BLEJ ONLINE

Ilda Gega

Posted by kushi | 4:08 PM | | 12 comments »

Photo of Ilda Gega (Big Brother)
Ilda Gega Photo Foto Big Brother Albania Video Photo 01. Ilda Gega
Ilda Gega Photo Foto Big Brother Albania Video Photo 02. Ilda Gega


12 comments

 1. Anonymous // October 23, 2008 at 4:15 PM  

  ej nonen e rrospis, spo t vjen marre me keqperdor flamurin kombtar ashtu..... sa njeri ka dek per a flamur a ti pe prek me cica e pidh. Dil ma mir me flamur t shkive

 2. U.D.D. // October 23, 2008 at 7:34 PM  

  .
  .
  U.D.D.
  Ilda kjo skllubejka e qyrrejka
  qe
  nonstop ngreke skllubate e qyrrat
  ate nate kure hyri ne big brather
  me tranoje shume seksi dhe e mire
  gjeja e pare ne te filloje te me gerditete kur ja qive me ni cigare
  aty e dita qe je ni KURV e madhe
  gjeja tjetere ti kishe probleme me familje e u mundojshe ate nate me u mbrojte kure te pyteshin ty ilda
  d.m.th. ishe ni Genjeshtare-Rrancejk e maaaaaaaaaaaadhe
  ne fillim me pelqeve me pamje por me fjale e gjera yyyyyyyyyyyyyyyy
  shume e gerditshme
  se ishe ni kurve qe te kishe mbete Sperma ne buze,goje,dhembe,gjuh-guh,fyte,barke e deri te Pidhi e Betha
  u gezova kur ta shkelmiten Bethen kurv
  se ti nuk e ki meritu me hi ne shtepi
  urrejtja ime ka qene e madhe ne ty
  por urrejtja ime me e madhe qe ne fillime e deri ne funde te bigbrather ka qene urrejtje e madhe ne kte qe e zuri vendin e dyte aje ka qene ni fetyre Bethe
  aje ka qene me i gerditeshmi ne BB
  Arberi ka qene i pelqyre te une por ne vende te trete
  se Arberi ishe ni Patriot me Zemer
  i menqur shume dhe i dashur shume
  vendi i dyte i ka takue Astritit apo TI,TI,TI,TIIIIIIIIIITITITE
  aje ka qene me imiri nder mashkuje
  ka qene me i urti dhe me Zemer miri
  per te gjith dhe per te me ka ardhe me se gjynahi se e kane godite te gjithe pik ne te terure pa faje te ngratin
  shyqyre qe une nuk kame qene aty se per ta jave kisha Qi MothaFuckin e Nons
  atyre qe e goditeshin pa faje
  edhe ni shyqyre tjeter qe nuk kame qene se me pa qene ne fillime e kisha Hekuros-Pergllate miiiiiire qate ftyre bethene qe zuri vendin e dyte
  e vendin e pare une ja kisha dhene
  kesaje Junida apo julinda tashe ja kame harrue emrin por ajo qe ka qene me floke te bardha-Blondina
  ajo e ka meritue mea se shumeti se me ka ardhe gjynahe preje saje qe kishe pase probleme me babane per hyrjene ne BB
  per kete BB eshte dashur ti ja jape vendin e pare
  dhe te shohin te gjithe babate shqipe se qfare gabojne
  sepes kjo Blondina nuk e ka meritue veqe pere kete por edhe kjo sikur Titi kjoka qene me e urta ndere femra dhe me e dashura dhe ka tregue teper shume zemare ne te gjthe vertete kjo e ka meritue vendin e pare
  nese une isha ne BB dhe nese e kisha fitue qmimin e pare ja kisha jape kesaje veqe se ishe persone i drejte me te gjitha
  te kerkoje falje ty shume per emere qe ta kame harrue me vjene shume keqe
  por besome se me zemer te dhimbshme per ty po shkruaje
  por ishalla tjatere here BB di kujte ti jape qmime me vende
  ty Blondina te pershendese shume me zemer sikur te jeshe motere e imja vertete.
  Tung nga U.D.D.-H.O.G.
  DEQAN'I-DUKAGJIN'I.
  .
  .

 3. Anonymous // November 1, 2008 at 2:50 AM  

  fuck off , u bane vip a

 4. Anonymous // December 19, 2008 at 8:57 AM  

  ehii Ilda ta ha pithin pasha maminn shumm ppith te qartem kii avav edhe pse lesbike ama garant qihesh mir oh hajde qimuu bashk Ilda qysh ta jap ngojj oh mein got

 5. Anonymous // June 14, 2009 at 9:52 AM  

  je shume e mire,cfar flasin keta mos ndegjo,jan klase e ulet

 6. kacanikasja // June 14, 2009 at 9:57 AM  

  Po edhe kurv me qene,edhe prostitute edhe cfar do qe esht si skeni turp,po ju jeni njerz te pandergjegjshem,njerz pa kulture,njerz pa edukat,se ai qe i ka te gjitha keto nuk besoj se flet keshtu,apo siq esht ajo me dhelpren,nuk mundet me mbrri rrushin pastaji tharte,edhe ju si duket nuk mundeni me arrit te ajo e flisni,si skeni turp,seriozisht nuk ka per nje figure te njohur ,cofte kengetare,politikane,ne pergjithsi qe njeher nuk lexon diqka te mire,si skeni turp,pse nuk shikoni motrat e juaja,familjet tuaja,kur do mbushemi mend ne shqiptaret apo kurre,Ilda jeto jeten tende dhe mos ua ve veshin ketyre njerzve pa edukate,te pershendet nje Kacanikase.Je yll

 7. Anonymous // June 30, 2009 at 4:38 PM  

  o ilda o esterike femer o kare ... lezbike shpifur ....karkurv.....sid....

 8. Anonymous // August 29, 2009 at 1:31 PM  

  spo tvjen more me prek at flamur te bukur me pidhin tond me eprlii bllee pisja rospija niher heec pirdhuu moj e keqee

 9. Anonymous // August 29, 2009 at 1:31 PM  

  ma mir me mar flamurine tshkieve siq po thojke aj Anonym

 10. big basta // November 2, 2011 at 7:56 PM  

  :O

 11. i hengshi karin ildes // November 2, 2011 at 7:59 PM  

  ju qifte vllai Ildes motrat te gjithe juve qe shani mor robqima....shkoni msoni shqip njeher mor bythqira pastaj hajde shani....

 12. Fghkfhk Dfgaert // June 27, 2018 at 7:20 PM