BLEJ ONLINE

Agim Poshka

Posted by kushi | 10:04 AM | | 9 comments »

Photos of singer Agim Poshka
Agim Poshka Video Photo Foto Photo 01. Agim Poshka

9 comments

 1. Anonymous // July 4, 2008 at 3:39 AM  

  TUNG AGIM JE SHUM I MIR EDHE KANGET I KI YE MIRA QAO KALONI MIR

 2. Anonymous // December 11, 2008 at 10:16 AM  

  ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo shume i keq ej kurrrrrrrrrrr nuk kom pa ma te keq s e ti ftyra majmuni

 3. Anonymous // January 10, 2009 at 2:04 PM  

  no coment palidhje

 4. Anonymous // April 25, 2009 at 2:34 PM  

  oooooooo motratt tii qifshaaaa enn goii bilee ataa bree att familjee ta qifshaa more peder more kreitt nanatt ti qiiiiiiiii a moreeeeeeeee veshhHHHHHHHHH

 5. ANA GRECO // May 6, 2009 at 4:23 AM  

  MUND TE THONI CFARE TE DONI!! PO DJALI ESHTE FIGURE E VERTET AKADEMIKE DHE ARTSTIKE!
  Dhe ju qe shani ju urojme te njejtat familjes suaj! Ne pak kemi figura si Poshka qe mund te krenohemi sespse shume kengetare jane me shkolla fillore apo pa fakultet! Ai qenka profesor Universiteti me Magjistrature Amerikane!Shikoni do foto te atyre kengetareve te zhveshur dhe e kuponi diferencen! SHQIPERIA ESHTE ME TY AGIM!! Ciao Ana Durres

 6. Anonymous // May 14, 2009 at 8:50 AM  

  OOOOOOOOOOOOO NANEN

 7. Anonymous // August 12, 2009 at 2:41 PM  

  agim je fantastik dhe ashtu vazhdo ohri te adhuron .nji kolegu yt.ciao

 8. Anonymous // September 20, 2009 at 1:12 AM  

  drejtoe pak gojen pej kurit tu ka shtramue bre me muzik duhet mu mar nese ki prirje e jo vetem pse ki pare duhet me ja pas anen e me knue

 9. Zheng junxai5 // July 15, 2016 at 6:30 PM