 5:41 AM  

  shumm i bukur je bre kukuuu na kalle ..edhe kendon shummmm bukur..qaoo veq vazhdo

 88. Anonymous // August 22, 2009 at 1:14 AM  

  Shum... mir... je... Dal... Korab... shum... Kenget... i... ke... Te... mira... qao... Qao

 89. Anonymous // September 2, 2009 at 3:59 AM  

  tung korab je ma i miri se krejt te dua shuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuum edhe mos ta nin se qkafolin se ma i miri jejam e dahuruar ne ty

 90. Anonymous // October 1, 2009 at 5:20 AM  

  tung korab je ma i miri

 91. Anonymous // October 1, 2009 at 5:22 AM  

  uuuuuuuuuu ma imiri je

 92. Anonymous // October 15, 2009 at 7:14 AM  

  hej ju kejt qa po folni keq per korabin ecccc shkoni mytuni se kejt prej inati e kini se me drenicak ska valla

 93. Anonymous // November 6, 2009 at 6:24 AM  

  shum i fortt je ma honksh karin

 94. Anonymous // November 10, 2009 at 7:19 AM  

  shumm i mirrr jee korabb
  po shqiptart e kan zakon me i sha njerzit qe kan fam se ju vjen inati hauhaahauauha

 95. blerta // November 13, 2009 at 1:46 PM  

  valla korab shum bre je i bukur me te vertet i papar je dije qe te duaaaaaaaaa shummmmmmmmmmm

 96. niiomza // November 14, 2009 at 10:18 AM  

  kur t`msonii me shkruu ajdnii e shanee korabbin ;) nuk do t`thott veq pse e ka bab ilir shaqirin osht i mir . se ni kongg e kti sa 10 t`kengtarve tieer ait ju dua (K)

 97. Anonymous // December 8, 2009 at 5:30 AM  

  je me i miri te du shum tkam zemer
  tkam 1 ne jet

 98. Anonymous // December 21, 2009 at 6:25 AM  

  Korabi është këngëtari ma i mir ,por ata që ja kanë inati gjithmonë e gjelozojn.

 99. Anonymous // December 25, 2009 at 5:35 AM  

  je nr 1 ne kosove bre eiiiiiiiii ska me tyy jom adhuruseeeeeeeee e flaktttttttttttttttttttttttttttt e jotjaaa eii des met pa niher live...edhe se shpejti do te shihemii masi pe njishe shoqen teme edhe ishe interesu per muu..se shpejti ne gjk do te shihemi.je STAR.

 100. Anonymous // December 26, 2009 at 10:45 AM  

  korab shummm i miir je

 101. dona // February 11, 2010 at 11:06 AM  

  je mai miri mos harro okihahaha te puq dona

 102. Anonymous // June 29, 2010 at 4:29 AM  

  je ma i mirrrrrrrr ne bottttteee

 103. Anonymous // June 29, 2010 at 4:30 AM  

  je ma i miri ne bottttteeee

 104. Anonymous // June 29, 2010 at 4:31 AM  

  je ma i miri ne bote veq vashdoo keshtu

 105. Anonymous // June 29, 2010 at 4:32 AM  

  je ma i miri ne bot veq vazhdo

 106. Anonymous // June 29, 2010 at 4:33 AM  

  je ma i miri

 107. nita // February 24, 2011 at 9:35 PM  

  oooooo korab po i mir je tybe veq khd te xhelozon se djali ma simpatik je te lumte te uroj shummmmmmmm suksese ne jett tung tduuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu shummmmmmmmmmmmm nga prishtina