BLEJ ONLINE

Marina Vjollca

Posted by kushi | 12:15 PM | 43 comments »

Marina Vjollca perzentuese e Top Present
(kilko n photo per te zmadhuar)
Marina Vjollca PHoto Foto Video Photo 01. Marina Vjollca 01
Marina Vjollca PHoto Foto Video Photo 02. Marina Vjollca

43 comments

 1. Anonymous // July 3, 2008 at 3:06 AM  

  ja kisha shperthy cicat ty e qi

 2. Anonymous // July 3, 2008 at 3:07 AM  

  T'kisha os krejt...

 3. Anonymous // July 3, 2008 at 11:35 AM  

  valla e kisha sill n karr pos me kon helikopter :)

 4. Anonymous // July 9, 2008 at 3:33 PM  

  shum e mir a

 5. Anonymous // August 25, 2008 at 3:22 PM  

  N'SHOJA U.D.D.SI TARAKIN EDHE KSAJE

 6. Anonymous // September 2, 2008 at 11:24 AM  

  Marina je super e bukur!
  Shume e embel, sensuale, jashtezakonisht sexy!
  KISSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

 7. Anonymous // September 10, 2008 at 5:16 AM  

  PA HATERMBETJE PER MARINEN DHE LUANEN POR NJE BUKURI E VERTETE ESHTE MOTRA E TYRE PAK ME E MADHE, NJE PERRI E VERTETE, QE DUKET SIKUR KA ZBRITUR NGA PARAJSA!

 8. Anonymous // October 6, 2008 at 5:36 PM  

  Kushedi sa kosovare duhet te jene tu i ra me dore tani duke te pa ty mi lali

 9. Anonymous // November 3, 2008 at 12:05 PM  

  JE E PA PAME MI LAL PO ME VJEN KEQ PER KTE POPULL KAQ INJORANT QE VETEM TI NGREJN VLERAT ME ATO SHPREHJE VARJA LALI VAZHDO KESHTU SE JE YLL FARE

 10. Anonymous // November 22, 2008 at 3:42 AM  

  Super pidhi je moj Marina.Po te te kisha njeher ne kervat ua tregoja un cicave,pidhit dhe bythes tate.

 11. Anonymous // November 28, 2008 at 4:58 AM  

  kuku po e fort a t len pa fjal ...

 12. Anonymous // December 7, 2008 at 2:09 PM  

  edhe aq e bukur nuk eshte.mbase per 1 nate vlen....
  mbase edhe per 2.........

 13. Anonymous // December 22, 2008 at 7:02 AM  

  MARINA JE 1-SH.JE ME EMIRA.RESPEKTE

 14. Anonymous // January 8, 2009 at 12:37 PM  

  o ju kosovar te trash o copejt e karit , po ku dini me cilesu goc ju o kucka shkoni qini lopen e komshiut se vetem ajo ja u pranon stilin ju!!! Po kjo esht rrush me er trendafili dhe do cuna me zemer e xhentiles !!! Komplimente marina shpirti, se je si perendi!!!!!!!!Urime nga wellsi!!!!!!Erjoni.

 15. Anonymous // January 9, 2009 at 5:06 PM  

  Ti betheqiri 29 mas je djali i rremes qe s`te len rrema mu feju me Marinen.Urme per udhetimin ne Maqedoni a more edhe motren e marines....

 16. Anonymous // January 17, 2009 at 1:23 PM  

  ti marina je yll fare e embel e qeshur e bukur te gjitha i ke je njesh e ja kalon te gjithava vazhdo keshtu e mos u merr me ato kurvat qe rrin e is shajne te gjithe djemta ti do i kesh pare urime nga vajza shkodrane

 17. Anonymous // February 2, 2009 at 9:40 AM  

  qe ishe pler goce edija por jo kaq shum ok???????paske qene me fal per shprehjen ok???????cfare te duhet me gazetaret e topit ty moj?e sidomos me ato te supersportit eeeeee???????vajze e ulet paske qene me fal por kte mendim kam per ty!!!!!!!!!!!

 18. Anonymous // March 7, 2009 at 12:36 PM  

  marines e kisha qi shume fort dhe ha kisha kerku mu bo nena e femijes tem hahahahh

 19. Anonymous // April 4, 2009 at 1:47 AM  

  o marina te te kisha pare me pare te te kisha palluar njere nga gjokset se permarshalla i paske

 20. Anonymous // June 16, 2009 at 1:49 AM  

  O te qifsha un ty sa e mire je ti dhe na i nxirr njeher ato cicat e tua

 21. ARTMIR // July 1, 2009 at 9:20 AM  

  je shume e bukur Marina je e pa pare dhe shum terheqese me vjen shum keq per kta shkerdhatat e kosoves se nuk din vlerat e nje femre je yll marina veq vazhdo
  Komplimente per ty dhe bukurin tane MARINA
  TUNG NGA ARTMIRI prej PRIZRENI

 22. Anonymous // August 12, 2009 at 7:34 AM  

  Marina je 1-sh.Je yll shqiptar.Ne krenohemi me ty!Me vjen keq per keto fyerjet qe po i sheh.Jane te rangut te ulet.Tung!E-box

 23. Anonymous // August 12, 2009 at 9:48 AM  

  Je perendesh,Marina.Pse nuk konkuron per Miss?Ve bast se ti do te fitoje edhe Miss globin.Elvis,Prishtine

 24. Anonymous // August 12, 2009 at 9:55 AM  

  ORE ARTMIR SHKERDHATAT MOS I NDAJ SIKKUR TE Kosoves e si te Shqiperise Nje jane.Peace

 25. Anonymous // August 13, 2009 at 1:55 AM  

  BE BRAVE,MARINA:)!E-BOOX

 26. Anonymous // August 13, 2009 at 1:57 AM  

  wOOOOOOW!!!!!!!!Kush t'ka ba mi goce!!!!!!!

 27. Anonymous // September 21, 2009 at 8:28 AM  

  marina mduket e thjesht jo pordhace si e motra..dhe je me e mir se luana ta dish..ajo tacaron sic na acaroi te big brother ngriheshe maj gishtave per tu duk e gjat ngaqe hoqi takat xhuxhja mutit..sje aq e gjat sa mendon ok luana?marina the best

 28. Anonymous // September 23, 2009 at 6:39 AM  

  ta kisha ngonr pidhin po te kishe qene gruaja ime cicat i ke seks

 29. Anonymous // November 9, 2009 at 5:52 PM  

  ofaaaaaaaaa

 30. Anonymous // November 9, 2009 at 5:57 PM  

  Marina je vertet mrekullia e tetë(8) e ksaj bote.urime per sharmin dhe nektarin qe e percjell mes pamjes sate impozante ne TV.
  unë(2) dy deshira i kom ne jeten time tjem futboollist i JUVENTUS-it
  përkrah alesandro DELPIEROS(GRANDE ALEXI)
  dhe te jem burri yt.vertet je e bukur sa ska ma uroj te jesh gjithmon kshtu. pershnetje nga Ari TORINO.ANTAR I JUVENTUS-it të MADHë

 31. Anonymous // November 24, 2009 at 6:29 PM  

  marina thirrem ne numrin tim(veq zile bonem +44 7972 609 608
  jam ne londer vdes moj per ty moj MARINA ufaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

  te puthi shum e fort me mall e fuqi te dashuroj nga kjo lartesi te dua te dua dhe te dua marina e bukur

 32. Anonymous // February 20, 2010 at 7:52 AM  

  cica me e bukur nbot

 33. Anonymous // April 27, 2010 at 2:43 PM  

  ta hongsha piiiiiiiiidhin

 34. Anonymous // March 13, 2011 at 10:04 AM  

  ja kisha pallu at pidh bjondine e ja kisha qu cicat lart e poshte. Ja kisha thith cicat deri sa mos te kisha mo fuqi

 35. Anonymous // August 22, 2011 at 3:08 PM  

  Seeexxx.
  Marina je bishe fare.
  Urime ty dhe Luanes,kisha qejf per tju palluar te dyja njeheresh ooh 0_=

 36. Anonymous // August 22, 2011 at 3:09 PM  

  Sexxx

 37. Anonymous // January 30, 2012 at 2:45 PM  

  gjokset ti shkerdhefsha o marina

 38. Anonymous // February 11, 2012 at 10:27 AM  

  Ta dish ti moj marina sa sperm derdhin shqiptaret per ty dite per dite...

 39. Anonymous // December 8, 2012 at 5:33 AM  

  te te kem njeher ne krevat moj marina. ti shqyej gjokset fare.te mbaj ne ajer ta bej pidhin si tynel

 40. Anonymous // July 3, 2013 at 1:36 AM  

  ti perlyj cicat me sperm

 41. Anonymous // October 15, 2013 at 6:34 AM  

  lalala

 42. andi zeneli // August 21, 2014 at 7:19 AM  
  This comment has been removed by the author.
 43. Anonymous // August 21, 2014 at 7:20 AM  

  sa doja ta fusja njeher mes cicave. .. ta derdh ne gojj