BLEJ ONLINE

Valentina Dedvukaj

Posted by kushi | 2:56 PM | 8 comments »

Photo of singer Valentina Dedvukaj
(kliko ne foto per ti zmadhuar)
Valentina Dedvukaj Photo Foto Video Photo 01. Valentina Dedvukaj
Valentina Dedvukaj Photo Foto Video Photo 02. Valentina Dedvukaj
Valentina Dedvukaj Photo Foto Video Photo 03. Valentina Dedvukaj & Alban Skenderaj

8 comments

 1. U.D.D. // October 19, 2008 at 9:17 PM  

  .
  .
  U,UU,UUU,UUUU,
  Fotografija e pare po ma qone karin shume
  Fotografija e dyte po me gerdite me buze silikon
  Fotografija e trete shume gjyshe
  Valentina nese do Kare te U.D.D.s
  Lajmrome me ni mesezhe ketu
  dhe une te hiqi shkrumin qe ki ti Vala.
  Tung nga U.D.D.
  .
  .

 2. linda // November 18, 2008 at 11:47 AM  

  nz foton e dyt shum e bukur po ne te treten me fal po po dokesh 20 vjet me e vjeter.

 3. Anonymous // December 25, 2008 at 12:56 PM  

  oj valentin valla boll keq po kendon zanin si bullic e ki po kqyr ma mir ruj delmet e malcis nuk je per sken ti pidhuck

 4. Anonymous // January 18, 2009 at 12:04 AM  

  valentine flasin dicka per ty e gjysten cfare jeni disa thone se jeni motra

 5. Anonymous // January 18, 2009 at 12:05 AM  

  je yll vazhdo keshtu po cti besh zerit

 6. Anonymous // April 21, 2009 at 6:46 AM  

  o far pidhi

 7. Anonymous // April 21, 2009 at 6:47 AM  

  u te kish pas qitu me ja shti

 8. Anonymous // April 21, 2009 at 6:49 AM  

  je mamira e per za as qi e di me rndsei me kan e fort e det foli sadojn